PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد یاماها 2000

Fereshteh_Baran
Friday 28 May 2010, 11:44 AM
سلام

من روزی که رفتم کیبرد بخرم در قسمت register برام چند تا صدا ریخت ولی بعضی صداهاشو میخوام با صداهایی که در قسمت vioce هست عوض کنم. اگر کسی لطف کنه روش این کار رو بهم بگه، خیلی ممنون میشم.

HamedSedighi
Friday 28 May 2010, 02:05 PM
سلام

من روزی که رفتم کیبرد بخرم در قسمت register برام چند تا صدا ریخت ولی بعضی صداهاشو میخوام با صداهایی که در قسمت vioce هست عوض کنم. اگر کسی لطف کنه روش این کار رو بهم بگه، خیلی ممنون میشم.

سلام اشکان

اول یک توضیح :
بخش رجیستری برای این است که هنگامی تنظیمات ویژه ای رو در نظر دارید پس از ذخیره کردن در بخش رجیستری با فشرن یک دکمه (یکی از شماره های 1 تا 8 ) آن تنظیمات را بازخوانی کنید .

و این یک قابلیت بسیار عالی است که مثلا

پبافشردن دکمه 1 صدای پیانو یی که خودت بهش افکت دادی و اکولایزری که خودت پارامتر هاشو تعیین و ریتمی که دوست داری و حتی کدام بخش مثلا fiill-in یا break یا intro و......... آماده می کند

و با فشردن دکمه ای دیگر برنامه های دیگری که خودت ساختی و همون طور که گفتم شامل موارد زیادی است ؛ آماده می شود .

خب حالا سوال شما :
صدا یکی از بخش های رجیستری است نه همه آن .جواب سوالت به دو صورت است :
1.آیا می خواهی رجیستری جدید بسازی ؟
2.یا نه روی همون رجیستری قبلی فقط صدای یکی از 8 مورد رو تغییر بدهی؟

جواب مورد 2 :
مثلا می خواهی شماره 8 رو تغییر بدی :

آن صدایی که دوست داری رو لود کن مثلا ترومپت
دکمه memory در بخش رجیستری رو بگیر
همین جوری که دکمه رو نگه داشتی شماره 8 رو بزن

توجه داشته باش هر ریتمی یا افکتی یا ... که در لحظه نگه داشتن دکمه مموری انتخاب شده اند به همراه صدا در شماره 8 ذخیره می شوند .

اگر زمانی خواهی با صداهای این رجیستری اما ریتم های دیگر بنوازی دکمه freeze رو روشن کن بعد ریتم رو تغییر بده

tomate
Thursday 26 August 2010, 04:15 PM
خوب دوست عزیز چون من تازه تو این سایت اومدم باید حسنیت خودم رو ثابت کنم پس برات توضیح کامل میدم
اولا مقدمه ایی که دوستمون نوشته کاملا صحیح پس خوب دقت کن تا متوجه بشی:
اول ساز یا voice رو که میخواهی افکت یا اکولایزر یا هر چیزه دیگه بدی انتخاب می کنی و تغییرات رو اعمال میکنی و اما برای جایگزین کردن صدای مورد نظر در یک بانک صدا اول بانک صدا یا regist memory مورد نظر رو انتخاب میکنی سپس دکمه memory رو یه بار میزنی(نیازی به نگهداشتن ندارد)سپس یک صفحه با عنوانregistration memory contents ظاهر میشود که این صفحه نشان میدهد شما دارید درست پسش میروید سپس regist مورد نظر که از 1 تا 8 است یکی رو انتخاب میکنید در این حالت صدای مورد نظر در حافظه رم یا ramیعنی حافظه موقت ذخیره شده یعنی با تغییر دادن مموری یا خاموش کردن دستگاه همان آش و همان کاسه اما برای ذخیره دائمی شما کافیست پس انجام عملیاتهای بالا به گزینه regist در lcd یا صفحه اصلی وارد شوید و گزینه save در پایین صفحه را بزنید سپس روی همان regist مورد نظر ذخیره کنید . راستی دوستان هر سوالی در مورد کیبوردهای yamaha a1000 2000 or700دارید من به صورت کامل بهتون توضیح میدم و در مورد کیبوردهای gem و korg در حد توانم پاسخ گو هستم