PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ساخت آهنگ زنگ و پیامک؟!اینبار جایزه ای؟!!

MA_Happy
Tuesday 1 June 2010, 09:17 PM
سلام،دوستان طبق بررسی هایی که من کردم نصف بیشتر آهنگ های زنگ و پیامک تکه هایی از یک آهنگ و یا اصلا کلا افکت هستند(البته به غیر از 20 درصد.)حالا بیاید ما یک کاری زیبا انجام دهیم،آهنگ های زنگ و پیامک بسازیم و همه را در سایت بگذاریم و از زیباترین های آنها یک پکیج زنگ دذرست کرده و علاوه بر نت آهنگ در سایت دانلود نیز پخش کنیم،البته با شناسنامه ای به نام تهیه کننده اثر.
شرکت در این فعالیت تا زمانی که نتوان یک پکیج زیبا ارائه داد که آبروی بچه های نت آهنگی نرود ادامه دارد.
حالا شرایط آهنگ های زنگ:
1-بین 20 تا 60 ثانیه.
2-حجم کمتر از 1.5 مگ
3-کیفیت خوب

شرایط آهنگ پیامک:
1-کیفیت خوب
2-بین 5 تا 20 ثانیه.
3-حجم کمتر از 650 کیلوبایت

راستی این نکته فراموش نشود که دوستان میتوان ملودی های معروف را با ریتم های زیبا و ساز بندی درست و تنظیم و کاور دوباره درست کنند فقط یه شرط اینکه قطعه جوری باشد که مثلا تکه ای از آهنگ بپردد و تمام شود،آغاز و پایانش را جوری زیبا و درست تنظیم و آهنگسای نمایند.

:redguitar::21ox66r:پیشاپیش ممنون از همکاریتان

و اینک در این تاپیک فعالیت همان است،فقط برای ایجاد انگیزه و برای رقابت به سه نفر اول که دارای بهترین کار ها هستند با نطر استاد عزیز من دسیرونا جان و شما دوستان(رای گیری) نفرات اول تا سوم را مشخص مینماییم،که جوایز عبارتند:
نفر اول 5000 سل
نفر دوم 4000 سل
نفر سوم 3000 سل
لازم به ذکر است که این جوایز توسط کاربران:Masood_Boy 8600 و دسیرونا آماده شده است و از طرف مدیران سایت و رئیس این بخشBabak-mix عزیز نیست.

MA_Happy
Tuesday 1 June 2010, 09:24 PM
دوستان در این پست،ring هایی که در تاپیک قبلی آماده شده است را قرار میدهیم.
---------------------------------
آهنگ پیامکی که بنده ساختم:اینم لینک اولین آهنگ پیامک (You can see links before reply)
--------------------------------
آهنگ زنگی که دسیرونا جان آمده کردند:
این سولوی خودمه. میتونه برای رینگ تن مناسب باشه. البته حجمش کمی بالاست! اما فکر کنم ارزش دانلود رو داشته باشه!

Solo (You can see links before reply)
3.25 مگابایت
---------------------------------
آهنگ های پیامکی که HBAVM (You can see links before reply) عزی آنها را درست کرده است که قرار است یکی از آنان در پکیچ قرار گیرد،انشاالله:
سلام

به گفته شاعــــر در ناامیدی بســــی امید است . چندتا RING TONE از بنده خدمت شمــــا . . .

( گـَـــــــــر مقبول افتـــــد بازم داریم ):22:

NO . 01 (You can see links before reply)
NO . 02 (You can see links before reply)
NO . 03 (You can see links before reply)
NO . 04 (You can see links before reply)
NO . 05 (You can see links before reply)
_____

MA_Happy
Wednesday 2 June 2010, 08:23 AM
آیا این تاپیک هم میخواهد مثل تاپیک قبلی شود؟

Black_Violin
Wednesday 2 June 2010, 12:20 PM
سلام.
اخه مشکلی برای من حداقلوجود داره اونم اینکه خیلی ها نمی تونن حرفه ای و در حد یک رینگتون اهنگ بسازن.
برای همین شاید کمتر کسی استقبال کنه.
موفق باشید

MA_Happy
Thursday 3 June 2010, 04:44 PM
سلام.
اخه مشکلی برای من حداقلوجود داره اونم اینکه خیلی ها نمی تونن حرفه ای و در حد یک رینگتون اهنگ بسازن.
برای همین شاید کمتر کسی استقبال کنه.
موفق باشید
مسعود جان،آخه حرفه ای بودن نمیخواهد،ما نمیخواهیم که بریم به جشنواره های جهانی،ما میخواهیم یک پک بسازیم.
دوستان تو رو خدا کمکم کنید و کار کنید.

MA_Happy
Thursday 3 June 2010, 04:48 PM
با نهایت نا امیدی،از جناب آقای babak_mix تقاضای حذف این تاپیک را در صوتی که تا روز جمعه عصر شخصی مطلبی ننوشت دارم.

avm
Thursday 3 June 2010, 08:16 PM
با نهایت نا امیدی،از جناب آقای babak_mix تقاضای حذف این تاپیک را در صوتی که تا روز جمعه عصر شخصی مطلبی ننوشت دارم.

حالا که کسی نیست، اگه من کار بدم از 1 نفر شرکت کننده اول میشم دیگه؟!! من که هستممم :23: (چشمک)

ارسلان

DesironnA
Thursday 3 June 2010, 08:53 PM

درود
دوست گرامی واقعا از شما توقع نداشتم تا این حد عجول و ناامید باشید!
گاهی تاپیک هایی ایجاد میشوند که ماه ها رونق نمیگیرند!!!
صبور باشید، تبلیغ کنید، به نتیجه میرسید.
لازم هم نیست هی همش مدام به این بابک بیچاره بگی این تاپیکو حذف کن یالا!!!!!!!
مثل اینکه به فضای این سایت هنوز عادت نداری!!!
درست میشه عزیزم.
کمی بیشتر بگذره شما هم عادت میکنی و متوجه میشی از چه سیاستی برای رونق گرفتن تاپیکت استفاده کنی.
سپاس:am

MA_Happy
Friday 4 June 2010, 02:02 PM
پس دست دعا بالا میبرم و میشینم ت موهایم نیز مانند دندان هایم سفید شوند و سپس این رونق تاپیک پیدا کند؟!!(شوخی؟!)
حالا به قول حمید :شاد زی...

MA_Happy
Friday 11 June 2010, 08:14 AM
دوستان امتحانات هم که نیز 3 روز دیگر به پایان میرسد،یعنی هیچ کسی نمیتواند کاری کند؟

قوی زیبا
Friday 11 June 2010, 10:33 AM
من همین الان تاپیک رو دیدم. الان میرم زورم رو میزنم و یک زنگ میسازم.

MA_Happy
Sunday 13 June 2010, 03:03 PM
دوستان کمربند ها را ببندید،چون امتحان ها دارند تمام میشوند،و تازه رونق این تاپیک به لطف خدا آغاز.چه زود دیر میشود. پس یا علی

Peddy
Sunday 13 June 2010, 03:15 PM
درود

مسعود جان یه چیزی من نفهمیدم الان ما باید یه موسیقی پیامک یا زنگ رو بسازیم با برنامه ها یا می تونیم قطعاتی رو از یک آهنگ ببریم و به عنوان زنگ قرار بدیم؟

HamedSedighi
Sunday 13 June 2010, 03:52 PM
روز جمعه خیلی سریع این قطعه رو ساختم .

از سه بخش یا لایه تشکیل شده :
1.درام کیت
2.hit hat
3.سینتی سایزر : nord rack

MA_Happy
Sunday 13 June 2010, 09:06 PM
درود

مسعود جان یه چیزی من نفهمیدم الان ما باید یه موسیقی پیامک یا زنگ رو بسازیم با برنامه ها یا می تونیم قطعاتی رو از یک آهنگ ببریم و به عنوان زنگ قرار بدیم؟
درود
آهنگ زنگ یا پیامک:بستگی بین آن شرایطی که در آغاز تاپیک گفتم میباشد و فرقشان مشخص میشود.
نرم افزار و تکه های آهنگ:شما میتونید آهنگ را خودتان بسازید و اگر میخواهید تکه ای از آهنگی باشد،ان را یا بطور زیبا که اگر شخصی ان آهنگ را گوش نداده باشد،فکر کند خودتان ساخته اید بسازید،اما بهتر است که آن تکه را cover کند. یا علی

MA_Happy
Saturday 19 June 2010, 10:29 AM
دوستان،حالا که دیگه بیشترتون امتحاناتون تموم شده،یعنی بازم نمیخواهید یک کاری بکنید.تو رو خدا منو دغ دادید.
شوخی کردم:...شاد زی:...
یا علی

Peddy
Saturday 19 June 2010, 10:55 AM
درود
آهنگ زنگ یا پیامک:بستگی بین آن شرایطی که در آغاز تاپیک گفتم میباشد و فرقشان مشخص میشود.
نرم افزار و تکه های آهنگ:شما میتونید آهنگ را خودتان بسازید و اگر میخواهید تکه ای از آهنگی باشد،ان را یا بطور زیبا که اگر شخصی ان آهنگ را گوش نداده باشد،فکر کند خودتان ساخته اید بسازید،اما بهتر است که آن تکه را cover کند. یا علی

ممنون مسعود جان

اما من هنوز جوابم رو نگرفتم ... این چیزی که بالا گفتید رو میدونم میخوام بدونم که میتونم مثلا یه تیکه از مثلا آهنگ موزارت رو cut کنم به عنوان زنگ این جا قرار بدم؟

MA_Happy
Saturday 19 June 2010, 12:32 PM
ممنون مسعود جان

اما من هنوز جوابم رو نگرفتم ... این چیزی که بالا گفتید رو میدونم میخوام بدونم که میتونم مثلا یه تیکه از مثلا آهنگ موزارت رو cut کنم به عنوان زنگ این جا قرار بدم؟
دوست عزیز میشود،فقط کار را تمیز و زیبا از عذاب در بیار.
یا علی

Black_Violin
Saturday 19 June 2010, 01:48 PM
خوشحالم که یه کوچولو راه افتاد اتین تاپیک موفق باشید

MA_Happy
Saturday 19 June 2010, 07:20 PM
ممنو.انشاالله مشهورترین تاپیک میشود(تو خواب)
یا علی

قوی زیبا
Saturday 19 June 2010, 08:09 PM
نت آهنگ رو بزاریم قیوله؟

Porya
Saturday 19 June 2010, 08:57 PM
سلام

تا هفت تیر امتحاناتم تموم میشه یه چند تا کار میذارم .

قوی زیبا
Saturday 19 June 2010, 09:57 PM
1.دعوا نکنید ،
2.با هم مهربون باشید.
3.کار های خصوصیتون رو توی PM انجام بدین.

4.کسی به ما نگفت نت بزاریم قبوله؟ خودتون برید با یه سازی بزنید ببینید چه شکلی میشه.

MA_Happy
Saturday 19 June 2010, 10:30 PM
امیدوارم،این پک ساخته شود.
یا علی

MA_Happy
Saturday 19 June 2010, 10:31 PM
آقای ehsanmir ممنون از حرفهایتان.

1.دعوا نکنید ،
2.با هم مهربون باشید.
3.کار های خصوصیتون رو توی PM انجام بدین.

4.کسی به ما نگفت نت بزاریم قبوله؟ خودتون برید با یه سازی بزنید ببینید چه شکلی میشه.
علی مراد جان بهتر نمیشه،با برنامع عای کامپیوتری این نت را تبدیل به آهنگ کنی؟اگر نمیتونی بگذار تا کسی دیگر آن را تبدیل به آهنگ کند.ما که نمیخواهیم به دست اشخاص به عنوان پک آهنگ نت بدهیم.:24:فکرشو بکن،یارو با کلی آرزو پک را دانلود میکند،میبیند توش نت است.:am
یا علی

MA_Happy
Monday 21 June 2010, 12:07 PM
دوستان آهنگ دوم خودم را دارم برای زنگ آاده میکنم،هر وقت آماده شد،میگذارم.
یا علی

hmd_kro
Thursday 1 July 2010, 07:56 PM
با سلام خدمت همه دوستان.

من چند روز پیش یه آهنگ زنگ ساخته بودم و اینجا قرار دادم تا دوستان نظرشونو بگن ولی الان هر چی میگردم پیداش نمی کنم.

واسه همین دوباره اینجا قرارش میدم تا دوستان نظرشونو بگن.
You can see links before reply

ممنون.

MA_Happy
Friday 2 July 2010, 09:00 AM
با سلام خدمت همه دوستان.

من چند روز پیش یه آهنگ زنگ ساخته بودم و اینجا قرار دادم تا دوستان نظرشونو بگن ولی الان هر چی میگردم پیداش نمی کنم.

واسه همین دوباره اینجا قرارش میدم تا دوستان نظرشونو بگن.

ممنون.
زیبا و عالی بود مثل خود گلت،راستی بچه های دیگر علاقه به شرکت در این فعالیت ندارید؟ارسلان جان مثللا تو به من قول داده بودی؟
یا علی

Dj_MAN
Saturday 31 July 2010, 01:33 PM
سلام نمیدونم این تاپیک مال چه موقع اس ولی بهرحال ماهم گذر کردیم یه چیزی براتون گذاشتیم ......... مهدی احسانی فر

Dj_MAN
Saturday 31 July 2010, 01:40 PM
ببخشید این اهنگه است البته سال گذشته ساختمش اگه این تاپیک شلوغ شه کارای جدیدمو هم میزارم ............. مهدی احسانی فر

DesironnA
Monday 2 August 2010, 07:47 AM
ببخشید این اهنگه است البته سال گذشته ساختمش اگه این تاپیک شلوغ شه کارای جدیدمو هم میزارم ............. مهدی احسانی فر
درود
خسته نباشید دوست گرامی.
هم کوتاه و هم شیرینه.
یکی از دوستانم تا شنید، برای زنگ sms گذاشتش!
آفرین.
منتظر کارهای بعدی هستیم.
سپاس

deraz_dz
Saturday 14 August 2010, 11:05 PM
اینم زنگ گوشی کاره خودمه و اینکه از صداهای داخل fl

راستی اگه زنگ گوشیتون شد اسمه خودمو بزاری
د You can see links before reply

MA_Happy
Sunday 15 August 2010, 03:36 AM
زیبا بود،امیدوارم بتونم این پکیج را جمع آوری کنم و آهنگ های شما در آن باشد،لطفا کارهایتان را بگذارید.

اینم زنگ گوشی کاره خودمه و اینکه از صداهای داخل fl

راستی اگه زنگ گوشیتون شد اسمه خودمو بزاری
د You can see links before reply (You can see links before reply)
زیبا بود،آهنگ زنگی در سبک ترنس،انشاا... گر بشود و خدا بخواهد آهنگ شما را نیز در پکیج قرار میدهم.

siavash_shams
Sunday 15 August 2010, 04:02 AM
درود

دوستان اگه آهنگ زنگ ، قسمتی جدا شده از یه آهنگ شناخته شده باشه مشکلی داره ؟؟؟

MA_Happy
Tuesday 17 August 2010, 05:18 PM
خانم ها و آقایون دست بکار شید،تا برای عید سعید فطر پکیج را تقدیم کنیم،انشاالله.

MA_Happy
Tuesday 17 August 2010, 05:22 PM
درود

دوستان اگه آهنگ زنگ ، قسمتی جدا شده از یه آهنگ شناخته شده باشه مشکلی داره ؟؟؟
دوست عزیز،اگر از آهنگ جدا کنی در پکیج انشاا... قرار مگیرد ولی در مسابقه برای جوایز قرار نمیگیرد ولی اگر کاور کنید و دوباره آن تکه را بسازید،هم در پکیج قرار میگیرد و هم در مسابقه.

cont_shahab
Wednesday 18 August 2010, 02:03 AM
درود
مرسی از اینکه منو دعوت کردین کارتون زیبا بود

Sohrab Iwis
Sunday 22 August 2010, 09:50 AM
Salam Bebakhshiid English Minevisam ,Windows Avaz kardam farsi nadare

khahesh mikonam yekii in ro edit kone

in ahang ro man hodoode 3 mahii mishe vase mobile khodam sakhtam be onvane ringtone

ba piano sakhtam ,omidvaram lezzat bebaaaaarid

BY:SOHRAB IWIS
4427

MA_Happy
Sunday 22 August 2010, 11:38 AM
سهراب قشنگ بود.
دوستان دیگر دست بکار شوید.

MA_Happy
Monday 23 August 2010, 07:32 PM
کلا 8 تا زنگ ساخته شده،این کافی نیست،من خودم تا دو،سه روز آینده چند تا میسازم،هر کی میخواهد کار کند،پس یا الله،بفرمایید،ما میخواهیم برای عید سعید فطر پکیج را جمع کنیم،بالاخره دو،سه روز قبل از عید،باید پک آماده بشیم تا بریم برای طراحی یک عکس مجازی،بچه ها تو رو خدا زود بجنبید.

HamedSedighi
Tuesday 24 August 2010, 02:39 PM
دیشب به محض اینکه پست مسعود (پست قبلی ) رو دیدم و حسش هم بود شروع کردم به ساخت .

دو تا ساختم که یکی بهتر از اون یکی است و به نظرم خودم اونی که بهتر از اون یکی است خیلی عالی و

خوب شده .

دوستان توجه بفرمائید که از افکت خاصی استفاده کردم تصور نکنید نویز شده . و چک کردم هیچ کدام هم

از صفر دسی بل بالاتر نمی روند .

عالی عالی

پسورد را هم در پیام خصوصی بپرسید .

راستی این دو زنگ را روی سه گوشی امتحان کردم و به نظرم خوب بود .

MA_Happy
Tuesday 24 August 2010, 06:18 PM
یالا،یالا پسورد میخواهیم یالا.

HamedSedighi
Tuesday 24 August 2010, 10:11 PM
طراحی عکس رو من انجام میدم اگه دوست داشتین استفاده کنین . تا حد خوبی فتوشاپیست هستم .

البته باید بگوئید چه نوع پوستری طراحی بشو منظور جزئیاتش هست و اگر تمایل دارید که عکس های خاصی در پوستر استفاده بشود را آپلود کنید .

پس اگر خواستید بگوئید .

mtb
Tuesday 24 August 2010, 11:25 PM
سلام دوستان راستش خیلی افسوس می خورم این مدت که خونه اینترنت نداشتم از قافله جا موندم ولی ایشالا... می رسم. من تازه این تاپیک رو دیدم منم دست به کار میشم و ایشالا تا چند روز آینده کارامو تقدیم میکنم.
فعلا...

MA_Happy
Wednesday 25 August 2010, 03:56 AM
خدا را شکر تاپیک دارد رونق میگیرد.

DesironnA
Wednesday 25 August 2010, 06:13 AM
خدا را شکر تاپیک دارد رونق میگیرد.
نگفتم صبور باش؟؟

saeeed1389
Wednesday 25 August 2010, 03:13 PM
سلام

هم اکنون نیازمنده نظرات شما هستم

این اهنگ و برای زنگ گوشی با اف ال ساختم ممنون می شم نظر بدین

MA_Happy
Wednesday 25 August 2010, 03:21 PM
سلام

هم اکنون نیازمنده نظرات شما هستم

این اهنگ و برای زنگ گوشی با اف ال ساختم ممنون می شم نظر بدین

دوست عزیز ممنون از تلاشت،فقط متاسفانه لینک خراب میباشد،خواهشا پیگیری کنید.

mtb
Wednesday 25 August 2010, 03:29 PM
حق با دوستمونه این لینک خرابه.

saeeed1389
Wednesday 25 August 2010, 08:40 PM
فکر کنم درست شد

You can see links before reply[/url

mtb
Wednesday 25 August 2010, 08:45 PM
دوست عزیز هنوزم مشکل داره.

saeeed1389
Wednesday 25 August 2010, 09:21 PM
اگه این بار درست نشد بگین تا خودکشی کنم همه کارا یک طرف این اپلود کردن. . . .

bz_haji
Wednesday 25 August 2010, 09:53 PM
اگه تکی همشو با ساز نواختی مکسش کردی که خیلی آلیه ولی اگر جوره دگه ایه یه مقدار هم خونی تو نواختن ...

mtb
Wednesday 25 August 2010, 10:09 PM
سلام دوستان من هم تو همین یکی دو روزه این دو تا رو آماده کردم یه زنگ sms و یه ring tone.

زنگ گوشی You can see links before reply

زنگ پیام You can see links before reply

bz_haji
Wednesday 25 August 2010, 10:16 PM
saeeed1389 عزیز

HamedSedighi
Thursday 26 August 2010, 08:02 AM
اگه این بار درست نشد بگین تا خودکشی کنم همه کارا یک طرف این اپلود کردن. . . .

چرا برای آپلود کردن از سرویس آپلود نت آهنگ استفاده نمی کنید در 99% مواقع سرعتش عالیه

saeeed1389
Thursday 26 August 2010, 09:23 AM
باور کن هر وقت اومدم از سرویس آپلود نت آهنگ استفاده کنم بعد از اپلود اختار لینک خرابه داد

MA_Happy
Thursday 26 August 2010, 10:39 AM
ولی هم کارهای سعید،هم Arckey و mtb فوق العاده زیبا بود.

saeeed1389
Thursday 26 August 2010, 12:42 PM
سلام

حس کردم اتفاقات خوبی داره رخ میده زودی امدم و دوتا اهنگ با اف ال ساختم

زنگ :You can see links before reply

پیامک: You can see links before reply

mtb
Thursday 26 August 2010, 02:04 PM
سعید جان چرا با آپلود سنتر خود سایت آپ نمی کنی، دانلودش هم راحت تره. در ضمن کارای اولت رو که گذاشتی دوتاش یه آهنگ بود اما در کل کار زیبایی بود . این کارای آخرت هم خوب بودن.
موفق باشی...

Dj_MAN
Friday 27 August 2010, 02:11 PM
سعید کارت بد نیست از لحاظ اینکه کاملا مناسب زنگه موبایله ولی اولا قدرتش کمه یعنی توی اف ال باید صداهارو بالاتر بگیری بعد هم اینکه برای زنگ اگه بخوای خیلی ها استفاده کنن باید ملودیش خیلی ویژه باشه یعنی باید اونقدر قشنگ و گیرا باشه که توی لحظه اول همه متوجهش بشن . توی این کار ملودیت معمولیه .البته از لحاظ اهنگسازی خوبه ولی حس نداره ادمو میخکوب نمیکنه .....

saeeed1389
Friday 27 August 2010, 05:30 PM
از همه شماها ممنونم بابت نظراتتون ولی اینکه چرا از آپلود سنتر خود سایت استفاده نمی کنم قبلا گفتم

هر وقت امدم از سرویس آپلود نت آهنگ استفاده کنم بعد از اپلود اختار لینک خرابه داد

Dj_MAN
Friday 27 August 2010, 06:20 PM
من دو تا اهنگ قابل قبول ساختم - فکر میکنم برای موبایل بد نباشه - در کل هر کدومش سه ساعت طول کشید - اصلا از سمپلهای آماده استفاده نکردم - همشون نت دارن و توی کیوبیس کار کردم - یعنی اگه یه ارکستر نتشها رو داشته باشه روی سن قابل اجرا هستن... امیدوارم خوشتون بیاد روی ID3 آهنگها اطلاعات خوبی داره از لحاظ فنی توصیه میکنم با نرم افزار جت اودیو گوششون بگیرین البته بدون استفاده از افکتهاش .... و نظر بدین لطفا ....:21ox66r:

MA_Happy
Friday 27 August 2010, 07:13 PM
من دو تا اهنگ قابل قبول ساختم - فکر میکنم برای موبایل بد نباشه - در کل هر کدومش سه ساعت طول کشید - اصلا از سمپلهای آماده استفاده نکردم - همشون نت دارن و توی کیوبیس کار کردم - یعنی اگه یه ارکستر نتشها رو داشته باشه روی سن قابل اجرا هستن... امیدوارم خوشتون بیاد روی ID3 آهنگها اطلاعات خوبی داره از لحاظ فنی توصیه میکنم با نرم افزار جت اودیو گوششون بگیرین البته بدون استفاده از افکتهاش .... و نظر بدین لطفا ....:21ox66r:
عالی بودند،واقعا شما یک آهنگساز و تنظیم کننده حرفه ای و واقعی میباشید،نه مثل من که یک ملودی را به زور میسازم،بعد هم استرینگ ها و ریتم ها و اینجوری،ولی شما یک همچنین آهنگی را تماما با نت برای ارکستر آماده میکنید.به احتمال زیاد شما یکی از برنده های ما میباشید.

Dj_MAN
Friday 27 August 2010, 07:21 PM
ممنونم این نظر لطف شماست کارهای شما هم بسیار عالی هستن . فقط یه چیزی .. همین که من آهنگی آپلود کنم توی رقابت شرکت میکنه یا باید کار دیگه ای انجام بدم ؟

MA_Happy
Friday 27 August 2010, 08:30 PM
ممنونم این نظر لطف شماست کارهای شما هم بسیار عالی هستن . فقط یه چیزی .. همین که من آهنگی آپلود کنم توی رقابت شرکت میکنه یا باید کار دیگه ای انجام بدم ؟
نه،دوست عزیز نیاز به کار دیگری نیست،انشااللّه در رقابت شرکت میکند.

saeeed1389
Friday 27 August 2010, 09:10 PM
rtmeh (You can see links before reply)
ای ول ای ول ای ول
معلومه که کارت درسته

Dj_MAN
Friday 27 August 2010, 09:40 PM
rtmeh (You can see links before reply)
ای ول ای ول ای ول
معلومه که کارت درسته
قربون شما فقط تنها مشکل من اینه یه کم سردرگمم . یعنی سوژه مناسب برای کار ندارم . شما میتونید یه خط به من بدید ؟ مثلا اینکه نیاز اصلی حال حاضر موسیقی ایران چه سبکیه . الان برو بچ بیشتر با چی حال میکنن ؟ چه سبکی ؟البته من بیشتر کارام به آهنگهای ژان میشل ژار میخوره چون خیلی با کاراش حال میکنم .آیا این سبک کار - ژان میشل - توی ایران طرفدار داره ؟ میتونه همه گیر بشه بین جوونا یا نه ؟:39:

Mohammad_ngml
Friday 27 August 2010, 10:10 PM
سلام. این نیم دقیقه سولوی John petrucci توی آهنگ In the name of GOD هست... توی آهنگ اصلی John petrucci گیتار الکتریک و John myung بیس میزنه.. ولی من ادیتش کردم و بجای گیتار الکتریک یه سمپل آرپژ از Fl studio گذاشتم.. به نظرم خیلی جالبه...

MA_Happy
Friday 27 August 2010, 10:35 PM
محمد زیبا و عالی بود.

Dj_MAN
Friday 27 August 2010, 10:55 PM
سلام. این نیم دقیقه سولوی John petrucci توی آهنگ In the name of GOD هست... توی آهنگ اصلی John petrucci گیتار الکتریک و John myung بیس میزنه.. ولی من ادیتش کردم و بجای گیتار الکتریک یه سمپل آرپژ از Fl studio گذاشتم.. به نظرم خیلی جالبه...
یه چیزی میگم شاید سر در نیاری ولی به امتحانش می ارزه برو فیلم یازده یار اوشن قیمت دومشو نگاه کن ! یعنی دوازده یار اوشن ( اونی که همشون میرن امستردام دزدی ) یه صحنه ایش هست که اون ژیمناستیک کاره از نورهای لیزری رد میشه.... یه آهنگی پخش میکنه خیلی خیلی توپ . من وقتی این کارتو گوش کردم یاد اون آهنگه افتادم ... همین تکنیکی که داری به سرعت نت میزنی ... اگه بتونی همین کارو با اکاردئون انجام بدی میشه عین اون اهنگ . توی این سبک میتونی پیشرفت کنی ...
در ضمن اگه با اف ال کار میکنی بدون باید باس کارتو کم کنی .. در کل یه ذره توی مستر کردن نهایی بیشتر دقت کن .... بعد هم که هیچوقت یه ساز خیلی زیر رو با یه باس قوی همزمان بکار نبر چون به هم نمیان. صدا ها باید رو هم بشینن مثل اهنگ Desert of Sadness اثر Dj Dado .. همونی اخبار ساعت 2 موقع گزارش آب و هوا میذاشت ..... ولی تکنیک نوازندگیت خیلی خوبه:guitarplay2::guitarplay1::dj10::pianoplay 1:

mtb
Friday 27 August 2010, 11:18 PM
دوستان کسی برای کارای من نظری پیشنهادی چیزی نمیده یعنی انقدر کارام ضعیف بودن، آخه خیلی دوست دارم اشکالاتم رو بدونم چون همین اضهار نظرا باعث پیشرفت میشه.
با تشکر...

Dj_MAN
Friday 27 August 2010, 11:58 PM
زنگ گوشی ::::::::
در مورد این آهنگ : بسیار بسیار عالیه . معلومه تئوری هم خوب بلدی . تمرین نوازندگی یه ساز کلاویه دار رو هم احتمالا داشتی ... فقط یه اشکال گنده ... ! چرا اهنگت تراک باس نداشت ؟ حالا درسته واسه زنگه . ولی این دلیل نمیشه چون اولا از لحاظ فنی کارت ناقص میشه دوما درسته موبایل باسش رو پخش نمی کنه ولی مطمئن باش روی کلیت کارت تاثیر بدی میذاره که کاملا محسوسه . در ضمن از pan بیشتر استفاده کن . و اخر سر اینکه از string ها و Pad ها هم استفاده کن . کارتو حرفه ای نشون میده....:30:

Dj_MAN
Saturday 28 August 2010, 12:01 AM
سلام دوستان من هم تو همین یکی دو روزه این دو تا رو آماده کردم یه زنگ sms و یه ring tone.

زنگ گوشی You can see links before reply

زنگ پیام You can see links before reply

در مورد این آهنگ : بسیار بسیار عالیه . معلومه تئوری هم خوب بلدی . تمرین نوازندگی یه ساز کلاویه دار رو هم احتمالا داشتی ... فقط یه اشکال گنده ... ! چرا اهنگت تراک باس نداشت ؟ حالا درسته واسه زنگه . ولی این دلیل نمیشه چون اولا از لحاظ فنی کارت ناقص میشه دوما درسته موبایل باسش رو پخش نمی کنه ولی مطمئن باش روی کلیت کارت تاثیر بدی میذاره که کاملا محسوسه . در ضمن از pan بیشتر استفاده کن . و اخر سر اینکه از string ها و Pad ها هم استفاده کن . کارتو حرفه ای نشون میده....:30:

mae_6677
Saturday 28 August 2010, 12:03 AM
سلام
اينم مال من.آهگي كردي بانام گول نيشان.ببخشيد اگه كيفيتش كمه نرم افزار حرفه اي نداشتم.
لینک مستقیمYou can see links before reply (You can see links before reply)

Mohammad_ngml
Saturday 28 August 2010, 01:05 AM
یه چیزی میگم شاید سر در نیاری ولی به امتحانش می ارزه برو فیلم یازده یار اوشن قیمت دومشو نگاه کن ! یعنی دوازده یار اوشن ( اونی که همشون میرن امستردام دزدی ) یه صحنه ایش هست که اون ژیمناستیک کاره از نورهای لیزری رد میشه.... یه آهنگی پخش میکنه خیلی خیلی توپ . من وقتی این کارتو گوش کردم یاد اون آهنگه افتادم ... همین تکنیکی که داری به سرعت نت میزنی ... اگه بتونی همین کارو با اکاردئون انجام بدی میشه عین اون اهنگ . توی این سبک میتونی پیشرفت کنی ...
در ضمن اگه با اف ال کار میکنی بدون باید باس کارتو کم کنی .. در کل یه ذره توی مستر کردن نهایی بیشتر دقت کن .... بعد هم که هیچوقت یه ساز خیلی زیر رو با یه باس قوی همزمان بکار نبر چون به هم نمیان. صدا ها باید رو هم بشینن مثل اهنگ Desert of Sadness اثر Dj Dado .. همونی اخبار ساعت 2 موقع گزارش آب و هوا میذاشت ..... ولی تکنیک نوازندگیت خیلی خوبه:guitarplay2::guitarplay1::dj10::pianoplay 1:

سلام.. مرسی که وقت گذاشتی.. من که اون فیلم رو ندیدم.. راستش حوصله ی فیلم ندارم.. زندگیم خودش فیلمه... در مورد Fl studio باید بگم من اصلا حرفه ای نیستم.. بله میدونم بیس خیلی قوی بود.. او بیس کم بود ولی دیدم تو موبایل خیلی گوش خراش میشه.. همین الانشم خیلی گوش خراشه اون صدای سولو.. از اونجایی که صدای بیس تو موبایل خودشو نشون نمیده بیس رو زیاد و سولو رو کم کردم.. درضمن داداش من که اصلا گیتار الکتریک یا گیتار بیس نمیزنم.. اگرم میزدم سرعتم تا این حد نبود.. اینا رو فقط با سمپل درست کردم.. پس از این آهنگ نمیشه به تکنیک نوازندگیه من پی برد.. به هر حال مرسی

Dj_MAN
Saturday 28 August 2010, 01:44 PM
سلام
اينم مال من.آهگي كردي بانام گول نيشان.ببخشيد اگه كيفيتش كمه نرم افزار حرفه اي نداشتم.

خیلی قشنگ بود اگه نوازندگیش از خودته باید بگم حرفه ای میزنی ولی قبول کن اینو کسی برای زنگش نمیزاره چون کیفیت و قدرت صداش پایینه . با یه میکروفون معمولی ده هزار تومنی و یه کامپیوتر درب و داغون هم از این بهتر میشه رکورد گرفت. برو تو نخش پیشرفت میکنی ....:19:

MA_Happy
Saturday 28 August 2010, 01:54 PM
سلام
قشنگ بود،ولی همانطور که دوستم گفتند،فکر نکنم کسی برای آهنگ زنگ گوشی بگذارد

MA_Happy
Saturday 28 August 2010, 02:47 PM
بالاخره دومین آهنگ پیامک ساخته بنده،آهنگ دارای 7 لاین میباشد،ساخته شده در محیط fl ،امیدوارم لذت ببرید.
نمیشه که شما فقط بذارید،منم میگذارم.

mtb
Saturday 28 August 2010, 02:51 PM
دوست عزیز اگه منظورتون از کیبورد همون کیبورد کامپیوتر باشه آره تو FL خیلی باهاش کار کردم ولی کیبورد واقعی نه(خنده) ،اولا" میخوام منظورت رو از تراک باس روشن کنی که یه صدای بیس کلی زیر صدای ملودی بذارم؟ یا...
اما در کل تشکر می کنم که کارامو تحلیل میکنی.

mtb
Saturday 28 August 2010, 03:01 PM
بالاخره دومین آهنگ پیامک ساخته بنده،آهنگ دارای 7 لاین میباشد،ساخته شده در محیط fl ،امیدوارم لذت ببرید.
مسعود جان کارت خوب بود اما فکر میکنم اینجا یه نکته رو برات روشن کنم وقتی داری یه کار واسه پیامک میسازی باید تمرکزت بیشتر روی ملودی باشه تا زیر صدا تو این جور کارا اگه کوناه و بدون ضرب باشن وی یه ملودی قوی داشته باشه خیلی زیبا تر نشون میده چونکه معمولا" کسی از این جور مدل آهنگها برای پیامک و این جور چیزا نمیذاره ، البته منظور من این یه کار تو نیست دارم کلی میگم. اما در کل کارت خوب بود. در ضمن اینم بگم من خودم خیلی حرفه ای نیستم شایدم خیلی ضعیف تر از بقیه اما این نظر من بود امیدوارم بدرد بخوره.
موفق باشی...

MA_Happy
Saturday 28 August 2010, 04:06 PM
دوستان من تمامی آهنگهایی را که تا الآن ساخته شده،مرتب کردم،تگ ها را با نام سازنده و اسم آلبوم که Best Music For Mobile است و تاریخ و بقیه چیزا درست کردم،تا الآن 12 آهنگ زنگ و 7 آهنگ پیامک داریم،خواهش میکنم،5 آهنگ پیامک نیاز داریم،از این پس هر شخصی که خواست آهنگ بسازد،برای پیامک بسازد،راستی اگر کسی هم خواست آهنگ زنگ بساازد،حتما باید در کنارش یک آهنگ پیامک هم تحویل دهد.فقط تا 10 روز دیگر،یعنی روز 27 ماه رمضان و 16 مرداد،میتوانید آهنگهایتان را تحویل دهید،ولی آهنگ پیامک بسازید،5 تا نیاز داریم تا برابر شوند.
یا علی

MA_Happy
Sunday 29 August 2010, 10:50 AM
کسی نظری نداره؟

saeeed1389
Sunday 29 August 2010, 10:57 AM
:ad

MA_Happy
Sunday 29 August 2010, 07:30 PM
دوستان راستی کسی آهنگ جدید ندارد؟

Dj_MAN
Sunday 29 August 2010, 11:50 PM
کارت درسته بابا -- فقط یه سوال نه چندان مهم البته : چرا لاین بیس یک دوم گذاشتی ؟ باید یه چنگ اضافه میکردی . یعنی بعد از هر کیکی یه بیس ...
البته در کل واسه موبایل حس خوبی داره ..:19:

Dj_MAN
Sunday 29 August 2010, 11:53 PM
دوستان راستی کسی آهنگ جدید ندارد؟

خودم درستش میکنم واست . . . . :19:

mohsen.shams
Sunday 29 August 2010, 11:57 PM
سلام. اینم مال منه بر اساس یک قطعه از باخ.

BaBak_ParSian
Monday 30 August 2010, 01:27 AM
درود - دنبال یک زنگخور ملایم و سنگین و بسیار زیبا برای موبایل می گردم

Dj_MAN
Monday 30 August 2010, 02:52 AM
دوباره سلام به همه ....
داشتم هارپسیکورد تمرین میکردم توی کیوبیس یه ملودی دوست داشتنی از ژان میشل ژار رو که با استرینگ زده با هارپسیکورد Rearrange کردم و دوباره ریمیکس کردم . حالا این ملودی زنگ نصف مال منه نصف مال ژان میشل .... ! خیلی بد نشد . یه قطعه برای SMS هم اضافه کردم امیدوارم خوشتون بیاد . توضیح اینکه به کامپیوتر نت ندادم بلکه خودم نواختم و کوانتایز کردم . البته کار مستر نهایی رو با تکنیکهای مختلف رنگ امیزی کردم که بیشتر به دل بشینه . اگه خواستین اطلاعات بیشتری از نحوه ساختش بدونین پیام بدین . البته یه تصویر از محیط پروژه اتچ کردم .
راستی حتما حتما نظر بدین واسم خیلی مهمه ممنونم ... :19:

MA_Happy
Monday 30 August 2010, 12:13 PM
قشنگ بود،ولی بازم ما 6 تا آهنگ پیامک کم داریم تا برابر شوند.

saeeed1389
Monday 30 August 2010, 04:10 PM
سلام
اینم 3 تا اهنگ پیامک و یک اهنگ زنگ که با اف ال ساختم خودم از sms4وsms5 بیشتر خوشم امد

پیامک : You can see links before reply

زنگ : You can see links before reply

Dj_MAN
Monday 30 August 2010, 10:02 PM
سلام بازم اومدم دو تا اهنگ sms هم جدیدا کار کردم یکی الکترونیکال و یکی ارکسترال ... یه نظری هم بدین چیزی نمیشه ها .. من به نظراتتون احتیاج دارم . هرچیزی به نظرتون رسید بگین ..... ممنون
:19:

Mohammad_ngml
Monday 30 August 2010, 11:37 PM
یک آهنگ پیامک کمه.. اگه اجازه بدین من تا فردا یکی میسازم p:

HamedSedighi
Tuesday 31 August 2010, 01:52 AM
این سه sms دیگر :

Mohammad_ngml
Tuesday 31 August 2010, 04:34 AM
این سه sms دیگر :

وای بر تو جیگر.. حال منو میگیری؟ D:

اینم زنگ پیامک... یه قطعه از آهنگ ICE AGE 2 رو رمیکس کردم... اون قسمتی که الی میره یه جایی خاطراتش یادش میاد و میفهمه موش نیست و ماموته و.. حالا بیخیال.. مهم اینه که آهنگش خیلی توپه... البته به نظر من بیشتر به درد بیدار باش میخوره تا پیامک D: حالا همینه که هفت دیگه...

GhazalMusic
Tuesday 31 August 2010, 07:48 AM
درود
خسته نباشید دوستان.

Mobile (You can see links before reply)
GhazalMusic

نمیدونم آیا این یکی قابل قبول هست یا نه گفتم شاید برای شما دوستان جالب باشه

نام آهنگ : خواهش میکنم
خواننده : گیتا

Download (You can see links before reply)

MA_Happy
Tuesday 31 August 2010, 11:23 AM
دوستان عزیز شکر خدا آهنگ های زنگ و پیامک به حد مساوی رسیدند،16 آهنگ زنگ و 16 پیامک و حجم آلبوم هم تا الآن 17.5 مگابایت.
از این پس اگر کاری انجام میدهد،فقط و فقط باید اینگونه باشد:
1-حجم کم
2-یک آهنگ پیامک و یک آهنگ زنگ باید بسازید،نه مثلا فقط یکی پیامک،چون تعادل به هم نخورد.

Dj_MAN
Tuesday 31 August 2010, 12:03 PM
دوستان عزیز شکر خدا آهنگ های زنگ و پیامک به حد مساوی رسیدند،16 آهنگ زنگ و 16 پیامک و حجم آلبوم هم تا الآن 17.5 مگابایت.
از این پس اگر کاری انجام میدهد،فقط و فقط باید اینگونه باشد:
1-حجم کم
2-یک آهنگ پیامک و یک آهنگ زنگ باید بسازید،نه مثلا فقط یکی پیامک،چون تعادل به هم نخورد.

ببخشید سوال میکنم . جهت اطلاع خودمه ... دست آخر چند قطعه موسیقی لازم داری ؟ و بعد اینهارو چکار می خوای بکنی ؟ چون من فکر کردم دیگه داریم به آخرش نزدیک میشیم حالا می بینم که ... ! اگه بدونم هدف نهایی چیه شاید بهتر بتونم کمک کنم ..:19:

Dj_MAN
Tuesday 31 August 2010, 12:48 PM
بدون شرح ..... !
:19:

HamedSedighi
Tuesday 31 August 2010, 01:16 PM

نه من چنین کاری نمی کنم :42::21:

این سه تا رو قبلا ساخته بودم وقتی که مسعود گفت 6 تا کم هست منم منتظر بودم که 6تا بشن اما دیدم بقیه گذاشتند و اینها آپ کردم

mtb
Tuesday 31 August 2010, 01:53 PM
سلام دوستان این دوتا کار دیگه:

1_رینگ تون> You can see links before reply

2_پیامک> You can see links before reply

راستی دوستان در مورد این رینگ تون باید بگم که یکی از آثار موتستارت به نام موسیقی کوچک شبانه است که بعد ازنوشتن نتش از روی کتاب تو برنامه اونو میدی کردم و وارد FL کردم و اونجا کار اینسترومنت ها و تنظیم و ... رو انجام دادم .

با تشکر...

saeeed1389
Tuesday 31 August 2010, 04:22 PM

اینم زنگ پیامک... یه قطعه از آهنگ ICE AGE 2 رو رمیکس کردم... اون قسمتی که الی میره یه جایی خاطراتش یادش میاد و میفهمه موش نیست و ماموته و.. حالا بیخیال.. مهم اینه که آهنگش خیلی توپه... البته به نظر من بیشتر به درد بیدار باش میخوره تا پیامک D: حالا همینه که هفت دیگه...

خیلی زیبا بود. فکر میکنم یک چند دقیقه ای هست که من و درگیر خودش کرده :41:

Mohammad_ngml
Tuesday 31 August 2010, 04:38 PM
ممنون از سعید جان... به قول یگانه.. منو درگیر خودم کن.. ما رو هم دیگیر کرده D:
آقا یه سوال از اساتید Fruity loop .
چیکار باید کنم که همه ی صداها واضح به گوش برسه.. تیز.. شفاف... مخصوصا وقتی همین آهنگ رو با کیفیت 320 میریزم تو گوشی خیلی بی کیفیت پخش میکنه. پروژه ی Fl رو هم ضمیمه میکنم ورژن FL 5 هست D: ببخشید که یکم قدیمی هستیم.. چون این ورژن سبک تره استفاده میکنم
از ePiano استفاده کردم و Clock bell و یه String

MA_Happy
Tuesday 31 August 2010, 04:56 PM
ببخشید سوال میکنم . جهت اطلاع خودمه ... دست آخر چند قطعه موسیقی لازم داری ؟ و بعد اینهارو چکار می خوای بکنی ؟ چون من فکر کردم دیگه داریم به آخرش نزدیک میشیم حالا می بینم که ... ! اگه بدونم هدف نهایی چیه شاید بهتر بتونم کمک کنم ..:19:
دوست عزیز نداستن عیب نیست،نپرسیدن عیب است.:24:...(شوخی کردم)
ببین ما این آلبوم را که نام Best Music For Mobile دارد را خدا بخواهد برای عید سعید فطر برای دانلود در سایت های مختلف از جمله خود نت آهنگ میگذاریم.

MA_Happy
Wednesday 1 September 2010, 05:02 PM
از تمامی دوستان عزیز که در ساخت این آلبوم(Best Music For Mobile) زحمت کشیده اند،تشکر میکنم و درخواست میکنم که دیگر آهنگ نگذارید،چون آلبوم بسته شد و دیگر آهنگی قبول نیست.
انشااللّه پس از عید فطر مسابقه شروع میشود و نفرات اول،دوم و سوم برای دریافت جوایز مشخص میشوند.
طبق مذاکرات،مقدار جوایز افزایش پیدا کرد و جایزه ی نفرات اول تا سوم به ترتیب زیر میباشد:
1-15000 سل
2-10000 سل
3-5000 سل
لازم به ذکر است که این جوایز،اهدایی از طرف دوست عزیزمان دسیرونا (مسئول بخش گیتار الکتریک) میباشد.

hmd_kro
Sunday 5 September 2010, 11:12 PM
اینم یه آهنگ تقریبا آروم، امیدوارم خوب شده باشه.

MA_Happy
Sunday 5 September 2010, 11:17 PM
اینم یه آهنگ تقریبا آروم، امیدوارم خوب شده باشه.

دوست عزیز متاسفم،در پست قبلیم گفتم که دیگری کاری فبول نمیشود.