PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمونه کار ویولون از Blackviolin-الهه ناز

Black_Violin
Wednesday 19 May 2010, 04:30 PM
سلام.:5:
راستش دیدم این گیتاری های سایت خیلی دارن جولون میدن گفتم یه عرض اندامی کنم.:30:هرچند که از یک اماتور چیزی به همین اندازه خیلی زیاده.:48:
اقای حمید خان بیا گوش کن یکم بخند مسخرمون کن این تایپ از ان توست برادر ... :19:
متاسفانه چون اتاق من خیلی پره و تا خرخره شبیه انباریه یکم صدا بد ضبط میشه ولی خوب بازم میشه فهمید یک ویولون داره ویز ویز می کنه....مطمئنم اگر بنان زنده بود زنده زنده دفنم می کرد.:26:

در هر حال اگر خندیدین دمتون گرم.:35:
اگر گریه کردین به حال ویولونیست ها بازم مرسی
اگر خوشتون اومد واقعا مرسی خیلی بیشتر از دوتای قبلی :43::21:

یاحق:am

ar.rad.24
Wednesday 19 May 2010, 06:27 PM
قشنگ بود...
جواب مناسبی به گیتاریستها بود :41::am

BaBak_ParSian
Wednesday 19 May 2010, 06:37 PM
بد نبود - میگم کاشکی حداقل عکس بهتری می زاشتی برای اواتورت این خانوم کلا ویولن رو خیلی بد گرفته

AFRooGH
Wednesday 19 May 2010, 06:53 PM
از اونجایی که هدف همه ما از گذاشتن نمونه کار توی این سایت اینه که باقی دوستان اشکالاتمون رو بگن تا در اجرای بعدی. اون اشکالات رو برطرف کنیم که کارمون زیبا تر بشه .من هم اینجا(به عنوان یک دوست و یه نوازده کاملا مبتدی) چند تا از مشکلات کوچیکتو میگم تا ببینم دفعه بعدی چطوری میزنیش..موافقی؟؟
1..چرا کل قطعه رو پیانو اجرا کردی؟؟منظورم اینه که این کار یه کار بسیار سنگین. با اباهت والبته سخته
باید تو اجرای اون در مواقع لازم فورته وپیانو ها رو بجا و به موقع به کار ببری نه همش f یا همشp.
2..هدفت این بود که زود کارو تموم کنی واصلا ارزش نت ها رو رعایت نمیکردی
3..اگه نوازنده های کلاسیک رو ببینی .میبینی که در اجرای یه نت گرد یا سیاه از طول کل ارششون استفاده میکنن(به نظر من تو اجرای این قطعه باید یه چنین طرفندی رو بکار برد والبته درلابه لای نت ها باید از تکیه های ریز ایرانی هم استفاده کرد تا اون حال و هوای ایرانی بودنش حفظ بشه)
منظورم این نیست که کار رو از ریتم بندازی این کارو با توجه به تمپوی اون کار رعایت کن و انجام بده
4..بیشتر سعی کردی از خودت چیزایی رو اضافه کنی و توجه کمتری به اصل نت داشتی اینطوی موقع زدن خودت خیلی حال میکنی ولی وقتی گوش میکنی با خودت میگی...چرا اینطوری شد؟؟
5..واما محاسن....
احساس خیلی خوبی داری ونشون میدی که به کاری که داری میکنی علاقه داری واین مطمعنن در ردیف نوازی خیلی بهت کمک میکنه
و در کل موفق باشی
من خودم دوست دارم هر وقت کاری رو میذارم همه ازم انتقاد کنن تا اون کارو اصلاحش کنم تا تعریف و:41:هایی که همش به ضررم تموم میشه

SOLAIEN
Wednesday 19 May 2010, 07:33 PM
قشنگ بود ... مرسی ... ببین میتونی پاپیون و پدرخوانده را بزنی و بهم بدی ... ممنون میشم

Black_Violin
Wednesday 19 May 2010, 09:41 PM
قشنگ بود ... مرسی ... ببین میتونی پاپیون و پدرخوانده را بزنی و بهم بدی ... ممنون میشم

سلام.البته که میشه... در اولین فرصت چشم ... البته اگر قابل باشم که نیستم.مرسی:5:

Black_Violin
Wednesday 19 May 2010, 09:46 PM
از اونجایی که هدف همه ما از گذاشتن نمونه کار توی این سایت اینه که باقی دوستان اشکالاتمون رو بگن تا در اجرای بعدی. اون اشکالات رو برطرف کنیم که کارمون زیبا تر بشه .من هم اینجا(به عنوان یک دوست و یه نوازده کاملا مبتدی) چند تا از مشکلات کوچیکتو میگم تا ببینم دفعه بعدی چطوری میزنیش..موافقی؟؟
1..چرا کل قطعه رو پیانو اجرا کردی؟؟منظورم اینه که این کار یه کار بسیار سنگین. با اباهت والبته سخته
باید تو اجرای اون در مواقع لازم فورته وپیانو ها رو بجا و به موقع به کار ببری نه همش f یا همشp.
2..هدفت این بود که زود کارو تموم کنی واصلا ارزش نت ها رو رعایت نمیکردی
3..اگه نوازنده های کلاسیک رو ببینی .میبینی که در اجرای یه نت گرد یا سیاه از طول کل ارششون استفاده میکنن(به نظر من تو اجرای این قطعه باید یه چنین طرفندی رو بکار برد والبته درلابه لای نت ها باید از تکیه های ریز ایرانی هم استفاده کرد تا اون حال و هوای ایرانی بودنش حفظ بشه)
منظورم این نیست که کار رو از ریتم بندازی این کارو با توجه به تمپوی اون کار رعایت کن و انجام بده
4..بیشتر سعی کردی از خودت چیزایی رو اضافه کنی و توجه کمتری به اصل نت داشتی اینطوی موقع زدن خودت خیلی حال میکنی ولی وقتی گوش میکنی با خودت میگی...چرا اینطوری شد؟؟
5..واما محاسن....
احساس خیلی خوبی داری ونشون میدی که به کاری که داری میکنی علاقه داری واین مطمعنن در ردیف نوازی خیلی بهت کمک میکنه
و در کل موفق باشی
من خودم دوست دارم هر وقت کاری رو میذارم همه ازم انتقاد کنن تا اون کارو اصلاحش کنم تا تعریف و:41:هایی که همش به ضررم تموم میشه

با تشکر از نظر خیلی خوب و سازنده ات و اینو بگم که در اکثر موارد باهات هم عقیدم. کار کاملا سنگین بود شایدم یه همچین حسی به این خاطر به ادم دست میده که این اهنگ فقط روی سیم ر و سل اجرا شده بود.
2-ارزش نت ها به خاطر احساسی بودن کامل اهنگ بود این نت کاملا گوشی بود و اصلا از نت استفاده نکردم برای همین وزن و عروضی توش دیده نمیشه.
3-دقیقا این همون مشکلیه که من دارم و استادم گفته باید برطرفش کنی.در مورد تکیه ها هم من خیلی کم استفاده می کنم بیشتر عاشق گلیساندو ام.:5:
4-اینم مربوط به همون احساسی بودنه که البته بله همینطوره که اونم سلیقه ایه و ممکن خیلی از دوستان خوششون نیاد در این مورد حق دارید.

در کل ممنونم ازت و واسه راهنمایی هات ازت متشکرم حتما توی کارهام استفاده می کنم و سعی می کنم این همه اشکال رو به حداقل برسونم.
مرسی
یا حق

Black_Violin
Wednesday 19 May 2010, 09:46 PM
بد نبود - میگم کاشکی حداقل عکس بهتری می زاشتی برای اواتورت این خانوم کلا ویولن رو خیلی بد گرفته

طرف تازه وارد بوده خیلی حس داشته شما جدی نگیرش :5::21:

HamedSedighi
Wednesday 19 May 2010, 10:03 PM
:41::41:
تا جایی که یادم میاد به نوازندگی ویولن دیگران هم داخل انجمن گوش کرده بودم اما به نظرم تو حس و لهجه نواختن بهتری داری .

و بایستی بیشتر تمرین کنی .

Mehrdadgh4
Wednesday 19 May 2010, 10:04 PM
به سلام رفیق خودم :D خیلی خوب بود و اشکالاتی بود که دوستمون گفتن.حداقل بهتر از کارای من بود. راستی میشه بگی چند ساله ویلن کار میکنی؟

Sina_Yanni
Wednesday 19 May 2010, 10:19 PM
ای ول مسعود جان احساست تحسین برانگیزه . کاش منم یه روزی بتونم احساسی ساز بزنم ! بیشتر سعی میکنم فالش نشه تا احساس !!! :violinplay3:

ممنون از نمونه کارت . دیگه داشت بازار ویلنیستا کساد میشداااااااااااا !!! :24:

Black_Violin
Wednesday 19 May 2010, 10:21 PM
ممنونم سینای عزیز.
مسئله فالشی نت دو من ریشه در انگشتان من داره که اونم تا یکی دو هفته ی دیگه کاملا برطرف میشه.
واقعا خوشحالم حالا با وجود دوستان خوبی مثل شما تمامی اشکالاتم رو دوباره یادداشت می کنم و انشالله توی نمونه کار بعدی همه رو رفع می کنم.
مرسی از همه

Black_Violin
Wednesday 19 May 2010, 10:24 PM
به سلام رفیق خودم :D خیلی خوب بود و اشکالاتی بود که دوستمون گفتن.حداقل بهتر از کارای من بود. راستی میشه بگی چند ساله ویلن کار میکنی؟

سلام داداش مهرداد
من گنده زیاد اومدم :21: اما کلا سرجمع میشه توی پائیز 3 سال کامل میشه.بعدشم من انگشت کوچیکه تو نمیشم هنوزم دارم اون مراببوست رو گوش می کنم به نظرم خدای احساسه.
مرسی از لطفت .
خوش باشی

Black_Violin
Wednesday 19 May 2010, 10:25 PM
:41::41:
تا جایی که یادم میاد به نوازندگی ویولن دیگران هم داخل انجمن گوش کرده بودم اما به نظرم تو حس و لهجه نواختن بهتری داری .

و بایستی بیشتر تمرین کنی .

لطفت رو میرسونه Arckey جان.
خوشحالم که بگم توی ویولون هیچ تکنیکی ندارم اما سعی می کنم با احساسم حالشو یکم بهتر کنم تا حداقل خودم توی تنهایی ازش لذت ببرم.
مرسی دوست گلم.:am

Mohsen_M
Thursday 20 May 2010, 10:33 AM
درود، زیبا بود!
گرچه خیلی نمی شه گیتار رو با ویولن مقایسه کرد! ولی ... خوشحالم که گیتاریست های سایت باعث شدن که شما هم عرض اندامی بکنید!
دمتون گرم! آرشتون سوزان!

hdhamid
Thursday 20 May 2010, 10:43 AM
به به به .........
سلام به دوس جون خودم... ایول .. کار درست .. دمت جیـــــــــــز.... اینطوری که تو زدی فکر کنم عاشق شدیا .. همچین پر آب و تاب و پر حس بود...
ببینم مگه ما گیتار دارهای بی هنر چه کری خوندیم که حالا اینجوری میگین؟؟!! چه ربطی داره ؟؟
ولی از اینکه صدای ساز زدنتو شنیدم خیلی خوشحالم رفیق ..
شاد زی.....

DesironnA
Thursday 20 May 2010, 02:49 PM
بسیار زیبا.
تبریک میگم.
فقط من احساس کردم یا سازت کوک نیست یا با توجه به این که ویولن fretless هست، پوزیشن ها رو کم سری یا کرون تر میگرفتی.

Black_Violin
Thursday 20 May 2010, 07:35 PM
به به به .........
سلام به دوس جون خودم... ایول .. کار درست .. دمت جیـــــــــــز.... اینطوری که تو زدی فکر کنم عاشق شدیا .. همچین پر آب و تاب و پر حس بود...
ببینم مگه ما گیتار دارهای بی هنر چه کری خوندیم که حالا اینجوری میگین؟؟!! چه ربطی داره ؟؟
ولی از اینکه صدای ساز زدنتو شنیدم خیلی خوشحالم رفیق ..
شاد زی.....

سلام.
عاشقی هم بخشی از موسیقیه برادر :43::17:
شما گیتار دارها بی هنر نیستید.فقط خواستم روت کم شه که مثل اینه که خراب کردم :21: روت کم نشد؟؟ هان ؟؟؟ زود بگو...
قربانت ولی ما بیشتر مشعوف میشویم صدای ساز شما رو بشنویم.:5:
موفق باشی

Black_Violin
Thursday 20 May 2010, 07:35 PM
درود، زیبا بود!
گرچه خیلی نمی شه گیتار رو با ویولن مقایسه کرد! ولی ... خوشحالم که گیتاریست های سایت باعث شدن که شما هم عرض اندامی بکنید!
دمتون گرم! آرشتون سوزان!
دل شوما هم روشن....:9::am

Black_Violin
Thursday 20 May 2010, 07:36 PM
بسیار زیبا.
تبریک میگم.
فقط من احساس کردم یا سازت کوک نیست یا با توجه به این که ویولن fretless هست، پوزیشن ها رو کم سری یا کرون تر میگرفتی.

بازم بر میگرده به همون انگشت ها و مسئله ایی که اه مارو برانگیخته....ساز کاملا کوکه من انگشتم یکم فالشه.مرسی:31:

hdhamid
Thursday 20 May 2010, 08:01 PM
بازم بر میگرده به همون انگشت ها و مسئله ایی که اه مارو برانگیخته....ساز کاملا کوکه من انگشتم یکم فالشه.مرسی:31:

عیب نداره منم گوشام فالشه .. این به اون در!!! :21:

pajang70
Thursday 20 May 2010, 09:55 PM
كجا گوش كنم كارتو

DesironnA
Friday 21 May 2010, 01:18 AM
كجا گوش كنم كارتو

درود
ورودتون رو به سایت تبریک میگم.
دوست عزیز برای این کار، در پست اول این تاپیک بروی لینک فایل زمینه کلیک و سیو نمائید.

aster
Friday 21 May 2010, 01:21 AM
مسعود جان چند وقته ویولن میزنی؟
من به عنوان یک تازه کار و خیلی آماتور چند تا نکته توی نواختنت متوجه شدم.
اول یک مقدار تعویض سیم هات صدا داشت.
دوم در یک قسمت آرشه روی سیم ها حالت بالا و پایین پریدن داشت.
سوم اگر به صدای نت ها بهتر گوش کنی میتونی از مقدار فالشیش کم کنی.
چهارم در بعضی نت ها مقدار صدای تولید شده خیلی کم هستش که یا خودت با آرشه این کارو میکنی و یا قدرت انگشتات برای گرفتن سیم کمه؟
در هم آمیختن صدای نت هات که در بعضی قسمت ها شنیده میشد خوب بود.
در کل خوب بود.لذت بردیم.
نت این آهنگ رو اگه میشه برام بفرست. ممنون
علیرضا

Black_Violin
Friday 21 May 2010, 01:44 AM
مسعود جان چند وقته ویولن میزنی؟
من به عنوان یک تازه کار و خیلی آماتور چند تا نکته توی نواختنت متوجه شدم.
اول یک مقدار تعویض سیم هات صدا داشت.
دوم در یک قسمت آرشه روی سیم ها حالت بالا و پایین پریدن داشت.
سوم اگر به صدای نت ها بهتر گوش کنی میتونی از مقدار فالشیش کم کنی.
چهارم در بعضی نت ها مقدار صدای تولید شده خیلی کم هستش که یا خودت با آرشه این کارو میکنی و یا قدرت انگشتات برای گرفتن سیم کمه؟
در هم آمیختن صدای نت هات که در بعضی قسمت ها شنیده میشد خوب بود.
در کل خوب بود.لذت بردیم.
نت این آهنگ رو اگه میشه برام بفرست. ممنون
علیرضا

سلام ...
بله انگشت برداری من هنوز داره صدا میده :17:
پروندن ارشه که کاره همیشگیمه و به هیچ وجه حذفش نمی تونم بکنم :19:
اونم درموردش گفتم که چرا فالشه . البته فالشی فقط برای یک نت بیشتر نیست
صدا کمه چون کامپیوتر من هرکاری کردم زیاد ضبط نکرد
نتی نداشت گوشی زدم.
مرسی از نظرت
یا علی

korutzer