PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دعوت به همکاری

Solo
Wednesday 12 May 2010, 07:46 PM
هنوز اطمینان ندارم مجموعه ی نت آهنگ این انسجام و همبستگی را داشته باشه تا بتونه از عهده ی کاری با این وسعت بر بیاد .
به هر حال این تاپیک میتونه با همکاری تعداد زیادی از موزیسین ها و علاقمندان به علم و هنر موزیک ابتدای حرکت یک موج قوی در جهت آموزش دست و ساپورت اعضای نت آهنگ و اتقای سطح علمی موسیقی عوام د ایران باشه که امری شدنی و واجب هم هست .
در مرحله ی اول نیاز هست تا بدانیم چه افرادی در این فعالیت در کنار ما خواهند بود و برای این لطف چه انتظاراتی دارند .
در مجموعه ی نت آهنگ افراد باسواد و با فرهنگ موسیقایی بسیارند . بحث های موجود این موضوع را ثابت میکنه .
آ آمادگی و همکاری خودتون را به مدت یک هفته در این تاپیک اعلام کنید .

جهت محقق شدن این هدف رویایی هیچ گونه هزینه ای جز صرف زمان نیاز نیست .

شاد باشید .

rumour
Wednesday 12 May 2010, 08:13 PM
چه کمکی میشه کرد؟ من هستم!

Porya
Wednesday 12 May 2010, 09:40 PM
سلام

صابر جان من متوجه نشدم چه کاری قراره صورت بگیره !!؟

ولی اگه کمکی از دست ما بر بیاد کوتاهی نمیکنیم .

alone_composer
Wednesday 12 May 2010, 10:39 PM
هنوز اطمینان ندارم مجموعه ی نت آهنگ این انسجام و همبستگی را داشته باشه تا بتونه از عهده ی کاری با این وسعت بر بیاد .
به هر حال این تاپیک میتونه با همکاری تعداد زیادی از موزیسین ها و علاقمندان به علم و هنر موزیک ابتدای حرکت یک موج قوی در جهت آموزش دست و ساپورت اعضای نت آهنگ و اتقای سطح علمی موسیقی عوام د ایران باشه که امری شدنی و واجب هم هست .
در مرحله ی اول نیاز هست تا بدانیم چه افرادی در این فعالیت در کنار ما خواهند بود و برای این لطف چه انتظاراتی دارند .
در مجموعه ی نت آهنگ افراد باسواد و با فرهنگ موسیقایی بسیارند . بحث های موجود این موضوع را ثابت میکنه .

شاد باشید .

آقای محرابی عزیز و گرامی سلام و آفرین بر شما.

خدا را واقعا شکر می کنم که دوستانی مانند شما در نت آهنگ دارم.

در این مورد روی من حساب کنید.

molka
Wednesday 12 May 2010, 10:46 PM
سلام آقا پوریا درست میگن اگه کمکی از دست ما بر بیاد کوتاهی نمیکنیم

DesironnA
Wednesday 12 May 2010, 10:51 PM
درود
همیشه بودیم، همیشه هستیم و خواهیم بود.

mahour.M
Thursday 13 May 2010, 01:06 AM
سلام
منم اگر كمكي از دستم بر بياد، هستم.:39:

avm
Thursday 13 May 2010, 08:17 AM

شاد باشید .

سلام
آقای محرابی فکر خوبی هست، ولی در واقع متاسفانه من با نظر شما مبنی بر اینکه افراد باسواد اینجا زیاد هستند موافق نیستم، به نظر من افراد معدودی هستند که باسواد هستند و فعالیت میکنند، در واقع اکثرا بیننده هستند.اینو میتونین توی تاپیکهای بی محتوا که هیچ سودی برای سایرین نداره ببینین، ولی در تاپیکهایی که بحث های جدی و خوبی صورت میگیره میبینیم که کلا کسی استقبال زیادی نمیکنه اصولا...
امیدوارم این موضوع مظرح شده از جانب شما برای حل این مشکل باشه، در هر صورت بنده اگه کار خوب و جدی ای صورت بگیره با کمال میل در حد توانم در خدمت دوستای گلم هستم

ارسلان

Black_Violin
Thursday 13 May 2010, 10:09 AM
من هم برای مشاوره توی قسمت ویولون سلفژ می تونم در خدمت باشم.

hdhamid
Thursday 13 May 2010, 12:42 PM
من میخواستم در زمینه پاپ تو اینجا تاپیک آموزشی بزنم ... اونم با نت و تصویر .. هفتگی هم آپدیت کنم ... و یه درس جدید با بچه ها پیش بریم!!! از کتابای دیک بنت گرفته تا نیک مانالوف و اتودهای هانون و.. بالاخره قطعات انتخابی ....
ولی بی خیال شدم!!
معمولا این کارا تو این جور جاها جواب نمیده!!

سلام
آقای محرابی فکر خوبی هست، ولی در واقع متاسفانه من با نظر شما مبنی بر اینکه افراد باسواد اینجا زیاد هستند موافق نیستم، به نظر من افراد معدودی هستند که باسواد هستند و فعالیت میکنند، در واقع اکثرا بیننده هستند.اینو میتونین توی تاپیکهای بی محتوا که هیچ سودی برای سایرین نداره ببینین، ولی در تاپیکهایی که بحث های جدی و خوبی صورت میگیره میبینیم که کلا کسی استقبال زیادی نمیکنه اصولا...
امیدوارم این موضوع مظرح شده از جانب شما برای حل این مشکل باشه، در هر صورت بنده اگه کار خوب و جدی ای صورت بگیره با کمال میل در حد توانم در خدمت دوستای گلم هستم

ارسلان

منم با ارسلان موافقم ....
البته نه فقط در نت آهنگ .. بلکه در کل ایران ... این ملت غیور در زمینه موسیقی کلا بی سوادن ... نمونش خود من .. :42:

همونطور که گفتم .. من سوادی ندارم .. ولی اگر کاری ازم بر بیاد در حد توان .. چشم...

شاد باشید و اکتیو رفقا .... :redguitar:

hdhamid
Thursday 13 May 2010, 12:47 PM
درود
همیشه بودیم، همیشه هستیم و خواهیم بود.

میگم مهیار جان اکسیر جاودانگی خوردی داداش؟؟!! :21:

3 تاش چند؟؟!!:21:

Acoustic
Thursday 13 May 2010, 01:03 PM
منم دقیقا نفهمیدم چه کاری میخواد انجام بشه . ولی خوب ما هم هستیم هرچند چیزی بلد نیستیم :4:

violon13
Thursday 13 May 2010, 03:06 PM
روی منم میتونی حساب باز کنی

Solo
Friday 14 May 2010, 11:50 AM
اگر هدف اصلی را فرهنگ سازی قرار بدیم
در درجه اول باید بدونیم چند نفریم و هر روز به تیم اضافه بشه . همین کاری که الان در حال انجام هستیم . افراد زیادی هستند خارج از نت آهنگ و یا کلا نت که مایلند این امر به ثمر برسه و باید جذبشون کرد .
در درجه دوم باید بدونیم چه کارهایی باید انجام داد . مثل راه انداختن مجله یا داشتن 40 عدد وب سایت با موضوع موزیک . تبلیغات توی روزنامه ها و نقد موزیکهای امروزی . ایجاد رابطه یا افرادی که توان کمک و یاری دارند مثل خبرنگارها . سرمایه گذارها و ...

در درجه سوم باید ببینیم توان ما برای انجام کار ها چقدر هست . برای مثال ما در ابتدا نمیتونیم یک مجله برای نقد و بررسی موزیک داشته باشیم ولی می تونیم با چند تا وب سایت و و طبقه بندی موضوعی و همبستگی جلوی موسیقی امروزی جبهه بگیریم و افکار رو مجبور به مقایسه موسیقی خوب و بد کنیم و در مورد سبک های موسیقی و رفتار موسیقی در طول تاریخ توضیحاتی بدیم تا پیش زمینه ایجاد سبک شناسی در موزیک ایران زمین باشه و بعد از مدتی زمینه برای آشنایی با افرادی که باعث پیشرفت و جهش ما رو به جلو میشن هموار خواهد بود .

در درجه چهارم باید یک برنامه ریزی استراتژیک کرد و کارها رو به ترتیب توان انجام اولویت بندی کرد .
برنامه ریزی استراتژیک توی دولت ها و شرکت های بزرگ انجام میشه . این به این معناست که ما از توانی که داریم در جهتی استفاده کنیم که پیش بینی میکنیم .

باید طوری با نظم پیش رفت تا هر روز پیشرفت احساس بشه .
هر کدوم از ما موظف هستیم هر روز 1 چیز برای ارائه داشته باشیم . میتونه فقط یک جمله یا یک فکر باشه یا یک ایده ی خوب . میتونه یه درخواست باشه !

بعد از 1 هفته در مورد برنامه ها و تصمیمها بیشتر بحث خواهیم کرد .

Solo
Friday 14 May 2010, 11:57 AM
سلام

ارسلان

افراد باسواد زیاد هستند ولی فقط تعداد معدودی همکاری میکنن .
خود شما شروع کننده ی یک تاپیک باشید .
حرکتی که ازش صحبت میکنم یک حرکت جدی و رو به جلو هست . به افراد با اراده و توانمند توی همه ی زمینه ها نیاز داریم .
از شما ممنونم .

hirbod
Friday 14 May 2010, 01:09 PM
همه رقمه هستم..مدته زیادی هست که دارم به این فکر میکنم چه باید کرد که فرهنگ ایران و ایرانی ماله قصه های تاریخ نباشه.2 سالی میشه میخام آلبوم جم کنم ولی دلم نمیاد مثل دیگران خیانت کنم به حقیقت هنر.من که از بد روزگاری که خودم واسه خودم ساختم غار نشین شدم.دستاتونو بگیرید زیره یه اندیشه درست وهمه با هم ببریدش بالا.پیروز باشید روفقا

Acoustic
Friday 14 May 2010, 01:58 PM
سولو عزیز نظرت راجب راه انداختن فعلا یه تاپیک راجب "بررسی موسیقی از دیروز تا فردا چیه" ؟؟

hirbod
Friday 14 May 2010, 02:26 PM
کسی از من نپرسید میدونم.سالهاست دارن از این حرفا میزنن بزرگترامون.اینکه بگیم کی بلده کی بلد نیست خوبه ولی بهترم میشه.چند وقت پیش میخواستم یه جایو را بندازم هر کی هرچی بلده بزاره وست بقیه هم بیان یاد بگیرن.اینجوری اساتید بزرگ موسیقی محدود به دانش اکادمیک منو میبردن زیره سوال!

rumour
Friday 14 May 2010, 04:52 PM
تاپیکی بود توی بخش گوناگون به نظرم که آهنگ هارو نقد می کردیم... به علت تعدادی از کمبود ها مثل نبودن لینک آهنگ ها تاپیک خوابیده. به نظرم میشه دوباره راه انداخت

DesironnA
Friday 14 May 2010, 06:42 PM
زمانی من قصد راه انداختن مجله اینترنتی ای با نام Pink Pick یا همون پیک صورتی داشتم که میسر نشد.
اما خب میشه دوباره تلاش کرد.
دیگه آیا ما از مورچه کمتریم که برای بالا بردن دانه برنج از دیوار هزاران بار سعی کرد تا بالاخره تونست به هدفش برسه؟
هیچ نشدی وجود نداره رفقا.

Black_Violin
Friday 14 May 2010, 11:30 PM
زمانی من قصد راه انداختن مجله اینترنتی ای با نام Pink Pick یا همون پیک صورتی داشتم که میسر نشد.
اما خب میشه دوباره تلاش کرد.
دیگه آیا ما از مورچه کمتریم که برای بالا بردن دانه برنج از دیوار هزاران بار سعی کرد تا بالاخره تونست به هدفش برسه؟
هیچ نشدی وجود نداره رفقا.

منم موافقم چطوره یک گروه کتابی موسیقی راه بندازیم هرکدوم هم یک بخششو به عهده بگیریم.واقعا
مگه ما چی مون کم تره الان سی جی پرشین داره روی انگشت کاربرا میچرخه اقا امیر هم که قصد نداره مجله رو فعلا راه اندازی کنه.من نظرم اینه که اینکارو بکنیم من گرافیست هستم و کارم مجله هم بوده و یه تجربه هایی هم دارم خوشحال میشم کمک کنم.

یا علی

DesironnA
Saturday 15 May 2010, 01:23 AM
فقط امیدوارم مثل بسیاری از پروژه ها پشت سد حرف توقف نکنه.

Black_Violin
Saturday 15 May 2010, 12:16 PM
من هم امیدوارم.ولی من الکی حرف نزدم همین الان هم بشه طراحی رو شروع می کنم.این از من هرکی هر چی داره رو کنه که بتونیم یا علی رو بگیم.

DesironnA
Saturday 15 May 2010, 12:44 PM
من هم امیدوارم.ولی من الکی حرف نزدم همین الان هم بشه طراحی رو شروع می کنم.این از من هرکی هر چی داره رو کنه که بتونیم یا علی رو بگیم.
آقا من اصلا منظورم شما نبود!!!
اتفاقا خیلی خوشحالم کردی که اعلام آمادگی کردی.
واجب شد در این باره مفصل حرف بزنیم.
به امید پروردگار به نتایج عالی ای میرسیم.

Solo
Wednesday 19 May 2010, 02:02 PM
میتونم با کمال اطمینان این نوید رو بدم که بزودی پیشرفت های زیادی دیده میشه و میتونیم مدعی باشیم که قطب موسیقی ایران هستیم .

با 2 نفر از تنظیم کننده های معروف و محبوب ایران صحبتهایی داشتم مبنی بر داشتن هیئت علمی موسیقی ایران .

اگر 10 نفر از تنظیم کننده های موجه در کنار هم به اثار ایرانی امتیاز از 1 تا 10 بدهند خیلی راحت میشه موسیقی ایران را بعد از مدتی به سمتی سوق داد که هر هنرمند بخواد امتیاز بیشتری بگیره .

در واقع تشویق برای داشتن امتیاز بیشتر از طرف هیئت علمی موسیقی ایران در قبال انجام کاری بهتر و در خور تشویق .

این مسئله بسیار مشکل هست و نیاز به تبلغات بسیار داره .
قبل از این باید به داشتن مجله و چند خبر نگار هم فکر کرد که باز زیاد آسون نیست .
و قبل از این دو مورد باید بدونیم از افراد نت آهنگ هر شخص چه کمکی میتونه در این جهت انجام بده

با تشکر
تا خبر بعدی شاد باشین

Mohsen_M
Wednesday 19 May 2010, 03:41 PM
درود
اگه بتونم کمکی بکنم خوشحال می شم!

hirbod
Wednesday 19 May 2010, 07:51 PM
یه تنظیم کننده چطور موجه میشه؟ بررسی یک جانبه و از جانبه تئوری نمیشه؟

alone_composer
Wednesday 19 May 2010, 10:11 PM
میتونم با کمال اطمینان این نوید رو بدم که بزودی پیشرفت های زیادی دیده میشه و میتونیم مدعی باشیم که قطب موسیقی ایران هستیم .

با 2 نفر از تنظیم کننده های معروف و محبوب ایران صحبتهایی داشتم مبنی بر داشتن هیئت علمی موسیقی ایران .

اگر 10 نفر از تنظیم کننده های موجه در کنار هم به اثار ایرانی امتیاز از 1 تا 10 بدهند خیلی راحت میشه موسیقی ایران را بعد از مدتی به سمتی سوق داد که هر هنرمند بخواد امتیاز بیشتری بگیره .

در واقع تشویق برای داشتن امتیاز بیشتر از طرف هیئت علمی موسیقی ایران در قبال انجام کاری بهتر و در خور تشویق .

این مسئله بسیار مشکل هست و نیاز به تبلغات بسیار داره .
قبل از این باید به داشتن مجله و چند خبر نگار هم فکر کرد که باز زیاد آسون نیست .
و قبل از این دو مورد باید بدونیم از افراد نت آهنگ هر شخص چه کمکی میتونه در این جهت انجام بده

با تشکر
تا خبر بعدی شاد باشین

بسیار ایده جالب و درخور توجهی است.

من در هر شکلی که باشد با کمال میل در خدمتم.

فقط باید دقت کرد تا دوباره تجربه بد گذشته تکرار نشود و تکرار نکنیم آن کار را که ما را بدین جا رسانید.

من احساس می کنم نظارتی که قبلا بر روی کارها بوده سلیقه ای بوده و نه علمی و دقیق. مثلا می گفته اند: جنس این صدا به این موسیقی نمی خورد و یا ... این دلایل واهی و سلیقه ای خود باعث شد که وقتی شاهد برداشته شدن این نظارت بودیم با هجمه ای غیر قابل باور از کارهای وحشتناک عده ای مواجه شویم که موسیقی برایشان فقط یک "عقده" شده بود...

اگر نظارت علمی و دقیق باشد (نظیر اینکه یک کار را رتبه پایینی بدهیم مثلا به این دلیل که در وصل آکوردها در پارتی تور اکتاو موازی به چشم می خورد) آنگاه خواسته شما محقق می شود و هنرمندان با هر سلیقه ای که دارند به سمت بهتر و بهتر شدن می روند...

HamedSedighi
Wednesday 19 May 2010, 10:54 PM
خب این تاپیک را ببینید،You can see links before reply

منم یه ایده هایی توی ذهنم هست .

Black_Violin
Wednesday 19 May 2010, 11:51 PM
به نظرم یک جا جمع بشیم و عضو ها رو مشخص کنیم اون وقت همه چیز رو درست بررسی می کنیم تا به یک نتیجه خوب برسیم.اول مثل دوست عزیزمون Arkey همه ایده هاشون رو بدن
مرسی

Mohsen_M
Thursday 20 May 2010, 10:24 AM
درود، من یه چی بگم!
این فقط یه پیشنهاده!
می تونیم آهنگ های جدید رو تو یه فروم آپلود کنیم و بچه های نت آهنگی عزیز بعد گوش کردن آهنگ ها بهشون از 1 تا 5 یا تا 10 امتیاز بدن!
مطمئنا کسایی هم هستن که دنبال دانلود آهنگ ها از طریق موتور های جستجو وارد سایت می شن و مطمئنا امتیاز های ما رو انتخابشون تاثیر میزاره!
چطوره؟
...

Acoustic
Thursday 20 May 2010, 01:58 PM
ایده خوبیه واسه جذب کاربر ... اونم اینه که اگه لینک بزاریم مشکلات کپی رایت پیش میاد که هم کار خوبی نیست هم ممکنه انجمن رو هیل.تر کنن

Mohsen_M
Thursday 20 May 2010, 04:07 PM
ایده خوبیه واسه جذب کاربر ... اونم اینه که اگه لینک بزاریم مشکلات کپی رایت پیش میاد که هم کار خوبی نیست هم ممکنه انجمن رو هیل.تر کنن

آآآآآ... به اینجاش فکر نکرده بودم!:40: خوب جای دیگه گوش کنن بیان اینجا امتیاز بدن چی؟:26:
...

Acoustic
Thursday 20 May 2010, 04:17 PM
ساده ترش اینه که یه دمو یا تیزر از اون کار بزاریم

hdhamid
Thursday 20 May 2010, 05:53 PM
ایول به کاربران فعال نت آهنگ....
مسعود جونم .. نفرموده بودین گرافیست هستین.... آفرین .. کلا با هنر درگیریا!!! ایول...

siamaks
Thursday 20 May 2010, 07:08 PM
درود ، از من كمكي برمياد ؟

hirbod
Friday 21 May 2010, 06:24 PM
و همچنان حاشیه پردازی..........

Solo
Saturday 22 May 2010, 06:31 PM
خبر جدید اینکه :

باید این نکته را در نظر داشته باشیم که فعالیت ما فقط از طریق اینترنت نیست و البته بدون اینترنت در واقع کار زیادی از دست ما بر نمیاد .

تصمیم گرفتم هرچه سریعتر یه فضایی توی تهران تهیه کنم تا محلی برای دید و بازدیدها داشته باشیم و بتونیم مهر خودمون را پرنگ تر از همیشه بکوبیم . این کار به رسمی شدن نت آهنگ هم کمک خواهد کرد .

در مورد تقسیم کارها هم بصورت نظامی عمل میکنیم .
به این صورت که
1- ایده هایی که دوستان دارند با ذکر نامشون ثبت میشه
2- بهترین ایده ها به ترتیب اولویت انتخاب میشه
3- برای به عمل رسوندن هر ایده شخص صاحب ایده مسئول و مدیر پروژه خواهد بود و با مشورت در صورت در اختیار داشتن تمام امکانات , مدیر پروژه با انتخاب افراد داوطلب همکاری شروع به کار خواهد کرد .

یه نکته هست که بگم , اگر توی انجام پروژه ها در آمدی حاصل بشه , تمام درامد حاصل شده در اختیار مدیر پروژه و تیم انجام دهنده خواهد بود که اکثر پروژه ها فعلا چیزی جز زحمت نخواهد داشت چون هنوز اول راه هستیم . هدف اصلی درامد نیست ولی خوب ممکنه مقداری درامد انسجام و همبستگی رو بهم بزنه که همین الان تکلیفش روشن باشه بهتره .

در مورد هیئت علمی هم باید بگم این کار انجام میشه .

پیروز باشید .

Porya
Saturday 22 May 2010, 06:46 PM
سلام

یه سوال داشتم
میخوام بدونم مطالبی که تو این پروژه مطرح میشه برای افراد عادی هست ؟ یا شامل حال موزیسین ها هم میشه ؟

منظورم اینه مخاطب های اصلی چه کسایی هستن ؟

Solo
Saturday 22 May 2010, 08:18 PM
ببینید ما یک هدف داریم که برای رسیدن به این هدف باید همه جانبه پیش بریم .
هدف بالا بردن سطح فنی موسیقی خودمون , بالا بردن سطح فکری و هدایت کردن سلیقه عمومی به جهت درست , مقابله با موزیک های بی محتوا و بی کیفیت امروزی و در کل ارتقای سطح از نظر موزیک .

خوب برای مثال یکی از دوستان گفت مجله .
مجله با مدیریت و مسئولیت ایشون راه میفته و می تونه از طزیق تبلیغات در آینده درامد خوبی هم داشته باشه .
حالا شاید یکی دیگه از دوستان بخواد آموزشگاه داشته باشه .
یا حتی هر ایده ی دیگه ای .

به هر حال باید از یک جایی شروع کرد و برای یک هدف زمان گذاشت .

در ضمن من فراموش کردم بگم برای هر طرح یا ایده ی خودتون زمان هم مشخص کنید تا بتونیم طبق اولویت بندی راحت تر انتخاب کنیم .

برای ایده دادن و شرکت توی بحث ها هم تمام افرادی که می خونن این مطلب رو حتی اونها که الان عضو شدن موتونن نظر خودشون رو بگن .
تا چند وقت دیگه که از جو محیط خودمون فراتر بریم به حدی انتقاد خواهد بود که باید پی شنیدن هر حرفی رو به تنمون بمالیم .
اینجور که من میبینم همه ساکت نیستن که گود رو به ما تحویل بدن ولی اگه لایق باشیم به اهدافمون میرسیم

شاد باشین

Acoustic
Saturday 22 May 2010, 10:20 PM
معذرت میخوام که من خوب متوجه نمیشم . قرار فعالیت خارج از محیط اینترنت انجام بشه ؟؟؟ . بعد من که مثلا تهران نیستم یه ایده میدم چیکار باید بکنم ؟

Black_Violin
Saturday 22 May 2010, 11:07 PM
ایول به کاربران فعال نت آهنگ....
مسعود جونم .. نفرموده بودین گرافیست هستین.... آفرین .. کلا با هنر درگیریا!!! ایول...

فدای تو عزیزم...ولی کار ما کجا و گرافیک واقعی کجا :43:

Black_Violin
Saturday 22 May 2010, 11:11 PM
ببینید چیزی که مشخصه اینکار داخل اینترنت انجام میشه چون خیلی ها مثل من مشهد هستند و فرصتی برای تهران اومدن ندارم پس اجبارن اینجا کار می کنیم.
دوم اینکه به نظر من یک نفر مسئول بشه که سرپرستی و جمع و جور کردن بچه ها رو به عهده داشته باشه که من این مسئولیت رو در اقای دسیرونا و اقای Solo می بینم که مطمئنم می تونن گروه رو خوب جمع کنن

حالا من خیلی برای مجله می تونم کمک کنم.اگر امکانی پیش بیاد و بتونیم کسانی که قراره توی این کار کمک کنند کنفرانس یا یه چیزی مثل میتینگ های نت اهنگ داشته باشیم خیلی بهتره یا حداقل امیر خان حمایت کنه یه تاپیک خصوصی بده بچه هایی که عضو گروهن صحبت کنن.

بالاخره باید یک تصمیمی بگیریم و اینطوری و با این کندی سرعت قطعا به جایی نخواهید رسید.
ممنونم از همتون

Acoustic
Saturday 22 May 2010, 11:23 PM
من پیشنهاد میکنم هر کسی هر کاری بلده همینجا بگه تا دوستان بدونن چقدر نیرو داریم یا کی به درد چه کاری میخوره

از خودم شروع میکنم ...

عکاسی میکنم .. از هر نوع که باشه ، خبری و ... نمونه عکسام هم در آلبومم هست .

رشتم کامپیوتره و اگه یه زمانی نیاز شد سایتی باشه یا انجمنی من میتونم مدیریتش رو به عهده بگیرم و سابقه ی مدیریت سایت و انجمن رو هم دارم .

اگه نیاز به تیزر های کوتاه داشتین کار کلیپ سازیم هم بد نیست .. یا لوگو یا بنر های متحرک (GIF) برای تبلیغات در اینترنت

و اینکه طراحی فتوشاپ هم انجام میدم .

خلاصه هرکاری خواستین بگین من یا بلدم یا نیستم دیگه :4:

Solo
Saturday 22 May 2010, 11:31 PM
من پیشنهاد میکنم هر کسی هر کاری بلده همینجا بگه تا دوستان بدونن چقدر نیرو داریم یا کی به درد چه کاری میخوره

از خودم شروع میکنم ...

عکاسی میکنم .. از هر نوع که باشه ، خبری و ... نمونه عکسام هم در آلبومم هست .

رشتم کامپیوتره و اگه یه زمانی نیاز شد سایتی باشه یا انجمنی من میتونم مدیریتش رو به عهده بگیرم و سابقه ی مدیریت سایت و انجمن رو هم دارم .

اگه نیاز به تیزر های کوتاه داشتین کار کلیپ سازیم هم بد نیست .. یا لوگو یا بنر های متحرک (GIF) برای تبلیغات در اینترنت

و اینکه طراحی فتوشاپ هم انجام میدم .

خلاصه هرکاری خواستین بگین من یا بلدم یا نیستم دیگه :4:

اگر پست های اول منو بخونی مبینی که قدم اصلی همین هست .
اینقدر تعداد دوستان علاقمند به همکاری زیاد خواهد شد که همه کار میشه کرد همه کار .

حتی میشه یه شهر مخصوص موزیسین ها داشت ! :5:

شاد باشین

Avazekhan
Sunday 23 May 2010, 12:59 AM
سلام
من که در حضور این همه اساتید هیییییچی بلد نیستم
اما دوست دارم جزو اون کسایی باشم که از شماها چیز یاد میگیرن
البته اگه کاری از دستم بر بیاد دریغ نمیکنم

Mohsen_M
Sunday 23 May 2010, 03:27 PM
باز هم درود،
خوندم یکی گفت مجله بزنیم یکی دیگه هم گفت اشکال نداره مسولیتش با شما برو بزن!( دقیقا نه همینی که من گتم، شبیه این)
حالا این عزیزمون چطوری می خواد اینکارو انجام بده؟ بودجش از کجا؟دست خالی؟ با کمک کیا؟ اگه مجله اینترنتی باشه بازم راحت تره! ولی بخواد مثل بقیه مجله های تو بازار باشه ماجرا کلا فرق میکنه!؟
من فکر می کنم باید از یه جای راحت تر و ساده تر شروع کرد!
برای رسیدن به پشت بوم باید از اولین پله نردبون شروع کرد!!!

Solo
Sunday 23 May 2010, 07:14 PM
باز هم درود،
خوندم یکی گفت مجله بزنیم یکی دیگه هم گفت اشکال نداره مسولیتش با شما برو بزن!( دقیقا نه همینی که من گتم، شبیه این)
حالا این عزیزمون چطوری می خواد اینکارو انجام بده؟ بودجش از کجا؟دست خالی؟ با کمک کیا؟ اگه مجله اینترنتی باشه بازم راحت تره! ولی بخواد مثل بقیه مجله های تو بازار باشه ماجرا کلا فرق میکنه!؟
من فکر می کنم باید از یه جای راحت تر و ساده تر شروع کرد!
برای رسیدن به پشت بوم باید از اولین پله نردبون شروع کرد!!!

شما پیشنهاد خاصی دارین ؟
مجله یکی از قدمهای بزرگ هست و همه چیز هم جور خواهد شد انشاا...

Mohsen_M
Sunday 23 May 2010, 07:31 PM
شما پیشنهاد خاصی دارین ؟
مجله یکی از قدمهای بزرگ هست و همه چیز هم جور خواهد شد انشاا...

یه فکری به سرم زده ولی نمی دونم می شه عملی بشه یا نه!
می گم اول یه مجله اینترنتی با فرمت PDF درست کنیم و با یه قیمت مناسب نه خیلی بالا نه خیلی پایین بزاریم! بچه ها یا هر کی که خواست بیاد بخره ، حتی برای جلب مشتری و طرفدار یه چند شماره (2 یا 3 تا) رایگان بزاریم بعد پولیش کنیم! از بچه ها هم هر کی هر چقدر می تونه کمک مالی بکنن! بعد که کار ها گرفت و بودجه به اندازه کافی شد شروع می کنیم به چاپ مجله! حتی می تونیم تبلیغات کنیم و پول بگیریم! اگه اسپانسر هم گیر بیاد که فوقالعادس!
این در حد یه فکره! نمی دونم می شه یا نه! ولی خودم که می گم اگه همه دوستان با هم تلاش کنیم حتما می شه!
حالا شما هم نظر خودتون رو بگید! لطفا!

amir.l
Sunday 23 May 2010, 08:54 PM
سلام عرض شد آقا منم واسه کمک هستم و هر کاری از دستم بر بیاد رو دریغ نمیکنم. نظر alfred188 عزیز هم بد نبود ولی خب این کار یه کمی سخت و همکاری خیلی زیادی رو لازم داره ........ .

Black_Violin
Sunday 23 May 2010, 11:44 PM
من هم که گفتم چکاره ام . سایت موسیقی بزنین پایه ام
مجله هستم.
هر چی دیگه هم باشه هستم.

DesironnA
Sunday 23 May 2010, 11:53 PM
درود
به به! پس داره پیش میره!
خب به امید خدا اول.... بعد....
امیدوارم.

Mohsen_M
Monday 24 May 2010, 03:34 PM
علی الحساب نظرتون راجع به معرفی نت آهنگ روی سایت های عمومی که از ترس هیت لر شدن اسم نمی برم چیه؟ می تونیم اونجا یه گروه بسازیم!
...
اگه قراره کاری بشه بهتره مقدماتش چیده بشه! خواهشا دوستان کم لطفی نکنن!

Mohsen_M
Monday 24 May 2010, 03:36 PM
راستی! اگه اونجا گروه بزنیم مشکلی برا اینجا که پیش نمیاد؟

Acoustic
Monday 24 May 2010, 06:28 PM
منظورت کجاست آلفرد عزیز من که نفهمیدم :4:

Mohsen_M
Monday 24 May 2010, 06:37 PM
منظورت کجاست آلفرد عزیز من که نفهمیدم :4:
خوب اسمشو نمی شه آورد ولی اولش صورت به انگلیسی، آخرش هم کتاب به انگلیسی! :24:
شده معما!!! :24::24::24:

Acoustic
Monday 24 May 2010, 06:46 PM
:24: نه بابااا اونجااا زیاد هیتلری نیییست ..

ولی خوب مشکلی که هست اینه که همه به عنایت Fیلترینg نمیتونن بیان ..

----

من یه پیشنهاد بهتر دارم ... میخوام یه مسنجر معرفی کنم ! که دوستان همین انجمن هم چند تاشون در حال حاظر میان تو همین مسنجر و باهاش آشنا هستن و میدونن چطور محیطی داره .

Beyluxe Messenger

نظر من اینه که . در هفته 2 بار یا بیشتر اونجا یه رووم بزنیم به اسم نت آهنگ ! و دوستانی که در هر سازی تو این انجمن تخصص دارن بیان و جواب کسانی که راجب ساز مورد نظرشون سوال دارن رو بدن .

مثلا یکی میاد راجب گیتار سوال داره . از بچه های نت آهنگ اون که تو گیتار دستی داره جوابش رو میده یا پیانو یا ویولن
هم تبلیغاتی میشه واسه نت آهنگ هم به سوال ملت جواب میدیم ... محیط این مسنجر خیلی محیط جالبی هست و با یاهو قابل مقایسه نیست .

Mohsen_M
Monday 24 May 2010, 06:56 PM
خوب اونطوری که نیاز به اطلاع رسانی عمومی می باشد!!!
ولی در کل نظر خوبیه!
با دوستا یه شعار داریم:
"Fیل؟ر ماله بچه هاس !" :16:
:21:

Avazekhan
Monday 24 May 2010, 11:14 PM
مسنجر خوفه
همین طور اگه گروهی در صورت کنار کتاب بزنیم!!!!!
اصلا چرا جفتش نباشه؟!

hirbod
Thursday 27 May 2010, 01:21 AM
چی بگم که نگن بد بینه؟؟؟؟انگار انقد تو فضای مجازی بودین خبر ندارمممممم..مجله.....ملتم صف وا میشن میخرن با فرهنگ میشن یهو.....وقت کردید اتوبوس سوار شید هنوز عشاق رو صندلی یادگاری مینویسن....اگه میخاین چیزی بگین حرفتونو بکنین پتک بکوبید تو سره هر ایرانی تا یادش بیاد اولین مجله رو کی رو قالی نوشت...اولین سازو کی ساخت...اولین خونرو کی ساخت....اگه میخاین معروف شید برید مدل شید.پوزش از حضرات ....ته دلم روشنه

Solo
Sunday 6 June 2010, 12:28 AM
سلام
قدم اول اینه که خودتون طی یه معرفی نامه رضایت خودتون رو جهت وجود هیئت علمی موسیقی در سطح کشوری اعلام کنید و اون رو به رسمیت بشناسید و از اساتید موسیقی اطرافتون هم بخواهید این کار رو انجام بدن .
من از چند تا اساتید نامه هایی با مضمون رضایت وجود هیئت موسیقی و به رسمیت شناختن اون با خط خودشون دارم که البته افراد با علم و بعضا استاد دانشگاه هستند .

دست به دست هم همه چیز امکان پذیر هست .
در ضمن هدف اول ما درامد نیست . ما زمانی به درامد فکر میکنیم که تصمیم بزرگی گرفته باشیم و نیاز مادی داشته باشیم .
درسته که الان نمیتونیم یه مجله بصورت رسمی داشته باشیم ولی این راه حل که ما مجله بصورت pdf داشته باشیم برای درامد 100% رد خواهد شد . جهت اگاهی و اطلاع رسانی مجله pdf یکی از قدمهای مثبت و ایده ی بسیار خوبی هست که قبلا هم قدمهایی برداشته شده بوده .
جدی و منصقی و بزرگ فکر کنید .
مقصد هدف ما 10 سال آینده هست . و هر روز 1 قدم به جلو حرکت میکنیم . آرام ولی با چشمانی کاملا باز !

شاد باشید .

Black_Violin
Sunday 6 June 2010, 07:47 AM
سولوی عزیز...
من هم با درامد دقیقا همین نظر رو دارم نمی تونیم زیاد به اون چشم داشته باشیم اما نیاز به یک اسپاسنر داریم که کمکمون کنه

برای ارتباط هم می تونیم از مسنجر قدرتمند گوگل GOOGLE TALKتفاده کنیم که هم رایگانه و هم حجمی نداره کارکردن باهاش هم خیلی اسونه.
فکر نمی کنی 10 سال خیلی باشه ؟؟؟ :دی
در هر حال استارتو بزنید اقا من یکی که صبرم لبریز شد دیگه

mersedes
Sunday 6 June 2010, 09:59 AM
به نظر منم رو درامد نميشه حاب كرد ولي من از هر نظر تا جاييكه بتونم كمك ميكنم.البته يه نظري دارم ولي ميترسم بگم.چون ممكنه ازنظر بعضي ها مسخره باشه

mersedes
Sunday 6 June 2010, 10:03 AM
اگه كنجكاو شدين بگيد ميگم

lomax
Sunday 6 June 2010, 10:10 AM
سلام
منم هستم
خب دیگه از توضیحات کم کنیم به عمل بیافزاییم
عملا الان باید چیکار کنیم

Mohsen_M
Sunday 6 June 2010, 10:26 AM
به نظر منم رو درامد نميشه حاب كرد ولي من از هر نظر تا جاييكه بتونم كمك ميكنم.البته يه نظري دارم ولي ميترسم بگم.چون ممكنه ازنظر بعضي ها مسخره باشه

نترس عزیزم، بگو ! مسخرت نمی کنیم!

kak_maki_new
Sunday 6 June 2010, 10:36 AM
سلام. واقعا ایده جالبی .....
اگه من رو قابل بدونین تا تهش هستم

خدا رو شکر دیگه هم تابستون در راهه و وقت آزاد زیاد دارم . رو من حساب ویژه باز کن

منتظر حرکت بعدیت هستم.البته امیدوارم همه دوسای خوب نت آهنگ همکاری کنند . گرچه مطمئنم کمکمون میکنند چون همشون خالصانه هنرمندند و در هنر حسادت نیست بلکه رقابته .......

به امید تحقق آرزوی همه دوستای گلم تو این سایت و هر جای دیگه

STNHZ
Sunday 6 June 2010, 11:16 AM
سلام. هر چند امسال مثلا کنکوریم! اما از اون جایی که هدف بلند مدته با تمام وجودم هستم و از هیچ کمکی دریغ نمی کنم.
نمی دونم چه کار می تونم بکنم؛ شاید هیچی ولی بالاخره یه کاری می شه کرد!
با امید موفقیت...

r_a_m_i_n
Sunday 6 June 2010, 10:08 PM
منم هستم......همه جوره...البته اگه كمكي از دستم بر بياد.....

Gilda
Monday 7 June 2010, 07:44 AM
سلام
این بنده حقیر چند پیشنهاد دارم
1-هر مجله ای مخاطب مخصوص خودشو داره,بنابراین مجله هنری به نظرم اول باید چه اینترنتی یا. .
در آموزشگاههای موسیقی یا جاهایی که به هنر موسیقی ربط داشته باشه معرفی بشه
2-راه اندازی تاپیک آموزشی هم تئوری وهم اجرای آن یعنی نشان دادن نتها همراه با اجرای آناز کتاب اول تا. . حالا می تونه ویولن,3تار,تنبورو. . . باشه
به امید برداشتن گامهای موفقیت

Black_Violin
Monday 7 June 2010, 10:03 AM
اقای سولو اقای مهیار دوستان بیاید هماهنگش کنیم که بیشتراز این طول نکشه.....

Mohsen_M
Wednesday 9 June 2010, 11:35 AM
آقا، من اون گروه که گفتم رو بسازم؟! (صورت- کتاب)

Mohsen_M
Wednesday 9 June 2010, 11:46 AM
عزیزان، من دوست دارم وقتی حرفی می زنم روش وایسم! من گروه رو ساختم! حالا از شما خواهش می کنم مطالب لازم رو توی همون صفحه قرار بدید! اسمش هم NotAhang
نام کاربری من هم Mohsen Mahmoudjanlou
خواهشا کم لطفی نکنید!

Acoustic
Wednesday 9 June 2010, 04:08 PM
گروه چی ؟ کجا ؟ من متوجه نشدم دوست عزیز

Mohsen_M
Wednesday 9 June 2010, 04:28 PM
گروه چی ؟ کجا ؟ من متوجه نشدم دوست عزیز

اون لغات داخل پرانتز رو به انگلیسی ترجمه کن و بخون عزیزم!
مگه پست ها رو دنبال نمی کنی!؟

Acoustic
Wednesday 9 June 2010, 06:36 PM
آهاااااااا من اون صورت کتابو ندیدم اصلااااا . آره یادم میاد گفته بودی .. ولی من به شخصه فکر نکنم بتونم اونجا کاری انجام بدم . چون قبلا وی--پی---ا*ن داشتم ولی الان ندارم دیگه

Mohsen_M
Wednesday 9 June 2010, 07:01 PM
پس شما یه کاری کن! یه تایپیک بزن تا کسایی که نمی تونن بیان اونجا ، همینجا مطالبی که می خوان قرار بدن رو بزارن! بعد خودم انتقالشون می دم!

راستی، مطالب باید طوری باشه که برای عموم قابل فهم باشه و از اصلاحات فنی در حد لازم استفاده کنید! بقیشم دیگه خودتون استادید!

Acoustic
Wednesday 9 June 2010, 08:06 PM
عنوان تاپیک چی باشه ؟

من میگم بزاریم دوستان اینجا اعلام آمادگی کنن بعد اون تاپیکو بزنیم که نخوابه . اینجور که معلومه همه تو چرت هستن :4:

غول غمگين
Wednesday 9 June 2010, 09:00 PM
سلام،
منم هستم...
من ويلن ميزنم...:violinplay3:

Mohsen_M
Thursday 10 June 2010, 10:29 AM
اگه وایسیم تا اعلام آمادگی بکنن که چند ماه طول می کشه! ما شروع می کنیم بقیه که اومدن، بیان!

mersedes
Thursday 10 June 2010, 11:10 AM
منم حتما هستم و هر كاري از دستم بر بياد انجام ميدم.چونه نزن وقتي ميگم هستم يعني هستم.

Mohsen_M
Thursday 10 June 2010, 11:21 AM
عنوان تاپیک چی باشه ؟

من میگم بزاریم دوستان اینجا اعلام آمادگی کنن بعد اون تاپیکو بزنیم که نخوابه . اینجور که معلومه همه تو چرت هستن :4:

خوب یه عنوان مناسب انتخاب کن و برای شروع یه موضوع ساده هم توش بزار!
(عکس، آهنگ، کلیپ، لینک)

MA_Happy
Friday 2 July 2010, 09:33 AM
من هم اگر بتونم آقای محرابی صد درصد هستم،فقط خواهشا یک کاری در حد خودم به من بدید.نه در اندازه خودتان که استاد بنده هستید.

Solo
Friday 2 July 2010, 08:12 PM
خوب امتحانات و کنکور هم تموم شد . تقریبا دل نگرانی و پریشان خاطری ها تموم شده
هیئت علمی موسیقی در قالب یک شرکت خصوصی با اساس نامه کامل و با حضور 3 نفر از تنظیم کننده های کشور بعنوان مدیران اصلی و 7 نفر از دیگر تنظیم کننده ها بعنوان دیگر مدیران تاسیس خواهد شد انشاا... و پیگیر هستیم .

برای پیشرفت بهتر کار نیاز به یک تیم 10 نفره تبلیغاتی داریم .
به هر شخص مسئولیت کوتاه مدت خاصی واگذار خواهد شد و در آینده مدیر بخش تبلیغات شرکت شخصی خواهد بود که منظم تر و مطمئن تر عمل خواهد کرد .

در جهت هفته نامه یا ماه نامه اینترنتی نیاز به یک مدیر فعال و مدبر , یک طراح , خبرنگار و ... داریم .

نیاز به یک مسئول جهت رسیدگی به وب سایت برای ارائه بهترین موزیکهای ایران و جهان هم داریم .
از ابتدا نیاز به برنامه ریزی , نظم , انرژی و خلاقیت و موقعیت یابی داریم .
تقریبا مسئولیت ها کاملا باز شده و سبک شده تا هر شخص به راحتی روی کار خودش تمرکز داشته باشه .
در مورد موارد بالا هر کدوم از دوستان که مشتاق همکاری هستند از طریق پیام خصوصی به من اطلاع بدهند .
در این تاپیک فقط پیشنهادات و انتقادات خودتون رو مطرح کنید .
از موضوع تاپیک منحرف نشیم و هر بار که وارد این تاپیک میشیم یادمون باشه که از کجا شروع کردیم و مقصد ما کجاست .
شاد باشید .

Black_Violin
Friday 2 July 2010, 08:38 PM
آقا من هستم ... خوشحالم که برگشتید...بنده هم که مشخص کردم قبلا در چه زمینه هایی هستم.
یا حق

mahy
Wednesday 26 June 2013, 07:18 PM
اگه این طوریه منم هستم