PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کنسرت رضا صادقی در کرمانشاه + عکس

Acoustic
Sunday 30 May 2010, 11:16 PM
سلام به همه ی دوستان عزیز ... بله 7 و 8 خرداد ماه توی کرمانشاه رضا صادقی کنسرت داشت و انصافا بی نظیر بود . من به شخصه فکر نمیکردم هم صدای زنده خود رضا صادقی اینقدر قوی باشه هم نوازنده هاش از گیتار الکتریک بگیر تا درامز که بهنام ابطحی میزد . و رهبر ارکسترشم بهنام ابطحی بود

در این بین بنده هم که از هر فرصتی استفاده میکنم . چند تا عکس به صورت قایمکی البته :4: چون گیر دادن و نزاشتن عکس بگیرم .. جالب بود از خودشون هم کسی نبود عکس تهیه کنه از این کنسرت . و فکر کنم عکسایی که میزارم تنها عکسای این کنسرته . در کل عالی بود .

You can see links before reply

-------

------

-----

-----

ببخشید دیگه اگه عکسا خوب نبود .. چون در شرایط بدی گرفتم همه رو :4:

اینم یه ویدیو از این کنسرت تقدیم به دوستان با حجم 5 MB فرمت فایل 3gp هست . کیفیت تصویر چنگی به دل نمیزنه اما کیفیت صداش خوووبه

Avazekhan
Monday 31 May 2010, 12:23 AM
مرسی خیلی جالب بود
مخصوصا عود برقی!
تاحالا ندیده بودم!!!

Acoustic
Monday 31 May 2010, 12:28 AM
. ممنون .. آره ... عجبببببب عودی میزد .. یه تیکه سولو زد آدم میخواست خودشو خفه کنه اینقدر قشنگ میزد :4:

HamedSedighi
Monday 31 May 2010, 03:54 AM
عکس های خوبی گرفتی . اکسلنت.

ولی کم هستند ؛ نمی شد قبلش با مسئولی یا ارگانی هماهنگ کنی که بتوانی عکس بگیری؟

کسی بود فیلم بگیره از طرف برگزار کننده ؟

فیلمش رو بگیر آپلود کن ببینیم :39:

درضمن نوازنده باس گیتار هم آقای آرش مقدم هستند .

Acoustic
Monday 31 May 2010, 11:22 PM
ممنون والا باید از ارشاد میگرفتم که وقت نشد ... از طرف برگذار کننده ها فیلم گرفتن ولی من نمیدونم از چه طریقی باید پیداش کنم .. تا چند روز دیگه فیلمایی که با موبایل گرفتیم به دستم میرسه که اگه بشه حتما آپلود میکنم

Black_Violin
Tuesday 1 June 2010, 06:52 AM
اقا دمت گرم.
سایت ما rezasadeghiifans به زودی میاد بالا اشکالی نداره از این عکسها استفاده کنم ؟؟؟
راستی ویدیو نداری چیزی ؟؟؟
دستت طلا

Acoustic
Tuesday 1 June 2010, 10:39 AM
نه عزیز اشکالی نداره ... والا ویدیو هم هست . با موبایل گرفتن ولی هنوز به دستم نرسیده . اونم به دستم رسید قرار میدم اینجا

Black_Violin
Tuesday 1 June 2010, 10:49 AM
من بی صبرانه منتظرم...
مرسی

Acoustic
Tuesday 1 June 2010, 01:42 PM
دوستان عزیز ویدیو در پست اول قرار گرفت