PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تقدیر شادمهر با سنتور(تصویری)

SOLAIEN
Wednesday 12 May 2010, 02:22 PM
وای که چقدر این قطعه با سنتور قشنگه ... به نظر من تازه این قطعه قشنگتر هم شده .. استادم آقای کیوان قاضی رو سنتور درش آورده .. من توصیه میکنم حتما دانلود کنید و نظرتون را راجع بش بیان کنید ...
آدرس لینک
You can see links before reply
قطعات دیگری هم از استادم دارم که واقعا زیبان هر کس دوست داشت میتونه در وبلاگم ببینه .. مرسی

Mezrab
Wednesday 12 May 2010, 03:25 PM
زیبا بود ممنون، به نظر میرسه آقای کیوان قاضی درباره این نوع از قطعات خیلی فعال هستند و خیلی هم جالبه..!

SOLAIEN
Wednesday 12 May 2010, 07:14 PM
بله .... نظر لطفتونه ...

music.fan
Wednesday 12 May 2010, 09:20 PM
ممنون.خیلی جالب بود.ولی به نظرم اگر با تمپو پایین تر اجرا می شد شاید زیباتر میشد

M8H
Wednesday 12 May 2010, 09:57 PM
کار استادتون عاااالی بود!
نوازنده هم استادتون بود دیگه؟!؟!؟

SOLAIEN
Wednesday 12 May 2010, 10:17 PM
بله عزیز .... خود استادم بود ... قطعه های فریدون را هم رو سنتور در آورده یکی شا تو بلوگم گذاشتم ...

M8H
Wednesday 12 May 2010, 10:51 PM
بله عزیز .... خود استادم بود ... قطعه های فریدون را هم رو سنتور در آورده یکی شا تو بلوگم گذاشتم ...
کار استادتون درسته.
ولش نکنید!

Black_Violin
Thursday 13 May 2010, 10:10 AM
سلام.
ازادی هم سنتور داخلش داره اونم می تونی بزنی؟؟؟

SOLAIEN
Thursday 13 May 2010, 12:17 PM
سلام blackviolin .. میشه کمی واضح تر بگی ما چندین آهنگ به نام آزادی داریم .. اسم سازندش را هم اگه بگی عالی میشه .. مرسی

M@R[T]INE
Tuesday 15 June 2010, 12:01 AM
عالی بود نتش رو نداری؟

SOLAIEN
Tuesday 15 June 2010, 08:14 AM
INE;119973']عالی بود نتش رو نداری؟

سلام بر شما ...
نه عزیزم ندارم این قطعه ارزش نت کردن نداره ... این فقط برای اینه که شما گوش کنید و لذت ببرید و اگر توانایی شا دارید گوشی درآورید و بنوازید و لذت ببرید . شرمنده ...
با تشکر

fateme_aminifard
Wednesday 29 September 2010, 12:11 AM
وای که چقدر این قطعه با سنتور قشنگه ... به نظر من تازه این قطعه قشنگتر هم شده .. استادم آقای کیوان قاضی رو سنتور درش آورده .. من توصیه میکنم حتما دانلود کنید و نظرتون را راجع بش بیان کنید ...
آدرس لینک
You can see links before reply
قطعات دیگری هم از استادم دارم که واقعا زیبان هر کس دوست داشت میتونه در وبلاگم ببینه .. مرسی
salam
in link masdoode
hich rahe dege ee nist ke man az in kar bahre man sham?:(
------------------------------------------------------------------------------------
سلام
این لینک مسدوده
هیچ راه دیگری نیست که من ای از این کار بهره مند بشم؟

SOLAIEN
Wednesday 29 September 2010, 06:15 PM
salam
in link masdoode
hich rahe dege ee nist ke man az in kar bahre man sham?:(
------------------------------------------------------------------------------------
سلام
این لینک مسدوده
هیچ راه دیگری نیست که من ای از این کار بهره مند بشم؟

سلام دوست عزیز ...
لینک کاملا سالمه ... مدیا فایر بعضی موقع ها قاطی می کنه ... دوباره امتحان کنید ...
شادزی

fateme_aminifard
Thursday 30 September 2010, 08:06 PM
ba salame 2bare va mamnoon az pasokhgooee shoma
ama man hanooz movafagh be daryafte in file nashodam
bayad chekar konam?
emkanesh hast baram mail konid?
fateme_aminifard@yahoo.com

SOLAIEN
Thursday 30 September 2010, 08:57 PM
سلام هر چی تو هاردم گشتم پیداش نکردم ...
ولی شما یه سر به اینجا (You can see links before reply)بزن شاید پیدا کنی