PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اندک اندک

santoorist
Monday 7 June 2010, 04:39 AM
سلام دوستان عزیز
قطعه اندک اندک رو اجرا کردم . امیدوارم دانلود کنید و عیب هامو گوشزد کنید (اگه بخواهید همه ایراداشو بگید باید هزار تا پست بزارید:21::21::24: ) مخصوصا در مورد کوک ساز نظرتون رو بگید .
این گوشزد کردن ایراد هاست که آدمو به جایی میرسونه مثلا برای کوک ساز خودم دوستان هم توی بخش سنتور و هم سه تار ایراد گرفتن و من هم با دانلود بک نرم افزیر تیونر این مشکل رو حل کردم . امیدوارم من رو از نظراتتون بی بهره مگزارید .

دانلود با حجم 650 کیلو بایت (You can see links before reply)

AliB
Monday 7 June 2010, 06:34 AM
:) سلام
این کارت رو هم گوش دادم.
:)) در مورد کوک من صدایی جز صدای یک سیم ساز نشنیدم که بتونم قضاوتی درباره ی کوک انجام بدم و اون یه سیم نسبت به خودش (یعنی پرده هاش) بدک نبود.
اما مسئلتن :
1- شما وقتی روی سه تار مضراب میزنی باید صدای واخون شنیده بشه ، وقتی روی سیم دوم مضراب میزنی باید صدای سیم سوم و بم شنیده بشه مگر در مواردی که به عمد قصد زدن یک سیم رو داشته باشی و مثلا در این قطعه ، باید حتما واخون باشه!
2-از صدایی که میشنوم ، یا استایل مضراب شما مناسب نیست یا ناخنت کوتاهه و مناسب نیست که باید به فکر اصلاحش باشی.
3-خود قطعه دقیق نیست (البته از مرغ سحر به نسبه خیلی بهتره) ولی با اصل قطعه تفاوت داره .
امیدوارم این موارد مورد استفادت قرار بگیره

ney_7band
Monday 7 June 2010, 02:29 PM
با درود به شما دوست عزیز ممنون از شما که نمونه کاراتو گذاشتی . تو پست قبلیت (مرغ سحر ) علاوه بر نکاتی که دوستان اشاره کردن کمی نا پختگی توی نوازندگیت بود که نباید نگران باشی چون با تمرین و مرور زمان حل میشه . در مورد این نمونه کارتم خوب بود ولی همون جور که اقا علی گفتن بیشتر صدای یک سیم به گوش میرسه زیبایی صدای سه تار به هارمونی که ایجاد میکنه من توصیه میکنم که این قطعه رو روی سیم دوم اجرا کنی مسلما خیلی بهتر میشهاگه خواستی میتونم نتش رو برات بنویسم چون این قطعه رو گوشی در اوردم که بهتر از اون نتی هست که روش این قطعه رو زدی .برای اینکه این قطعه بهتر در بیاد سعی کن مضرابت به سیمای دیگه هم بخوره البته با رعایت اصول. امیدوارم روز به روز تو کارات پیشرفت داشته باشی اونم میسر نمیشه مگر با تمرین زیادپیروز باشی

santoorist
Tuesday 8 June 2010, 04:09 AM
با درود به شما دوست عزیز ممنون از شما که نمونه کاراتو گذاشتی . تو پست قبلیت (مرغ سحر ) علاوه بر نکاتی که دوستان اشاره کردن کمی نا پختگی توی نوازندگیت بود که نباید نگران باشی چون با تمرین و مرور زمان حل میشه . در مورد این نمونه کارتم خوب بود ولی همون جور که اقا علی گفتن بیشتر صدای یک سیم به گوش میرسه زیبایی صدای سه تار به هارمونی که ایجاد میکنه من توصیه میکنم که این قطعه رو روی سیم دوم اجرا کنی مسلما خیلی بهتر میشهاگه خواستی میتونم نتش رو برات بنویسم چون این قطعه رو گوشی در اوردم که بهتر از اون نتی هست که روش این قطعه رو زدی .برای اینکه این قطعه بهتر در بیاد سعی کن مضرابت به سیمای دیگه هم بخوره البته با رعایت اصول. امیدوارم روز به روز تو کارات پیشرفت داشته باشی اونم میسر نمیشه مگر با تمرین زیادپیروز باشی
خیلی ممنون از شما بخاطر گوش کردن به این قطعه و بازگو کردن اشکالات من . من همه دقتمو به خرج میدادم که فقط روی یک سیم بزنم ولی از این به بعد سعی میکنم سیم بم هم بمرتعشم . در مورد نت هم ممنون می شم اگه بزارید حلا یا توی همین تاپیک یا پیغام خصوصی . در مورد پیغام دوستی هم با کمال میل می پزیرم .

santoorist
Tuesday 8 June 2010, 04:17 AM
:) سلام
این کارت رو هم گوش دادم.
:)) در مورد کوک من صدایی جز صدای یک سیم ساز نشنیدم که بتونم قضاوتی درباره ی کوک انجام بدم و اون یه سیم نسبت به خودش (یعنی پرده هاش) بدک نبود.
اما مسئلتن :
1- شما وقتی روی سه تار مضراب میزنی باید صدای واخون شنیده بشه ، وقتی روی سیم دوم مضراب میزنی باید صدای سیم سوم و بم شنیده بشه مگر در مواردی که به عمد قصد زدن یک سیم رو داشته باشی و مثلا در این قطعه ، باید حتما واخون باشه!
2-از صدایی که میشنوم ، یا استایل مضراب شما مناسب نیست یا ناخنت کوتاهه و مناسب نیست که باید به فکر اصلاحش باشی.
3-خود قطعه دقیق نیست (البته از مرغ سحر به نسبه خیلی بهتره) ولی با اصل قطعه تفاوت داره .
امیدوارم این موارد مورد استفادت قرار بگیره
خیلی ممنون از شما که این طور با دقت کارارو گوش میدید و من روراهنمایی میکنید . در مورد سیم باید بگم تا ثانیه 20 رو سیم زر بود و بعد سیم سفد . بعدشم یک سوال اگه روی سیم سفید هم قطعه ای روبزنیم سیم زرد هم باید مضراب بخوره . و در ضمن من با مضراب ساز میزنم . مضراب بهتره یاناخن؟

AliB
Wednesday 9 June 2010, 03:04 PM
سلام
خواهش می کنم ، وظیفه ی اخلاقی و هنریم ایجاب میکنه که اگر چیزی بلدم به دوستان دیگرم هم منتقل کنم.
در مورد قسمت اول سوال شما ، دوست دیگری هم مشابه همین سوال رو پرسیده بودن که در حد بضاعت پاسخ دادم و می تونید به این صفحه (You can see links before reply) مراجعه کنید
در مورد قسمت دوم ، در ابتدا بهتره اگر ناخن مناسبی دارید به نظر من ، از ناخن استفاده کنید و اگر نه ، بستگی به مضراب داره ، اگر مناسب و با الگوی درست باشه ، تاثیر منفی روی قدرت مضراب و استایل نخواهد داشت در غیر اینصورت ایجاد مشکل خواهد کرد .
شکل مضراب هم به تبعیت از ناخن بهتره چهار گوشه باشه و نه نوک تیز .

AliB
Wednesday 9 June 2010, 03:04 PM
سلام
خواهش می کنم ، وظیفه ی اخلاقی و هنریم ایجاب میکنه که اگر چیزی بلدم به دوستان دیگرم هم منتقل کنم.
در مورد قسمت اول سوال شما ، دوست دیگری هم مشابه همین سوال رو پرسیده بودن که در حد بضاعت پاسخ دادم و می تونید به این صفحه (You can see links before reply) مراجعه کنید
در مورد قسمت دوم ، در ابتدا بهتره اگر ناخن مناسبی دارید به نظر من ، از ناخن استفاده کنید و اگر نه ، بستگی به مضراب داره ، اگر مناسب و با الگوی درست باشه ، تاثیر منفی روی قدرت مضراب و استایل نخواهد داشت در غیر اینصورت ایجاد مشکل خواهد کرد .
شکل مضراب هم به تبعیت از ناخن بهتره چهار گوشه باشه و نه نوک تیز .