PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر خواهی در مورد پیانو اکوستیک زیر سقف 2 ملیون تومان

amirpartow
Thursday 10 June 2010, 08:39 AM
سلام خدمت دوستان عزیز من میخوام پیانو آکوستیک بخرم ولی حد اکثر هزینه ای که میتونم بدم 2 ملیون و تنها برندی که میشناسم تو این قیمت بلاروس میخوام بگید نظرتون راجع به بلاروس چیه ؟ و اینکه جدیدا روبن اشتاینم شنیدم ولی تا حالا ندیدمش پیانوی خوبی یا نه ؟
پون به هیچ وجه طرف دیچیتال نیمیرم چون اصلا نمیشه دیجیتال و با آکوستیک مقایسه کرد
اگر اطلاعاتی بهم بدید ممنونتون میشم چون واقعا دیگه خودم نمیدونم چی کار کنم

mersedes
Thursday 10 June 2010, 11:54 AM
به نمايندگي هاي ياماها سر بزن.شايد مدلاي ديگه اي هم باشه.

amirpartow
Thursday 10 June 2010, 12:06 PM
دوست عزیز سر زدم ولی چیزی پیدا نکردم فبط یک بلاروس B15 که زیاد در موزد مکانیکش اطلاع نداشتم و قیمتش شاید گرون بود نمیدونم 1900000 تونان و میخوام بدونم بجز بلاروس برند دیگه ای متونم پیدا کنم ؟

amir1055
Sunday 13 June 2010, 01:28 PM
دوست من با این بودجه خرید پیانو آکوستیک برابر با هدر دادن پول شماست. به هیچ وجه همچین کاری نکنید.

MA_Happy
Sunday 13 June 2010, 03:16 PM
مدل dj pro یکی از عالی ترین ساز ها در این مورد است،فقط قسمتش از 2/5 میلیون تومان شروع میشود،اگر خواستی تو پیغام خصوص بهم بزن و بگو تا شماره نمایندگیشو بهت بدم.

amir11235
Sunday 13 June 2010, 06:47 PM
سلام دوست عزیز ، خرید با این حدود قیمت یه مقدار بعید به نظر میرسه میتونی یه پیانو بهتر بصورت اقساطی بخری حداقل پولت را دور نمیریزی نمیخوام دل سرد بشی ولی بعید هست با این قیمت پیانوی خوب پیدا کنی اگه میتونی یه سمیک یا وبر بخری خیلی بهتر هست حدود 5 میلیون، 2 میلیون نقد بده بقیه اون را قسطی، فکر کنم این عاقلانه تر باشه

amirpartow
Monday 14 June 2010, 12:24 AM
سلام دوستای خوبم آخه شما بگید چی کار کنم بودجم همین قدر قسطم نمیتونم بدم بعدش بع عیچ وجه پیانو دیجیتال نمیخوام آخه کالویه هاشو تست کردم مدلهای بسیار زیاد هیچ کدوم خوب نبود حتی 2 3 ملیون به بالا و خوب صدا vois برام اصلا مهم نیست چون تو دیجیتال که با vst صدا میکیرم و تو آکوستیکم که برای تمرین جاهایی میتونم با پیانوهای خوب ساز بزنم تو هفته یکی دو بار
بعد جدیدا یک برند شنیدم به نام روبین اشتاین نمیدونم چه جوریه چون فقط میدونم یکی فروشی داره و خوب تو پیانو میدونید دیگه یکی صفحه دک یا همون رزونانس و ک.کهاش که سیمها بهشون وصلا سالم نباشه باید پیانو رو انداخت دور چون خود صفحه دک که بدنه پیانو هستش و گوشیام که به بدنه وصلا یه جورایی و تعمیر نمیشن فقط میشه چسبشون زد که دیگه نمیشه کوکشو تعییر داد
آخه این کریستوفری چه سازی بود که ساخت که این همه مشکل داره (چشمک) نمیتونست ساختمانشو آسون تر بسازه