PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : باز هم درگذشت یک هنرمند این بار آندره آرزومانیان!!!

avm
Wednesday 2 June 2010, 07:21 PM
سلام
امروز با خبر شدم دیروز هنرمند گرامی آندره آرزومانیان درگذشت
نمیدونم چرا همهء خبرهای بد رو من باید بدم :46:

اصل خبر:

آندره آرزومانیان آهنگساز و نوازنده پیانو به علت مبتلا شدن به سرطان مغز استخوان صبح امروز سه شنبه در بیمارستان میلاد درگذشت.

به گزارش خبرنگار مهر، عمده فعالیت آندره آرزومانیان در حوزه موسیقی فیلم متمرکز بود و ساخت بیش از بیست موسیقی فیلم را در کارنامه کاری خود به جا گذشته است، این آهنگساز حدود یکسال و نیم پیش به سرطان مغز استخوان مبتلا شده و در طول درمان خود سه بار تحت عمل جراحی قرار گرفت.

You can see links before reply (You can see links before reply)

آندره آرزومانیان متولد 1333 تهران است و فعالیت هنری خود را با نوازندگی پیانو در سال 1365 آغاز کرد. وی در طول فعالیتهای هنری خود علاوه بر فعالیتهای مختلف موسیقایی، در سینمای ایران آهنگسازی فیلمهای "رابطه"، "ماهی" (1366)،" شنگول و منگول" (1368)، "علی و غول جنگل" (1369)، "الهه زیگورات" (1382) و دهها فیلم دیگر را برعهده داشت. وی همچنین تنظیم موسیقی فیلمهای مختلف را از جمله "تیغ و ابریشم" ساخته مسعود کیمیایی را به عهده داشته است.
خبرگزاری مهر درگذشت این آهنگساز را به خانواده و همکاران زنده یاد "آندره آرزومانیان" تسلیت می‌گوید

. تاریخ انتشار، تهران: ۱۰:۴۳ , ۱۳۸۹/۰۳/۱۱

خبرگزاري فارس:

«آندره آرزومانيان» نوازنده موسيقي، شب گذشته در سن 56 سالگي به دليل بيماري سرطان درگذشت.
به گزارش خبرگزاري فارس، آرزومانيان كه سال‌ها از سرطان كمر (وجود غده‌اي در ستون فقرات) رنج مي‌برد سرانجام پس از طي يك دوره بيماري طولاني در بيمارستان ميلاد تهران دارفاني را وداع گفت. آرزومانيان به دليل ابتلا به عارضه سرطان سه بار تحت عمل جراحي قرار گرفته بود كه هيچكدام از اين عمل‌ها موفقيت آميز نبود و پس از عمل سوم به نوعي توانايي حركتي خود را از دست داده بود كه همين موضوع باعث تأثير خاطر شديد وي شده بود و در نهايت به مرگ وي منجر شد. اين نوازنده برجسته پيانو قرار بود در طي سال‌جاري دو كار بزرگ را انجام دهد كه كار اول بازخواني قطعات شاخس واروژان با همراهي اركستر بزرگ ارمنستان بود كه قرار بود در اين كشور ضبط شود و كار ديگر همكاري با لوريس چكناواريان بود كه موفق به انجام هيچكدام از اين دو كار بزرگ نشد. آندره آرزومانيان متولد سال 1333 در تهران بود. نوازنده پيانو كه در كارنامه هنري خود نوازندگي اثر ماندگار و فراموش نشدني " فريبرز لاچيني "(پاييز طلايي) را به همراه دارد. نوازندگي در سمفوني " ايثار " با آهنگسازي «مجيد انتظامي»، از ديگر افتخارات وي به حساب مي‌آيد. آهنگسازي فيلم هاي بسياري از جمله " تيغ و ابريشم " به كارگرداني مسعود كيميايي، "ماهي " به كارگرداني كامبوزيا پرتوي، الهه زيگورات، شبيخون، زن امروز، سرحد، بهترين باباي دنيا و ... از جمله فعاليت‌هاي اوست.

مرسی ارسلان:46:

Cellist
Wednesday 2 June 2010, 07:34 PM
روحش شاد.

setareh_hk
Wednesday 2 June 2010, 07:56 PM
وای من امروز صبح یکی از دوستام خبر داد.کلی غصه خوردم.روحش شاد :(((

Sina_Yanni
Wednesday 2 June 2010, 08:01 PM
روحش شاد .

Porya
Wednesday 2 June 2010, 08:10 PM
ای بابا ! عجب سالی شد امسال ! تسلیت میگم
خدا بیامرزه

Black_Violin
Wednesday 2 June 2010, 08:20 PM
خدایش بیامرزد...
کار ما شده مرگ و داغ بزرگان رو دیدن...
چه بلایی قراره به سر این کشور بیاد...
خدا خودش رحم کنه.

GameMaster
Wednesday 2 June 2010, 09:54 PM
روحش شاد ....

amir11235
Wednesday 2 June 2010, 11:56 PM
در گذشت استاد گرانقدر آندره آرزومانیان را بر جامعه موسیقی تسلیت میگویم ، چه حیف که پنجه های طلایی ایشان دیگر نمیتواند اثری جاودان را خلق کند، روحش شاد و یادش همیشه گرامی.

faezeh
Friday 4 June 2010, 09:57 AM
روحش شاد و یادش گرامی!

من با پائیز طلایی (فریبرز لاچینی) شناختمش.

حیف که رفت...! :(

Avazekhan
Friday 4 June 2010, 11:06 AM
خدایش بیامرزد...

Arash-hadian
Friday 4 June 2010, 12:42 PM
منم تسلیت میگم. متاسفانه تو این چندسال اخیر خیلی از اساتید موسیقیمون رو داریم از دست میدیم. بابک بیات ، پرویز مشکاتیان ، فرامرز پایور ، سیمین آقا رضی(اولین بانوی نوازنده قانون ایران ) ،عطاالله جنگوک و حالا هم آندره آرزومانیان...
تسلیت میگم.روحش شاد...

pi4no
Friday 4 June 2010, 12:55 PM
روحش شاد.

pianogirl7000
Friday 4 June 2010, 05:19 PM
اخ اخ اخ.باورم نميشه.چه روزايي رو من با اهنگاي اين هنرمند گذروندم.روحش شاد

ar.rad.24
Friday 4 June 2010, 06:53 PM
امسال هم که همش سال غم و غصه است...)):
خدا بیامرزتش

حسين رباعي