PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ثبت نام برای سری جدید مسابقات نوازندگی پیانو

Peddy
Monday 10 May 2010, 03:49 PM
درود و خسته نباشید

طی تصمیماتی که گرفته شد قرار بر این شد که مسابقات پیانو رو از نو شروع کنیم اما به طور سازمان یافته تر و منظم تر به طوری که بتونیم بهترین استفاده رو بکنیم

در این تاپیک دوستانی که برای شرکت در این مسابقات داوطلب هستند میتونند ثبت نام کنند

برای ثبت نام:

1. باید در این تاپیک یک پست بزنید و آمادگی خودتون رو اعلام کنید و بگید چه مدت که پیانو کار میکنید

2. باید پس از اینکه مهلت ثبت نام تموم شد یک نمونه کار از خودتون قرار بدید که به کسانی که ثبت نام کردند اعلام خواهد شد که چگونه این کار را انجام دهند

3. کسانی که ثبت نام میکنند یعنی اینکه آمادگی کامل برای شرکت کردن دارند پس از غیبت غیر موجه خودداری کنید

قابل توجه نوازندگان عزیز :

**** کسانی که ثبت نام نکردند دیگر نمیتوانند در آن دوره از مسابقات شرکت کنند تا دوره ی بعدی

چند مورد دیگر در مورد مسابقات:

1. هر دوره شامل 5 مرحله است که قطعات از آسان به سخت تعیین میشود

2. برنده ی هر دوره جایزه ای دریافت خواهد کرد که یا میتواند افزایش مقام یا دریافت سل باشه که در هر دوره تعیین خواهد شد

**** توجه ****
هرگونه پستی که غیر از معرفی شرکت کننده ها باشه برای جلوگیری از بی نظمی حذف خواهد شد هر گونه سوالی بود به بنده پیام خصوصی بزنید

آخرین مهلت ثبت نام روز یک شنبه مورخ 89/02/27 است پس در این مهلت پستهای خودتون رو ارسال کنید

پاینده و سبز باشید

rumour
Monday 10 May 2010, 06:02 PM
من آمدم. 7 سال و نیم بیشتره که پیانو می زنم.

Porya
Monday 10 May 2010, 08:22 PM
سلام

حدود 2 سال هست که پیانو میزنم

hmd_kro
Wednesday 12 May 2010, 05:08 PM
با سلام به همه و خسته نباشید.

البته نمیتونم به خودم پیانیست بگم چون اصلا در اون حد نیستم، اما سعی میکنم چیزی که بلدم و در توانم هست رو اجرا کنم.

با آرزوی موفقیت برای همه

Fereshteh_Baran
Wednesday 12 May 2010, 07:55 PM
با درود
من حدود یک ساله که پیانو میزنم

molka
Wednesday 12 May 2010, 09:56 PM
من یه 3 سال هست که پیانو میزنم

ar.rad.24
Friday 14 May 2010, 01:47 AM
سلام به همه دوستان
من حدود 3 سال پیانو میزدم ولی 2 سالی میشه که زیاد سراغش نرفتم
خوشحال میشم خودمو یه محکی بزنم
با آرزوی یک رقابت دوستانه

justnooryes
Friday 14 May 2010, 02:46 AM
با سلام
من هم حدود سه سال است که در حال یادگیری پیانو هستم . اگر شرکت کردن امثال من موجب رونق این انجمن می شود چرا که نه ؟
به هر حال سعی خود را خواهم کرد.

Peddy
Monday 17 May 2010, 05:19 PM
اسامی شرکت کنندگان دوره اول

خب مهلت ثبت نام دوره ی اول مسابقات به پایان رسید

اسامی شرکت کنندگان:

rumour

Porya

hmd_kro

فرشته باران

molka

ar.rad.24

justnooryes

دسیرونا

چگونگی و شرایط قرار دادن نمونه کارها رو به دوستان عزیز شرکت کننده به صورت پیام خصوصی اعلام خواهم کرد

با سپاس از شما دوستان عزیز

DesironnA
Monday 17 May 2010, 05:42 PM
ای بابا!
من که عقب افتادم!
پدرام جان یعنی هیچ جوره نمیشه من هم اضافه بشم؟؟؟
منم 21 ساله پیانو میزنم.