PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای خرید کیبردهای برند کرگ

ehsanmir
Friday 2 April 2010, 08:55 PM
سلام
قبل از هر چیز بابت توضیحات خوبتون ممنون. من از 2 نفر تو همین سایت که pa800 دارند در مورد این قضیه سوال کردم.ولی اونها گفتند که تا حالا این مشکل رو نداشتند.
ولی در کل چون دفترچه راهنمای هر وسیله ای که ما میخریم به زبان انگلیسی هست و ما هم یه کم تنبلیمون میاد به همین خاطر هیچ وقت دفترچه راهنما رو کامل نمیخویم و همین امر باعث میشه تا به نحو درست از دستگاهمون استفاده نکنیم و یه همچین مشکلاتی پیش بیاد که بعد خودمون هم متوجه نشیم ایراد کار از کجاست.

babak-abbaspour
Wednesday 7 April 2010, 02:12 PM
با سلام
این سئوال رو قبلا توی تاپیک دیگه ای کردم فکر کنم جاش اینجاست ببخشید دیگه.
دوستان لطفا می دونن اگه بخوام پی 80 بگیرم در بهترین حالت حداقل چند سال کار کرده اون کیبرد؟؟ یا اینکه آخرین مدلهای آک 80 تو بازار ایران تا چه سالی به وفور بودند؟ مرسی

farshid0147
Monday 12 April 2010, 01:20 PM
سلام به همه دوستان
اگه میشه به من بگید که از بین PA2X و PA1x و PA80 کدومش رو بخرم خوبه ؟ قیمت های آک و کار کردشونم بگید ممنون میشم.

m_abdi
Monday 12 April 2010, 06:43 PM
pa2x از همشون بهتره و آکبندش هم هشت ولی بقیه نه. حدود 4.5 م باید باشه.

اگر نه pa800 بخر که اونم آکبندش هست. حدود 2.7 م باید باشه. خرید اون دوتا دیگه به صرف نیست و توجیه نداره

farshid0147
Tuesday 13 April 2010, 08:42 PM
میشه بگید فرق pa2x با pa800 درچیه؟

mohem
Monday 3 May 2010, 02:59 PM
خوب دوستان ممنون m&h از راهنماییت من الان میگم که کلا چی میخوام 1-صدای پیانو و درامز و سینتی سایزر تا حد معقولی طبیعی باشه که بتونم باهاش حس ارنج کردن پیدا کنم و آهنگ رو قبل از ساختن در کامپیوتر بتونم با ارگ در بیارم بعد تو سیستم ارنج کنم و اینکه بتونم باهاش تمرین هم داشته باشم ok 2-فلش و سمپل ریتم هم بخوره مثلا اگه یاماها باشه از آ1000 هم ریتم بخوره میشه . رم بخوره هم هست ؟ 3-اتصال یو اس بی میدونین که واسه ارنج میخوام راستی تفاوت e413 با a300 چیه یه جا گفته بودن اسکال نداره چیه ؟یو اس بی تو هاست هم اگه لطف کنین بگین چیه ممنونم میشم 4-4اکتاو باشه که هم توی تند زدن کیبور کم نیارم هم واسه ارنج5- بانکش هم پر باشه بیشتر سه تا صدای مورد نظر که گفتم رو داشته باشه چون عمده کارم با این سه تاس ریتم 6.8 از ارگای دیگه میشه بهش وارد کرد ؟حالا با 250تومن چی گیرم میاد لطفا راهنمایی بفرمایید

M8H
Wednesday 5 May 2010, 10:35 AM
خوب دوستان ممنون m&h از راهنماییت من الان میگم که کلا چی میخوام 1-صدای پیانو و درامز و سینتی سایزر تا حد معقولی طبیعی باشه که بتونم باهاش حس ارنج کردن پیدا کنم و آهنگ رو قبل از ساختن در کامپیوتر بتونم با ارگ در بیارم بعد تو سیستم ارنج کنم و اینکه بتونم باهاش تمرین هم داشته باشم ok 2-فلش و سمپل ریتم هم بخوره مثلا اگه یاماها باشه از آ1000 هم ریتم بخوره میشه . رم بخوره هم هست ؟ 3-اتصال یو اس بی میدونین که واسه ارنج میخوام راستی تفاوت e413 با a300 چیه یه جا گفته بودن اسکال نداره چیه ؟یو اس بی تو هاست هم اگه لطف کنین بگین چیه ممنونم میشم 4-4اکتاو باشه که هم توی تند زدن کیبور کم نیارم هم واسه ارنج5- بانکش هم پر باشه بیشتر سه تا صدای مورد نظر که گفتم رو داشته باشه چون عمده کارم با این سه تاس ریتم 6.8 از ارگای دیگه میشه بهش وارد کرد ؟حالا با 250تومن چی گیرم میاد لطفا راهنمایی بفرمایید
دوست خوبم اگه کیبورد واسه ارنج کردن با کیفیت بالا میخوای باید پول خوبی هم بدی.
الان خوده من واسه ارنج کردن کنسرتا یا با Pa800 کار میکنم یا با Pa80!
اگه دوست داشته باشی من چون با اشکین خالتور میرم کاراشو رو Pa80 ارنج کردم اگه دوست داشته باشی میتونم یه قسمتیشو آپلود کنم تا گوش کنی کیفیتشو.

HamedSedighi
Sunday 9 May 2010, 09:07 PM
در این تاپیک راجع به خرید کیبرد های این برند گفتگو کنید

farhadziaee
Wednesday 12 May 2010, 12:38 PM
سلام خدمت پیشکسوتان در مورد خرید کیبورد راهنمایی میخواستم -نظرتون درمورد pa50 sampler چیه؟
شرایطم:
-حداکثر قیمت 1100000
-برای شروع یادگیری مناسب
-دست تازه کاری مثه من دوام بیاره
-چندسال کیبورد روز باشه
-بعداز یادگیری نیازی به تعویض نباشه
-برای کار خانگی مناسب باشه

avr m16
Saturday 19 June 2010, 10:04 PM
با سلام من يه كيبوردي ميخوام براي كارهاي شرقي تا 2ميليون هم مي تونم هزينه كنم لطفا بنده حقير رو راهنماي كنيد. مرسي

M8H
Saturday 19 June 2010, 10:22 PM
با سلام من يه كيبوردي ميخوام براي كارهاي شرقي تا 2ميليون هم مي تونم هزينه كنم لطفا بنده حقير رو راهنماي كنيد. مرسي
تا قیمت 2 ملیون میتونید یه Pa80 در حد آک بردارید!
اگه بتونی تا 2 ملیونو 300 جور کنی میتونی Pa800 در حد برداری!

avr m16
Sunday 20 June 2010, 03:43 PM
ميگن pa800مشكل سخت افزاري داره،و ظريفه

M8H
Sunday 20 June 2010, 05:44 PM
ميگن pa800مشكل سخت افزاري داره،و ظريفه
الان دیگه هیچچ گونه مشکل سخت افزاری ای نداره!!
سریه V1 Pa800 با ورژن نرم افزاری 2مشکل داشت ولی سریه جدید یعنی V2 با ورژن نرم افزاریه 2.1 هیچ ایرادی نداره.
من خودم توی کنسرتا از Pa800 v2 استفاده میکنم!

firzi
Saturday 17 July 2010, 03:01 PM
سلام آقا حسین احمدیان میخواستم بپرسم کهPA500 PERSIAN تو بازار تهران سراغ داری. چون اصلاً تو رشت حتی خود تهران پیدا نمیشه.از هرکی می پرسم قیمت آکشو می گه 850000 تومان.حقیقت داره!:106:

ehsanmir
Saturday 17 July 2010, 09:02 PM
سلام آقا حسین احمدیان میخواستم بپرسم کهPA500 PERSIAN تو بازار تهران سراغ داری. چون اصلاً تو رشت حتی خود تهران پیدا نمیشه.از هرکی می پرسم قیمت آکشو می گه 850000 تومان.حقیقت داره!:106:

سلام
تو تهران هست.البته قیمت الانش رو نمیدونم.ولی پارسال 1300000 بود.الان اگر این قیمت باشه که خوبه.

joojefarary
Sunday 18 July 2010, 12:56 AM
الان ارزونتر ببین اگه بالاتر از 1000000 باشه اصلا نمی ارزه بخری .

joojefarary
Sunday 18 July 2010, 06:58 PM
آره صداهاش خیلی قشنگ اگه سمپلر مهم نیست بگیر بهتر از a1000 کیفیت که صدای خروجی اون داره a1000 نداره که . صدای سازهای اون گوش کردی جذبش میشی من که باهاش خیلی حال کردم .

firzi
Sunday 18 July 2010, 07:02 PM
درسته. اگه این کیبوردو پیدا کردی به من خبر بده.کیبورد خودت چیه؟

joojefarary
Sunday 18 July 2010, 09:30 PM
من خودم اگه میتونستم حتما میگرفتم ببین این چند تا کلیپ آپلود کردم خواستی ببین بعد نیست برای پرشین
You can see links before reply (You can see links before reply)

حالا قرار برم جمهوری حتما قیمتهای جدیدی میگیرم میام میزارم .

firzi
Monday 19 July 2010, 12:15 AM
مرسی که اینارو گذاشتی.دوتاشو ندیده بودم.
دوست عزیز اگه خواستی من نمونه کارم رو که با A1000 زدم رو سایت گذاشتم گوش بده و نظر یادت نره!

HamedSedighi
Tuesday 5 October 2010, 06:43 PM
احسان عزیز فرض کنیم که کارما یک مدل فوق العاده و غیر قابل تصور باشه از لحاظ امکانات .

اما اگر این طرز فکر جا بیفته که آقا سایزری که 8 سال پیش(به قول خودت) تولید شده نباید بابتش زیاد پول داد دیگه هیچ وقت با قیمت های کاذب مواجه نمی شویم و هر کسی که می خواد کیبرد فروشی باز کنه (هههه)

همیشه خودش رو آپدیت نگه می داره ، و مدل های جدیدی برای فروختن میاره برای مثال همون مدل های کاسیو که خودت گفتی

تصور کن شما می تونی تمام سمپل های کارما رو دنلود کنی دیگه نهایتا با پنج یا شش هزار تومن بخری و در نرم افزارهای سمپلر با میدی کنترولر ، از استفاده از آن سمپل ها لذت ببری .

mohsencopol
Friday 29 October 2010, 03:30 AM
دوست عزیز همونجور که در سایت اصلی کرگ هست تولید پی ای 80 سال 2000 بوده.من خودم سال 85 یعنی 4 سال پیش آکبندشوگرفتم ولی الان نیست اگر هم باشه بدون دروغ میگن.
الان سری های 500 و 800 هست که به نظرم خوب هستند ولی توقعات منو که بر آورده نمیکنن.
به همین خاطر با هزار بد بختی 588 گرفتم ولی دوست عزیز 588 تا باهاش نزنی نمیتونی بدونی چی میگم.
آکبندشم هست ولی خیلی کم هست خواستی به محسن 6662001@یاهو دات کام اف بزار بگم از کجا بگیری.
588 دقیقا 500 هسا ولی با 88 کلید استاندارد پیانو و ................................. محشره.

sany1
Tuesday 7 February 2012, 03:12 PM
با سلام
این سئوال رو قبلا توی تاپیک دیگه ای کردم فکر کنم جاش اینجاست ببخشید دیگه.
دوستان لطفا می دونن اگه بخوام پی 80 بگیرم در بهترین حالت حداقل چند سال کار کرده اون کیبرد؟؟ یا اینکه آخرین مدلهای آک 80 تو بازار ایران تا چه سالی به وفور بودند؟ مرسی

من 5 سال پیش pa80 آکبند خریدم 1.5 6 ماه پیش به مغازه دار فروختم 1800 در حد آکبند بود چون مجلس نمیبردم (کلا شاید 6-7 بار) اونم همون موقع فروخت 1950 با هارد بود
بگردین تمیز در حد بگیرین مرگ نداره ..
1 pa800 گرفتم که چند روز پیش مشکل رم سمپل پبدا کرد بردم گارانتی .. زد تو ذوقم متاسفانه اعتبار کرگ رفته زیر سوال با این باگ سخت افزاری تو pa800 آما امکاناتش عالیه صداهاش عالیه حیف که از کیقیت زدن
حتی جنس بدنه pa80 بهتر بود از این ..

imanyaghubi
Thursday 4 July 2013, 10:30 AM
لطفا قیمت روز کرگ PA50تبدلی بهPA80را اعلام کنید باتشکر:41:

bardiarahmany
Tuesday 6 August 2013, 05:16 PM
سلام من یه کیبرد میخوام برای تمرین پیانو که صدای خوبی داشته باشه...درضمن برای مهمونی های کوچیک هم بدرد بخوره...(ریتم و صدا بخوره)...راستی تاچ هم باشه... اگه به pc هم وصل شه که عالیه(دست دوم بودنشم مهم نیست فقط تمیز باشه)
:piano:

ممنون

takdance72
Sunday 3 November 2013, 08:40 PM
سلام کسی هست جواب بده؟!!!!
یکی از دوستام یهpa50 تبدیلی به 80 داره که 8تا فلش هم خورده کیبورد تمیزیه و مشکلی هم نداره لطف کنید بگید این کیبورد چقدر میارزه و ایا برای شروع اهنگسازی خوبه و ایا میشه به لپ تاپ وصل کرد وبا نرم افزار fl stadioکار کرد لطفا راهنماییم کنید

Honey_Shababi
Sunday 3 November 2013, 08:45 PM
سلام کسی هست جواب بده؟!!!!
یکی از دوستام یهpa50 تبدیلی به 80 داره که 8تا فلش هم خورده کیبورد تمیزیه و مشکلی هم نداره لطف کنید بگید این کیبورد چقدر میارزه و ایا برای شروع اهنگسازی خوبه و ایا میشه به لپ تاپ وصل کرد وبا نرم افزار fl stadioکار کرد لطفا راهنماییم کنید

سلام

دوست عزیز، اگه قصد شما صرفا آهنگسازی با کامپیوتر هست، من پیشنهاد میکنم به جای خرید کیبورد، میدی کنترلر تهیه کنید که خیلی براتون ارزون تر تموم میشه.

takdance72
Monday 4 November 2013, 06:46 AM
سلام

دوست عزیز، اگه قصد شما صرفا آهنگسازی با کامپیوتر هست، من پیشنهاد میکنم به جای خرید کیبورد، میدی کنترلر تهیه کنید که خیلی براتون ارزون تر تموم میشه.

نه من اهنگسازی با کامپیوتر میخام جزیی از کار باشه چون میخام را جشنای کوچیک هم استفاده کنم لطف ککنید اگه قیمت دارین بگین چند می ارزه

aziz1ahvaz
Friday 17 October 2014, 11:29 AM
سلام
من به تازگی دارم اموزش کیبورد میبینم و به دنبال خرید یک کیبورد خوب هستم تا قیمت 3 میلیون تومن
شما چه دستگاهی رو به من معرفی میکنید و چه مشخصاتی رو باید داشته باشه .؟ با تشکر از راهنمایی های شما دوستان

HamedSedighi
Sunday 19 October 2014, 10:38 AM
سلام
من به تازگی دارم اموزش کیبورد میبینم و به دنبال خرید یک کیبورد خوب هستم تا قیمت 3 میلیون تومن
شما چه دستگاهی رو به من معرفی میکنید و چه مشخصاتی رو باید داشته باشه .؟ با تشکر از راهنمایی های شما دوستان

چون توی این تاپیک نوشتید می خواهید حتما از برند کرگ باشه ؟
به نظر من مدل های دست دوم یاماها هم به لحاظ قیمت مناسب هستند و هم امکانات برای شروع
yamaha psr-3000
yamaha psr-2100
yamaha psr-2000
yamaha psr-1100
yamaha psr-1000

البته با توجه با بودجه ای که دارید می تونید به خرید مدل قدیمی اما قدرتمند yamaha psr-9000 هم فکر کنید . اما گیر اوردنش سخت هست

Amir Akbari
Sunday 19 October 2014, 11:20 AM
درود دوست من، ضمن اینکه پیشنهاد های حامد عزیز بسیار خوب هست بنده هم کیبورد KORG Pa600 رو (البته با کمی افزایش بودجه) پیشنهاد میکنم با اینکه سمپل نمیگیره ولی ریتم های ایرانی Pa 800, Pa900, 2X و 3X رو به راحتی و با سرعتی بالا اجرا میکنه، صدا و ریتم های فابریک خوبی داره و نیاز کاربر در سبک های مختلف رو بر طرف میکنه .