PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای خرید کیبردهای یاماها

amir_psr
Wednesday 24 September 2008, 06:15 PM
با توجه به قیمت or700 (من خودم 6 ماه پیش خریدم 800 )این کیبورد یک استثنا است . بستگی داره اونو با چی مقایسه کنی اگه با pa1x مقایسه کنی خوب معلومه که کم میاره اما در مقام مقایسه با a1000 و حتی pa50 خیلی سرتره مخصوصا با توجه به قیمتش که اصلا به امکاناتش نمی خوره و خیلی عالی است . or700 به راحتی با usb کار می کنه که این امکان رو نه pa50 داره و نه حتی pa80 ثانیا به لحاظ ریتم ها از a1000 قوی تر هست (مخصوصا در رابطه با ریتم های کلاسیک) و در آخر هم ظاهر شیکی داره و بسیار با کلاسه.

ariya39
Saturday 18 October 2008, 12:49 PM
من ميخوام تئوري موسيقي ياد بگيرم و دنبال كيبوردي ميگردم كه صداي پيانو خيلي خوبي داشته باشه
يكي از دوستام YAMAHA PSR-OR700 رو بهم معرفي كرده به نظر شما دوستان با تجربه ايا اين OR700 YAMAHA مناسبه
يا نه ؟
چه كيبوردي بگيرم كه مناسب كارم باشه؟

sefro1
Wednesday 22 October 2008, 12:18 PM
به نظر من گزينه مناسب براي شما يك پيانوي ديجيتال ياماها است، مدل‌هاي سري CLP گزينه‌هاي بسيار مناسبي هستند و قيمت آن‌ها نيز از 1800000 آغاز مي‌شود.
OR-700 نيز نمونه‌هاي پيانوي زيبايي دارد و به شما درست گفته اند اما به شرطي كه صداي CLP را نشنيده باشيد

amir_psr
Thursday 4 December 2008, 09:02 AM
اگر فقط صدای پیانو برات مهمه و کار خالتوری نداری بجای OR700 یدونه S700 بگیر چون صدای پیانو این دو ساز یکیه و S700 ارزونتره.
امکانات نت نویسی Or700 رو هم داره و فقط Oriental نیست.
صدای پیانوی OR700 و S700 در مقابل سری های CLP خام به نظر می رسه که البته با کمی حوصله و تنظیم افکت بر روی اون می تونی یه صدای پیانو تمیز از OR700 یا S700 بگیری.

shadi65
Sunday 6 September 2009, 10:12 PM
سلام بچه های گل من سازم ویولنه و خداییش ربطی به کیبورد نداره ولی من در حال حاضر دارم سلفژ یاد می گیرم و استادم گفته برای اینکه هرروز گوشات تست کنی یه ارگ بخر . حالا از نظر شما که اهل فن هستید فکر می کنید یه دسته دوم بخرم خوبه؟ چون گفتم فقط برای تست گوش میخوام . از نطر شما برندش مهمه؟ یا اینکه چند اکتاو باشه و کلا از اینجور حرفا

arash music85
Sunday 6 September 2009, 11:03 PM
سلام بچه های گل من سازم ویولنه و خداییش ربطی به کیبورد نداره ولی من در حال حاضر دارم سلفژ یاد می گیرم و استادم گفته برای اینکه هرروز گوشات تست کنی یه ارگ بخر . حالا از نظر شما که اهل فن هستید فکر می کنید یه دسته دوم بخرم خوبه؟ چون گفتم فقط برای تست گوش میخوام . از نطر شما برندش مهمه؟ یا اینکه چند اکتاو باشه و کلا از اینجور حرفا

سلام دوست عزيز
شما مي تونيد از ارگ هاي مختلفي استفاده كنيد نمي دونم چقدر مي تونيد هزينه كنيد
اما بنظر من ي ياماها (a3(a teri بگريد كه هم بتونيد از صداي پيانوش استفاده كنيد و هم كارايش راحت هستش
خدا رو چي ديدي ي موقع الكي الكي ارگ هم ياد گرفتي

ehsanmir
Monday 7 September 2009, 09:06 AM
ممنون ارش جان .این کیبورد قیمتش چنده؟ نگفتین دست دوم بخرم یا همون نو بهتره

A3 که دیگه نوش نیست.ولی کیبرد خوبیه.دست دومش هم فکر نکنم از 200 بالاتر باشه.البته سعی کنید لوازم برقی فقط اک بگیرین.چون معلوم نیست صاحب قبلیش چه بلایی سرش اورده:bgwzky:
خرید دست دوم کیبرد ریسکه...........

arash music85
Monday 7 September 2009, 10:41 AM
ممنون ارش جان .این کیبورد قیمتش چنده؟ نگفتین دست دوم بخرم یا همون نو بهتره

سلام shadi65 جان خواب كيبرد( a teri) نو شون تو بازار نيست و اگر بد دل هستين و مي خواهين نو بگيريد پيشنهاد مي كنم كه (a 300 )بگيريد كه آكبندش تو بازار هست و قيمتش هم 300هزارتومان هست بدرد كاري كه شما مي خواهين مي خوره اگر سوالي بود من در خدمتم
با تشكر آرش

venus-aseman
Monday 7 September 2009, 09:23 PM
يه كيبورد خوب بين 500 تا 300 هزار تومان معرفي كنيد ممون

ehsanmir
Monday 7 September 2009, 09:51 PM
يه كيبورد خوب بين 500 تا 300 هزار تومان معرفي كنيد ممون
با سلام
شما باید نوع کاری رو که میخواین انجام بدین رو مطرح کنید.
مجلس میخواین برین؟برای خودتون می خواین کار کنید؟ به ریتمهای ایرانی نیاز دارید یا ندارید؟
لطفا همه چیز رو مشخص کنید.

venus-aseman
Monday 7 September 2009, 10:18 PM
يه كيبورد براي خودم توخونه ميخوام
با ريتم هاي بندري و ايراني واذري
با صدا هاو ريتم خوب

ehsanmir
Tuesday 8 September 2009, 10:38 AM
با صدا هاو ريتم خوب
اگه شما میخواهید برای اینکار وقت بذارین و واقعا علاقه دارین به کیبرد, به نظر من حیفه مثلا 500 تومن بدی جنس قدیمی و دست دوم.اگه قدرتش رو داری 750 بده یه or700 نو و اکبند.هم مطمئنه.هم جدیده.هم فکر میکنم ریتماش باشه.اصلا مخصوص همون سبک کاری خودته.
gem و اینجور چیزها قدیمی شده.
:8ysyvb:این فقط نظر منه.انتخاب با خودته.......................:Laie_28:

sefro1
Tuesday 8 September 2009, 11:59 AM
با صدا هاو ريتم خوب

با قيمتي كه شما عنوان كرديد، بنظر مي‌رسد YAMAHA PSR A300 گزينه مناسبي است و تقريبا مي توان گفت همان PSR OR700 كوچك است. البته نه از نظر اندازه بلكه از نظر امكانات

شكل آن هم اين است:
You can see links before reply

karadamir
Saturday 26 September 2009, 11:04 PM
سلام.به نظر شما اگه یه مبتدی بخواد یه ارگ یاماهای اکبند حول و حوش 400 تومن بخره چه مدلی باید بخره؟

HamedSedighi
Saturday 26 September 2009, 11:57 PM
سلام.به نظر شما اگه یه مبتدی بخواد یه ارگ یاماهای اکبند حول و حوش 400 تومن بخره چه مدلی باید بخره؟

سلام
توی این جور موارد که شما 400 تومن پول داری دست دوم پیشنهاد میشه:

چون با این هزینه شما می توانی کیبرد هایی که در زمان خودشون در رده حرفه ای عرض اندام می کردند روتهیه کنی

که نسبت به کیبرد آکبند که شما میگیری حالا هر برندی امکانات بیشتری داره

آکبند تحقیق کن قیمت yamaha psr-s500 و yamaha psr-s550 چنده؟

دست دوم: psr-1000 /psr-740

karadamir
Monday 28 September 2009, 07:10 PM
سلام به همه .دنبال یه ارگ صفر تو رنج قیمت 350-450 هزار تومن می گردم.به نظر شما yamaha psr-e413 چطوره؟یا مثلا yamaha YPG-235 که 6 اکتاو هم هست یا ارگ های دیگه.اگه یه راهنمایی بکنید ممنون می شم.

ehsanmir
Tuesday 29 September 2009, 06:53 PM
خدمت تمامی دوستان عزیز سلام عرض میکنم
من or700 یاماها دارم گاهی اوقات بعد از مدتی نواختن اسپیکرهاش نویزداره ابتدا فکر میکردم بخاطر نزدیکی به گوشی موبایل است ولی باز هم حل نشد لطفا دوستان عزیز برای رفع مشکل راهنمائی کنید .باتشکر
سلام
قبلا توی یکی از این تاپیک ها در مورد این قضیه بحث شده بود.یکی از دوستان گفته بود مشکل سر اداپتور غیراورجینال هست.اگه بگردی تاپیکش رو پیدا میکنی.ولی مشکل همینه که گفتم.

HamedSedighi
Monday 12 October 2009, 12:26 AM
اگر که می خواهی کیبرد بیاموزی

این مدلهایی که گذاشتی بدرد نو آموز نمی خورند.

yamaha s500
yamaha s550

دست دوم:

yamaha 640
yamaha 740
yamaha 1000
Roland e-50

nautilus_214
Monday 12 October 2009, 12:58 PM

yamaha s500
yamaha s550

دست دوم:

yamaha 640
yamaha 740
yamaha 1000
Roland e-50

ممنون از راهنماییتون. میشه لطف کنید حدود قیمتشون رو هم بگید؟ از ظاهر ساده ی s550 خوشم اومد اما انگار 750 دلار قیمتشه. تو ایران لابد بالای 800 درمیاد درسته؟
YPG235چطوره؟ :

اگه برام پیغام بذارید و آدرس یه جای مطمین برای خرید بهم بدید ممنونتر میشم! :)

ast1356
Tuesday 13 October 2009, 06:29 AM
ممنون از راهنماییتون. میشه لطف کنید حدود قیمتشون رو هم بگید؟ از ظاهر ساده ی s550 خوشم اومد اما انگار 750 دلار قیمتشه. تو ایران لابد بالای 800 درمیاد درسته؟
YPG235چطوره؟ :

اگه برام پیغام بذارید و آدرس یه جای مطمین برای خرید بهم بدید ممنونتر میشم! :)

ياماها در ايران نمايندگي رسمي داره و قيمتش خيلي با اونيكه توي نت زده فرق نميكنه و به جرأت ميتونم بگم برابر هستش.

Solo
Tuesday 13 October 2009, 02:48 PM
پیشنهاد من فقط yamaha 640 هست .

ast1356
Tuesday 13 October 2009, 04:23 PM
پیشنهاد من فقط yamaha 640 هست .

آقا جان اونو كه ديگه بايد تو آنتيك فروشيها دنبالش گشت كه عزيز من.

مگه پيدا ميشه كيبردي كه 1995 توليد ميشد.؟

HamedSedighi
Tuesday 13 October 2009, 07:01 PM
این امکان وجود داره که 750 دلار قیمت زمان انتشار اولیه ای مدل باشد.

به نظر من که بایستی قیمتی کمتر داشته باشد مثلا 650 یا 600.

برای نوآموز ypg235 رو مناسب نمی بینم.

بله پیدا کردن 640 سخته.اما من خودم یه 640 بسیار تمیز رو اسفند 87 به یک فروشنده فروختم 250000

nautilus_214
Thursday 15 October 2009, 12:00 AM
همینجا تو شهرستان یه 40 نسبتا تمیز به قیمت 240 پیدا کردم. اما در کل علاقه به خرید لوازم الکترونیکی بسیار قدیمی ندارم! :(
ایکاش یه مدل نسبتا جدیدتر رو میتونستم تو این رنج قیمت یا حتی تا 200 بالاتر از این بگیرم.

sanbad
Tuesday 20 October 2009, 10:36 AM
سلام.عزيز.اقا من ميخوام يه ياماها1000 بكيرم,اول قيمت تو جه مايه هايه بعد كارايش؟!!مر30

ehsanmir
Friday 23 October 2009, 06:39 PM
مگه کیبرد یاماها مشکل داره؟

HamedSedighi
Friday 23 October 2009, 06:59 PM
مگه کیبرد یاماها مشکل داره؟

دقیقا بر اساس کدام جمله من این سوال رو نوشتی؟

در مورد سیستم کلاویه هاش گفتم که مرغوبیت برندی چون رولند را نداره.

ehsanmir
Friday 23 October 2009, 07:37 PM
فقط تایروس ها از این قاعده مستثنی می شوند.
از این جمله.چونTYROS کیبرد خوبی داره.

ast1356
Friday 23 October 2009, 09:05 PM
از این جمله.چونTYROS کیبرد خوبی داره.

كلاويه هايي كه در تايروس استفاده شده فعلن فقط در 4 مدل ياماها استفاده شده :
1. Motiff sx6
2. Motiff sx7
3. tyros 2
4. tyros 3
كه معروف به كلاويه هاي FSX synth action كه واقعن وقتي پشت دستگاه ميشيني آدم زدنش مياد.

كه نواختن با احساس كامل رو در آدم زنده ميكنه.

nautilus_214
Friday 6 November 2009, 12:48 AM

yamaha s500
yamaha s550

دست دوم:

yamaha 640
yamaha 740
yamaha 1000
Roland e-50

مدلهایی که معرفی کردید رو خیلیای دیگه هم که باهاشون صحبت کردم تایید کردن. ولی از یه طرف قیمت دو مدل آکبند اولی بالاست و از طرفی جنس دست دومی که به دلم بشینه پیدا نمی کنم. یه مدل دیگه پیدا کردم که مال 2008 هست و قیمت مناسبی هم داره. میشه بگید نظرتون چیه؟ اگه شما پیشنهاد نمیدید این مدلو به چه دلیله؟

HamedSedighi
Friday 6 November 2009, 01:09 AM
مدلهایی که معرفی کردید رو خیلیای دیگه هم که باهاشون صحبت کردم تایید کردن. ولی از یه طرف قیمت دو مدل آکبند اولی بالاست و از طرفی جنس دست دومی که به دلم بشینه پیدا نمی کنم. یه مدل دیگه پیدا کردم که مال 2008 هست و قیمت مناسبی هم داره. میشه بگید نظرتون چیه؟ اگه شما پیشنهاد نمیدید این مدلو به چه دلیله؟

این قسمتی که مارک کردم.راجع به چه مدلی صحبت می کنی؟

rezareza
Thursday 12 November 2009, 04:40 PM
سلام دوستان يك ارگ ياماها 62 در حد آكبند موجود است . اگه كسي خواست پیام بگذارد.

ehsanmir
Thursday 12 November 2009, 06:25 PM

مدل دقیقش چیه؟

HamedSedighi
Friday 13 November 2009, 12:14 AM
مدل دقیقش چیه؟

به نظر میاد که منظورشون yamaha psr-62 است.

&unknown&
Saturday 26 December 2009, 01:05 PM
سلام دوستان
چه کیبوردی رو برای آموزش پیشنهاد میکنید و حدود قیمتش چنده!؟
البته این دوستم که دارم براش سوال میکنم نمیخواد تا مدتی کیبوردشو عوض کنه! در یه حدی بگیید که تا چند وقت نیازی به تعویض نداشته باشه!

HamedSedighi
Saturday 26 December 2009, 01:12 PM
سلام دوستان
چه کیبوردی رو برای آموزش پیشنهاد میکنید و حدود قیمتش چنده!؟
البته این دوستم که دارم براش سوال میکنم نمیخواد تا مدتی کیبوردشو عوض کنه! در یه حدی بگیید که تا چند وقت نیازی به تعویض نداشته باشه!

سلام

خب دوست شما چه مقدار پول داره؟

&unknown&
Saturday 26 December 2009, 01:19 PM
حدود 700,000 تومان در نظر بگیرید

HamedSedighi
Saturday 26 December 2009, 02:36 PM
حدود 700,000 تومان در نظر بگیرید

اگر که می خواهد تا مدت زیادی کیبرد خود را تعوض ننماید:

yamaha s550
yamaha s500

تا جایی که می دانم آکبند این مدلها در بازار هست مگر اینکه اصلا وارد نشوند.و از لحاظ قیمت فکر نکنم بیش از مقداری نوشته اید باشه.در ضمن مدل اس550 ریتم های شایان توجهی داره.

اگر که تمایل به خرید دست دوم هم داره دوست شما

yamaha psr-2000
yamaha psr-1000
yamaha psr-740
yamaha psr-640

و قیمت اینها بین 250 تا 450 است .

vahid_mk56
Monday 22 March 2010, 10:48 PM
با سلام
میخواستم بدونم صداهای شرقی ( عربی - ایرانی - ترکی ) که در a1000 هست بهتره یاor700

دوم اینکه گفته میشه اسپیکرهای نویز داره ایا صحت دارد

دیگر اینکه ایا کیفیت خروجی و شفافیت صدای or700 با یاماها 2000 تفاوتی دارد یا خیر؟
ممنون.

ehsanmir
Tuesday 23 March 2010, 04:45 PM
با سلام
میخواستم بدونم صداهای شرقی ( عربی - ایرانی - ترکی ) که در a1000 هست بهتره یاor700

دوم اینکه گفته میشه اسپیکرهای نویز داره ایا صحت دارد

دیگر اینکه ایا کیفیت خروجی و شفافیت صدای or700 با یاماها 2000 تفاوتی دارد یا خیر؟
ممنون.

سلام
من مقداری از سوالت رو جواب میدم.چون این برند رو ندارم.اما مسلما or700 از این دو مدل خیلی بالاتره.چون جدید تره.من کلیپ های این مدل رو دیدم.صداهای واقعا خوبی داره.
اقای arckey بیشتر میتونند راهنماییتون کنند.چون ایشون این مدل رو داره.

Arminparham
Sunday 4 April 2010, 12:12 PM
سلام خدمت دوستان عزیز. میخواستم بدونم قیمت روز یاماها OR700 چنده؟
اگه کسی میدونه ممکنه جواب بده !

d-b
Sunday 4 April 2010, 02:24 PM
سلام خدمت دوستان عزیز. میخواستم بدونم قیمت روز یاماها OR700 چنده؟
اگه کسی میدونه ممکنه جواب بده !

باید بین 900 تا 930 باشه ...

Arminparham
Sunday 4 April 2010, 10:45 PM
اگه اینقد باشه که قیمتش رفته بالا!!!!!! آخه تا 4-3 ماه پیش 870 بود!!

Arminparham
Sunday 4 April 2010, 10:47 PM
احسان جان شما نظرت راجب به OR 700 چیه؟؟

ehsanmir
Sunday 4 April 2010, 11:36 PM
این کیبرد برای سبکهای شرقی خیلی خوبه.من کلیپهای زیادی ازش دیدم.دستگاه قدرتمندیه.به شرط اینکه اون مشکل نویز برات پیش نیاد.یا داغ کردن اسپیکر.

d-b
Friday 9 April 2010, 03:33 PM
[quote=Arminparham;108356]lدوست عزیز من از کرج سفارش دادم نمایندگیش از تهران واسم فرستاد. خیلی ساز خوبیه من با کلی تحقیق کردن گرفتمش امکاناتش خیلی از 50 و حتی 500 سرتره. در ضمن به خود نمایندگیش راجب به آداپتور و مشکلات نویز گفتم. اونام گفتن مشکل از ترانس قلابی که مغازه دارا میدن به مردم. ترانس اصل PA300_B هستش[/quote

ممنونم که جواب دادی ...

راستی شماره تلفنی از نمایندگیش داری بهم بدی ...؟

Aref_Cool
Wednesday 28 April 2010, 11:44 AM
فقط ببین چی هست خواهشا گول حرف های این فروشنده های گول زن رو نخور .

اگه فروشنده می دونست من چی می خوام که خوب بود

من هر جا که می رم می گن همه مدل فلان نمی دونم چی می برن تو هم همونو ببر..

اصلا به حرف من گوش نمی کنند

من برای آموزش کیبورد یه همیچن کیبوردی می خوام : :30:

1_کار باهاش راحت باشه

2_ریتم سازی خوبی داشته باشه

3_دارای کیت های عربی و هندی و شرقی :21:

4_برای آهنگسازی خوب باشه

5_ریتم ایرانی داشته باشه

6_موجودی پولم برای یه همچین کیبوردی 120 تومانه برای اموزش بیشتر می خوام!!!! :26:

*یکم که استاد شدم :16: یه 400 تومانی برای خرید یه کیبورد خوب کنار گذاشتم :am

kiarash56
Wednesday 28 April 2010, 11:57 AM

1_کار باهاش راحت باشه

4_برای آهنگسازی خوب باشه

5_ریتم ایرانی داشته باشه

6_موجودی پولم برای یه همچین کیبوردی 120 تومانه برای اموزش بیشتر می خوام!!!! :26:

دوست عزیز
من اطلاعاتم به اندازی اساتید بزرگوار این سایت نیست اما در همسن حد که چند سالیست که با کیبورد کار میکنم اجازه میخوام تا تجربه خودم را در اختیارت بگذارم...
اولا در خرید برند yamaha شک نکن مخصوصا اینکه خیلی خوش دست و اصلاحا User friendly هستند و کار کردن با هاش به مراتب نسبت به کیبورد های دیگر راحت تر است.
از دیگر خصوصیات برند یاماها فراوان بودن منابع و فایل های ریتم و صدا در اینترنت است که خیلی مزیت خوبی محسوب میشه..
نهایتا من چون اطلاعی از قیمت بازار ندارم نمیتونم بگم کدام مدل را انتخاب کن مخصوصا اینکه بودجه محدودی برای این کار گذاشتی اما اگر یه خورده بقول معروف سر کیسه رو شل میکردی yamaha psr-A1000 یا psr-2000 و حتی psr-640 جوابگوی خواسته تو هست اما میدونم که رنج قیمت بالاتری نسبت به بودجه شما داره.
در هر حال پیشاپیش هر مدلی که خریدی مبارک باشه.

mohem
Friday 30 April 2010, 12:35 AM
دوستان چرا کسی جواب مارو نداد من که همه چیمو گفتم که چی میخوام حالا اگه اساتید محترم لطف کنن جواب بدن ممنون میشم زیاد راستش از یا ماها خوشم میاد ولی میگن کلاویه هاش زود خراب میشه کاسیو هم که کلاویه محکم داره صداهاش طبیعی نیست حالا راهنمایی کنید ممنون میشم
میخوام یک کیبورد با ویژگیهای زیر بگیرم
1-قیمت 200تا250
2-صدای پیانو و درامز و سینتی سایزر ((مثل اونا که دوستمون واسه کنسرت تاج محل یانی نام برد رویایی)) خیلی طبیعی دیگه نهایت طبیعی با قیمت من
3-از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری مشکل نداشته باشه((مشکل آدابتورو نویزو یا هنگ و.......))
4-این پیچ بند و پولی فونی و... چین؟ ((در حد خوبی دارا باشه ))
5-فلش و سمپل و ............ ساپورت کنه طوری که بشه بهش اضافه کرد
6-قابلیت اتصال با یو اس بی (برای کار ارنج)
7-بانک صدای مناسب از لحاظ تعداد که بهش بشه اضاف هم کرد
8-کمتر از 4 اکتاو نباشه
خوب این تا اینجا ..........میخوام باهاش اول برم کلاس کیبورد و پیانو تا خوب را بیفتم بعد با نرم افزار ارنج کنم ok
سبکم هم پاپ -رپ هست و ایرانی زیاد کار نمیکنم ولی بدم نمیاد ریتم ایرانی داشته باشه یا ساپورت کنه ok برا تمرین خوبه
خلاصه چیزی که برام بیشتر مهمه کیفیت و کمیت بانک سمپلشه واینکه کلاویه های راحتی داشته باشه که خواستم تمرین کنم کم نیاره
در ضمن با a1000 کار کردم ولی اصلا از بخش پاپش و پیانو و سینتی هاش حال نکردم اینو همینطوری گفتم!!!!
حالا اگه شما بتونیند یه چیز با این ویژگیها بهم معرفی کنید یه دنیا ممنون میشم

sunshine
Friday 30 April 2010, 09:30 AM

1_کار باهاش راحت باشه

4_برای آهنگسازی خوب باشه

5_ریتم ایرانی داشته باشه

دوست من شما چیزی که مشخصاتشو ذکر کردی با مقدار پولی که میخوای هزینه کنی جور در نمیاد. اگه اون چیزایی که گفتی واست ملاکه و میخوای ریتمهای شرقی رو هم کار کنی فکر نمیکنم پایین تر یاماها اونم مدل هایی مثل a1000 یا 2000 چیز مناسبی واست پیدا بشه در ضمن بنا به تجربه خودم بهت میگم کار با ساز ضعیف و بی کیفیت ممکنه به سرعت از ادامه کار دلسردت کنه اینو در مورد خیلی افراد به چشم دیدم. پس بهتره از اول یه چیز مناسب تهیه کنی

sunshine
Friday 30 April 2010, 09:40 AM
دوستان چرا کسی جواب مارو نداد من که همه چیمو گفتم که چی میخوام حالا اگه اساتید محترم لطف کنن جواب بدن ممنون میشم زیاد راستش از یا ماها خوشم میاد ولی میگن کلاویه هاش زود خراب میشه کاسیو هم که کلاویه محکم داره صداهاش طبیعی نیست حالا راهنمایی کنید ممنون میشم
میخوام یک کیبورد با ویژگیهای زیر بگیرم
1-قیمت 200تا250
2-صدای پیانو و درامز و سینتی سایزر ((مثل اونا که دوستمون واسه کنسرت تاج محل یانی نام برد رویایی)) خیلی طبیعی دیگه نهایت طبیعی با قیمت من
3-از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری مشکل نداشته باشه((مشکل آدابتورو نویزو یا هنگ و.......))
4-این پیچ بند و پولی فونی و... چین؟ ((در حد خوبی دارا باشه ))
5-فلش و سمپل و ............ ساپورت کنه طوری که بشه بهش اضافه کرد
6-قابلیت اتصال با یو اس بی (برای کار ارنج)
7-بانک صدای مناسب از لحاظ تعداد که بهش بشه اضاف هم کرد
8-کمتر از 4 اکتاو نباشه
خوب این تا اینجا ..........میخوام باهاش اول برم کلاس کیبورد و پیانو تا خوب را بیفتم بعد با نرم افزار ارنج کنم ok
سبکم هم پاپ -رپ هست و ایرانی زیاد کار نمیکنم ولی بدم نمیاد ریتم ایرانی داشته باشه یا ساپورت کنه ok برا تمرین خوبه
خلاصه چیزی که برام بیشتر مهمه کیفیت و کمیت بانک سمپلشه واینکه کلاویه های راحتی داشته باشه که خواستم تمرین کنم کم نیاره
در ضمن با a1000 کار کردم ولی اصلا از بخش پاپش و پیانو و سینتی هاش حال نکردم اینو همینطوری گفتم!!!!
حالا اگه شما بتونیند یه چیز با این ویژگیها بهم معرفی کنید یه دنیا ممنون میشم

در مورد کلاویه های یاماها تو تاپیک های دیگه ای هم بحث شده. در نظر داشته باشید اکثر مدل های یاماها(مدل های با کیفیت مثل تایروس رو اطلاع ندارم) مثل 2000 1000 730 و ... اینا کلاویه هاشون مستقیما روی پستونک ها قرار میگیره و با نیروی ارتجاعی اونها بعد از فشرده شدن به حالت اول برمیگرده به همین علت در طولانی مدت مخصوصا برای کسایی که عادت دارن محکم به کلاویه ها ضربه بزنن اینا یکم حالت خوابیدگی پیدا میکنن و کلاویه ها هم به تبع اونها شل و حالت اولیه رو از دست میدن. این مشکل اساسی کلاویه های یاماها هستش که البته اگه کیبورد شما تمیز و نو باشه و با کلاویه ها کشتی نگیرین طول میکشه تا اینجوری بشه

راستش با این مشخصات و این قیمت من چیزی به نظرم نمیرسه اجازه بدین این قسمت رو دوستان خوبم در بخش کیبورد راهنماییتون کنن

ehsanmir
Friday 30 April 2010, 12:22 PM
[COLOR=red][B]

1_کار باهاش راحت باشه

4_برای آهنگسازی خوب باشه

5_ریتم ایرانی داشته باشه

سلام
من به شما کیبرد a300 یاماها رو پیشنهاد میکنم.چون هم ریتمهای شرقی داره و هم کار باهاش راحت هست و هم برای اموزش مناسبه.ولی اینجا یه مشکل هست که اونهم مبلغ پولتون هست.اگر مبلغ بیشتری میتونید بپردازید بهتر میشد.این کیبرد فکر میکنم تقریبا 300 تا 350 قیمت داره.شاید دست دمش رو ارزونتر پیدا کنی.کیبرد های جدیدی که کاسیو و یاماها تولید میکنند اکثرا همین قیمته و با 120 تومن شما میتونید کیبردهای خیلی قدیمی کاسیو و یا یاماها رو بگیری که کیفیت انچنانی نداره و از کیبرد زدن خسته میشی و ممکنه همون اولش بی خیالش بشی.:12:
بازم سوالی بود من در خدمتم......

mohem
Saturday 1 May 2010, 12:31 AM
دوستان از راهنماییاتون فوق العاده ممنون ببینید بیشتر 5 تا چیز برام مهمه 1-صدای پیانو و درامز و سینتی سایزر تا حد معقولی طبیعی باشه نه در اون حد خیلی زیاد که بتونم باهاش برم کلاس 2-فلش و سمپل 3-اتصال یو اس بی 4-4اکتاو (آخه اکتاوش زیاد مهم نیست 5- بانکش هم پر باشه راستی نگفتین پولی فونی چیه؟راستی این e314 چه قیمته با نیاز من میخونه ؟ کیفیت صداش چی ؟ قیمتش چنده ؟فقط مشکلی که باهاش دارم یه پیانو بیشتر نداره که اگه سمپل خور باشه مشکل حله در ضمن من تهران نیستم اهوازم اینجا یه پاساژ داریم که همه مدله توش گیر میاد ولی بیشتر تو کار......حالا یکم این ور اونور شه قیمت زیاد بحثی نیس خدا روزی رسونه

arashmehrad
Saturday 1 May 2010, 08:40 AM
سلام دوستان

من در مورد خرید کیبورد زیاد تحقیق کردم و تقریبا کاتالوگ خیلی از اونا رو خوندم. نظر من خرید PSR S910 است برای مصارف شخصی و خانگی است. (هیچوقت در مراسم اجرا نداشته و ندارم)

بیش از 17 سال است که کیبورد میزنم، علاقه ای به نواختن موسیقی شرقی (ایرانی، عربی، ترکی و ...) ندارم و بهمین دلیل OR700 رو کنسل کردم، بیشتر پیانو میزنم و آهنگهای غربی (مثل مدرن تاکینگ، کلایدرمن، موسیقی اکسيژن و ...)

البته گاهی واسه دل خودم موزیک ایرانی (هایده، مهستی و ...) هم میزنم.

آیا این کیبورد رو پیشنهاد میکنید ؟
آیا ریتمهای کلاسیکش اونقدر پخته است که ارزش این خرید رو داشته باشه؟
کسی تجربه ی شخصی از اون (PSR S910) داشته ؟
قیمت اون در تهران چنده ؟ (: من ساکن تهران نیستم)
با این اوصاف برای من خرید کیبورد یاماها بهتره یا کرگ و یا ...؟

ممنون
پاینده باشید و سبز

arashmehrad
Saturday 1 May 2010, 12:13 PM
دوستان من هنوز منتظرم ببینم کسی سراغی از یاماها psr 64 داره یا نه

اون کیبورد رو دیگه فراموش کنید (به تاریخ پیوسته است)

+ اگه دوستانی در بندرعباس هستند یکدستگاه PSR 640 (استفاده شده خیلی کم و فقط در منزل) بفروش میرسد.

arashmehrad
Sunday 2 May 2010, 09:50 AM
تو این تاپیک یه سری دمو از ریتم و صداهای pa500 هست.گوش کن.

از or700 هم باید باشه .من پیداش نکردم.or700 هم تقریبا ریتمش شبیه به s900 هست.احتمالا شبیه به s910هم هست.
من تابستون سال گذشته pa500 رو 850 گرفتم.ولی الان فکر میکنم 750 تا 800 قیمت داشته باشه.
این کیبرد مخصوص کارهای غربیه.مثل اورینتال که مخصوص کارهای شرقیه.و یا پرشین که مخصوص ایرانه.این کیبرد هم مخصوص همین کار هست.میتونید نمونه کارهای من رو هم گوش کنید که با این کیبرد زده شده.

مرسی. من یه سری از نمونه ها رو گوش دادم
بنظرم ریتمهاش زنده تر و جوندارتر از یاماهاست، (البته کیبوردهای جدیدتر از PSR 640 رو تجربه نکردم)
قیمتش هم خیلی مناسبه.
آخرین قیمتی که از PSR S910 دارم حدود 1,300,000 هست
ایکاش جایی بود که میشد هر دو رو تست کرد،

یک سئوال از دوستانی که ساکن تهران هستند:
آیا مغازه های خیابان جمهوری اجازه تست یا مقایسه کیبورد رو به مشتری میدن ؟

ممنون

arashmehrad
Sunday 2 May 2010, 09:57 AM
تایروس خیلی خیلی کیبردش نرمه.ولی با pa500 هیچ فرقی نمیکنه. جفتشون مثل هم هستند.

چه بد!
من هم پیانو یاماها دارم و هم یک کیبورد لِه (!) PSR 640
فقط میتونم بگم که وقتی این دو رو مقایسه میکنم، نواختن با کیبورد، اصلا جدی بنظر نمیرسه
شاید ابتدا فکر کنید که این نرمی، باعث فرز شدن حرکت انگشت ها میشه
اما برای من اینطور نیست، و شخصا با پیانو خیلی راحتترم و احساس مانور بیشتری میکنم

من فکر میکنم شاید کلاویهای نرم بیشتر برای اجراهای محلیِ کش و قوس دار (مثل: بندری، ترکی، عربی و ...) مناسب باشه

امیدوارم که PSR-S910 کلاویهای نرمی نداشته باشه، کسی تست کرده ؟

ممنون.

d-b
Sunday 2 May 2010, 12:15 PM
مرسی. من یه سری از نمونه ها رو گوش دادم
بنظرم ریتمهاش زنده تر و جوندارتر از یاماهاست، (البته کیبوردهای جدیدتر از PSR 640 رو تجربه نکردم)
قیمتش هم خیلی مناسبه.
آخرین قیمتی که از PSR S910 دارم حدود 1,300,000 هست
ایکاش جایی بود که میشد هر دو رو تست کرد،

یک سئوال از دوستانی که ساکن تهران هستند:
آیا مغازه های خیابان جمهوری اجازه تست یا مقایسه کیبورد رو به مشتری میدن ؟

ممنون

سلام

اگه اک بخوای چون به احتمال 90 درصد بازشدش رو ندارند فکر نمی کن م اجازه تست بهت بدن ...

HamedSedighi
Sunday 2 May 2010, 04:35 PM
امیدوارم که PSR-S910 کلاویهای نرمی نداشته باشه، کسی تست کرده ؟

ممنون.

کلاویه کیبرد های زیر مشابه یکدیگر هستند :

psr-640 psr-740 psr-1000 psr-2000 psr-2100 psr-1500 psr-1100 psr-3000 psr-9000 psr-8000 psr-7000 psr-4000 psr-s500 psr-s550 psr-s700 psr-or700 psr-s900 psr-s710 psr-s910

دیگه یادم نیست . اگر مدلی مورد سوالت هست بپرس:39:

بستگی داره برای کاری بخوای

وقتی شما می گی کیبرد آن هم یاماها مشخصا نوع حس و حالتی که کلاویه ها منتقل میکنه مشخص است . و برند های دیگر هم مشخص است .

دقیقا می خواهی چه نوع کاری انجام بدهی ؟

mohem
Monday 3 May 2010, 12:44 AM
کسی نیست جواب پست قبلیه مارو بده ؟

M8H
Monday 3 May 2010, 01:09 AM
کسی نیست جواب پست قبلیه مارو بده ؟
اگه واسه تمرین های آهنگ شرقی هم میخوای تو این رنج قیمت چیز خوب میتونی Yamaha-a300 بگیری.
البته این نظر شخصیه من هستش!

arashmehrad
Monday 3 May 2010, 08:15 AM
یاماها برای کارهای کلاسیک و اروم خوب جواب میده.
کورگ برای کارهای dj و پاپ و ......... . چون کورگ میتونه 2 تا فایل میدی رو هم زمان پخش کنه و شما اونها رو با هم میکس کنی.
مرسی نمیدونستم

.من صداها و ریتمهای این دو دستگاه رو زیاد شنیدم.برای خرید کیبرد.
کورگ صداهای خشن تری داره ولی یاماها صداهاش نرم تر و ملایم تره.مثل 2 سبک متال و کلاسیک رو در نظر بگیر. کورگ برای سبکهایی مثل متال و راک مناسب تره و یاماها برای سبکهایی مثلا کلاسیک .
ممنون اشاره ی خوبی بود

حالا فکر میکنم انتخابت راحت تر شده باشه.
دقیقا => همون یاماها رو باید بگیرم

راستی شما s910 رو از کجا قیمت کردی؟ من s900 رو 3 ماه پیش 1.250.000 قیمت گرفتم.چطور s910 همچین قیمت شده؟
یکی از دوستان در پیام خصوصی بهم قیمت داد با آداپتور 300B حدود 1,300,000 تومان

حالا دیروز داشتم به یک چیز فکر میکردم، فرض کنیم که S910 رو گرفتم، از اونجا که فروش کمی در ایران داره و فرمت فایلهای ریتمش (Style File Format GE) هم فرق کرده (مثل Tyros3) آیا میشه براش ریتم فارسی گیر آورد ؟ (چون واقعا گاهی لازم میشه)

مرسی

HamedSedighi
Monday 3 May 2010, 10:14 AM
حالا دیروز داشتم به یک چیز فکر میکردم، فرض کنیم که S910 رو گرفتم، از اونجا که فروش کمی در ایران داره و فرمت فایلهای ریتمش (Style File Format GE) هم فرق کرده (مثل Tyros3) آیا میشه براش ریتم فارسی گیر آورد ؟ (چون واقعا گاهی لازم میشه)

خب اینکه مشخص این همه ریتم برای مدل های پیش از اس 910 ساخته که همگی بر روی اس 910 خیلی کامل اجرا می شوند .

arashmehrad
Monday 3 May 2010, 10:50 AM
خب اینکه مشخص این همه ریتم برای مدل های پیش از اس 910 ساخته که همگی بر روی اس 910 خیلی کامل اجرا می شوند .

آخه من قبلا هم این مشکل رو داشتم، ریتمهای PSR-630 روی PSR-640 اجرا میشدند اما صداها بهم ریخته بودند. (شاید چون در ساخت ریتمهای ایرانی از صداهای استاندارد استفاده نمیشه) و مثلا مجبور میشدم قسمت بیس ریتم رو از اول ویرایش کنم.

مرسی

saeed2100
Tuesday 4 May 2010, 11:36 PM
[quote=Arminparham;108356]lدوست عزیز من از کرج سفارش دادم نمایندگیش از تهران واسم فرستاد. خیلی ساز خوبیه من با کلی تحقیق کردن گرفتمش امکاناتش خیلی از 50 و حتی 500 سرتره. در ضمن به خود نمایندگیش راجب به آداپتور و مشکلات نویز گفتم. اونام گفتن مشکل از ترانس قلابی که مغازه دارا میدن به مردم. ترانس اصل PA300_B هستش[/qu
سلام من هم ساکن کرج هستم لطفا شماره نمایندگی رو بدید من هم یکی شفارش بدم

mohem
Wednesday 5 May 2010, 02:30 AM
برو بچز .....من کلا شرقی بازیو بیخیال شدم همون واسه آموزش کیبورد وکار ارنج ((پاپ))خودم نظرم بد روی 413 یاماهاس وبا قیمت من هم میخونه تازه از آ300 سره و با یو اس بی وصل میشه دوستان کسی از کیفیت صداش خبر نداره ؟ چه طوریاس یه رانمایی بدین ممنون میشم

mohem
Thursday 6 May 2010, 07:45 AM
قربون دستت m&h جان من که نمیخوام مثل شما خیلی حرفه ای کار کنم! می خوام یه کیبور دی باشه یو اس بی باشه که بتونم تو نرم افزار باهاش ارنج کنم و اینکه میگم اول روی خود کیبورد ارنجش کنم میخوام در حد یه پیانو رو با مثلا سینتی سایزر ترکیب کردن یه ریتم گذاشتن زیرش که ماکت ساده ای از کارم باشه که حس ارنج هم بیاد! من که قصد 6.8 خوندن رو خودارو شکر ندارم واسه کار پاپ میخوام ونظرم روی 413 هست تنها تقاوت با 300 اینه که اسکال نداره اورینتال هم نیست حالا نظر شما چیه ؟منظورم اینه که فلش میخوره یا ریتم سازی در حد آماتوری داره ؟

M8H
Thursday 6 May 2010, 08:37 AM
قربون دستت m&h جان من که نمیخوام مثل شما خیلی حرفه ای کار کنم! می خوام یه کیبور دی باشه یو اس بی باشه که بتونم تو نرم افزار باهاش ارنج کنم و اینکه میگم اول روی خود کیبورد ارنجش کنم میخوام در حد یه پیانو رو با مثلا سینتی سایزر ترکیب کردن یه ریتم گذاشتن زیرش که ماکت ساده ای از کارم باشه که حس ارنج هم بیاد! من که قصد 6.8 خوندن رو خودارو شکر ندارم واسه کار پاپ میخوام ونظرم روی 413 هست تنها تقاوت با 300 اینه که اسکال نداره اورینتال هم نیست حالا نظر شما چیه ؟منظورم اینه که فلش میخوره یا ریتم سازی در حد آماتوری داره ؟
دوست گلم من تخصصم تو برند KORG هستش زیاد از یاماها سر در نمیارم به خدا!
چون من بیشتر با KORG کار کردم.
ولی فکر کنم واسه کار شما یاماها 1000 یا A1000 خوب باشه!

ehsanmir
Friday 7 May 2010, 01:14 PM

الان کیبردهای جدید, چه حرفه ای و چه اماتور هم فلش مموری میخوره و هم usb دراند و هم ریتم سازی. در حدی هم صدا سازی دارند.حالا یکی بیشتر یکی کمتر.پس شما مطمئن باش از اون لحاظ مشکلی نیست. چون اینها حداقل امکانات یه کیبرده که اگر نداشته باشند در بازار جایی ندارند........:am

HamedSedighi
Friday 7 May 2010, 03:04 PM

منظورت a300 است ؟

e413 پورت میدی- یو اس بی دارد . پس می شود به عنوان کنترولر در نرم افزار ها بهره جست.
a300 را دفترچه موجود در تاپیک (You can see links before reply) را دنلود کن .

هیچ کدام ریتم سازی ندارند .

هیچ کدام حافظه یو اس بی را ساپورت نمی کنند .

این دو مدلی که نوشتید کیبردهای کاملا آماتوری هستند .

HamedSedighi
Friday 7 May 2010, 03:18 PM
سلام،یک کیبورد در حدود 300 تا 350 با ویژگی های زیر:
ریتم ها و ساز های شرقی داشته باشد.

سلام
تا اینجا psr-a300
با توجه به پولی که داری.

صدا های خوبی داشته باشد.

مشخصا کیبردهای آک بند در این رنج قیمت آماتور هستند و قطعا صداهای آماتوی دارند
با توجه به نیازی که داری و من نمی دونم چیه شاید این نوع صدا به کارت بیاید

رم یا فلپی(یکی از این ها باشد کافیی است) بخورد.

یه سوال رم چیه:
اما a300 هیچ نوع مموری اکسترنالی ندارند و تنها از طریق پورت میدی میشه یه سری ریتم به روی حافطه داخلی آن منتقل کرد .

یو اس بی بخورد.

اگر منظورت کابل میدی-یو اس بی تاپیک مربوط را مظالعه و سپس دفترچه راهنما را دریافت کنید .

قطعا حافظه یو اس بی نمی خورد.

تاپیک یاماها psr-a300 (You can see links before reply)

ehsanmir
Friday 7 May 2010, 04:28 PM
منظورت a300 است ؟

e413 پورت میدی- یو اس بی دارد . پس می شود به عنوان کنترولر در نرم افزار ها بهره جست.
a300 را دفترچه موجود در تاپیک (You can see links before reply) را دنلود کن .

هیچ کدام ریتم سازی ندارند .

هیچ کدام حافظه یو اس بی را ساپورت نمی کنند .

این دو مدلی که نوشتید کیبردهای کاملا آماتوری هستند .

جالبه.من فکر نمیکردم این کیبرد اینقدر بی امکانات باشند.:106:

HamedSedighi
Friday 7 May 2010, 04:33 PM
جالبه.من فکر نمیکردم این کیبرد اینقدر بی امکانات باشند.:106:

music.yamaha.com

در بخش protable تمامی کیبردها آماتور هستند و برای استفاده و کاربرد های کسانی که نازه شروع کردن دارند .

mohem
Saturday 8 May 2010, 10:00 AM
منون آرکی جان زیاد مهم نیست ریتم سازی نداره جایی هست که بشه ریتمها و صدای سازهاش رو شنید من بیشتر واسه دو تا کار میخوام اول باهاش برم کلاس کیبورد آکوردها رو یاد بگیرم چون چیزی که تو کار ارنج مهمه تسلت بر آکورده (درست میگ دیگه)دستمم تند شه دوم واسه اینکه به سیستم وصلش کنم با یو اس بی شما کدوم یو اس بی رو میگید مستقیما از یو اس بی کیبود به یو اس بی کامپیوتر یا از یو اس بی کیبورد به میدی کامپیوتر(پورت گیم رو میگم 15 خاره) چون میدونی که دو نوع هست ok راستی با 413 میشه کاری رو زدو رکورد کرد ؟

HamedSedighi
Saturday 8 May 2010, 02:35 PM
منون آرکی جان زیاد مهم نیست ریتم سازی نداره جایی هست که بشه ریتمها و صدای سازهاش رو شنید من بیشتر واسه دو تا کار میخوام اول باهاش برم کلاس کیبورد آکوردها رو یاد بگیرم چون چیزی که تو کار ارنج مهمه تسلت بر آکورده (درست میگ دیگه)دستمم تند شه دوم واسه اینکه به سیستم وصلش کنم با یو اس بی شما کدوم یو اس بی رو میگید مستقیما از یو اس بی کیبود به یو اس بی کامپیوتر یا از یو اس بی کیبورد به میدی کامپیوتر(پورت گیم رو میگم 15 خاره) چون میدونی که دو نوع هست ok راستی با 413 میشه کاری رو زدو رکورد کرد ؟

یادم نیست که a300 میدی - یو ای اس داره یا میدی معمول و قدیمی . پس حتما دفترچه ای که در تاپیک مربوط آدرس دادم هست را دریافت کن و باید داخل آن نوشته شده باشه .

بین این دو مدل هر کدام که usb -midi دارند در اولویت قرار بده و اگر هر دو دارند پس از این برابرند.
e413 همان طور که نوشتم دارد.

بله بحث هارمونی بخش مهمی در تنظیم کردن است اما همه آن نیست . اینکه می خواهید بر آکوردها مسلط شوبد این دو کیبرد کمک خوبی خواهند . فقط باید چک کنید که محدودیت صدایی نداشته باشند .

که به نظر می آید دارند و این باعث می شوند برخی آکورد ها در بخش همراهی کننده اتوماتیک ساپورت نشوند. و در صفحه نمایش کیبرد نام آکورد به اشتباه نوشته شود یا اصلا نوشته نشود .

مثلا sus2 و ...........
باز هم برای شروع و یادگیری کاملا مناسب هستند .

بله با ای 413 میشه همان گونه که در پست های قبلی نوشتم اغلب صداهای این دو کیبرد آماتور هستند و نباید توقع آنچنانی داشت از آنها .

ولی این دلیلی نیست که این صداها بیهوده و بی ارزش هستند . وقتی شما ملودی ، هارمونی و .... در نهایت اثری خلق می کنید و نیاز به این دارید که ثبت و ضبط شود چرا که نه از کیبرد استفاده میکنید.

m_abdi
Saturday 8 May 2010, 07:07 PM
درود
a300 یو اس بی نداره و پورت میدی قدیمی داره.

mohem
Saturday 8 May 2010, 07:15 PM
ممنون آرکی جان یه جایی خوندم اسکارل نداره چیه؟ در ضمن آهنگهایی که این روزا میخونیم که آکورداش اونچنان پیچیده نیست که.....!!!! نمیدونمم که محدوده داره یانه شما میتونی ببنی آخه اینترنتم زغالیه شرمنده . میشه مثلا فهمید چندتا آکورد ساپورت میکنه
یکی از آشناهام a1000 داره کلی آکورد مینویسه در حد اون هست ؟

HamedSedighi
Saturday 8 May 2010, 11:43 PM
ممنون آرکی جان یه جایی خوندم اسکارل نداره چیه؟احتمالا اشتباه تایپی است که اینگونه نوشته اید

scale که بواسطه بخش تنظیم مقیاس ها می توانید شرقی صفت بنوازید (سِکیل)

نمی دانم که e413 دارد یا نه .

در ضمن آهنگهایی که این روزا میخونیم که آکورداش اونچنان پیچیده نیست که.....!!!! دقیقا نوع استفاده ای که شما دارید تعیین می کنه که این مدل بدرد شما می خورد یا نه و جوابش را خودتان می دانید نه کس دیگری .

نمیدونمم که محدوده داره یانه شما میتونی ببنی آخه اینترنتم زغالیه شرمنده .من که ننوشتم محدوده.
من نوشتم محدودیت بواسطه پلی فونی و .... کیبردهای اماتور در بخش همراهی کننده اتوماتیک از تشخیص برخی آکوردها معذورند .

یکی از آشناهام a1000 داره کلی آکورد مینویسه در حد اون هست ؟به نظر میاد که در حدی پائین تر است بواسطه پلی فونی 32
تا جایی که یادمه پلی فونی آ1000 64 است

HamedSedighi
Sunday 9 May 2010, 12:09 AM
111

MA_Happy
Thursday 13 May 2010, 11:16 PM
:30:دوستان گل گلاب ببخشید دوباره خروس بی محل شدیما،فقط یک سری مشخصات و اطلاعات از شما دوستان عزیز خواستارم در مورد کیبورد e413.
بعد آیا این کیبورد معمولی است یا اورینتال؟
پیشاپیش از همکاریتان ممنونیم.

ehsanmir
Thursday 13 May 2010, 11:24 PM
:30:دوستان گل گلاب ببخشید دوباره خروس بی محل شدیما،فقط یک سری مشخصات و اطلاعات از شما دوستان عزیز خواستارم در مورد کیبورد e413.

از مدلش مشخصه که معمولیه و اورینتال نیست.
برای اموزش خوبه.تو خود سایت یاماها میتونی اطلاعات خوب و جامعی بدست بیاری.....

HamedSedighi
Thursday 13 May 2010, 11:33 PM

دوست من
اگر پستهای قبلی را بخوانید
جواب خیلی از سوالاتت هست

کیبرد های اورینتال عمدتا در نامشان حروفی چون or یا tr دیده می شود (شرقی یا ترکیه ای)

Mariachi
Monday 14 June 2010, 01:31 PM
با سلام خدمت دوستان در بخش کیبورد!:am
اجازه هست؟!:30:
یه سوال داشتم:
یکی از اقوام ما میخواد کیبورد رو تازه شروع کنه،
تا 500 ،600 هر مدلی که بهتره و راحت گیر میاد معرفی بفرمایید.
خود من هیچ ضمینه ای در این خصوص ندارم پس لطف کنید یه کم در مورد امکانات مهم که باید داشته باشه و ... توضیح بدید!
با تشکر!

HNESFEJI
Monday 14 June 2010, 03:47 PM
با سلام خدمت دوستان در بخش کیبورد!:am
اجازه هست؟!:30:
یه سوال داشتم:
یکی از اقوام ما میخواد کیبورد رو تازه شروع کنه،
تا 500 ،600 هر مدلی که بهتره و راحت گیر میاد معرفی بفرمایید.
خود من هیچ ضمینه ای در این خصوص ندارم پس لطف کنید یه کم در مورد امکانات مهم که باید داشته باشه و ... توضیح بدید!
با تشکر!

سلام دوست عزيز
به نظر من دوست شما مي تونه با يك كيبرد ياماها آ1000 در حد آكبند و تميز كارش را شروع كنه .اين كيبرد تا حد زيادي مي تونه نيازهاشو برطرف كنه داراي كوك ربع پرده دم دست براي نواختن اهنگهاي ايراني هست و داراي ريتمها و صداهاي زيباي اورينتال و در عين حال غربي هست كه هر سبكي را بخواد شروع كنه تا چند سال نياز به تعويض كيبرد نداره.
در عين حال با مفاهيم صداسازي و ريتم سازي و تكنيكهاي نواختن هر ساز هم مي تونه آشنايي پيدا كنه. باتشكر:21ox66r:

ayapir
Tuesday 15 June 2010, 12:01 AM
سلام دوستان
من میخوام یه کیبورد بخرم تا مرز 600
صفر کیلومترم لطف کنید یه مقدار راهنمایی کنید .مدلهایی که مد نظر خودمه
psr 450
psr s550
psr 2000

HNESFEJI
Tuesday 15 June 2010, 09:05 AM
سلام دوستان
من میخوام یه کیبورد بخرم تا مرز 600
صفر کیلومترم لطف کنید یه مقدار راهنمایی کنید .مدلهایی که مد نظر خودمه
psr 450
psr s550
psr 2000

سلام

به نظر من براي شما با توجه به انتخاب خودتان كه عنوان كرديد PSR-S550 مي تونه مفيد باشه كه آكبند هم توي بازار پيدا مي شه :21ox66r:
باتشكر

r2r2537
Tuesday 15 June 2010, 09:17 AM
سلام به همه دوستان
من تازه عضو شدم و میخوام بدونم برای شروع ایا مدل yamaha A1000 جواب کار منو میده چون با تحقیقاتی که من انجام دادم و سرچهایی که کردم این مدل از یاماها مدل مناسبیه برای شروع . در صورت امکان خوشحال میشم راهنماییم کنید .
موفق و سربلند باشید

papco
Saturday 19 June 2010, 11:49 PM
با عرض سلام خدمت تمام دوستان عزیز من تازه عضو شدم و یسری سوال از خدمتتون داشتم
1. می خوام کیبورد بخرم برای اهنگ سازی سبک های jazz و hip hop و soul می خواستم ببینم با 1300000 چی می تونم بگیرم کیفیت صدا ها برام مهمه خیلی مخصوصا پیانو و درام لطفا راهنمایی کنید.
2.نظرتون در مورد psr 910 چیه؟ ایا از pa 500 بیشتر به درد کار من می خوره یا نه؟ ممنون

arminkocholo
Tuesday 7 September 2010, 05:46 PM
سلام
میشه بگی قیمت یاماها 62 چنده؟ اگه داری یکی میخوام

amir0172
Thursday 9 September 2010, 06:45 PM
سلام دوستان کسی در مورد تست yamaha psr630چیزی میدونه میخوام دسته دومشو بگیریم

محمدموزیسین
Thursday 9 September 2010, 09:00 PM
سلام.بنظرمن gem wk8 بهترین امکانات برای آهنگسازی را دارد. وکیفیت صداها نسبت به korgبالاتراست.البته با1300000که گفتید این بهترین گزینست

amir0172
Monday 13 September 2010, 09:30 PM
دوستان امروز من ارگ YAMAHA A3خریدم اصلا هم با هاش اشنایی ندارم فروشنده گفت که کارتریج میخوره حالا چند تا سوال :
1-کارتریج چیه یکم توضیح بدین از کجا باید گیر بیارم قیمتش چنده؟
2-باهاش میشه ریتم سازی کرد؟
3-میدی هم داره ،کابلشو میشه پیدا کرد قیمتش چنده؟

amir0172
Tuesday 14 September 2010, 12:58 PM
کسی از دوستان نیست جواب بده

nima123
Wednesday 13 October 2010, 12:04 PM
سلام خدمت دوستان من یک ارگ yamaha a1000 دارم که چند سال پیش خریدم ولی اصلا با هاش کار نکردم شاید 1 هفته باهاش کار کرده باشم میخوام بفروشمش میخوام ببینم چنده قیمتش و اینکه کجا بفروشم مرسی

KETRON
Thursday 28 October 2010, 09:59 PM
سلام دوست عزیز :
من میخوام یه یاماها PSR 62 بگیرم.خواهش میکنم برام پیگیری کن.ظاهرا خودت داشتی فروختیش !!
به کی فروختی برم ازش بخرم ؟؟؟؟
خواهشا اگه پیدا کردی بی خبرم نذار ..... !
قربانت .
امین
منتظرتم !!

لطفا شماره تماس را در پیام خصوصی برای دیگران ارسال کنید

sinasarfaraz
Friday 29 October 2010, 06:50 PM
سلام بچه ها
من دنباله یه پیانوی خوب میگردم که به کامپیوتر متصل بشه واسه آهنگسازی.
مارکش یاماها باشه بهتره
تا سقف 200 هزار تومن حالا یکم پایینتر یا بالاتر باشه مشکلی نیست
با تشکر از همه....

HamedSedighi
Thursday 4 November 2010, 10:18 PM
سلام بچه ها
من دنباله یه پیانوی خوب میگردم که به کامپیوتر متصل بشه واسه آهنگسازی.
مارکش یاماها باشه بهتره
تا سقف 200 هزار تومن حالا یکم پایینتر یا بالاتر باشه مشکلی نیست
با تشکر از همه....

پیانو 200 هزار تومان:43: وجود خارجی ندارد

اگر منظور شما کیبرد است که باز هم با 200 هزار تومان کیبرد خوبی نمی توانید تهیه کنید .

اما من یک مدل خوش صدا رو معرفی که کلاویه های وزن داره و می توانید تمرین های پیانویی ای با آن داشته باشید .

YAMAHA NP-30

قیمت خارج از کشور رو هم درتاپیک زیر پیدا کنید .

ضمنا قیمت اغلب کیبرد های یاماها در خارج از کشور با قیمت داخلی آن برابری نسبی دارد .

mirox12
Sunday 14 November 2010, 12:39 PM
سلام..قيمت s910هم اكنون 1600000تمن..اگر كسي دست 2 تميزشوسراغ داره با قيمت عادلانه خريدارم.

درضمن محل اقامت من منجيله.

ممنون

آدرس سایت های دیگر و وبلاگ های دیگر و ایمیل و شماره های تماس تنها در پیام خصوصی میتوان نوشت . لطفا قوانین انجمن را مطالعه بفرمائید .

patrick
Tuesday 23 November 2010, 10:12 AM
سلام دوستان.من یه یاماها psr-2100 دارم.میخام بدونم قیمتش چنده اخه میخام ردش کنم...اگه کسی خواست پیام خصوصی بده.یه سوال دیگه از usb چطور استفاده کنم؟
یه دنیا ممنون

sunboys
Wednesday 24 November 2010, 10:04 PM
سلام اقا ارگت در چه حد؟

hoseindj
Sunday 28 November 2010, 05:55 PM
با عرض سلام و خسته نباشید
آیا ریتم ها و کیفیت صدا در a3بهتره یا casio ctk900
من یک کیبرد حداکثر 300تومن میخوام که هم بشه در آینده راحت فروختش و بسیار مهمتر از اون اینکه کیفیت ریتم و صداش خوب باشه مخصوصا کیفیت ریتمش.
فقط برای استفاده در منزل میخوام

ocz
Thursday 6 January 2011, 09:01 PM
سلام دوستان یه شخصی هست یاماها a3 رو 200 میده ارزش خرید داره ؟ بودجه من تا300 تومان است !
اگه تا 300 تومان مدل بهتری سراق دارید لطفا معرفی کنید .کاربردمم یادگیری کیبرد و پیانو است

ehsanmir
Friday 7 January 2011, 10:51 AM
سلام دوستان یه شخصی هست یاماها a3 رو 200 میده ارزش خرید داره ؟ بودجه من تا300 تومان است !
اگه تا 300 تومان مدل بهتری سراق دارید لطفا معرفی کنید .کاربردمم یادگیری کیبرد و پیانو است

سلام
کیبردهای A3 از کیبردهای خوب دوران خودش بوده.نمیگم الان دیگه خوب نیست.ولی چون شما میتونی تا 300 هزینه کنی میتونی کیبردهای نو بگیری.بهتر از اینه که 200 بدی و یه کیبرد بگیری که 10 سال کار کرده و معلوم نیست چه بلایی سرش اومده.چند بار تعمییر شده و از این جور مشکلات.کیبردهای اموزشی جدید که قیمتاشون هم همین حدود هست رو میتونی تو بازار پیدا کنی.حالا اگر تهرانی یه سر برو جمهوری و ببین چی تو بازار هست.الان جدیدا" کیبردهای A300 یاماها اومده که خیلی خوبه.یا کیبردهای کاسیو که الان نمیدونم چه مدلهاییش توی بازار هست.باید بری بگردی.ولی از من این نصیحت رو بشنو و طرف جنس دست دوم اصلا نرو.هر چقدر هم که تمیز باشه.
موفق باشید........:am

ocz
Monday 10 January 2011, 01:39 PM
این ریتم چیه ؟ مثلا میگن a300 ریتم ایرانی داره یا به e423 میشه ریتم ایرانی یا مجلسی داد ؟ ودر کل اختلاف این دو حالت که داشته باشه یا بهش خودت بدی چیه ؟
یه راهنمایی دیگه کیبردe423 نیم پرده نداره میشه من رو راهنمایی کنید که در این صورت چه آهنگ هایی رو نمیشه زد و چه آهنگ هایی از دست میره اگه با مثال بگی از خواننده های ایرانی ممنون میشم .

ehsanmir
Wednesday 12 January 2011, 05:54 PM
این ریتم چیه ؟ مثلا میگن a300 ریتم ایرانی داره یا به e423 میشه ریتم ایرانی یا مجلسی داد ؟ ودر کل اختلاف این دو حالت که داشته باشه یا بهش خودت بدی چیه ؟
یه راهنمایی دیگه کیبردe423 نیم پرده نداره میشه من رو راهنمایی کنید که در این صورت چه آهنگ هایی رو نمیشه زد و چه آهنگ هایی از دست میره اگه با مثال بگی از خواننده های ایرانی ممنون میشم .

سلام
به عبارتی ریتم یا همون ستایل(style) در کیبرد تشکیل میشه از درام , پرکاشن, انواع سازها مثل گیتار پیانو ویولن و ....... که همنوازی میکنند و ریتم یا همون ستایل رو تشکیل میدند. که حالا این ستایل ها سبکهای مختلف دارند که بحثش خیلی طولانی و وسیع هست.حالا یه مثال میزنم که براتون بهتر جا بیوفته.مسلما" اهنگ های شاد ایرانی زیاد گوش کردید.این اهنگها یه ریتم 8/6 ایرانی دارند. یا اهنگهای اروم که مثلا محمد اصفهانی میخونه اهنگهایی هستند که با ریتمهای 4/4 نواخته شده.اینها از نمونه کارهای پاپ هستند.حالا ما ریتمهای rock / beat/ dance/latinو ........ داریم که میتونیم برای استفاده در سبکها مختلف استفاده کنیم .
حالا در مورد ربع پرده که نمیدونم دقیقا چطور راهنماییتون کنم.ولی بدون ربع پرده اهنگهای سنتی ایرانی ترکی استانبولی و عربی رو نمیتونید بزنید.اگر به اهنگهای عربی گوش کنید میبینید که خیلی راحت میتونید تشخیص بدید این یه اهنگ عربیه.چرا ؟ به خاطر همون ربع پرده های استفاده شده در اهنگ هست.

موفق باشید.........:am

HamedSedighi
Wednesday 12 January 2011, 07:06 PM
حالا در مورد نیم پرده (ربع پرده) که نمیدونم دقیقا چطور راهنماییتون کنم.ولی بدون نیم پرده (ربع پرده) اهنگهای سنتی ایرانی ترکی استانبولی و عربی رو نمیتونید بزنید.اگر به اهنگهای عربی گوش کنید میبینید که خیلی راحت میتونید تشخیص بدید این یه اهنگ عربیه.چرا ؟ به خاطر همون نیم پرده (ربع پرده) های استفاده شده در اهنگ هست.

موفق باشید.........:am

تشکر از کیبردیست حرفه ای احسان عزیز

با اجازه یه تصحیح انجام دادم .

رنگ آبی تصحیح شده ها هستند .

MA_Happy
Wednesday 12 January 2011, 10:11 PM
ولی در کل در پاسخ دوست عزیزمان،من میگویم اصلا به سمت کاسیو نروید،کیبورد من کاسیو است و واقعا این را میگم،کیبورد های کاسیو دیگر الآن با این همه کیبورد ها رنگ و وارنگ مارک های دیگر بدرد نمیخورد.حتی یک یاماها دست دوم خیلی بهتر است از کاسیو،البته این نظر شخصی من است ولی کاسیو هم صدای ضعیفی(مخصوصا برای کار های شرقی) دارد و برای اجرای زنده هم فوق العاده ضعیف است،شما با یک کیبورد 300 خهزار تومانی یاماها میتونید اجرا زنده داشته باشید ولی با کاسیو اصلا،کاسیو برای کار های غربی فوق العاده است،چون ریتم های غربی خوبی دارد،ولی برای شرق و ما ایرانی خیلی بد،یک زمانی در گذشته کیبورد های مارک های دیگر ضعیف بود و در ایران کم و گران بود،کاسیو ارزش داشت،ولی الآن نه،به نظرم تا قیمت یک میلیون و 500 فقط یاماها و از یک میلیون 500 به بعد فقط رولند.ولی بازم توصیه میکنم،اصلا کاسیو نخر.البته میل خودت است،این تجربه من است.

ehsanmir
Thursday 13 January 2011, 06:30 PM
تشکر از کیبردیست حرفه ای احسان عزیز

با اجازه یه تصحیح انجام دادم .

رنگ آبی تصحیح شده ها هستند .

وای ی ی ی ی ی ی........................:9:
عجب سوتی دادم.حامد جان دستت درد نکنه.اصلاحش کردم.:35:

KETRON
Saturday 22 January 2011, 07:17 PM
با سلام حضور تمامی اساتید محترم و دوستان گرامی :
من خیلی وقته دنباله یه yamaha psr 62 میگردم ، اگه کسی داره یا نشونی داره به من یه اطلاعی بده !
9988 836 0936
با تشکر.

HamedSedighi
Sunday 23 January 2011, 06:33 AM
با سلام حضور تمامی اساتید محترم و دوستان گرامی :
من خیلی وقته دنباله یه yamaha psr 62 میگردم ، اگه کسی داره یا نشونی داره به من یه اطلاعی بده !
9988 836 0936
با تشکر.

در چند فروشگاه شهر کرمان چند باری 62 رو دیدم .

نمی دونم الان هم باشد یا نه ؟

اگر که گذرتان به کرمان افتاد و چند فروشگاه پرس و جو کنید به احتمال 75 درصد می یابید .

nastaran8
Monday 24 January 2011, 01:19 AM
تاپيك خيلي خوبيه

Violin_jahanshah
Sunday 1 May 2011, 09:24 PM
سلام و درود دوستان من خودم ویولن میزنم اما یه دوستی دارم که تا دو ماه دیگه سربازیش تموم میشه و میخاد کیبورد بخره به نیت پیانو ولی خوب هزینش به پیانو فعلا نمیرسه و میخاد فعلا کیبورد کار کنه بنظر شما چه مدل های کیبوردی خوبه قیمتشون هم تا 300 البته این دوست من فقط صدای پیانو رو میخواد یعنی حتی اگه ریتم و نمیدونم صداهای مختلف و ... رو نداشته باشه هم مشکلی نیست فقط صدای پیانو خوب باشه. ممنون میشم اگه راهنمایی کنین.

ehsanmir
Monday 2 May 2011, 07:26 AM
سلام و درود دوستان من خودم ویولن میزنم اما یه دوستی دارم که تا دو ماه دیگه سربازیش تموم میشه و میخاد کیبورد بخره به نیت پیانو ولی خوب هزینش به پیانو فعلا نمیرسه و میخاد فعلا کیبورد کار کنه بنظر شما چه مدل های کیبوردی خوبه قیمتشون هم تا 300 البته این دوست من فقط صدای پیانو رو میخواد یعنی حتی اگه ریتم و نمیدونم صداهای مختلف و ... رو نداشته باشه هم مشکلی نیست فقط صدای پیانو خوب باشه. ممنون میشم اگه راهنمایی کنین.

سلام دوست عزیز.
این سوال خیلی خیلی کلیشه ای شده.شاید هفته ای یکبار پرسیده میشه.برای همین اگر شما تو همین سایت جستجو کنید حتما به جواب میرسید.چون این چیزی نیست که تو یه خط بشه جواب داد.باز اگر مشکل دیگه ای بود من در خدمتم.

این یکی از تاپیکهای مورد نظر هست.

موفق باشی.......:am

Violin_jahanshah
Monday 2 May 2011, 11:46 AM
سلام دوست عزیز.
این سوال خیلی خیلی کلیشه ای شده.شاید هفته ای یکبار پرسیده میشه.برای همین اگر شما تو همین سایت جستجو کنید حتما به جواب میرسید.چون این چیزی نیست که تو یه خط بشه جواب داد.باز اگر مشکل دیگه ای بود من در خدمتم.

این یکی از تاپیکهای مورد نظر هست.

موفق باشی.......:am

tank you

shour
Tuesday 7 June 2011, 10:21 PM
سلام به همه دوستان عزیزی که لطف میکنن و وقت میذارن و راهنمایی میکنن.

من تا آخر این هفته حتما باید یه ارگ تهیه کنم ولی ساز تخصصی من چیز دیگه ایه و اطلاعاتی در این زمینه ندارم حالا میخاستم ببینم ارگی هست که :
1)شستی هاش نزدیک به پیانو باشه (یعنی زیر دست اون سنگینی تا حدودی حس بشه )
2)قابلیت های موسیقی ایرانی مثل ربع پرده را هم داشته باشه و ...
3)قیمتش بیشتر از 500نباشه

piano4all
Tuesday 7 June 2011, 10:41 PM
دوست گرامی نمیشه همه چیز رو با هم بخوایی

اگهه نمیخوایی بیشتر ار 500 تومن پول بزاری باید یاماها آموزشی A300 بگیری که نمایندگی جزیره بدون آداپتور داره 340000 تومن میده

ربع پرده ایرانی هم داره

شستی هاش بد نیست باید باهاش کنار بیایی

shour
Wednesday 8 June 2011, 07:58 AM
بله حق با شماست . ممنون. حالا جسارتا یه سوال دیگه داشتم . اگه یکی از همون به اصطلاح کیبورد پیانو ها را بردارم به نظرتون کارایی و کیفیتش چه طوره؟شستی هاش بد نیست شبیه پیانو هست ولی دیگه ربع پرده نداره . usp هم میخوره. منتها نمیدونم مثل اون a300که شما گفتید با کیفیت باشه یا نه . بقیه دوستان هم اگه راهنماییم کنند ممنون میشم . مرسی .

piano4all
Wednesday 8 June 2011, 08:12 AM
برای لذت بردن از نوازندگی باید یه سازی داشته باشی که نیازی به کامپیوتر نداشته باشه و به اصطلاح ارنجر باشه

میدی کنترلر رو پیشنهاد نمی دم چون تا زمانی که به کامپیوتر متصل باشه کارایی داره و ارنجر نیست .

به Usb هم فکر نکن اگه ربع پرده هم برای شما مهم هست من ارزونترین رو پیشنهاد دادم

پول شما خیلی مهمه

اول ماکزیمم هزینه رو بگید

دوم نیازتون از خرید (( نوازندگی ، آهنگ سازی ، ساز دوم ، اجرای زنده در گروه و ...... ))

firzi
Wednesday 8 June 2011, 11:16 AM
سلام به همه دوستان عزیزی که لطف میکنن و وقت میذارن و راهنمایی میکنن.

من تا آخر این هفته حتما باید یه ارگ تهیه کنم ولی ساز تخصصی من چیز دیگه ایه و اطلاعاتی در این زمینه ندارم حالا میخاستم ببینم ارگی هست که :
1)شستی هاش نزدیک به پیانو باشه (یعنی زیر دست اون سنگینی تا حدودی حس بشه )
2)قابلیت های موسیقی ایرانی مثل ربع پرده را هم داشته باشه و ...
3)قیمتش بیشتر از 500نباشه

شما می تونید casio-ctk5000 بگیرید که هم کلاوی هاش پیانوییه و قابلیت ربع پرده کردن هم داره. ولی فاقد صداهای ایرانی هستش. قیمتش هم باید نزدیکه 350-400 تومان باشه.
البته قابلیت سمپل رو داره که میتونید صداهای ایرانی رو توش سمپل کنید.

shour
Wednesday 8 June 2011, 04:39 PM
شما می تونید casio-ctk5000 بگیرید که هم کلاوی هاش پیانوییه و قابلیت ربع پرده کردن هم داره. ولی فاقد صداهای ایرانی هستش. قیمتش هم باید نزدیکه 350-400 تومان باشه.
البته قابلیت سمپل رو داره که میتونید صداهای ایرانی رو توش سمپل کنید.

آقا من از چند نفر سوال کردم همشون میگند مارک yamaha بهتر از casio است ، واقعا همینطوره یا نه؟ اگه درسته شبیه این موردی که شما معرفی کردید مارک yamaha نداره( یا یه چیزی تو این مایه) ؟

piano4all
Wednesday 8 June 2011, 04:46 PM
من از شما خواهش می کنم دنبال برند محصولات شرکت ((Casio )) نرویددددددددددددددددددددد ددد

محصولات یاماها عالی هست

من گفتم اگه واقعا می خواهید از نوازندگی لذت ببرید باید سازی بخرید که نخواهید به کامپیوتر متصل کنید و ارنجر باشد

ارنجر بودن برای نوازندگی خیلی مهمه

shour
Wednesday 8 June 2011, 06:09 PM
من از شما خواهش می کنم دنبال برند محصولات شرکت ((Casio )) نرویددددددددددددددددددددد ددد

محصولات یاماها عالی هست

من گفتم اگه واقعا می خواهید از نوازندگی لذت ببرید باید سازی بخرید که نخواهید به کامپیوتر متصل کنید و ارنجر باشد

ارنجر بودن برای نوازندگی خیلی مهمه

من به دلیل تازه وارد بودن متاسفانه نمیتونم از پیام خصوصی استفاده کنم حداقل باید 15 پست داشته باشم . ای کاش یه جوری بشه از محضر شما یا یکی از دوستان حرفه ای استفاده کنم . حقیقتش یه کمی هم گیج شدم .اگه امکانش هست که محبت کنید تلفنی ، ایمیلی، یه چیزی به من بدید که چند تا سوال بپرسم . خیلی خیلی ممنون میشم.

rafighi
Sunday 10 July 2011, 08:57 AM
یه کیبورد می خوام که اکتاو بیشتری داشته باشه که بشه بجای پیانو استفاده کرد با 500 تومان چی میشه خرید ؟

ehsanmir
Monday 11 July 2011, 06:21 AM
یه کیبورد می خوام که اکتاو بیشتری داشته باشه که بشه بجای پیانو استفاده کرد با 500 تومان چی میشه خرید ؟

سلام
کیبردهایی که بیشتر از 5 اکتاو هستند زیاد نیستند و اکثرا هم قیمتهاشون بالاست .تنها چیزی که شما میتونید گیر بیارید با اکتاو بیشتر و قیمت پایین کیبردهای کاسیو هست.کیبردهای بدی نیست.من خودم wk1800 دارم.برای کارهای پیانویی خوبند.

Milad_seif
Saturday 13 August 2011, 04:47 PM
دوست عزيز(karadamir) كيبور نو هم مي توني بخري:
مدل dgx 230 كه چيني هست و زياد هم مبتدي نيست و صداش خيلي نزديك به پيانو هست

d-b
Monday 24 October 2011, 05:52 PM
سلام من يه OR700 بسيار تميز دارم مي خوام بفروشمش هركي خواست پيام بده

msmsms1
Monday 31 October 2011, 03:32 PM
سلام قیمت مد نظرت چنده و اهل کجایی

sha_yegane
Tuesday 1 November 2011, 06:40 AM

سلام

آقا قیمت رو بفرمایید و بفرمایید اهل کجایید ؟

با سپاس

hobabe1
Wednesday 2 November 2011, 08:10 AM
قیمت بدید ببینیم چقدره ؟

sarabanoo
Thursday 3 November 2011, 12:03 AM
سلام بچه ها.من می خوام تازه نواختن رو شروع کنم و سبک ایرانی پاپ و عربی (اینطور که بحث ها رو خوندم باید دارای نیم پرده باشه) رو خیلی علاقه دارم.می خوام یه کیبورد در این زمینه بهم معرفی کنید که تا چند سال نیازی به تعویض نداشته باشه.خلاصه چیزی باشه که از نواختنم لذت ببرم.کیفیت صدای عالی داشته باشه.در منزل می خوام استفاده کنم .دو تا سوال داشتم آیا کیبورد قابلیت وصل شدن به ضبط رو داره؟آیا می تونم آهنگی رو که می نوازم ضبط کنم و در کامپیوتر بریزم یا نه؟توی مطالب خوندم دیدم بچه ها بیشتر به a1000 و or700 یاماها اشاره کرده بودند.قیمت هم دیگه بیشتر از 1000000 نباشه.کمتر هم باشه چه بهتر...ممنون.

msmsms1
Thursday 3 November 2011, 10:17 PM
سلام
کسی a300 دسته دو تمیز داشت خریدارم ترجیحن گرگان باشه اگه a1000 یا e423 هم باشه خوبه

pianist_h
Monday 7 November 2011, 07:28 PM
الان قیمت کیبور چطوریاست؟؟

من یه یاماها 1000 دارم میخوام بفروشمش

با 200 تا 400 تومن یاماها چه مدلی میشه خرید؟؟

ehsanmir
Monday 7 November 2011, 07:45 PM
الان قیمت کیبور چطوریاست؟؟

من یه یاماها 1000 دارم میخوام بفروشمش

با 200 تا 400 تومن یاماها چه مدلی میشه خرید؟؟

فکر کنم A300 بتونی بگیری

kh4l3d
Monday 28 November 2011, 01:22 AM
با سلام می خواستم بدونم قیمت yamaha psr e423 چقدر است لطفا کمک کنید قیمت روزشو می خوام

akerfeldt
Wednesday 30 November 2011, 01:35 PM
سلام دوستان
داداش من تازه میخواد موسیقی رو شروع کنه 13 سالست و تازه کار هست تو موسیقی به سازهای کلاویه ای علاقه منده و البته سبک مورد علاقش متال و راک هست !! از جردن رودس اینا خوشش میاد ........واسه شروع باید با کیبورد شروع کنه یا پیانو !!!!! و بعد یه مدل ارزون از هر کدوم که مناسبشه معرفی کنید البته بیشتر از کیبوردیست هایی نظیر رودس کیبوردیست چیلدرن و دیمو و اینها خوشش میاد

ehsanmir
Thursday 1 December 2011, 07:04 PM
سلام دوستان
داداش من تازه میخواد موسیقی رو شروع کنه 13 سالست و تازه کار هست تو موسیقی به سازهای کلاویه ای علاقه منده و البته سبک مورد علاقش متال و راک هست !! از جردن رودس اینا خوشش میاد ........واسه شروع باید با کیبورد شروع کنه یا پیانو !!!!! و بعد یه مدل ارزون از هر کدوم که مناسبشه معرفی کنید البته بیشتر از کیبوردیست هایی نظیر رودس کیبوردیست چیلدرن و دیمو و اینها خوشش میاد

سلام
رودس کارش کیبرده.پس اگر برادر شما از این نوع سبک خوشش میاد بهتره با کیبرد کار کنه.کیبردهای رودس هم اکثرا کورگ و رولند هست.حالا شما با این سبک انتخابهای زیادی میتونید داشته باشید.اون دیگه بستگی به بودجتون داره.هر چقدر بیشتر بپردازید بهتره.

pourya_kalhor
Friday 13 January 2012, 01:36 AM
سلام به همه ی اساتید...
یه کیبرد در حد 400.000 میخوام واسه تمرین پیانو؟YAMAHA باشه خیلی بهتره... ( میدونم با این مبلغ مورد خفنی نمیشه خرید اما ناچاریه دیگه!) نظرتون راجع به کیبرد دست دوم چیه؟

ehsanmir
Friday 13 January 2012, 06:14 PM
سلام به همه ی اساتید...
یه کیبرد در حد 400.000 میخوام واسه تمرین پیانو؟YAMAHA باشه خیلی بهتره... ( میدونم با این مبلغ مورد خفنی نمیشه خرید اما ناچاریه دیگه!) نظرتون راجع به کیبرد دست دوم چیه؟

سلام
تمام کیبردها , مخصوصا" کیبردهای امروزی از صدای پیانوی خوبی برخوردارند.درسته هیچ وقت مثل اصلش نمیشه.اما خب کار راه اندازه.
فقط دو نکته که در پیانو نواختن مهمه و در کیبرد دچار مشکل میشید
1 .کلاویه های کمتر نسبت به پیانوی اصلی و
2. نبود وزن در کلاویه های کیبرد
البته کیبردهایی هست که 88 نته هستند و کلاویه هاشون مثل پیانو سنگین هستند .اما قیمتاشون مسلما" 400 تومن نیست.
پس با این اوصاف زیاد تو خرید کیبرد وسواس بخرج ندید.اگر تهران هستید برید جمهوری و یه کیبرد مثل yamaha و یا casio انتخاب کنید.هرچند من با لوازم برقی دسته دوم از جمله کیبرد دسته دوم موافق نیستم.ولی چاره ای نیست.
باز مشکلی بود در خدمتم......
موفق باشید..............:am

pourya_kalhor
Sunday 15 January 2012, 08:20 PM
سلام
تمام کیبردها , مخصوصا" کیبردهای امروزی از صدای پیانوی خوبی برخوردارند.درسته هیچ وقت مثل اصلش نمیشه.اما خب کار راه اندازه.
فقط دو نکته که در پیانو نواختن مهمه و در کیبرد دچار مشکل میشید
1 .کلاویه های کمتر نسبت به پیانوی اصلی و
2. نبود وزن در کلاویه های کیبرد
البته کیبردهایی هست که 88 نته هستند و کلاویه هاشون مثل پیانو سنگین هستند .اما قیمتاشون مسلما" 400 تومن نیست.
پس با این اوصاف زیاد تو خرید کیبرد وسواس بخرج ندید.اگر تهران هستید برید جمهوری و یه کیبرد مثل yamaha و یا casio انتخاب کنید.هرچند من با لوازم برقی دسته دوم از جمله کیبرد دسته دوم موافق نیستم.ولی چاره ای نیست.
باز مشکلی بود در خدمتم......
موفق باشید..............:am

کلی خدا کنه مرسی از راهنماییتون ن ن ن ن ن:am

vahid5835
Saturday 3 March 2012, 04:56 PM
امروز 13/12/90 جمهوری گشتم ولی دسته دوم این مدل رو پیدا نکردم
لطفا راهنمایی میکنید و قیمت جدید رو بهم می دید
مرسی از دوستان و سایت خوبمون

versaj
Monday 12 March 2012, 11:08 PM
با عرض سلام
بنده می خوام یه or700 بخرم قیمتش جنده الان؟

versaj
Monday 12 March 2012, 11:11 PM
بنده خیلی به ارگ علاقه دارم می خوام یه کیبورد خوب برای شروع بخرم(حوالی 600)
چی پیشنهاد میفرمایید؟

ali1740
Wednesday 28 March 2012, 12:02 PM
:redguitar::redguitar:سلام به همه عزیزانی در راه موسیقی تلاش میکنند1نفر میشه قیمت روز a1000در تهران بگیره و جوابش رو بهم بده.ممنون میشم اگر کمکم کنید.با تشکر:21ox66r::21ox66r:9.1.1391

amir_paradise
Monday 7 May 2012, 12:12 AM
قیمت بستگی به تمیزی داره از 500 تا 800 تومن.

beygloo
Tuesday 18 September 2012, 11:43 AM
سلام به همه دوستان عزیز و هنرمند. من میخوام نوازندگی با کی برد رو به صورت اصولی و علمی شروع کنم . البته تو موسیقی تازه کار تازه کار نیستم.
موسیقی رو هم برای علاقه شخصی و لذت و علمش دوست دارم. الان هم کی بردم YAMAHA PSR-740 هستش.
هم سبک ایرانی رو دوست دارم البته نه به صورت مجلسی و هم سبک غربی رو. بیشتر هم میخوام روی پیانو تمرکز کنم. به نظر شما نیاز هست که این کی برد رو عوض کنم مثلا یاماها A1000 بگیرم یانه؟
یعنی با یاماها 740 میشه دستگاههای اصیل موسیقی ایرانی رو نواخت و مثلا به همراه کسی که سنتور مینوازه بشه باهاش پیانو زد یا نه؟
و اینکه پشتیبانی و ریتم برای این نوع کی برد هست؟ مثل ریتم تمبک ایرانی؟
ممنون از راهنماییتون.

MOSAYB
Saturday 13 October 2012, 08:35 PM
سلام دوست عزيزمن مي خواهم لطفا با اين شماره تماس بگيريد09354024064 مصطفي

MOSAYB
Saturday 13 October 2012, 10:26 PM

سلام دوست عزيز من اين ساز را مي خواهم قيمت ان چقدر است 09354024064 تماس

davat
Sunday 14 October 2012, 12:29 PM
pa1xکیبورد مجلسی محسوب میشه یا نه دوست عزیز؟؟؟؟؟

davat
Sunday 28 October 2012, 01:24 PM
agha bi ozae bazar gheymat haye roozo bezarin bebinim chi be chie keyboard haey mese yamaha a1000 karkarde,a2000 orintal,
psr2000,,pa1x:43:

mojtaba_k86
Monday 1 April 2013, 03:28 PM
سلام
دنبال یاد گرفتن پیانوام.یه کیبورد میخوام برای شروع که صدای پیانوی خوبی داشته باشه تا 700تومن.یاماها e323 چطوره؟لطفا دوستان راهنمایی کنید.ممنون

جواد سعبان
Monday 1 April 2013, 06:56 PM
سلام
دنبال یاد گرفتن پیانوام.یه کیبورد میخوام برای شروع که صدای پیانوی خوبی داشته باشه تا 700تومن.یاماها e323 چطوره؟لطفا دوستان راهنمایی کنید.ممنون

سلام دوست عزیز وقتت بخیر.به نظر من باید یه سازی بخری که بعد از چند وقت بتونی بری یه پیانو بخری چون ساز کیبورد
برای پیانو نیست و باید بعدش بری پیانو بخری.
و اینکه منم یه ساز دارم A300 YAMAHA و اگه میخای میفروشم بهت.من 650 قیمت گذاشتم و حدوده 30 تا ریتم ایرانی مجلسی داره

LiOneL999
Monday 1 April 2013, 07:33 PM
سلام دوست عزیز وقتت بخیر.به نظر من باید یه سازی بخری که بعد از چند وقت بتونی بری یه پیانو بخری چون ساز کیبورد
برای پیانو نیست و باید بعدش بری پیانو بخری.
و اینکه منم یه ساز دارم A300 YAMAHA و اگه میخای میفروشم بهت.من 650 قیمت گذاشتم و حدوده 30 تا ریتم ایرانی مجلسی داره
به نظر شما DGX230 ساز خوبیه؟ من مد نظر دارم بخرمش.

جواد سعبان
Tuesday 2 April 2013, 12:05 PM
به نظر شما DGX230 ساز خوبیه؟ من مد نظر دارم بخرمش.

سلام دوست عزیز .این سازو نمیشناسم اما اگه هدفت پیانو زدنه باید بدونی هر کیبوردی بگیری بعد چند وقت باید بری سراغ خود پیانو چون کیبورد دستارو خراب میکنه و نباید بهش عادت کنی

mojtaba_k86
Tuesday 2 April 2013, 06:32 PM
آقا جواد صحبت شما درسته.ولی من فعلا پول کافی ندارم پیانو بخرم.واسه همین میخوام یه کیبورد ارزونتر بخرم تا چند ماهی کارمو راه بندازه.ممنون از پیشنهادتون ولی میخوام اک بخرم.

montazerart
Sunday 5 May 2013, 07:52 PM
با سلام
می خواستم یک کیبورد خریداری کنم کا قیمتش حدود 300 تا 400 هزار تومان باشه صداهای طبیعی رو داشته باشه و صدای پیانو عالی چون میخوام مقدمه اموزش پیانو باشه مارک هم اگه یاماها باشه بهتره
چه مدلی ؟؟؟

HamedSedighi
Tuesday 7 May 2013, 01:34 AM
با سلام
می خواستم یک کیبورد خریداری کنم کا قیمتش حدود 300 تا 400 هزار تومان باشه صداهای طبیعی رو داشته باشه و صدای پیانو عالی چون میخوام مقدمه اموزش پیانو باشه مارک هم اگه یاماها باشه بهتره
چه مدلی ؟؟؟

چنین چیزی وجود نداره ، یعنی توی این رنج قیمت مدل مناسبی وجود نداره . ضمن اینکه با این قیمت های کاذب نخریدن بهترین کار است .

shomali122
Friday 28 June 2013, 08:37 PM
سلام من میخوام کلاس ارگ برم و هیچ اطلاعاتی در مورد موسیقی و ارگ و اینچیزا ندارم ولی 1 جلسه رفتم خوشم امده میخوام ادامه بدم و الان میخوام که یه کیبورد بخرم واسه اینکه باهاش یاد بگیرم ولی اصلا نمیدونم چی باید بگیرم ممنون میشم راهنماییم کنید چی بگیرم که برای اموزشم خوب باشه و هم ارزون باشه من بیشتر دوست دارم واسه مجلس رفتن یاد بگییرم . تا 300 400 بیشتر نمیتونم هزینه کنم . ممنون میشم منو راهنمایی کنید

bardiarahmany
Tuesday 6 August 2013, 05:14 PM
سلام من یه کیبرد میخوام برای تمرین پیانو که صدای خوبی داشته باشه...درضمن برای مهمونی های کوچیک هم بدرد بخوره...(ریتم و صدا بخوره)...راستی تاچ هم باشه... اگه به pc هم وصل شه که عالیه(دست دوم بودنشم مهم نیست فقط تمیز باشه)
:piano:

ممنون

bardiarahmany
Tuesday 6 August 2013, 05:32 PM
سلام ...یه کیبورد میخواستم که کیفیت صدای پیانوش خوب باشه چون پیانو کار میکنم...برای مهمونی های خونگی هم خوب باشه(ریتم و صدا بخوره)...تاچ باشه(کلاویه هاش) و یه pc هم وصل شه...قیمتش هم پایی باشه آک هم نباشه اشکال نداره

bardiarahmany
Tuesday 6 August 2013, 07:54 PM
سلام ...يه کيبورد ميخواستم که کيفيت صداي پيانوش خوب باشه چون پيانو کار ميکنم...براي مهموني هاي خونگي هم خوب باشه(ريتم و صدا بخوره)...تاچ باشه(کلاويه هاش) و يه pc هم وصل شه...قيمتش هم پايي باشه آک هم نباشه اشکال نداره

bardiarahmany
Thursday 8 August 2013, 10:03 AM
میخوام پیانو کار کنم...ارزون باشه

- - - Updated - - -

یه ارگ میخوام اولا ارزون باشه... دومن ریتم بخوره و صدا بخوره که وسه جشن های کوچیک بدرد بخوره و تاچ باشه چون میخوام پیانو باهاش کار کنم..

- - - Updated - - -

یه ارگ میخوام اولا ارزون باشه... دومن ریتم بخوره و صدا بخوره که وسه جشن های کوچیک بدرد بخوره و تاچ باشه چون میخوام پیانو باهاش کار کنم..

- - - Updated - - -

BaziStop
Thursday 8 August 2013, 02:26 PM
میخوام پیانو کار کنم...ارزون باشه

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

yamaha-PSR 740 رو تهیه کن

مناسبه

nimemah
Tuesday 27 February 2024, 12:29 PM
چنین چیزی وجود نداره ، یعنی توی این رنج قیمت مدل مناسبی وجود نداره . ضمن اینکه با این قیمت های کاذب نخریدن بهترین کار است .

با درود به دوستان عزیز و اساتید
نمیدونم این تاپیک هنوز فعال هست و اساتید پاسخگو هستن یا نه، تقریبا 10 سال میگذره:35: ولی یه راهنمایی میخواستم اگر کسی جواب بده ممنون میشم.
بین این سه مدل یاماها a3 , a300 و psr640 دسته دوم، کدوم یکی بهتر هست کیفیت و صداش و ارزش خرید بیشتری داره؟
برای استفاده شخصی هست و مبتدی هستم و درواقع بیشتر برای استفاده کمکی تمرینای صداسازی و آواز نظرم هست اما ازونجا که جوگیر هستم :10:و به سازهای مختلف هم علاقه دارم شاید برای یادگیری و استفاده شخصی و دورهمی خودمونی و بیشتر آهنگای ایرانی و عربی و شرقی بقولا، استفاده کنم. اما اونجوری که بخوام یادبگیرمو بعد دوباره کیبورد عوض کنم و ... نمیخوام. همین جواب بده تا این حد. توی پست ها دوستان or700 هم پیشنهاد داده بودن اما نمیدونم به قیمت گیر میاد اون مدل و ارزش خرید داره یا به کارم نمیاد و یکی از همین سه مدل که بالاتر گفتم بهتر هست بگیرم؟ نو نمیخوام و همون دست دوم استوک باشه. فکنم حدود قیمت 10 15 تومن اوکی باشه هزینه کنم.

ممنون میشم بین اون سه مدل بفرمایید کدوم بهتر و مناسب تر هست و خریدش معقول تره توی این رنج قیمت؟ یا اینکه کلا هیچکدوم و بجاش بیشتر هزینه کنم و or700 پیدا کنم؟

امیدوارم هنوز دوستان فعال باشن و راهنماییم کنن.
پیشاپیش سپاس