PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : میوه ی ممنوعه

SOLAIEN
Wednesday 19 May 2010, 12:07 PM
کل قطعه ی میوه ممنوعه ( حتی ملودیش ) را با سنتور ببینید قشنگه .... این قطعه تصویریه ولی کیفیت صداش عالیه ... نظرتون را راجع بش بگید ...
آدرس لینک
You can see links before reply
نوازنده ی قطعه کیوان قاضی

Black_Violin
Wednesday 19 May 2010, 12:40 PM
شما ماشالله خیلی در این زمینه با سنتور فعال هستید.کاش این نت ها برای ویولون هم تنظیم می شد شاید کم نت ترین ساز همین ویولون ایرانی و پاپ باشه...

SOLAIEN
Wednesday 19 May 2010, 03:27 PM
بله .............. !!!!!!!!

Mehraneh
Wednesday 19 May 2010, 05:50 PM
هنوز دانلودش نکردم اما همین اول به خاطر اینکه اینو گذاشتینش ازتون یه عااااااالمه ممنونم....
مرسی احسان خواجه امیری.....

Mehraneh
Wednesday 19 May 2010, 06:04 PM
wo0wo0wo0wo0wo0w
دانلودش کردمممممممممممممم....
خیلی خوب بود فقط تنها موردی که داشت فکر می کنم یه کم تند زدید چون آهنگ اصلی میوه ممنوعه یه کم آروم تره ولی در کل خیلی خوب بود...دمتون گرم که میوه ممنوعه رو زدید دلم باز شد...
راستی اگه می خواید نوازندگی ستنور این قطعه رو ببنید می تونید سی دی کنسرت آذر 86 احسان خواجه امیری رو بگیرید اونجا آقا استاد میثم مروستی برای این قطعه سنتور می زنند که خیییییلی هم قشنگه...

SOLAIEN
Wednesday 19 May 2010, 07:29 PM
wo0wo0wo0wo0wo0w
دانلودش کردمممممممممممممم....
خیلی خوب بود فقط تنها موردی که داشت فکر می کنم یه کم تند زدید چون آهنگ اصلی میوه ممنوعه یه کم آروم تره ولی در کل خیلی خوب بود...دمتون گرم که میوه ممنوعه رو زدید دلم باز شد...
راستی اگه می خواید نوازندگی ستنور این قطعه رو ببنید می تونید سی دی کنسرت آذر 86 احسان خواجه امیری رو بگیرید اونجا آقا استاد میثم مروستی برای این قطعه سنتور می زنند که خیییییلی هم قشنگه...

مرسی نظره لطفتونه .............

Acoustic
Wednesday 19 May 2010, 08:02 PM
زیبا بود ممنون

arish
Wednesday 26 May 2010, 08:36 PM
قشنگ بود مرسی. خودت نتشو در اوردی؟

SOLAIEN
Wednesday 26 May 2010, 10:45 PM
قشنگ بود مرسی. خودت نتشو در اوردی؟

سلام مرسی از نظرت ... باید بگم که استادم رو سنتور درآورده ... از این جور قطعه ها خیلی دارم مشکل اینها اینه که نت ندارن یعنی کسی حاضر به نت کردنش نمیشه چون گوشی تقریبا میشه تشخیص داد ...
ولی تا جایی که شده چند تا نت از اینجور قطعات من تو بلوگم گذاشتم خواستی یه سر بزن ...

NavidNR
Wednesday 1 December 2010, 08:38 PM
با سلام اگر نت تار میوه ممنوعه رو بذارید منون میشم!

ALI2323
Friday 10 December 2010, 11:00 PM
دوستان این قطعات جناب کیوان قاضی نت نداره ایشون کار های بسیار زیبای دیگری هم دارند... من خودم خیلی از کاراشون رو در آوردم و واقعا کارشئن رو قبول دارم

z_m
Saturday 11 December 2010, 04:40 PM
کل قطعه ی میوه ممنوعه ( حتی ملودیش ) را با سنتور ببینید قشنگه .... این قطعه تصویریه ولی کیفیت صداش عالیه ... نظرتون را راجع بش بگید ...
آدرس لینک
نوازنده ی قطعه کیوان قاضی

ببخشید چرا این فیلمای شما اونوریه؟ یعنی چرااونوری فیلم گرفتین؟؟؟:106::106:من الان افقی میبینم...

یه سوال دیگه میتونم بدونم این آقای کیوان قاضی خودشون شاگرد کی بودن؟؟؟ وچند وقته که میزنن؟؟؟

سپاس
.
.
.

SOLAIEN
Saturday 11 December 2010, 09:51 PM
ببخشید چرا این فیلمای شما اونوریه؟ یعنی چرااونوری فیلم گرفتین؟؟؟:106::106:من الان افقی میبینم...

یه سوال دیگه میتونم بدونم این آقای کیوان قاضی خودشون شاگرد کی بودن؟؟؟ وچند وقته که میزنن؟؟؟

سپاس
.
.
.

سلام ...
اونوری بودنش به خدا تقصیر من نیست تقصیر موبایل هستش ...
آقای قاضی از 6 الی 7 سالگی تا الان که 21 سالشونه ساز می زنن ... و به گفته ی خودشون بیشتر بصورت خودآموز یاد گرفتند اما نزدیک به 7 الی 8 سال پیش با آقای اردوان کامکار کار می کردند ... اطلاعات ردیف و موسیقی ایرانی رو هم نزد آقای پژمان اختیاری تکمیل کردند ...
ایشون در حال حاضر در حال آماده کردن آلبوشون همراه با یکی از بزرگان سنتور نواز هستند که بهتتره فعلا نام نبرم ...
شادزی

z_m
Saturday 11 December 2010, 09:58 PM
سلام ...
اونوری بودنش به خدا تقصیر من نیست تقصیر موبایل هستش ...
آقای قاضی از 6 الی 7 سالگی تا الان که 21 سالشونه ساز می زنن ... و به گفته ی خودشون بیشتر بصورت خودآموز یاد گرفتند اما نزدیک به 7 الی 8 سال پیش با آقای اردوان کامکار کار می کردند ... اطلاعات ردیف و موسیقی ایرانی رو هم نزد آقای پژمان اختیاری تکمیل کردند ...
ایشون در حال حاضر در حال آماده کردن آلبوشون همراه با یکی از بزرگان سنتور نواز هستند که بهتتره فعلا نام نبرم ...
شادزی

ممنون...خوب موبایلو از اونوری بگیرین که اینطوری نشه...:10:

جاااااااااااااااان....:43: از 6 -7 سالگی....:43: مگه میشه؟؟؟؟:39:

چطوری آخه؟؟؟؟؟!!!!!:106::106:

SOLAIEN
Saturday 11 December 2010, 10:06 PM
ممنون...خوب موبایلو از اونوری بگیرین که اینطوری نشه...:10:

جاااااااااااااااان....:43: از 6 -7 سالگی....:43: مگه میشه؟؟؟؟:39:

چطوری آخه؟؟؟؟؟!!!!!:106::106:

6-7 سالگی که چیزی نیست دیگه به اردوان که 4 سالگی شروع کرد که نمی رسه !!!!!!!!!
ولی خب کلا چون خانوادتا اینها اهل موسیقی و ساز زدن بودند خیلی راحت پیشرفت میکنن ...

:21ox66r:

b4u_6624
Thursday 21 June 2012, 10:58 AM
سلام خواهشا اگر نت کارهای آقای قاضی رو دارید بزارید چوون واقعاااا عالیـــــــــــــــــــــ ـــه

mojtabamozaffar
Wednesday 22 August 2012, 07:30 PM
عاللللللللییییییییییییی بود
نت این قطعه رو هیچ کی نداره؟
تو کتابی چاپ نشده؟

javad_pu
Monday 25 March 2013, 01:52 PM
برو به این وبلاگ داره
santourclub.blogfa.com

Sampler
Monday 25 March 2013, 03:03 PM
زیبا بود ..

نوازنده ی اصلی این قطعه استاد میثم مروستی هستند که بسیار بسیار زیبا این کار رو اجرا کردند ..

AminSantori
Tuesday 26 March 2013, 09:53 PM
اجرای آهنگ میوه ممنوعه توسط میثم مروستی -کنسرت 1386

farshad70
Friday 5 July 2013, 08:45 PM
عالیه ، من شاگرد آقای کیوان قاضی بودم کارش حرف نداره
آقا من میتونم با ایمیل باهاتون در ارتباط باشم ؟
این ایمیلمه amir.farshad70@gmail.com
اگه موافقین یه ایمیل بهم بزنید ممنون

mehran_dm
Monday 7 September 2015, 01:49 PM
سلام، میشه لطف کنید نت این آهنگ رو بذارید؟

astaminophen99
Tuesday 23 February 2016, 08:41 AM
سلام یه لطف کنید Mx player رو نصب کنید اون افقیش میکنه اما شما گوشیتون رو صاف بگیرید نمیچرخه و شما صاف میبینینش