PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ساخت آهنگ زنگ و پیامک؟!

MA_Happy
Thursday 13 May 2010, 11:42 PM
سلام،دوستان طبق بررسی هایی که من کردم نصف بیشتر آهنگ های زنگ و پیامک تکه هایی از یک آهنگ و یا اصلا کلا افکت هستند(البته به غیر از 20 درصد.)حالا بیاید ما یک کاری زیبا انجام دهیم،آهنگ های زنگ و پیامک بسازیم و همه را در سایت بگذاریم و از زیباترین های آنها یک پکیج زنگ دذرست کرده و علاوه بر نت آهنگ در سایت دانلود نیز پخش کنیم،البته با شناسنامه ای به نام تهیه کننده اثر.
شرکت در این فعالیت تا زمانی که نتوان یک پکیج زیبا ارائه داد که آبروی بچه های نت آهنگی نرود ادامه دارد.
حالا شرایط آهنگ های زنگ:
1-بین 20 تا 60 ثانیه.
2-حجم کمتر از 1.5 مگ
3-کیفیت خوب

شرایط آهنگ پیامک:
1-کیفیت خوب
2-بین 5 تا 20 ثانیه.
3-حجم کمتر از 650 کیلوبایت

راستی این نکته فراموش نشود که دوستان میتوان ملودی های معروف را با ریتم های زیبا و ساز بندی درست و تنظیم و کاور دوباره درست کنند فقط یه شرط اینکه قطعه جوری باشد که مثلا تکه ای از آهنگ بپردد و تمام شود،آغاز و پایانش را جوری زیبا و درست تنظیم و آهنگسای نمایند.

:redguitar::21ox66r:پیشاپیش ممنون از همکاریتان

MA_Happy
Friday 14 May 2010, 10:16 AM
یعنی از این 5 هزار نفر عضو کسی نیست؟

MA_Happy
Friday 14 May 2010, 11:31 AM
آقا لا اقل یک امیدی به من بدهید.

MA_Happy
Friday 14 May 2010, 11:53 AM
آقا الآن بعضی ها فکر میکنند که یک چیز چرتی گفت و اصلا خودم عمل نمیکم،حالا برای اینکه اثبات کنم اولین آهنگپیامک را آماده کردم،با کیفیت 192،360 کیلوبایت و 14 ثانیه که البته چند ثانیه اضافه است چون بیشتر آهنگ های پیامک ها اینگونه هستند.
اینم لینک اولین آهنگ پیامک (You can see links before reply) تا به امید خدا بتوان این کار را به اتمام رسانید.

MA_Happy
Friday 21 May 2010, 11:38 PM
از مدیریت محترم سایت درخواست حذف این تاپیک را دارم.
ممنون میشم که هر چه سریع تر اقدام نمایید.

DesironnA
Friday 21 May 2010, 11:46 PM
از مدیریت محترم سایت درخواست حذف این تاپیک را دارم.
ممنون میشم که هر چه سریع تر اقدام نمایید.

درود
دوست گرامی اتفاقا این تاپیک بسیار میتونه مفید باشه.
بسیار ایده جالبیه.
من الان دارم فایل خودم رو آپلود میکنم.

DesironnA
Saturday 22 May 2010, 12:07 AM
این سولوی خودمه. میتونه برای رینگ تن مناسب باشه. البته حجمش کمی بالاست! اما فکر کنم ارزش دانلود رو داشته باشه!

Solo (You can see links before reply)
3.25 مگابایت

MA_Happy
Saturday 22 May 2010, 11:28 AM
دستت درد نکند،دسیرونا جان.
بالاخره به من یک امیدی دادید.

HBAVM
Monday 24 May 2010, 02:38 PM
سلام

به گفته شاعــــر در ناامیدی بســــی امید است . چندتا RING TONE از بنده خدمت شمــــا . . .

( گـَـــــــــر مقبول افتـــــد بازم داریم ):22:

NO . 01 (You can see links before reply)
NO . 02 (You can see links before reply)
NO . 03 (You can see links before reply)
NO . 04 (You can see links before reply)
NO . 05 (You can see links before reply)

DesironnA
Monday 24 May 2010, 03:10 PM
سلام

به گفته شاعــــر در ناامیدی بســــی امید است . چندتا RING TONE از بنده خدمت شمــــا . . .

درود
دوست عزیز، همونطور که در پست اول گفته شد، در این تاپیک میبایست خود کاربر برای زنگ گوشی و اس ام اس قطعه ای کوتاه با مشخصات گفته شده بسازه و ارائه بده نه اینکه قسمتی رو کات کنیم و اینجا بذاریم.
نیت از این حرکت، چیزی جز خلاقیت در این امر نیست.
سپاس

MA_Happy
Wednesday 26 May 2010, 09:39 PM
سلام

:18:دوست عزیز دستت دزرد نکنه و میدونم زحمت کشیدی و ازت تشکر میکنم.اما ما میخواهیم کاری متفاوت انجام دهیم.با خلاقیت و طرح های خودتان.البته چون من در تاپیک نیز ذکر کرده ام که میشود آهنگ های معروف را کار کرد.یکی از کارهای شما در این پک ring اگر خدا بخواهد و ساخته شود حتما قرار میگیرد.

یا علی

hdhamid
Wednesday 26 May 2010, 09:47 PM
من که نه ابزار ضبط مناسب دارم .. نه سواد مناسب.. ولی براتون آرزوی موفقیت دارم... ایده جالبی هست مسعود جان....
شاد زی..............