PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قشنگترین آهنگی که از سنتور شنیدی چی بوده ؟

SOLAIEN
Saturday 5 June 2010, 12:28 PM
سلام خدمت شما دوستان ... این عنوان را من در سایتی دیگر دیدم گفتم خوبه تو نتآهنگ هم راه بیندازم ...
هر کسی زیباترین آهنگی که از سنتور شنیده لینکشا بذاره تا بقیه هم لذت ببرند ...
اول خودم شروع می کنم قطعه ی goodbye homeland اثر استاد کورش ذولانی را می گذارم ... این قطعه از زیباترین قطعات این استاده ... توصیه می کنم بیوگرافی این استاد هم بخونید جالبه ... قطعه را همه دانلود کنند واقعا زیباست ... مرسی
دانلود قطعه (You can see links before reply)

Razoniaz
Saturday 5 June 2010, 01:19 PM
سلام خدمت شما دوستان ... این عنوان را من در سایتی دیگر دیدم گفتم خوبه تو نتآهنگ هم راه بیندازم ...
هر کسی زیباترین آهنگی که از سنتور شنیده لینکشا بذاره تا بقیه هم لذت ببرند ...
اول خودم شروع می کنم قطعه ی goodbye homeland اثر استاد کورش ذولانی را می گذارم ... این قطعه از زیباترین قطعات این استاده ... توصیه می کنم بیوگرافی این استاد هم بخونید جالبه ... قطعه را همه دانلود کنند واقعا زیباست ... مرسی
دانلود قطعه (You can see links before reply)

سلام فرزان عزیز من هم عاشق این قطعه هستم واقعا زیباست حدود 4 ساله پیش دانلودش کردم و هنوز روی گوشیم دارمش. بقیه قطعات آقای ذولانی رو هم گوش بده اونا هم خیلی زیبا هستند. قطعاتی مثل Snow queen و Butterflies و ... خیلی ملودی زیبایی دارند.

SOLAIEN
Sunday 6 June 2010, 09:18 AM
سلام فرزان عزیز من هم عاشق این قطعه هستم واقعا زیباست حدود 4 ساله پیش دانلودش کردم و هنوز روی گوشیم دارمش. بقیه قطعات آقای ذولانی رو هم گوش بده اونا هم خیلی زیبا هستند. قطعاتی مثل Snow queen و Butterflies و ... خیلی ملودی زیبایی دارند.

سلام خدمت شما ...
خیلی ممنون که احساستون را بیان کردین .. تو بخش سنتور تقریبا فقط شما هستید ذوق هنری بالایی دارید و این خیلی خوبه مطمئن باشید در آینده یه سنتورنواز موفق و منحصر به فردی میشید ...
فقط ممنون میشم اون قطعه هایی که گفتید را بزارید تا دانلود کنیم ... مرسی

m_mostafam65
Sunday 6 June 2010, 09:38 AM
به نظر من آهنگ های آلبوم آبی رویا از اردوان همشون زیباست

kochar
Tuesday 8 June 2010, 02:12 AM
به نظر من آهنگ های آلبوم آبی رویا از اردوان همشون زیباست

دوست عزیز، آلبوم آبی رویا، سنتور فریور خسروی با همراهی تنبک رضا شریفی است.

Razoniaz
Tuesday 8 June 2010, 06:51 AM
سلام خدمت شما ...
خیلی ممنون که احساستون را بیان کردین .. تو بخش سنتور تقریبا فقط شما هستید ذوق هنری بالایی دارید و این خیلی خوبه مطمئن باشید در آینده یه سنتورنواز موفق و منحصر به فردی میشید ...
فقط ممنون میشم اون قطعه هایی که گفتید را بزارید تا دانلود کنیم ... مرسی

فرزان عزیز سلام
توی قسمت سنتور خوشبختانه همه دوستان ذوق هنری بالایی دارند. فقط یه کم ممکنه سلیقه ها متفاوت باشه.
این هم دو تا قطعه ای که خدمتتون عرض کرده بودم:
Snow Queen (You can see links before reply)
Butterflies (You can see links before reply)

Black_Violin
Tuesday 8 June 2010, 06:53 AM
یک قطعه سنگینو زیبا از استاد مشکاتیان که بسیار نظرم رو جلب کرد و بعد از اون سنتوری به اونزیبایی ندیدم.
مرسی

SOLAIEN
Tuesday 8 June 2010, 10:23 AM
فرزان عزیز سلام
توی قسمت سنتور خوشبختانه همه دوستان ذوق هنری بالایی دارند. فقط یه کم ممکنه سلیقه ها متفاوت باشه.
این هم دو تا قطعه ای که خدمتتون عرض کرده بودم:
Snow Queen (You can see links before reply)
Butterflies (You can see links before reply)

من هر قطعه ای که با سنتور باشه را دوست دارم و روزی هزاران با گوش می دهم ... :30:

Mezrab
Tuesday 8 June 2010, 01:48 PM
یک کار ارکستی از استاد پایور بود که اگر قطعش رو گیر بیارم براتون خواهم گزاشت فکر میکنم با همکاری استاد دهلوی بود، سنتوری که در اونجا نواخته شده بود همیشه ذهن من رو درگیر خودش میکرد، از دیگر کارها که ازش بسیار لذت میبرم، چهارمضراب مخالف سه گاه استاد مشکاتیان و استاد پایور هست. کلا قطعات زیبا خیلی هستند نمیتونم انتخاب کنم.

BMW_Hossein
Wednesday 25 August 2010, 05:47 PM
پیش درآمد سروناز اثر زنده یاد استاد مشکاتیان، نه تنها قشنگ ترین آهنگ سنتوریه که شنیدم که به نظر من زیبا ترین اثر هنری که تا الان خلق شده. البته اجراهای مختلفی این قطعه داره، که اجرای تاریخی استاد مشکاتیان تو آلبوم آستان جانان منظور منه. خود استاد یک بار گفته بودن "اصلاً من نمیدانم آستان جانان چه بود و چه نواختم!"
به نظر من یکی از قطعاتیه که هیچوقت گروه نوازیش نمیتونه از تکنوازیش قشنگ تر بشه...
البته اگر بلافاصله بعد از این قطعه چهارمضراب سرانداز رو گوش کنیم لطف هر دو قطعه دو چندان میشه...

mahsa90
Saturday 28 August 2010, 03:15 PM
قطعه فریبا یکی از شاهکارهای استاد پایور

Crazyarchitect
Sunday 29 August 2010, 08:51 AM
رنگ شهر اشوب و زرد ملیجه استاد پایور رو خیلی دوست دارم . همینطور البوم ز بعد ما از گروه سنتورنوازان خیلی البوم جالبیه .

Mohammad_ngml
Sunday 29 August 2010, 11:52 AM
آهنگهایی که تو فیلم علی سنتوری آقای کامکار میزد خیلی زیبا بود.. البته شاید برای اساتید کار معمولیی باشه.. ولی واسه من که تخصصم سنتور نیست و کارهای قوی سنتور رو نشنیدم این آهنگها خیلی لذت بخش بود و حرفه ای

farid_64
Sunday 29 August 2010, 12:50 PM
همه اینا که گفتین عالین واسه این که تکراری نشه من از ردیف صبا میگم
چهار مضراب و آواز بیات ترک زیباست بنظرم زیباترین بخش ردیف هستش
موافقین ؟

نامی 1377
Sunday 29 August 2010, 01:14 PM
من کلا کارای زنده یاد پایور رو دوس دارم . مخصوصا 4 مضرابای بی نظیرشون

kochar
Wednesday 1 September 2010, 12:16 AM
تکنوازی شور از آلبوم ماهی برای سال نوبالاخص دقیقه 10 تا 15.قطعه اضطراب از آلبوم دریا و قطعه رقص باد استاد اردوان کامکار .
قطعه بیداد و سروناز استاد مشکاتیان
و در آخر هم سنتور خود قطعه ماهی برای سال نو رو بشنوید که چگونه روایت می کنه

ALI2323
Thursday 2 September 2010, 12:25 AM
قطعه ی رنگ شهر آشوب رو از استاد پایور من خیلی دوست دارم واقعا اگه نشنیدنش حتما بشنوید خیلی خیلی زیباست توی وبلاگ خودم: هستش حتما گوش کنین. البته من قطعات استاد اردوان رو هم خیلی دوست دارم واقعا زیباست. راستی شما بعد از شنیدن این رنگ ها اگه میشه نظرتون رو بگین. مرسی.

mahour.M
Thursday 2 September 2010, 01:14 AM
ـ دريا و رقص باد از اردوان كامكار.

ALI2323 (You can see links before reply) جان مرسي، ولي هيچ كدوم ار كارا باز نميشن.

کمانگیر
Thursday 2 September 2010, 01:33 AM
فراوان...
از قطعات بی‌بدیل استاد مشکاتیان گرفته تا سنتورنوازی‌های نوین اردوان کامکار.
به طور خاص‌تر، قطعه‌ی نخست آلبوم بیداد(ساخته استاد مشکاتیان)، دریا از اردوان کامکار و...

allen88
Thursday 2 September 2010, 09:00 AM
salam dustan bebakhshid bi ejaze injam,behtarin santur az nazare man ahange faribae osta payvar age eshteba nakonam,

سلام دوستان .ببخشید بی اجازه اینجام. بهترین سنتور از نظر من آهنگ فریبای استاده اگه اشتباه نکنم

ALI2323
Friday 3 September 2010, 01:01 AM
از لطف همه ی دوستان ممنونم بازهم توی وبلاگ به ما سر بزنید....راستی قطعه سرنوشت اثر استاد خودم جناب غلامرضا کشاورز بسیا زیباست یه قطعه تلفیقی ولی فوق العاده زیبا کسایی که سبک استاد اردوان رو دوست دارند خوششون میاد با ز هم توی وبلاگ خودم : هستش..آرامش خاصی توی قطعه هست من منتظرتون هستم...حتما نظرتون رو راجع به قطعه سرنوشت بگید مر30

peyman_n
Thursday 7 October 2010, 03:51 PM
پیش درامد از البوم دود و عود از استاد مشکاتیان

babak_57
Thursday 21 July 2016, 02:18 PM
ببخشید نت آلبوم آبی رویا از فریور خسروی را دارید ؟ممنون می شوم

setareh8
Thursday 1 September 2016, 10:27 PM
سرانداز استاد مشکاتیان

AliSantoori80
Saturday 1 July 2017, 10:17 AM
به نظر من یکی از زیبا ترین اهنگ های سنتور اهنگ بهونه لیلا فروهر هست که اجرای ان در سنتور هنر استاد علی نوری است.
این اهنگ به نوازندگی این استاد فرهیخته و تنبک بی نظیر استاد رضا محمود واقعا شنیدنی است پیشنهاد میکنم حتما گوش کنید
You can see links before reply
اینم لینکشه از دست ندید.

saeed2011
Tuesday 4 July 2017, 01:07 AM
سلام ، دوستان ببخشید که اینجا میگم ، چون ندیدم جایی که مناسب این موضوع باشه
من یه عدد بلیط کنسرت اردوان کامکار 15 تیر بالکن 1 تالار وحدت دارم ، قیمت هم 30
مشکلی برام پیش اومده نمیتونم برم اگه کسی مایل بود به آیدی تلگم @mr3aeed پیام بده