PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ويدئو : گره زدن سيم تار و سه تار

Behrooz_Taaj
Wednesday 12 May 2010, 05:35 PM
نقل قول از آقای نوری: در این ویدیو به تقاضای برخی از دوستان تجربه خودم را در زمینه روش گره زدن سیمهای تار و سه تار شرح دادم. البته برای این منظور می توان از دستگاه ابداعی استاد قنبری مهر به نام سیم تاب هم استفاده کرد که بسیار جالب طراحی شده است. اما برای دوستانی که از دسترسی به این دستگاه محروم هستند شاید این ویدیو مفید واقع شود.

( بر گرفته شده از سايت يوتيوب)

You can see links before reply

AliB
Wednesday 12 May 2010, 11:12 PM
مرسی که برای دوستان اطلاع رسانی کردید. اقای دکتر علی نوری از آشنایان و البته همشهری من نیز هستند و نوازنده ی خوب تار و سه تار(البته هم اکنون ساکن آمریکا می باشند) .
پاینده باشید.

Behrooz_Taaj
Thursday 13 May 2010, 12:24 AM
خواهش ميکنم علی جان. من که کاری از دستم بر نمی آد خوشحال ميشوم که از اين طريق بتوانم کمک نا چيزی برای دوستان اهل هنر و هنر دوست انجام بدم.

mahour.M
Thursday 13 May 2010, 12:59 AM
سلام taaj213 (You can see links before reply) عزيز ‎،
با تشكر از كاري كه گذاشته بوديد.
كار تصويري از استاد صبا داريد؟ اگر بزاريد اينجا ممنون ميشم. خيلي دوست دارم يك كار تصويري از استاد ببينم. :53:

Behrooz_Taaj
Thursday 13 May 2010, 02:54 AM
سلام taaj213 (You can see links before reply) عزيز ‎،
با تشكر از كاري كه گذاشته بوديد.
كار تصويري از استاد صبا داريد؟ اگر بزاريد اينجا ممنون ميشم. خيلي دوست دارم يك كار تصويري از استاد ببينم. :53:

mahour.M جان خواهش می کنم.

کاری از شادروان استاد بنان هست که ايشان در سوگ استاد صبا خواننده اند در اين ويدئو استاد صبا رو لحظه ای کوتاه در حال نواختن ويولون می بينيم با اينکه بسيار کوتاه هست امّا واقعا ديدن چهره استاد بسيار دلنشين است
در اين ويدئو استاد تهرانی هم در حال نواختن ضرب هستند که از خاطره های خود با صبا ميگويد.

از دقيقه 1:47 تا 2:00 حدود 13 ثانيه استاد رو خواهيد ديد

متاسفانه فايل تصويری من پيدا نکردم از ستاد صبا شايد هم باشد امّا در اون دوره با اون امکانات فکر نکنم مگر دوستان ديگر اگر سراغ دارن

آرزو داشتم فرصتی بود به ايران بيام و خانه استاد که در حال حاضر موزه هست رو از نزديک ببينم البته دوستان که ايران بخصوص تهران هستيد قدر اين لحظات رو بدونيد
البته متاسفانه تو خبر ها که ميخوندم مربط به سال 1384 فکر کنم, که خانه صبا در اثر بی توجهی مسئولان در حال ويرانی است اميدوارم که دوستان اگر به خانه استاد رفتند خودشون نظر بدن.

اين ويدئو رو با صدای دلگرم شادروان استاد بنان رو از لينک زير که بر گرفته از سايت يوتيون هست ببينيد ( اميدوارم وضع آرامگاه استاد بنان هم از اون حالت در بياد )

You can see links before reply

hitman1993
Friday 2 August 2013, 03:09 PM
سلام
ویدئو حذف شده
لینک جدید لطفا