PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مرغ سحر

santoorist
Monday 31 May 2010, 05:51 AM
با سلام خدمت اهالی محترم بخش سه تار . این اولین آهنگی که من توی این بخش آپ کردم چون ساز اصلی من سنتوره و تقریبا 6-7 ماهی سه تار هم کار می کنم . امیدوارم این آهنگ رو دانلود کنید ، گوش کنید و من رو از نظرات پر بارتون بی بهره مگزارید . با سپاس قلبی .

:43::43:دانلود با حجم 323 kb (You can see links before reply):23::23:

iranzamin
Monday 31 May 2010, 07:39 AM
به نظرم ارام میزنی و بایدپر قدرت تر بزنی
این هم چون تا حالا ساز مضرابی کار نکردین و سنتور زدین
و بعضی جاها هم از ریتم خارج میشه ..

Faraz
Monday 31 May 2010, 12:22 PM
به نظرم یه مقدار سریعتر بزنید بهتره و سعی کنید محکمتر مضراب بزنید و برای اینکه یه خورده بعضی جا ها از ریتم خارج میشد فکر کنم اگه با مترونوم بزنید یا همراه با قطعه پا بزنید بهتر بشه.

AliB
Sunday 6 June 2010, 01:26 PM
سلام
من هم گوش دادم . برای 6 7 ماه ریز خوب میزنی و خوب مسلما برای بهتر نواختن سه تار باید زمان بیشتری سپری بشه .
چند نکته ی کلی دارم که ربطی البته به نوازندگی شما نداره. اول کوک سازه که همیشه باید دقیق و تمیز باشه ، شما کمی پایینتر از لا کوک کردید سیم اولتون رو که ظاهرا برای ساز شما کمی پایینه و به همین دلیل صدای خوبی از ساز خارج نمیشه ، کوک متعادل سی بمل هست و شاید برای برخی ساز ها سی بکار (نیم پرده تا حد اکثر یک پرده پایینتر از دوی دیاپازون) مطلب دوم که دیگر دوستان هم اشاره کردن ، در مورد قطعه ی مرغ سحر هست و اون هم ایراد در ورزن و ریتم اجرای شماست و مطلب دیگر ، کمی ایراد در ملودی این تصنیفه که مطابق با اصل اون نیست (همونطور که گفتم اینها ربطی به نوازندگی نداره و ایرادات کلیه که میتونه دلایلی چون عدم تسلط کافی شما بر ساز داشته باشه و با یک توجه کوچک قابل رفعه).
فکر می کنم ، از سنتور به ساز دیگری مثل سه تار ، کمی سخت باشه ، به دلیل تفاوت اساسی اکشن و پزیشن این دو ساز چون باید یک سری قالب ها و ساختارهای ذهنی رو که در اثر سنتور زدن ایجاد شده تغییر بدید و با کمی تمرین بیشتر و صرف وقت نتیجه ی مطلوب حاصل خواهد شد.
به امید پیشرفت روزافزون شما

sohrabdinyari
Sunday 6 June 2010, 02:14 PM
من ثانیه 48 و 1:35 صدای خروس شنیدم!

santoorist
Monday 7 June 2010, 04:20 AM
من ثانیه 48 و 1:35 صدای خروس شنیدم!
سلام خیلی ممنون که این قطعه رو گوش دادید حق با شماست ما توی حیاطمون دو تا مرغ و خروس داریم البته از این پا پری ها گوگولی.:21::21:

santoorist
Monday 7 June 2010, 04:28 AM
سلام
من هم گوش دادم . برای 6 7 ماه ریز خوب میزنی و خوب مسلما برای بهتر نواختن سه تار باید زمان بیشتری سپری بشه .
چند نکته ی کلی دارم که ربطی البته به نوازندگی شما نداره. اول کوک سازه که همیشه باید دقیق و تمیز باشه ، شما کمی پایینتر از لا کوک کردید سیم اولتون رو که ظاهرا برای ساز شما کمی پایینه و به همین دلیل صدای خوبی از ساز خارج نمیشه ، کوک متعادل سی بمل هست و شاید برای برخی ساز ها سی بکار (نیم پرده تا حد اکثر یک پرده پایینتر از دوی دیاپازون) مطلب دوم که دیگر دوستان هم اشاره کردن ، در مورد قطعه ی مرغ سحر هست و اون هم ایراد در ورزن و ریتم اجرای شماست و مطلب دیگر ، کمی ایراد در ملودی این تصنیفه که مطابق با اصل اون نیست (همونطور که گفتم اینها ربطی به نوازندگی نداره و ایرادات کلیه که میتونه دلایلی چون عدم تسلط کافی شما بر ساز داشته باشه و با یک توجه کوچک قابل رفعه).
فکر می کنم ، از سنتور به ساز دیگری مثل سه تار ، کمی سخت باشه ، به دلیل تفاوت اساسی اکشن و پزیشن این دو ساز چون باید یک سری قالب ها و ساختارهای ذهنی رو که در اثر سنتور زدن ایجاد شده تغییر بدید و با کمی تمرین بیشتر و صرف وقت نتیجه ی مطلوب حاصل خواهد شد.
به امید پیشرفت روزافزون شما
سلام دوست عزیز خیلی ممنون که من رو از نظرات پر بارتون نسیب مندکردید . در مورد کوک ساز دوستان هم خیلی اشاره کردند هم توی سنتور و هم سه تار (خودتون هم توی اون بیداد اشاره کرده بودید) که البته حق با شما بود . من هم یک نرم افزیر تیونر دانلود کردم و هر دو تا ساز رو کوک کردم . تصنیف اندک اندک رو هم با ساز کوک دار اجرا کردم و توی همین بخش گزاشتم . ممنون میشم در موردش نظر بدید .خیلی ممنون:41::41::41:

parvaaz
Sunday 1 August 2010, 02:45 PM
سلام اجراتون قشنگ بود ولی سرعتش پایین بود . میشه نت این قطعه رو بزارین ممنون میشم اگه بزارین