PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمونه کارهای newworld

newworld
Monday 4 January 2010, 06:52 PM
سلام
چند آهنگ كه بطور بدهه نواختم با تايروس 2 براي دوستان مي زارم اميدوارم كه خوشتون بياد البته كار زياد توش نكردم تو 2 ساعت آهنگ رو ساختم و تنظيم كردم

1 - You can see links before reply ... /ali1.html (You can see links before reply)
2 - You can see links before reply ... /ALI2.html (You can see links before reply)

ehsanmir
Monday 4 January 2010, 08:11 PM
سلام
چند آهنگ كه بطور بدهه نواختم با تايروس 2 براي دوستان مي زارم اميدوارم كه خوشتون بياد البته كار زياد توش نكردم تو 2 ساعت آهنگ رو ساختم و تنظيم كردم

1 - You can see links before reply ... /ali1.html (You can see links before reply)
2 - You can see links before reply ... /ALI2.html (You can see links before reply)

سلام
کارهاتون رو گوش کردم.خیلی خوب بود.من که کلی حال کردم.از صداهای خیلی خوبی استفاده کردید. مخصوصا' اهنگ دوم که من عاشق همچین صداهایی هستم.
موفق و پیروز باشید.
باز هم منتظر کارهای بیشتر ازتون هستیم.:ilovemusic:

newworld
Tuesday 5 January 2010, 07:44 AM
با تشكر از اظهار لطف شما اينهم يك آهنگ ديگه كه تو محرم ساختم اميدوارم كه خوشتون بياد

You can see links before reply

ehsanmir
Tuesday 5 January 2010, 05:53 PM
:ilovemusic:
با تشكر از اظهار لطف شما اينهم يك آهنگ ديگه كه تو محرم ساختم اميدوارم كه خوشتون بياد

You can see links before reply
سلام
اینهم خیلی خوب بود.یعنی اون حسی رو که باید داشته باشه رو داره.فقط چرا یک دفعه قطع میشه؟
در ثانی اینها رو روی خود کیبردت ضبط کردی یا رو کامپیوتر؟
در یک مرحله ضبط کردی یا در چند مرحله؟
ممنون میشم یه توضیحی بدین....
موفق باشید:ilovemusic:

newworld
Wednesday 6 January 2010, 05:28 PM
با سلام
موزيك رو باخود ارگ ضبط كردم چون تايروس 2 خودش آديو ركوردر داره و موزيك رو هم حداقل با 6 صدا تنظيم كردم صداي پيانو و عود - استرينگ - ني شرقي - تار و ... كه درام هم هست كه فكر كنم در 6 يا 7 مرحله ضبطتش كردم بعد ريختم تو فلش و با كامپيوتر به mp3 تبديل كردم تو سايت گذاشتم