PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمونه کارهای GhazalMusic

GhazalMusic
Monday 3 May 2010, 08:10 AM
درود دوستان خوشحالم که میبینم تاپیک دوباره به حالت عادی برگشت دست و پنجه ی همگی رو میبوسم آهنگهای زیبا تون رو گوش کردم کارتون حرف نداره بازم بیشتر آهنگ بزنید ما گوش جان فرا دهیم ما که به انگشت کوچیکه شما هم نمیرسیم ولی برگ سبزیست تحفه ی درویش آهنگ "گل واژه" از ابی تقدیم به شما البته شاید برای برخی از دوستانم تکراری باشه چون قبلا داخل تاپیک نمونه کارهم گذاشته بودمش ..این آواخر کمتر ساز میزنم دیگه به بزرگیه خودتون ببخشید ..کلی هم عیب و نقص داره اجرا با Ketron Sd1 و Roland xp60
لازمه بگم که ریتم و مخصوص این آهنگ ساختم واسه خاطر اکسنتها باید میساختم ببخشید نیمه کاره اجرا شده .. در آخر هم یک تراک گیتار آرپژ روش زده شده امیدوارم زیاد گوش نازنینتون رو آزار نده...چه قدر حرف میزنم من ..تن درست و شاد باشید.
کوچیک همه ی شما..

گل واژه ابی (You can see links before reply)

HamedSedighi
Monday 3 May 2010, 10:19 AM
درود دوستان خوشحالم که میبینم تاپیک دوباره به حالت عادی برگشت دست و پنجه ی همگی رو میبوسم آهنگهای زیبا تون رو گوش کردم کارتون حرف نداره بازم بیشتر آهنگ بزنید ما گوش جان فرا دهیم ما که به انگشت کوچیکه شما هم نمیرسیم ولی برگ سبزیست تحفه ی درویش آهنگ "گل واژه" از ابی تقدیم به شما البته شاید برای برخی از دوستانم تکراری باشه چون قبلا داخل تاپیک نمونه کارهم گذاشته بودمش ..این آواخر کمتر ساز میزنم دیگه به بزرگیه خودتون ببخشید ..کلی هم عیب و نقص داره اجرا با Ketron Sd1 و Roland xp60
لازمه بگم که ریتم و مخصوص این آهنگ ساختم واسه خاطر اکسنتها باید میساختم ببخشید نیمه کاره اجرا شده .. در آخر هم یک تراک گیتار آرپژ روش زده شده امیدوارم زیاد گوش نازنینتون رو آزار نده...چه قدر حرف میزنم من ..تن درست و شاد باشید.
کوچیک همه ی شما..

عالی است . اکسلنت
:41::41:

کدام صداها از ایکس پی 60 هستند و کدام از اس دی 1 ؟
فکر کنم درام و پرکاشن کترون باشند ؟
گیتار چی؟

GhazalMusic
Monday 3 May 2010, 10:44 AM
حامد عزیز از xp60 فقط صدای Trumpet و لاین خواننده و باقی همون طور که گفتید از کترونه.

ممنون از لطف و وقتی که گذاشتید شرمنده کردید مارو.فدای محبت شما.

Amir Akbari
Monday 3 May 2010, 10:45 AM
کوچیک همه ی شما..

درود بر ادریس عزیزم بخاطر اجرای بسیار زیبای آهنگ گل واژه بهت تبریک میگم ریتم خوب Bass عالی و سازهای
پس زمینه همه و همه بخوبی انتخاب و به زیبایی اجرا شده خواهش میکنم بیشتر به ما سر بزن و آهنگ
بگذار (گرچه اینجوری نمونه کارهام از رونق میوفه ولی در عوض کلی مطلب از تو دوست نازنین یاد میگیرم)
فقط ای کاش صدای سازی که باهاش ملودی خواننده اجرا شده رو یه مقدار بیشتر میکردی، امیدوارم همیشه پیروز باشی دوست خوبم .

saeed_national
Monday 3 May 2010, 12:05 PM
به به ادريس جان كارت واقعا زيباست.كاملا مشخصه كه يك كار حرفه اي هستش. فقط يك سوال بخاطر خوانندگي صداي ملودي را كم برداشتي؟ اگه غير اينه صداي ملودي را يك كمي بيشترش كني زيباتر و زيباتر هم ميشه.

يك سفارش خدمت سروران دوستان كارتان را خواهشا در اين تاپيك بزارين تا همه گوش بدهند. اينطور كه مشخصه بچه ها به تك تك كارهاي نمونه اعضا كمتر سر ميزنن. با تشكر

ehsanmir
Monday 3 May 2010, 07:09 PM
کوچیک همه ی شما..

سلام
حال شما.خیلی وقت بود نبودید.
اقا کارت مثل همیشه خفنه:43: .اگر میخواستی روی مارو کم کنی باید بگم که موفق شدی..:31:
منتظر کارهای بیشتری ازت هستیم.:21ox66r:
خیلی ممنون............
موفق باشید:am

GhazalMusic
Monday 3 May 2010, 10:40 PM
این قدر منو شرمنده نکنید دیگه روم نمیشه کار بزام ..سعید عزیز طبق عادت صدارو کم کردم وقتی صدا رو زیاد میکنم واسم غریبه چشم تمرین میکنم تا گوشم به صدای بلند عادت کنه ممنون از وقتی که واسه این حقیرتون قربانی کردید.احسان عزیز این حرفا رو تورو خدا نزن بخدا من هیچی بارم نیست بعد از این همه سال باید خیلی بهتر از اینها میزدم ما کوچیک همه ی شما دوستان خوبم شرمندم نکنید در مقایسه با کارهای شما من شاگرد آخر کلاسم.قربان همه ی دوستان.
فدای پنجه های طلائی امیر,احسان حامد سعید,M_abdi و باقی دوستان با آهنگاتون کلی خاطره زنده شد آهنگ ماوی من برد به خاطرات ایران دلمو لرزوند چشمام بارونی شدن, گل سنگم واقعا دست خوش پیانو ش منو دیونه کرد..خودمونی بگم عشق کردم احساسی که هنگام نواختن صرف کردید کاملا منتقل شد.منتظر آهنگهای بعدی هستیم.

GhazalMusic
Tuesday 4 May 2010, 07:23 PM
درود دوستان هنرمندم این آهنگ هم تقدیم به تک تک شما چند وقتی بود داشتم ریتمشو میساختم خیلی وقت برد ولی بالاخره تموم شد البته لاین خواننده رو نزدم ترجیح دادم Strings های پشت خواننده رو بزنم کمی هم کوتاهش کردم که حجمش زیاد نشه لاین خواننده رو خودتون با صدای نازنینتون زحمتش و بکشید فعلا این آخرین کار حقیرتون در این بخش خواهد بود امیدوارم که قابل گوش کردن باشه.اجرا با Ketron Sd1
قربان همگی ...پیرز باشید.

واست میمرم 7th.band (You can see links before reply)

ehsanmir
Tuesday 4 May 2010, 07:34 PM
درود دوستان هنرمندم این آهنگ هم تقدیم به تک تک شما چند وقتی بود داشتم ریتمشو میساختم خیلی وقت برد ولی بالاخره تموم شد البته لاین خواننده رو نزدم ترجیح دادم Strings های پشت خواننده رو بزنم کمی هم کوتاهش کردم که حجمش زیاد نشه لاین خواننده رو خودتون با صدای نازنینتون زحمتش و بکشید فعلا این آخرین کار حقیرتون در این بخش خواهد بود امیدوارم که قابل گوش کردن باشه.اجرا با Ketron Sd1

سلام
زیبا مثل همیشه.......:41::41::41::41::41::41::41::41:: 41::41:
فقط یه سوال.شما برای ساخت این اهنگ و اون دیشبی از برنامه کامپیوتری هم استفاده میکنید و یا نه فقط در کیبرد رکورد میکنید؟
راستی اگر تونستید یه تاپیک بزنید در مورد چگونگی ساخت و رکورد اهنگ برای من بی سوات:24::38:
بازم ممنون:am

GhazalMusic
Tuesday 4 May 2010, 07:41 PM
سلام
:am

ممنون احسان عزیز
این دوتارو لایو اجرا کردم برای این دوتا آهنگ سه تا Intro و چهار تا واریاتسیون های کیبورد رو ساختم بخاطر اینکه ریتم و آرپژها از حالت تکرار خارج شن در ریتم سازی از هشت و در بعضی واریاتسیونها از 16 میزان استفاده کردم. زمان میبره ولی نتیجه ی مطلوبی خواهد داد البته چند بار زدم که تا جائی که میشه تمیز و بدون اشتباه در بیاد.
برای ضبط از کامپیوتر استفاده کردم Equalizer و Compressor و مسترین که صدا کمی بهتر بشه ...
این فروتنی شما منو بدجور جذب کرده احسان عزیز
چشم حتما این کارو خواهم کرد.خوشحالم که خوشتون آمد ممنون از لطف شما

saeed_national
Tuesday 4 May 2010, 08:21 PM

فقط يك جمله ادريس جان من هم به خاطر اين خلاقيت و است ميميرم.

به قول شاعر انچه خوبان همه دارن شما تنها دارين.موفق باشي

GhazalMusic
Tuesday 4 May 2010, 08:29 PM
همیشه پاینده و شاد باشید سعید عزیز ..کمال هم نشینی با شما دوستان در من اثر کرد وگرنه من همان خاکم که بودم.

Amir Akbari
Wednesday 5 May 2010, 08:24 AM

ادریس نازنین درود بر تو باز هم گل کاشتی دوست خوبم استفاده ت از پیانو در آغاز آهنگ و پیانوی الکتریکی
در طول اون (بخصوص زمانی که ساز استرینگ رو همراهی میکنه) من رو شگفت زده کرد تنوع در اجرای
Bass و ریتم نشانگر این هست که برای اجراش زمان زیاد صرف کردی، این کارت ستودنی هست فقط خواهش
میکنم درباره ی افکتی که روی ساز استرینگ (در فاصله ی زمانی "1:55 تا "2:33 ) اعمال کردی کمی توضیح بدی،
چون حس میکنم این قسمت رو کمی متفاوت از اجرای اصلی نواختی (البته فقط افکت)
برات بهترینها رو آرزو دارم دوست من .

GhazalMusic
Wednesday 5 May 2010, 08:55 AM
ادریس نازنین درود بر تو باز هم گل کاشتی دوست خوبم استفاده ت از پیانو در آغاز آهنگ و پیانوی الکتریکی ش
افکتی که روی ساز استرینگ (در فاصله ی زمانی "1:55 تا "2:33 ) اعمال کردی کمی توضیح بدی،

.

درود بر تو امیر عزیز ممنون از تو دوست خوبم خوشحالم ه خوشت آمد..باز دوباره زدی جائی که کمتر کسی بهش دقت میکنه دست خوش ..امیر عزیز از افکت Harmony استفاده کردم و اسمش تو این کیبورد Blue Gras هست در واقع هنگام آکوردهای سه صدائ , فاصله ی سوم رو با نوازنده همراهی میکنه و هنگام آکوردهای چهار صدائی ,فاصله های سوم و پنجم رو البته در اون قسمت String تنها نیست با استفاده از 2nd voice بهش یکViola هم اضافه کردم ..String هم اکتاو اسرینگه برای حجم بیشتر از Panorama هم استفاده کردم .بعد اون رو در User voice ذخیره کردم.
روزگارت همیشه بهاری باشه نازنین