PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جدیدترین کار M&H با امیر(با آهنگسازی و شعر اشکین)

M8H
Friday 14 May 2010, 05:37 PM
سلام بچه.
امشب جدیدترین کار ریتم سازیمو میزارم.
این کار قرار بود با صدای اشکین 0098 و علیشمس و ساسی مانکن پخش بشه که به دلایلی نشد.
و این آهنگ به امیر شهریار فروخته شد.
امشب لینک دانلود رو میزارم.
بزنو بکوبه...!
نظر فراموش نشه.
چند هفته ی دیگه هم جدیدترین کارم با اشکین 0098 به نام Dadi Boodoobeh رو میزارم.
_-----------------------------------------------------

اینم لینک دانلود:
مشخصات:
اسم کار:بزنوبکوبه!
خواننده:امیر شهیار
آهنگساز:اشکین محمدیان(اشکین0098)
تنظیم:Victim Messege (پیام قربانی)
ریتم ساز و تنظبم ریتم:حسین احمدیان(M&H)
میکس و مستر:پیام قربانی

You can see links before reply

چند روز دیگه جدیدترین کارم به نام DAdi boodoobeh با خوانندگی اشکین و علی

M8H
Friday 14 May 2010, 08:02 PM
سلام بچه.
امشب جدیدترین کار ریتم سازیمو میزارم.
این کار قرار بود با صدای اشکین 0098 و علیشمس و ساسی مانکن پخش بشه که به دلایلی نشد.
و این آهنگ به امیر شهریار فروخته شد.
امشب لینک دانلود رو میزارم.
بزنو بکوبه...!
نظر فراموش نشه.
چند هفته ی دیگه هم جدیدترین کارم با اشکین 0098 به نام Dadi Boodoobeh رو میزارم.
_-----------------------------------------------------

اینم لینک دانلود:
مشخصات:
اسم کار:بزنوبکوبه!
خواننده:امیر شهیار
آهنگساز:اشکین محمدیان(اشکین0098)
تنظیم:Victim Messege (پیام قربانی)
ریتم ساز و تنظبم ریتم:حسین احمدیان(M&H)
میکس و مستر:پیام قربانی

You can see links before reply (You can see links before reply)

You can see links before reply mp3.aspx

چند روز دیگه جدیدترین کارم به نام DAdi boodoobeh با خوانندگی اشکین و علی

ehsanmir
Friday 14 May 2010, 08:49 PM
سلام
اهنگ خیلی شادیه.............:36:
ریتم سازیش هم خیلی خوب انجام شده.در کل در سبک خودش خیلی خوبه.:41:
راستی مرغ عشق هایی که تو اتاقم هستند با شنیدن این اهنگ به خوندن افتادند.:21:
موفق باشید:am

Don_Ramtin
Friday 14 May 2010, 09:21 PM
حسین جونم ! من بخاطر همون فضولی همیشگی ام اومدم و کار تو و دوستات رو شنیدم . من اصولا نمی تونم این نوع موسیقی ها رو بفهمم ؛ نه متعلق به نسل منه و نه با موسیقی ای که من کار می کنم هم خونی و تجانسی داره . اما نفی اش هم نمی کنم . بالاخره این نوع موسیقی هم ، پدیده ایست که وجود داره ( فارغ از بحث چگونگی و نقد و بررسی و ارزش گذاری اش ) و شنونده های خودش رو هم داره .
هر چند من با این نوع موسیقی ارتباطی برقرار نمی کنم و حتا نمی تونم باهاش برقصم - درحالیکه کاربرد این موسیقی برای رقص و شنگولیه - ؛ اما به هر حال ، به نظر من اغلب شما " جوونک ها " ، موجودات جالب و باحالی هستین !

Parisa-Delbar
Friday 14 May 2010, 09:36 PM
خیلی زیبا و دلنشین بود
من که کلی لذت بردم

Mehraneh
Friday 14 May 2010, 09:41 PM
به به دم جمع گرم علی الخصوص آقا حسین:-)
دستتون درد نکنه مثل همیشه ریتم سازیش خیلی جالب از آب در اومد...
ولی زیاد از متن شعرش خوشم نیومد شعر آهنگ های قبلی بهتر بود
ولی در کل کار شما که حرف نداشت...
موفق باشید

Mona
Friday 14 May 2010, 09:50 PM
سلام

ببخشید این اولش چی میگه دقیقا؟ =))

در کل برای رقص و مهمونی ها این سبک آهنگ ها همیشه طرفدار داره و یه جورایی میگیم بترکونه. خسته نباشید، آهنگ شاد و قر داریه...! و اینکه لبخند رو به لب ما آوردید...!

موفق باشید

DesironnA
Friday 14 May 2010, 10:06 PM
هی هی هی حسین!!
کارتو شنیدم.
بد نبود.
خوب هم اصلا نبود.
خب! بد که نبود، خوب هم که اصلا نبود!
پس نتیجه میگیریم عــــــــــــــــــــــــ ــــــــالـــــــــــــــ ـــــــــــی بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:36::36:

Acoustic
Friday 14 May 2010, 10:06 PM
باحال بود :4: جون میده واسه عروسی و رقص

you3f
Friday 14 May 2010, 10:48 PM
حسین جان من که دل و دماغ عروسی و رقص رو ندارم. اینجور شاد هم با ما سازگار نیست.
من در اون حد نیستم که بگم بده یا خوبه ولی حتما در سبک و نوع خودش خوبه.

marzi_a1732
Friday 14 May 2010, 10:58 PM

مونا، لول در یک کلام :24:

حیلی قشنگ بود :36:
آهنگهای شاد همیشه طرفدارهای خودشون رو دارند
حیف که اینجا شکلک قر نداره :35:

موفق باشید

nabegheh95
Saturday 15 May 2010, 07:18 AM
دستت درد نكنه، من دانلود كردم ولي هنوز گوش ندادم.
حتما خيلي قشنگه كه همه تعريف كردن ديگه.
متشكر

Fereshteh_Baran
Saturday 15 May 2010, 08:04 AM
مرسی از آهنگتون
ریتم یا ریتم هاتون خیلی قشنگ بود. من صدای امیر شهریار رو دوست دارم.
موفق باشید

morteza3164
Saturday 15 May 2010, 08:12 AM
دمت گرم حسین جان خیلی باحال بود مثل دیگه کارات خوراک ماشین و لایی کشیه
میشه متن ترانه این کار رو بزاری تا کلماتی که نا مفهومه رو متوجه بشیم
با تشکر الیاس

M8H
Saturday 15 May 2010, 08:36 AM
سلام
اهنگ خیلی شادیه.............:36:
ریتم سازیش هم خیلی خوب انجام شده.در کل در سبک خودش خیلی خوبه.:41:
راستی مرغ عشق هایی که تو اتاقم هستند با شنیدن این اهنگ به خوندن افتادند.:21:
موفق باشید:am
ممنون احسان جان.
جیگرتو!
تو که همیشه به من لطف داری!
مرسی عزیزم.

M8H
Saturday 15 May 2010, 08:38 AM
حسین جونم ! من بخاطر همون فضولی همیشگی ام اومدم و کار تو و دوستات رو شنیدم . من اصولا نمی تونم این نوع موسیقی ها رو بفهمم ؛ نه متعلق به نسل منه و نه با موسیقی ای که من کار می کنم هم خونی و تجانسی داره . اما نفی اش هم نمی کنم . بالاخره این نوع موسیقی هم ، پدیده ایست که وجود داره ( فارغ از بحث چگونگی و نقد و بررسی و ارزش گذاری اش ) و شنونده های خودش رو هم داره .
هر چند من با این نوع موسیقی ارتباطی برقرار نمی کنم و حتا نمی تونم باهاش برقصم - درحالیکه کاربرد این موسیقی برای رقص و شنگولیه - ؛ اما به هر حال ، به نظر من اغلب شما " جوونک ها " ، موجودات جالب و باحالی هستین !
مرسی رامتین جان.
فضولی چیه رامیتن جان.
شما لطف دارین.
Encuentra la descarga hizo y dio comentarios

Don_Ramtin
Saturday 15 May 2010, 11:32 AM
مرسی رامتین جان.
فضولی چیه رامیتن جان.
شما لطف دارین.
Encuentra la descarga hizo y dio comentarios
Muchas gracias hombre . Tú eres un gran amigo para mi . Don Ramtin

M8H
Saturday 15 May 2010, 05:36 PM
خیلی زیبا و دلنشین بود
من که کلی لذت بردم
مرسی پریسا ی عزیز.
:am

M8H
Saturday 15 May 2010, 05:37 PM
به به دم جمع گرم علی الخصوص آقا حسین:-)
دستتون درد نکنه مثل همیشه ریتم سازیش خیلی جالب از آب در اومد...
ولی زیاد از متن شعرش خوشم نیومد شعر آهنگ های قبلی بهتر بود
ولی در کل کار شما که حرف نداشت...
موفق باشید
ای بابا!
میخوای شرمنده کنی دیگه!
ممنون عزیزم

M8H
Sunday 16 May 2010, 11:13 AM
سلام

در کل برای رقص و مهمونی ها این سبک آهنگ ها همیشه طرفدار داره و یه جورایی میگیم بترکونه. خسته نباشید، آهنگ شاد و قر داریه...! و اینکه لبخند رو به لب ما آوردید...!

موفق باشید
مرسی مونا جان.
خووووووب این یه سبک ریتم زدن با دهنه دیگه!
قراره توی کارای جدیدمون باشه.
این سبک جدید اشکین هستش.:5:

nazila68
Sunday 16 May 2010, 11:55 AM
سلام حسین خیلی قشنگ بود مرسی

Khashayar
Sunday 16 May 2010, 02:23 PM
درود
خوب من نمیخواستم نظر بدم و معمولا روی آثاری که ارزش هنری ندارند هیچ نظری نمیدم اما از این جعل تاریخی و هنری به شدت آزرده شدم...

مرسی مونا جان.
خووووووب این یه سبک ریتم زدن با دهنه دیگه!
قراره توی کارای جدیدمون باشه.
این سبک جدید اشکین هستش.دوست عزیز این سبکی که میگی اسمش scat singing هست که میشه گفت لویی آرمسترانگ اون رو ابداع کرد که به معنی هجا خوانی و ریتم ها و آواز های بی معنی و ... هست که در سبک جاز بعد از آرمسترانگ بسیار به کار رفت و کامل شد حالا شما این سبک رو به نام خودتون و اون دوستتون اشکین؟!ثبت میکنید؟کاشکی کمی وجدان داشتیم و به حاصل کار و زحمت دیگران ارزش میگذاشتیم شما میتونید در اهنگ Heebie Jeebies"" که میشه گفت اولین آهنگی که این شیوه توش بکار رفت رو گوش کنید و بعد از اون آهنگ های دیگری هم از scat singing به کار رفته توش گوش کنید که حداقل اگر میخواهید اجراش کنید درست تر اجراش کنید...
پاینده باشید

DesironnA
Sunday 16 May 2010, 02:34 PM
درود
خوب من نمیخواستم نظر بدم و معمولا روی آثاری که ارزش هنری ندارند هیچ نظری نمیدم اما از این جعل تاریخی و هنری به شدت آزرده شدم...
دوست عزیز این سبکی که میگی اسمش scat singing هست که میشه گفت لویی آرمسترانگ اون رو ابداع کرد که به معنی هجا خوانی و ریتم ها و آواز های بی معنی و ... هست که در سبک جاز بعد از آرمسترانگ بسیار به کار رفت و کامل شد حالا شما این سبک رو به نام خودتون و اون دوستتون اشکین؟!ثبت میکنید؟کاشکی کمی وجدان داشتیم و به حاصل کار و زحمت دیگران ارزش میگذاشتیم شما میتونید در اهنگ Heebie Jeebies"" که میشه گفت اولین آهنگی که این شیوه توش بکار رفت رو گوش کنید و بعد از اون آهنگ های دیگری هم از scat singing به کار رفته توش گوش کنید که حداقل اگر میخواهید اجراش کنید درست تر اجراش کنید...
پاینده باشید

درود خشایار جان. میبخشید که من جواب میدم. شاید اصلا به من مربوط نباشه. اما منظور حسین جان از اینکه گفت سبک جدید اشکین هست این نبود که این سبک رو اشکین و حسین ابداع کردن! منظور حسین این بود که اشکین این سبک رو داره جدیدا کار میکنه!
ممنون مهیار

M8H
Sunday 16 May 2010, 06:17 PM
درود
دوست عزیز این سبکی که میگی اسمش scat singing هست که میشه گفت لویی آرمسترانگ اون رو ابداع کرد که به معنی هجا خوانی و ریتم ها و آواز های بی معنی و ... هست که در سبک جاز بعد از آرمسترانگ بسیار به کار رفت و کامل شد حالا شما این سبک رو به نام خودتون و اون دوستتون اشکین؟!ثبت میکنید؟کاشکی کمی وجدان داشتیم و به حاصل کار و زحمت دیگران ارزش میگذاشتیم شما میتونید در اهنگ Heebie Jeebies"" که میشه گفت اولین آهنگی که این شیوه توش بکار رفت رو گوش کنید و بعد از اون آهنگ های دیگری هم از scat singing به کار رفته توش گوش کنید که حداقل اگر میخواهید اجراش کنید درست تر اجراش کنید...
پاینده باشید

خشایار جان ممنون از این که گفتی کار ما بی ارزش هستش.
فکر نکنم این درست باشه که شما بگید این کارا ارزش هنری نداره!
واقعا متاسفم!

در ضمن دوست من!
آیا من گفتم که این سبک رو من یا دوستام به وجود آوردیم؟!!
من گفتم این سبک جدید اشکین هستش.یعنی کارای جدیدمون که با اشکین میاد بیرون با این سبک میاد بیرون و اشکین سبک کاریشو یه خورده عوض کرده!
منظوره من این بود.
لطفا یه خورده فکر کنید که چی میگم!

هیچ وقت به کاره کسی توهین نکنید و در مورد هر چیزی که میخواید بگید فکر کنید.

Khashayar
Sunday 16 May 2010, 07:01 PM
درود

خشایار جان ممنون از این که گفتی کار ما بی ارزش هستش.
فکر نکنم این درست باشه که شما بگید این کارا ارزش هنری نداره!
واقعا متاسفم!
درود من نگفتم ارزش نداره کار شما گفتم ارزش هنری نداره...و کاملا واقعیت هست شما از هر کسی که هنر خونده و هنر کار کرده به صورت جدی بپرسید و این که یک کاری ارزش هنری نداشته باشه عیب نیست اصلا...شما دل مردم رو خوش میکنید این هنر شماست اما آثار موسیقیتون ارزش هنری نداره این نه توهین هست و نه کم ارزش کردن کارتون...

هیچ وقت به کاره کسی توهین نکنید و در مورد هر چیزی که میخواید بگید فکر کنید.

حسین جان من همیشه قبل از صحبت کردن فکر میکنم به شما هم توصیه میکنم این کار رو بکنید...
ببین عزیز من ،من نه قصد توهین داشتم نه چیزی از جملت این برداشت رو کردم به دلایلی که نمیگم چون مناسب تاپیک نیست...
به هر حال پاینده باشید

DesironnA
Sunday 16 May 2010, 08:45 PM
مشکل بسیاری اینه که از انتقاد فراریند و جنبه انتقاد رو ندارند. اما انتقاد میتونه سازنده باشه. مثل آمپول که درد داره اما بیماری رو بهبود میبخشه.
حسین جان اگر یادت باشه سر این موضوع من و تو کلی بحث و جدل داشتیم. اما من باز حرف خودم رو تکرار میکنم. نظر شخصی کسی، دلیل بر بد بودن یا خوب بودن کار کسی نیست.
معنای واژه ارزش با پسوندهای اون بیشماره دوست من.
ارزش به تنهائی معنا نداره. ارزش اقتصادی، سیاسی، هنری و... معنا دار هستند.
بر فرض مثال فلان کالا ارزش اقتصادی نداره. این به این معنی نیست که این کالا بیخود و بلا استفاده هست. به این معنیست که تجارت با این کالا سودی در بازار نداره.
ارزش هنری هم همینطوره.
دوستان نازنین خواهش میکنم روی کلمات و جملات دقت کنید تا مدام دچار سوء تعبیر نشید که در بسیاری از پرسش و پاسخ ها دیده میشه.
ممنون مهیار

spiderman2007
Monday 17 May 2010, 11:21 AM
حسین جان واسه مهمونی عالیه.
کلا الان همین سبک آهنگ ها توی مهمونی و عروسی و ... شنیده میشه.

منتظر کار جدیدت (اشکین) هستیم.
پاینده باشی.

M8H
Tuesday 18 May 2010, 12:10 PM
هی هی هی حسین!!
کارتو شنیدم.
بد نبود.
خوب هم اصلا نبود.
خب! بد که نبود، خوب هم که اصلا نبود!
پس نتیجه میگیریم عــــــــــــــــــــــــ ــــــــالـــــــــــــــ ـــــــــــی بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:36::36:
مرسی مهیار جون.جیگرتو!

M8H
Tuesday 18 May 2010, 12:14 PM
باحال بود :4: جون میده واسه عروسی و رقص

حسین جان من که دل و دماغ عروسی و رقص رو ندارم. اینجور شاد هم با ما سازگار نیست.
من در اون حد نیستم که بگم بده یا خوبه ولی حتما در سبک و نوع خودش خوبه.

مونا، لول در یک کلام :24:

حیلی قشنگ بود :36:
آهنگهای شاد همیشه طرفدارهای خودشون رو دارند
حیف که اینجا شکلک قر نداره :35:

موفق باشید

بچه ها واقعا ممنونم که انقدر به من لطف دارین و وقت خودتون رو برای من گذاشتید.ایشالا جبران کنم!×!

Porya
Tuesday 18 May 2010, 08:13 PM
سلام

حسین جان کارت عالی بود ! براوو !

ابتکارت تو ریتم سازی حرف نداره ! :am

rumour
Wednesday 19 May 2010, 06:53 AM
ایول ایول... خیلی حال کردم... تو هنرمند که نه ولی مطرب عالیی میشی آخرش...

M8H
Wednesday 19 May 2010, 09:29 AM
ایول ایول... خیلی حال کردم... تو هنرمند که نه ولی مطرب عالیی میشی آخرش...
خیلی بی ادبی!:am

Mona
Wednesday 19 May 2010, 10:03 AM
سلام

ببخشید که بی مقدمه وارد میشم، اما واقعا برام جای سوال و تعجب شده...

آقای M&H ، چرا بهتون بر می خوره اگه بهتون گفته میشه مطرب؟! اکثر دوستان به اضافه ی خود بنده که نظر مساعد روی این آهنگ داشتیم گفتیم که برای رقص و عروسی و اینا خوبه و ارزش هنری نداره...

شما طوری برخورد می کنید که هم به شعور خودتون هم مخاطبتون توهین می کنید. فردی که میاد نمونه کارشو میذاره و میگه منتظر نظراتتون هستم خودش رو باید برای همه جوره نظری آماده کنه... اینجوری که شما برخورد می کنید حداقل منو به شک می ندازین که هدفتون از قرار دادن کارهاتون در اینجا چیه؟! اگه به فکر ارائه ی کار بهتر و علمی تر در آینده هستید (این رو به این خاطر عرض می کنم که بهتون بر می خوره مطرب خطاب می شید) می بایستی روی تک تک نظرات تامل کنید... در غیر اینصورت جای مناسبی رو برای معرفی کارهاتون انتخاب نکردید...

در ضمن با اجازه من یه سرچی تو نت کردم و تعریف واژه ی مطرب (You can see links before reply) رو براتون اینجا میذارم...

با تشکر، موفق باشید :)

rumour
Wednesday 19 May 2010, 10:07 AM
خیلی بی ادبی!:am

اختیار داری... اتفاقا من خیلی مواظبم که ادب حفظ کنم...

M8H
Wednesday 19 May 2010, 10:14 AM
سلام

ببخشید که بی مقدمه وارد میشم، اما واقعا برام جای سوال و تعجب شده...

آقای M&H ، چرا بهتون بر می خوره اگه بهتون گفته میشه مطرب؟! اکثر دوستان به اضافه ی خود بنده که نظر مساعد روی این آهنگ داشتیم گفتیم که برای رقص و عروسی و اینا خوبه و ارزش هنری نداره...

شما طوری برخورد می کنید که هم به شعور خودتون هم مخاطبتون توهین می کنید. فردی که میاد نمونه کارشو میذاره و میگه منتظر نظراتتون هستم خودش رو باید برای همه جوره نظری آماده کنه... اینجوری که شما برخورد می کنید حداقل منو به شک می ندازین که هدفتون از قرار دادن کارهاتون در اینجا چیه؟! اگه به فکر ارائه ی کار بهتر و علمی تر در آینده هستید (این رو به این خاطر عرض می کنم که بهتون بر می خوره مطرب خطاب می شید) می بایستی روی تک تک نظرات تامل کنید... در غیر اینصورت جای مناسبی رو برای معرفی کارهاتون انتخاب نکردید...

در ضمن با اجازه من یه سرچی تو نت کردم و تعریف واژه ی مطرب (You can see links before reply) رو براتون اینجا میذارم...

با تشکر، موفق باشید :)
سلام دوست من.
1_درسته آدم باید منتظر ایرادهای قانونی باشه نه اینکه بیان بهت نوهین کنن که تو مطربی بیش نیستی!
این حرف به خودتون بگن شما چه حسی بهتون دست میده؟!!!
مطرب در اینجا واسه من حرف بدی بود.چون منظور سپهر جان از این نوع مطرب چیزه دیگه ای بود.که گفتش شما آخرش مطرب خوبی میشی!
این حرف واقعا بده!
و از شخصیت بچه ها به دوره.
اگه ایشون یا هر کس دیگه ای بیان ایراده قانونی بگیرن من حق ندارم حرفی بزنم و باید ازشون تشکر کنم.
ولی انگار مسئولان این سایت همه با من یه جورایی لج افتادن
آقای آشو حتی از 1 پست من تشکر نکرد ولی تا هر کس میاد ضد من صحبت میکنه ایشون سریع ازشون تشکر میکنه!نمیدونم واقعا چرا محیط انقدر خراب شده

اینجوری که شما برخورد می کنید حداقل منو به شک می ندازین که هدفتون از قرار دادن کارهاتون در اینجا چیه؟!
خانم مونا من این کارارو اینجا میزارم تا نظر و ایراد حرفه ای بهم بگن نه اینکه بیان با طرز خاصی بهم بگن مطرب.
من دست بوس تمام هنرمندان هم هستم.ولی آدم باید ادب رو رعایت کنه!

M8H
Wednesday 19 May 2010, 10:18 AM
اختیار داری... اتفاقا من خیلی مواظبم که ادب حفظ کنم...
از طرز برخوردتون معلومه سپهر جان.

Khashayar
Wednesday 19 May 2010, 10:28 AM
درود

آقای آشو حتی از 1 پست من تشکر نکرد ولی تا هر کس میاد ضد من صحبت میکنه ایشون سریع ازشون تشکر میکنه!نمیدونم واقعا چرا محیط انقدر خراب شده.نه عزیزم من با هیچ کس لج نیست،هر کس هم بر ضد شما حرف زد تشکر نکردم از چند نفر مثل جناب رامتین و مونا تشکر کردم به خاطر نوع بیانشون و مطالبشون مثل لینکی که خانوم مونا گذاشتند برای واژه ی مطرب...چون خیلی از سوء تفاهم هها رو از بین میبره..
در هر صورت اگر هم کسی لج باشه شما هستید پیام های بازدید کنندگان شما و آقای بابایی یادتونه؟یا خیلی چیزای دیگه؟ولی چون برای من مهم نبود چیزی نگفتم...
ولی دوست من کمی انتقاد پذیر باشید و واقع بین من با هیچ کس لج نیستم...
حالا شما میگی منظور سپهر بد بود...من که در کمال ادب و ملاحظه ازتون انتقاد کردم و شما اونچنین پاسخ من رو دادید این نشانگر کم طاقتی شما است در مقابل انتقاد،که در کار هنری سم محسوب میشه..
شما باید از انتقاد بیشتر خوشحال بشی تا از تشویق،شما در تشویق چه چیزی میبینی؟فقط مرسی خوب بود و آفرین و ... این سازنده است؟یا انتقادی که ایراد ها رو میگیره و نظر های مختلفی رو در خودش داره و شما رو با نظرات متفاوت آشنا میکنه...؟
اصلا سیاست کار به این شکل خواهد بود که تشکر فقط از طریق دکمه ی تشکر باشه و آهسته آهسته اجر میشه...
می دونید یکی از آفت های موسیقی ما همین تشویق ها و تشکر های بی جا و مرسوم هست که دیگه عادت شده...هر کسی هر چیزی میزنه بقیه میگن به به و ...در صورتی که اصلا نباید این تشویق رو بکنند چون ارزش تشویق و تشکر میاد پائین{این مورد رو کلی گفتم منظورم اصلا شما نبود پس لطفا به خودتون نگیرید}
میخواستم توضیحاتی بدم ولی الان در حوصله ی این تاپیک نمیگنجه به امید خدا در تاپیک های دیگه چیزایی میگم که مفید هم خواد بود...
پاینده باشید

morteza3164
Wednesday 19 May 2010, 10:32 AM
سلام حسین جان چیه بابا اینقدر ناراحت نشو بچه ها دوست دارن که میان تاپیکت و برات پست میزنن اگر هم کسی بدون منظور چیزی میگه شما خورده ای به دل نگیر داداش گلم . شانس آوردی که شاعر نشدی وگرنه از دست بچه های سایت سر به بیابون میگذاشتی ههههههه
با تشکر الیاس

M8H
Wednesday 19 May 2010, 10:32 AM
درود
نه عزیزم من با هیچ کس لج نیست،هر کس هم بر ضد شما حرف زد تشکر نکردم از چند نفر مثل جناب رامتین و مونا تشکر کردم به خاطر نوع بیانشون و مطالبشون مثل لینکی که خانوم مونا گذاشتند برای واژه ی مطرب...چون خیلی از سوء تفاهم هها رو از بین میبره..
در هر صورت اگر هم کسی لج باشه شما هستید پیام های بازدید کنندگان شما و آقای بابایی یادتونه؟یا خیلی چیزای دیگه؟ولی چون برای من مهم نبود چیزی نگفتم...
ولی دوست من کمی انتقاد پذیر باشید و واقع بین من با هیچ کس لج نیستم...
میخواستم توضیحاتی بدم ولی الان در حوصله ی این تاپیک نمیگنجه به امید خدا در تاپیک های دیگه چیزایی میگم که مفید هم خواد بود...
پاینده باشید
ممنون آشو جان از پاسخت!
من انتقاد پذیر هستم ولی در موقعی که روی قانون باشه.
وقتی کسی بیاد بهتون بگه شما هنرمند خوبی نمیشید ولی آخرش مطرب خوبی میشی... خییییییلی بده!

M8H
Wednesday 19 May 2010, 10:34 AM
سلام حسین جان چیه بابا اینقدر ناراحت نشو بچه ها دوست دارن که میان تاپیکت و برات پست میزنن اگر هم کسی بدون منظور چیزی میگه شما خورده ای به دل نگیر داداش گلم . شانس آوردی که شاعر نشدی وگرنه از دست بچه های سایت سر به بیابون میگذاشتی ههههههه
با تشکر الیاس
جیگرتو!
مرسی عزیزم از جوابی که دادی!

M8H
Wednesday 19 May 2010, 10:38 AM
بازم ممنون آشو جان.
من حرفی که به شما زدم رو کلی گفتم نه برای این پاسختون.
در ضمن به خدا من اومدم نوشتمو پاک کردم ولی دیدم شما اونو نقل و قول کردید گفتم بزار دوباره بزارمش که سوء تفاهمی پیش نیاد!
به خدا من قلبا همتون رو دوست دارم.ولی بعضی وقتها یه جوری رفتار میکنید...!
با تشکر ازز تمام دوستان.

Khashayar
Wednesday 19 May 2010, 10:39 AM
درود

منون آشو جان از پاسخت!
من انتقاد پذیر هستم ولی در موقعی که روی قانون باشه.
وقتی کسی بیاد بهتون بگه شما هنرمند خوبی نمیشید ولی آخرش مطرب خوبی میشی... خییییییلی بده!
اتفاقا اگر من جای تو بودم اصلا ناراحت نمیشدم،و کاری میکردم که دیگه کسی جرات نکنه چنین چیزی بگه بهم...
جدی میگم...البته آدم ها متفاوت هستند ولی من اینطوری هستم و اصلا ناراحت نمیشدم...
راستی یه سری چزایی تو ویرایش به پست قبلیم اضافه کردمم.لووول
پاینده باشید

M8H
Wednesday 19 May 2010, 10:42 AM
درود

اتفاقا اگر من جای تو بودم اصلا ناراحت نمیشدم،و کاری میکردم که دیگه کسی جرات نکنه چنین چیزی بگه بهم...
جدی میگم...البته آدم ها متفاوت هستند ولی من اینطوری هستم و اصلا ناراحت نمیشدم...
راستی یه سری چزایی تو ویرایش به پست قبلیم اضافه کردمم.لووول
پاینده باشید
خوندم عزیزم!:16::am

Mona
Wednesday 19 May 2010, 10:58 AM
سلام دوست من.
1_درسته آدم باید منتظر ایرادهای قانونی باشه نه اینکه بیان بهت نوهین کنن که تو مطربی بیش نیستی!
این حرف به خودتون بگن شما چه حسی بهتون دست میده؟!!!
مطرب در اینجا واسه من حرف بدی بود.چون منظور سپهر جان از این نوع مطرب چیزه دیگه ای بود.که گفتش شما آخرش مطرب خوبی میشی!
این حرف واقعا بده!
و از شخصیت بچه ها به دوره.

اگه ایشون یا هر کس دیگه ای بیان ایراده قانونی بگیرن من حق ندارم حرفی بزنم و باید ازشون تشکر کنم.
ولی انگار مسئولان این سایت همه با من یه جورایی لج افتادن

خانم مونا من این کارارو اینجا میزارم تا نظر و ایراد حرفه ای بهم بگن نه اینکه بیان با طرز خاصی بهم بگن مطرب.

من دست بوس تمام هنرمندان هم هستم.ولی آدم باید ادب رو رعایت کنه!

خب شما چرا به نظرتون واژه ی مطرب توهینه؟
راستش من اگه خودم با دستای خودم از این نوع کارها بسازم و تولید کنم نه ناراحت نمیشم چون می دونم که هدفم از ساختشون مطربی بوده و بس.
در مورد سپهر هم والا من در مخیله اش نیستم بدونم این مطربی که گفت دقیقا چه جور مطربی بود...

دوست من، کسی اینجا با شما خصومت شخصی نداره که... اصلا شما جای دیگه ای کاراتون رو معرفی کنید و نظرخواهی کنید ، مطمئنا بهتون نخواهند گفت موزیسین یا موسیقیدان ... و به کارتون ارزش هنری نمیدن...

... مطرب هم وظیفه و کار خودش رو داره ... مثلا ما اگه مطرب نداشته باشیم در مهمونی هامون و عروسیامون باید دست به سینه بشینیم همدیگرو نگاه کنیم که! :22::46::28:

گدایان بهر روزی طفلشان را کور میخواهند
طبیبان بهر روزی خلق را رنجور میخواهند
همیشه مرده شوران راضیند از مردن مردم
بنازم مطربان را که خلق را مسرور میخواهند

در رابطه با این قسمت صحبتتون هم عرض کنم، خیلی هم خوبه که دوست دارید به کارتون رنگ حرفه ای تری بدید، اما خب واقع بین هم باشید گرامی، من تعریف واژه ی مطرب رو از همین جهت گذاشتم که دیدتون بازتر بشه.

با تشکر

rumour
Wednesday 19 May 2010, 11:14 AM
ببین من منظور بدی نداشتم. اولش هم گفتم که ایول. خوب هم بود...
ولی خوب به این جور آهنگ زدن مجلسی می گن مطربی دیگه. من هم هنوز در حدی نیستم که نه بخوان بهم مطرب بگم نه هنرمند و نوازنده... هنوز دارم اتود میزنم و تئوری می خونم...
تازه این تاپیک و آهنگات که این همه بازدید داره... من یه آهنگ گذاشتم بعد از 1 سال تازه چند وقت پیش شد اندازه ی اینجا. بچه ها هم انتقاد کردن. به یکی از آهنگ های بنده همین جناب آشو که میگی لجه از همون نت اول ایراد گرفتتتتتتتتتتتت تا تقریبا آخراش. راست هم می گفت من هم نگفتم چرا گفتی. رفتم نشستم درستش کردم

M8H
Wednesday 19 May 2010, 11:52 AM
مرسی از جواب تمام دوستان!
ولی واقعا به نظر شما کارهای 8/6 کارهای راحت و بی ارزشی هست؟!!
ولی واقعا 8/6 خییلی سخت تر از ساخت کارهای 4/2 و..... هستش.
چون از کی تا حالا هر کی داره 8/6 میسازه و همه ی سوژه ها استفاده شده.و کاره سختیه که بشه توی 8/6 نو آوری و چیزه جدیدی آوورد.
به خاطره همین سختی هست که دیگه کمتر کسی کارهای 8/6 لس آنجلسی جدید گوش میکنه.
پس واقعا بی انصافیه به کارهای 8/6 یا به کارهای گروه ما بگید بی ارزش.

من این حرفو کلی عرض کردم خدمت دوستان.باز هم از تمام دوستان ممنونم که لطف کردن وقت خودشون رو برای پاسخ دادن و گوش دادن کار من گذاشتن.

SOLAIEN
Wednesday 19 May 2010, 11:56 AM
اوا ... اوا ... بگیرش .... قرمو میگم ... بابا این چی بود تازه من گوشش دادم ... ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مرثی نه مرسی M&H قشنگ بود ... کاره تو قابل تحسینه اما من از خواننده های اینجوری به شدت بدم مییاد ( البته نظر من اینه ) چون اصلا نمیدونند دستگاه چیه و همینجوری صداشونو رو ریتم ول میدن ولی کاره شما خوب بود ...
این بیشتر به درد بیا تو رپ میخوره .................................................. .................................................. ..........................

rumour
Wednesday 19 May 2010, 11:58 AM
اصولا اینا که میگی سبک که نیست.... کسره میزانه. هیچ ربطی هم به ریتم هم نداره که مثلا میگن ریتم 4/4 یا 6/8. من میتونم بی نهایت توی این کسر ها ریتم بنویسم. حالا میشه برای 2/4 ریتم مارش نوشت. میشه آهنگ هوی متال ساخت روش... چه فرقی می کنه؟ آهنگ های system of a down اکثرا از همین کسر میزان های با مخرج 8 داره میبینیم که همین آهنگ های رپ هم اکثرا همین 6/8 هستش. که ماشاا... تولیدش هم زیاده هر ماه کلی آهنگ میاد بیرون. ( حالا بعضی ها اومدن فقط اسمشو عوض کردن شد 6/9!!!!!!!!!!!!!!) اگر اینقدر مشکل باشه که نمیشه این همه آهنگ بیاد بیرون که...!

M8H
Wednesday 19 May 2010, 12:04 PM
آهنگ های رپ هم اکثرا همین 6/8 هستش. که ماشاا... تولیدش هم زیاده هر ماه کلی آهنگ میاد بیرون. ( حالا بعضی ها اومدن فقط اسمشو عوض کردن شد 6/9!!!!!!!!!!!!!!) اگر اینقدر مشکل باشه که نمیشه این همه آهنگ بیاد بیرون که...!
خوب در ماه کلی 8/6 میاد بیرون!
خداییش از این چند تا کار که در ماه میاد بیرون کدومشون خوب میگیره؟!!!!!
نهایتا از هر 100 تا 1 موزیک خوب جواب میده.و اون 1 موزیک هم به خاطره سوژه ی جدید و تنظیم و طراحیه ریتمش میگیره!
پس 8/6 ساختن کار هر کس نیست.
اینون قبول داری؟>!؟!
قضیه ی 9/6 هم کار من نیست.و ما خودمون کلی ساسان رو مسخره کردیم به خاطره این کار.
که اینجا جاش نیست من کامل توضیح بدم که چرا این کار رو کرده.

rumour
Wednesday 19 May 2010, 12:07 PM
6/9 که همینجوری گفتم. ولی من گوش نمیدم فقط میدونم تو مدرسه بچه ها میگن ااااااااااااااااه کاره جدیده فلانی در اومد....! هر روز تقریبا 3 4 تا کاره جدید معرفی می کنن! دیگه به بقیش کاری ندارم من!

M8H
Wednesday 19 May 2010, 12:15 PM
6/9 که همینجوری گفتم. ولی من گوش نمیدم فقط میدونم تو مدرسه بچه ها میگن ااااااااااااااااه کاره جدیده فلانی در اومد....! هر روز تقریبا 3 4 تا کاره جدید معرفی می کنن! دیگه به بقیش کاری ندارم من!
خوب دیگه!
از این 100 تا یکیش فقط میاد بالا اونم به خاطره اینکه سوژه ی جدید و ریتم سازی جدیدی داره.
سپهر جان اگه قرار باشه هر کی بیاد 8/6 بسازه بعد کارش بگیره که دیگه هیچی.
پس نباید به همه ی کارها گفت بی ارزش و غیره هنری.
به کارهای رپی که فقط از یک ریتم لوپ و ملودی لوپ استفاده میکنن میگن بی ارزش.تازه بعضی از اونها هم با ارزش هستن. چون واقعا روش زحمت کشیده میشه.

avm
Wednesday 19 May 2010, 12:36 PM
خوب در ماه کلی 8/6 میاد بیرون!
خداییش از این چند تا کار که در ماه میاد بیرون کدومشون خوب میگیره؟!!!!!
نهایتا از هر 100 تا 1 موزیک خوب جواب میده.و اون 1 موزیک هم به خاطره سوژه ی جدید و تنظیم و طراحیه ریتمش میگیره!
پس 8/6 ساختن کار هر کس نیست.
اینون قبول داری؟>!؟!
قضیه ی 9/6 هم کار من نیست.و ما خودمون کلی ساسان رو مسخره کردیم به خاطره این کار.
که اینجا جاش نیست من کامل توضیح بدم که چرا این کار رو کرده.

خداییش برای من یکی که واقعااااااااااااااااااااا ااااااااا سخته

ارسلان:36:

Parisa-Delbar
Wednesday 19 May 2010, 12:39 PM
من تازه موسیقی رو شروع کردم و چیزی سرم نمیشه ولی از کار اقا حسین خوشم اومد
خوب نیست اینقد به هم بدوبیراه میگین

Solo
Wednesday 19 May 2010, 01:49 PM
خوب قبل از هر چیزی نقد کار
همه چیز تقریبا خوب به نظر میاد .
لول وکال پایین هست و بیس کار بالا هست .
این مجبور کردن شنونده به بیس بیش از حد توی مبحث میکس و مسترینگ کامل رد میشه .
تیونینگ وکال خیلی خوب انجام شده ولی لول وکال 2 db پایین هست و یک مقدار خشک به نظر میرسه .
از نظر آهنگ سازی هم میتونم اینو بگم که توی موزیک ایران ریتم 6/8 جز این مدل و با این تمپو اصلا انگار کشف نشده !

در کل میتونم بگم خسته نباشی و موزیک خوبی بود . به هر حال واسش زحمت کشیده شده .

نظر خودم در مورد بحث هایی که شده :

این دوره زمونه طوری داره به موزیک نگاه میشه که واقعا شرم آوره .
به عنوان مثال شخصی رو میشناسم که صدای خوبی داره ولی هر موقع از موزیک صحبت میشه فقط در مورد درامد حاصل از کنسرتش صحبت میکنه . در حالی که هنوز چیزی برای شنیدن منتشر نکرده و هنوز در حد 0 هست .
تکلیف خودتون رو با خودتون مشخص کنید .
بدنبال پول هستید یا شهرت یا موزیک ؟
درسته که موزیسین های بزرگ دنیا و گروه های معروف و توانمند موزیک درامد های خیلی خوبی دارند ولی اگر خوب دقت کنید اونها بدنبال موزیک بودند نه شهرت و ثروت .
و اگر بدنبال شهرت و ثروت بودند چرا بعد از ثروتمند شدن باز هم به پیشرفت توی موزیک ادامه دادند و تلاش کردند ؟
توی بازار افتضاح ایران که شرکتها بدنبال سود بودند و هستند هم فضا داره به سمتی پیش میره که فقط افراد لایق راس هنرمندان ایران باشند .
حالا اگر این وسط چند نفری خواستند از آب گل آلود ماهی بگیرند و گرفتند ما هم باید پیرو راه اونا باشیم ؟
و جالب اینجاست که همه میدونیم چه کسی هنرمند هست و چه کسی بی هنر !
مردم عموم هم میدونند .
و در ضمن نیازی نیست بدنبال ایرادهای هم بگردیم . نقد نمونه کارها یه لطف هست که در اختیار همه ما قرار گرفته تا بتونیم بیشتر پیشرفت کنیم و فقط همین .
M&H عزیز
توی این بخش با هر نمونه کاری که واسش زحمت کشیدی و قرار میدی تا گوش کنیم من به شخصه خوشحال میشم ولی توجه داشته باش که انجا جای نقد آثار شماست .
چه از نظر فنی و چه از نظر شخصی .
به هر حال دونستن نظر دوستان خودت از هر لحاظ میتونه کمک کنه تا بیشتر از قبل پیشرفت داشته باشی .
موردی نداره که شما هم از نقد ها ناراحت بشی و از خودت دفاع کنی در برابر چیزی که ناراحتت کرده
ولی همونطوری که شما اختیار داری
هرکسی اختیار گفتن یا نگفتن نظرش و یا اینکه تشکر کنه یا نکنه را داره !

نباید از این موضوع ناراحت باشی .

یه مسئله دیگه هم هست
موسیقی شاد و رقص آور به قولی , نیاز جامعه هست اینکه یه شخصی شاد می خونه نباید مورد توهین قرار بگیره .
در کل چون نیاز ایران زمین به موسیقی فاخر ایرانی و غربی از لحاظ تئوری و فنی بیشتر هست و این موزیک های 6/8 از این لحاظ در سطوح پایین تری قرار دارند توی بحث نقد ایرادهای خیلی بیشتری گرفته میشه .
در شنود اول و دوم نقاط ضعفی که در بالا گفتم شنیده شد . ممکنه وقتی با مونیتور گوش کنم ایرادهای بیشتری بگوش برسه .

شاد باشی .

M8H
Wednesday 19 May 2010, 07:45 PM
خوب قبل از هر چیزی نقد کار
همه چیز تقریبا خوب به نظر میاد .
لول وکال پایین هست و بیس کار بالا هست .
این مجبور کردن شنونده به بیس بیش از حد توی مبحث میکس و مسترینگ کامل رد میشه .
تیونینگ وکال خیلی خوب انجام شده ولی لول وکال 2 db پایین هست و یک مقدار خشک به نظر میرسه .
از نظر آهنگ سازی هم میتونم اینو بگم که توی موزیک ایران ریتم 6/8 جز این مدل و با این تمپو اصلا انگار کشف نشده !

در کل میتونم بگم خسته نباشی و موزیک خوبی بود . به هر حال واسش زحمت کشیده شده .

نظر خودم در مورد بحث هایی که شده :

این دوره زمونه طوری داره به موزیک نگاه میشه که واقعا شرم آوره .
به عنوان مثال شخصی رو میشناسم که صدای خوبی داره ولی هر موقع از موزیک صحبت میشه فقط در مورد درامد حاصل از کنسرتش صحبت میکنه . در حالی که هنوز چیزی برای شنیدن منتشر نکرده و هنوز در حد 0 هست .
تکلیف خودتون رو با خودتون مشخص کنید .
بدنبال پول هستید یا شهرت یا موزیک ؟
درسته که موزیسین های بزرگ دنیا و گروه های معروف و توانمند موزیک درامد های خیلی خوبی دارند ولی اگر خوب دقت کنید اونها بدنبال موزیک بودند نه شهرت و ثروت .
و اگر بدنبال شهرت و ثروت بودند چرا بعد از ثروتمند شدن باز هم به پیشرفت توی موزیک ادامه دادند و تلاش کردند ؟
توی بازار افتضاح ایران که شرکتها بدنبال سود بودند و هستند هم فضا داره به سمتی پیش میره که فقط افراد لایق راس هنرمندان ایران باشند .
حالا اگر این وسط چند نفری خواستند از آب گل آلود ماهی بگیرند و گرفتند ما هم باید پیرو راه اونا باشیم ؟
و جالب اینجاست که همه میدونیم چه کسی هنرمند هست و چه کسی بی هنر !
مردم عموم هم میدونند .
و در ضمن نیازی نیست بدنبال ایرادهای هم بگردیم . نقد نمونه کارها یه لطف هست که در اختیار همه ما قرار گرفته تا بتونیم بیشتر پیشرفت کنیم و فقط همین .
M&H عزیز
توی این بخش با هر نمونه کاری که واسش زحمت کشیدی و قرار میدی تا گوش کنیم من به شخصه خوشحال میشم ولی توجه داشته باش که انجا جای نقد آثار شماست .
چه از نظر فنی و چه از نظر شخصی .
به هر حال دونستن نظر دوستان خودت از هر لحاظ میتونه کمک کنه تا بیشتر از قبل پیشرفت داشته باشی .
موردی نداره که شما هم از نقد ها ناراحت بشی و از خودت دفاع کنی در برابر چیزی که ناراحتت کرده
ولی همونطوری که شما اختیار داری
هرکسی اختیار گفتن یا نگفتن نظرش و یا اینکه تشکر کنه یا نکنه را داره !

نباید از این موضوع ناراحت باشی .

یه مسئله دیگه هم هست
موسیقی شاد و رقص آور به قولی , نیاز جامعه هست اینکه یه شخصی شاد می خونه نباید مورد توهین قرار بگیره .
در کل چون نیاز ایران زمین به موسیقی فاخر ایرانی و غربی از لحاظ تئوری و فنی بیشتر هست و این موزیک های 6/8 از این لحاظ در سطوح پایین تری قرار دارند توی بحث نقد ایرادهای خیلی بیشتری گرفته میشه .
در شنود اول و دوم نقاط ضعفی که در بالا گفتم شنیده شد . ممکنه وقتی با مونیتور گوش کنم ایرادهای بیشتری بگوش برسه .

شاد باشی .
واقعا از صحبتاتون استفاده کردم دوست من.و کلی لذت بردم.من هم دوست دارم ایراد ها گفته بشه با ذکر دلیل نه اینکه از راه نرسیده بگن اینجوره یا ارزش نداره!
مرسی عزیزم که وقت خودتتو گذاشتی!

M8H
Wednesday 19 May 2010, 07:48 PM
من تازه موسیقی رو شروع کردم و چیزی سرم نمیشه ولی از کار اقا حسین خوشم اومد
خوب نیست اینقد به هم بدوبیراه میگین
مرسی پریسا خانم شما لطف دارین.

خداییش برای من یکی که واقعااااااااااااااااااااا ااااااااا سخته

ارسلان:36:
:21:
فکرشو کن 8/6 با راک قاطی بشه!چه شود!

avm
Wednesday 19 May 2010, 08:09 PM
:21:
فکرشو کن 8/6 با راک قاطی بشه!چه شود!

اتفاقا قاطی شده!!!! جدا میگم
حالا اگه 4/4 که همش Triplet هست رو 6/8 هم فرض اش کنی که میتونی، خیلی از کارهای متال امروزی رو میشه 6/8 در نظر گرفت، کلا نمیدونم چرا این کسر میزان 6/8 اینقدر Groove داره یه نمونه بارز اش گروه Lamb of God هست که واقعا ریتم های گروو داره و اکثر ریتمهای گروو دارش 6/8 هست :21:

اینم عکسش:

You can see links before reply

از سمت چپ مارک-جان-رندی-کریس و ویلی آدلر

گفتم با یه تیر دو نشونه بزنم

ارسلان

DesironnA
Wednesday 19 May 2010, 08:36 PM
مرسی از جواب تمام دوستان!
ولی واقعا به نظر شما کارهای 8/6 کارهای راحت و بی ارزشی هست؟!!
ولی واقعا 8/6 خییلی سخت تر از ساخت کارهای 4/2 و..... هستش.
چون از کی تا حالا هر کی داره 8/6 میسازه و همه ی سوژه ها استفاده شده.و کاره سختیه که بشه توی 8/6 نو آوری و چیزه جدیدی آوورد.
به خاطره همین سختی هست که دیگه کمتر کسی کارهای 8/6 لس آنجلسی جدید گوش میکنه.
پس واقعا بی انصافیه به کارهای 8/6 یا به کارهای گروه ما بگید بی ارزش.

من این حرفو کلی عرض کردم خدمت دوستان.باز هم از تمام دوستان ممنونم که لطف کردن وقت خودشون رو برای پاسخ دادن و گوش دادن کار من گذاشتن.

ای بابا!
حسین داداش گلم!
فکر میکردم پشت منو خوندی!
ارزش به تنهائی معنا نداره بلکه با پسوندهاشه که معنا پیدا میکنه!
یه مثال دیگه میزنم و خلاص!!!
مثلا میگن پیتزا ارزش غذایی نداره.
خب! کی از پیتزا بدش میاد؟!!! همه هم واسه اینکه دوستشون رو خوشحال کنن و یه ناهار باکلاس بهش ناهار پیتزا میدن!!!! همه هم پیتزا رو دوست دارن!
ولی میگن پیتزا ارزش غذایی نداره.
ببین! پیتزا هم خوش مزس هم خوش بو هم با کلاس طرفدار هم بیشمار داره! اما ارزش غذایی نداره!

درباره موزیک تو هم اینجوریه.
مثلا توی عروسی و تولد و ... نمیان از ویوالدی یا استیو وای یا متالیکا یا استاد شجریان آهنگ بذارن که!! میان موزیکایی مثل موزیکای تو میذارن و میرقصن و خوش میگذرونن.
موزیکایی که توی عروسی باهاش میرقصن، ارزش هنری نداره ولی خیلیا دوستش دارن و باهاش میرقصن!
به همین سادگی!!!!
جون مهیار این پستو چند بار با صدای بلند بخون تا زودی یادت نره!!!

پس چی شد؟!!!
1. ارزش به تنهایی معنا نداره.
2. ارزش با پسوندهاشه که معنا پیدا میکنه.
3. صرفا چیزی که ارزش X نداره، آشغال و بلا استفاده و غیر حرفه ای تعریف نمیشه.

:amدیگه تمومش کنین!:am

پ.ن: اصلا چطوره درباره معنای واقعی مطرب و مطربی یه تاپیک جداگانه بزنیم و دربارش صحبت کنیم؟

M8H
Thursday 10 June 2010, 12:39 PM
از همه ی دوستانی که لطف کردن نظر دادن و وقت خودشون رو گذاشتن ممنونم!
چند روز دیگه کلیپ اون یکی کارم با فرشید کیانی میاد بیرون.

mersedes
Thursday 10 June 2010, 01:45 PM
بهت تبريك ميگم كارت خيلي قشنگه ولي يكم خشكه.ميدوني كه چي ميگي ولي در كل كارت خيلي قشنگه و قشنگ معلومه براش زحمت كشيدي.من با حرف دسيرونا موافقم ولي كار تو قشنگه.جدي ميگم خوراك عروسي و جشن و ... هست.

pink
Saturday 19 June 2010, 07:45 AM
من از اون کار که با صدای فرشید کیانی بود خیلی خوشم اومد بی صبرانه منتظرم تا کلیپشو هم ببینم

لطفا فارسی تایپ کنید

behzad011
Monday 5 July 2010, 02:01 PM
با حاله

mansoor.violin
Monday 5 July 2010, 02:40 PM
خسته نباشید
عالیه
دمتون گرم