PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک ویدئوی فوق العاده از پیانو! (نحوه خوردن پیانو!!!)

DesironnA
Thursday 20 May 2010, 11:57 AM
درود!
چند روز پیش جناب آرش هادیان طی ارسال یک پیام خصوصی، لینکی رو برای من فرستاد از یک نوازندگی فوق العاده حرفه ای!!!!!
من دیال آپ هستم اما با وجود سرعت کم، حدود دو ساعت و خرده ای صبر و حوصله به خرج دادم و بالاخره فایل رو دانلود کردم. اما واقعا می ارزید!!!
به شما هم پیشنهاد میکنم حتما دانلود کنید و این کار رو ببینید که چگونه می شود پیانو را قورت داد!!!!
خود من 21 سال پیانو میزنم و با دیدن این ویدئو اشکم در اومد!!!! چرا؟!! خودتون میبینید!!
فقط امیدوارم قبلا ندیده باشید!!

Lang Lang - Liszts's Hungarian Rhapsody No2 (You can see links before reply)
35 مگابایت
:43::43::43::43::43:
:amآرش عزیز صمیمانه ازت سپاسگذارم.:am

rumour
Thursday 20 May 2010, 12:40 PM
قدیمه ی!!!! قانون کپی رایت من نقض شد! قبلا می گذاشتم تو سایت!
ولی جدا خیلی عاااااااااااالیییییییی می زنه!!! دیوانه میشه آدم.

Arash-hadian
Thursday 20 May 2010, 12:53 PM

خواهش میکنم مهیار جون... قابلتو نداشت . همینطور قابل بقیه پیانیست های سایتو (چشمک)

فقط امیدوارم باعث نشم که بخش پیانو با دیدن این ویدیو نا امید بشن و دیگه فعالیت نکنن!!!!!

Porya
Thursday 20 May 2010, 01:44 PM
WOow !!!

عجب چیزی !!!!! خداییش ادم .... !!!

نه ارش جان اتفاقا اینو دیدم حس تمرینم گرفت !!!!

ولی خداییش فیگور دستش به پای شهرداد روحانی میرسه !!!!؟؟؟؟

اینو نگاه کنین :
You can see links before reply ersisk_piano__arr._perf._by_aksana_b._hi_80ed90.3g p.aspx

حجمش حدود 3 مگ

دستتون درد نکنه به خاطر کلیپ .

Acoustic
Thursday 20 May 2010, 02:23 PM
بابا این یاروو روانیههه :4: .. از لحاظ تکنیکی و سرعت و زدنش که آره خیلی ماهره ولی نمیدونم چرا من خوشم نیومد ازش . شایدم از آهنگش خوشم نیومد .. پیانیست های خودمونو بیشتر دوست دارم

DesironnA
Thursday 20 May 2010, 03:08 PM
WOow !!!

عجب چیزی !!!!! خداییش ادم .... !!!

نه ارش جان اتفاقا اینو دیدم حس تمرینم گرفت !!!!

ولی خداییش فیگور دستش به پای شهرداد روحانی میرسه !!!!؟؟؟؟

اینو نگاه کنین :
You can see links before reply ersisk_piano__arr._perf._by_aksana_b._hi_80ed90.3g p.aspx

حجمش حدود 3 مگ

دستتون درد نکنه به خاطر کلیپ .

دستت درد نکنه بابت این ویدئو!
دارم مجاب میشم یه نمونه کار از خودمو بذارم توی قسمت نمونه کارهای اعضاء بخش پیانو!:18::25:

Acoustic
Thursday 20 May 2010, 04:13 PM
اگه بزاری مشعوف میشیم :4:

DesironnA
Friday 21 May 2010, 11:16 PM
اگه بزاری مشعوف میشیم :4:

فردا میرم کنسرواتوار تهران یکی دوتا از کارهای خودم رو فیلم میگیرم میذارم در زیر مجموعه انجمن پیانو.
امیدوارم فقط نگید (تو برو همون الکتریک گیتارت رو بزن مرد حسابی!!!:33::45::45::45:)
:26::26::26::26::26:

kiblah
Friday 21 May 2010, 11:49 PM
سلام

DesironnA
Saturday 22 May 2010, 12:13 AM
سلام

درود دوست گرامی.
به سایت نت آهنگ خوش آمدی.
برای معرفی خود، به این تاپیک مراجعه و خودتون رو معرفی کنید تا دیگران نیز بیشتر با شما آشنا بشند.
با سپاس

لینک (You can see links before reply)

Acoustic
Saturday 22 May 2010, 01:50 AM
فردا میرم کنسرواتوار تهران یکی دوتا از کارهای خودم رو فیلم میگیرم میذارم در زیر مجموعه انجمن پیانو.
امیدوارم فقط نگید (تو برو همون الکتریک گیتارت رو بزن مرد حسابی!!!:33::45::45::45:)
:26::26::26::26::26:

نهایتشم اگه گفتیم ناراحت نشو دیگه :24: چون الکتریک رو تووپ میزنی /

نه شوخی میکنم . بزار ببینیم با این همه سابقه چطور پیانو میزنی :4:

DesironnA
Saturday 22 May 2010, 02:44 AM
بزار ببینیم با این همه سابقه چطور پیانو میزنی

یه وقت گول سابقه م رو نخوریا!!!!
مهم نیته!!! دلت شاد باشه!!!!
والا من پیانو کلاسیک نزدم تاحالا!! سنتی هم نزدم!! پاپ هم نزدم!! توی موود خودم بودم. حالا میبینی میشنوی میفهمی منظورمو!
قربون دستتون!! یه سبک هم برام معین کنین اگه کسی پرسید بگم من این سبکی پیانو میزنم!!!
آخه خودم نمیدونم توی چه سبکی پیانو میزنم!:29::21:

Black_Violin
Saturday 22 May 2010, 05:41 PM
این یارو پیانو میزنه یا داره بازی می کنه ؟ >؟؟؟ واقعا عجیب و لذت بخش بود.ندیده بودم.

ehsanmir
Saturday 22 May 2010, 07:05 PM
سلام
خیلی ممنون بابت کلیپ.من که هنوز نتونستم دانلود کنم.ولی از اسمش شناختمش.من کلیپهای زیادی از این تو youtube دیدم.کارش واقعا فوق العاده هست.یه کلیپش هست که داره به یه دختر بچه پیانو یاد میده.اون دختر بچه هم که فکر میکنم 6-7 سالش هست چنان پیانو میزد که خداییش من از خودم نا امید شدم.حالا اگر کلیپش رو گیر اوردم براتون میزارم.
بازم ممنون
امیدوار باشید موفق.........:am

DesironnA
Saturday 22 May 2010, 07:14 PM
سلام
خیلی ممنون بابت کلیپ.من که هنوز نتونستم دانلود کنم.ولی از اسمش شناختمش.من کلیپهای زیادی از این تو youtube دیدم.کارش واقعا فوق العاده هست.یه کلیپش هست که داره به یه دختر بچه پیانو یاد میده.اون دختر بچه هم که فکر میکنم 6-7 سالش هست چنان پیانو میزد که خداییش من از خودم نا امید شدم.حالا اگر کلیپش رو گیر اوردم براتون میزارم.
بازم ممنون
امیدوار باشید موفق.........:am
حتـــــــــــــــــــما پیداش کن و بذارش!
من دیال آپم! اما حتی اگه DVD هم باشه یه سال صبر میکنم دانلودش میکنم!!

hdhamid
Saturday 22 May 2010, 07:26 PM
درود!
چند روز پیش جناب آرش هادیان طی ارسال یک پیام خصوصی، لینکی رو برای من فرستاد از یک نوازندگی فوق العاده حرفه ای!!!!!
من دیال آپ هستم اما با وجود سرعت کم، حدود دو ساعت و خرده ای صبر و حوصله به خرج دادم و بالاخره فایل رو دانلود کردم. اما واقعا می ارزید!!!
به شما هم پیشنهاد میکنم حتما دانلود کنید و این کار رو ببینید که چگونه می شود پیانو را قورت داد!!!!
خود من 21 سال پیانو میزنم و با دیدن این ویدئو اشکم در اومد!!!! چرا؟!! خودتون میبینید!!
فقط امیدوارم قبلا ندیده باشید!!

Lang Lang - Liszts's Hungarian Rhapsody No2 (You can see links before reply)
35 مگابایت
:43::43::43::43::43:

مهیار جونم .. فدات شم الهی.....
35 مگا بایت!!!! :43: .. نوکرتم.. ببخشین .. من هنوز انقد دیوونه ی موسیقی نشدم با دیال آپ دانلود کنم این حجمو!!! :48:

DesironnA
Saturday 22 May 2010, 07:34 PM
همش دو ساعت و چهل و پنج دقیقه طول میکشه!!
پس من روانی موسیقیم دیگه؟!!!!!!!!!!!!!!!!

ehsanmir
Saturday 22 May 2010, 07:45 PM
حتـــــــــــــــــــما پیداش کن و بذارش!
من دیال آپم! اما حتی اگه DVD هم باشه یه سال صبر میکنم دانلودش میکنم!!

ببین عزیزم , اگر از خودت و موسیقی نا امید شدی با خودته ها.گردن من نندازی:106:

DesironnA
Saturday 22 May 2010, 08:02 PM
اتفاقا بیشتر جرری میشم پیشرفت کنم! شما بذار لینکشو!

ehsanmir
Saturday 22 May 2010, 08:23 PM
اینهم همون کلیپی هست که گفتم.این چند قسمت هست.ولی من فقط همین مقدار رو تونستم دانلود کنم. امیدوارم لذت ببرید.

You can see links before reply

DesironnA
Saturday 22 May 2010, 08:40 PM
این که یک دقیقه و خرده ای بیشتر از پنج دقیقه ای که زماشه نشون نمیده!!!:17::17:

ehsanmir
Saturday 22 May 2010, 08:58 PM
این که یک دقیقه و خرده ای بیشتر از پنج دقیقه ای که زماشه نشون نمیده!!!:17::17:

اون سایتی که این رو ازش میگیرم باید ف یلت ر شکن داشته باشم.چون تو دانلود اذیت میکنه.برای همین نصفه نیمه میگیره
اگر تو youtube سرچ کنید پیدا میکنید.......

MEHRNAM
Saturday 22 May 2010, 10:30 PM
خیله خب.... من اون کلیپ اولی رو نگاه کردم.... خیلی خوب بود ... با این که با موسیقی ایرانی فقط حال میکنم ولی این یارو کارش درست بود .... دومین کلیپ رو هم رؤیت کردیم ... از شهرداد روحانی ... که به نظرم از نظر تکنیک به پای اون "یارو اولیه" نمیرسه ... ولی چون ایرانی میزد با احساس تر بود. کلیپ سوم هم هنوز رؤیت نشده .. ههههه

rezayamini
Saturday 29 May 2010, 10:52 PM
با این ودیو از خودم بدم اومد...!!!

Avazekhan
Thursday 19 August 2010, 12:34 PM
هر سه تا کلیپ عالی بودن....
لذت بردم...
ممنون از همه ی دوستان

keeps_gettin_better
Saturday 21 August 2010, 01:16 AM
نمی خوام به دوستداران لنگ لنگ توهین کنم، ولی این شاید بدترین اجرایی بود که از راپسودی 2 لیست شنیدم! تنها چیزی که دیده و شنیده می شه، تکنیک صرفه! اصلا از موزیکالیته و phrasing هیچ خبری نیست. فقط یه سری نت پشت سر هم ردیف شده + پاساژهاییی که کاملا خورده می شن و اصلا به گوش نمیان! یه جورایی انگار کاملا مشخصه لنگ لنگ فقط داره برای show-off می نوازه!!

من بهتون دیدن اجرای هاملین رو پیشنهاد می کنم:

You can see links before reply

یه تعبیر (interpretation) خیلی زیبا از این راپسودی، به همراه تکنیک فرازمینی؛ کادنزای این اجرا رو خود هاملین نوشته و فکر کنم حتی خود لیست هم نمی تونست این کادنزا رو بزنه! خودتون ببینید می فهمید چی می گم.

oxygenx
Saturday 21 August 2010, 04:51 AM
خیلی ممنون از دوست خوبم...
این بهترین مثال برای دوستان هنرمندم میتونه باشه که همه چی سرعت نیست.
شاید ایشون ازنظر سرعت نواختن بسیار متبهر باشن اما در نواختن ملودی،شاید نمره شون زیر 10 باشه!
خیلی از دوستان وقتی وارد دنیای موسیقی و مخصوصا نواختن پیانو و یا هر سازی میشن،اول میخوان سریع بشن.هر تبصره و ماده ایی بزنن که به سرعت فلان هنرمند برسن،بدون اینکه تکنیکهای زیبا نواختن رو فرا بگیرن.احتمالا بیشتر شما عزیزان محسور سریع نواختن ایشون شدید.نمیدونم چند نفر به زیبا نواختن و اجرای تکنیکهای زیبا توازی(برخلاف سریع نوازی) دقت کزدید.
من خودم چند تا از هنرمندان چیره دست(در 100 سال اخیر) رو میشناسم که چه بسا از ایشون سریعتر هم بنوازن،اما در این بین کمترشون هستن که زیبا هم بنوازن.(مثل فیلم افسانه 1900 :23:)
الان خیلی از آهنگسازان بزرگ دنیا سریع نواز نیستن اما زیبا اجرا میکنن و از سریع نوازانی مثل Lang Lang در آهنگهاشون استفاده میکنن.
اگه امکان شد و به شرط حیات براتون خواهم گذاشت، فیلمهایی که دو عنصر زیبا نوازی و سریع نوازی رو داشته باشه.