PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به دنبال نوازنده تار

ghoghnus2006
Monday 7 June 2010, 06:39 PM
با عرض سلام خدمت همه دوستان نوازنده و هنر مند
ما يه گروه داريم در حد متوسط به سمت خوب
زير نظر استاد رامين صفايي(نوازنده سنتور گروه شهناز)
تعداد ساز هامونم به شكل زيره:
3 تا ويولون:violinplay3::violinplay3::violinplay3 :
1 ويولون سل:guitarplay4:
1 سنتور:guitarplay7:
ضرب و دف هركدوم يكي:8ysyvb::8ysyvb:
يه تار داريم يه بم تار كه خودمم و به يه تار ديگه هم نياز داريم:guitarplay5::guitarplay5::guitarplay5:
3 تا خانوم هستن بقيه آقا
فقط بگم اين گروه بيشتر واسه كسب تجربه هستش زياد انتظار كسب درآمد نداشته باشيد
ما دنبال كنسرت هم هستيم ولي خوب هر دفه قطعه ها به اجرا رسيد يه بلايي سر نوازنده هامون اومد
اگه كسي احساس ميكنه كه دوست داره تو گروه هم ساز بزنه و سطحش به سطح گروه نوازي رسيده ميتونه بياد تست بده
اينم بگم ما چون تو يه آموزشگاه تمرين ميكنيم ماهيانه 20 هزار تومن ميديم كه هم بابت مكان تمرين هست و هم بابت قطعه هايي كه نوشته يا تنظيم ميشه
راستش خيلي از بچه هايي كه تو اين گروه بودن چون يكم اسم رسم آقاي صفايي پشتشون بود و تجربه گروه داشتن تو گروهاي خوبي رفتن توصيه ميكنم اگه كسي هدفش نوازندگيه حتما بياد
مكان تمرينامونم تهران خيابون فرصت شيرازيه و سه شنبه ها 6:30 به بعد و 5 شنبه ها 10 به بعد
شماره ي منم 09127109237---- 09195038552
كسي مايل بود تماس بگيره

r_a_m_i_n
Monday 7 June 2010, 09:33 PM
اگه تهران بودم ...حتما خوشحال ميشدم بيام تو گروهتون

music6808
Monday 7 June 2010, 11:25 PM
من هم اگه ساکن تهران بودم با کله میومدم!!!!

ghoghnus2006
Tuesday 8 June 2010, 11:39 AM
جالبه من نمیدونم یعنی هیچ کس دلش نمیخواد تو یه گروه ساز بزنه
یعنی همه انقد حرفه ای هستن؟

r_a_m_i_n
Tuesday 8 June 2010, 11:36 PM
حیف شد!
اگه تهران زندگی می کردم حتما میومدم!

يه سوال.....آخه تو كه تار نميزني نيلو......چرا به هرطريقي ميخواي خودتو جل كني؟ :31::21:
شوخي كردم:دي

ghoghnus2006
Wednesday 9 June 2010, 10:28 AM
آقا خداییش یعنی 4 تا نوازنده نیست ؟
یعنی همه انقد حرفه ای هستین که باید از ارکستز ملل بیان دنبالتون؟
واقعا ما داریم به کجا میریم؟

AliB
Wednesday 9 June 2010, 02:42 PM
نیومدن دوستان دلیل بر ادعا ی حرفه ای بودنشون نیست! (گرچه دوستان حرفه ای موسیقی هم هستند توی این سایت) دلایلش خیلی ساده است : اول اینکه تعداد نوازنده های تار سایت کمه دوم اینکه خیلی از دوستان همونطور که نوشتن تهران نیستن سوم اینکه بعضی ها خودشون رو در اون حد نمی بینن که تو گروه ساز بزنن چهارم هم برخی از نظر زمانی ، چنین امکانی ندارن
نتیجه ی اخلاقی : اگر عجله دارید از طریق دیگری نوازنده بجویید و اگر هم عجله ای نیست بیشتر صبر کنید تا یکی که شرایط براش آماده است اعلام امادگی کنه .
امیدوارم که این اتفاق هرچه زودتر بیافته.

Mezrab
Wednesday 9 June 2010, 03:41 PM
متسفانه همونطور که علی جان گفت نوازندگان تار تو این سایت زیاد نیستند، باز اگر ساز های دیگه ای بود مثل سنتور و سه تار و حتی کمانچه دوستان خوبی تو این سایت هستند که میتونستند کمکتون کنند.

r_a_m_i_n
Wednesday 9 June 2010, 03:44 PM
دوست عزيز.......مگه تو نميدوني؟
اصلا اينجا اسم انجمن تار...........انجمن خوابه :))

ghoghnus2006
Thursday 10 June 2010, 07:26 PM
نه آقا هيچ سازي گير نمياد واقعا
من چند وقت پيش واسه اين گروه دنبال كمانچه بودم گير نيومد گفتم كمانچه نه ويولون گير نيومد
واسه بم گفتم عود يا بربط نبود گفتم بم تار نبود حالام كه تار نيست
اي بابا آخه چرا اينجوريه/؟
واقعا براي تشكيل يه گروه پدرمون در مياد الان ما يه نوازنده تار داريم كه پدرمون رو در آورده دست خود منم به بم تار گير كرده اگه بخوام تار بزنم كسي نيست بم بزنه خلاصه لنگ لنگيم بدجور
اگه كسي نوازنده عود هم هست اگه بياد خوبه ها اينجوري خودم ميتونم تار بزنم !!!!

AliB
Thursday 10 June 2010, 08:32 PM
باید از این مشکلات کشید تا ابدیده شد :دی
من اگر تهران بودم برای تار باس می تونستم همکاری کنم ولی متاسفانه منم ساکن شهرستانم . ولی باید اگر واقعا دنبال نوازنده می گردی سری به چند تا آموزشگاه بزنی و از بین هنرجو ها شاید بتونی کسی رو جذب کنی.

r_a_m_i_n
Friday 11 June 2010, 01:25 AM
كلا به نظر من از تو سايت نميشه نوازنده واسه گروه جمع كرد......عزيز من اگه دنبال نوازنده اي از 2 تا دوست و آشنا سراغ بگير......نه از تو سايت
البته اين پيشنهاد منه....هركاري دوست داري بكن

ardavan2150
Friday 11 June 2010, 09:16 AM
آقای ققنوس میشه یکم بیشتر راجع به زمانش توضیح بدی؟ دو روز در هفته است؟ هر روز چند ساعت؟ ساز باید بیارم؟
البته اگه تا حالا پیدا نکردی کسی رو

می سی.

ghoghnus2006
Friday 11 June 2010, 10:56 AM
والا به خيلي از اساتيد آموزشگاها سپرديم گير نيومد
نوازنده هم كه چيزي نيست كه بشه از همه جا پيدا كرد مشكلمون اينه كه يه سري هم هستن كه كلاس بيخودي ميذارن پاي عمل كه برسه از هدش بر نمياند اينم يه مشكلمونه
الانم يه نمونه از تارشو تو گروه داريم !!!
دانشجوهاي هنرستان يا كلا رشته موسيقي هم كه يه مدل خاصي هستن!!!

ghoghnus2006
Saturday 12 June 2010, 10:08 AM
ديگه نبوود؟

حامد گرجي
Monday 14 June 2010, 09:02 AM
من هستم‏
هم كارت صلاحيت تدريس دارم و هم دانشجوي موسيقي دانشگاه هنرم و هم عاشق همنوازي ام .
09354843301

ghoghnus2006
Wednesday 23 June 2010, 02:19 PM
اگه بازم کسی هم هست که تمایل داره بگه