PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استاد خوب برای آموزش کیبورد

joojefarary
Monday 17 May 2010, 01:49 PM
سلام دوستان . من یک سه ماهی کلاس کیبورد میرم . آموزشگاه سل . استادم داره میره دیگه از این آموزشگاه . یک استاد دیگه داره اسمش پاشنا . کسی میدونه سمت غرب چه استاد اموزشگاه خوب دیگه هست که برم اونجا ؟

HamedSedighi
Monday 17 May 2010, 02:54 PM
سلام دوستان . من یک سه ماهی کلاس کیبورد میرم . آموزشگاه سل . استادم داره میره دیگه از این آموزشگاه . یک استاد دیگه داره اسمش پاشنا . کسی میدونه سمت غرب چه استاد اموزشگاه خوب دیگه هست که برم اونجا ؟

سلام
خب استاد دیگر همین آموزشگاهی که نام بردی ، چه اشکالی وجود داره که با او تمرین کنی ؟

joojefarary
Monday 17 May 2010, 03:23 PM
آخه این استاد که داشتم خیلی حالیش بود . خیلی حرفهای تر از این یکی استادم . پاشنا قبلا باهاش داشتم زیاد استاد جالب نبود . اون استادم که رفته میگه بیا خصوصی کار کنیم جلسه 25000 تومن . منم نمیتونم همچین هزینه بدم . آموزشگاه جلسه 8000 تومن میدادم .

HamedSedighi
Monday 17 May 2010, 03:51 PM
آخه این استاد که داشتم خیلی حالیش بود . خیلی حرفهای تر از این یکی استادم . پاشنا قبلا باهاش داشتم زیاد استاد جالب نبود . اون استادم که رفته میگه بیا خصوصی کار کنیم جلسه 25000 تومن . منم نمیتونم همچین هزینه بدم . آموزشگاه جلسه 8000 تومن میدادم .

درست است هزینه سنگینی است .

من که تهران نیستم و اصلا راجع به آموزشگاه ها و اساتیدشان اطلاعی ندارم .

امیدوارم دوستانی که می دانند به اطلاع شما برسانند .

sunshine
Monday 17 May 2010, 07:27 PM

دوست عزيز ممكنه توضيح بدين كه اين اساتيد چه مطالبي رو آموزش ميدن كه همچين رقمهايي رو مطالبه ميكنن؟ من تعجب ميكنم اين براي آموزش يك ساعته خيلي رقم بالاييه مگه ميخواد بياد فيل هوا كنه كه اين مبلغو ميگيره.

joojefarary
Tuesday 18 May 2010, 10:36 AM
ایشون کارشناسی خوندن . بعد چیزهایی که توی این سه ماه برای من آموزش دادن . از کتاب تارپینیان شروع کردیم . آهنگهایی انتخاب میکردن که یک نتکه داخلش باشه . نکتهایی مانند : نت اولی که اول آهنگها استفاده میشه بهش میگن فکر کنم آفتاکت . نتهای تزیین .گامها . بملهایی که اول آهنگها قرار داده میشه . چه موقع از بکار استفاده میشه . اگه اول آهنگی نتی بمل شد تا آخر بمل . خودشون voice های داخل کیبوردشون ساخته بودن وتغییر داده بودن . کیبورد خودشونم pa800 . حرفهایی هم در مورد اینکه چه جوری یک آهنگ میسازنند و مدوله میکنند تا گوش اذیت نکنه . 22 سالم هست کیبورد میزنند .

joojefarary
Tuesday 18 May 2010, 01:45 PM
رفتم باهاشون صحبت کردم گفتن جلسه 16000 تومن برای یک ساعت الی یک ساعت نیم . به نظر شما خوبه ؟
امروز رفتم صادقیه یک چند تا آموزشگاه سر زدم اسمشون مهر آوا و همای سعادت و باراد . کدوم یکیشون بهتر ؟

joojefarary
Thursday 20 May 2010, 05:25 PM
کسی نبود کمک کنه ؟

joojefarary
Thursday 27 May 2010, 09:49 PM
بالاخره رفتم آموزشگاه همای سعادت . استاد اونجا اسمش آقای رضایی 32 سالم سابقه کار دارند و مدرک کارشناسی ارشد پیانو دارند .

molka
Friday 28 May 2010, 12:11 AM
دوست عزیز سلامmolkaصحبت میکنه، اگه میخوای نت یاد بگیری کلاس زیاده ، اگه میخوای طریقه آهنگ زدن رو یاد بگیری گوش بهرین وسیله برای یاد گیریه ، استاد جز چندتا آهنگ بهت یاد بده بعد پولش رو میگیره بعد بهت میگه خداحافظ ، اگه میخوای تو کیبورد دستت رووون بشه آهنگهای لزگی و ... رو بزن بعد میبینی که هر چی تا الان زدی هیچجا بدردت نخورده . (فقط بخاطر خودت میگم تا پولت رو جاهای بهتری خرج کنی)

joojefarary
Friday 28 May 2010, 12:22 AM
دوست عزیز سلامmolkaصحبت میکنه، اگه میخوای نت یاد بگیری کلاس زیاده ، اگه میخوای طریقه آهنگ زدن رو یاد بگیری گوش بهرین وسیله برای یاد گیریه ، استاد جز چندتا آهنگ بهت یاد بده بعد پولش رو میگیره بعد بهت میگه خداحافظ ، اگه میخوای تو کیبورد دستت رووون بشه آهنگهای لزگی و ... رو بزن بعد میبینی که هر چی تا الان زدی هیچجا بدردت نخورده . (فقط بخاطر خودت میگم تا پولت رو جاهای بهتری خرج کنی)
چه کتاب پیشنهاد میکنید ؟ من الان دارم کتاب تارپینیان تمرین میکنم .

ashkeiran
Monday 19 July 2010, 08:22 AM
سلام من استاد رضایی رو خوب می شناسم باهاش یک سال کار کردم . شروع میکنه گامها رو بهت یاد میده بعد نت آهنگ میده خونه کار کنی جلسه بعد تحویل بدی.
من استاد زیاد داشتم به جرات میگم کارش خوبه فقط کافی یه آهنگ رو گوش بده بعدش با زدن 2 یا 3 تا کلاویه کل آهنگو با آکورد در میاره اما به من نتونست کمک کنه چون من مشگل ریتم داشتم.

joojefarary
Monday 19 July 2010, 09:27 AM
سلام من استاد رضایی رو خوب می شناسم باهاش یک سال کار کردم . شروع میکنه گامها رو بهت یاد میده بعد نت آهنگ میده خونه کار کنی جلسه بعد تحویل بدی.
من استاد زیاد داشتم به جرات میگم کارش خوبه فقط کافی یه آهنگ رو گوش بده بعدش با زدن 2 یا 3 تا کلاویه کل آهنگو با آکورد در میاره اما به من نتونست کمک کنه چون من مشگل ریتم داشتم.
شما آموزشگاه سل رفتین ؟ به نظر من از نظر کنترل روی کلاس ضعیف ببین من با این استادم که میگم اسمش پاشنا ما در یک کلاس 30 دقیقه 3 4 آهنگ میزنیم و ازم غلط گیری میکنه ولی استاد رضایی این کنترل نداره همش میگفت باید یک ساعت ور داری . و بدون اینکه در نظر بگیر در چه سطحی هستم به من گفتم برو آهنگهای کتاب چهل سال پاپ بزن . ولی این استاد خود من یک حوبی داره بر داشت آهنگ رو خلاصه کرد و ساده کرد به صورت یک جزوه در اورد که هم دستت راه بیافته هم نت خونیت قوی بشه هم خسته نشی . یک مدتیم با استاد کاوه بودم که ایشون توی سردار جنگل کلاس خصوصی دارند اگه خواصتی شمارش بهت میدم برو پیشش کارشو ببین اون وقت میبینی چقدر ماهرتر از رضایی این استادم خودش صداهای کیبورد عوض کرد . 22 سالم هست نوازنده است و کارشناسی پیانو هم داره .

ashkeiran
Monday 19 July 2010, 12:03 PM
سلام ممنون از جوابت. من تعصبی روی استاد رضایی ندارم من فقظ ایشون رو با اساتید قبلیم مقایسه کردم و میدونم که میگه 1 ساعته بگیر چون اون آموزشگاه بیشتر روی بازیگری تبلیغ میکنه و فعاله و زیاد شاگرد موسیقی نداره.
.
ممنون میشم اگه شماره استاد کاوه رو بهم بدی برم پیشش. من میتدی نیستم نت خونی رو کامل بلدم و بدون مشگل اجرا میکنم کتابهای 40 سال موسیقی پاپ رو هم دارم و کار میکنم. آهنگ های گوشی رو نمیتونم کامل در بیارم برای همین دنبال یک استاد حرفه ای میگردم گوشمو قوی کنه و آکورد و ریتم با من کار کنه.

اگه امکانش هست از استاد کاوه برام بیشتر بگو: سن و تجربه و ساز تخصصی؟و...

joojefarary
Monday 19 July 2010, 04:14 PM
منم میدونم دوست من فقط از این نظر گفتم اگه به استاد کاوه کار کنی میفهمی فرق استادا توی چی . دانشجوی رشته هنر بود کارشناسی پیانو داره . سازش هم پیانو هم کیبرد خودش کیبرد pa800 داره که با اون آموزش میده پیانو هم داره . استد خیلی دلسوزی توی اموزش آهنگسازی هم اگه بخوای بهت یاد میده . ولی یک بعدی داره این هزینه هر جلسه 20000 تومن مثل اینکه میگیره و کلاساش از یک ساعت بیشتر .

ashkeiran
Tuesday 20 July 2010, 07:40 AM
ممنونم لطفا شماره تماسشو بهم بده بتونم ببینمش.

joojefarary
Tuesday 20 July 2010, 10:21 AM
ممنونم لطفا شماره تماسشو بهم بده بتونم ببینمش.

برات خصوصی فرستادم .