PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قیمت روز کیبرد های YAMAHA

HamedSedighi
Thursday 13 May 2010, 12:16 PM
لطفا برای نوشتن قیمت روز کیبردهای این برند در این تاپیک پست بزنید .

HamedSedighi
Thursday 13 May 2010, 04:17 PM
mm6:599$
s90xs:2399$
motif xs8 :3599$
np30:299$

HamedSedighi
Thursday 20 May 2010, 04:34 PM
yamaha psr-s910 :1749$

yamaha psr-s710 :1099$

papco
Sunday 20 June 2010, 10:46 AM
ممنون دوست عزیز اگر در مورد قیمت motif xs 6 اطلاعی دارید ممنون می شم مارو در جریان قرار بدید.

ast1356
Monday 21 June 2010, 05:40 PM
ممنون دوست عزیز اگر در مورد قیمت motif xs 6 اطلاعی دارید ممنون می شم مارو در جریان قرار بدید.

امروز يه چيز موثق شنيدم كف كردم .

به علت تحريم و همچنين قابليت استفاده 2گانه از ساز هاي motif . اين ساز به ايران صادر نميشه:42::45:

اگه باشه بالاي 2.5 قيمت داره..

برو حالشو ببر

MA_Happy
Monday 21 June 2010, 08:09 PM
قیمت یاماهاe413 تو ایران چنده؟

samvelson
Saturday 21 August 2010, 10:20 PM
سلام.
کسی قیمت یاماها a1000 رو میدونه؟اگه بگید ممنون میشم...

samvelson
Saturday 21 August 2010, 10:30 PM
سلام دوستان.
کسی هست قیمت یاماها A1000 نو رو بدونه؟:45::17:

ast1356
Saturday 21 August 2010, 11:14 PM
سلام.
کسی قیمت یاماها a1000 رو میدونه؟اگه بگید ممنون میشم...

اگه a1000 ي توي بازار وجود داشته باشه حتمن فسيل هستش و بالاي 100 ميليون تومن مي ارزه:10: و اگه اون ساز رو دسستون ببينن به جرم حمل اشياء عتيقه دستگيرتون ميكنن.

الان شما ميتونيد توي مايه a1000 يه or700 بخريد.

firzi
Sunday 22 August 2010, 12:00 AM
سلام
الآن A1000 آک وجود نداره
البته در حد آکش وجود داره.
قیمتش هم حدود 500000 تا 750000 تومان هستش.بستگی به تمیزیش داره.
من شنیدم OR700 مشکل نویز داره ولی می شه با 80000 تومان حلش کرد.
الآن OR 700 فکر کنم که 1000000 تومان باشه که اصلاً به صرفه نیست که بگیری.

amir0172
Sunday 22 August 2010, 12:24 PM
حدود 500

firzi
Sunday 22 August 2010, 01:28 PM
سلام
الآن A1000 آک وجود نداره
البته در حد آکش وجود داره.
قیمتش هم حدود 500000 تا 750000 تومان هستش.بستگی به تمیزیش داره.
من شنیدم OR700 مشکل نویز داره ولی می شه با 80000 تومان حلش کرد.
الآن OR 700 فکر کنم که 1000000 تومان باشه که اصلاً به صرفه نیست که بگیری.

mirox12
Wednesday 25 August 2010, 09:43 AM
من اس910 با قیمت 3هفته پیش میخوام 2شهریوراز شرکت یاماها پرسیدم قیمتشو گفت با گارانتی داریم یک و پونصد!!! آخه چرا در عرض 3هفته 200تارفت رو قیمتش...چراااااااااااااااا ااااااااااااااااااا.

avr m16
Thursday 23 September 2010, 11:07 AM
با سلام خدمت اساتيد
قيمت or700رو مي خواستم 1/7/89
با تشكر.

firzi
Thursday 23 September 2010, 01:18 PM
سلام دوست عزیز 850000 تومان هستش.

avr m16
Thursday 23 September 2010, 09:36 PM
سلام دوست عزیز 850000 تومان هستش.
خيلي ممنون ،يه زحمتي ديگه:30:اگه ميشه نمايندگي،فروشنده اي،... كه بشه ازش خريد با اطمينان كرد رو معرفي كنيد

HamedSedighi
Friday 24 September 2010, 07:41 AM
MOTIF XF6 : 2999$

MOTIF XF7 : 3099$

MOTIF XF8 : 4039$

mirox12
Saturday 25 September 2010, 10:28 AM
امروز3مهر 1389...میشه یکنفر وارد به بازار قیمت s910و صرفا s910 رو بگه؟

farshiddd
Monday 27 September 2010, 11:54 AM
امروز3مهر 1389...میشه یکنفر وارد به بازار قیمت s910و صرفا s910 رو بگه؟

1500000

ajanne
Saturday 2 October 2010, 01:46 PM
کسی قیمت دقیق MOTIF XS8 رو داره ؟؟؟؟
بچه ها این کیبرد تو ایران اصلا هست ؟؟؟؟؟؟

HamedSedighi
Monday 4 October 2010, 05:17 PM
درود
قیمت های تایرس4 در تاریخ 1 اکتبر درج شده در سایت ebay

4999$
5519$ به همراه متعلقات (پایه ، سپیکر و... )

HamedSedighi
Monday 11 October 2010, 05:44 AM
یک عدد دستگاه موتیف 8 (توجه کنید موتیف 8) در روز 19 اکتبر در سایت ebay برای فروش گذاشته شده
که قطعا با توجه به قدیمی بودن این مدل ؛ دسته دوم است . به قیمت 1995$

mirox12
Sunday 14 November 2010, 10:17 AM
s910ياماها، 1600000تمن آخرين قيمته در تاريخ نيمه هاي آبان 1389 گرفته شده

Ariansat
Monday 27 December 2010, 10:29 PM
S910===> 1.450.000
OR700===> 850.000
Tyros3===> 3.450.000
Tyros4===> 5.300.000
تایروسها بدون پایه و باندگو
تایروس 4 به صورت سفارشی هستش و تحویل یکماه البته نمیدونم قولشون قول هست یا نه
89/10/05

mirox12
Monday 3 January 2011, 10:49 AM
سلام آقا.خوبيد...اگه ميشه بهم بگيد سفارش گيرنده كيه و چيه يا اگه خودتون سفارش گيرنده هستيدلازمه بدونيد من يكدستگاه s910ميخوام بخرم و دنبال كمترين قيمتم.اين قيمتي كه شما گفتيد مناسبترين قيمتيه كه تا الان شنيدم.اگر ميشه منو مطلع كنيد يا شماره اي برام بفرستيد تا تماس بگيرم و اززير و بم كار مطلع بشم.ممنون ميشم.

mehrzad1
Monday 17 January 2011, 11:23 PM
سلام به همه ي طرفداران مايكل جكسون گروه michael jackson fans club هم در بخش گروه ها راه افتاد. يكي از دوستان گفت اعضا اگر زير 20 نفر باشه گروه حذف ميشه براي همين مجبور شدم بيام تو چندتا تاپيك اين موضوع مطرح كنم ممنون.

You can see links before reply

Ariansat
Tuesday 18 January 2011, 11:33 AM
این قیمت ها را من از جمهوری گرفتم و یک 910 هم واسه یکی از دوستان خریدیم
متاسفانه اینجا نمیشه اسم فروشگاه برد ولی اونجا بپرسید 2 الی 3 تا فروشگاه بیشتر مدلهای روز یاماها را بیشتر کار نمیکنند به راحتی همه فروشگاهها شما را به سمت اونا هدایت میکنند.

ebrahim_rahimi
Monday 21 February 2011, 02:02 PM
سلام...من کاریر جدیدم...می خواستم بدونم فرق یاماها آ1000 و psr1000 چیه؟و اینکه چه مزایایی دارن؟ و قیمتشون چنده؟...منون اگه منو راهنمایی کنید...

ehsanmir
Thursday 24 February 2011, 07:40 PM
سلام...من کاریر جدیدم...می خواستم بدونم فرق یاماها آ1000 و psr1000 چیه؟و اینکه چه مزایایی دارن؟ و قیمتشون چنده؟...منون اگه منو راهنمایی کنید...

سلام
من در مورد یاماها زیاد اطلاعات ندارم.ولی اینرو میدونم که A1000 کیبرد اورینتال هست.یعنی مخصوص کارهای شرقیه.عربی.ایرانی.استانبول و ......ریتم و صدا های شرقی.و پنل ربع پردهscale setting روی کیبرد تعبیه شده.
اما psr1000 کیبرد معمولی هست.ریتمهاش غربیه.پنل scale setting رو نداره.اما به احتمال زیاد قابلیت ربع پرده کردن رو داره.
در مورد قیمتاشون اطلاعاتی ندارم.بستگی به تمیز بودنش داره.چون دیگه اکبند نیست.همشون دست دومه.ولی فکر کنم حول و حوش 500 باید باشه.البته دیگه این کیبردها قدیمی شده و فکر نکنم ارزش خردیش رو با این قیمت داشته باشه.
موفق باشید

hdbt
Tuesday 1 March 2011, 03:29 PM
MOTIF XF6 : 2999$
MOTIF XF7 : 3099$
MOTIF XF8 : 4039$

باتشکراززحمات شما.من تصور میکنم این قیمت هاروازسایت های خارجی گرفتید(کپی کردید)؟
البته اگر اشتباه میکنم پس میبخشید.ولی اگر اینطور باشه عرض کنم این قیمت ها با توی ایران تفاوت داره و حتی خیلی از این مدل ها ممکنه اصلا توی ایران نباشه.
مثل همین MOTIFهای سریه XF که هنوز توی ایران نیومدند.
باز هم ممنون.

sakou_MS
Tuesday 5 April 2011, 10:31 PM
سلام

امروز (16_01_90)صبح زنگ زدم یه مغازه تو جمهوری قیمت Yamaha - psr E413 بگیرم گفت حول حوش 300

آقا کسی نمیدونه این کیبرد دقاقا چقدره؟

HamedSedighi
Wednesday 6 April 2011, 04:20 AM
باتشکراززحمات شما.من تصور میکنم این قیمت هاروازسایت های خارجی گرفتید(کپی کردید)؟
البته اگر اشتباه میکنم پس میبخشید.ولی اگر اینطور باشه عرض کنم این قیمت ها با توی ایران تفاوت داره و حتی خیلی از این مدل ها ممکنه اصلا توی ایران نباشه.
مثل همین MOTIFهای سریه XF که هنوز توی ایران نیومدند.
باز هم ممنون.

ممنون

بله درسته از سایت هایی مثل ebay و ... اینجا می نویسم .

حالا الان منظور شما اینه حق کپی رایت رعایت کنم ؟ یعنی چی کپی کردن ؟ مگه سخت افزار یا نرم افزار کپی کردم ؟ حق انحصار تولید آثار شما رو کپی کردم ؟ الان به شما این وسط چه ضرری رسیده ؟ چقدر ضرر کرده اید امسال و پارسال ؟

امروزه خطاب کردن کسی با عبارت کپی کردن و یا چیزی شبیه به این ، چیزی جز یک توهین نیست . و شما به من توهین کردی . پس بهتر است در به کار بردن این اصطلاح بیشتر تامل کنید .

گای اوقات لحن نوشتاری تند باعث میشه که منظور مطلب سریع به مخاطب انتقال پیدا کند - توضیحی برای خطوط بالا - متاسفانه در دنیای مجازی گاهی باید از این شیوه بهره جست .

نه دوست عزیز ، قیمت های برند یاماها از خارج کشور هم ارزون تره ، من خودم 200 دلار زیر قیمت خارج از کشور در داخل خرید کردم .

خب این قیمت ها رو برای این می نویسم که در حالتی که قیمت های این برند از خارج ارزون تر است . افرادی که نمی دانند حد و حدود را بدانند و سرشان کلاه نرود .

تازه این قیمت هایی که می نویسم بدرد کسانی می خوردند که اگر احیانا از کشور خارج شدند اونجا خرید کنند .

mohammadpk
Wednesday 6 April 2011, 10:16 AM
سلام.
آقا من می خوام یه کیبورد korg pa80 بگیرم. اصلا به نظر شما کیبورد خوبیه یا نه؟ قیمتش چنده؟

ehsanmir
Wednesday 6 April 2011, 11:02 AM
سلام.
آقا من می خوام یه کیبورد korg pa80 بگیرم. اصلا به نظر شما کیبورد خوبیه یا نه؟ قیمتش چنده؟

سلام
عزیز دلم این تاپیک مخصوص یاماها هست.نه کورگ.
آره کیبردخوبی هست.البته الان دیگه آک بندش گیرت نمیاد.چون قدیمیه.ولی کیبردهای خوبی هستند.قیمتش فکر کنم حول و حوش 2 تومن باید باشه.البته بستگی به تمیز بودنش هم داره.البته در مورد قیمتش مطمئن نیستم.فقط حدس میزنم که این باشه.....
موفق باشید....:am

amir40005
Wednesday 6 April 2011, 08:07 PM
این قیمت ها را من از جمهوری گرفتم و یک 910 هم واسه یکی از دوستان خریدیم
متاسفانه اینجا نمیشه اسم فروشگاه برد ولی اونجا بپرسید 2 الی 3 تا فروشگاه بیشتر مدلهای روز یاماها را بیشتر کار نمیکنند به راحتی همه فروشگاهها شما را به سمت اونا هدایت میکنند.

سلام دوستان عزیز

با تبریک سال نو

خواهشمندم آدرس و شماره تلفن فروشگاه رو به بنده اعلام کنید.

یه خواهش از دوستان عزیز :

راستش من در نظر دارم که or700 بگیرم , مشهد زندگی می کنم و می خوام بیام از تهران بگیرم , لطفا بنده رو راهنمایی کنید :
اولا اینکه تو این محدوده قیمت آیا بهترین انتخاب است ؟
و آیا کسی میتونه آخرین قیمت این کیبورد رو به بنده اعلام کنه و ترجیحا چند تا آدرس واسه اینکه تهران سرگردون نشم.

با احترام

ehsanmir
Thursday 7 April 2011, 07:06 PM
سلام دوستان عزیز

با تبریک سال نو

خواهشمندم آدرس و شماره تلفن فروشگاه رو به بنده اعلام کنید.

یه خواهش از دوستان عزیز :

راستش من در نظر دارم که or700 بگیرم , مشهد زندگی می کنم و می خوام بیام از تهران بگیرم , لطفا بنده رو راهنمایی کنید :
اولا اینکه تو این محدوده قیمت آیا بهترین انتخاب است ؟
و آیا کسی میتونه آخرین قیمت این کیبورد رو به بنده اعلام کنه و ترجیحا چند تا آدرس واسه اینکه تهران سرگردون نشم.

با احترام

سلام
شما اگر به دنبال کیبرد هستی باید بری جمهوری.خیابون جمهوری.بین پل حافظ و چهار راه استانبول.سمت شمالی خیابون.یعنی اگر از پل حافظ به سمت چهار راه استانبول بری سمت چپت کلا الات موسیقی میفروشند.یه مغازه هم هست که فقط یاماها میفروشه.مغازش مشخصه.
ولی از نظر قیمت من اخرین قیمتی که شنیدم 1150000 تومن هست.حالا نمیدونم الان هم همین هست یا نه.ولی شما با این مبلغ میتونی korg pa500 persian هم بگیری.که کلا برای کارهای ایرانی ساخته شده.ولی or700 مخصوص کشورهای شرقی هست.حالا اون یه چیز سلیقه ای هست.باید با جفتش کار کنی.صداهاش رو بشنوی تا ببینی کدومش رو بیشتر میپسندی.
یه پیشنهاد میکنم.قبل از اینکه بری سراغ یاماها شما برو به پاساژ پیروز (پل حافظ به سمت چهار راه <از سمت چپ که میری دومین پاساژ < پاساز پیروز< طبقه پایین سمت راست گالری نور) نمایندگی کورگ.
اونجا pa500 persian داره و میتونید باهاش کار کنید و صداهاش رو بشنوید.بعدش برو دنبال or700 .صداها و امکانات اون رو هم بشنو و ببین.بعد نسبت به کارایی که لازم داری انتخاب کن.در ضمن فکر کنم کورگ 500 قیمتش 950 باشه.اگر یاماها گرفتی حواست باشه که آداپتور اصل بگیری.چون اگر غیر از چیزی که باید باشه بگیری اذیتت میکنه.باندها خش خش میکنه و دستگاه داغ میکنه.
باز سوالی بود من در خدمتم.
موفق باشید........ :am

amir40005
Friday 8 April 2011, 09:41 AM
با درود
ممنونم از راهنماییت دوست عزیز آقای احسان
اتفاقا دیشب رفتم یه نماینده (غیر رسمی ) یاماها تو مشهد , هم 700 داشت و هم 500 که جنابعالی فرمودین.

یه چیزی رو بهتره اول عرض کنم , راستش بنده از کودکی خیلی به کیبورد علاقه داشتم و متاسفانه تا حالا فرصت نشده بود تهیه کنم و الانم هیچی از کیبورد بلد نیستم و به سن 26 سالگی رسیدم.
چند وقته که دارم تحقیق می کنم و به این نتیجه رسیدم که 700 رو بگیرم , اما صدای هیچکدوم رو هم از نزدیک نشنیدم و این رو هم عرض کنم که بلد نیستم تو اون فروشگاهی که فرمودین صدای کیبورد رو تست کنم .

جنابعالی استاد بنده و فرمایشتون متین اما از ظاهر 500 خوشم نمی یاد , اتفاقا دیشب قبل از اینکه امروز پست شما رو بخونم , به طور اتفاقی دیدمش , می دونی یه جورایی طاهرش مثل اسباب بازی است , با اون اورینتال و کلمات عریی که رو سطح کیبورد نوشته .

بازم دارم به فرمایشاتتون فکر می کنم , میشه لطفا یه مقایسه بین این دو کیبورد بزارین , راستش تو انجمن یاماها و کورگ دوستان خیلی احساسی نظر می دن و این کار رو واسه من که هیچی نمیدونم خیلی مشکل می کنه.

با تشکر , منتظر نظرات احسان عزیز و سایر دوستان هستم.
ارادتمند : امیر

ehsanmir
Friday 8 April 2011, 06:45 PM
با درود
ممنونم از راهنماییت دوست عزیز آقای احسان
اتفاقا دیشب رفتم یه نماینده (غیر رسمی ) یاماها تو مشهد , هم 700 داشت و هم 500 که جنابعالی فرمودین.

یه چیزی رو بهتره اول عرض کنم , راستش بنده از کودکی خیلی به کیبورد علاقه داشتم و متاسفانه تا حالا فرصت نشده بود تهیه کنم و الانم هیچی از کیبورد بلد نیستم و به سن 26 سالگی رسیدم.
چند وقته که دارم تحقیق می کنم و به این نتیجه رسیدم که 700 رو بگیرم , اما صدای هیچکدوم رو هم از نزدیک نشنیدم و این رو هم عرض کنم که بلد نیستم تو اون فروشگاهی که فرمودین صدای کیبورد رو تست کنم .

جنابعالی استاد بنده و فرمایشتون متین اما از ظاهر 500 خوشم نمی یاد , اتفاقا دیشب قبل از اینکه امروز پست شما رو بخونم , به طور اتفاقی دیدمش , می دونی یه جورایی طاهرش مثل اسباب بازی است , با اون اورینتال و کلمات عریی که رو سطح کیبورد نوشته .

بازم دارم به فرمایشاتتون فکر می کنم , میشه لطفا یه مقایسه بین این دو کیبورد بزارین , راستش تو انجمن یاماها و کورگ دوستان خیلی احساسی نظر می دن و این کار رو واسه من که هیچی نمیدونم خیلی مشکل می کنه.

با تشکر , منتظر نظرات احسان عزیز و سایر دوستان هستم.
ارادتمند : امیر

سلام
خب اینکه از ظاهر این زبون بسته خوشت نمیاد یه بحث دیگه هست.:12:
اما من تو حرفهات یه چیزی رو متوجه شدم.اونی که شما دیدید pa500 oriental هست.نه پرشین.چون 500 چند نوع هست.
معمولی.ترکیش.چینی.اروپا.پرش ین.که از نظر صداهای محلی فرق میکنه.پرشین رنگ قرمز داره.که فکر میکنم اونی که شما دیدید آبی باشه.درسته؟؟؟؟؟؟؟

ولی هر کیبردی یه سری امکانات منحصر به خودش رو داره.بعنوان مثال کار کردن با یاماها آسونتر از کورگ هست.از لحاظ منو و غیره....دکمه هایی که زیاد لازمت میشه جلوی دستته.جون میده برای کارهای کلاسیک.ولی ایراداتی هم داره.ضعیف بودن سخت افزار کیبردیاماها.حتی همون تایروس که یکی از بهترین ارنجرهای روز دنیا هست رنگ بدنش زود خراب میشه.لک میشه.اینرو خود کسی میگفت که بسیار به یاماها تعصب داشت.اما از این موضوع مینالید و شکایت داشت.اگر همون طور که گفتم اداپتور اصلش رو گیر نیاری که به احتمال خیلی زیاد هم گیر نمیاری دچار مشکلاتی مثل خش خش اسپیکرها, داغ کردن دستگاه و ........ بشی.ولوم رو هم که میگن از نصف بیشتر نکنید.چون دستگاه اسیب میبینه.اینها رو کسانی گفتند که خودشون یاماها دارند و دستگاهشون رو خیلی دوست دارند.اما توی کورگ اینطور نیست.رنگ بدنه ثابت.ادابتور اصل داخل کارتن .من 500معمولی دارم و چند ساعت با صدای اخر کار میکنم ولی مشکلی تاحالا نداشتم.پس میبینید که هر دستگاهی نقاط قوت و ضعف خودش رو داره و نمیشه گفت کدوم 100% بهتره.حالا شما باید با توجه به یه سری چیزها مثل صداهای موجود و ریتم و امکانات دستگاه انتخاب داشته باشید.
در مورد تست دستگاه هم اگر تهران بری و بگی من بلد نیستم خودشون برات تست میکنند و نشونت میدن.اگر خوشت اومد میگی برات یه آکش رو باز کنند.اگر هم نه که هیچ.ولی اگر یکی که وارده همرات باشه بهتره.اگر هم نه که خودت باید ازشون بخوای برات تست کنند.
من ایدیم رو برات میزارم.شبها تو اینترنت هستم.خواستی از طریق چت بهتر راهنماییت میکنم.
موفق باشی دوست من........:am

s_ehsanmir@yahoo.com

amir40005
Sunday 10 April 2011, 01:30 PM
سلام
خب اینکه از ظاهر این زبون بسته خوشت نمیاد یه بحث دیگه هست.:12:
اما من تو حرفهات یه چیزی رو متوجه شدم.اونی که شما دیدید pa500 oriental هست.نه پرشین.چون 500 چند نوع هست.
معمولی.ترکیش.چینی.اروپا.پرش ین.که از نظر صداهای محلی فرق میکنه.پرشین رنگ قرمز داره.که فکر میکنم اونی که شما دیدید آبی باشه.درسته؟؟؟؟؟؟؟

ولی هر کیبردی یه سری امکانات منحصر به خودش رو داره.بعنوان مثال کار کردن با یاماها آسونتر از کورگ هست.از لحاظ منو و غیره....دکمه هایی که زیاد لازمت میشه جلوی دستته.جون میده برای کارهای کلاسیک.ولی ایراداتی هم داره.ضعیف بودن سخت افزار کیبردیاماها.حتی همون تایروس که یکی از بهترین ارنجرهای روز دنیا هست رنگ بدنش زود خراب میشه.لک میشه.اینرو خود کسی میگفت که بسیار به یاماها تعصب داشت.اما از این موضوع مینالید و شکایت داشت.اگر همون طور که گفتم اداپتور اصلش رو گیر نیاری که به احتمال خیلی زیاد هم گیر نمیاری دچار مشکلاتی مثل خش خش اسپیکرها, داغ کردن دستگاه و ........ بشی.ولوم رو هم که میگن از نصف بیشتر نکنید.چون دستگاه اسیب میبینه.اینها رو کسانی گفتند که خودشون یاماها دارند و دستگاهشون رو خیلی دوست دارند.اما توی کورگ اینطور نیست.رنگ بدنه ثابت.ادابتور اصل داخل کارتن .من 500معمولی دارم و چند ساعت با صدای اخر کار میکنم ولی مشکلی تاحالا نداشتم.پس میبینید که هر دستگاهی نقاط قوت و ضعف خودش رو داره و نمیشه گفت کدوم 100% بهتره.حالا شما باید با توجه به یه سری چیزها مثل صداهای موجود و ریتم و امکانات دستگاه انتخاب داشته باشید.
در مورد تست دستگاه هم اگر تهران بری و بگی من بلد نیستم خودشون برات تست میکنند و نشونت میدن.اگر خوشت اومد میگی برات یه آکش رو باز کنند.اگر هم نه که هیچ.ولی اگر یکی که وارده همرات باشه بهتره.اگر هم نه که خودت باید ازشون بخوای برات تست کنند.
من ایدیم رو برات میزارم.شبها تو اینترنت هستم.خواستی از طریق چت بهتر راهنماییت میکنم.
موفق باشی دوست من........:am

s_ehsanmir@yahoo.com

با سلام مجدد
روزبخیر
ممنونم از اینکه وقت گذاشتی دوست عزیز
وای آره اون قرمز رو قبلا دیدم , اون که دیگه خیلی خفنه
اما نمی دونم چرا تو سایت کورگ اصلا از مدل پرشین چیزی نگفته ؟
وقتی این مدل رو سرچ می کنم تنها تو سایتهای فارسی ازش چیزی ننوشته.چرا ؟

توی مواردی که جنابعالی فرمودین :
فرمودین :
کار کردن با یاماها ساده تره که این واسه من که تازه کارم مزیته درسته؟
رنگ یاماها می ره , اما کلا من خیلی آدم مراقب و چیز نگهداریم , فکر نمی کنم با این موضوع مشکلی داشته باشم , آخه مثلا من یه تعداد A1000 دیدم که با اینکه واسه حدود 6 سال پیش هستن اما واقعا بدون رنگ پریدگی بودن.
ضعیف بودن سخت افزار و صدای خش خش 700 , طبق تحقیقاتی که بنده انجام دادم , اکثر دوستان این رو فرمودن که با تعویض آداپتور و خرید آداپتور 58 وات موضوع حل میشه . درسته؟

اما از حق نگذریم ,صفحه لمسی Pa500 رو خیلی دوست دارم.

یه مشکلی که هست ,شاید اون فروشنده بتونه از یه کیبورد صدای بهتری از اون یکی بگیره , چه عمدا و چه سهوا , پس نمی تونم رو این مورد زیاد حساب کنم.

بازم ممنون میشم اگه بیشتر راهنماییم کنی.
ممنونم که ای دیتو گذاشتی ,حتما از اون طریق هم مزاحم می شم.

با احترام

ehsanmir
Sunday 10 April 2011, 07:51 PM
با سلام مجدد
روزبخیر
ممنونم از اینکه وقت گذاشتی دوست عزیز
وای آره اون قرمز رو قبلا دیدم , اون که دیگه خیلی خفنه
اما نمی دونم چرا تو سایت کورگ اصلا از مدل پرشین چیزی نگفته ؟
وقتی این مدل رو سرچ می کنم تنها تو سایتهای فارسی ازش چیزی ننوشته.چرا ؟

خوب بخاطر تحریم هست که این مدل ساپورت نمیشه
توی مواردی که جنابعالی فرمودین :
کار کردن با یاماها ساده تره که این واسه من که تازه کارم مزیته درسته؟

بله .درسته.منهم فکر میکنم یاماها براتون بهتر باشه.چون کار با کورگ خیلی پیچیده هست.
رنگ یاماها می ره , اما کلا من خیلی آدم مراقب و چیز نگهداریم , فکر نمی کنم با این موضوع مشکلی داشته باشم , آخه مثلا من یه تعداد A1000 دیدم که با اینکه واسه حدود 6 سال پیش هستن اما واقعا بدون رنگ پریدگی بودن.
ضعیف بودن سخت افزار و صدای خش خش 700 , طبق تحقیقاتی که بنده انجام دادم , اکثر دوستان این رو فرمودن که با تعویض آداپتور و خرید آداپتور 58 وات موضوع حل میشه . درسته؟

منهم شنیدم.امیدوارم که حل بشه.

اما از حق نگذریم ,صفحه لمسی Pa500 رو خیلی دوست دارم.

یه مشکلی که هست ,شاید اون فروشنده بتونه از یه کیبورد صدای بهتری از اون یکی بگیره , چه عمدا و چه سهوا , پس نمی تونم رو این مورد زیاد حساب کنم.

منظور من درامکیتهای ایرانیش هست.صداهای ساز ایرانی که مطمئنا" در pa500persian خیلی قویتر و شفاف تر از or700 هست.

بازم ممنون میشم اگه بیشتر راهنماییم کنی.
ممنونم که ای دیتو گذاشتی ,حتما از اون طریق هم مزاحم می شم.

خواهش میکنم.من درخدمتم

با احترام
موفق باشید.........:am

amir40005
Monday 11 April 2011, 01:15 PM
با درود خدمت احسان عزیز
ممنونم از راهنماییتون , پس می تونم با توجه به موارد بالا یاماها بگیرم ؟ شما تایید می کنید ؟

شما موردی رو دیدید که با تعویض آداپتور مشکلش حل بشه؟

یه مورد دیگه :
در این مورد که جنابعالی و اکثر دوستان فرمودن که با بالا بردن صدای کیبورد , باندها بعد از نیم ساعت خش خش می کنند , استدلال من که ممکنه اشتباه باشه اینه :

ببینید خوب آدم تو خونه که تمرین میکنه که عملا نمی تونه صدای کیبورد رو زیاد کنه ( فرهنگ آپارتمان نشینی) و اگر هم تو یه مهمونی بخواد نوازندگی کنه که باید به اسپیکر وصلش کرد و فکر نمی کنم صدای خود کیبورد جوابگو باشه , پس عملا صدای بالا زیاد کاربرد نداره , درست می گم؟

با احترام

ehsanmir
Monday 11 April 2011, 07:25 PM
با درود خدمت احسان عزیز
ممنونم از راهنماییتون , پس می تونم با توجه به موارد بالا یاماها بگیرم ؟ شما تایید می کنید ؟

بله

شما موردی رو دیدید که با تعویض آداپتور مشکلش حل بشه؟
تو همین سایت کسانی بودند که این مشکل رو داشتند و با تعویض آداپتور حل شده

یه مورد دیگه :
در این مورد که جنابعالی و اکثر دوستان فرمودن که با بالا بردن صدای کیبورد , باندها بعد از نیم ساعت خش خش می کنند , استدلال من که ممکنه اشتباه باشه اینه :

ببینید خوب آدم تو خونه که تمرین میکنه که عملا نمی تونه صدای کیبورد رو زیاد کنه ( فرهنگ آپارتمان نشینی) و اگر هم تو یه مهمونی بخواد نوازندگی کنه که باید به اسپیکر وصلش کرد و فکر نمی کنم صدای خود کیبورد جوابگو باشه , پس عملا صدای بالا زیاد کاربرد نداره , درست می گم؟

با احترام
چی بگم والا.:106:بعضی اوقات حال میده که با صدای اخر بنوازی.چون من خودم 90%با اخرین ولوم میزنم.مخصوصا اهنگهای تکنو رو.برای همین در این مورد نمیتونم نظری بدم.
موفق باشی......:am

fisal
Friday 15 April 2011, 02:33 PM
قیمت A1000چنده الان

shervins
Wednesday 20 April 2011, 04:15 PM
سلام دوستان بنده به تازگی عضو این خانواده بزرگ شدم . و از این بابت بسیار مسرورم:25:
می خواستم اگر براتون امکان داره از امکانات و ،ویژگی های tayros3 برام بگید و اگر مقدور بود قیمتش رو هم بگید
ممنون:9:

ASTRIX
Saturday 9 July 2011, 06:45 PM
دوستان قیمت دقیق مدل E423 یاماها رو می‌خواستم، البته فقط نو و همراه با آداپتور. متاسفانه پیدا کردن یک کیبورد نو خیلی سخت شده مخصوصا مدل‌های قدیمی که در شهرستان‌ها اصلا امکان پافتن اون‌ها وجود نداره. من فکر می‌کنم E423 تا رنج 400 هزار تومان و به عنوان یک کیبورد آموزشی برای یادگیری سبک‌های غربی از جمله Trance بهترین گزینه هست.

firzi
Saturday 9 July 2011, 07:01 PM
سلام دوستان بنده به تازگی عضو این خانواده بزرگ شدم . و از این بابت بسیار مسرورم:25:
می خواستم اگر براتون امکان داره از امکانات و ،ویژگی های tayros3 برام بگید و اگر مقدور بود قیمتش رو هم بگید
ممنون:9:
سلام دوست عزیز به نت آهنگ خوش اومدی

مشخصات فنی T3 :

کیبرد وکلاوی ها
تعداد : 5 اکتاو-61 کلاوی
نوع : نوع FSX -بلند - نرم و متفاوت با مدل های مید رنج یاماه
صدا
پلی فونی : 128
لایه های صدا : R1+R2+R3+L
تنظیم Split : برای سه قسمت ریتم - صدای Left و صدای Right3
تعداد : 749معمولی+20ارگان فلوت-480ایکس جی-256جی ام-35درام کیت و SFX-و صداهای GS برای Song
انواع:
23 تا Mega Voice
11 تا S.Articulation2
53 تا S.Articulation
26 تا Sweet
58 تا Cool
70 تا Live
12 تا Live Drum
20 تا Organ Flut
در ضمن تعدادی از صداهای موتیف یاماها و دوتا از صداهای OR700 در تایروس3 است.
درام کیت ها:
Acoustic Kit - Rock Kit - Power Kit1 - Power Kit2 - Brush Kit - AnalogT8 Kit - AnalogT9 Kit - Break Kit - HipHop Kit - Dance Kit - Studio Kit - Jazz Kit - Hit Kit - Room Kit - Electro Kit - Analog Kit - Symphony Kit - Turkish Kit - Cuban kit - PopLatin Kit - SFX Kit1 - SFX Kit2 - وچهار درام از مدل های قبل:
Standard Kit1 - Standard Kit2 - Rock Kit - Arabic Kit
سمپل
نوع رم : SDرم های قدیمیه کامپیوتر
حجم : تا 1024 مگابایت
یوزرهای سمپل : 128 emlty برای صدا و 20 empty برای درام کیت فضایی برای صداهای خریدنی و دانلودی از شرکت به نامPremium
ریتم
تعداد : 450
فرمت : STY و SFF
ریتم سازی : دارد
کنترلر های ریتم : 3xINTRO-3xENDING-4xMAIN-4xFILL IN-BREAK
صداهای همراه ریتم : 4صدا همراه با هر ریتم
آهنگ سکووانس
آهنگسازی : تراک به تراک ویا کلی
نت نویسی و نت خوانی - Lyric نوشتن و خوندن - اجرای فایل های TXT - وسیستم تکرار(Loop)
هارد
فضا : یک هارد 80گیگ روی دستگاه نسب است
ساپوردت : تا 200 گیگ را ساپورت میکند
هارد رکوردر : دارای یک استدیو رکوردر با دو تراک برای پخش و ضپط و امکانات نورمالایز و بریدان آهنگ
هارد پلیر : دارای پخش کننده ی فایل های Audio با فرمت AUD که همان فرمت اودیو سی دی است و امکانات پلی لیست ساختن و داشتن و داشتن دو تراک در هر آهنگ
مولتی پد
تعداد : 123
امکانات : با قابلیت مولتی پد ساختن با امکانات هم ضرب شدن و لوپ شدن با ریت و سانگ و قابلیت آکوردیک شدن
افکت
42 تا Reverb
106 تا Chorus
272 تا DSP1 ~DSP7
272 تا DSP8 ~DSP9 برای ریتم
5Preset + 5User تا Master Compressor
Master Equalizer
رجیست مموری
قابلیت : 8دکمه در هر بانک رجیست که میتوان تمام تنظیمات مورد نیاز به یک آهنگ رو در اون ذخیره کرد و در هنگام اجرا تنها با یک فشار یک دکمه 14 تنظیم را یکجا اماده کرد.
دکمه ی Freeze نیز امکان قفل کردن تغیرات رو به شما میدهد.
صفحه نمایش
640x480-TFT VGA Color _ 7.5 inch
پشت زمینه : عکس با فرمت BMP برای صفحه اصلی و صفحه ی Lyric
حافظه
حجم فضای ثابت درونی : 3.2مگابایت
هارد : قابل ارتقاء تا 200 گیگ
USB : قابل اتصال به انواع حافظه های جانبیه usb از جماله CDرام و کول دیسک و غیره
اینترنت
قابلیت اتصال مستقیم به اینترنت ADSL و دانلود و آپلود فایل های مربوطه از کل دنیا
اسمی از دانلود Theme هم برده شده
وزن
15 کیلوگرم
برگرفته از سایت ارتعاش

قیمتش هم حدود 3600000 تومان هستش.

saeedmv
Wednesday 24 August 2011, 01:38 PM
با سلام،
دوستان ممنون از اطلاعات مفيدي كه به اشتراك گذاشتيد.
من مدتي است كه Pa 50 دارم و چون آهنگسازي در حدود يكسالي با استادم شروع كردم كيبرد Pa 50 بسيار ارنجر ضعيفي براي اين موضوع هست.
البته وقتي كه با Tyros 2 يكي از دوستان كار كردم متوجه فرق آن شدم.

در اين خصوص مي خواستم قيميت فعلي (2 شهريور 1390) Tyros 2 (البته دست دوم) را بدونم.

ممنون مي شم راهنمايي كنيد چون مي دونم بودجه من به T3 نمي رسد.

با تشكر

ehsanmir
Wednesday 24 August 2011, 05:46 PM
با سلام،
دوستان ممنون از اطلاعات مفيدي كه به اشتراك گذاشتيد.
من مدتي است كه Pa 50 دارم و چون آهنگسازي در حدود يكسالي با استادم شروع كردم كيبرد Pa 50 بسيار ارنجر ضعيفي براي اين موضوع هست.
البته وقتي كه با Tyros 2 يكي از دوستان كار كردم متوجه فرق آن شدم.

در اين خصوص مي خواستم قيميت فعلي (2 شهريور 1390) Tyros 2 (البته دست دوم) را بدونم.

ممنون مي شم راهنمايي كنيد چون مي دونم بودجه من به T3 نمي رسد.

با تشكر

سلام
من چند وقت پیش یدونه تو جمهوری دیدم.میگفت 2700000.بدون آپشن.دست دوم.بدک نبود

saeedmv
Wednesday 24 August 2011, 07:59 PM
ممنونم از شما ehsanmir عزیز که سریع پاسخ دادید

خیلی لطف کردید البته امروز یه چند جایی قیمت گرفتم که حدود 2500000 قیمت دادند. آیا به نظر شما این قیمت خوبه؟ و با وجود دست دوم بودن این کیبرد احتمال خرابی وجود دارد؟

در ضمن می تونم منظورتون را از آپشن بپرسم؟ آپشن چیست؟

بازم از لطف و محبت شما سپاسگزارم

ehsanmir
Thursday 25 August 2011, 10:45 PM

خیلی لطف کردید البته امروز یه چند جایی قیمت گرفتم که حدود 2500000 قیمت دادند. آیا به نظر شما این قیمت خوبه؟ و با وجود دست دوم بودن این کیبرد احتمال خرابی وجود دارد؟

سلام
خب جنس دست دوم قیمتش بر اساس یه سری معیارها تعیین میشه.دستگاه آک نیست که قیمتش مشخص باشه.هر چقدر تمیزتر و سالمتر باشه قیمتش بالاتره.اگر هم صاحب قبلیش بهش رحم نکرده باشه و داغونش کرده باشه قیمتش میاد پایینتر.اگر هم تعمیری باشه که دیگه بدتر.
ولی قبل از خرید امار قیمت اکبندش رو بگیرید تا یه وقت کلاه سرتون نره.چون بعد از زلزله ژاپن قیمت دستگاههای ژاپنی بالا رفت.از طرفی با ورود تایروس 4 ممکنه قیمت این مدل پایین اومده باشه.اگر تهران هستی از جمهوری قیمت نو دستگاه رو بگیر.بعد خودت مقایسه کن.چون نه من دستگاه رو دیدم و نه از قیمت اکبندش خبر دارم.ولی در کل فکر میکنم الان قیمت این مدل همین حدود باشه.باز خودت باید تحقیق کنی و عجله هم نکن.
این که احتمال خرابی دستگاه وجود داره نمیشه 100% نظر داد.حتی دستگاه نو هم ممکنه مشکل داشته باشه.شاید دستگاه تعمیری باشه که از نگاه کردن به پیچهای پشتش میشه تشخیص داد.شاید هم سالم باشه.نمیشه همینطوری نظر داد.

این کیبرد پایه مخصوص خودش رو داره.از طرفی اسپیکرهاش رو جدا میفروشند.یعنی شما وقتی تایروس میخری اینها روش نیست و جدا باید بخری.برای همین سوال کن ببین 2.500.000 با این وسایل هست و یا بدون پایه و اسپیکر.منظور از آپشن همین هست.
باز مشکلی بود من درخدمتم.
موفق و پیروز باشید......:am

saeedmv
Friday 26 August 2011, 09:53 AM
سلام
خب جنس دست دوم قیمتش بر اساس یه سری معیارها تعیین میشه.دستگاه آک نیست که قیمتش مشخص باشه.هر چقدر تمیزتر و سالمتر باشه قیمتش بالاتره.اگر هم صاحب قبلیش بهش رحم نکرده باشه و داغونش کرده باشه قیمتش میاد پایینتر.اگر هم تعمیری باشه که دیگه بدتر.
ولی قبل از خرید امار قیمت اکبندش رو بگیرید تا یه وقت کلاه سرتون نره.چون بعد از زلزله ژاپن قیمت دستگاههای ژاپنی بالا رفت.از طرفی با ورود تایروس 4 ممکنه قیمت این مدل پایین اومده باشه.اگر تهران هستی از جمهوری قیمت نو دستگاه رو بگیر.بعد خودت مقایسه کن.چون نه من دستگاه رو دیدم و نه از قیمت اکبندش خبر دارم.ولی در کل فکر میکنم الان قیمت این مدل همین حدود باشه.باز خودت باید تحقیق کنی و عجله هم نکن.
این که احتمال خرابی دستگاه وجود داره نمیشه 100% نظر داد.حتی دستگاه نو هم ممکنه مشکل داشته باشه.شاید دستگاه تعمیری باشه که از نگاه کردن به پیچهای پشتش میشه تشخیص داد.شاید هم سالم باشه.نمیشه همینطوری نظر داد.

این کیبرد پایه مخصوص خودش رو داره.از طرفی اسپیکرهاش رو جدا میفروشند.یعنی شما وقتی تایروس میخری اینها روش نیست و جدا باید بخری.برای همین سوال کن ببین 2.500.000 با این وسایل هست و یا بدون پایه و اسپیکر.منظور از آپشن همین هست.
باز مشکلی بود من درخدمتم.
موفق و پیروز باشید......:am
---

آقا احسان عزیز ممنونم از این که این همه وقت گذاشتید برای من, البته من هم تهران هستم و باید یه سری به جمهوری بزنم واقعاً سپاسگزارم.
آنقدر توضیحات شما کامل و مفید و خوب بود که جایی برای سوال نداشت. اما بعد از خرید شاید مزاحم بشم.

انشاء الله بتونم جبران کنم
باز هم ممنونم
:9:

tonypb
Tuesday 11 October 2011, 03:10 PM
سلام...
قیمت کیبورد 300 a رو میخواستم...اگه آکش هست...
و هم دست دومش تمیز....
ممنون

saeedmv
Tuesday 11 October 2011, 05:38 PM
سلام tonypb (You can see links before reply) عزیز من قیمت 300 a رو نمی دونم ولی از جمهوری می تونی سریع قیمتش و در بیاری

ehsanmir
Tuesday 11 October 2011, 06:25 PM
سلام...
قیمت کیبورد 300 a رو میخواستم...اگه آکش هست...
و هم دست دومش تمیز....
ممنون

سلام
تا چند ماه پیش 450 بود.همراه با آداپتور.ولی الان قیمتش رو نمیدونم.دست دومش هم بستگی به تمیز بودنش داره.300-350 باید باشه.البته اگر قیمت اکبندش الان همین باشه.

sha_yegane
Tuesday 11 October 2011, 07:30 PM
قیمت کیبورد که فوق العاده بالا رفته

البته امروز من تماس گرفتم گفتند تا دو هفته بار نیست (( منظورشون این بود که دو هفته دیگه قیمت نهایی میشه ))

h6543
Tuesday 25 October 2011, 10:35 PM

دوست عزیز
من یه تایروس 2 دارم با قیمت مناسبتر اگه خاستی ایمیل بزن h5432@yahoo.com

cenation
Tuesday 22 November 2011, 06:46 PM
می بخشید من می خوام یه کیبور در حد 1 میلیون بگیرم شما چه مدلی و پیشنهاد میکنید؟؟؟

ممنون

Key1_Music
Wednesday 23 November 2011, 04:32 AM
مرسی از همه

saeedmv
Wednesday 23 November 2011, 07:46 AM
با سلام به cenation عزيز

بستگي داره که شما براي چه کاري مي خواهيد؟!

اگر صداهاي خوب و زيبا مي خواهيد ياماها بهتر است، در غير اين صورت از ساز کورگ PA50 سمپل شده مي تونيد استفاده کنيد که قيمتش حدود 1100000 هست.

با تشکر

cenation
Wednesday 23 November 2011, 02:53 PM
ممنون
من خودم در اصل نوازنده ی گیتارم و حدوداٌ 1 ساله که کیبورد کار میکنم.
موقع ی خرید زیاد چون وارد نبودم A300 خریدم که واقعاٌ پشیمون شدم ولی زود کیبورد زدن رو یاد گرفتم چون معمولا کسایی که گیتار میزنن,کیبورد واسشون یه خرده راحت تره
الان موندم چی بگیرم؟ نمیدونم OR-700 تو بازار هست؟؟؟
من بیشتر اهنگ های pop ایرانی و یه خورده خارجی دوست دارم بزنم
S-700 یا S-710 هم خوبه,ولی فکر نکنم دیگه صفرش تو بازار باشه اگه هست قیمتش چنده ؟؟؟

ehsanmir
Wednesday 23 November 2011, 06:48 PM
ممنون
من خودم در اصل نوازنده ی گیتارم و حدوداٌ 1 ساله که کیبورد کار میکنم.
موقع ی خرید زیاد چون وارد نبودم A300 خریدم که واقعاٌ پشیمون شدم ولی زود کیبورد زدن رو یاد گرفتم چون معمولا کسایی که گیتار میزنن,کیبورد واسشون یه خرده راحت تره
الان موندم چی بگیرم؟ نمیدونم OR-700 تو بازار هست؟؟؟
من بیشتر اهنگ های pop ایرانی و یه خورده خارجی دوست دارم بزنم
S-700 یا S-710 هم خوبه,ولی فکر نکنم دیگه صفرش تو بازار باشه اگه هست قیمتش چنده ؟؟؟

سلام
بعضی از کیبرد ها لوکال هستند.شما برای هر سبکی کیبرد خاصی هست.مثلا اور 700 برای کارهای شرقی مناسبه.یا پرشین کورگ مخصوص ایرانه که تعریف زیادی از پرکاشنهاش شنیدم.پرکاشنهای ایرانی.ولی کیبردهایی مثل 700-710-900 و یا 910 یاماها مخصوص کارهای غربی هست.یعنی شما که دوست دارید کارهای پاپ ایرانی انجام بدید این کیبردها جوابگوی نیازتون نیست.اور 700 هم تا حدودی نیازتون رو برطرف میکنه.ولی کیبردی مثل پرشین کورگ میتونه کار شما رو 100 % راه بندازه.جدیدا هم که شنیدم این کیبرد سمپل شده که البته من با سمپل کردن و دستکاری کیبرد موافق نیستم.
بگذریم..........
فقط یه موضوعی در مورد or700 که شنیدم مشکل سخت افزاری دارند.اعم از خش خش اسپیکر, سیاه شدن ال سی دی, داغ کردن دستگاه و........ که علتش عدم وجود آداپتور فابریک در ایران هست.پس قبل از خرید این کیبرد خوب تحقیق کنید تا مثل a300 پشیمون نشید و کلی ضرر نکنید.

cenation
Thursday 24 November 2011, 12:34 PM
خیلی ممنون مرسی از راهنمایاتون

من دوستم PSR-2000 داره اونو که دیدم راضی بودم ولی خداییش خیلی دیگه اون قدیمیه
منم الان الان دنباله یه کیورد مثل اون در حد 1 میلیونم

OR-700 الان تو بازار هست؟ قیمتش چنده ؟؟

مرسی , یه دنیا تشکر :)

ehsanmir
Friday 25 November 2011, 12:39 PM
خیلی ممنون مرسی از راهنمایاتون

من دوستم PSR-2000 داره اونو که دیدم راضی بودم ولی خداییش خیلی دیگه اون قدیمیه
منم الان الان دنباله یه کیورد مثل اون در حد 1 میلیونم

OR-700 الان تو بازار هست؟ قیمتش چنده ؟؟

مرسی , یه دنیا تشکر :)

با وجود اینکه دلار بالا رفته و اکثر وسایل گرون شده احتمالا کیبرد هم الان قیمتش رفته بالاتر.
قبلا با آداپتور (غیر فابریک) 1.150.000 بود.الان احتمالا بیشتر شده.اگر جمهوری برید احتمالا پیداش کنید.
موفق باشید......

cenation
Friday 25 November 2011, 01:03 PM
قربونت برم داداش

cenation
Friday 25 November 2011, 01:04 PM
S-910 طرفای 1 میلیونو 800 ه؟؟؟

kh4l3d
Monday 28 November 2011, 01:24 AM
با سلام می خوام بدونم قیمت روز yamaha psr e423چقدر است لطفا کمک کنید

Mohsen1978
Monday 28 November 2011, 09:30 AM
سلام در صورت امکان قیمت موتیف es7 رو اعلام کنید.
ممنون

HamedSedighi
Monday 28 November 2011, 06:25 PM
سلام در صورت امکان قیمت موتیف es7 رو اعلام کنید.
ممنون

تولید این مدل که متوقف شده ، دست دومش رو هم به سختی می تونی پیدا کنی

sahand89
Thursday 22 December 2011, 09:42 PM
قیمت امروز بعضی از اورگها تو بازار تبریز: 90/10/1
A1000 : 750 - 780
Pa 500 persian : 1150000 آکبند
Pa 50 : 1100000
Pa 80 : 1850000 - 2100000
Or 700 : 1300000 آکبند
GEm WK2 : 750 - 800
A3 : 500000
moco 6000 : 750000 آکبند
GEM WK8 : 1050000

pourya_kalhor
Friday 13 January 2012, 01:48 AM
سرورای عزیز سلام ، در حال حاضر قیمت یاماها np 30 نمیدونین چنده؟ اصلا آکبندش گیر میاد؟

mohamad2012
Saturday 14 January 2012, 10:50 AM
دوستان واساتید عزیز 1 سوال داشتم
میخواستم بدونم or700 بهتره یا korg pa 50 sd sampler
ممنون میشم جوابمو بدید

sahand89
Saturday 14 January 2012, 05:21 PM
جناب mohamad2012 :
هر کدم از دستگاههائی که گفتین واسه خودشون مزایا و معایبی دارن. or700 خیلی دستگاه قدرتمندیه و واسه آهنگهای شرقی بسیار مناسبه. ولی یه مشکل نویز داره که برای پیشگیری ازش باید صدای خود دستگاه رو همیشه زیر نصف نگه داری و با استفاده از باند جانبی صدای زیادی داشته باشی. pa50 هم دستگاه خوبیه بخصوص واسه مجلس گردوندن. بخصوص که ریتم و آهنگ واسش زیاد پیدا میشه، ولی سخت افزار خیلی ضعیفه داره و موجب بروز هنگ میشه.

ehsanmir
Saturday 14 January 2012, 06:16 PM
دوستان واساتید عزیز 1 سوال داشتم
میخواستم بدونم or700 بهتره یا korg pa 50 sd sampler
ممنون میشم جوابمو بدید

سلام
در ادامه صحبتهای دوست عزیز sahand 89 باید عرض کنم pa50 مخصوص کارهای غربیه و or700 برای کارهای شرقی.ولی چون 50 رو دستکاری کردند و به اصطلاح سمپل شده باعث هنگ میشه.همونطور که سهند عزیز فرمود این کیبرد بدرد مجلس میخوره.چون ریتم براش زیاده. از طرفی or700 هم کیبرد خوبیه اما از لحاظ سخت افزاری مشکل داره که میگن با آداپتور اورجینال حل میشه.البته اگر گیر بیاد.
حالا برای اینکه بهتر بشه راهنماییت کرد, عنوان کنید سبک کارتون چیه و برای چه کاری میخواین.مجلس؟خونه؟ایرانی؟ ربی؟ تا بهتر بشه راهنماییت کرد.سوالتون خیلی کلیه.
موفق باشید......

ehsanmir
Saturday 14 January 2012, 06:19 PM
سرورای عزیز سلام ، در حال حاضر قیمت یاماها np 30 نمیدونین چنده؟ اصلا آکبندش گیر میاد؟

دوست عزیز
این تاپیک مخصوص به کیبرد یاماها هست.نه پیانو دیجیتال.
در هر صورت من این پیانو رو پارسال جمهوری دیدم.اگر اشتباه نکنم 600 تومن بود.

mohamad2012
Saturday 14 January 2012, 08:59 PM
خیلی ممنون از دوستان با توضیحات خوبتون
من کارم تو خونست ولی دوس دارم که ریتمهای خیلی شادی داشته باشم واسه جشنی چیزی شایدم 1 روزی عروسی در کل نمیخوام تا 4الی 5 سال دیگه عوضش کنم واصلا با این قیمت بهترین کیبورد تو این قیمت چیه 1500000تومن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ehsanmir
Saturday 14 January 2012, 09:06 PM
خیلی ممنون از دوستان با توضیحات خوبتون
من کارم تو خونست ولی دوس دارم که ریتمهای خیلی شادی داشته باشم واسه جشنی چیزی شایدم 1 روزی عروسی در کل نمیخوام تا 4الی 5 سال دیگه عوضش کنم واصلا با این قیمت بهترین کیبورد تو این قیمت چیه 1500000تومن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ok
خب شما میتونید انتخابهای زیر رو داشته باشید
korg pa50 sampler
yamaha or 700
ولی من korg pa500 persian رو پیشنهاد میکنم که مخصوص ایرانه و دارای انواع سازهای ایرانی,ترکی , خلیجی و بندری هست .همچنین درام کیتها و پرکاشنهای فوق العاده شفاف.البته الان قیمتش رو نمیدونم.چون شنیدم سمپلر شده.ولی قبلا حول و حوش 1100000 بود.ریتمهای شادی داره.تعریفش رو زیاد شنیدم.
موفق باشید...........

Masoud_K
Saturday 14 January 2012, 10:06 PM
ok
خب شما میتونید انتخابهای زیر رو داشته باشید
korg pa50 sampler
yamaha or 700
ولی من korg pa500 persian رو پیشنهاد میکنم که مخصوص ایرانه و دارای انواع سازهای ایرانی,ترکی , خلیجی و بندری هست .همچنین درام کیتها و پرکاشنهای فوق العاده شفاف.البته الان قیمتش رو نمیدونم.چون شنیدم سمپلر شده.ولی قبلا حول و حوش 1100000 بود.ریتمهای شادی داره.تعریفش رو زیاد شنیدم.
موفق باشید...........
الان قیمت pa500 persian آکبند حول و حوش 1300000, تبدیل شدشم حدود 1900000,
منم همینو پیشنهاد میکنم چون pa50 دیگه خیلی قدیمی شده سعی کنید کیبوردی بگیرید که به روز باشه.

stronglife
Wednesday 22 February 2012, 09:12 PM
سلام قیمت روز OR-700 رو کی میدونه؟
با تشکر

HamedSedighi
Saturday 25 February 2012, 11:58 AM
سلام قیمت روز OR-700 رو کی میدونه؟
با تشکر

من شنیدم آکبندش حدود یک و پونصد

Untouchable
Saturday 25 February 2012, 01:19 PM
سلام دوستام من میخوام یه کیبرد بخرم که زیاد هم گرون نباشه ولی دووم بیاره. حرفه ای کار نمی کنم اما یه چیز خوب میخوام .
چی پیشنهاد میکنین؟

kamrankrm
Tuesday 28 February 2012, 01:23 PM
با سلام خدمت دوستان
من یه Yamaha A3 دارم میخوام ارتقا بدم بهترشو بخرم
چی پیشنهاد میدین؟!؟!
خودم که بعد از گشت و گذار فراوان Yamaha-PSR-S500 رو پسند کردم
قیمت میخوام تا 800و اینا باشه
محل سکونتمم ارومیه هستش
کمکی اگه از دستتون بر میاد ممنون میشم

omidss
Saturday 3 March 2012, 10:15 PM
آقا من شدیدا دنبال یه a1000 هستم.
لطفا حدود قیمت رو بگین.
اگه کسی هم داشت من خریدارم.
مرسی از همه

ali1740
Wednesday 28 March 2012, 12:08 PM
a1000در اهواز قیمت دیشب9.1.1391از550تا800تومن بود

نادراسپورت
Tuesday 26 June 2012, 12:56 PM
سلام...
یه مشاوره در مورد قیمت میخواستم...
من یدونه or-700 فوق العاده تمیر و کم کارکرد دارم با ترانس و کیفش چند باید بفروشم حدودا"؟
ممنون
پ.ن:الان زنگ زدم 2تا از فروشگاه های جمهوری قبلا" ازشون خرید داشتم قیمت or-700 رو یک میلیون و پانصد اعلام کردند!
این قیمت درسته؟

winx
Thursday 28 June 2012, 12:49 AM
سلام
دوستان من میخوام به عنوان ساز دوم پیانو انتخاب کنم اما چون پولم نمیرسه میخوام کیبورد بخرم به نظرتون تا 600 700 چه مدلی بگیرم؟امروز یه a300 yamahaدیدم میگفت 550 بدون ادایتور نظرتون چیه؟ یه moco1000 هم بود 40 روز کار کرده 600 تومان

winx
Thursday 28 June 2012, 07:04 PM
کسی نیست جواب بده؟

keyvanjj
Wednesday 22 August 2012, 11:19 PM
کسی اینجا نیست قیمت یاماها a1000 رو در بازار فعلی به ما بده!؟

imhotep
Monday 17 September 2012, 09:23 AM
امروز يه چيز موثق شنيدم كف كردم .

به علت تحريم و همچنين قابليت استفاده 2گانه از ساز هاي motif . اين ساز به ايران صادر نميشه:42::45:

اگه باشه بالاي 2.5 قيمت داره..

برو حالشو ببر
استفاده 2گانه یعنی چه؟

AliGhost
Monday 17 September 2012, 09:32 AM
یعنی هم استفاده حلال هم استفاده حرام lol

imhotep
Tuesday 18 September 2012, 11:30 AM
ok بله درسته

HamedSedighi
Thursday 20 September 2012, 08:23 PM
استفاده 2گانه یعنی چه؟
اینکه این حرف چقدر صحیح است رو نمی دونم اما منظور از استفادۀ دوگانه یعنی به کار بردن در موارد تحریم شده علاوه بر کاربرد در زمینه موسیقی . که منظور رم جدید سری xf هست احتمالا .

davat
Friday 21 September 2012, 01:59 PM
آقا چند روز پیش ارگ یاماها

قیمت کرد در حد آک 950.000 هزارتومان.....psr2000
میخواستم بدونم خوب قیمت دادن یا نه واینکه مزایا این دستگاه چطوره

- - - Updated - - -

آقا چند روز پیش ارگ یاماها

قیمت کرد در حد آک 950.000 هزارتومان.....psr2000
میخواستم بدونم خوب قیمت دادن یا نه واینکه مزایا این دستگاه چطوره

davat
Friday 21 September 2012, 06:10 PM
agha kasi nist rahnamaey kone

davat
Friday 21 September 2012, 06:33 PM
agh ma ro rahnamey mikonin?

davat
Saturday 6 October 2012, 09:03 PM
gheymate yamaha e413 midoonin?

ehsanmir
Sunday 7 October 2012, 07:50 PM
سلام
با این وضعیت تورم که هر روز قیمتها میره بالا نمیشه دقیق قیمت داد.اما چیزی که شما میگید خیلی بالاست.چون این کیبرد دیگه قدیمی شده و این قیمت اصلا نمی ارزه. درسته کیبرد خوبیه اما من فکر نمیکنم بیشتر از 600 نمی ارزه.چون همونطور که گفتم تکنولوژیش قدیمی شده.البته اینرو هم در نظر بگیرید که قیمتها با دلار بالا و پایین میره و فروشندها هم از این قضیه سوء استفاده میکنند.پس هواستون باشه سرتون کلاه نره.
e413 قبلا حول و حوش 450 تومن بود.ولی الان نمیدونم چه قیمته.باید برید جمهوری اونجا بهتر میتونید قیمت بگیرید تا تو سایت.البته الان صلاح نیست اقدام به خرید کنید.چون قیمتها کاذبه.البته این نظر شخصی منه و ممکنه دیگران قبول نداشته باشند.:21:
موفق باشید................

davat
Thursday 11 October 2012, 06:25 PM
سلام
با این وضعیت تورم که هر روز قیمتها میره بالا نمیشه دقیق قیمت داد.اما چیزی که شما میگید خیلی بالاست.چون این کیبرد دیگه قدیمی شده و این قیمت اصلا نمی ارزه. درسته کیبرد خوبیه اما من فکر نمیکنم بیشتر از 600 نمی ارزه.چون همونطور که گفتم تکنولوژیش قدیمی شده.البته اینرو هم در نظر بگیرید که قیمتها با دلار بالا و پایین میره و فروشندها هم از این قضیه سوء استفاده میکنند.پس هواستون باشه سرتون کلاه نره.
e413 قبلا حول و حوش 450 تومن بود.ولی الان نمیدونم چه قیمته.باید برید جمهوری اونجا بهتر میتونید قیمت بگیرید تا تو سایت.البته الان صلاح نیست اقدام به خرید کنید.چون قیمتها کاذبه.البته این نظر شخصی منه و ممکنه دیگران قبول نداشته باشند.:21:
موفق باشید................

thank u

davat
Thursday 11 October 2012, 09:58 PM
دوست عزیز میشه کیبوردهای مجلسی یاماها رو بهم بگی مثل همین PSR 2000

shabafrooz
Thursday 3 January 2013, 10:57 PM
با سلام . من قصد دارم تایروس 2 رو که در حد نو هست بفروشم و تایروس 3 آکبند بخرم .در مورد قیمت

هر دوشون اگه منو راهنمائی بفرمائید ممنون میشم .

m_a_amoli
Thursday 3 January 2013, 11:06 PM
دوستان مازندرانی و تهرانی

من یه دستگاه yamaha psr-2100 برای فروش دارم . تمیز و خانگی فقط به عنوان پیانو استفاده کردم ازش.

صدای دلنشینی داره
کابل یو اس بی می خوره و می تونید به عنوان midi controler ازش استفاده کنید.
همراه به کلیه تجهیزات جانبی و کابل ها و درایور تحت ویندوز

1.250.000 تومان

درضمن با پیانو الکترونیک تعویض هم می کنم.

hatef7
Tuesday 5 February 2013, 08:54 PM
سلام دوستان ، من تقریبا 1 سال هست که گیتار رو به صورت حرفه ای کار میکنم.
به تازگی به کلاس سلفژ رفتم و استادم از من خواسته تا برای درک بهتر از صدای هر نت یک کیبورد بخرم.
حالا میخوام بدونم یک کیبوردِ ارزون که فقط و فقط استفاده ی اون برای شنیدن صدای نت هست و دسته دوم هست قیمتش چه قدر هست؟
شما چه کیبوردی رو پیشنهاد میدید و قیمت اون چقدر هست.

winsome
Sunday 5 May 2013, 02:08 PM
سلام دوستان
قیمت یاماها a1000 چنده ؟؟؟ 15-02-92

بنظرتون خوبه؟ هم برای شروع هم برای نیمه حرفهای؟؟

اگه از این بهتر سراغ دارین لطفا بگید؟؟؟

بودجه * 1م*

saram
Sunday 5 May 2013, 05:21 PM
کیبورد یاماها e33 با خروجی یو اسبی برای اتصال راحت تر به کامپیوتر و اهنگسازی تولید سال بعد 2011 در نمایندگی یاماها 900 تومان.صدای پیانوی دلنشینی هم داره.صدای پیانوش عینه p95 هستش وقتی شنیدم باورم نشد..عجیب صدای زیبایی داشت موور تولید صداش همون awm stereo yamaha

montazerart
Sunday 5 May 2013, 07:52 PM
با سلام
می خواستم یک کیبورد خریداری کنم کا قیمتش حدود 300 تا 400 هزار تومان باشه صداهای طبیعی رو داشته باشه و صدای پیانو عالی چون میخوام مقدمه اموزش پیانو باشه مارک هم اگه یاماها باشه بهتره
چه مدلی ؟؟؟

masterkey
Friday 27 September 2013, 11:58 AM
سلام دوستان ، من تقریبا 1 سال هست که گیتار رو به صورت حرفه ای کار میکنم.
به تازگی به کلاس سلفژ رفتم و استادم از من خواسته تا برای درک بهتر از صدای هر نت یک کیبورد بخرم.
حالا میخوام بدونم یک کیبوردِ ارزون که فقط و فقط استفاده ی اون برای شنیدن صدای نت هست و دسته دوم هست قیمتش چه قدر هست؟
شما چه کیبوردی رو پیشنهاد میدید و قیمت اون چقدر هست.

سلام دوست عزیزم بهترین کیبورد برای شما Roland e16 هستش که فکرر میکنم الان حدودای 600 تومن میتونی بخریش . این عکسشه
شبیه اسباب بازیه اما صدای واقعا دلنشینی داره ، یعنی پیانو هم به زیبایی میتونی باهاش کار کنی . من دیدم بعنوان کیبورد دوم توی مجالس هم کاربرد داشته . فقط دقت کن وقت خریدش که سالم باشه ، چون خیلی قدیمی هستن

سلام دوستان
قیمت یاماها a1000 چنده ؟؟؟ 15-02-92

بنظرتون خوبه؟ هم برای شروع هم برای نیمه حرفهای؟؟

اگه از این بهتر سراغ دارین لطفا بگید؟؟؟

بودجه * 1م*

دوست گلم سلام ، شما الان برو حدودای 900 تومن 1 تومن ، این حرفا . کیبورده خوبیه ، کارای شرقیه قشنگی میتونی باهاش اجرا کنی ، خب انتظار زیادی نمیشه در حال حاظر ازش داشت . چون چیزی دیگه براش تولید نمیشه (ریتماش منظورمه) . مگه اینکه شما خودت دست به کار شی که اونم باید از نمونه های آماده ی خودش استفاده کنی . اگه سال قبل میخواستی بخری الان میتونستی یه pa50 تر و تمیز برداری. با تمام این اوصاف کیبورد خوبیه . ما سال قبل واسه جشن دانشگاه ازش استفاده کردیم و خیلی هم جواب داد . برو حالشو ببر

با سلام
می خواستم یک کیبورد خریداری کنم کا قیمتش حدود 300 تا 400 هزار تومان باشه صداهای طبیعی رو داشته باشه و صدای پیانو عالی چون میخوام مقدمه اموزش پیانو باشه مارک هم اگه یاماها باشه بهتره
چه مدلی ؟؟؟

دوست گلم شما هم همون roland e16 رو بخر ، یکم گرون تره ولی صدای طبیعی و صدای پیانوی فوق العاده ای داره . فوق العاااااده

behnamp65
Thursday 7 November 2013, 01:12 PM
فروش کیبرد Yamaha PSR A300 اورینتال. فقط برای تست باز شده. در حد آکبند. (فروش به بالاترین قیمت پیشنهادی)

morahem
Wednesday 26 March 2014, 06:51 PM
سلام دوستان قیمت روز a2000 رو میخواستم

najafi777
Wednesday 6 August 2014, 02:27 PM
salam mikhastam bedoonam gheymat yamaha 740 chanda