PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اجراي كامل آهنگ سلطان قلبها( حتما دانلود كنيد)

TurkOghlan
Tuesday 25 May 2010, 08:48 PM
سلام دوستان. خسته نباشيد.
چند وقت پيش عروسي يكي از آشناهامون بود و ماهم دعوت شده بوديم. تو اين جشن گروه موسيقيي كه دعوت كرده بودند متشكل بود از 5 نوازنده و پنج تا ساز ويولن:violinplay3: -پيانو- كيبرد گيتار الكتريك و يه ساز سنتي آذري( قوپوز) .:redguitar:
در كل اينكه به نظرم گروه يه گروه معمولي بود.( البته معمولي در مقايسه با گروههاي ديگر) اما خداييش خيلي زيبا اجرا مي كردند. تو اين جشن با پسر خالم، اميد باهم بوديم . اميد آهنگ سلطان قلبهارو خيلي دوست داره واسه همين اين آهنگو ازشون درخواست كرديم كه هم خيلي زيبا و هم به طور كامل اجراش كردند.
حالا منم اين آهنگ كامل سلطان قلبهارو كه تو اون جشن اجرا كردند رو واسه شما آپلود كردم. حتما دانلودش كنيد چون قسمت آخرشو واقعا زيبا اجرا كردن.
در ضمن اگه دوستان نت قسمت آخر اين آهنگو دارند حتما واسه بنده و ديگر دوستان بذارند.
نظر هم در مورد اين گروه و اين آهنگي كه اجرا كردن يادتون نره.:5::5:
ممنون.
دانلود آهنگ (You can see links before reply)
*

Fereshteh_Baran
Tuesday 25 May 2010, 09:36 PM
مرسی آهنگ قشنگی رو انتخاب کردید اجرای قشنگی داره

DesironnA
Tuesday 25 May 2010, 10:01 PM
درود
ویولنش خیلی باحاله!
اما آکوردها رو خیلی قاطی پاطی میزنن!!
اتمام قطعه هم اگه ویولن یا کیبورد گام رو پائین میومدن و روی تونیک 8 تموم میکردن محشر میشد!
سپاس

Don_Ramtin
Tuesday 25 May 2010, 10:47 PM
مرسی ! خیلی قشنگ و با حس و حال بود . البته اگه از فالشی هاش بگذریم . اما حس و حالشون خیلی با نمک و خوب بود .

Black_Violin
Wednesday 26 May 2010, 12:46 AM
مرسی ! خیلی قشنگ و با حس و حال بود . البته اگه از فالشی هاش بگذریم . اما حس و حالشون خیلی با نمک و خوب بود .

بله به نظر من هم یکم فالشی وجود داره .
موفق باشید

TurkOghlan
Wednesday 26 May 2010, 04:43 PM
ممنون از نظرات محترمتون.
گفتم بهتره كه گروه رو معرفي كنم شايد واسه دوستان تبريزي آشنا باشه.
گروه هنري تاوريژ
آقاي جمشيد احمدپور: ويولن و آواز( ايشون يكي از نوازنده هاي در حد حرفه اي ويولن هستن كه حدود 19 - 20 ساله كه ويولن مي زنن و 4 سال هم خارج از كشور زير نظر اساتيد خارجي سبك كلاسيك كار كردن و...)
عباس بابائي: آواز
و چند نفر ديگه كه متاسفانه اسمشون يادم نيست.

galanviolin
Friday 11 June 2010, 02:23 PM
مرسي rain of love جان خيلي زيبا و دلنشين بود.
چندتا از پستاتو ديدم جالب بودن به همين خاطر گفتم تمامي پستاي شمارو ببينم كه اين پستتم جالب بود. بازم ممنونم