PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمونه کارهای سنتور FARZAN..SB

SOLAIEN
Tuesday 8 June 2010, 11:34 AM
قطعه هایی رو برای رفع اشکال زده بودم که الحمد الله حل شد ...
باتشکر

M8H
Tuesday 8 June 2010, 01:48 PM
سلام دوست من.
کارتو گوش کردم..
موفق باشی زیبا بود!

Cellist
Tuesday 8 June 2010, 01:59 PM
بسیار زیبا بود.

Razoniaz
Tuesday 8 June 2010, 02:28 PM
سلام خدمت شما دوستان ... تصمیم گرفتم کتاب 20 قطعه استاد مشکانیان را به کمک شما بزنم ...
قطعاتشو میزنم و اینجا میذارم تا مورد نقد و بررسی شما قرار بگیره ...
طبق صحبت هایی که با آقای راز و نیاز کردم قرار شد از مخالف سه گاه شروع کنم ...

دانلود مخالف سه گاه (You can see links before reply)
این قطعه زیاد خوب از آب درنیامد ... البته یه نکته بگم که 2 .3 جا مضراب از دستم لیز خورد برا همین اشتباه شد ... منتظر نقد های شما هستم ... مرسی

سلام خدمت شما دوستان ... تصمیم گرفتم کتاب 20 قطعه استاد مشکانیان را به کمک شما بزنم ...
قطعاتشو میزنم و اینجا میذارم تا مورد نقد و بررسی شما قرار بگیره ...
طبق صحبت هایی که با آقای راز و نیاز کردم قرار شد از مخالف سه گاه شروع کنم ...

این قطعه زیاد خوب از آب درنیامد ... البته یه نکته بگم که 2 .3 جا مضراب از دستم لیز خورد برا همین اشتباه شد ... منتظر نقد های شما هستم ... مرسی

آفرین فرزان عزیز با توجه به مدتی که سنتور کار می کنی پیشرفتت خوب بوده. مضرابهات محکم و شفاف هستند. جون می دن برای کار گروهی :)
در خصوص چهارمضراب مخالفی که اجرا کردید چند نکته به نظر بنده رسید که خدمتتون عرض می کنم:
1- کوک ساز : به نظر میومد سیمهای زردت بخصوص نت فا که خیلی هم توی این قطعه استفاده میشه کوک مناسبی ندارند.

2- کیفیت ضبط: هرچقدر کار تمیز باشه اگه کیفیت ضبط پایین باشه، نتیجه خوبی به بار نمیاد.

3- تا زمان 2:35 خوب اجرا کردید (البته به جز زمانهای 1:43 و 2:06 که یه لحظه قطع می شد) توی زمان 2:34 یه قسمت رو جا انداختید حتما نتش رو چک کنید.

4- قسمت شروع مغلوب (زمان 2:50و همینطور 2:58) یک تک روی نت فا زرد می خوره و بعد روی فا سفید ریز گرفته می شه حتما چک کنید.

5-از زمان 3:08 به بعد دیگه قطعه به هم میریزه و ...

6-نتی که توی زمانهای 3:22 و 3:30 باید اجرا بشه نت لا پشت خرک هستش که شما دو پشت خرک می زنید.

از زمان 3:39 تا 3:46 رو هم من نداشتم نمی دونم ایراد از فایل شما بود یا دانلود من مشکلی داشت.
به هر حال اگه می خوای که اجرای خوبی از این قطعه داشته باشی باید بیشتر روی این قطعه کار کنید. به خصوص قسمت آخرش رو.
حتما سازت رو کوک کن و از اول تا آخر یه نت خونی دقیق انجام بده در ضمن قطعه رو یه کم با سرعت پایینتر اجرا کن تا هم قطعه تمیزتر بشه و هم اجرا تند و کند نشه، مطمئنم اجرای بعدیت خیلی خوب میشه.

mori68_santoori
Saturday 12 June 2010, 02:10 AM
سلام دوست من
اجرات خوب ود اما همون طور که دوست خوبمون گفت کوک دست گاه ضعیف بود
شما اول اهنگ رو خوب زدی خوب شروع کردی اما از جایی که مترونوم بالا میره و در واقع سرعت اهنگ بالاتر میره شما روی زمان بندی دچار مشکل میشید به همین دلیل دستت نمیکشه تمام زمانبندی ها رو درست بزنی من هم اول مثل شما بودم کاملا ولی من روی خودم خیلی کار کردم همش از همون اول دوست داشتم استاد بشم اهنگ ها رو سری میزدم زمانبندی رو دقت نمیکردم خلاصه سرت رو درد نیارم دوست داشتم بدون تمرین استاد بشم اما حالا میفهمم هر چیزی احتیاج به زمان و تمرین خودش رو داره
این قطعه رو من نزدیک به 3 سال پیش زدم خودم زمانی بود که نزدیک به 3 سال از شروع سنتورم میگذشت اینجا 17 سالمه گوش کن
یکی دو تا زمان بندی رو خوب اجرا نمیکنم و یکی دو جا هم یه نت رو پس و پیش میزنم ولی کوکش رو خودم کردم حرف نداره نظرت چیه؟

Razoniaz
Saturday 12 June 2010, 06:41 AM
سلام دوست من
اجرات خوب ود اما همون طور که دوست خوبمون گفت کوک دست گاه ضعیف بود
شما اول اهنگ رو خوب زدی خوب شروع کردی اما از جایی که مترونوم بالا میره و در واقع سرعت اهنگ بالاتر میره شما روی زمان بندی دچار مشکل میشید به همین دلیل دستت نمیکشه تمام زمانبندی ها رو درست بزنی من هم اول مثل شما بودم کاملا ولی من روی خودم خیلی کار کردم همش از همون اول دوست داشتم استاد بشم اهنگ ها رو سری میزدم زمانبندی رو دقت نمیکردم خلاصه سرت رو درد نیارم دوست داشتم بدون تمرین استاد بشم اما حالا میفهمم هر چیزی احتیاج به زمان و تمرین خودش رو داره
این قطعه رو من نزدیک به 3 سال پیش زدم خودم زمانی بود که نزدیک به 3 سال از شروع سنتورم میگذشت اینجا 17 سالمه گوش کن
یکی دو تا زمان بندی رو خوب اجرا نمیکنم و یکی دو جا هم یه نت رو پس و پیش میزنم ولی کوکش رو خودم کردم حرف نداره نظرت چیه؟

سلام دوست عزیز
قبل از هرچیز ورودتون رو به نت آهنگ خوش آمد می گم و امیدوارم بنده و بقیه دوستان بتونیم از تجربیات شما دوست عزیز استفاده کنیم. چهارمضراب مخالف شما رو گوش دادم خیلی خوب بود فقط حیف که کیفیت فایلتون خیلی پایین بود و اصلا صدا شفاف نبود. من ازتون خواهش دارم یه تاپیکی به نام نمونه کارهای خودتون ایجاد کنید و این اجرای زیبا و بقیه اجراهای خودتون رو اونجا بگذارید البته ممنون می شم فایلی که میگذارید کیفیتش بالا باشه (حداقل 64kb).
بازهم از شما بابت فعالیت در نت آهنگ سپاسگزارم.

mori68_santoori
Saturday 12 June 2010, 02:05 PM
سلام استاد سنتور ... من هم ورود شما را به نتاهنگ تبریک میگم ... من هم با شما کاملا موافقم قطعه شما را گوش کردم ولی کیفیت ضبط اصلا خوب نبود و اصلا نفهمیدم چی زدید ... همان طور که گفتم من این قطعه را خیلی وقت پیش زده بودم و تازه وسط اجرای قطعه نتاش یادم میامد ( اگر یکبار دیگه گوش کنید حتما به این نکته پی میبرید ) ... من این قطعه را برای استادم زدم و استادم گفت در مضراب زدنش مشکلی ندارم فقط تو سرعت مشکل دارم که اونم با تمرین زیاد درست میشه ولی من هرگز نخواستم قطعه ای را جلوجلو بزنم و همیشه در قطعه زدن با استادم مشورت می کنم ... این قطعه را همانطور که گفتم دوباره میذارم ... مرسی از نظرتون
سلام
مرسی اسمم مرتضی هست نام استاد سنتور رو همین طوری انتخاب کردم اسم خوب پیدا نکردم
بله درسته من فقط یه سوال داشتم شما چند وقته که سنتور میزنید خواهشا دقیق بگید و اینکه از چه کتاب هایی شروع کردید تا اونجا که یادتونه برام بگید
با ســـپـــاس

music6808
Saturday 12 June 2010, 10:46 PM
سلام
من هم دانلود کردم
خیلی زیبا بود
من مدت زمان زیادی نیست که موسیقی کار می کنم
واسه همین نمی تونم نظر تخصصی بدم
موفق باشید

mori68_santoori
Sunday 13 June 2010, 12:06 AM
سلام آقا مرتضی ...
من قبلا هم گفتم ادیبهشت دقیقا 2 سال شد سابقه ی سنتورنوازیم ... من حرف شما را قبول دارم واقعیت را نمی شه انکار کرد بله بعضی جاهاش تو سرعت دستم کم میاره اما با تمرین قطعا خوب میشه البته این حرف استادمه ... من در حال حاضر دارم دستگاه سه گاه دوره ابتدایی را کامل میکنم چند تا قطعه اش را هم بعدا میذارم ... من نظرم اینه که چه اشکالی داره من با همین قطعات دستم را بسازم البته من هیچگاه از کتاب های آموزشی غافل نبودم ... درسته هیچگاه نمی تونم آن قطعه را مثل حرفه ای ها بزنم ولی حداقل هم قطعه تمیز و هم با سرعت کم درمیاد و دست آدم را راه میندازه ...
فردا حتما میذارم مخالف سه گاه رو ... مرسی
سلام
کی گفته هیچ گاه نمی توانید مثل حرفه ای ها بزنید؟
شک نکنید میتونید فقط نیاز به تمرین داره همین

Mezrab
Sunday 13 June 2010, 11:48 AM
با چی ضبط میکنی؟ صدای ساز خیلی اکو میشه و میپیچه.

2HM
Sunday 13 June 2010, 12:55 PM
زیبا بود لذت بردیم

Razoniaz
Monday 14 June 2010, 09:31 AM
سلام خدمت دوستان ...
دو قطعه ی مقدمه ی سه گاه و مخلف را زدم تا مورد نقد و بررسی شما قرار بگیره ... تو قطعه ی مقدمه می خرک اول سیم های زرد دو کوک شده ولی قطعه خوب ازآب دراومده ...
دانلود مقدمه سه گاه (You can see links before reply)

سلام فرزان عزیز
قبل از هر چیز جا داره به خاطر اجرای خیلی زیبای قطعات بخصوص چهارمضراب مخالف از شما تشکر کنم. خیلی خوب بود آفرین.
من مقدمه رو گوش دادم چند جا ایراد داشت البته ایراد نتی نبود بیشتر ایراد ریتم بود که براتون توی شکل مشخص کردم. در مورد چهارمضراب هم چندتا نکته بود توی صفحه 1و 3 که اونها را هم توی شکل براتون مشخص کردم.
حتما بازهم روی چهارمضراب کار کن بزار الان که اینقدر براش زحمت کشیدی یه چیز خیلی خوب از کار در بیاد. سعی کن تک تک جملاتش رو حس کنی و یه شمای کلی از تمام قطعه پیش خودت مجسم کنی...

Razoniaz
Monday 5 July 2010, 10:29 AM
قطعه ی بسیار زیبای شیرعلیمردون را اجرا کردم ... به نظر من از زیباترین قطعه های لری است و واقعا اشک آدم با این قطعه در میاد ... امیدوارم گوش کنید و نقد های مرا بگویید ... مرسی
دانلود شیرعلی مردون (You can see links before reply)

به به بسیار زیبا فرزان عزیز
دستت درد نکنه خیلی قشنگ اجرا کردید. ببخشید من زودتر نظر ندادم حقیقتش وضعیت اینترنت چند روزی به هم ریخته بود نتونستم دانلودش کنم.
این قطعه که تنظیم آقای اردوان کامکار هستش قطعه سختیه و شما هم به خوبی نواخته بودید. فقط ثانیه 25 یه قسمتیش رو نزدید که البته توی تکرارش درستش کردید. زمانه 2:23 هم یه مکثی داشتید. غیر از این دو تا مورد کوچیک بقیه اش خیلی زیبا بود. فقط یه چیزی سعی کنید کیفیت ضبط بهتر باشه. سعی کنید برای پر کردن از میکروفن و کامپیوتر استفاده کنید نه از موبایل. اینجور خیلی بهتر می شه روی قطعه نظر داد.
همینطور با جدیت کارتون رو ادامه بدید...

mori68_santoori
Friday 16 July 2010, 09:12 PM
درود
دوست عزیز بسیار زیبا از اینکه من هم دیر خدمت رسیدم عذرخواهی میکنم شما همیشه در مورد قطعات من نظر دادید
بسیار عالی زدید نحوه خوردن مضراب ها بسیار با تسلط فقط یکی دوتا از سیم ها کوک نبود که اگه اون ها هم کوک میشد دیگه هیچی نمیخواست البته همین جوریش هم خیلی قشنگ زدی افرین برشما

nazi-santoori
Friday 16 July 2010, 09:32 PM
سلام
مث اینکه فقط این منم که ته ته کلاسم و کارام در حد شماها دوستان نیس .
چقد احساس خوبی بهم دست داد وقتی کارتو شنیدم خواستم همینو بگم .
بسیار زیبا
موفق باشی

mori68_santoori
Saturday 17 July 2010, 03:05 PM
اختیار دارید ...
بله کاملا درست فرمودید نت " دو " سیم های زرد خیلی خوب کوک نبود ...
باز هم ممنون از این که افتخار دادید و این قطعه را گوش کردید ...
با تشکر
درود
دوست عزیز بیشتر کار برامون بزارید تکراری شد مهم نیست ولی باز هم بزارید
با ســـپـــاس

Razoniaz
Monday 19 July 2010, 02:47 PM
ما هر چی منتظر تاپیک دوره ابتدایی موندیم خبری نشد ما منتظریم تا دستور بفرمایید ...
اما حالا دو قطعه ی درآمد اول و مقدمه ی شور را اجرا کردم تا نقاط ضعف و قوت آن را اشاره کنید تا برطرف کنم ... مرسی
دانلود مقدمه ی شور (You can see links before reply)
دانلود درآمد اول شور (You can see links before reply)

سلام فرزان عزیز
حتما بعد از اینکه برنامه اجرای کتاب شیوه سنتور نوازی مشخص شد سراغ کتاب دوره ابتدایی زنده یاد استاد پایور خواهیم رفت.
راستی الان وضعیت اینترنت خرابه نتونستم قطعات شما را دانلود کنم ولی حتما در اولین فرصت اونها را دانلود می کنم. ممنون از شما

ehsansantoori
Monday 19 July 2010, 03:15 PM
ظاهرا لینک در آمد شور خرابه

navid_saz
Monday 19 July 2010, 04:50 PM
درود بر استاد عزیزم زنده یاد مشکاتیان ، دوستان می خواستم پیشنهاد بدم یک گروه سنتور نوازی در تهران تشکیل بدیم
در ضمن از نظر فنی وتکنیکی همه جوره می تونیم خودمون را در کشور نشان بدیم ، اگر عزیزان کسی سنتور خوب میزنه این ایمیل منه cccpir@gmail.com

Razoniaz
Wednesday 21 July 2010, 10:39 AM
من دارم دروره ابتدایی را دو باره از اول میزنم تا هر وقت تاپیک دوره ابتدایی راه افتاد من نمونه کارهیم را اونجا بذارم ...
اینم اجرای من از درآمد دوم
دانلود درآمد دوم شور (You can see links before reply)

سلام فرزان عزیز
لطفا قطعاتی که اجرا می کنید و مربوط می شه به دوره ردیف ابتدایی را توی همون تاپیک دوره ابتدایی بگذارید که به یاری خدا اونجا را هم فعال کنیم. ممنونم از شما
راستی مقدمه شور شما را گوش دادم خیلی خوب بود آفرین...

Mohammad_ngml
Sunday 1 August 2010, 04:33 PM
این آهنگ هایده رو دانلود کرد. وااای خیلی عالیه. با توجه به اینکه گوشی در آوردی. همه ی نت ها درست و کاملا سر ضرب واقعا هیچ ایرادی نمیتونم بگیرم. خیلی عالی بود. تبریک میگم. موفق باشی

Razoniaz
Monday 2 August 2010, 07:31 AM
شورانگیز اثر استاد مشکاتیان را زدم ... فقط از شهناز به بعدش رو به امید خدا زدم چون نتش را حفظ نبودم ...
حتما مرا از اشکالات انبوهم مطلع سازید ...
دانلود (You can see links before reply)

سلام فرزان جان آفرین خیلی خوب بود. فقط چند تا مورد داشت به خصوص توی قسمت شهناز که حتما باید به نت مراجعه کنید و کامل نت قطعه را مرور کنید تا این ایرادات برطرف بشه. به خداحیفه این قطعات به این زیبایی رو که سازنده اونها اینهمه برای ساختن اونها خون دل خوردن راحت از کنارشون رد بشیم و زحمت مرور نت رو به خودمون ندیم.
باور کنید فرزان یه چهارمضراب مثل این حاصل یک عمر تلاش فردی مثل زنده یاد استاد مشکاتیان هستش. من و شما باید خیلی بیشتر نسبت به این آثار متعهد باشیم.
بازهم از اجرای زیبای شما ممنونم.

SOLAIEN
Wednesday 15 September 2010, 11:30 AM
سلام دوستان عزیز ...
مقدمه و چهارمضراب تمنا از زانده یاد مشکاتیان رو زدم ... همان طور که می دونید این آهنگ تقربا طولانی است ... من دفعه ی اول که زدم متاسفانه کامپیوترم ظبط نکرد و مجبور شدم دوباره بزنم ... دیگه واقعا داشت سرم گیج می رفت ... برای همین شاید زیاد خوب از آب در نیومده باشه ... ولی چون این قطعه را باید تا چند هفته ی دیگه آماده کنم ... ازتون می خوام اشکالاتمو بگید ...برای تمرین بیشتر هم شاید برای مسابقات دوباره اینو بزنم و بزارم ...منتظر حضور گرم شما و انتقاد های شما هستم ...
این بار دیگه از سرور نتآهنگ آپلود کردم تا مشکلی پیش نیاد ... مرسی
دانلود قطعه ی تمنا (You can see links before reply)

pp017
Wednesday 15 September 2010, 12:00 PM
فرزان جان بعضی جاهاش رو اشتباه میزنی.تو زدن دراب ها هم هیچ دقت نمیکنی

ولی در کل خوبه.ولی کیفیت نداره. ما هم همین رو اجرا کردیم البته با برادرم اما همه میگن مال تو نیست اونم به خاطر کیفیتش.

Razoniaz
Wednesday 15 September 2010, 02:15 PM
سلام دوستان عزیز ...
مقدمه و چهارمضراب تمنا از زانده یاد مشکاتیان رو زدم ... همان طور که می دونید این آهنگ تقربا طولانی است ... من دفعه ی اول که زدم متاسفانه کامپیوترم ظبط نکرد و مجبور شدم دوباره بزنم ... دیگه واقعا داشت سرم گیج می رفت ... برای همین شاید زیاد خوب از آب در نیومده باشه ... ولی چون این قطعه را باید تا چند هفته ی دیگه آماده کنم ... ازتون می خوام اشکالاتمو بگید ...برای تمرین بیشتر هم شاید برای مسابقات دوباره اینو بزنم و بزارم ...منتظر حضور گرم شما و انتقاد های شما هستم ...
این بار دیگه از سرور نتآهنگ آپلود کردم تا مشکلی پیش نیاد ... مرسی
دانلود قطعه ی تمنا (You can see links before reply)

سلام آقا فرزان عزیز
ممنون بابت اجرای زیبای شما.
فرزان جان این قطعه خیلی جای کار داره. بخصوص قسمت درآمدش رو باید بیشتر گوش بدی یا اگه نتش رو دارید اون را بیشتر بررسیش کنی. در مورد چهارمضراب هم همینطور. مسئله دیگه کوک سنتور بود که مناسب نبود. و همونطور که دوست خوبمون pp017 گفتند کیفیت قطعه هم پایینه.
ممنون می شم اگه قطعه رو با کیفیت بالاتری اجرا کنید و در اختیار دوستان قرار بدید که بهتر بتونند نظر بدند.

mori68_santoori
Wednesday 15 September 2010, 05:51 PM
درود
به به اقا فرزاد عزیز بسیار عالی نواختید ممنون از اجرای زیباتون
خب دوستان همه چیز رو گفتن باید بگم که یکی دوتا از سیمها کوک نبودن اشکال از کوک سنتور نبود به خاطر کیفیت ضبط هستش به نظرم باید یه چیز خوب پیدا کنی برای ضبط
توی چهارمضراب هم یه جایی مثل دقیقه 3.34 تا 3.35 که یه ریتمی مشخصی از اهنگ هست توی این دراب یه سیم رو اشتباه میزنی انگار روی یک سیم دوبار مضرابت فرود میاد در صورتی که باید سه سیم بخوره یه چکی بکن بازم جای کار داره هرچی بیشتر کار کنید بیشتر قلقش دستت میاد بازم روش کار کن و ترتیبش رو بده
در کل بسیار عالی خیلی ممنون از اینکه رفتی سراغش و وقت گزاشتی و توی سایت گزاشتی

SOLAIEN
Wednesday 15 September 2010, 09:41 PM
سلام آقا فرزان عزیز
ممنون بابت اجرای زیبای شما.
فرزان جان این قطعه خیلی جای کار داره. بخصوص قسمت درآمدش رو باید بیشتر گوش بدی یا اگه نتش رو دارید اون را بیشتر بررسیش کنی. در مورد چهارمضراب هم همینطور. مسئله دیگه کوک سنتور بود که مناسب نبود. و همونطور که دوست خوبمون pp017 گفتند کیفیت قطعه هم پایینه.
ممنون می شم اگه قطعه رو با کیفیت بالاتری اجرا کنید و در اختیار دوستان قرار بدید که بهتر بتونند نظر بدند.

سلام آقای راز نیاز ... بابا ما داشتیم ناامید می شدیم کجا بودید این چند روزه ... بخش سنتور بدون شما خوابیده ... واقعا میگم ...
بله همانطور که گفتید قطعه ی سنگینی است ولی از من خواستند تا حدودا یک ماه دیگه توی کنسرت اجرا کنم ... اینو تازه 4 روزه دارم میزنم ... حتما درآمدش رو چند بار دیگه گوش میدم ... و تا جایی که بتونم اصلاحش می کنم و دوباره میذارم ... ولی واقعا من نمی دونم چجوری با کیفیت بالا ظبط کنم ... تازه یه pick up خریدم تقریبا گرون هم خریدم اما بازم فرقی نمی کنه ...
باز هم ممنون به خاطر این که وقت گذاشتید و قطعه را گوش دادید ...

SOLAIEN
Wednesday 15 September 2010, 09:46 PM
درود
به به اقا فرزاد عزیز بسیار عالی نواختید ممنون از اجرای زیباتون
خب دوستان همه چیز رو گفتن باید بگم که یکی دوتا از سیمها کوک نبودن اشکال از کوک سنتور نبود به خاطر کیفیت ضبط هستش به نظرم باید یه چیز خوب پیدا کنی برای ضبط
توی چهارمضراب هم یه جایی مثل دقیقه 3.34 تا 3.35 که یه ریتمی مشخصی از اهنگ هست توی این دراب یه سیم رو اشتباه میزنی انگار روی یک سیم دوبار مضرابت فرود میاد در صورتی که باید سه سیم بخوره یه چکی بکن بازم جای کار داره هرچی بیشتر کار کنید بیشتر قلقش دستت میاد بازم روش کار کن و ترتیبش رو بده
در کل بسیار عالی خیلی ممنون از اینکه رفتی سراغش و وقت گزاشتی و توی سایت گزاشتی

سلام بر شما دوست قدیمی ...
به خدا اسم من فرزان ن ن ن هستش نه فرزاد ...:40:
بله همان طور که گفتید در یه جاهاییش قاطی می کردم چون دفعه ی دومی بود که میزدم و سرم داشت گیج می رفت ... حتما نکته هایی که گفتید چک میکنم و رفع اشکال می کنم ...

mori68_santoori
Wednesday 15 September 2010, 10:05 PM
سلام بر شما دوست قدیمی ...
به خدا اسم من فرزان ن ن ن هستش نه فرزاد ...:40:
بله همان طور که گفتید در یه جاهاییش قاطی می کردم چون دفعه ی دومی بود که میزدم و سرم داشت گیج می رفت ... حتما نکته هایی که گفتید چک میکنم و رفع اشکال می کنم ...
درود
شرمنده منظورم اقا فرزان بود :)

pp017
Thursday 16 September 2010, 05:13 PM
دوستان سلام.یکی از شما استادان بزرگ یه راهنمایی به من میکرد تا اولا با چی ضبط کنم که کیفیتش خوب بشه دوما میخوام صدای سنتور به خوبی و واضح بیاد و ارتعاش سیم ها رو ضبط نکنه.
راستی برای اجرای کتاب شیوه سنتور نوازی من میتونم کمک کنم تا زود تر تموم بشه. ولی نمیدونم چندتاش مونده.یکی به من بگه.

اقا ارش و MEZRAB جان چند روزه فعالیت نمیکنن؟ چرا؟؟؟

mori68_santoori
Friday 17 September 2010, 04:24 AM
دوستان سلام.یکی از شما استادان بزرگ یه راهنمایی به من میکرد تا اولا با چی ضبط کنم که کیفیتش خوب بشه دوما میخوام صدای سنتور به خوبی و واضح بیاد و ارتعاش سیم ها رو ضبط نکنه.
راستی برای اجرای کتاب شیوه سنتور نوازی من میتونم کمک کنم تا زود تر تموم بشه. ولی نمیدونم چندتاش مونده.یکی به من بگه.

اقا ارش و MEZRAB جان چند روزه فعالیت نمیکنن؟ چرا؟؟؟
درود
دوست من
در مورد ضبط شما تمامی کارهای من رو گوش کنی من با مضراب بدون نمد میزنم اما شما صدای لرزش نمیبینی
من با لپتاب ضبط میکنم کیفیت صداش فوق العاده هست اما به شما mp4 رو پیشنهاد میکنم یه دستگاهی هست مخصوص ضبط هستش بسیار عالی هم هست
در مورد کتاب شیوه سنتور نوازی به قسمت نمونه کار اعضا و اجرای شیوه سنتور نوازی اثر پشنگ کامکار سر بزنید حتما میبینید
در مورد اقا ارش عزیز و جناب مضراب
اقا ارش که همیشه هستند جناب مضراب عزیز هم که احتمالا مشکلی دارند اگر کمک یا چیزی خواستید بنده هستم.