PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرسنجی برای بهترین چلیست ایرانی

Cellist
Friday 7 May 2010, 04:48 PM
از بین نوازندگان ذکر شده به نظر شما بهترین کدام است؟

Cellist
Friday 7 May 2010, 05:29 PM
یعنی واقعا کسی نظری نداره؟!!:106:

am3000
Friday 7 May 2010, 10:36 PM
والا آخه بجز آقای ظهیرالدینی تکنوازی از اینها تو بازار نیست...قاعدتآ باید مثلآ بگم ایشون بهتره چون تنها کار ایشون رو شنیدم...که اینهم اصلآ منطقی نیست.ای کاش یک نمونه برای هر کدوم میذاشتین یا لینک میدادین...

settareh
Monday 7 June 2010, 09:35 PM
راستش یه سری از کار های آقای ظهیرالدینی رو گوش دادم ولی آشنایی خیلی خوبی ندارم..

ولی با خود آقای اسماعیلی مدت خیلی کمی کار کردم، ایشون استاد ِ استاد ِ من هستن! :39:

خیلی کارشون خوبه، من خیلی لذت میبرم از حرف هایی که راجع به ویلنسل و نوازنده هاش و ...

می گن!

Cellist
Tuesday 8 June 2010, 02:11 PM
از نظر خودم که استاد کریم قربانی حرف اول رو توی ویلنسل میزنن!

Mananikjou
Wednesday 14 July 2010, 02:07 PM
هیچوقت زحماتی را که برام کشیدند فراموش نمی کنم...تو همه چیز حرف اول را می زنند...به نظر من همیشه و همه جا بهترینه....کریم قربانی...
با تشکر

Cellist
Wednesday 22 September 2010, 08:35 PM
من به عنوان یه بی سواد در ساز ویلنسل می تونم بپرسم که چلیست به چه زبونیه ؟
چرا نمی گن ویلن سلیست؟

Cello که کلمه ی انگلیسیه اما فکر کنم ریشه ی ایتالیایی داشته باشه چون هر وقت c قبل از e بیاد ch تلفظ میشه.

Mehdi_violin
Tuesday 28 September 2010, 06:28 AM
از بین نوازندگان ذکر شده به نظر شما بهترین کدام است؟

يه جيز بكم هيجكدومو نميشناسم
شرمنده

lakshemi
Saturday 26 February 2011, 10:59 AM
معروف ترين و در واقع تنها تك نواز سلو آقاي ظهيرالديني هستن كه البته من از خودش چندان خوشم نمياد . خواهرم خيلي سال پيش شاگردش بود خيلي دندون گرده و كمي هم خشك و بداخلاق ! به نظرم ايران سلوييست هاي زياد جالبي نداره . خارجي ها بهترن مث خانوم سارا اوبراين نوازنده ي آندره آ بوچلي و ياني .

AFRooGH
Tuesday 5 February 2013, 09:03 PM
درود
ایدین احمدی نژاد عالیه...........اخرین کنسرت ایشون با ارکستر زهی پارسیان ک ایشون رهبری رو هم بر عهده داشتن در تالار وحدت اجرا شد رو باید دیده باشین

Pathetique
Wednesday 6 February 2013, 03:27 PM
من یه سوال برام پیش اومده . اگر بدونیم بهترین کی هست بعدش چه اتفاقی میوفته ؟

mohsen741
Friday 10 May 2013, 10:01 PM
وقتی معلوم میشه.میدونی.بهتر از ندونستنه!!

بهترینی که تا بحال دیدم جناب آقای داوود منادی هستند...
بزرگتر از اونی که حتی فکرشو بکنین..نمیشه اسم کسانی که داوود منادی باهاشون کار کرده بگم..اما واقعا استاد و بزرگ هستند...
از نزدیک آشنایی دارم باهاشون..

kadoco
Friday 7 June 2013, 01:41 PM
پرویز یا حقی بهترین میباشد

mojtaba43
Saturday 21 March 2015, 11:04 AM
مجید اسماعیلی بهترین نیست. اخلاق نداره. طرف مجید اسماعیلی نروید که تا ۵۰ سال دیگه چیزی یاد نمی گیرید. مجید اسماعیلی نتهای ساده را می تواند درس بدهد و شاگرد مبتدی را درس میده چونکه دنبال پول راحت است.شاگرد مبتدی را ۱۵ دقیقه درس میده که راحت باشد. حالا در ۱۵ دقیقه شاگرد چی یاد میگیره؟خدا میداند

- - - Updated - - -

معروف ترين و در واقع تنها تك نواز سلو آقاي ظهيرالديني هستن كه البته من از خودش چندان خوشم نمياد . خواهرم خيلي سال پيش شاگردش بود خيلي دندون گرده و كمي هم خشك و بداخلاق ! به نظرم ايران سلوييست هاي زياد جالبي نداره . خارجي ها بهترن مث خانوم سارا اوبراين نوازنده ي آندره آ بوچلي و ياني .

دندان گرد بودن خصلت ظهیرالدینی هاست.فقط دنبال پول راحت درآوردنند.شاگرد مبتدی را ۱۵ دقیقه درس میدند که راحت باشند.حالا در ۱۵ دقیقه شاگرد چی یادد میگیره؟خدا میداند

sigismond
Sunday 18 December 2016, 10:35 PM
مرحوم یا حقی چلیست بودند؟

palkzy
Tuesday 3 October 2017, 03:58 PM
به نظر من استاد سعید گوگردچی بهترینه