PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چهار مضراب اصفهان از کتاب استاد تجویدی

Mehrdadgh4
Wednesday 2 June 2010, 04:49 PM
سلام دوستان.یک درآمد و چهار مضراب اصفهان از کتاب استاد تجویدی به خرابی تمام زدم تا گوش بدین امیدوارم که استاد تجویدی از اون دنیا نفرینم نکنه :D
اشتباه زیاد دارم اما خوب هرچی تمرین کردم فعلا رفع نشد .
راستی ببخشید که صدای گنجشکای خونمونم ضبط شده :D
خوشحال میشم نظر بدین،انتقاد کنین

You can see links before reply

Black_Violin
Wednesday 2 June 2010, 07:11 PM
چقدر زیبا شده مهرداد جان...
من که مدتیه تمرینم کم شده حسابی دلم تنگ شده واسه زدن...
بعضی جاها انگار انگشتت باید جایی که بره نمیره.از دفعات قبل پیشرفتت خیلی خیلی بیشتر شده.
اما در کل عالیه.
موفق باشی

Mezrab
Wednesday 2 June 2010, 09:38 PM
بعضی جاها احساس کردم اون نت که به دل میشینه اجرا نشده!(از یه سنتوری انتظار بیشتری نداشته باشید:دی!) به هر حال من خوشم اومد چون اصفان اون هم با ویلون حال و هوای خاصی داره...موفق باشی دوست عزیز.

ali2920
Wednesday 2 June 2010, 11:33 PM
بسیار زیبا زدین.امیدوارم منم یه روزی بتونم مثل شما بزنم البته اگه کمکم کنین...
ممنون

Mehrdadgh4
Thursday 3 June 2010, 01:51 PM
چقدر زیبا شده مهرداد جان...
من که مدتیه تمرینم کم شده حسابی دلم تنگ شده واسه زدن...
بعضی جاها انگار انگشتت باید جایی که بره نمیره.از دفعات قبل پیشرفتت خیلی خیلی بیشتر شده.
اما در کل عالیه.
موفق باشی

ممنون که نظر دادی . منم تمرینم نسبت به قبل کم شده ،مثلا حالا کنکور دارم !
آره راستش تازه زدم هنوز انگشتام جفت و جور نشده :d

Mehrdadgh4
Thursday 3 June 2010, 01:54 PM
بعضی جاها احساس کردم اون نت که به دل میشینه اجرا نشده!(از یه سنتوری انتظار بیشتری نداشته باشید:دی!) به هر حال من خوشم اومد چون اصفان اون هم با ویلون حال و هوای خاصی داره...موفق باشی دوست عزیز.

بسیار عالیه دقیقا درست گفتین ! انگشتم بعضی جاها درست سرجاش نبود ،شاید بخاطر سرعت تندیه که داره و بیشتر هم بخاطر کم تمرینی !
از نظرت ممنون

aster
Friday 4 June 2010, 09:05 AM
سلام چطوری.
زیبا بود. بازم همون مشکل اساسی یعنی صدای نت ها .
علیرضا

Mezrab
Friday 4 June 2010, 09:58 AM
بسیار عالیه دقیقا درست گفتین ! انگشتم بعضی جاها درست سرجاش نبود ،شاید بخاطر سرعت تندیه که داره و بیشتر هم بخاطر کم تمرینی !
از نظرت ممنون
خواهش میکنم، ویژگی موسیقی ایرانی این هست که هرچقدر هم تمپوش پایین باشه باز زیبا هست اون هم تو ویلن، فقط یه موردی که می خواد یه خورده حس و حال نوازندگی و نوانس توی کار هست، البته من در حدی نیستم که این چیز ها رو به شما بگم، قطعا با چند کار گذشته ای که از شما دیدم مطئنم خود شما تو این موارد خیلی بیشتر از من میدونید..موفق باشی دوست عزیز.

Mehrdadgh4
Friday 4 June 2010, 11:06 AM
خواهش میکنم، ویژگی موسیقی ایرانی این هست که هرچقدر هم تمپوش پایین باشه باز زیبا هست اون هم تو ویلن، فقط یه موردی که می خواد یه خورده حس و حال نوازندگی و نوانس توی کار هست، البته من در حدی نیستم که این چیز ها رو به شما بگم، قطعا با چند کار گذشته ای که از شما دیدم مطئنم خود شما تو این موارد خیلی بیشتر از من میدونید..موفق باشی دوست عزیز.

اتفاقا من فکر میکنم در این حد هستین چون بیشتر از همه اینارو متوجه میشین.
بله درسته حس و تمرکز داشتن در موسیقی سنتی توی دستگاه های مختلف خیلی مهمه که فقط با تجربه و سالها گوش دادن به دستگاه های مختلف ایجاد میشه ، من که هنوز مبتدیم !

AFRooGH
Friday 4 June 2010, 03:54 PM
خوب بود ولی به هر حال این کار رو باید باید با تسلط خیلی بالاتری بزنی مخصوصا قسمت های اخر
مطمعنم خودت هم میدونی اشکالات اساسیت کجاست.
موفق باشی.

Mehrdadgh4
Tuesday 15 June 2010, 11:28 AM
سلام دوستان . من این چهار مضراب رو با یک درآمد دیگه دوباره زدم به نظرم بهتر از قبلیه شد ،حداقل از بدتر به بد تغییر پیدا کرد ! لینکش رو همون بالا اصلاح کردم.
حالا که حالو هوای اصفهان بود آهنگ بهار دلنشینم زدم :d لطفا گوش کنین

iranzamin
Tuesday 15 June 2010, 12:48 PM
دوست من خوب بود اگه میشه نت رو هم بزارین

AFRooGH
Tuesday 15 June 2010, 02:42 PM
اره حتما نت 4مضراب استاد تجویدی رو بذار حالا یا پرینتش رو بگیر یا با گوشی عکسش رو...
هر جوری بذاری ما ممنون میشیم.

Mehrdadgh4
Sunday 4 July 2010, 11:52 AM
اینم نت 4مضراب اصفهان از کتاب تجویدی . البته ساخته استاد صبا هست که آقای تجویدی به نت نوشتن تو کتابشون .