PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست آهنگ

amir guitarist
Thursday 27 May 2010, 05:07 PM
سلام به همه ی کاربران گل , دیدم هیچکس برای پیدا کردن و دانلود آهنگ ها و قطعه ها یاری نمیکنه گفتم یه تاپیک جدید بسازم شاید اثر کنه , من به آهنگ mi favorita به شدّت احتیاج دارم اگه کسی داره لطفاً لینکشو برای دانلود بزاره , از همتون ممنونم.:am

راستی حالا که تا اینجا اومدید نت آهنگ green sleeves رو هم بی زحمت بزارید.

sd_34
Tuesday 14 September 2010, 11:10 PM
سلام به همه ی کاربران گل , دیدم هیچکس برای پیدا کردن و دانلود آهنگ ها و قطعه ها یاری نمیکنه گفتم یه تاپیک جدید بسازم شاید اثر کنه , من به آهنگ mi favorita به شدّت احتیاج دارم اگه کسی داره لطفاً لینکشو برای دانلود بزاره , از همتون ممنونم.:am

راستی حالا که تا اینجا اومدید نت آهنگ green sleeves رو هم بی زحمت بزارید.

سلام خوبي.داداش اينو ميخواي؟

You can see links before reply

Mohammad_ngml
Tuesday 14 September 2010, 11:49 PM
You can see links before reply این mi favorita هست.. منتها چون آهنگ رو نشنیدم نمیدونم همونه که تو میخوای یا نه
درباره ی Green sleeves هم یه search تو 4shared.com بکنی ورژنهای مختلفش میاد..
hamid ef دوست عزیز این قسمت بخش گیتاره... برای آهنگهای سنتور به انجمن مرتبط باهاش برو

mohammad6969
Friday 3 December 2010, 08:40 PM
با عرض سلام خدمت تمام دوستان.میخواستم بدونم کسی تاحالا نتی از قطعه های اتمار لایبرت دیده.اگه کتابی یا pdf باشه واقعا ممنون میشم بهم معرفی کنین

anonim
Tuesday 7 December 2010, 09:49 PM
سلام دوست عزیز از green sleavs همانطور که دوستان اشاره کردن ورژن های مختلفی وجود داره من یکی اینجا گذاشتم You can see links before reply
این هم فایل گیتار پرو barcelona night یکی از کارهای معروف اوتمار لیمبرت
You can see links before reply

mohammad6969
Thursday 9 December 2010, 08:29 AM
واقعا ممنون بابت نت اتمار لیبرت.من چند وقت پیش از stavros xarhakos یه قطعه کلاسیک اندانته شنیدم به اسم varcaroleعالی بود .تو اینترنت که نتش پیدا نشد.اگه پیدا بشه من خیلی سپااااااااااااااس گذار میشم

MOEIND
Saturday 24 September 2011, 05:48 PM
سلام بچه ها

من نت mi favorita رو گرفتم و زدم...دنبال فایل صوتیش هستم...کسی داره؟