PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمونه کارهای کاربر Bide Majnoon

Bide_Majnoon
Wednesday 12 May 2010, 03:15 PM
نمونه کار بنده حقیر

قسمتی از آهنگ جان مریم استاد لاچینی هست. چون میخواستم حجمش کم باشه کلشو نزدم البته فکر کنم همین قدر برای بررسی کافیه.

لینک حذف شده

ehsanmir
Wednesday 12 May 2010, 05:05 PM
سلام
خیلی خوب بود.البته کیفیت صدا خیلی پایین بود و نمیشه 100% نظر داد.ولی در کل خیلی خوب بود.
موفق باشید........

Bide_Majnoon
Wednesday 12 May 2010, 05:56 PM
پس چطوره یکی دیگه بذارم.

Acoustic
Wednesday 12 May 2010, 06:04 PM
دوست عزیز احساس میکنم دست چپت هماهنگ نبود تو بعضی از جاها ولی در کل مرسی خوب بود

Peddy
Wednesday 12 May 2010, 08:35 PM
درود

بسیار خوب بود اما پدال sustain خیلی نگه میداشتید که باعث میشد صدا گنگ بشه که بهتره سر ضرب ها نیم پدال پاتون رو بردارید تا صداهای اضافی تولید شده محو بشه و بلافاصله دوباره بگیرید که استکاتو نشه که فکر میکنم خودتون این موضوع رو میدونید

در کل عالی بود
با سپاس

ar.rad.24
Sunday 23 May 2010, 08:20 AM
دوست عزیز به نظرم مهم ترین اشکالی که آهنگ خودشو خوب نشون نمیداد این بود که پدال رو به موقع نمی گرفتی و زیاد نگه میداشتی.
ولی خب آکورد ها رو دقیق عوض میکردی...
موفق باشی

Bide_Majnoon
Monday 16 August 2010, 04:21 PM
چند وقتی میشد که نمونه کار نذاشته بودم گفتم که یکی از آهنگ های مورد علاقمو بذارم
آهنگ ساده ای هست ولی با این وجود من خیلی دوستش دارم . نظر یادتون نره هاهاهاها
راستی یادم رفت اسمشو بگم weeding of love

در ضمن باید بگم سازم کمی خارج میزنه آخه خیلی وقته کوک نشده شما به بزرگی خودتون ببخشید

You can see links before reply

Mohammad_ngml
Monday 16 August 2010, 06:05 PM
ایوااااااای من خیلی اینو دوست دارمممممممم ... دمت گرم خیلی باحال بود..

Bide_Majnoon
Tuesday 17 August 2010, 10:28 PM
لطفا نظر بدید یعنی دیگه کسی نیست

Mezrab
Tuesday 17 August 2010, 10:48 PM
لطفا نظر بدید یعنی دیگه کسی نیست
جناب خیلی با کارتون کیف کردم، فقط احساس کردم آکوردی که میزنید اونقدر قوی نیست..! وگرنه اجرای خود قطعه هم با لذت و هم بسیار شیرین بود..من که منتظر قطعات بعدیتون هستم..شاد باشید.

Bide_Majnoon
Wednesday 18 August 2010, 09:39 AM
اینم نمونه کار جدید از من آهنگ Fur Elise بتهوون
باور کنید موقع ضبط کردن خیلی استرس داشتم به خاطر همین صوتی زیاد دادم باز هم شما به بزرگی خودتون ببخشید.در ضمن کمی آهنگو خلاصه کردم که حجمش کم بشه.

Fur_Elise (You can see links before reply)

massoud136
Wednesday 18 August 2010, 10:19 AM
ghashang bud, afarin....

Bide_Majnoon
Wednesday 18 August 2010, 01:38 PM
اونوقت میگن فعال نیستید خب اینم نمونه کار کسی هست نقد کنه

ehsan-m57
Wednesday 18 August 2010, 04:04 PM
درود بی کران
آقا من موقع نقد کردن یه ذره رک میشم ببخشید
1)سرعت نواختن کم و زیاد میشه
2)جدای از بحث استرس به نظر میاد که تسلط کافی رو 2 ، 3 جای قطعه ندارید
3)موزیکالیته رعایت نمیشه
4)آخرای قطعه رو که تریوله داره با سرعت خیلی بالایی( به اشتباه) اجرا کردید

پیشنهاد:30: :با سرعت خیلی کم (فکر کنید دارید بیر یا هانون میزنید) سر حوصله قطعه رو اجرا کنید.با ایمان به اینکه دارید کار مهمی میکنید. خواهش میکنم از سر بی حوصله گی نباشه چون باید به اون چیزی که مینوازید فکر کنید.

من اگه یه وقتی قرار بود این قطعه رو اجرا کنم و بذارم به نقد، مینشستم یه هفته ، یه ماه ... فقط روی اون دو سه قسمتی که ایراد دارم کار میکردم تا بفهمم که اون قسمت از قطعه چی میگه چی نمیگه چی میخواد چی نمیخواد:ad
از همه دوستان معذرت می خوام که بی پرده با کمال پر رویی نقد کردم.تنها هدفم کمک به اجرای هر چه بهتر دوست عزیزمون بود.
بدرود
:27:

Avazekhan
Wednesday 18 August 2010, 04:30 PM
چند وقتی میشد که نمونه کار نذاشته بودم گفتم که یکی از آهنگ های مورد علاقمو بذارم
آهنگ ساده ای هست ولی با این وجود من خیلی دوستش دارم . نظر یادتون نره هاهاهاها
راستی یادم رفت اسمشو بگم weeding of love

در ضمن باید بگم سازم کمی خارج میزنه آخه خیلی وقته کوک نشده شما به بزرگی خودتون ببخشید

جالب نواخته بودین...
حسش هم بد نبود اولش خیلی بهتر از آخرش بود...
فکر کنم خسته شده بودی میخواستی تمومش کنی..
شایدم استرس....
به هر حال مرسی

justnooryes
Wednesday 18 August 2010, 07:15 PM
با سلام
واقغا لذت بخش است اما من فقط بعنوان یک شنونده می توانم نظر بدم.
از لحاظ تکنیک کار و تسلط به قطعه واقعا می شود فهمید که چقدر زیاد زحمت کشیده اید و تمرین کرده اید تا به این تسلط خوب دست یابید.
به نظرم در بعضی از قسمتها با بالا رفتن سرعت ، شفافیت نتها کمتر می شود مانند ثانیه 34 تا 45 ام.یک نکته دیگر اینکه اگر کرشندوها و دکرشندوها محسوس تر باشد به لطافت قطعه بیشتر اضافه می کند.
دست مریزاد. منتظر قطعه بعدی شما هستم. موفق باشید.

Bide_Majnoon
Thursday 19 August 2010, 02:26 PM
از همه دوستانی که نظر دادن خیلی ممنونم انتقاداتتون خیلی به جا بود و من تمام تلاشمو می کنم که نواقص کارمو اصلاح کنم

Bide_Majnoon
Tuesday 31 August 2010, 09:44 PM
دیدم همه بداهه نوازی میکنن گفتم من هم یه کار بداهه بذارم البته اون چیزی که می خواستم نشد ولی به نظرم بد هم نبود دوست دارم نظرتونو بگید . گامش هم لا و ر مینور هست.

Bide_Majnoon
Sunday 5 September 2010, 01:40 PM
لطفا یه چیزی بگید اصلا بگید مزخرف کاملا بازهم خوشحال میشم

justnooryes
Sunday 5 September 2010, 08:47 PM
لطفا یه چیزی بگید اصلا بگید مزخرف کاملا بازهم خوشحال میشم
دوست عزیز شنیدم و لذت بردم اما ظاهرا فقط دو سه نفر هستند که کارهای یکدیگر را گوش می دهند . پس برای جلوگیری از تکرار توضیحی ندادم و فقط به یک دکمه تشکر اکتفا کردم اما اگر توضیح بیشتری بخواهید باید بگویم که احساس می شود این قطعه بیشتر یک مقدمه زیبا برای یک قطعه با تمپوی بالاتر است تا یک قطعه مستقل . خصوصا آنکه با آرپژهای زیبایی که به کار برده اید و محدودیت بکارگیری ملودی این احساس بیشتر تقویت می شود .خوب من منتظر بقیه کار بودم تا ملودی یا موتیف در طی قطعه بسط و گسترش یابد و خودش را با یک وزن مثلا شش هشتم به رخ بکشد اما خوب یکدفعه قطعه تمام شد. اما آنچه شنیده می شود حاکی از احساس زیبا و تسلط خوب شماست پس به نظر من حیف است که آنرا کامل نکنید.
موفق باشید.

Bide_Majnoon
Sunday 5 September 2010, 08:57 PM
دوست عزیز شنیدم و لذت بردم اما ظاهرا فقط دو سه نفر هستند که کارهای یکدیگر را گوش می دهند . پس برای جلوگیری از تکرار توضیحی ندادم و فقط به یک دکمه تشکر اکتفا کردم اما اگر توضیح بیشتری بخواهید باید بگویم که احساس می شود این قطعه بیشتر یک مقدمه زیبا برای یک قطعه با تمپوی بالاتر است تا یک قطعه مستقل . خصوصا آنکه با آرپژهای زیبایی که به کار برده اید و محدودیت بکارگیری ملودی این احساس بیشتر تقویت می شود .خوب من منتظر بقیه کار بودم تا ملودی یا موتیف در طی قطعه بسط و گسترش یابد و خودش را با یک وزن مثلا شش هشتم به رخ بکشد اما خوب یکدفعه قطعه تمام شد. اما آنچه شنیده می شود حاکی از احساس زیبا و تسلط خوب شماست پس به نظر من حیف است که آنرا کامل نکنید.
موفق باشید.

ممنون به نکته خوبی اشاره کردید حتما روش بیشتر کار میکنم آخه این رو بدون هیج ایده قبلی شروع به نواختن کردم و هر چی به ذهنم رسید رو تو اون لحظه اجرا کردم.
دوست دارم برای کار بعدی هم نظر بدید.:am

Acoustic
Tuesday 7 September 2010, 06:26 PM
مرسی ممنون . زیبا بود . منم با نظر دوست عزیز justnooryes (You can see links before reply) موافقم

Bide_Majnoon
Friday 1 October 2010, 11:00 AM
امروز یه آهنگ(البته اگه بشه گفت آهنگ) از خودم میذارم که میخوام نظر شما رو بشنوم البته این تقریبا بداهه هست و خیلی روش کار نکردم و اگه گوش کنید می فهمید که هنگام نواختنش هم هنوز بعضی جاها فکر میکنم میزنم. لطفا نظر واقعیتون رو بدید چون میخوام بفهمم میتونم آهنگ سازی کنم یا بدرد این کار نمیخورم.

Acoustic
Friday 1 October 2010, 01:14 PM
خیلی ممنون . زیبا بود .. فقط یه نکته ! به نظر من تمش خوب بود منتها از دقیقه ی 1 و 25 ، 30 به اونور یه خورده آهنگ یک نواخت میشه . مخصوصا دست چپ . یه خورده مانوور دست چپتو بیشتر کنی توی طول آهنگ خیلی بهتر میشه
البته نظر من بود فقط

justnooryes
Saturday 2 October 2010, 01:11 PM
با سلام
اولا بسیار خوشوقتم که دوباره یک کار زیبا و با احساس از شما می شنوم ، آفرین .
ثانیا در مورد قطعه اگر نظر من را فقط بعنوان یک شنونده بخواهید چند نکته به نظرم می رسد :
1- زمان مقدمه قطعه می توانست ادامه یابد و با تمپوی کمتر اما با رنگ آمیزی بیشتر زیباتر می شد خوب شما در قطعه قبلی مهارت خوبی در ترکیب آرپژها داشتید پس چرا مقدمه این قطعه نسبتا خالی و کم رنگ است؟
2- فکر میکنم تمرکز شما بیشتر بر ملودی زیبا بود و می خواستید زودتر ملودی خود را در قطعه بیان نمائید در نتیجه کمی از تنوع آکوردها غفلت کردید خصوصا تکرار یک فرم خاص از آکورد Am ( لامینور) هشت ضربی که می توانست در فرمهای متنوعی ارائه گردد و پشتوانه و استحکام بهتری به ملودی بدهد.

لطفا نظر واقعیتون رو بدید چون میخوام بفهمم میتونم آهنگ سازی کنم یا بدرد این کار نمیخورم.

چرا که نه ؟ آنچه که در درجه اول برای آهنگساز شدن اهمیت دارد وجود حس شاعرانگی و شهود انتزاعی است که شما از این موهبت خدادادی بهرمندید . پس قدر خود را بدانید و با قدرت و پشتکار در این عرصه بتازید . دنیای کنونی منتطر جوانانی مانند شماست.

موفق باشید.

Bide_Majnoon
Saturday 2 October 2010, 02:51 PM
از دوستانی که راهنمایی کردند خیلی ممنونم و از سایر دوستان هم خواهش میکنم نظر بدن. شاید با کمک شما ما هم پیشرفتی کردیم.