PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کتاب پیانو

hossein-18
Sunday 30 May 2010, 10:53 PM
سلام دوستان نظر شما کتاب(قطعه های زیبا، ساده و آشنايي دنیای موسیقی برای پیانو) برای شخص مبتدی خوب است یا سطحش بالاست؟ ........................با تشکر

hossein-18
Sunday 30 May 2010, 10:57 PM
سلام به همه .کسی کتاب(قطعه های زیبا، ساده و آشنايي دنیای موسیقی برای پیانو)را دارد؟ آیا کسی که در سطح مبتدی است برایش سخت هست یا نه؟............................یا تشکر

alone_composer
Sunday 30 May 2010, 10:58 PM
دوست عزیزم سلام بر شما.

این کتاب از نظر سطح نوشتاری چندان یکدست و استاندارد نیست و تنظیم ها هم دچار اشکال است اما قطعات خوبی در این کتاب انتخاب شده و من چهار درس از این کتاب را همیشه جزو سر فصل تدریسم به هنرجو ها قرار می دهم و بقیه را در صورت علاقه خودشان کار می کنیم.

در مجموع کتاب بدی نیست و اگر شما از درس 54 بیر (کلید فا) گذشته اید، می توانید از درس های ساده تر این کتاب نظیر آستین های سبز Green Sleeves شروع کنید.

راهنمایی دیگری خواستید در خدمتم.

molka
Monday 31 May 2010, 12:17 AM
سلام به همه .کسی کتاب(قطعه های زیبا، ساده و آشنايي دنیای موسیقی برای پیانو)را دارد؟ آیا کسی که در سطح مبتدی است برایش سخت هست یا نه؟............................یا تشکر
سلام :ببین داداشه من قطعه های زیبا اولا خودش 3 تا 4 صفحه ،نمیشه که ساده باشه
در اینصورت نتیجه میگیریم شما باید کم کم شروع کنی یکم گوشی بزنی بقیه رو از رو نت(البته اگه میخوای موفق بشی ، وگرنه من که سراغ ندارم )،اگرم خواستی میتونی از نت (تولد ،تولد) شروع کنی.
موفق باشی Molka