PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست آموزش ویولن

afz1mokhtari
Friday 27 April 2007, 08:35 AM
برای آموزش ویولن از مقدماتی تا پیشر?ته یک کتاب خوب یا یک سی دی معر?ی کنید
لط?ا

Hes_r
Friday 27 April 2007, 08:38 AM
دوست عزیز من نمیخوام تعری? کنم ولی به نظر من صبر کن برای ویولن یه آموزش نوشتم که در سایت قرار میدیم

البته این آموزش قبلا بود الان چون ص?حه اول سایت در حال تعمیر هست بر داشتیمش بعد دوباره میذاریم

amirlol
Sunday 6 May 2007, 06:17 AM
برای شروع !! کتاب و سیدی مناسب نیست !

Hes_r
Sunday 6 May 2007, 06:49 AM
درسته اینم خیلیا قبول دارن که برای شروع باید استاد باشه

ولی دوست عزیز قبول نداری با تمرین و با کتاب و سی دی میشه ادامه داد ؟

Hes_r
Sunday 6 May 2007, 06:50 AM
درسته اینم خیلیا قبول دارن که برای شروع باید استاد باشه

ولی دوست عزیز قبول نداری با تمرین و با کتاب و سی دی میشه ادامه داد ؟

amirlol
Sunday 6 May 2007, 06:53 AM
دوست من
ببین مشکل ما تو ایران اینه که خیلی کم اصولی بلدن با ویلون کار کنند ! یعنی نوع آرشه و بقیه چیزا !!
اینی که طر? تا می خواد انگشت گذاری رو سیم رو یاد بده می یاد با چسب این کارو می کنه ! و ...

برای اصولی بودن و بهتر گر?تن آرشه بنظر من خیلی نیازه !! حداقل یه 3-4 ماهی!!!

مشکل اینه تو ایران استادای کمی پیدا میشن که غیرت برای کارشون داشته باشند

Hes_r
Sunday 6 May 2007, 08:37 AM
درسته تقریبا قبول دارم

به خصوص در مورد سازی مث ویولن که خیلی تکنیک داره

amirlol
Sunday 6 May 2007, 09:27 AM
بله سازه قشنگ ولی در عین حال با قانونیه !!!

بهتر از اسم سخت است?اده نکنیم !

n.roomi
Friday 11 May 2007, 01:27 AM
بی استاد نمیشه این تجربه منه

amirlol
Friday 11 May 2007, 01:35 AM
منم با نوید موا?قم ! حداقل برای شروع !!

بابا ویلون درسته مهشره ولی خوب خدایش ...

bmoi_642
Friday 11 May 2007, 01:41 AM
بي استادشم رد دارم كه خيلي خوب بلده ?قط كار كمي سنگين ميشه

Hes_r
Friday 11 May 2007, 05:17 AM
نوید جان تجربت رو بگو برای ما هم

شاید همه قبول کنن

violinsel
Tuesday 15 May 2007, 05:36 PM
لط?ا یک استاد خوب در تهران معر?ی کنید ممنون میشم من 2 سال اموزش دیدم ولی پیشر?ت خوبی نداشتم

amirlol
Tuesday 15 May 2007, 07:00 PM
من یک استاد میشناسم هزنش کمی بالاست ولی کارش مهشره و کمی سخت گیر
خواستی بهام تماس بگیر برات شمارشو بگم

rezaahamdy
Saturday 19 May 2007, 12:40 AM
اگه بخوان سه چهار ماه آرشه کشی یاد بدن دیگه چی میشه همینجوریش همه از وین ?رار می کنن چه برسه که سه ماه آرشه کشی سه ماه انگشت گذاری انشائ الله بعد از5.6 سال یه نوازنده ای اینم شاید بشه

shahram56
Friday 3 August 2007, 05:18 AM
سلام يه استاد ميشناسم باحوصله ودقيق كارش هم عاليه اگر خواستي بهم mail بزن

shahram56ir@yahoo.com

پاگانینی
Friday 28 September 2007, 12:05 AM
دوست عزیز اگر واقعا میخوای اصولی کار کنی
کتاب
درس یهودی منوهین برای شروع مناسب است البته با دقت کافی
شما میتوانید از کتابهای ل ویولون یا متد سوزوکی برای تمرین نوازندگی بهره ببرین
ودر کنار اونا از اتودهای ولفارت وقطعات ملودیک ویولون استفاده کنین
با وجود انها اگر تمرین کافی داشته باشین نوازنده ی خوبی خواهی شد:ax

پاگانینی
Friday 28 September 2007, 12:08 AM
عزیزان بی استاد هم میشه ولی شرط داره

Amir
Friday 28 September 2007, 10:09 AM
البته شاید بی استاد بشه ویولن کلاسیک رو زد چون پیچ و خم به هیچ وجه نداره و یه مسیر ثابت داره

ولی ایرانی نه , امکان نداره

Hes_r
Friday 28 September 2007, 01:09 PM
چرا امیر جان امکان داره

ولی استاد هم کار رو ساده تر میکنه . هم اشتباه رو کمتر .

Mojtaba
Friday 28 September 2007, 04:58 PM
بی استاد نمیشه این تجربه منه

دوسته من هر کاری رو بخوای انجام بدی میتونی فقط پشتکار میخواد:aq

بهتره بدونی که سیاوش زندگانی استاد نداشت

و حتی استاد من هم کسی رو نداشت بعدا رفتش نت خونی رو یاد گرفت

bahare
Tuesday 2 October 2007, 12:17 PM
لطٿا یک استاد خوب در تهران معرٿی کنید ممنون میشم من 2 سال اموزش دیدم ولی پیشرٿت خوبی نداشتم
ببین استاد جوهریان واقعا معرکست تا خودت امتاحان نکنی نمی فهمی من چی میگم امتاحن کن اگه خواستی برام میل بزن شمارشو بهت بدم.
You can see links before reply@gmail.com (You can see links before reply@gmail.com)

حمیده
Friday 9 November 2007, 12:25 AM
بی صبرانه منتظرم تا آموزش ویولن رو بذارید!

klozy
Tuesday 20 November 2007, 01:19 PM
جناب اقای امیر سبک کلاسیک بسیار زیاد هم پیچ و خم داره و دارای تکنیک های بسیا زیادیه کافیه یه نگاه به کاپریس های پاگانینی بندازی که یکی از نمونه هاشه هر سبکی دارای تکنیکه (البته سبکای درست و حسابی) در ضمن استاد میتونه خیلی مفید باشه کافیه جفتشو امتحان کنید

aminse
Thursday 6 December 2007, 11:33 AM
ویولون رو نمیشه بدون استاد یاد گرفت

باور کن.

akanani
Thursday 6 December 2007, 12:21 PM
به نظر من چه کلاسیک چه سنتی باید هر دو را با استاد شروع کرد . از روی گوشی زدن که هنر نیست . آدم تئوری و تکنیک ویالن صحیح زدن را باید بلد بشه چه برای سنتی چه برای کلاسیک :ak

aref1364
Friday 11 January 2008, 01:10 AM
منم با نوید موا�?قم ! حداقل برای شروع !!

بابا ویلون درسته مهشره ولی خوب خدایش ...

دوستان من بدون استاد و کسی که حتی بگه ویولن رو چجوری باید دست بگیرم شروع کردم. فقط با سی دی که قطعات رو می زد و نتش رو نشون می داد و کتاب اول روح الله خالقی. تنها چیزی که بلد بودم این بود که حدود 10 یا 12 سال پیش نت موسیقی رو برای نواختن ارگ آموزش دیده بودم اونم خیلی جزئی.
من وقتی ویولن رو شروع کردم هفته اول خوراکم فقط ویولن بود به طوری که 2 روز اول رو اصلا تا صبح نخوابیدم یعنی تا صبح داشتم تمرین می کردم. بالاخره یک هفته بعد از خرید ویولن تونستم آهنگ ای لشکر صاحب زمان رو بزنم. این پیشرفت واقعا خوبی بود. دومین آهنگ من مجنون نبودم بود که اون رو دو سه هفته بعد از اولین آهنگ تونستم بزنم. سومین آهنگم یه چیز من در آوردی بود یعنی قسمت هایی از آهنگ باباکرم و یه آهنگ ترکی دیگه. این دو تا آهنگ آخر رو فقط شنیده بودم نه نتی بود نه کسی که بزنه من ببینم یا گوش بدم فقط همون 10 یا 12 سال پیش از ارگ تو زهنم بود که با یکمی کار روشون اونا رو هم زدم.
همون یکی دو هفته اول برای من سخت بود. من واقعا ناهار و شام نمی خوردم. فقط صبحانه می خوردم چون صبح اول صبح اگه شروع می کردم همسایه ها منو خفه می کردن!
ویولن همون قسمت گمشده روح من بود که با پیدا کردنش واقعا روحم یه تغییر اساسی کرد!
شکر!

akanani
Saturday 12 January 2008, 08:52 AM
دوستان من بدون استاد و کسی که حتی بگه ویولن رو چجوری باید دست بگیرم شروع کردم. فقط با سی دی که قطعات رو می زد و نتش رو نشون می داد و کتاب اول روح الله خالقی. تنها چیزی که بلد بودم این بود که حدود 10 یا 12 سال پیش نت موسیقی رو برای نواختن ارگ آموزش دیده بودم اونم خیلی جزئی.
من وقتی ویولن رو شروع کردم هفته اول خوراکم فقط ویولن بود به طوری که 2 روز اول رو اصلا تا صبح نخوابیدم یعنی تا صبح داشتم تمرین می کردم. بالاخره یک هفته بعد از خرید ویولن تونستم آهنگ ای لشکر صاحب زمان رو بزنم. این پیشرفت واقعا خوبی بود. دومین آهنگ من مجنون نبودم بود که اون رو دو سه هفته بعد از اولین آهنگ تونستم بزنم. سومین آهنگم یه چیز من در آوردی بود یعنی قسمت هایی از آهنگ باباکرم و یه آهنگ ترکی دیگه. این دو تا آهنگ آخر رو فقط شنیده بودم نه نتی بود نه کسی که بزنه من ببینم یا گوش بدم فقط همون 10 یا 12 سال پیش از ارگ تو زهنم بود که با یکمی کار روشون اونا رو هم زدم.
همون یکی دو هفته اول برای من سخت بود. من واقعا ناهار و شام نمی خوردم. فقط صبحانه می خوردم چون صبح اول صبح اگه شروع می کردم همسایه ها منو خفه می کردن!
ویولن همون قسمت گمشده روح من بود که با پیدا کردنش واقعا روحم یه تغییر اساسی کرد!
شکر!

دوست عزیز ضمن خوش آمد گویی به شما . خیلی خوبه شما در عرض چند روز اینقدر پیشرفت کردید که می توانید گوشی یا از روی نت آهنگ بزنید . امیدوارم که موفق باشید :ak

alizandieh
Saturday 9 February 2008, 11:22 AM
كتاب سوزوكي همراه باسيدي خيلي خوبه

maryam.w
Tuesday 8 April 2008, 12:42 AM
:dw26i1:

أگر از همان ابتدا با گروه موسيقي شروع كنيد, عاليه.
امتحان كنيد.......
:ax

bass
Wednesday 14 May 2008, 01:09 PM
Faghat Estedad adAM HA MOHEME

Hes_r
Wednesday 14 May 2008, 01:36 PM
دوست من لطفا در انجمن ها فارسی تایپ کنید .

safa
Tuesday 27 May 2008, 12:02 PM
به نظر من برای شروع باید پیش یه استاد خوب از کتاب Le Violin 1 شروع کرد و مطلقا نباید تا 2 یا 3 تا از کتاب های کلاسیک رو نزدین سراغ ویولون ایرانی برید.

safa
Sunday 12 October 2008, 11:41 AM
از کتاب ل ویولون 1 شروع کنید و سپس ل ویولون 2 و بعد ولفارت و کایزر

Anarchist
Friday 26 July 2013, 06:53 PM
دوستان به نظر شما

منی که با استاد ل ویلن 1 و خالقی 1 و ل ویلن 2 رو تقریبا تموم کردم درسته ازین به بعد تنها ادامه بدم؟ یا هنوز استاد لازم دارم...

virtuoso
Friday 26 July 2013, 07:48 PM
دوستان به نظر شما

منی که با استاد ل ویلن 1 و خالقی 1 و ل ویلن 2 رو تقریبا تموم کردم درسته ازین به بعد تنها ادامه بدم؟ یا هنوز استاد لازم دارم...
به نظر من حداقل تا پایان ل ویلن 3 با استاد ادامه بدین.
اگه بتونید در کنارش کتاب سوزوکی، کنسرتوهای آسان و ... رو هم تحت نظر استاد ادامه بدین بهتره.