PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمونه کارهای زمانی.م

zamani_m
Sunday 28 February 2010, 09:17 PM
این هم کار من

ehsanmir
Sunday 28 February 2010, 09:31 PM
این هم کار من

اقای زمانی.شما که اینقدر کارت درسته چرا mp3 پر نمیکنی.حیف نیست این اهنگ و این نوازندگی با فرمت میدی؟دست درد نکنه.اگر نت این اهنگ رو لطف کنی ممنون میشم.این ساخته کی هست؟
لاچینی؟

zamani_m
Sunday 28 February 2010, 10:02 PM
اسم این آهنگ هست wedding of love از کارهای ریچارد کلایدر من
نت این آهنگ تو کتاب بیست قطعه از ریچارد کلایدرمن هست حالا اگه خوشتون بیاد بازم از این کارا دارم براتون میفرستم

ehsanmir
Sunday 28 February 2010, 10:52 PM
اسم این آهنگ هست wedding of love از کارهای ریچارد کلایدر من
نت این آهنگ تو کتاب بیست قطعه از ریچارد کلایدرمن هست حالا اگه خوشتون بیاد بازم از این کارا دارم براتون میفرستم

eeeeeeeeeeeeeeeee! کلایدرمن. پس چرا من فکر کردم ماله لاچینی هست؟؟؟؟ اره.خوبه.بازهم بزار.ممنون

zamani_m
Monday 1 March 2010, 08:22 AM
این هم یکی دیگه از کارهای من
ballade pour adeline از کارهای کلایدرمن

saeed_national
Monday 1 March 2010, 11:27 AM
سلام.
دوست عزيز يك اهنگ از كارهاي معين مثال سفر كردم كه از يادم بري ديدم نميشه.اين را پيانويي اجرا كن تا ما هم تكنيكهاي پيانو را از شما ياد بگيريم. در ضمن اون تكنيكها و زينتهايي كه تو پيانو ميان اهنگها اجرا ميكنند يعني از اين سر پيانو به اون سرش ميرن براي ما هم ياد بده.موفق باشين.

zamani_m
Monday 1 March 2010, 04:52 PM
سلام.
دوست عزيز يك اهنگ از كارهاي معين مثال سفر كردم كه از يادم بري ديدم نميشه.اين را پيانويي اجرا كن تا ما هم تكنيكهاي پيانو را از شما ياد بگيريم. در ضمن اون تكنيكها و زينتهايي كه تو پيانو ميان اهنگها اجرا ميكنند يعني از اين سر پيانو به اون سرش ميرن براي ما هم ياد بده.موفق باشين.
شما لطف دارید ولی کار من بی عیب نیست و تازه اول راهم .درمورد کار معین نتش را داری برام بفرست من سعی ام رامیکنم ودر مورد تکنیکی که میگی باید تمرین گام نوازی در دو اکتاو وبیشر را انجام بدی وبعدش آرپژ .

ehsanmir
Monday 1 March 2010, 09:45 PM
این هم یکی دیگه از کارهای من
ballade pour adeline از کارهای کلایدرمن

سلام
چند وقته این اهنگ رو کار میکنی؟خوب بود.اما احتیاج به تمرین بیشتر و سرعت بالا تر داره.بازم ممنون.

zamani_m
Tuesday 2 March 2010, 12:21 AM
یه 2 ماه است حالا بهتر از این هم میشه براتون میذارم

zamani_m
Wednesday 3 March 2010, 12:08 AM
اینهم wedding of love کاملتر شده وبهتر شدهاز قبلی نظر بدهید

HamedSedighi
Wednesday 3 March 2010, 11:22 AM

ممنون
اکسلنت :41::41::41::41::41::41::41:
چرا از پدال ساستین استفاده نمی کنی ؟

sunshine
Wednesday 3 March 2010, 03:03 PM

قشنگه ولی چرا midi ؟ بصورت mp3 ضبط کنید کیفیت چیز دیگه ای میشه

zamani_m
Saturday 6 March 2010, 07:54 AM
در مورد mp3 وسایلشو ندارم

zamani_m
Tuesday 9 March 2010, 11:54 PM
این هم کار من بهتر شده
ballade pour adeline

Amir Akbari
Wednesday 10 March 2010, 03:39 AM
این هم کار من بهتر شده
ballade pour adeline

دوست من کار خوبت رو شنیدم اول برای انتخاب این آهنگ زیبا بهت تبریک میگم و بعد اینکه با دست راست نت ها رو به خوبی اجرا کردی ولی در بعضی از قسمتهای اجرای آکورد، دست چپ رو زود از روی کلید بر میداشتی و سکوتی هر چند کوتاه ایجاد میشد، به نظرم اگر با دست چپ کمی بیشتر تمرین کنی این موضوع هم حل میشه، ممنون از زحمتی که برای اجراش کشیدی، امیدوارم پیروز باشی .

zamani_m
Thursday 11 March 2010, 05:09 PM
درمورد سکوت به وجود اومده دلیلش اینه که من پدال ندارم منتظر نظر هاتون هستم
این هم
letter to my mother
You can see links before reply

zamani_m
Saturday 13 March 2010, 12:07 PM
این هم کیفیت در حد تیم ملی mp3 طبق خواسته دوستان عزیز(letter to my mother)

leila_t
Saturday 13 March 2010, 12:48 PM
وای خیلی قشنگ اجرا کردید :41: تازه بدون پدال !!!!!!!!!! اگه پدال داشتید دیگه غوغا میشد
:124:

Amir Akbari
Saturday 13 March 2010, 06:41 PM

با درود به دوست خوبم زمانی عزیز انتخاب آهنگت خیلی خوبه و قابل تحسین، هنگام ضبط آهنگ صدای ورودی رو کمتر کن چون در نتهای بالا بلندگو ها گز گز میکنه، اجرات رو در زمانهای : "42 و "1:9 و "1:52 و دقیقه 2 با دقت گوش کن ملوداسیون رو خوب شروع کردی ولی ادامه ش رو بهتر میتونستی اجرا کنی و پایان آهنگ هم زیاد جالب نبود میدونم برای اجرای این آهنگ زحمت زیادی کشیدی برای تو دوست نازنین بهترینها رو آرزو می کنم .

ehsanmir
Saturday 13 March 2010, 07:29 PM

سلام
کارت خوبه.100% خودت میدونی کجاها مشکل داری.پس نیازی به بیانش نیست.که این قضیه با تمرین مداوم درست میشه.
بازم ممنون از بابت کارهای با اصالتی که میذاری..................

zamani_m
Sunday 14 March 2010, 12:53 PM
این هم بهتر شده منتظر نظرهای فنی تون هستم
You can see links before replyب.ظ.mp3.aspx

Amir Akbari
Sunday 14 March 2010, 05:28 PM
این هم بهتر شده منتظر نظرهای فنی تون هستم
You can see links before replyب.ظ.mp3.aspx

درود به تو دوست عزیزم، از اینکه این آهنگ رو دوباره اجرا کردی و برای بهتر شدنش زحمت کشیدی خیلی خوشحالم این نشانگر روحیه ی انتقاد پذیر و شخصیت والای تو دوست نازنین هست، در مورد آهنگ به ثانیه ی "53 بشتر دقت کن و همینطور روی پایان آهنگ بیشتر تمرکز کن از اشکالات قبل در این اجرا خبری نیست بهمین خاطر تبریک میگم امیدوارم همیشه شاد باشی .

zamani_m
Tuesday 16 March 2010, 06:30 PM
واین هم یک نمونه کار متفاوت تقدیم به شما دوستان عزیز
منتظر نظرهای شما هستم باتشکر

ehsanmir
Tuesday 16 March 2010, 07:03 PM

اقای زمانی کارت خیلی زیبا بود.من چند بار گوش کردم.این رو از روی نت زدید یا ساخته خودتونه؟
در هر صورت من خیلی لذت بردم.
موفق باشید

zamani_m
Wednesday 17 March 2010, 10:33 PM
اقای زمانی کارت خیلی زیبا بود.من چند بار گوش کردم.این رو از روی نت زدید یا ساخته خودتونه؟
در هر صورت من خیلی لذت بردم.
موفق باشید
احسان جان مثل اینکه غیر از شما هیچکی اینجا فعالیت آنچنانی نداره من باید کارمو چند جا بذارم

sunshine
Friday 19 March 2010, 08:40 AM

سلام
کارتو گوش کردم جناب زمانی عزیز. خیلی قشنگ زدی فقط کاشکی آخرش رو هم خودت یه جوری تمام میکردی که هماهنگ با کل کارت باشه این شکل اتوماتیک خود کیبورد که تمام میکنه فقط واسه بعضی از آهنگ ها مناسبه

zamani_m
Friday 19 March 2010, 10:19 AM
سلام
کارتو گوش کردم جناب زمانی عزیز. خیلی قشنگ زدی فقط کاشکی آخرش رو هم خودت یه جوری تمام میکردی که هماهنگ با کل کارت باشه این شکل اتوماتیک خود کیبورد که تمام میکنه فقط واسه بعضی از آهنگ ها مناسبه
من در واقع انتظار چنین ending را نداشتم وسعی کردم یک کم تلطیفش کنم اما از این به بعد بیشتر دقت میکنم.

zamani_m
Tuesday 30 March 2010, 05:36 PM
شمادرست فرمودید اصلاحش کردم
ودیگر اینکه به نظر من موسیقی همانطور که زبان بیان احساس است دارای قواعد علم ریاضی هم هست که در هر گوشه موسیقی میتونید این قواعد راببینی.

zamani_m
Wednesday 31 March 2010, 05:26 PM
این هم یک قطعه زیبا
نام قطعه:Romantica serenade
از کتاب بیست ودو قطعه از ریچارد کلایدرمن
اجرا:زمانی.م

Amir Akbari
Wednesday 31 March 2010, 06:48 PM
این هم یک قطعه زیبا

آهنگ زیبای Romantica Serenade رو شنیدم ممنون از اجرای خوبت، امیدوارم پیروز باشی .

ehsanmir
Wednesday 31 March 2010, 07:16 PM
این هم یک قطعه زیبا

سلام
خیلی خوب نواختی. من که کلی لذت بردم.منتظر کارهای بعدیتون هستیم.
موفق باشید

zamani_m
Friday 7 May 2010, 05:33 PM
ممکنه در مورد یک برنامه خوب ترکیب صدا منو راهنمایی کنید .چون من یک کار تنظیم کردم و جداگانه زدم الان که میخوام با هم ترکیبشون کنم دچار مشکل شدم . سر هزارم ثانیه ها که چند تا کار با هم نمیخونه.در ضمن اگر کار کردن با این برنامه آسان باشد که چه بهتر وبهتر از آن اینکه اگه کسی یک همچین برنامه ای داره لینک دانلودش را بذاره اینجا تا بقیه هم ازش استفاده کنند. با تشکر از همه دوستان به خاطر کارهای قشنگ شون.

sunshine
Friday 7 May 2010, 06:15 PM
ممکنه در مورد یک برنامه خوب ترکیب صدا منو راهنمایی کنید .چون من یک کار تنظیم کردم و جداگانه زدم الان که میخوام با هم ترکیبشون کنم دچار مشکل شدم . سر هزارم ثانیه ها که چند تا کار با هم نمیخونه.در ضمن اگر کار کردن با این برنامه آسان باشد که چه بهتر وبهتر از آن اینکه اگه کسی یک همچین برنامه ای داره لینک دانلودش را بذاره اینجا تا بقیه هم ازش استفاده کنند. با تشکر از همه دوستان به خاطر کارهای قشنگ شون.

جناب زمانی برنامه های ترکیب صدا و آهنگسازی زیادی وجود داره. اگه یه سی دی نرم افزارهای آهنگسازی تهیه کنی کلی نرم افزارهای خوب میتونی توش پیدا کنی اما یکی از نرم افزارهای خوب و در عین حال ساده برای کاربری همین کول استودیو هستش که خودم باهاش کار میکنم.

برای ترکیب صداها با این نرم افزار

شما نباید بیای ترک ها یا همون لایه های آهنگتو جدا از هم ضبط کنی. اگه از یه کارت صوتی معمولی بدون استفاده از میکسر و سایر امکانات میخوای کار ضبط آهنگ رو انجام بدی بایستی بعد از اتصال کیبورد به کامپیوتر لایه اول رو که میتونه مثلا فقط ریتم و آکورد باشه یا همراهش هم ملودی بزنی ضبط کنی بعد کاری که میکنی باید همین چیزی رو که زدی دوباره روی سیستم اجراش کنی و همزمان روی لایه دوم، ملودی های مکمل و زیر صداها رو اضافه کنی. شاید برای ضبط یه آهنگ کامل و زیبا مجبور بشی که لایه های زیادی رو اضافه کنی. اگه حوصله داشته باشی (که من معمولا ندارم) میتونی با کمی کار کردن رو آهنگ نتیجه خیلی عالی بدست بیاری.

Amir Akbari
Saturday 8 May 2010, 01:27 PM

زمانی نازنین راحت ترین روش برای تنظیم یک قطعه استفاده از کیبورد هست برای آهنگهای
ریتمیک اول ریتم و آکورد رو اجرا میکنی و بهش ترک به ترک سازهای دیگه رو اضافه میکنی
(در این روش باید نوازنده ی خوبی باشی وگرنه با چند بار اجرای نادرست زود خسته میشی)
ولی اگر میخوای این کار رو بصورت حرفه ای در کامپیوتر انجام بدی من نرم افزار سونار رو بهت
پیشنهاد میکنم یکی از امکانات این نرم افزار کار بر روی آهنگ ها با فرمت MIDI هست، با
استفاده از اون میتونی تغییرات زیادی روی لاین های MIDI اعمال کنی و در نهایت قطعه ی
مورد نظر رو با استفاده از بانک صدای کامپیوتر و یا خود کیبورد اجرا و ضبط کنی، و یا اینکه ترک هایی
که با فرمت Audio ضبط کردی کنار هم قرار داده و میکس کنی البته من خیلی کلی درباره ی
این موضوع نوشتم برای جزییات بیشتر میتونی از تجربیات دوست خوبمون ادریس استفاده
کنی چون ایشون استاد این کار هست، امیدوارم پیروز باشی دوست من .

ehsanmir
Sunday 9 May 2010, 08:30 PM
من هم با استفاده از از پاسخی که دوستمون امین به سوال من دادند یک کار از کتاب سوم روش نوین ارگ نوازی که به نظر من بهترین فطعه این کتابه آماده کردم .این قسمت را در برنامه jet audio پیدا کردم .این کار به شکلی است که تمام اجزای آن از قبیل صداهای هارمونی را خودم اجرا کردم و مرحله به مرحله اضافه کردم البته آن هم به صورت اجرای زنده البته اگر مشکلاتی میبینید اولین کارمه به این شکل ولی امیدوارم خوشتون بیاد منتظر نقد های فنی تون هستم
نام قطعه:ردای سبز
تنظیم و اجرا: زمانی.م

سلام
اول از اینکه این اهنگ زیبا رو انتخاب کردی بهت تبریک میگم.
احتمالا خودتون اشکالت رو میدونید.همون چیزهایی که بچه قبلا هم گفتند.
ولی یه چیزی که اول اهنگت در قسمت پیانو به گوشم رسید اشکال در دست چپ هست.فکر میکنم شما نت دست چپ رو داری اشتباه میزنی.چون نا موزونه.سمت چپ کلیدش فا هست.و اگر یادم باشه یا از سل شروع میشه و یا از فا.فکر میکنم ترتیب نتهای دست چپ به این صورته : سل>فا> می بمل> ر
راستی این اهنگ رو من خیلی وقت پیش زدم.تو نمونه اهنگهای خودم هم گذاشته بودم.یه بار گوش کن.شاید اشکالت مشخص بشه......

zamani_m
Monday 10 May 2010, 09:26 AM
سعی کردم اشتباهاتم را درست کنم
در مورد ولوم بهتر شده ودر مورد اشتباه زدن من خودم اصلا حواسم نبود چون بدون کتاب میزدم و کتاب را دیدم ودرستش کردم حالا باز هم منتظر نظرهاتون هستم.

Moh@mad
Monday 10 May 2010, 09:33 AM
در مورد ولوم بهتر شده ودر مورد اشتباه زدن من خودم اصلا حواسم نبود چون بدون کتاب میزدم و کتاب را دیدم ودرستش کردم حالا باز هم منتظر نظرهاتون هستم.

بیسش باید کوانتایز شه !

ehsanmir
Monday 10 May 2010, 07:46 PM

سلام
خیلی خوبه که کارت رو سریع اصلاح کردی.فقط یه چند مورد دیگه هست که اگر اونهم اصلاح بشه دیگه کارت حرف نداره.
1.قسمتی که پیانو تموم میشه و استرینگ شروع میشه خیلی سریع هست .بهتر یه مکث بدید و بعد شروع به نواختن کنید.یه مکث 2-3 ثانیه ای.چون شنونده غافلگیر میشه . :106: .این سکوت در بین این دو قسمت, اهنگ رو خیلی جذاب تر میکنه.یه چیزی همیشه مد نظرتون باشه.عجله تو اهنگ زدن خوب نیست.باید با یه سری چیزها مثل سکوت بین این دو قسمت احساس اهنگ رو بالا ببرید.

2.در موقعی که استرینگ و انگلیش هورن نواخته میشه یه صدای پیانو هم میاد.اون رو خودتون زدید یا اکورد اتوماتیک هست؟چون بعضی جاها بد به گوش میرسه.اگر اکورد هست جاهاییش رو دارید اشتباه میگیرد که در قسمت اخر اهنگ بیشتر خودش رو نشون میده.یه دقت کن ببین مشکل کجاست.:am
موفق باشید......

sunshine
Monday 10 May 2010, 07:53 PM

:41::41:
بسیار عالی
مشکلی که در ضبط قبلی داشتی بر طرف شد ضمن اینکه دو قطعه اولیه و شروع ریتم هماهنگ شده بود چیزی که احسان هم ذکر کرده دقیقا درسته یکمی مکث بین دوقطعه کارتو بهتر میکنه
مرسی

zamani_m
Tuesday 11 May 2010, 08:00 AM
سلام
خیلی خوبه که کارت رو سریع اصلاح کردی.فقط یه چند مورد دیگه هست که اگر اونهم اصلاح بشه دیگه کارت حرف نداره.
1.قسمتی که پیانو تموم میشه و استرینگ شروع میشه خیلی سریع هست .بهتر یه مکث بدید و بعد شروع به نواختن کنید.یه مکث 2-3 ثانیه ای.چون شنونده غافلگیر میشه . :106: .این سکوت در بین این دو قسمت, اهنگ رو خیلی جذاب تر میکنه.یه چیزی همیشه مد نظرتون باشه.عجله تو اهنگ زدن خوب نیست.باید با یه سری چیزها مثل سکوت بین این دو قسمت احساس اهنگ رو بالا ببرید.

2.در موقعی که استرینگ و انگلیش هورن نواخته میشه یه صدای پیانو هم میاد.اون رو خودتون زدید یا اکورد اتوماتیک هست؟چون بعضی جاها بد به گوش میرسه.اگر اکورد هست جاهاییش رو دارید اشتباه میگیرد که در قسمت اخر اهنگ بیشتر خودش رو نشون میده.یه دقت کن ببین مشکل کجاست.:am
موفق باشید......
اون پیانو را خودم زدم حالا نگاه میکنم ببینم کجاش مشکل داره از این که وقت گذاشتید خیلی ممنون. فقط اگه در مورد انتخاب سازها هم نظر تون میگفتید تا من بی تجربه استفاده کنم هم در مورد هارمونی وهم در مورد ملودی.

zamani_m
Tuesday 11 May 2010, 11:28 AM
این هم یک نمونه کار متفاوت
از کتاب پنجم شیوه نوین ارگ نوازی
نام قطعه :باس و هارمونی
از اکسل بن تین
نوازنده:خودم
سبک این کار بلوز از زیر مجموعه های موسیقی جاز

ehsanmir
Wednesday 12 May 2010, 05:14 PM
این هم یک نمونه کار متفاوت
از کتاب پنجم شیوه نوین ارگ نوازی
نام قطعه :باس و هارمونی
از اکسل بن تین
نوازنده:خودم
سبک این کار بلوز از زیر مجموعه های موسیقی جاز

سلام
این قطعه رو من خیلی دوست دارم.شما هم خیلی خوب نواختی.............:41::41::41:
حالا من این قطعه رو با دو صدا مینواختم.
دست چپ, گیتار بیس
دست راست, ترومپت
یه بار تستش کن.اون حال و هوای جز رو بیشتر القاء میکنه.
موفق باشید

zamani_m
Wednesday 2 June 2010, 12:18 PM
این هم اولین کار پیانویی که زدم و ازش خیلی خاطره دارم
البته الان با اون اولش خیلی فرق کرده سعی کردم بهتر اجراش کنم.
نام قطعه wedding of love
اجرا:زمانی .م
کیبورد:یاماها a1000

ar.rad.24
Wednesday 2 June 2010, 12:47 PM
قشنگ زده بودی دستت درد نکنه
فقط انگار یه کم دست چپ آروم تر زده شده بود صداش کمتر بود

zamani_m
Wednesday 2 June 2010, 04:49 PM
قشنگ زده بودی دستت درد نکنه
فقط انگار یه کم دست چپ آروم تر زده شده بود صداش کمتر بود
تو پیانو زدن باید اینطوری باشه

ehsanmir
Thursday 3 June 2010, 07:03 PM
نام قطعه wedding of love

سلام زمانی جان
خیلی خیلی عالی بود.انتخاب اهنگت هم فوق العاده بود:41::41::41:
فقط یه لطفی کن.اگر نت این اهنگ رو داری برام بذار.
ممنون...........:am

Amir Akbari
Monday 14 June 2010, 07:06 PM
نام قطعه wedding of love

دوست خوبم آهنگی که زحمت اجرای دوباره ش رو کشیده بودی شنیدم نوازندگیت نسبت به قبل
پیشرفت خوبی داشته خیلی مسلط، زیبا و با احساس مینوازی باز هم پیشنهاد میکنم روی پایان
آهنگ بیشتر دقت کنی، امیدوارم پیروز باشی دوست من .

zamani_m
Wednesday 2 May 2012, 10:49 AM
یه نمونه کار ساده
You can see links before reply .mp3