PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمونه کار

ney_7band
Monday 7 June 2010, 10:52 PM
با درود
الان حدود چند سالی هست که سه تار رو بطور جدی دنبال نمی کنم اونم بخاطر دلایلی که یکیش اینه که عاشق یه ساز دیگه شدم و دلیله عمدش نبود استاد خوب توشهرمون و اینه که مدتیه 3تار درست و حسابی ندارم .من کتاب اول ذولفنون رو کار کردم و بیشتر اهنگایی که بلدم رو گوشی در اوردم البته قطعات متفرقه رو(نه خود کتاب).بعد از نمونه کار دوستمون سنتوریست رو که دیدم به خودم جسارت دادم که کارم رو بزارم اگه بد بود دیگه به بزرگیه خودتون ببخشید
You can see links before reply

santoorist
Tuesday 8 June 2010, 04:31 AM
سلام
قطعه رو دانلود کردم اولا من در سطح نیستم که در باره کار دیگران نظر بدم اما کار به دلم نشست خوب بود ولی به نظرتون یه خورده تند نبود .

ney_7band
Tuesday 8 June 2010, 07:56 AM
با درود به شما
ممنون که نظر دادین . میدونم کسی که یه مدت ساز کار کرده مخصوصا سنتور موسیقی رو تشخیص میده . درمورد سرعت این قطعه بگم که من مخصوصا این کارو کردم چون اگه دقت کرده باشید میبینین که با صدای ساز اقای سنتوریست چقدر فرق داره و اگه بخواستم سرعتش رو پایین بیارم با این سه تاری که من دارم خیلی بد میشد چون این سازم واقعا افتضاحه .الان من سه تار خوب ندارم و حقیقتش این سه تارم توی گچ و سیمان و کلی خاک و خول یکی از اشنا هام پیدا کردم و حیفم اومد. یه سه تار لخت که حتی گوشی هم نداشت فقط یه تنه خالی بود که خودم درست راستش کردم ولی اصلا جواب نمیده و وقتی حوس میکنم میرم سراغش .
لطفا دوستان عزیز اگر قابل میدونن نظرشونودر مورد کارم بدن

آه نی
Tuesday 8 June 2010, 08:16 AM
هفت بند عزیز
ما دانلود کردیم ولی اجرا نشد
لطف کن با فرمت mp3 آپلود کن تا ماهم فیض ببریم

Razoniaz
Tuesday 8 June 2010, 11:34 AM
با درود
الان حدود چند سالی هست که سه تار رو بطور جدی دنبال نمی کنم اونم بخاطر دلایلی که یکیش اینه که عاشق یه ساز دیگه شدم و دلیله عمدش نبود استاد خوب توشهرمون و اینه که مدتیه 3تار درست و حسابی ندارم .من کتاب اول ذولفنون رو کار کردم و بیشتر اهنگایی که بلدم رو گوشی در اوردم البته قطعات متفرقه رو(نه خود کتاب).بعد از نمونه کار دوستمون سنتوریست رو که دیدم به خودم جسارت دادم که کارم رو بزارم اگه بد بود دیگه به بزرگیه خودتون ببخشید
You can see links before reply

به به آفرین خیلی خوب اجرا کرده بودید دوست عزیز. من فکر می کنم استعداد خوبی توی سه تار دارید. از صدایی که از سه تارتون به گوش می رسه معلومه هنوز عاشقشی شاید عشق شما به ساز دیگه واقعی نباشه بلکه یه علاقه و کشش موقتی باشه. به هرحال سعی کن یه جورایی به مشکلاتی که گفتی غلبه کنی و حتما همین سه تار رو ادامه اش بدی مطمئن باش نتیجه اش رو خواهی دید...

ney_7band
Tuesday 8 June 2010, 11:39 AM
فرمتش mp3هستش . احتمالا از مدیا پلیرتون باشه

ney_7band
Tuesday 8 June 2010, 12:19 PM
خیلی ممنون از نظرتون .همونطور که از اواتورم معلومه جدیدا به طرف نی کشیده شدم و سه ماه میشه که نی رو شروع کردم و نمی دونین که نی چه عالمی داره دیوونه ی این ساز شدم ولی از شانس بدم مثل سه تار استاد نی هم با اینکه زیاد خوب نبود اونم دیگه نمیاد چون از شهر دیگه میومد و مشکل داشت . سه تار هم دیگه استاد با من نکشید چون اون تا کتاب دوم ذولفنون بیشتر بلد نبود و همون کتاب اولیم که با هام کار میکرد هم خوب درس نمیداد طوری که به تکنیک پشت ناخن میگفت اشتباه چاپیه و تا جایی که من یادمه از کوک شور به اون ور درسی رو برام نزد و من بیشتر رو نوار کار کردم .خیلی دوست دارم سه تار رو هم ادامه بدم اگه استاد خوبی پیدا بشه حتما این کار رو میکنم.

mersedes
Tuesday 8 June 2010, 12:36 PM
منم ميگم كارت خوب بود و همين 3تارو ادامه بده.بنظرم تو اي استعداد داري.