PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمونه کارهای کاربر arsalan212

arsalan212
Wednesday 2 June 2010, 09:51 PM
لینک مربوطه رو پایین تایپیک میزارم.
You can see links before reply (You can see links before reply)

arsalan212
Wednesday 2 June 2010, 09:58 PM
You can see links before reply

Porya
Wednesday 2 June 2010, 10:17 PM
سلام ارسلان جان
لینک دانلود مشکل داره

arsalan212
Wednesday 30 June 2010, 10:11 PM
اقا بخدابودش.نمیدونم چرا خودمم نمیتونم بیارمش.سعی میکنم دوباره اپلود کنم.ماشالا اینقدرم سرعتا پایینه که اپلودش کارحضرت فیله.امااین قول رومیدم.ولی والا بودش.حالا نیست.شایدم اینقدربدزدم که روح شوپن اومده پاکش کرده.................

DesironnA
Wednesday 30 June 2010, 10:15 PM
درود
دوست گرامی اگر از آپلود سنتر خود سایت نت آهنگ برای آپلود کردن فایلهاتون استفاده کنید، به این مشکلات برخورد نخواهید کرد.
سپاس

arsalan212
Thursday 1 July 2010, 03:05 AM

behzad011
Monday 5 July 2010, 02:14 PM
آقا عالی بود ....دمت گرم خیلی کارت درسته...
فقط کاش با یه کیفیت بالاتر ضبطش می کردی...

mansoor.violin
Monday 5 July 2010, 02:32 PM
سلام
کارت درسته مرسی
کیفیت ضبط پایینه یه نصیحت برادرانه کار به این خوبی و قشنگی رو با ضبط با کیفیت بد خراب نکن
آدمای معمولی به کیفیت بیشتر تمرکز می کنن
عالیه

arsalan212
Tuesday 6 July 2010, 12:37 AM
مرسی دوستان ..بالخره یکی هم مارو تحویل گرفت ونظرداد.اخه به 2 دلیل اینجوری گذاشتم 1.میخوام طبیعی باشه وبدونن کلک نیست وواقا زنده اجرا شده .میخواستم بی پیرایه باشه وراحتی اجراروواسه بیننده ثابت کنم .اخه یه کلیپی یه اقایی که احساس نابغه بودن میکنه تو پی ام سی دیدم که طرف مارش ترک روبا حیله ظبط استودیو وکلیپ بصورتی که معلوم بود 4تا صدا روهمه زده بود وتوکارای کلاسیک هرچه طبیعی ترباشه قدرت فردبیشتراثبات میشه.دلیل 2هم نبودسرعت بالا اینترنت بود تازه همینم که فرمتشو کم حجم کردم با بدبختی اپلود شد.کلا ممنونم که دیدین.دوست داشتم ساده باشه .کوچک همتون ارسلان بلادی شیراز........

Black_Violin
Tuesday 6 July 2010, 07:58 AM
اقا عالی بود ... سرعت انگشتانتون خیلی خوبه.
رینگتون گوشیه منم همین اهنگه...
مرسی

آه نی
Tuesday 6 July 2010, 08:48 AM
درود
آثار کلاسیک همیشه شنیدنی است مخصوصن اگر با حس ایرانی نواخته بشه
کار انگشتهایت ستودنی است قدر این تکنیک را بدان

arsalan212
Monday 20 September 2010, 11:13 AM
You can see links before reply

soroosh_269
Monday 20 September 2010, 11:24 AM
درود
راستش محشر بود خیلی عالی.من که فکر کنم حالا حالاها نتونم این قطعه رو بزنم.
فقط حیف کیفیت خیلی پایین بود
به هر حال ممنون :am

ehsan-m57
Monday 20 September 2010, 01:14 PM
درود بی کران

خوب بود. ولی تقریبا 2 ماه پیش هم همینو گذاشته بودید. منتظر اجراهای جدید شما هستم.

بدرود

arsalan212
Friday 24 September 2010, 08:27 PM
شرمنده حواسم نبود.چشم سونات مهتابو ميخحوام بذارم اما حجمش زياده.شايد انقلاب يا اتود 1 شوپن رو گذاشتم اخه انقلاب رو بسكه همه زدن وخراب هم زدن گند زدن به اين اتود مهم.حتما....

arsalan212
Friday 1 October 2010, 04:28 AM
درود
راستش محشر بود خیلی عالی.من که فکر کنم حالا حالاها نتونم این قطعه رو بزنم.
فقط حیف کیفیت خیلی پایین بود
به هر حال ممنون :am

سروش چان نه بخدا راحته.فقط چسارت میخواد وخودباوری..کارکنی میبینی اصلاباورت نمشه که تویی.من بچه که بودم بی اجازه استادم ورمیداشتم قطعات گنده ترازخودم روالک پلکی میزدم.البته اینکاروتوصیه نمکنم امامنظورم اینه که استادم بجاییکه سرپوزم بزنه گفت جسارتت خوبه.........اما بعدشم گفت زوده واست ...منم یه خط از اونارو همیشه میزدم کثیف وبدارزوم بود این چیزاروبزنم.اما چون ارزوکردم رسیدم البته هنوزبایدیادبگیرم.چاره اش....جسارت..صبر...ح.صله...تیزب نی...اتودزدن حتی اگه بدت بیادبه زور بزن این اتودارو.اما گامهارودرست بردار..نشین کلایدرمن .یانی بزن...باخ بزن....باخ.باخ.باخ.همه چیزتوباخه.شوپن هم باخ روفهمیدکه شدشوپن.باخ هم درک هارمونیتوبالامیبره...هم نت خوانیش ودشیفرش سخته.هم پیچ میخوره توهم کنترپوانه..10 تا کتاب درست به اندازه 200 تا کتاب ارزش داره.

piano-m
Sunday 3 October 2010, 12:10 PM
منم این اهنگو زدم...

ehsan-m57
Sunday 3 October 2010, 12:39 PM
منم این اهنگو زدم...

درود بی کران

خوشحال میشم که نمونه کارتونو بشنوم.

بدرود

Bide_Majnoon
Sunday 3 October 2010, 04:04 PM
تبریک میگم جناب خیلی زیبا بود من هم فکر میکنم قطعه سختی باشه حداقل من که نمی تونم بزنم.

Acoustic
Sunday 3 October 2010, 04:16 PM
من واقعا شگفت زده شدم از این اجرای زیبای شما . خیلی عالی بود . میشه لطف کنید بگید چه مدته کار میکنید ؟
راستی پیانوتون چی بود ؟

piano-m
Sunday 3 October 2010, 09:50 PM
راستش می تونم کلی نظر بدم درباره اجرات که لزوما تعریف نیست. اما اینجا جای انتقاد کردن نیست و منم خودم رو معلم نمی دونم.
موفق باشی دوست عزیز

piano-m
Monday 15 November 2010, 11:33 AM
انگشتات چسبیده به کلاویه ها. متد روسی امروزی رو اکتیو بودن انگشتها تاکید داره.
فقط یه نظر بود

nafiseh
Monday 15 November 2010, 02:51 PM
تبریک می گم
فوق العاده بود ...

kak_maki_new
Monday 15 November 2010, 05:50 PM
خيلي اجرا زيبايي بود از نظر شنونده ....اما از نظر اصولي يك سري مشكلات داشت همونطوري كهpiano_m اشاره فرمود
سرعت انگشت و تمپوي خوبي داري و استعدادش هم كه داري ...پس سعي كن اصولي تر كار كني و به همه وجه يك آهنگ دقت كن دوست عزيز
منتظر كارهاي بعدي شما
بدرود

blackover
Monday 15 November 2010, 06:15 PM
خیلی خوب اجرا کردی.
تبریک.:41::41::41:

arash_7388
Sunday 21 November 2010, 09:27 PM
من فایلی که گرفتم صدا نداشت ! مشکل از چیه؟ فقط تصویر بود!

ArtArt
Wednesday 24 November 2010, 09:55 AM
فوق العاده بود ... :41: می تونم بپرسم چند وقته که پیانو می زنید؟ و سوال دومم اینکه با چه پیانویی زدید؟
ممنون

arsalan212
Tuesday 30 November 2010, 04:58 PM
بنده 38 سالمه واز9سالگی گوشی ساززدم از13سالگی نت خوانی واتود.بین اینا پاپ وجاز هم کارکردم خلاصه هارمونی وتئوری وایناهم پیش دکترمهربان که الان تو امریکاهستن وقبل ازرفتنشون باماکارمیکرد.

amir_clk500
Wednesday 1 December 2010, 01:29 AM
ارسلان جان اتود انقلابی رو هم تا حالا کار کردی و زدی؟
منم صدای قطعاتتون رو نشنیدم.

keeps_gettin_better
Wednesday 1 December 2010, 07:34 PM
ویدیوت صدا نداره. دوباره آپلود کن.

Acoustic
Wednesday 1 December 2010, 09:32 PM
ویدیو مشکل نداره ... بخاطر این صدا نداره که آنلاین اونو نگاه کردید . اگه دانلود کنید صدا میاد

Dj_MAN
Wednesday 1 December 2010, 10:53 PM
واقعا استعداد خوبی دارید .... امیدوارم بدونید چه پتانسیل بالایی برای نوازندگی و اهنگسازی دارید ...
البته شما بهتر از هر کسی می دونید که فقط سرعت داشتن و زدن یک قطعه بدون فالش کافی نیست و باید احساس همراه نوازندگی باشه ...
چند روز پیش فیلم پیانیست رو دیدم ... از خودم می پرسیدم واقعا کس دیگری هم توی دنیا هست که بتونه اینجوری با این تکنیک و سرعت پیانو بزنه ؟ حالا فهمیدم که بله هست ...:18:
حالا یه سوال دارم : اگر کسی بخواد شروع کنه به یادگیری پیانو و هدفش رسیدن به این سطح باشه در صورتی که سنش بالا رفته باشه مثلا بعد از سی سالگی .. آیا این امکانپذیر هست ؟
شما برای یه همچین افرادی چه توصیه ای دارید ؟ که بتونن نهایت پیشرفت رو داشته باشن ..
چه روشی رو برای تمرین پیشنهاد میکنید ... ؟

arsalan212
Sunday 5 December 2010, 05:17 PM
اولا که زیادی لطف دارین ومثل بنده زیادند تو همین سایت هم حتی.دومابزرگانی چون چایکوفسکی از سنین بالای 30 شروع کردن.انسان قدرت عجیبی داره اما باید اونو بشناسه وجسوروصبورباشه.بله هیچگاه واسه یادگیری وحتی حرفه ای شدن دیرنیست.هنرباکسی تعارف نداره بسیارادمابودن که فکرکردن به قله رسیدن وباغرورایستادن وکوچیکترازاونااومدن رسیدن ورد شدن.اتودانقلاب رو هم میزنم فیلمشو توسایت میذارم.اگه با موبایل یاکیفیت بدمیذارم واسه اینه که بدونن کلکی یا ادیتی صورت نگرفته.چون بسیارهستندادمای بی هنری که فایلهای گول زننده میزارن ویا درمقام کارشناس نظرمیدن. اها اون دوستی که گفتانگشتام چسپیدهبه کلاویه.......همه انگشتها مثل هم نیستن.اینجورقطعات چون هم سرعت وهم قدرت میخوان نمیشه ونباید انگشتها باارتفاع کوبیده بشه.چونفرصتی برای بالابردن واوردن نیست.قسمت آخرشم عمدا نمایشی وباپرش زدم.ولی کلا بگم من اصلا وابدا از انتقاد بدم نمیاد.عاشق کسی هستم که نقد کنه.چون میخوام یادبگیرم.

arsalan212
Sunday 5 December 2010, 05:27 PM
باشه در صورتی که سنش بالا رفته باشه مثلا بعد از سی سالگی .. آیا این امکانپذیر هست ؟
شما برای یه همچین افرادی چه توصیه ای دارید ؟ که بتونن نهایت پیشرفت رو داشته باشن ..
چه روشی رو برای تمرین پیشنهاد میکنید ... ؟

ازخودشمادلسوزترباشه ووقتتونو بااین کتاب واون کتاب تلف نکنه.صاف بره سرنکات مهم وسازنده.اتود همراه با قطعه.تدریس اجمالی وموشکافی کلید ورمز اینکه از هرقطعه چه جورمیشه از پسش بر اومد؟استادی که اگه دید توانایی اجرا رودارید قطعه بده بیشتروتمرینهای سازنده بجای تمرین فرسایشی.گوش موسقیایی خوب.تمرین ذهنی.تئوری بادانستن نه تئوری طوطی واری.وخواندن کتابهای درست درضمینه موسقی.