PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : علامت کرن و سری برای نرم افزار Overture

Razoniaz
Sunday 9 May 2010, 09:55 AM
یکی از مشکلاتی که دوستان عزیز در نرم افزار نت نویسی Overture باهاش مواجه هستند، عدم پشتیبانی این برنامه از علائم موسیقی ایرانی مانند کرن و سری هستش. ولی خوشبختانه این مشکل هم مثل خیلی مشکلای دیگه حل شده که راه حلش رو خدمتتون عرض می کنم:
1- ابتدا فونت پیوست (Ghorbani.ttf) را دانلود کنید و در پوشه Fonts ویندوز کپی کنید.
2- توی نوار ابزار برنامه Overture روی گزینه Graphics کلیک کنید و گزینه Symbol Text (حرف S ) را انتخاب کنید. (برای راحتی کار از محیط برنامه عکس گرفتم و ضمیمه کردم) سپس روی قسمتی که می خواهید علامت کرن یا سری را بگذارید کلیک نمایید.
3- در قسمت Font name در کادر باز شده فونت Ghorbani را انتخاب کنید و در پنجره باز شده روی علامت کرن یا سری کلیک کنید، اندازه دلخواه را از طریق منوی Size انتخاب کنید و Ok را بزنید و دیگه تمام :22:

david_santoori
Sunday 9 May 2010, 01:38 PM
جناب راز و نياز در مورد نرم افزار فينال چه طور؟ اطلاعي داريد ؟ اگه ميدونيد چه طوري ميشه کرن رو در فينال به کار برد لطف کنيد به منم بگيد که به شدت دچار مشکل شدم . مرسي.

Razoniaz
Monday 10 May 2010, 09:12 AM
جناب راز و نياز در مورد نرم افزار فينال چه طور؟ اطلاعي داريد ؟ اگه ميدونيد چه طوري ميشه کرن رو در فينال به کار برد لطف کنيد به منم بگيد که به شدت دچار مشکل شدم . مرسي.

سلام داود جان حقیقتش من با نرم افزار فینال کار نکردم. ولی فکر کنم باید قسمتی برای ورود گرافیک و سمبل باید داشته باشه که از اونجا می تونید نت کرن و یا سری موجود در فونتی را که فرستادم را insert کنید. به هر حال که راهی به نظرم رسید حتما می نویسم.

merh1367
Thursday 13 May 2010, 07:58 PM
درود

من نرم افزار overture رو دانلود کردم که در پوشه winrar یک فایل نصب demo بود (version 4)به همراه یک فایل patch که پس از نصب برنامه ، وقتی patch رو اجرا میکنم ابتدا عبارت "searching for installed ..." ظاهر میشود و پس از مدتی این ارور را میدهد :

an authentic version of overture was not found

دوستان عزیز اگه پچ این برنامه رو دارند مرحمت کنند .