PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر سنجي(خوانندگان تركيه اي)

TurkOghlan
Friday 21 May 2010, 08:33 PM
سلام دوستان.
چون من خيلي آهنگاي تركي را دوست دارم و بي شك دوستان زياد ديگري هم مثل من به آهنگاي تركي علاقه مندند. مي خواستم بدونم كه كدوم يك از اين خواننده ها در بين ما ايرانيها محبوبتر هست. چون نمي خواستم ليست گزينه ها زيادي شلوغ باشه فقط اون معروفتر ها رو نوشتم.
حالا به نظر شما كدوميك بهتره؟
البته اينم بگم كه گزينه 5 يعني آقاي Ahmed kaya در گذشته(كشتنش). اما چون يكي از خواننده هاي واقعا كم نظير بود نخواستم اسمش تو گزينه ها نباشه. من خودم هميشه آهنگاي اين خواننده رو گوش مي دم.
ضمنا ميتونين چندتا گزينه رو انتخاب كنين.
ممنون.

HamedSedighi
Friday 21 May 2010, 08:44 PM
tarkan رو که ننوشتی

kenan dogolu

?????

TurkOghlan
Friday 21 May 2010, 08:55 PM
tarkan رو که ننوشتی

kenan dogolu

?????

شرمنده دوست عزيز .
واقعا چندتاي ديگه هم هستن كه مي تونستم بنويسم. همين tarkan كه شما مي گين ، من چندتا از آهنگاشو هم شنيدم واقعا زيبا هستن. يا خواننده هاي ديگه مثل hepsi , Gokhan Ozen , gunel و ... كه مي تونستن تو اين گزينه ها باشن اما به نظرم 10 تا كافيه.
شرمنده اگه خواننده مورد علاقه شما را تو اين گزينه ها نذاشتم.

HamedSedighi
Friday 21 May 2010, 09:23 PM
شرمنده دوست عزيز .
واقعا چندتاي ديگه هم هستن كه مي تونستم بنويسم. همين tarkan كه شما مي گين ، من چندتا از آهنگاشو هم شنيدم واقعا زيبا هستن. يا خواننده هاي ديگه مثل hepsi , Gokhan Ozen , gunel و ... كه مي تونستن تو اين گزينه ها باشن اما به نظرم 10 تا كافيه.
شرمنده اگه خواننده مورد علاقه شما را تو اين گزينه ها نذاشتم.

دشمنت شرمنده باشه

من که ismail yk رو انتخاب کردم

TurkOghlan
Friday 21 May 2010, 09:28 PM
دشمنت شرمنده باشه

من که ismail yk رو انتخاب کردم

خواهش ميكنم

چون شما گفتين كه tarkan رو هم مي نوشتي من اونجور گفتم.
بازم ممنون كه نظر ميدين.

Black_Violin
Friday 21 May 2010, 09:56 PM
نمی دونم چرا ولی غلظتی که توی اهنگ های ترکی هست همیشه یک جوری می کنه منو ولی در هر حال من به Emrah رای می دم که شما توی لیست نذاشتین...
شب خوش

MEHRNAM
Friday 21 May 2010, 10:40 PM
ابرو گوندوش به این خوبی..... من اونو انتخابیدم (فمنیست و از این حرفا ، البته سیبل کن هم بود ولی با صداش حال نمیکنم!)

Sina_Yanni
Friday 21 May 2010, 10:43 PM
به به ! سلام همشهری ! نجورسن تورک گارداش ؟؟ من چیچیوم !

دمت گرم ! تاپیک باحالی راه انداختی ! من به احمد کایا رای دادم ... . کاش گونل و ... رو هم میذاشتی ... . ولی عیب نداره . جونت سلامت .

MA_Happy
Friday 21 May 2010, 10:46 PM
Ahmed kaya گل،بودا منیم نظریم.
موفق باشید.

Acoustic
Saturday 22 May 2010, 01:54 AM
ابراهیم اول . ماهسون دوم . Gokhan Ozen یا گوکان اوزن هم که توی لیست نیست سوم

راستی میدونستید که ماهسون و ابراهیم تاتلس کرد هستن ؟

Amirrelax
Saturday 22 May 2010, 08:40 AM
من تو این نظر سنجی به ابرو رای دادم ولی بهترین خواننده ها موندن مثل tarkan که حامد جان گفت و از اون مهمتر Rafet El Roman که واقعا بی نظیره

در ضمن Ibrahim tatles غلطه درستش ibrahim tatlises است آخرش باید یه es اضافه کنی و i هم بعد از l اضافه کنی که معنی اسمش میشه ابراهیم خوش صدا

TurkOghlan
Saturday 22 May 2010, 09:15 AM
ابراهیم اول . ماهسون دوم . Gokhan Ozen یا گوکان اوزن هم که توی لیست نیست سوم

بله ممنون نظراتتون.
بله مي دونستم. اتفاقا Ahmed KAya هم كرده! شما خودتون كردين؟

TurkOghlan
Saturday 22 May 2010, 09:19 AM
به به ! سلام همشهری ! نجورسن تورک گارداش ؟؟ من چیچیوم !

دمت گرم ! تاپیک باحالی راه انداختی ! من به احمد کایا رای دادم ... . کاش گونل و ... رو هم میذاشتی ... . ولی عیب نداره . جونت سلامت .

ياشا سيناخان.
سيزين لوطفوزدي. چوخ سوينيرم كي همشهريلريمي گورورم.
هاموز ساغ اولون.

saeed_national
Saturday 22 May 2010, 09:38 AM
سلام دوستان.
چون من خيلي آهنگاي تركي را دوست دارم و بي شك دوستان زياد ديگري هم مثل من به آهنگاي تركي علاقه مندند. مي خواستم بدونم كه كدوم يك از اين خواننده ها در بين ما ايرانيها محبوبتر هست. چون نمي خواستم ليست گزينه ها زيادي شلوغ باشه فقط اون معروفتر ها رو نوشتم.
حالا به نظر شما كدوميك بهتره؟
البته اينم بگم كه گزينه 5 يعني آقاي Ahmed kaya در گذشته(كشتنش). اما چون يكي از خواننده هاي واقعا كم نظير بود نخواستم اسمش تو گزينه ها نباشه. من خودم هميشه آهنگاي اين خواننده رو گوش مي دم.
ضمنا ميتونين چندتا گزينه رو انتخاب كنين.
ممنون.
درود
دوست من اول راجبه نوشته هات اين را عنوان كنم.كه احمد كايا را كسي نكشتش، ايشان سكته قلبي گرفتن. اين نوع برداشت غلط از انجا نشات ميگيره كه ايشان در يك مجلش مهماني در تركيه از خوانندگي كردي حمايت كردند. و به جهت اينكه دران زمان خوانندگي كردي در تركيه محدوديت داشت با مخالفت ميهمانان مجلس مواجه شد و حتي ايشان مجبور به ترك مجلس ميهماني شد.متاسفانه بعد از اين عمل ايشان يك حركت نسنجيده نيز به حركت شان اضافه كردن و اون عبارت بود از متوصل شدن به گروهك تروريستي پ كا كا (يك گروه تروريستي در تركيه شبيه به گروه كومله ايراني)، البته اضافه كنم تركها با كارايي نخست وزيرشان (اردوغان)،اين مشكل را توي كشورشان حل كردند.بعبارتي حتي الان سواي از خوانندگي كردي، كانال كردي سراسري نيز در كشورشان احداث كردند.همان مشكلي كه در كشور ما ايران بين ترك و فارس پابرجاست.در ضمن بهت توصيه ميكنم كه sozanakson و zeki muren را به ليست خوانندگانت اضافه كن.و اينهم اهنگي از زكي مورن.

You can see links before reply

Mohsen_M
Saturday 22 May 2010, 09:43 AM
من که دیوانه ماهسون هستم!

TurkOghlan
Saturday 22 May 2010, 10:40 AM
درود
دوست من اول راجبه نوشته هات اين را عنوان كنم.كه احمد كايا را كسي نكشتش، ايشان سكته قلبي گرفتن. اين نوع برداشت غلط از انجا نشات ميگيره كه ايشان در يك مجلش مهماني در تركيه از خوانندگي كردي حمايت كردند. و به جهت اينكه دران زمان خوانندگي كردي در تركيه محدوديت داشت با مخالفت ميهمانان مجلس مواجه شد و حتي ايشان مجبور به ترك مجلس ميهماني شد.متاسفانه بعد از اين عمل ايشان يك حركت نسنجيده نيز به حركت شان اضافه كردن و اون عبارت بود از متوصل شدن به گروهك تروريستي پ كا كا (يك گروه تروريستي در تركيه شبيه به گروه كومله ايراني)، البته اضافه كنم تركها با كارايي نخست وزيرشان (اردوغان)،اين مشكل را توي كشورشان حل كردند.بعبارتي حتي الان سواي از خوانندگي كردي، كانال كردي سراسري نيز در كشورشان احداث كردند.همان مشكلي كه در كشور ما ايران بين ترك و فارس پابرجاست.در ضمن بهت توصيه ميكنم كه sozanakson و zeki muren را به ليست خوانندگانت اضافه كن.و اينهم اهنگي از زكي مورن.

ممنون از توضيحاتتون.
اما اينو كه گفتم كشتنش رو از يه آدم كه خيلي به كشور تركيه مي ره و مي ياد و حتي بيش از اينكه از ايران خبر داشته باشه از تركيه خبر داره.
من از ايشون شنيدم كه آقاي كايارو با ماشين زيرگرفتن و كشتن. حالا اينم يه دليل سياسي داشته كه بي خيال.
ضمنا تو ايران نبايد از اين انتظارا داشته باشي ....
چون جمع يه جمع هنريست و نه سياسي، واسه همين نخواستم رك بگم كه چرا نبايد انتظار داشت. البته برادراي آذري زبان يا كرد زبان و ... خودشون مي دونن.
بي خيال. دوستان همون نظراتشونو فقط راجع به اون خواننده ها بدن و وارد سياست نشن.

saeed_national
Saturday 22 May 2010, 11:09 AM
باز درود
ببين عزيز من تركيه انقدر كانال خصوصي داره و هركدومش صدها خبرنگار در اينو و انور پراكنده كرده.مطمئن باش اگه اينجور خبري صحت داشت.ديگه خبرگذاري اش به دوست شما نميرسيد.اينها يكسري اخبار عوامگونه هست كه توي دهن مردم عادي جريان داره.بشنو و باور نكن.

درضمن كسي وارد سياست نشده،جهت اطلاع عموم در ارتباط با موضوع، يك كلي گويي بود.

TurkOghlan
Saturday 22 May 2010, 11:43 AM
باز درود
ببين عزيز من تركيه انقدر كانال خصوصي داره و هركدومش صدها خبرنگار در اينو و انور پراكنده كرده.مطمئن باش اگه اينجور خبري صحت داشت.ديگه خبرگذاري اش به دوست شما نميرسيد.اينها يكسري اخبار عوامگونه هست كه توي دهن مردم عادي جريان داره.بشنو و باور نكن.

درضمن كسي وارد سياست نشده،جهت اطلاع عموم در ارتباط با موضوع، يك كلي گويي بود.

بازم ممنون سعيد خان.
حق با شماست. منم به اوني كه گفتم زياد مطمئن نيستم. چون كي بود شنيدن مانند ديدن(درست بود؟!!)
از اينكه گفتم سياسي نشه منظور اينكه بقيه بدونن كه تركا اين فرهنگ رو دارن و مي دونن كه هر سخني جايي دارد.!
خب حالا يكي بياد پستاي مارو به دلايلي حذف كنه به نظرم توهينه.
بازم حق با شماست.

Acoustic
Saturday 22 May 2010, 11:44 AM
بله ممنون نظراتتون.
بله مي دونستم. اتفاقا Ahmed KAya هم كرده! شما خودتون كردين؟

والا ترکی زیاد گوش میدم . از خواننده های قدیمی هم میشناسم همه رو ولی اسم Ahmed Kaya رو نشنیدم .. حالا ممکنه به قیافه بشناسم . بله کرد هستم

TurkOghlan
Saturday 22 May 2010, 11:54 AM
والا ترکی زیاد گوش میدم . از خواننده های قدیمی هم میشناسم همه رو ولی اسم Ahmed Kaya رو نشنیدم .. حالا ممکنه به قیافه بشناسم . بله کرد هستم
والا خيلي عجيبه آدم آهنگاي تركي زياد گوش بده. خودش هم كرد باشه و Ahmet kaya رو هم نشناسه!!!!!!
حالا تصميم گرفتم از هر كدوم از اين خواننده ها كه تو نظرسنجي هست track هايي رو بذارم تا تاپيك كاملتر بشه.
اينم عكسش شايد يادتون بياد

Acoustic
Saturday 22 May 2010, 12:00 PM
نه دیگه مطمعن شدم نمیشناسم .. ممنون اگه تراک معروفشو بزارین .

TurkOghlan
Saturday 22 May 2010, 01:59 PM
خب دوستان. همونطور كه گفته بودم چندتا track از اين خواننده ها براتون گذاشتم. تو هر كدوم از تراكها قسمتهايي از آهنگاي زيباي اين خواننده ها رو براتون گذاشتم و اينكه آهنگا كامل نيستن.
بهتون پيشنهاد ميكنم حتما دانلودشون كنيد كه هم زحمت من هدر نره و هم شما از اونا لذت ببرين. البته شايد خيلي از دوستان اين آهنگارو شنيده باشن چون آهنگاي معروفي هستن در ضمن اين آهنگها زياد جديد نيستن.

از پست شماره 25 دانلود كنيد.

*

Sohrab Iwis
Saturday 22 May 2010, 02:28 PM
درود

پس serdar ortac کووو ؟؟؟!!!

من از این خواننده خیییلی خوشم میاد البته اگه اشتباه نکنم ترکی باشه !!
به هر حال من 4 نفر رو انتخاب کردم !!

ممنون.

TurkOghlan
Saturday 22 May 2010, 02:33 PM
درود

پس serdar ortac کووو ؟؟؟!!!

من از این خواننده خیییلی خوشم میاد البته اگه اشتباه نکنم ترکی باشه !!
به هر حال من 4 نفر رو انتخاب کردم !!

ممنون.
ممنون.

serdar ortac كه شما مي گين همون گزينه 8 كه فقط نوشتم serdar . اگه يكم بيشتر دقت مي كردين حتما پيداش مي كردين.
بله serdar تركه.

TurkOghlan
Saturday 22 May 2010, 06:49 PM
*

You can see links before reply (You can see links before reply)______________________ You can see links before reply (You can see links before reply)
Ibrahım tatlıses (You can see links before reply) _______________________________Mahsun Kırmızıgül (You can see links before reply)

You can see links before reply (You can see links before reply)___________________________ You can see links before reply (You can see links before reply)
Ismail YK (You can see links before reply)________________________________ ______ Ebru Gündeş (You can see links before reply)

You can see links before reply (You can see links before reply)_________________________ You can see links before reply (You can see links before reply)
Bengü (You can see links before reply)___________________________________ ____Ahmet Kaya (You can see links before reply)

You can see links before reply (You can see links before reply)____________________________ You can see links before reply (You can see links before reply)
Murat Başaran (You can see links before reply)___________________________________ _Serdar Ortac (You can see links before reply)

You can see links before reply (You can see links before reply)________________________________ You can see links before reply (You can see links before reply)
Ceylan (You can see links before reply) _________________________________________ Sibel çan (You can see links before reply)

*

TurkOghlan
Sunday 23 May 2010, 05:35 PM
ديگه كسي نمي خواد نظر بده؟؟؟؟؟!!!!!!!!

ssshani91
Sunday 23 May 2010, 06:59 PM
سلام
من به bengu راي دادم به نظرم demat akalin هم ميتونست تو ليست 10نفرتون جا داشته باشه!

TurkOghlan
Sunday 23 May 2010, 09:04 PM
سلام
من به bengu راي دادم به نظرم demat akalin هم ميتونست تو ليست 10نفرتون جا داشته باشه!
ممنون. نظرتون محترمه.
راستش demat akalin رو كه شما مي گين. اصلا نمي شناسم. اولين باري كه اسمشو ميبينم.

saeed_national
Monday 24 May 2010, 09:07 AM
درود
اين لينك demat akalin هست كه من خيلي هم دوستش دارم.

اگه يادتون باشه صفحه قبل يادي هم از sozanakson كردم.اين اهنگ هم از سوزاناكسون هست كه خودم با كيبورد زدم.

HBAVM
Monday 24 May 2010, 01:55 PM
با سلام ؛

به نظر بنده همه خواننده ها خوب هستن چرا که درغیر اینصورت کسی از اونها یادی نمی کرد حالا بعضی بیشتر و بعضی ها کمتر . . . چون سلیقه ها متفاوت هستش . اما من برحسب آهنگهایی که از اکثر خواننده ها شنیدم و دراین تاپیک هم ازاونها اسم برده شده ، ازکارهای یکی ازخواننده های قدیمی به نام FERDI TAYFUR خیلی خوشم میاد که یه نمونه از آهنگهای زیبای این خواننده رو که خودم اجراکردم رو از لینک زیر می تونید گوش کنید .قابل تــــوجه ویژه آقا سعید گل :22:

TURKISH (You can see links before reply)

TurkOghlan
Monday 24 May 2010, 08:04 PM
درود
اگه يادتون باشه صفحه قبل يادي هم از sozanakson كردم.اين اهنگ هم از سوزاناكسون هست كه خودم با كيبورد زدم.

You can see links before reply (You can see links before reply)
خسته نباشي سعيد خان.
چون من خودم ويولن مي زنم:violinplay3::violinplay3:(البته تجربم كمه) و اصلا آشنايي با ساز كيبرد ندارم. فقط مي تونم بگم كه كارت زيبا بود. اللرين آغريماسين. اوزگور ياشا:41::41::41:

نجو الدین هیچکس
Thursday 3 June 2010, 05:54 AM
only tatlises

galanviolin
Friday 11 June 2010, 11:32 AM
درسته ماهسون كرده. اما تاتليسس خودش ميگه من كرد نيستم. اينو من تو فيلم يكي از كنسرتاش كه ازشون پرسيدن شما كردين يا نه؟ گفتن كه" ???kim diyir ban kurdam " يعني كي ميگه من كردم؟؟؟؟!!!
البته من زياد به يه هنرمند، به خاطر اينكه تركه يا كرده يا فارسه ...علاقه ندارم. فقط به خاطر هنرش.

ashburtongrove
Friday 11 June 2010, 04:15 PM
هیچکدوم, دوست عزیز فوندا آرار رو هم اضافه کن خیلی صداش عالیه و به ویژه این آلبوم آخریش
فقط Funda Arar

غول غمگين
Tuesday 27 July 2010, 10:58 PM
سلام؛
من فقط Mahsun و Ebru رو ميشناسم... :4:

ـ Mahsun رو بيشتر دوست دارم...

sowat
Tuesday 27 July 2010, 11:07 PM
دیگه پرسیدن نداره بهترین خواننده ترکیه زکی مورن هسش.همه میدونن.ماهسون که هیچ تاتلیسو اسماعیلم به گردش نمیرسن.خدا بیامرزتش سر صحنه سکته کرد مرد