PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمونه کارهای کاربر smssms

smssms
Friday 21 May 2010, 08:09 AM
سلام.
پیپشاپیش به خاطر کیفیت بد صدا عذرخواهی می کنم.چند سال پیش با موبایل ضبط کردم اینه که کیفیت خوبی نداره.این فطعه lacampanella ساخته فرانس لیسته.
خوشحال میشم بچه ها نظر بدن.
با تشکر.پدرام.
You can see links before reply

smssms
Tuesday 25 May 2010, 09:25 AM
سلام.از همه بچه ها تشکر می کنم که با تشویق هاشون منو دل گرم کردن.
توی ویدیوی زیر یکی دیگه از کارای فرانس لیست به نام a dream of love رو زدم.البته اینم قدیمیه.اینو قبل از لاکامپانلا کار کردم.کیفیتش از ویدیوی قبلی بهتره ولی متاسفانه حجمشم زیاده.
You can see links before reply

ehsanmir
Tuesday 25 May 2010, 07:54 PM
گفتن خیلی خوب و یا عالی برای شما خیلی کمه.این رو جدی میگم.واقعا زیبا و با احساس مینوازید.
موفق باشید..........

justnooryes
Tuesday 25 May 2010, 10:55 PM
ذرود بر شما . حقیقتا واژه ای برای توصیف هنر و تکنیک شما پیدا نمی کنم . بسیار خوشحالم که این سایت وزین فرصتی را برایم فراهم آورده است که بتوانم هنرمندمانی چون شما را بشناسم . واقعا موجب مباهات و افتخار است.
بهروزی و سلامتی روزافزون را برایتان آرزومندم .
خواهشمند است کارهای بیشتری را از خود به نمایش گذارید.

با سپاس

smssms
Wednesday 26 May 2010, 11:55 PM
واقعا از لطف همه بچه ها ممنونم.منم به داشتن دوستان خوبی مثل شما افتخار میکنم.یه مدتی بود که زیاد طرف ساز نمی رفتم ولی با این تعریف های شما روحیه گرفتم و انگیزم واسه شروع دوباره خیلی بالا رفت.

smssms
Thursday 27 May 2010, 04:22 PM
Peddy جان چرا نظرات بچه ها رو پاک کردی؟چطور توی تاپیک نمونه کارهای خودت مجازیم نظر هم بدیم و با پست هم تشکر کنیم ولی اینجا نمیشه؟بابا دمت گرم.

Porya
Saturday 29 May 2010, 06:57 PM
سلام دوست عزیز

تبریک میگم ! بسیار بسیار زیبا و به قول گفتنی پر احساس مینوازید و همچنین دستای سریعی دارین .

موفق باشی

rezayamini
Saturday 29 May 2010, 10:16 PM
مدتی سراغ ساز نمیرفتی اینی؟؟

دمت گرم بگو چند سال کار کردی؟؟

دستات و نمیدیدم!!

kak_maki_new
Sunday 30 May 2010, 08:24 AM
اگه سهم من از این همه ستاره فقط سو سوی غریبی است , غمی نیست . همین انتظار رسیدن شب برایم کافی است.

kak_maki_new
Sunday 30 May 2010, 08:34 AM
سلام .کاره زیبایی و با حس خوبی اجرا شده .امیدوارم بتونی همینطور پیشرفت کنی عزیزم.باز هم مارهای زیبات رو واسمون بذار

piano-m
Sunday 3 October 2010, 10:16 PM
lacamoanella رو خیلی دوس دارم. یه جاهاییش مثل شکستن یه شیشه ی نازکه. هنوز اجرای شما رو گوش ندا دم

Peddy
Thursday 7 October 2010, 10:53 PM
Peddy جان چرا نظرات بچه ها رو پاک کردی؟چطور توی تاپیک نمونه کارهای خودت مجازیم نظر هم بدیم و با پست هم تشکر کنیم ولی اینجا نمیشه؟بابا دمت گرم.

جناب محترم شما یه پست تو تاپیک بنده نشون بده که تشکر خالی باشه! ... بله از گذشته وجود داره زیرا تصمیم بر این شد که تمام پستهایی که بعد از طرح هر تاپیک برای یک نفر پاک بشه و به قدیمی دست نخورد! شما میتونید برید در همه ی تاپیک ها ببینید که تنها پست هایی که از یک تاریخ خاص به اینور هستند پاک شدند و قبلی ها همچنان باقی اند .... اما تمام پستهای تاپیک شما بعد از اون تاریخ هستش و بنده مجبورم از اول همه رو پاک کنم

با سپاس

smssms
Sunday 24 October 2010, 10:23 AM
جناب محترم شما یه پست تو تاپیک بنده نشون بده که تشکر خالی باشه! ... بله از گذشته وجود داره زیرا تصمیم بر این شد که تمام پستهایی که بعد از طرح هر تاپیک برای یک نفر پاک بشه و به قدیمی دست نخورد! شما میتونید برید در همه ی تاپیک ها ببینید که تنها پست هایی که از یک تاریخ خاص به اینور هستند پاک شدند و قبلی ها همچنان باقی اند .... اما تمام پستهای تاپیک شما بعد از اون تاریخ هستش و بنده مجبورم از اول همه رو پاک کنم

با سپاس
آها یعنی یه تاریخی رو تعیین کردید که بعد تاریخ ایجاد تاپیک شما باشه؟آها گرفتم چی شد :35:
باشه مرسی از توضیحاتت.موفق باشی.

Peddy
Sunday 24 October 2010, 09:07 PM
دوست عزیز پیشنهاد میکنم به جای اینکه جوش بیاری یه بار دیگه متن بنده رو بخونی ... بنده هیچ حرفی از تاپیک خودم نزدم در باره ی تاپیک شماست که بعد اون تاریخ افتاده ... گرفتی داداش من؟

HamedSedighi
Sunday 24 October 2010, 09:51 PM
جناب smssms (اسم شما رو نمی دونم )
طبق قوانین انجمن ، پست هایی که تنها حاوی تشکر خالی باشند حذف می شوند و پست هایی که مطلب یا مورد خاصی در آن نهفته باشد از این قاعده مستثنی می شوند .

برای تشکر از همه کاربران خواسته شده که تنها از دکمه تشکر استفاده کنند .

من این پست را برای این زدم که تصور کردم برداشت اشتباهی صورت گرفته .

منتظر نمونه کارهای شما هستم .