PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مهرورزی اما این بار به ... موسیقی

Razoniaz
Tuesday 1 June 2010, 01:58 PM
"علي باقرزاده رييس سازمان مدارس غير دولتي و توسعه مشارکت هاي مردمي روز شنبه در گفت و گو با ايرنا اظهار داشت: هيچ يک از شوراهاي نظارت آموزش و پرورش استانها نمي توانند، مجوز تاسيس و راه اندازي رشته آموشي را مگر در شرايط اضطراري به دستگاه هاي مسوول و يا هنرستان هاي وابسته ارايه کنند.
وی گفت با اشاره به اينکه به اشخاص حقيقي مجوز هنرستان هاي موسيقي ارايه نمي شود، گفت: پيش بيني آموزش موسيقي در مدارس در قالب برنامه هاي مصوب و فوق برنامه در تمام دوره هاي تحصيلي ممنوع است و با مصاديق آن به برخورد جدي در حد انحلال مدرسه مي شود. "
لینک خبر در ایرنا (You can see links before reply)
کمر بسته اید که به مصاف موسیقی بروید؟ فکر می کنید با نشان ندادن سازها در تلویزیون و توهین به موسیقی و موسیقی دان و بستن آموزشگاهها و ممنوع کردن آموزش موسیقی در مدارس می توانید پشت موسیقی اصیل ایرانی را که دستاورد هزاران ساله این کهن مرز و بوم است را بر خاک بمالید؟ زهی فکر باطل که "عرض خود می بری و زحمت ما می داری" ...

Don_Ramtin
Tuesday 1 June 2010, 04:07 PM
روزی که برف سرخ ببارد از آسمان
بخت سیاه اهل هنر سبز می شود ! :am

david_santoori
Tuesday 1 June 2010, 06:51 PM
روزی که برف سرخ ببارد از آسمان
بخت سیاه اهل هنر سبز می شود ! :am

این یعنی شما هیچ امیدی ندارید!!!چون هیچ گاه برف سرخ از آسمان نخواهد بارید، پس هیچ گاه حال این دیار بی سامان به نخواهد شد.کاملا هم حق با شماست و فرمایشتون متینه!!! این یعنی سکون بعدش هم مرگ . البته یه مرگ تدریجی که داریم باشیب خیلی تندی به سمت نابودی فرهنگ و هنرمون با خوشحالی هرچه تمام تر حرکت می کنم.
جالبه!!! خیلی جالبه!!! این که یه مملکت دیدش نسبت به موسیقی و هنرش می تونه این قدر فرو مایه و پست باشه.
البته من تعجب نمی کنم چون مقوله ی صوت اصلا یه فهمی می خواد که برای هر کسی قابل ادراک نیست .حالا چه برسه به موسیقی اون هم تازه موسیقی ایرانی!!!!
اتفاقاً من از یک نظر خوشحالم ، در واقع این نشون میده که موسیقی ما چقدر قدرتمنده و البته دست نیافتنی که این باعث شده دوستان اینقدر مهربانی به خرج بدهند.

به هر حال یادمون نرفته که مملکت ما از دیر باز سفله پرور بوده و هست این خصوصیت ما ایرانی هاست و باید بپذیریمش . همونطوری که قبول داریم ایرانی مهمان نوازه باید خصوصیات بدمون رو هم قبول کنیم.

در مورد این موضوع هم همینطور ، دیگه وقتی ناونوا شده خلبان که دیگه نمی شه انتظار داشت یه چیزی مثل فرهنگ موسیقیایی کشور رشد کنه !!! ما هنوز توی ساده ترین مسائل همزیستی و اجتماعی و اقتصادی و..مون ، موندیم ، حالا توقع دارید این وسط به موسیقی توجه بشه !!!!

hichnafar
Tuesday 1 June 2010, 07:01 PM
این یعنی شما هیچ امیدی ندارید!!!چون هیچ گاه برف سرخ از آسمان نخواهد بارید، پس هیچ گاه حال این دیار بی سامان به نخواهد شد.کاملا هم حق با شماست و فرمایشتون متینه!!! این یعنی سکون بعدش هم مرگ . البته یه مرگ تدریجی که داریم باشیب خیلی تندی به سمت نابودی فرهنگ و هنرمون با خوشحالی هرچه تمام تر حرکت می کنم.
ولی من یه چیز دیگه برداشت کردم از " روزی که برف سرخ ببارد از آسمان
بخت سیاه اهل هنر سبز می شود !"
برف سرخ الانم میاد ...ولی هنوز کوران نشده
میشه ...زمان میخواد
گرچه کاش نیازی به کوران نباشه
الانم که بهاره و فصل حرکت...

Don_Ramtin
Tuesday 1 June 2010, 07:30 PM
سارا جون ، مرسی ! تو کاملا حرف منو فهمیدی !
آیا الان برف سرخ از آسمان نمی باره ؟! مملکت رو ببینید . سرخی خون جوونا رو نمی بینید ؟! تازه اون شکلک آخر متن منو ندیدید ؟! الان هم که خرداده و ... سبز و ... پیروزی و ...

Black_Violin
Tuesday 1 June 2010, 09:30 PM
ای بابا اقا من همینند وقت پیش دنبال مجوز اموزشگاه موسیقی بودم اگر بدونی چه بدبختی کشیدم الان رسم اینه میگن یا فیتیلشو میکشی پایین یا فیتیلتو میکشیم پایین....
تو رو خدا از این بحث ها نکنید ...
از این مملکت ...

Avazekhan
Tuesday 1 June 2010, 10:54 PM
سارا جون ، مرسی ! تو کاملا حرف منو فهمیدی !
آیا الان برف سرخ از آسمان نمی باره ؟! مملکت رو ببینید . سرخی خون جوونا رو نمی بینید ؟! تازه اون شکلک آخر متن منو ندیدید ؟! الان هم که خرداده و ... سبز و ... پیروزی و ...
امیدوارم ....
دوستان اینو اصلا نمیخواستم بگم اما.....
پدر من یک هفتس که زن دا ن ه ...........................................دلم براش خیلی تنگ شده..........................:53:
با این که بابای من یه آدم مذهبیه و استاد دانشگاست اونم نمیدونم چرا حالا............ بعد یه سال...:53:
اینا خیلی میترسن از 2 2 خر دا د منم امیدوارم هر چه زودتر ................:53:

برسان باده که غم روی نمود ای ساقی...
این شبیخون بلا باز چه بود ای ساقی..........................:53::53::53:

وای که دارم از غم میترکم:53:
فردا هم ممثلا ضبط استودیو داریم واسه جشنواره....
با این حال چه شود.....
:53::53::53::53::53::53::53::53::53::53::53::53::5 3::53::53::53::53::53::53::53::53::53::53::53::53: :53::53:

hichnafar
Wednesday 2 June 2010, 12:05 AM
آخرین سنگر سکوته
حق ما گرفتنی نیست
آسمونشم بگیرید
این پرنده مردنی نیست
آخرین سنگر سکوته
خیلی حرفا گفتنی نیست
ای برادرای خونی
این برادری تنی نیست
موج دستای منو تو دست دریا رو گرفته
عکس تو با سرمه ی خون چشم دنیارو گرفته
ما که از آوار و ترکش همه رو به جون خریدیم
تو بگو همسنگر من ما تقاص چی رو می دیم
....

وای که دارم از غم میترکم:53:
فردا هم ممثلا ضبط استودیو داریم واسه جشنواره....
با این حال چه شود.....
امیدوارم بهترین شکل ممکن باشه
به خاطر ایشونم که تو سختین ،باید سخت وایساد ...سخت کار کرد

:53:

Don_Ramtin
Wednesday 2 June 2010, 12:29 AM
محمد جون غصه نخور ، همونطور که می دونی منم برادرم تو اوینه و زندونیه . اگه آدم کشته بود ، یا چک بی محل کشیده بود ، یا دزدی کرده بود و ... میشد یه کاری براش کرد ، اما وقتی اسم سیاسی و امنیتی روش میذارن ، دیگه ... !
اما دلم زین نابسامانی بود خوش زآنکه می دانم / خرابی چون که از حد بگذرد ، آباد می گردد !
.
.
.
... " طلسم "
ای برادر
" طلسم " شکستنی ست
مثل :
شیشه ی عمر " دیو "
مثل :
زنجیر کهنه و فرسوده
و مثل هرچیز ترد
خشک
و شکننده ...

( خسرو گلسرخی )

Avazekhan
Wednesday 2 June 2010, 02:33 PM
سلام
ممنون از همدردیهاتون ....
واقعا دیگه نمیتونستم تو خودم نگه دارم و به هیچکس هیچی نگم....
تشکر دوستان
امید به آینده...
امروز هم ضبط رفتیم بد نشد...
اما احتمال زیاد واسه جشنواره نمیفرستیم...
چون هیچ کدوممون حس خوبی به این جشنواره نداشتیم
جشنواره موسیقی جوان ایرانی...