PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمونه کارهای Amir Akbari

Fereshteh_Baran
Monday 1 March 2010, 06:15 PM
با درود
من تازه یک هفته است که این آهنگ رو شروع کردم. خیلی کمک بزرگی برام بود واقعا دستتون درد نکنه.

Amir Akbari
Monday 8 March 2010, 03:19 AM
این اولین بری هست که نمونه ی کارم رو داخل سایت قرار میدم اگر ناواردم به بزرگی خودتون ببخشید.
امیدوارم از شنیدن این آهنگ که بیشترمون ازش خاطره داریم لذت ببرید و لطف کنید نظرتون رو در موردش باهام درمیون بگذارید ممنون .
You can see links before reply

saeed_national
Monday 8 March 2010, 08:55 AM
سلام/
خيلي خوبه. اللخصوص انتخاب ريتم و تعويض اكوردها و .انتخاب سازهاتون خيلي زيباست. يك مسئله كوچيك داره البته به نظر شخصي من اينطوري باشه زيباتر هم ميشه.تو قسمت اسمان ابي ميشه يك مقدار از نت كمتري استفاده ميكني اگه اوت تيكه را هم پراش كني بهتر بهتر ميشه.
من اون تيكه را به سليقه خودم اجرا كردم لطفا گوش كنيد .

GhazalMusic
Monday 8 March 2010, 09:12 AM
این اولین بری هست که نمونه ی کارم رو داخل سایت قرار میدم اگر ناواردم به بزرگی خودتون ببخشید.
امیدوارم از شنیدن این آهنگ که بیشترمون ازش خاطره داریم لذت ببرید و لطف کنید نظرتون رو در موردش باهام درمیون بگذارید ممنون .

امیر زیییییییییییییییببباست.. منتظر دومی هستیم

Amir Akbari
Monday 8 March 2010, 01:00 PM
سلام/
خيلي خوبه. اللخصوص انتخاب ريتم و تعويض اكوردها و .انتخاب سازهاتون خيلي زيباست. يك مسئله كوچيك داره البته به نظر شخصي من اينطوري باشه زيباتر هم ميشه.تو قسمت اسمان ابي ميشه يك مقدار از نت كمتري استفاده ميكني اگه اوت تيكه را هم پراش كني بهتر بهتر ميشه.
من اون تيكه را به سليقه خودم اجرا كردم لطفا گوش كنيد .

از اینکه وقت گذاشتی و این قطعه از آهنگ رو به زیبایی اجرا کردی و برام در 4shared قرار دادی خیلی سپاس دوست من به نظرت اگر ساز اصلی رو با زینت هایی که شما اجرا کردی میزدم سازهای پس زمینه آهنگ که با هورن فرانسوی و فلوت ارکستر زدم کمرنگ نمیشد و به سختی به گوش شنونده نمیرسید ؟ خواهش میکنم نظرت رو بهم بگو امیدوارم پیروز باشی .

Amir Akbari
Monday 8 March 2010, 01:06 PM
امیر زیییییییییییییییببباست.. منتظر دومی هستیم

ممنون دوست خوبم البته که به پای کارهای زیبای تو دوست نازنینم نمیرسه خوشحالم که خوشت اومد برات بهترینها رو آرزو دارم .

saeed_national
Monday 8 March 2010, 02:56 PM
سلام.

من فكر نميكنم .البته اون را در عمل ميشه ديد .ولي من خودم بيشتر سعي ميكنم وقتي خواندن خواننده را با ملودي اجرا ميكنم .تا حد امكان پرش كنم . ودر بيشتر اهنگهايي كه بدون خواننده نواختن اين را به وضوح ميشه ديد. البته نبايد زياد هم شلوغش كرد . ولي اين قسمت اهنگ شما بنظر من كمي خلوت هستش. البته در شنود اول و دوم اين مسئله زياد خودش را نشون ميده. ولي بعدش عادت ميكني. در كل زيبا اجراش كردي بهت تبريك ميگم. موفق باشين

Amir Akbari
Monday 8 March 2010, 03:31 PM
سلام.

من فكر نميكنم .البته اون را در عمل ميشه ديد .ولي من خودم بيشتر سعي ميكنم وقتي خواندن خواننده را با ملودي اجرا ميكنم .تا حد امكان پرش كنم . ودر بيشتر اهنگهايي كه بدون خواننده نواختن اين را به وضوح ميشه ديد. البته نبايد زياد هم شلوغش كرد . ولي اين قسمت اهنگ شما بنظر من كمي خلوت هستش. البته در شنود اول و دوم اين مسئله زياد خودش را نشون ميده. ولي بعدش عادت ميكني. در كل زيبا اجراش كردي بهت تبريك ميگم. موفق باشين

از اینکه چند بار با حوصله به این آهنگ گوش دادی و اینقدر مو شکافانه در موردش نظر دادی سپاس فراوان تلاش میکنم در اجراهای بعدیم نظرتون رو لحاظ کنم همیشه پیروز باشی دوست من .

Fereshteh_Baran
Monday 8 March 2010, 03:39 PM
امیر خان آهنگتون قشنگ بود ولی تو قسمت تو که دست تکون میدی فکر کنم مشکل داشت نمیدونم گام شما چیه مال من نتش اینه: فا می ر رر می فا/ می ر دو دو دو ر می/
به هر حال قشنگ بود موفق باشید.

Amir Akbari
Monday 8 March 2010, 03:56 PM
امیر خان آهنگتون قشنگ بود ولی تو قسمت تو که دست تکون میدی فکر کنم مشکل داشت نمیدونم گام شما چیه مال من نتش اینه: فا می ر رر می فا/ می ر دو دو دو ر می/
به هر حال قشنگ بود موفق باشید.

ممنون که آهنگ رو گوش دادی و نظرت رو گفتی دوست من همونطور که متوجه شدی من قسمت "توکه دست تکون میدی... و همینطور وقتی چشمات هم میاد..." رو به سلیقه ی خودم کمی تغییر دادم البته فقط ملودی آهنگ و بعضی از آکوردها رو اضافه یا جایگزین کردم تا اجرا کمی متفاوت بشه و یکنواخت نشه و صد البته همه ی تلاشم رو کردم تا آهنگ از ریتم اصلی خارج نشه امیدوارم توضیحاتم کافی و نتیجه خوشایند شده باشه همیشه شاد باشی .

Fereshteh_Baran
Monday 8 March 2010, 04:28 PM
سلام بر شما

. اگه قصدتون فقط زدن آهنگ باشه که هیچ. ولی اگر بخواهید این آهنگ رو با کسی که میخونه همراهی کنید نمیدونم چی میشه. باز هم بستگی به سلیقه خودتون داره
موفق باشید

Amir Akbari
Monday 8 March 2010, 05:04 PM
سلام بر شما

. اگه قصدتون فقط زدن آهنگ باشه که هیچ. ولی اگر بخواهید این آهنگ رو با کسی که میخونه همراهی کنید نمیدونم چی میشه. باز هم بستگی به سلیقه خودتون داره
موفق باشید

دوست خوبم اگر لطف کنی و این قسمت رو پس از چند بار گوش دادن با صدای خودت زمزمه کنی متوجه میشی آهنگ رو در اون قسمت خاص طوری اجرا کردم که شعرش "تو که دست تکون میدی به ستاره جون میدی به قسمت بعدی که میشکفه گل از گل باغ هست بچسبه" و به نظرم اینطور زیباتر میشه که شما زیاد خوشت نیومد باز هم ممنونم که نظرت رو درباره این آهنگ برام فرستادی همیشه پیروز باشی .

Fereshteh_Baran
Monday 8 March 2010, 05:23 PM
نه دوست عزیز من نگفتم خوشم نیومد اتفاقا ابتکار جالبی بود. شاید من خیلی تازه کارم و دقتم کافی نیست. ممنون که انتقاد پذیر هستید

ehsanmir
Monday 8 March 2010, 09:54 PM

سلام
کارتون خیلی قشنگ بود.امیدوارم کارهای بیشتری از شما بشنویم.
راستی اگر ممکنه برند و مدل کیبردتون رو حتما مشخص کنید. ممنون

Amir Akbari
Monday 8 March 2010, 10:22 PM
سلام
کارتون خیلی قشنگ بود.امیدوارم کارهای بیشتری از شما بشنویم.
راستی اگر ممکنه برند و مدل کیبردتون رو حتما مشخص کنید. ممنون

ممنون از محبت شما دوست عزیز این آهنگ رو تمام و کمال با کیبورد KORG مدل Pa800 زدم و با کامپیوتر ضبط کردم .

Amir Akbari
Saturday 20 March 2010, 11:24 PM
[quote=زمانی.م;104742]واین هم یک نمونه کار متفاوت تقدیم به شما دوستان عزیز
منتظر نظرهای شما هستم باتشکر
You can see links before reply[/quote

دوست من آهنگی که به سبک جاز اجرا کرده بودی رو شنیدم این سبک بخاطر اینکه ریتم (درام و پرکاشین) خلوتی داره آکوردها خودشون رو بیشتر نشون میدن بهمین خاطر برای تعویض اونها باید خیلی دقت کنی، صدای ساز اصلی رو کمی بلندتر کن تا بهتر خودش رو در طول آهنگ نشون بده، کارت زیبا بود و از شنیدنش حسابی لذت بردم امیدوارم پیروز باشی .

Amir Akbari
Wednesday 24 March 2010, 03:04 AM
با درود بر همه ی دوستان و تبریک سال جدید میخوام اولین آهنگ امسال رو در این قسمت قرار بدم به اسم "عاشقانه" آهنگ ساز آقای فریبرز لاچینی و خواننده آقای حمید غلامعلی که در انتهای فیلم غریبانه اجرا شد، امیدوارم از شنیدنش لذت ببرید و نظرات و انتقادات خودتون رو باهام در میون بگذارید، برای همه دوستان سالی سرشار از کامیابی آرزو دارم .

zamani_m
Wednesday 24 March 2010, 05:22 PM
با درود بر همه ی دوستان و تبریک سال جدید میخوام اولین آهنگ امسال رو در این قسمت قرار بدم به اسم "عاشقانه" آهنگ ساز آقای فریبرز لاچینی و خواننده آقای حمید غلامعلی که در انتهای فیلم غریبانه اجرا شد، امیدوارم از شنیدنش لذت ببرید و نظرات و انتقادات خودتون رو باهام در میون بگذارید، برای همه دوستان سالی سرشار از کامیابی آرزو دارم .

سال نو بر شما دوست عزیز و تمامی دوستان مبارک
به نظر من خیلی قشنگ بود البته من آهنگ اصلیشو گوش نکردم ولی به نظر من اگه ریتمشو خلوتر کنی و آرپژ 8/6 پیانو در دو اکتاو اجرا کنی یا اینکه تو ریتم اصلیش پیانو را به جای گیتار استفاده کنی فوق العاده میشه

ehsanmir
Wednesday 24 March 2010, 05:57 PM

سلام امیر جان
کارت رو گوش کردم.منهم نشنیده بودم.ولی در هر صورت زیبا نواختی.
اما بازهم همینجا از دوستان یه خواهشی دارم و اون این که دوستانی که اهنگ خودشون رو اینجا میذارند خواهشا مثلا اقای saeed-national بگن اجرا با چه کیبردی هست تا افرادی که مثل من علاقه دارند ببینند فلان اهنگ با چه مدل کیبردی نواخته شده 2 ساعت این تاپیکها رو بالا و پایین نکنند تا مثلا ببینند اقا امیر با چه کیبردی زده و در اخر هم متوجه نشیم .
ممنون

saeed_national
Wednesday 24 March 2010, 06:56 PM
سلام دوستان.
امير جان كارت خيلي زيبا ست.من كه بار اولم اين اهنگ را ميشنوم لذت بردم.همينينطور از استرينك همراهي كه وسطهاي اهنگت استفادو ميكني زيبايي اهنگت را دو چندان كرده .اما يك خواهش از تمام دوستان دارم .لطفا دوستان تا جايي كه امكان داره از اهنگهاي مشهور براي نواختن استفاده كنيد . تا نظر دهي دقيق تر باشه. با تشكر

Amir Akbari
Friday 26 March 2010, 04:06 PM
سال نو بر شما دوست عزیز و تمامی دوستان مبارک
به نظر من خیلی قشنگ بود البته من آهنگ اصلیشو گوش نکردم ولی به نظر من اگه ریتمشو خلوتر کنی و آرپژ 8/6 پیانو در دو اکتاو اجرا کنی یا اینکه تو ریتم اصلیش پیانو را به جای گیتار استفاده کنی فوق العاده میشه

درود بر تو دوست خوبم از اینکه این آهنگ رو گوش کردی و نظرت رو گفتی سپاس فراوان در مورد پیانو آغازین باید خدمتت بگم این قسمتی از آهنگ بود که با شروع و پایان خود ریتم کیبورد زدم تا دوستان نظرشون رو بگن و بعد کاملش رو بزنم در طول آهنگ همونطور که متوجه شدی قسمتهایی که پیانو سکوت داره و یا در نت کمتری اجرا میشه گیتار بیشتر خودش رو نشون میده و بر عکس به نظرم تلفیق این دو ساز زیباتر میشه (این آهنگ رو با ریتم دیگه ای که آکوردش پیانو آگوستیک و پیانوی الکتریکی بود زدم ولی بنظرم جالب نشد) در مورد ریتم موافقم راستش خودم هم با ریتمهای خلوت موافق تر هستم چون اونطوری باقی سازها در طول آهنگ بیشتر جا برای خودنمایی دارند، امیدوارم شاد باشی دوست من .

Amir Akbari
Friday 26 March 2010, 04:23 PM
سلام امیر جان
کارت رو گوش کردم.منهم نشنیده بودم.ولی در هر صورت زیبا نواختی.
اما بازهم همینجا از دوستان یه خواهشی دارم و اون این که دوستانی که اهنگ خودشون رو اینجا میذارند خواهشا مثلا اقای saeed-national بگن اجرا با چه کیبردی هست تا افرادی که مثل من علاقه دارند ببینند فلان اهنگ با چه مدل کیبردی نواخته شده 2 ساعت این تاپیکها رو بالا و پایین نکنند تا مثلا ببینند اقا امیر با چه کیبردی زده و در اخر هم متوجه نشیم .
ممنون

دوست خوبم نیازی به 2 ساعت بالا و پایین کردن تاپیک نبود، کافی بود پست شماره 122 رو که در پاسخ به پرسش خودت نوشته بودم به یاد می آوردی، ولی چشم بعد از این حتمی مینویسم ممنون از تذکرت دوست گلم .

Amir Akbari
Friday 26 March 2010, 04:31 PM
سلام دوستان.
امير جان كارت خيلي زيبا ست.من كه بار اولم اين اهنگ را ميشنوم لذت بردم.همينينطور از استرينك همراهي كه وسطهاي اهنگت استفادو ميكني زيبايي اهنگت را دو چندان كرده .اما يك خواهش از تمام دوستان دارم .لطفا دوستان تا جايي كه امكان داره از اهنگهاي مشهور براي نواختن استفاده كنيد . تا نظر دهي دقيق تر باشه. با تشكر

دوست من از اینکه آهنگ رو گوش کردی و نظرت رو نوشتی سپاس از این به بعد تلاش میکنم آهنگهای مشهور رو برای اجرا انتخاب کنم امیدوارم پیروز باشی .

Amir Akbari
Sunday 28 March 2010, 09:39 AM
درود بر دوستان آهنگ سیمین بری رو که با کیبورد PA800 زدم برای شما در سایت قرار دادم البته فرمتش MP4 هست که با موبایل فیلم برداری شده از دوستان خواهش میکنم نظراتشون در مورد این آهنگ، نحوه ی آکورد گرفتن، چگونگی قرار گرفتن انگشتان روی کیبورد و ... باهام در میون بگذارند، ریتم این آهنگ از محصولات O&M 2 هست که جا داره ازشون بخاطر این ریتم زیبا تشکر کنم، امیدوارم شاد باشید .

ast1356
Sunday 28 March 2010, 10:46 AM
درود بر دوستان آهنگ سیمین بری رو که با کیبورد PA800 زدم برای شما در سایت قرار دادم البته فرمتش MP4 هست که با موبایل فیلم برداری شده از دوستان خواهش میکنم نظراتشون در مورد این آهنگ، نحوه ی آکورد گرفتن، چگونگی قرار گرفتن انگشتان روی کیبورد و ... باهام در میون بگذارند، ریتم این آهنگ از محصولات O&M 2 هست که جا داره ازشون بخاطر این ریتم زیبا تشکر کنم، امیدوارم شاد باشید .

قشنگ بود ولي چند تا از آكوردهات اصلن ربطي به موزيك نداشت (از نظر دستگاه) عرض ميكنم مثلن در بعضي جاها جاي آكورد E خالي بود.
شما بهتره كه براي رفع اشكال صداي نواختنتون رو بفرستين چون ميكروفن موبايل صدايي نمي‌تونه بگيره كه بشه بهش نظر داد.
چون ما براي نظر دادن به عكس دستگاه نياز نداريم بلكه صداي خوب كافيه....

Amir Akbari
Sunday 28 March 2010, 11:14 AM
قشنگ بود ولي چند تا از آكوردهات اصلن ربطي به موزيك نداشت (از نظر دستگاه) عرض ميكنم مثلن در بعضي جاها جاي آكورد E خالي بود.
شما بهتره كه براي رفع اشكال صداي نواختنتون رو بفرستين چون ميكروفن موبايل صدايي نمي‌تونه بگيره كه بشه بهش نظر داد.
چون ما براي نظر دادن به عكس دستگاه نياز نداريم بلكه صداي خوب كافيه....

دوست خوبم سپاس فراوان از اینکه نظرت رو در مورد این آهنگ برام نوشتی راستش با خوندن نقدی که برام فرستادی خستگی از تنم بیرون رفت خواهش میکنم نظرت در مورد نحوه ی قرار گیری انگشتها روی کیبورد رو هم بهم بگو .

ast1356
Sunday 28 March 2010, 02:42 PM
دوست خوبم سپاس فراوان از اینکه نظرت رو در مورد این آهنگ برام نوشتی راستش با خوندن نقدی که برام فرستادی خستگی از تنم بیرون رفت خواهش میکنم نظرت در مورد نحوه ی قرار گیری انگشتها روی کیبورد رو هم بهم بگو .

از اون جنبه من مشكلي نديدم فقط برو توي نخ آكوردهاي دست چپ كه درست بگيريشون چون واقعن توي كيبردهاي مختلفي كه باهاشون كار كردم هيچ كدوم مثل خانواده korg اشتباه رو تو صورت آدم نمي‌كوبونه.

پس حواست به دست چپ باشه كه آكورد ها رو با يه سيرچ كوچيك حتي توي همين سايت بدست بيارين و اگه مثلن جاي نوشته آكوردهاي گيتار فلان كس اصلن ناراحت نشو چون آكورد آكورده چه تو گيتار چه كيبرد.
فعلن

zamani_m
Sunday 28 March 2010, 04:50 PM

بسیار زیبا بود هنر نمایی شما
ذر مورد ترتیب آکوردها من به جای G
DM یا E7 بهت پیشنهاد میکنم
در مورد نحوه آکورد گیری دست چپ به نظر من خوب بود و حالت خوبی داشت ودر مورد دست راست به نظر من اولا باید ساز به شما نزدیک تر باشه تا زاویه آرنج شما زیاد نشه و سعی کن در هنگام اجرا کردن دستت حرکتهای اضافی نداشته باشد یعنی در هنگام استفاده از انگشتهای 1و2و3 انگشتهای دیگه ات از ساز بلند نشه ودر استفاده از انگشتهات یک عدالتی بر قرار کن و از انگشت 4و5 هم استفاده کنی .

Amir Akbari
Sunday 28 March 2010, 07:40 PM
از اون جنبه من مشكلي نديدم فقط برو توي نخ آكوردهاي دست چپ كه درست بگيريشون چون واقعن توي كيبردهاي مختلفي كه باهاشون كار كردم هيچ كدوم مثل خانواده korg اشتباه رو تو صورت آدم نمي‌كوبونه.

پس حواست به دست چپ باشه كه آكورد ها رو با يه سيرچ كوچيك حتي توي همين سايت بدست بيارين و اگه مثلن جاي نوشته آكوردهاي گيتار فلان كس اصلن ناراحت نشو چون آكورد آكورده چه تو گيتار چه كيبرد.
فعلن

با سپاس فراوان از نظر تو دوست خوبم باید خدمتت بگم من هم با کیبوردهای زیادی کار کردم با کاسیو کارم رو آغاز کردم و بعد یاماها 510 بعد 640 و ... بعد از اون تکنیکز کا 1000 و رولند ای 86 و جی ایی ام دبلیو 8 بعد رفتم سراغ کرگ پی ای 80 و پی ای 50 و در آخر هم پی ای 800 گرفتم و در بیشتر مواقع دو تا کیبورد هم زمان داشتم به این موضوع اعتقاد دارم که مارک کیبورد اهمیت آنچنانی نداره و این نوازنده هست که باید بهترین استفاده رو از امکانات سازش برای اجرای زیبای یک آهنگ ببره هدف اصلی من از قرار دادن این قطعه تصویری این بود که دوستان ببینند در ریتم های تند میشه آکوردها رو هر چقدر هم سریع طوری تغییر داد که این تغییر توی ذوق شنونده نزنه و حتا در کارهایی که انجام دادم تلاش کردم این موضوع رو لحاظ کنم چون توی نمونه کارهای دوستان (حتا کسانی که مدت زیادی هست مینوازند) خیلی این ضعف به گوش میرسه و افرادی که نظر میدن هیچ توجهی به این موضوع ندارن، در پایان از نظرت نهایت استفاده رو میبرم و منتظر نقدهای تو دوست نازنین در کارهای بعدیم هستم، امیدوارم پیروز باشی .

Amir Akbari
Sunday 28 March 2010, 07:59 PM
بسیار زیبا بود هنر نمایی شما
ذر مورد ترتیب آکوردها من به جای G
DM یا E7 بهت پیشنهاد میکنم
در مورد نحوه آکورد گیری دست چپ به نظر من خوب بود و حالت خوبی داشت ودر مورد دست راست به نظر من اولا باید ساز به شما نزدیک تر باشه تا زاویه آرنج شما زیاد نشه و سعی کن در هنگام اجرا کردن دستت حرکتهای اضافی نداشته باشد یعنی در هنگام استفاده از انگشتهای 1و2و3 انگشتهای دیگه ات از ساز بلند نشه ودر استفاده از انگشتهات یک عدالتی بر قرار کن و از انگشت 4و5 هم استفاده کنی .

زمانی عزیزم ممنون از این همه توجه، در مورد آکورد بخصوص سون که آکورد مورد علاقه ی من هست بنظرم همونطور که نوازنده ی گیتار به سازش زینت میده نوازنده ی کیبورد هم میتونه با ایجاد تنوع (البته به جا) در گرفتن آکوردها آهنگ رو زیباتر بنوازه ولی در این آهنگ موردی برای استفاده ش ندیدم ولی از این به بعد بیشتر دقت میکنم، در مورد فاصله تا کیبورد حق با تو دوست خوبم هست همونطور که میبینی چون فیلم برداری از بالای سرم انجام شده کمی از ساز فاصله گرفتم و به همین خاطر برای اجرای نتهای یک دوم پرده باید خودم رو جلوتر ببرم، از نظراتت در مورد آهنگ سپاس فراوان دوست گلم، امیدوارم شاد باشی .

Amir Akbari
Thursday 1 April 2010, 03:22 PM
درود بر همه ی دوستان آهنگ Romeo & juliet رو اجرا کردم بجز میزانش که به چهار چهارم تبدیل کردم تغییر چشمگیری بهش ندادم امیدوارم از شنیدنش لذت ببرید و نظرات و انتقادات خودتون رو باهام در میون بگذارید، این آهنگ رو در دو قسمت قرار دادم قسمت اول موزیک همراه با ملودی هست که خودم اجرا کردم و قسمت دوم که پسوند (Music) داره تنها آکورد آهنگ رو زدم که میتونید خودتون ملودی رو همراهش بنوازید، فقط زمانی که آهنگ رو اجرا میکردید یادی هم از من بکنید .

نام آهنگ : Romeo & Juliet

کیبورد : Pa500 (Persian)i

و فایل آکورد آهنگ :

zamani_m
Saturday 3 April 2010, 08:04 AM
امیرجان بسیار زیبا بود ودر یک لغت بخوام بگم میگم perfect
بیشنهادمن
صدای strings کمتر کن ودر اول قطعه به همراه آرپژ استفاده کن وبعد پیانو را شروع کن و وبا پیانو تمامش کن.
البته الان هم بسیار زیباست ومن فقط پیشنهاد میدم

Amir Akbari
Saturday 3 April 2010, 09:08 AM
امیرجان بسیار زیبا بود ودر یک لغت بخوام بگم میگم perfect
بیشنهادمن
صدای strings کمتر کن ودر اول قطعه به همراه آرپژ استفاده کن وبعد پیانو را شروع کن و وبا پیانو تمامش کن.
البته الان هم بسیار زیباست ومن فقط پیشنهاد میدم

سپاس فراوان از محبتی که نسبت بهم داری دوست خوبم، پیشنهادت خیلی به جا بود راستش آهنگی که برای خودم اجرا کردم کمی متفاوت هست با اونی که در اینجا قرار دادم حتمی تا حالا از نمونه ی کارهام متوجه شدی که به سازهای پس زمینه خیلی اهمیت میدم و بنظرم وجودشون در بعضی آهنگها (مثل همین آهنگ) لازم هستش ولی همونطور که نوشته بودم چون میزانش رو تغییر دادم اجرای ساده تر رو قرار دادم تا اگر دوستان مشکلی به گوششون خورد باهام در میون بگذارند (که تا حالا هیچ نظری در این مورد داده نشده)، بطور حتم پیشنهاد خوبت رو در اجراهام در نظر میگیرم، امیدوارم همیشه شاد باشی .

Amir Akbari
Wednesday 7 April 2010, 10:28 AM
درود بر همه ی دوستان آهنگ رو در و دیوار این شهر (از کارهای آقای محمد زارع) رو اجرا کردم که امیدوارم از شنیدنش لذت ببرید و نظرات و انتقادات خودتون رو راجع بهش باهام در میون بگذارید .
نام آهنگ : رو در و دیوار این شهر
کیبورد : Pa 500 (Persian)i
باید خدمتتون بگم که ریتم این آهنگ از ریتمهای اصلی Pa 500 Persian هست که بدون هیچ تغییری این آهنگ رو با اون اجرا کردم، لحظاتی سرشار از شادی برای همگی دوستان خوبم آرزو دارم .

saeed_national
Wednesday 7 April 2010, 01:22 PM
درود بر همه ی دوستان آهنگ رو در و دیوار این شهر (از کارهای آقای محمد زارع) رو اجرا کردم که امیدوارم از شنیدنش لذت ببرید و نظرات و انتقادات خودتون رو راجع بهش باهام در میون بگذارید .
باید خدمتتون بگم که ریتم این آهنگ از ریتمهای اصلی Pa 500 Persian هست که بدون هیچ تغییری این آهنگ رو با اون اجرا کردم، لحظاتی سرشار از شادی برای همگی دوستان خوبم آرزو دارم .

اقا واقعا دستت درست. خداييش حال كردم.خيلي زيبا زدي اميرجان

امير جان جون ميده با اين اهنگ تو اتوبان تهران كرج با سرعت 170 ماشين سواري كني.قيد جريمه را هم بزني.صدا را هم تا درجه اخرش پر كني. واقعا قشنگ زدي.با تشكر

sunshine
Wednesday 7 April 2010, 03:27 PM

excellenttttttttttttt :41::41:

آفای اکبری خیلی خیلی کارت قشنگ بود. بابا شما که اینقدر قشنگه کارهاتون، تروخدا بیان سمت این جور آهنگای باحال همش گیر کردین به سبک های کلاسیک یه وقتایی هم خوبه این جور آهنگا رو کار کنین خیلی باهاش حال کردم منتظر کارهای بعدی شما و بقیه دوستان هستم

ehsanmir
Wednesday 7 April 2010, 06:30 PM

سلام امیر جان
کارت خیلی زیبا و شاد بود.امیدوارم هم شما و هم همه دوستان همیشه شاد و خرم باشید.از این سبک کارها بیشتر بذارید تا تاپیک پر بارتری داشته باشیم.
ممنون.

Amir Akbari
Monday 10 May 2010, 06:19 PM
درود بر دوستان یک آهنگ آذری کوتاه برای شنیدن شما بزرگواران قرار دادم گمان میکنم همگی این
آهنگ رو شنیدیم، در صورتی که اسمش رو میدونید به من هم بگید، خواهش میکنم اگر مشکلی در
نحوه ی نواختن و آکورد گیری می بینید باهام در میون بگذارید چون تا حالا با صدای این ساز آهنگی اجرا
نکردم ریتمش از ریتم های اصلی کیبورد هست و سازش هم Garman نام داره (زیر مجموعه ی
آکاردیون) این آهنگ رو در یک مرحله بصورت زنده اجرا کردم، امیدوارم پیروز باشید .
آهنگ آذری
کیبورد Pa500 (Persian)i

ehsanmir
Monday 10 May 2010, 07:49 PM
درود بر دوستان یک آهنگ آذری کوتاه برای شنیدن شما بزرگواران قرار دادم گمان میکنم همگی این
آهنگ رو شنیدیم، در صورتی که اسمش رو میدونید به من هم بگید، خواهش میکنم اگر مشکلی در
نحوه ی نواختن و آکورد گیری می بینید باهام در میون بگذارید چون تا حالا با صدای این ساز آهنگی اجرا
آهنگ آذری
کیبورد Pa500 (Persian)i

خیلی زیباااااا:41::41::41::41::41:
صدا ها شفاف.اجرا بی نقص.فقط فکر میکنم کل اهنگ رو نزدید.درسته؟
ولی در کل خیلی عالی بود......:41:
موفق باشید

sunshine
Monday 10 May 2010, 07:58 PM
آهنگ آذری
کیبورد Pa500 (Persian)i

امیر عزیز کارت عالیه
این pa500 هم ظاهرا خیلی صداهای خوشگلی داره من تا حالا باهاش کار نکردم ولی از صداهایی که بچه ها باهاش میزنن مشخصه خیلی کیفیت صداهاش عالیه و خروجی خیلی خوبی داره.
مرسی بابت کار قشنگت

Amir Akbari
Wednesday 19 May 2010, 02:25 AM
درود بر همه ی دوستان نازنین آهنگ پیچک رو اجرا کردم که امیدوارم از شنیدنش لذت ببرید
این آهنگ از ساخته های زیبای سیاوش قمیشی هست با صدای ابی، بی صبرانه منتظر
نظرات، پیشنهادات و البته انتقادات سازنده ی دوستان هستم، لحظات سرشار از شادی برای
تمامی خوبان آرزو دارم .

sunshine
Wednesday 19 May 2010, 10:19 AM
درود بر همه ی دوستان نازنین آهنگ پیچک رو اجرا کردم که امیدوارم از شنیدنش لذت ببرید
نظرات، پیشنهادات و البته انتقادات سازنده ی دوستان هستم، لحظات سرشار از شادی برای
تمامی خوبان آرزو دارم .

20:41::41:

سلام
امیر جان یه اتفاق جالب اینکه منم این نت این آهنگو داشتم و انتخابش کرده بودم واسه نمونه کار اینو بزنم ولی اینقدر خوشگل و هنرمندانه زدی که من راستش دیگه باید بی خیالش بشم.

از زیر صداها و ملودی های همراهی کننده مثل صدای string و brass کاملا مشخصه که درک درستی از هارمونی پیدا کردی و خوب میتونی آهنگو پر کنی.

مرسی کارت عالیه

Amir Akbari
Wednesday 19 May 2010, 12:27 PM
سعید نازنینم خجالتم میدی من که خودم رو شاگردت میدونم و حسابی از تو دوست عزیزم نکات مثبت
آموختم مثل همیشه شرمنده م کردی،
امین خوبم از نکته سنجی تو دوست عزیز سپاسگذارم و بی صبرانه منتظر شنیدن اجرای خوبت هستم
و اطمینان دارم خیلی بهتر از من این کار رو اجرا میکنی .

m_abdi
Wednesday 19 May 2010, 05:42 PM
درود
امیر جان کارت خیلی زیبا بود.
اگه میشه توضیح بده روی کیبورد کاملا رکورد کردی یا با کامپیوتر و همچنین گام آهنگ چیه و از چه نوتی شروع میشه اولش؟ چون من نت این آهنگ رو ندارم

Amir Akbari
Wednesday 19 May 2010, 08:56 PM
سپاس از توضیحات سعید خوبم،
درود بر مهدیار عزیزم این آهنگ و تمام کارهایی که در این تاپیک قرار دادم رو بصورت کامل با کیبورد اجرا
کردم و از کامپیوتر فقط برای ضبط نهایی استفاده کردم، روش کارم به این صورت هست که :

اول آکورد آهنگ رو در میارم و بصورت کامل اون رو (که شامل درام، پرکاشین و آکوردهای اتوماتیک میشه) با کیبورد اجرا میکنم این مرحله خیلی زمان میبره چون گاهی آکوردها بر اثر کوچکترین بی دقتی خودش رو در طول آهنگ نشون میده و توی ذوق شنونده میزنه،

بعد از اتمام اجرای ریتم و آکورد سازهایی رو که باید در طول آهنگ استفاده بشه رو انتخاب میکنم این قسمت خیلی مهم هست چون باید دقت بشه که صدای سازها (برای مثال دو ساز بادی) در هنگام اجرا با هم تداخل پیدا نکنند همینطور مقدار صداشون چه اندازه ای باشه (بخصوص بلندی صدای سازها در باندهای چپ و راست) و چه افکتهایی در طول آهنگ اجرا بشه،

در مرحله ی بعد ملودی آهنگ رو روی اون اجرا میکنم (مثل صدای گیتار برقی در آهنگ پیچک)

حالا نوبت سازهای پس زمینه هست که به نظرم زیباترین قسمت کار هستش برای آهنگ پیچک اول قسمتی که با صدای Brass بود رو اجرا کردم و پس از تکمیل اون صدای ساز String رو اجرا کردم،

در آخر هم ملودی اصلی رو به روی آهنگ اجرا میکنم .

دوستان همونطور که متوجه شدین این کار خیلی سخت و زمانبر هست ولی باور کنید زمانی که آهنگ کامل رو گوش میکنید چنان لذتی میبرید که قابل وصف نیست .

ehsanmir
Wednesday 19 May 2010, 09:38 PM
تمامی خوبان آرزو دارم .

سلام امیر جان
باید بهت تبریک بگم بابت این اهنگ زیبا.:41::41::41::41::41::41:
ملودی, رنگ صدا, ریتم,نوازندگی و .............همه و همه در حد عالی هست.کارت درسته..........بازهم از این کارهای زیبا برامون بذار.
من که خیلی لذت بردم.امیدوارم هر روز بیشتر و بیشتر پیشرفت کنی.:am
موفق باشی...........

Amir Akbari
Thursday 20 May 2010, 12:10 AM
درود بر تو دوست نازنینم ممنون از این همه محبتی که نسبت به بنده ی کمترین داری،
در مقابل کار شما عزیزان کارهای من حرفی برای گفتن نداره ولی همگی دوستان به من لطف دارند
بخاطر این همه انرژی مثبت از همه ی شما بزرگواران سپاسگزارم .

HBAVM
Thursday 20 May 2010, 12:20 AM
تمامی خوبان آرزو دارم .

:41::41::41: :41::41: VERY EXELLENT

واقعاّ عــــالی بــــود . همه چی سر جاش بود .