PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرسنجی در مورد طرح دسته بندی نمونه کارهای بخش پیانو

Peddy
Tuesday 8 June 2010, 09:32 PM
درود و خسته نباشید

دوستان عزیز پیانیست لطفا نظرتون رو در مورد این که با این طرح موافقید یا مخالف بفرمایید
لطفا نظرتون رو در نظرسنجی بالا اعلام کنید

در مورد این طرح:
طرحی است که با اجرا شدن آن تمام نمونه کارهای کاربران که در تاپیک های جداگانه قرار داشت در یک تاپیک با نام خود آن کاربر جمع آوری شد

حالا از شما میخوایم که نظرتون رو در مورد این طرح بفرمایید آیا موافقید یا مخالفید؟

با سپاس

M8H
Tuesday 8 June 2010, 09:35 PM
پدرام جان من کلا در مورد این کار مخالفم که هر کسی فقط یه تاپیک برای نمونه کارهایش داشته باشه.
باز هم از آقای خشایار میخوام که این قانون رو برای همه ی بخش ها حذف کنن.

hossein_faran
Tuesday 8 June 2010, 09:44 PM
بعد از سه ماه.....

کاشکه فقطم پیانو نباشه.پیشنهاد من آزادی مثل قبله.هر کسیم دوس داش میتونه دسه بندی کنه.چیزی که در تمامیه سایتا مرسومه

Don_Ramtin
Tuesday 8 June 2010, 09:59 PM
من هم خیلی با این قانون موافق نیستم و فکر می کنم اگه ماجرا آزادانه تر باشه ، بهتره .
این قانون شاید برای کسانی که فقط یه ساز می زنند ، خیلی مشکلی ایجاد نکنه ( که به نظر من ، اونجا هم می کنه ) ، اما برای کسانی که دو یا چند ساز می زنند و می خوان از هز سازشون نمونه ای اینجا داشته باشند ، کمی مشکل سازه .
ببخشید که من اینجا دخالت کردم پا تو کفش بزرگترا کردم !

Porya
Tuesday 8 June 2010, 10:10 PM
منم فکر میکنم زیاد جالب نباشه که همه آهنگارو بچپونیم تو یه تاپیک !
چون به فرض کسی که میاد تاپیک رو میبینه نمیدونه هر کدوم از نظرات مربوط به کدوم کاره . (با توجه به این که شاید خیلی ها اسم کار رو تو نظرشون نگن.)
همین چند روز پیش بود من داشتم در مورد کار مهیار نظر میدادم ، بعد از رد و بدل چندین پست تازه متوجه شد که من دارم در مورد کدوم کارش صحبت میکنم !

M8H
Tuesday 8 June 2010, 10:13 PM
منم فکر میکنم زیاد جالب نباشه که همه آهنگارو بچپونیم تو یه تاپیک !
چون به فرض کسی که میاد تاپیک رو میبینه نمیدونه هر کدوم از نظرات مربوط به کدوم کاره . (با توجه به این که شاید خیلی ها اسم کار رو تو نظرشون نگن.)
همین چند روز پیش بود من داشتم در مورد کار مهیار نظر میدادم ، بعد از رد و بدل چندین پست تازه متوجه شد که من دارم در مورد کدوم کارش صحبت میکنم !
جیگرتو!:21:
خییییلی با حال بود پوریا جون!عااااشقتم!:32:

Cellist
Tuesday 8 June 2010, 10:21 PM
صرف نظر از آشنایی که با پدرام دارم،با طرحش موافقم.

Sina_Yanni
Tuesday 8 June 2010, 10:28 PM
درود
پست های اون یکی تاپیک انتقاده ( ههه ) و این تاپیک رو خوندم . اگه اجازه بدین منم نظر بدم . چون به هر حال این قانون کم کم داره طرف اون یکی ساز ها هم میره . منم با این طرح مخالفم . نتیجه ی این طرح به نظرم نمیتونه مطلوب باشه . جداگانه باشن بهتره .

مثلا وقتی شما یه آهنگ جدید گذاشتی تو تاپیک نمونه کار خودت ، یکی میاد عوض اینکه به نمونه کار جدیده نظر بده ، به نمونه کار قدیمیه نظر میده که قبلا نواختین ! اونخ میشه شیر تو شیر .. .. .

البته حسین جان ( Shadmehr00 ) در مورد دکمه ی تشکر که میگفتین ، این آقا پدرام عزیز ما ، خودش رعایت میکنه . مثلا همین نمونه کاری که من گذاشتم ، میتونین ببینین :

You can see links before reply

پدرام یکی از بهترین دوستامه ، ولی فقط دکمه ی تشکر رو زده . نظر نداده . اون یکی دوستان از جمله حسین خودمون ( M&H ) نظر دادن علاوه بر تشکر . پس میبینین که پدرام اهل طعنه و کنایه نیست !

Khashayar
Tuesday 8 June 2010, 10:28 PM
درود
نیازی به نظر سنجی نیست این طرح به دلایلی همیشه اجرا خواهد شد..

ین قانون شاید برای کسانی که فقط یه ساز می زنند ، خیلی مشکلی ایجاد نکنه ( که به نظر من ، اونجا هم می کنه ) ، اما برای کسانی که دو یا چند ساز می زنند و می خوان از هز سازشون نمونه ای اینجا داشته باشند ، کمی مشکل سازه .
ببخشید که من اینجا دخالت کردم پا تو کفش بزرگترا کردم !
رامتین خان چه مشکلی؟
شما میتونی در بخش تنبور بنویسید نمونه کار تنبور رامتین
و در بخش نی بنویسید نمونه کار نی رامتین این مشکل ساز میشه؟هم ساز ملومه هم نوازنده اون...
پاینده باشید
پدرام جان این نظر سنجی هم هیچ تاثیری نداره ما نمیتونیم این طرح و قانون رو برداریم به دلایلی که کامل برات توضیح دادم..
پاینده باشید

Black_Violin
Tuesday 8 June 2010, 10:35 PM
درود

رامتین خان چه مشکلی؟
و در بخش نی بنویسید نمونه کار نی رامتین این مشکل ساز میشه؟هم ساز ملومه هم نوازنده اون...
پاینده باشید
پدرام جان این نظر سنجی هم هیچ تاثیری نداره ما نمیتونیم این طرح و قانون رو برداریم به دلایلی که کامل برات توضیح دادم..
پاینده باشید

سلام اشو جان.
ببخش اسمت رو نمی دونم.
عزیز چه اشکالی داره که همه نظرشون رو بگن ؟؟؟ بالاخره کاربران سایت هم حقوقی دارند درسته اینجا یک فروم بسیار خوب و تخصصیه اما این درست نیست یک طرفه قضاوت کنین و بگین این قانونه.قانون برای راحتیه درسته ... ؟؟؟
ممنون.
یا حق

M8H
Tuesday 8 June 2010, 10:42 PM
درود

رامتین خان چه مشکلی؟
پاینده باشید
پاینده باشید
خشایار جون بلاخره کاربران هم حق حقوقی دارن تو این سایت.این کاربران هستن که اینجا رو زنده نگه داشتن پس بهتره که با رای اکثریت این کار انجام بشه.
الانم که شما میبینید 90% بچه ها از این قانون ناراضی هستن.

Khashayar
Tuesday 8 June 2010, 10:46 PM
درود

سلام اشو جان.
ببخش اسمت رو نمی دونم.
عزیز چه اشکالی داره که همه نظرشون رو بگن ؟؟؟ بالاخره کاربران سایت هم حقوقی دارند درسته اینجا یک فروم بسیار خوب و تخصصیه اما این درست نیست یک طرفه قضاوت کنین و بگین این قانونه.قانون برای راحتیه درسته ... ؟؟؟
ممنون.
یا حق
نظرتون رو بگید..من گفتم نگید؟من گفتم این نظرات اعمال نمیشه این یک قانون هست که روش بررسی شده بعد اعلام شده...اونجوری که هر کاربر نمونه کارهاش پخش رو پلا بود کلی مشکل ایجاد کرده بود برای ما...و فروم...
ما تنها در یک صورت میتونیم دوباره اون قانون یعنی هر کی هر کی باشه و هر کس در هر تاپیکی خواست نمونه کار بزاره برگردونیم و اون در صورتی میشه که دیگه کل بخش های نمونه کارها در اخرین ارسالها چه بالای انجمن و چه پائینش نباشه...حالا خودتون فکر کنید کدوم بهتره که مشخصه هی=مینجوری که الان هست بهتره و مشکلی هم واقعا ایجاد نمیکنه شما به خاطر جو سازی ها و هرج و مرج هایی که یک کاربر نوجوون درست کرده اینطوری شدید وگرنه قبلش راحت داشتیم کارمون رو میکردیم و مشکل مهمی هم نبود امامن از دست این نو جوونا که چیزایی کوچیک رو خوب بزرگ میکنند و...
پاینده باشید

Mezrab
Tuesday 8 June 2010, 11:02 PM
این طرح جمع آوری کار ها تو یه تاپیک مناسب نیست، دلایل متفاوتی داره، اولا سبک کار ها متفاوته، وقتی تعداد زیادی نمونه کار توی یک تاپیک جمع بشه کنترل مشکله، جمع بندی نظرات مشکل هست، تاپیک شلوغ میشه، نمونه کار با تمرین متفاوت میشه، فکر میکنم جرقه این نمونه کار توی بخش سنتور زده شد، من وقتی تاپیک نمونه کار های سنتور مضراب رو زدم اون رو یه تاپیک به عنوان کلاس مجازیم فرض میکردم نه تاپیکی که برای همه کارهام باشه..من حتی خودم الان نمیدونم مثلا بهاردلنشینی که زده بودم کجای تاپیکم هست؟! یا مثلا کدوم سری کار ها اجرای خوبه و کدوم تمرینی..به نظرم یکم آچار رو شل تر کنیم بهتر هست.

Black_Violin
Tuesday 8 June 2010, 11:07 PM
درود

حسین جان شما مو میبینید و ما پیچش مو...شما خیلی از دلایلی که این قانون گذاشته شده نمیدونید،شما الان احتمالا اگر یکی دیگه بیاد بگه آقا این چه وضعشه چرا مقالات رو از فروم حذف کردید باز میاید میگید ما مخالفیم در صورتی که این به نفع همه بوده و هست..
این داستان نمونه کار ها هم به خاطر مسائل مهمی و سیاست های پیشرفتی سایت این تصمسمات راجع بهش گرفته شد شما صبر کنید نتایج مثبتش رو هم میبینید بزارید ما طرح هامون یکی یکی پیاده بشه اونوقت میبینید که چقدر مسخره بوده که به حرف یک نوجوون احساساتی چه جحرفایی زدید..
کاربران حق و حقوقی دارند اما به شرطظطی که منافی ارزش های سایت نباشه و جلوی پیشرفت کل مجموعه ی سایت رو نگیره....
پاینده باشید

میگن صلاح مملکت خویش خسروان دانند.
اقا ما چیزی رو که تجربه کردیم و دیدیم رو گفتیم دیگه بقیش با خودتونه.

شب خوش

Acoustic
Tuesday 8 June 2010, 11:15 PM
والا چی بگم ... میترسم نظرمو بگم چون نظر من مخالف همه هستش :4: اول سنگر میگیرم بعد میگم .

ببینید من چون خودم با فروم و انجمن کار کردم روالش رو شاید یه خورده بهتر بودنم ... این کار درسته اشکالاتی داره

ولی از ازدحاد تاپیک جلوگیری میکنه و نظر فنی بهتر هست . یه نکته ای هم که هست . مثلا من نمونه کار 3 سال پیش فلان کاربر رو از کجا برم 1 ساعت صفخه به صفحه بگردم پیدا کنم یا سرچ کنم .. پس یه نکته ی مثبت دیگه اینه که همه ی نمونه کار ها قابله دسترس هست .

یه نکته ی دیگه که شما اونو نمیبینید : مدیریت راحت تری داری هم برای خود شخص هم برای مسئول اون بخش

----

من که میخوام یه نمونه کار یه کاربر رو ببینم اول تاریخ پستشو نگاه میکنم ببینم مال قبل از میلاد مسیح نباشه :4:

بعدش راجب هر کدم از کار های یه کاربر بخوام نظر بدم اسم اون کارشو مینویسم و نظرم رو هم راجب اون کار میدم

---
دوستان گفتن چند ساز اگه کسی بزنه : خوب اینکه مشخصه > نمونه کار هر سازی تو قسمت مربوط خودش

البته اینا نظرات و تجربیات شخصی من بود

Don_Ramtin
Tuesday 8 June 2010, 11:25 PM
حسین جان شما مو میبینید و ما پیچش مو...شما خیلی از دلایلی که این قانون گذاشته شده نمیدونید،شما الان احتمالا اگر یکی دیگه بیاد بگه آقا این چه وضعشه چرا مقالات رو از فروم حذف کردید باز میاید میگید ما مخالفیم در صورتی که این به نفع همه بوده و هست..
این داستان نمونه کار ها هم به خاطر مسائل مهمی و سیاست های پیشرفتی سایت این تصمسمات راجع بهش گرفته شد شما صبر کنید نتایج مثبتش رو هم میبینید بزارید ما طرح هامون یکی یکی پیاده بشه اونوقت میبینید که چقدر مسخره بوده که به حرف یک نوجوون احساساتی چه جحرفایی زدید..
کاربران حق و حقوقی دارند اما به شرطظطی که منافی ارزش های سایت نباشه و جلوی پیشرفت کل مجموعه ی سایت رو نگیره....
پاینده باشید

خشایار جونم ! چقدر این جور حرف زدنت منو یاد یکی از بچه ها میاندازه ... اسمش چی بود ... یادم رفته ها ... فقط یادمه یه پسوند " نژاد " داشت ... فکر کنم بخش اولش هم " احمدی " بود !

ا
ین طرح جمع آوری کار ها تو یه تاپیک مناسب نیست، دلایل متفاوتی داره، اولا سبک کار ها متفاوته، وقتی تعداد زیادی نمونه کار توی یک تاپیک جمع بشه کنترل مشکله، جمع بندی نظرات مشکل هست، تاپیک شلوغ میشه، نمونه کار با تمرین متفاوت میشه، فکر میکنم جرقه این نمونه کار توی بخش سنتور زده شد، من وقتی تاپیک نمونه کار های سنتور مضراب رو زدم اون رو یه تاپیک به عنوان کلاس مجازیم فرض میکردم نه تاپیکی که برای همه کارهام باشه..من حتی خودم الان نمیدونم مثلا بهاردلنشینی که زده بودم کجای تاپیکم هست؟! یا مثلا کدوم سری کار ها اجرای خوبه و کدوم تمرینی..به نظرم یکم آچار رو شل تر کنیم بهتر هست.
من هم با تاپیک برخی رفقا چنین مشکلی رو داشته ام .

نظرتون رو بگید..من گفتم نگید؟من گفتم این نظرات اعمال نمیشه این یک قانون هست که روش بررسی شده بعد اعلام شده

پس دیگه چرا نظر بدیم ؟! خب اینجوری که یه بار هم مال همین یه سال پیش تو یه انتخابات دیگه هم شرکت کرده بودیم ! همین شنبه هم سالگردشه !
ضمنا این قانون رو ما آدما گذاشتیم دیگه ، مگه نه ؟! خب ...
یه جمله ی کاملا بی ربط :
احمد محمود تو کتاب مدار صفر درجه یه جمله ی جالبی داره که من هر وقت اسم قانون میاد ، نا خودآگاه یادش میافتم ؛ میگه ( نقل به مضمون ) : همیشه اجرای قانون وظیفه ی آدم نیست ، گاهی وظیفه ی آدم ، شکستن و اجرا نکردن یه قانونه !

Black_Violin
Tuesday 8 June 2010, 11:37 PM
پس دیگه چرا نظر بدیم ؟! خب اینجوری که یه بار هم مال همین یه سال پیش تو یه انتخابات دیگه هم شرکت کرده بودیم ! همین شنبه هم سالگردشه !
ضمنا این قانون رو ما آدما گذاشتیم دیگه ، مگه نه ؟! خب ...
!

منم همینو میگم دیگه ...:43:

hossein_faran
Tuesday 8 June 2010, 11:44 PM
درود

نظرتون رو بگید..من گفتم نگید؟من گفتم این نظرات اعمال نمیشه این یک قانون هست که روش بررسی شده بعد اعلام شده...اونجوری که هر کاربر نمونه کارهاش پخش رو پلا بود کلی مشکل ایجاد کرده بود برای ما...و فروم...
ما تنها در یک صورت میتونیم دوباره اون قانون یعنی هر کی هر کی باشه و هر کس در هر تاپیکی خواست نمونه کار بزاره برگردونیم و اون در صورتی میشه که دیگه کل بخش های نمونه کارها در اخرین ارسالها چه بالای انجمن و چه پائینش نباشه...حالا خودتون فکر کنید کدوم بهتره که مشخصه هی=مینجوری که الان هست بهتره و مشکلی هم واقعا ایجاد نمیکنه شما به خاطر جو سازی ها و هرج و مرج هایی که یک کاربر نوجوون درست کرده اینطوری شدید وگرنه قبلش راحت داشتیم کارمون رو میکردیم و مشکل مهمی هم نبود امامن از دست این نو جوونا که چیزایی کوچیک رو خوب بزرگ میکنند و...
پاینده باشید

نظرمون را فقط بگیم؟این معنیش چیه؟بابا یعنی ما فقط واسه دل خودمون حرف بزنیم؟درسته روی پلا بود اونجوری بود ولی ببینم الان یعنی مثلا من 5 تا نمونه کار توی یه روز میدم بیرون که اگه توی یه تاپیک باشه خلوت تره؟این پیچش مو همینه؟؟
بحث نوجوونه؟اگه کسی دغدغش این نبود اصلا نظر میداد؟شما یعنی دارین میگین من همرو خام کردم و هیچ کس شعور تشخیص نداره.....فک نمیکنین همه دنبال عدل و انصافن؟
گیریم حالا اون پلا بالای به قول شما 2 تا پر تر شد یعنی ما کاربرای فعال انقدم ارزش نداریم؟
شاید بزرگترها چیزای بزرگو کوچیک میکنن

Porya
Wednesday 9 June 2010, 12:00 AM
خشایار جان جناب رامتین حرف خوبی تو تاپیک مجاور زد که متاسفانه پاکش کردین !

با تمام احترامی که واسه شما قائلم ولی فکر نکنم این طرز برخورد یک مدیر با یک کاربر باشه

Don_Ramtin
Wednesday 9 June 2010, 12:05 AM
آشو جون ! همچی بگی نگی از دستت دلخورم . چرا فکر می کنی ایشون سنش رو دروغ گفته ؟! چرا اینقدر به هم مشکوکیم ؟! مگه قراره چون تو ایران بدنیا اومدیم ، حتما عادات بد ایرانی ها رو هم داشته باشیم ؟ چرا اون تاپیک رو حذف کردی ؟ من می خواستم به این دوستمون پیشنهاد کنم بمونه و سعی کنه با گفتگو و تفاهم با هم کنار بیایم ، اما این حذف کردن تاپیکش دهن منو بست . خب وقتی نمی تونه حرف بزنه و تا می خواد چیزی بگه تهدید به بسته شدن تاپیک میشه و متهم به .... و حتا موصوف به صفت " نوجوان " ( مگه نوجوونی بده ؟! ) ... خب غیر از رفتن چه کاری می تونه بکنه ؟
یه نویسنده ی روس گفته بود : تو یه جامعه ی دیکتاتوری ، تنها آزادی ای که برای یه نویسنده باقی می مونه ، ننوشتنه !

hossein_faran
Wednesday 9 June 2010, 12:06 AM
آقای آشو چرا پس جوابمو پاک کردی لاقل بزار بچه ها ببینن چی گفتم بهتون.این بود انصافتون.جوابمم ندین؟

شما حتی به نظرم راس گفتنم واستون گرونه.پدی به ما گف این کارو میخواسته اجرا شه بعد به شما گفته.بعد شما به مشکل خوردین؟؟
شما همیشه عادت دارین زیر دستیاتون ازتون سوال بپرسن تحقیرشون میکنی؟؟؟

شما واقعا چشم بصیرت به منو خیلیای دیگه عطا کردین

متنفرم ازین زمونه نامرد

خدانگهدار.سایتتون تقدیم به خودتون

M8H
Wednesday 9 June 2010, 12:18 AM
درود
رامتین جان من هم از شما توقع نداشتم خوب جواب من رو بخونید..

من فکر نکردم سنش رو دروغ گفته من گفتم به نظر من این برخورد یک ادم 24 ساله نیست بلکه برخورد یک نوجوون 13 ساله هستش سری پیش من کلی به ایشون تو پیام خصوصی توضیح دادم میدونمید در جواب چی گفته؟ گفتش این نظر شما است نظر من چیز دیگریست...این یعنی چی؟خوب معلومه هر کسی نظری داره اما دلایل رو باید قبول کرد...
در مورد بستن اون تاپیک اگر دقت کنید ما تاپیکی داریم در همون بخش برای انتقادات و پیشنهادات س دلیلی نداشت تاپیک جدیدی زده بشه اگر دلیل هم نگاه کنید نوشتم دلیلی نداشت...دقت هم خوب چیزی هست...
ایشون تو اون تاپیک میتونست انتقادش رو بکنه و حرفش رو بزنه برای همین این تاپیک رو زدیم دیگه مگه نه؟اگر قرار بود هر کسی انتقادی داره تاپیک بزنه که اونو نمیزدیم...
دقت خیلی خوبه واقعا...
پاینده باشید
من خییلی نارااحت شدم دیدم تاپیک رو کلا حذف کردین.
خوب میتونستید پست هاشو انتقال بدید به اون تاپیک تا انقدر حق و حقوق کاربران ضایع نشه.
یعنی این همه بحث و پست بچه ها بی ارزش بود؟!!!؟؟؟؟
واقعا کار درستی نبود.....

Don_Ramtin
Wednesday 9 June 2010, 12:29 AM
آشوی عزیزم ! دوست قلدر من ! انتقاد من از تو درباره ی نوع رفتار و برخوردت با ایشون و منتقدان خودت بود ، نه اینکه حق با کدوم شماست و اینکه بالاخره این ماجرای تاپیک نمونه کارها چه جوری بشه . چرا ماجرا رو اینور اونورش کردی ؟! من میگم حتا اگه این دوستمون محق هم نبوده ( البته اگه ) و اگه همه ی ما هم اشتباه بکنیم و تو اون پیچش تاریخی مو رو بهتر از ما ببینی ، باز هم برخورد تو از همون نوع برخورد عمو محمود خودمونه ! بابا " تفنگت را زمین بگذار ! "
بر فرض که تو حق داری و همه ی ما 63 درصدی ها ( به خدا حرف سیاسی نزدم ها ، خب آمار بالا میگه ما 63 درصد رأی داریم تا حالا ! ) اشتباه می کنیم و ... خب چرا تهدید به بستن تاپیک می کنی و تحقیر و ... در آخر هم :

دیگه هم امیدوارم انقدر این مسئله ی کوچیک الکی ادامه پیدا نکنه...

خودت یاد چی میافتی ؟! من یاد اون نماز جمعه ی 29 خرداد 88 میافتم !

M8H
Wednesday 9 June 2010, 12:40 AM
آشوی عزیزم ! دوست قلدر من ! انتقاد من از تو درباره ی نوع رفتار و برخوردت با ایشون و منتقدان خودت بود ، نه اینکه حق با کدوم شماست و اینکه بالاخره این ماجرای تاپیک نمونه کارها چه جوری بشه . چرا ماجرا رو اینور اونورش کردی ؟! من میگم حتا اگه این دوستمون محق هم نبوده ( البته اگه ) و اگه همه ی ما هم اشتباه بکنیم و تو اون پیچش تاریخی مو رو بهتر از ما ببینی ، باز هم برخورد تو از همون نوع برخورد عمو محمود خودمونه ! بابا " تفنگت را زمین بگذار ! "
بر فرض که تو حق داری و همه ی ما 63 درصدی ها ( به خدا حرف سیاسی نزدم ها ، خب آمار بالا میگه ما 63 درصد رأی داریم تا حالا ! ) اشتباه می کنیم و ... خب چرا تهدید به بستن تاپیک می کنی و تحقیر و ... در آخر هم :

خودت یاد چی میافتی ؟! من یاد اون نماز جمعه ی 29 خرداد 88 میافتم !
رامتین جون حرف های زیبایی میزنی!
ولی فکر کنم الان همگی بریم بخوابیم و استراحت کنیم خیلی بهتر باشه.
امیدوارم این تاپیک حذف نشه!>>>>>:32:

Don_Ramtin
Wednesday 9 June 2010, 01:02 AM
خشایار جونم ! دوست من ! اصلا نلسون ماندلای من ! خوبه ؟!
من غلط بکنم تو یا هر کدوم از بچه های دیگه رو تحقیر کنم ! ضمنا ، من اینو یه جای دیگه هم تو همین سایت مجبور شدم بگم ، دوباره تکرار می کنم : هیچ کس بخاطر سن و سالم به من احترام نذاره ، لطفا ! شماها اگه فقط یه چند روز با من زندگی کنید ، می بینید که از هر بچه کوچولویی بچه ترم ! اغلب دوستان و آشنایان من می گن بیچاره فیروزه ( اسم همسرم منه ) با این شوهرش که هیچ وقت بزرگ نمیشه !
اگه حرف درست و بدرد بخوری زدم ( استغفرالله ، خدا اون روز رو نیاره ! ) می تونین بهم احترام بذارین ، وگرنه اون ماجرای موی سپید و آسیاب و اون دو تا پیرهن پاره ی معروف و این مزخرفات دو زار هم برای من ارزش نداره ! باهام راحت باشین .

Khashayar
Wednesday 9 June 2010, 09:15 AM
درود
از همه ی دوستان برای نظر دادن تشکر میکنم ،شما هنوز هم میتونید نظر بدید و مشکلاتتون رو بگید ما مشکلات رو بررسی میکنیم و سعی میکنیم برای این مشکلات راه حلی پیدا کنیم،
اما چند نکته هست،ببینید دوستان هر مجموعه ای مثل یک کشور مثل شهر مثل یک سازمان مثل یک انجمن و .. سیستم مدیریتی داره،شما الان اگر تو یک انجمن حقیقی عضو باشید با کلی محدودیت روبرو هستید تو یک کشور حتی امریکا یک سری محدودیت ها دارید و ... توو سیستم فروم مجازی ما محدودیت های بیشتری داریم چون محیط مجازی هست و سیستم مدیریت خودش رو داره که ابزار مدیریتیش هم خیلی کمه،برای همین انجمنی مثل نت هنگ که کلی بخش داره و هر بخش کلی پست میخوره و کلی کاربر داره و ... مشکلاتی توش ایجاد میشه که این ابزار مدیریتی اجازه ی حل اون مشکلات رو نمیده،پس در این مواقع هست که باید تصمیمی گرفت و طرحی مثل همین طرح نمونه کار ها رو پیاده کرد که خوب ممکنه بعضی چیزهای هم بد باشه من قبول دارم ،اما خیلی از مشکلات رو حل میکنه مشکلاتی که ممکنه شما بهش دقت نکرده باشید مثل چند تایی از مشکلاتی که تو پست های قبلم اشاره کرده بودم،حالا این طرح هم میتونه مشکلاتی و ضعف هایی داشته باشه بجای جو سازی و هرج و مرج طلبی بهترین کار اینه که دوستانه با هم بشینیم بحث کنیم در جای مناسب و این مشکلاتش رو حل کنیم و براش راه حلی پیدا کنیم،الان هم گفتم میتونید نظر بدید مشکلات رو بگید همه با هم دوستیم در کنار هم نه بالا و پائین همونطور که همیشه بوده در کنار هم این مشکلات رو مرتفع میکنیم...
این انجمن ابزار هایی داره مثل تائید پست ها و تاپیک ها به این معنی که تاپیک و پست شما تا توسط مدیریت تائید نشه نشون داده نمیشه این ابزار در خیلی از فرم های ایرانی و خارجی داره به کار میره اما ما که اینجا از این ابزار استفاده نمکنیم...اگر میکردیم حتما من الان هیتلر بودم آره؟فقط تو این فروم هست که انقدر به بعضی چیز ها حساسیت نشون داده میشه و دلیلش هم میدونید چیه؟اینه که اینجا محیطی فرهنگی هست همه دوستان هنرمند هستند و حساس...اما گاهی خوبه که به من هم حق بدید که جزوی از خود شما هستم و حتی هم رده ی خود شما هستم نه بیشتر و نه کمتر،من هم باید با این ابزار کم که خیلی هاشون هم نمیشه استفاده کرد این مجموعه رو نگه دارم و به سمتی بکشونم که سالم و اصولی و درست در موسیقی پیشرفت کنیم و کاربران پیشرفت کنن و .. کمی هم حق به من میدادید بد نبود،...من تاپیکی زدم برای خرداد یادتون هست؟یادتونه گفتم خواهشا بحث راه نندازید و فقط نمونه کارهای هنری به این مناسبت بذارید،یادتونه گفتم با بحث راه انداختن ممکنه بیشتر در معرض ف ی ل ت ر باشیم؟بعد از 2 ساعت اومدم دیدم شده 3 صفحه گفتم به به چقدر نمونه کار وقتی وارد شدم خیلی ناراحت شدم میدونید چی دیدم؟دیدم دارن برای هم خاطرات باتوم خوردن تعریف میکنن و بازداشت شدن و ..و من حذف کردم...و شما ناراحت شدید...خوب در یک سری چیز ها باید به من هم حق بدید نه اینکه در مقابل من جبه بگیرید...
به هر حال اگر حرفی زدم که دوستان رو آزردم و .. متاسف هستم...امیدوارم این مشکلات هم به زودی حل بشه و امیدوارم کل مشکلات سایت به زودی حل بشه و ما در کنار هم کار و فعالیت هنریمون رو ادامه بدیم و بتونیم در نظم و آرامش که در محیط حقیقی نداریم و اینجا میتونیم داشته باشیم پیشرفت کنیم...
پاینده باشید و سربلند

mersedes
Wednesday 9 June 2010, 10:05 AM
منم ميترسم نظرمو بدم.هركس چيزايي ميگه كه تقريبا درسته.اگرم اين قانون اجرا بشه و اعضا ناراضي باشن ديگه مثل سابق كه نميشه و قانون و بر نميدارن.حالا ما ميمونيمو يه قانون با يه سايت پر از اعضاي ناراضي.منم هم موافقم هم مخالف.در هر صورت راي با اكثريت ارا هست.

DesironnA
Wednesday 9 June 2010, 10:46 AM
درود

با توجه به اینکه من این روزها بسیار کم به سایت میام و از مسائل و رویدادها بی اطلاع هستم، امروز که اومدم با خبر شدم کاربر shadmehr00 از من نقل قولی کردند که به این شرح میباشد:

ببینم یعنی کل سایت فقط پیانو که آقای آشو فقط با شما مشورت کردن.من تا جایی که میدونم مهیار و بچه های دیگه که مدیر بخشن روحشونم خبر نداشت.ببخشیدا تو حوضه مدیریتی هم حساب کنیم این دموکراسی میشه اسمش؟

راجع به تهمتتون به من که منو دروغگو خطاب میکننین عرض کنم نهایت لطف و تواضعتون رو میرسونه.من راجع به مهبارم دروغ نگفتم.من وقتی زنگ زد صحبت کردیم واسه قرارمون حدود 2 هفته پیش به من گف که اصلا نمیدونسته و بعدشم انقد انصاف داش سریع دیدم درست کردش.
منظور اصلی حرفمو متوجه شدین؟پدی گف من مطرح کردم و ashoo هم قبول کرد.منم گفتم این درسته دونفری درسته اجرا کردنش وقتی حتی مدیری مثل مهیار تا دو هفته پیش نمیدونستن و به قول خودتون بخش های با مسول به زودی......من پرسیدم این درسته فقط شما تصمیم بگیری و ما تسلیم بشیم؟

خب!
اولا بنده از ابتدای مطرح شدن این طرح در جریان همه جزئیاتش بودم و شخصا با جناب آشو در موردش مفصلا صحبت کردیم. پس من خبر داشتم و دارم و خواهم داشت!!!

ثانیا جناب حسین (شادمهر00) جان!! چرا دروغ میگی برادر من؟ ما با هم صحبت کردیم، درست. اما چطور یادت نیست که وقتی مسئله عنوان تاپیک نمونه کارها رو مطرح کردی من چه چیزهایی گفتم؟!
من گفتم این قانون جدیده و هر کاربر موظف به رعایت این قانونه.
من گفتم این طرح برای این بوجود اومده که انجمن ها بیخود شلوغ نشن که وقتی یه بنده خدایی دنبال نمونه کار یکی از کاربران میگرده گیج و گمراه نشه!
من گفتم حتی خودم این قانون رو رعایت کردم و زمانی که نمونه کار گیتار الکتریک خودم رو در بخش نمونه کارهای انجمن گیتار الکتریک قرار دادم، عنوان تاپیک رو گذاشتم (نمونه کارهای تصویری دسیرونا) و زمانی که نمونه کار خوانندگی خودم رو در بخش نمونه کارها در انجمن آواز و خوانندگان گذاشتم باز عنوان تاپیک رو (نمونه کار دسیرونا) گذاشتم. و شما و دیگران میتونند برند و ببینند. ضمنا من بعد از صحبت با شما چیزی رو اصلاح نکردم!

ثالثا تصمیمات برای سایت نت آهنگ، ابتدا بین جناب آشو و امیر مطرح میشه، سپس بین مدیران بخش های مختلف و در نهایت اجرا میشه. بسیاری از تصمیمات بدون مطرح کردنشون با کاربران سایت اتخاذ میشه و به این میگن گوشه ای از هزار توی مدیریت صحیح. چرا؟ چون فرض کنیم این سایت یه جمهوری باشه. جناب آشو میشن رئیس جمهور، ما مدیران هم میشیم نمایندگان مجلس. هیچ گاه طرح هایی که در مجلس مطرح میشن و تصویب یا رد میشن رو نمیان از مردم تک تک بپرسن!

رابعا دوستان عزیز، من در اینجا اعلام میکنم (چون تنها میتونم از طرف خودم بگم) لااقل در انجمن گیتار الکتریک سایت نت آهنگ، تمامی قوانین و مقررات جدید و قدیم، در حال اجراست و من کاملا رک و روراست جلوی تخلفات رو خواهم گرفت.

فکر نکنم اصلا نیازی به توضیح داشت!
مهیار (دسیرونا) مسئول بخش گیتار الکتریک
سپاس

Black_Violin
Wednesday 9 June 2010, 10:51 AM
فکر کنم دیگه بهتر باشه این بحثو تموم کرد...
بهتره به موسیقی بپردازیم تا حاشیه اون....
روز همگی خوش

Sina_Yanni
Wednesday 9 June 2010, 01:37 PM
درود

ا..من تاپیکی زدم برای خرداد یادتون هست؟یادتونه گفتم خواهشا بحث راه نندازید و فقط نمونه کارهای هنری به این مناسبت بذارید،یادتونه گفتم با بحث راه انداختن ممکنه بیشتر در معرض ف ی ل ت ر باشیم؟بعد از 2 ساعت اومدم دیدم شده 3 صفحه گفتم به به چقدر نمونه کار وقتی وارد شدم خیلی ناراحت شدم میدونید چی دیدم؟دیدم دارن برای هم خاطرات باتوم خوردن تعریف میکنن و بازداشت شدن و ..و من حذف کردم...و شما ناراحت شدید...خوب در یک سری چیز ها باید به من هم حق بدید نه اینکه در مقابل من جبه بگیرید...

آقا خشایار قبل از هر چیزی از زحماتی که واسه نت آهنگ میکشین تشکر میکنم . :5:

امیدوارم من باعث حذف شدن اون تاپیک خرداده نشده باشم . :40:
ولی جالبه ها ! یادتونه با مهرانه و چند تا دیگه از دوستان درباره ی ایجاد همین تاپیک خرداد ( توی همون تاپیک ) بحث میکردین ؟؟ چرا همون موقع که داشت بحث به جاهای باریک کشیده میشد تاپیک رو نبستین ؟؟ و اجازه دادین بین بچه ها یه کوچولو سوء تفاهم پیش بیاد ؟

منم 2 تا عکس گذاشتم . و قرار بود یه کلیپ هم بذارم که دیدم تاپیک نیست . بعدا :

وقتی یکی از بچه ها حقیقت تلخ رو ( نه خاطره ) تو 2 تا پست میگن ، تاپیک رو بستین . میتونستین همین 2 تا پست رو حذف کنین و به من نوعی ( نه کسی دیگه ) تذکر بدین ، تا تاپیک جریان داشته باشه .

من حق رو به شما میدم ، ولی در نظر داشته باشین که تو این جور جاها ، ( فضاهای سیاسی ) همه طرفدار یه جریان نیستن ، همه اون طوری که شما فکر میکنین ، فکر نمیکنن ، از همون کسی که شما طرفدارش هستین ، حمایت نمیکنن و ... . و این باعث میشه بین این 2 طرف بحث و جدل صورت بگیره . که عواقبش رو شما بهتر از من میدونین . :33:

اگه یکی میومد کلیپ یا آهنگ تندی علیه کسی که شما طرفدارشین میذاشت ، شما چه بر خوردی باهاش میکردین ؟؟ بهتون بر نمی خورد ؟؟ :39:

وهمین باعث تشنج میشد ... . :22: . چون ماشالله همه اعصابا 20 20 ان :33: .

امیدوارم اینجا یکمم به من حق بدین .
ممنون .

Acoustic
Wednesday 9 June 2010, 03:58 PM
دوستان بیاید هرچی بوده فراموش کنیم من به جای همه از کسانی که ناراحت هستند و نیستند معذرت میخوام خووبههههه ؟ :4:

آقا این چند روزه انجمن فعالیت مفیدی نداشته و فقط باهم بحث کردیم .. بحث کردن بد نیست اما الان فعلا به نتیجه ای نمیرسیم . تو همه ی انجمن ها هم اختلاف هست ولی شما و ما که اهل هنر هستیم نباید دیگه اینجور باشیییم
بیاید به خودمون و بقیه آرامش بدیم :am

حالا دوباره تاپیک رو 6 صفحه دیگه ادامه بدین :4:

Khashayar
Wednesday 9 June 2010, 06:49 PM
درود

وقتی یکی از بچه ها حقیقت تلخ رو ( نه خاطره ) تو 2 تا پست میگن ، تاپیک رو بستین . میتونستین همین 2 تا پست رو حذف کنین و به من نوعی ( نه کسی دیگه ) تذکر بدین ، تا تاپیک جریان داشته باشه .
حقیقت تلخ یا خاطره ی تلخ قرار بود باشه بحث من و مهرانه هم بحث سیاسی نبود سر ایجاد تاپیک بود که مهرانه زحمت کشید پست هاش رو پاک کردم منم می خواستم پاک کنم پست های خودم رو...

من حق رو به شما میدم ، ولی در نظر داشته باشین که تو این جور جاها ، ( فضاهای سیاسی ) همه طرفدار یه جریان نیستن ، همه اون طوری که شما فکر میکنین ، فکر نمیکنن ، از همون کسی که شما طرفدارش هستین ، حمایت نمیکنن و ... . و این باعث میشه بین این 2 طرف بحث و جدل صورت بگیره . که عواقبش رو شما بهتر از من میدونین . :33:

اگه یکی میومد کلیپ یا آهنگ تندی علیه کسی که شما طرفدارشین میذاشت ، شما چه بر خوردی باهاش میکردین ؟؟ بهتون بر نمی خورد ؟؟ این رو مطمئن باشید منن از هیچ کدوم از رجاله های سیاسی کشور حمایت نمیکنم و فقط از آزادی حمایت میکنم اگر هر کسی میومد به طرف داری از دولت فعلی هم کلیپ میزاشت یا عکس میزاشت یا شعر میگفت یا هر چیز هنری دیگه من کاری نداشتم..
دلیل اینکه فقط اون دوتا پست رو پاک نکردم این بود که وقتی 2 صفحه فقط بحث شده مطمئن باشید با پاک کردن اون پست ها باز بحث میشه و هیچ فایده ای نداره...
قرار نبود بحث داشته باشیم و وقتی داشتیم یعنی تا اخر خواهیم داشت این تجربه هست...
پاینده باشید

Peddy
Wednesday 9 June 2010, 07:31 PM
درود

با اجازه ی همه ی دوستان بنده این تاپیک رو می بندم ... چون هیچ چیز مفیدی در این تاپیک دیده نمیشه و کلا بحث داره به بی راهه میره از خشایار جان و مهیار جان برای رفع ابهامات ممنونم

دوستان همگی ما از نعمت عقل بهره مندیم و میتونیم خودمون قضاوت کنیم هر دو طرف توضیحاتشون رو دادن قضاوت با دوستان هستش

با سپاس