PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سری جدید مسابقات نوازندگی پیانو

Peddy
Sunday 6 June 2010, 12:22 PM
به نام یزدان پاک

درود بر دوستان عزیز پیانیست. سری جدید مسابقات پیانو رو می خوایم آغاز کنیم

این مسابقات همونطور که قبلا گفته شد به صورت دوره ای هستش که تو هر دوره چند مرحله برگزار میشه که به مقام آورندگان این مسابقات جایزه ای تعلق خواهد گرفت

دور اول

مرحله ی اول:

دوستان عزیزی که برای این دوره ثبت نام کرده بودند شرکت خواهند کرد

اما قطعه ای که باید اجرا کنند:

قطعه ی In The Morning Light از یانی هستش که 3 صفحه از این قطعه انتخاب شده و دوستان شرکت کننده باید این نت رو تا آخر صفحه ی سوم و تا نت سفید آخرین میزان اجرا کنند.
فایل نت ها در ضمیمه قرار گرفته است

نحوه ی قرار دادن نمونه کار ها هم به شرکت کنندگان با پیام خصوصی ابلاغ شده است

مهلت قرار دادن نمونه کارها تا تاریخ 89/04/05

دوستان پیانیست میتونند از همین الان شروع کنند

پیروز باشید

Peddy
Friday 2 July 2010, 01:48 PM
درود و خسته نباشید

دوستان عزیز شرکت کننده به دلیل مشکلاتی که در سرور به وجود آمده بود خواهشمندم حداکثر تا روز یکشنبه مورخ : 89/04/13 نمونه کارهای خودتون رو در این تاپیک قرار دهید

با سپاس

Peddy
Sunday 4 July 2010, 08:10 PM
درود

ببینم کسی نمیخواد نمونه کار بذاره ؟!!! پس بعدا نگید چرا مسابقه برگزار نمی کنیدا ؟! ببینید کوتاهی از خودتون هستش!!!!

molka
Monday 5 July 2010, 09:44 AM
سلام:mMolkaصحبت میکنه
آقا پدی ،موقع امتحاناته ، وقت نداشتم ، والانشم وقت ندارم

اینم نمونه کارمه ،.............................................?^

You can see links before reply

Peddy
Sunday 11 July 2010, 12:06 PM
درود و خسته نباشید

دوستان عزیز ... از شما می خواهم که دیگه لطفا نمونه کارهاتون رو قرار بدید ... بعضی دوستان گفتند که امتحانات دانشگاه ها بوده و بعضی دیگر از دوستان مشکلات دیگری داشتند که فکر میکنم تا الان همگی این ها حل شده باشه امتحانات دانشگاه ها که تموم شده و ...

پس از همگی شما میخوام لطفا هرچه سریعتر تا آخر همین هفته نمونه کارهاتون رو قرار بدید

با سپاس

Porya
Friday 16 July 2010, 11:46 AM
سلام

اینم نمونه کار من : You can see links before reply

justnooryes
Sunday 18 July 2010, 01:48 AM
با سلام
می دانم که دیر شده است اما هرچه سعی کردم 10 میزان صفحه سوم را نتوانستم بزنم و از فایل کات کردم. بعلاوه نت زینت میزان شانزدهم هم در نمی آمد! ولی به هر حال الوعده وفا :

Peddy
Sunday 18 July 2010, 01:06 PM
ممنونم از دوستانی که حداقل هرچقدر هم دیر اما به قولشون عمل کردن نه اینکه قول بدهند و آب بشن برن تو زمین!!! دوستان بنده دارم کارهای شما رو بررسی میکنم تو مدت اگه کسی نمونه کار گذاشت که خب ... اما اگه نذاشت اگه خودتون مایل بودید این دوره رو با شما سه نفر ادامه میدیم

جوابتون رو به بنده پیام خصوصی بزنید