PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صندلی پیانو

storm.desert
Monday 10 May 2010, 10:51 PM
با سلام به تمامی دوستان
من یه پیانو دیجیتال MOCO سفارش دادم ولی متاسفانه فاقد صندلی هستش حالا من میخواستم بدیم یه نجار تا یه صندلی برام بسازه ولی از ابعاد و اندازه های این صندلی و ارتفاعش هیچگونه اطلاعی ندارم اگر ممکنه دوستان کمک کنن و ابعاد استاندارد و ارتفاع صندلی پیانو را به من بدن و اگر ممکنه دو سه تا عکس هم ازش برام بدن تا بدم نجار
با تشکر

vahid.zolmat
Monday 10 May 2010, 11:41 PM
18 الی 19 اینچ متداول ترین ارتفاع است برای صندلی پیانو ، البته اگر ارتفاع کی بورد دستگاهتون استاندارد باشه .
اینجا هم می تونید عکس های صندلی پیانوها را مشاهده کنید : You can see links before reply

rumour
Tuesday 11 May 2010, 12:12 PM
اصولا صندلی یه جوری باید باشه که وقتی دست می زارید رویه پیانو و صاف و دقیق می شینید. آرنج پایین تر از کلاویه ها نیاد. خیلی هم بالا تر نره. موازی باشه تقریبا

storm.desert
Saturday 15 May 2010, 02:59 PM
مرسی دوستان ولی من میخوام ببینم اندازه پیانو استاندارد چقدره و اندازه صندلی یه پیانوی استاندارد چقدر هستش ابعاد و ارتفاع لطفا اگر کسی تو خونشون پیانو داره یه اندازه بزنه به من دقیقشو بگه اینقدر لطفا حاشیه نرید من خودم اصولی که شما بلدید بلدم.
مرسی

STNHZ
Saturday 15 May 2010, 05:28 PM
ابعاد پیانوی من که هفت سالی می شه باهاش زندگی می کنم: حدود 68-70 سانتی متر از زمین تا پایین کلاویه ها ارتفاعشه.
صندلیش رو هم مخصوص این کار درست نکردم صندلی میز آرایش مامانم رو کش رفتم اما سایزش کاملا مناسبه و هر جایی غیر از خونه هم که ساز می زنم کاملا از محل صندلی و ارتفاعش راضیم که این نشون دهنده ی درستی ابعاد صندلیمه!
ازتفاعه اونم 40-41 سانتی متره.
علاوه بر این با توجه به ابعاد خود نوازنده (!) فاصله ی صندلی از پیانو هم خیلی مهمه.
به طور متداول و صحیح صندلی پیانو نباید پشتی (برای تکیه کردن) داشته باشه و معمولا پهناش رو زیاد می گیرن اما نگرفتی هم خیلی عیب نداره.
ضمنا دوستانه بگم نوازنده باید یاد بگیره در هر شرایطی بنوازه حتی خوابیده!:violinplay3: (مثل آمادئوس) پس زیاد در بند این جزئیات نباش؛ نگران هم نباش هر جور باشه مشکلی پیش نخواهد آمد.

rumour
Saturday 15 May 2010, 06:37 PM
ابعاد پیانوی من که هفت سالی می شه باهاش زندگی می کنم: حدود 68-70 سانتی متر از زمین تا پایین کلاویه ها ارتفاعشه.
صندلیش رو هم مخصوص این کار درست نکردم صندلی میز آرایش مامانم رو کش رفتم اما سایزش کاملا مناسبه و هر جایی غیر از خونه هم که ساز می زنم کاملا از محل صندلی و ارتفاعش راضیم که این نشون دهنده ی درستی ابعاد صندلیمه!
ازتفاعه اونم 40-41 سانتی متره.
علاوه بر این با توجه به ابعاد خود نوازنده (!) فاصله ی صندلی از پیانو هم خیلی مهمه.
به طور متداول و صحیح صندلی پیانو نباید پشتی (برای تکیه کردن) داشته باشه و معمولا پهناش رو زیاد می گیرن اما نگرفتی هم خیلی عیب نداره.
ضمنا دوستانه بگم نوازنده باید یاد بگیره در هر شرایطی بنوازه حتی خوابیده!:violinplay3: (مثل آمادئوس) پس زیاد در بند این جزئیات نباش؛ نگران هم نباش هر جور باشه مشکلی پیش نخواهد آمد.

خوب دیگه اول بزار نشسته یاد بگیرن مثل آمادئوس بزنن بعد خوابیده... :21: