PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهار دلنشین

santoorist
Thursday 10 June 2010, 08:43 AM
سلام دوستان با وفا
تصنیف بهار بهار دلنشین رو اجرا کردم(اجرا که نمیشه گفت همینجوری صدای ساز رو در آوردم)و به پیشنهاد علی آقا از واخون هم خیلی استفاده کردم . اشکالات ملودی را بر من حقیر ببخشید و تا میتونید اشکالات کار رو به من بگید تا به کمک شما دوستان (که مانند استادی برای من میمانید) بتونم کار هام رو بهتر کنم . راستی یک سوالی هم دارم . من الان 7 ماهه سه تار رو شروع کردم و پیش استاد هم نرفتم به نظر شما می تونیم با همین وضع پیشرفت کنم ؟؟؟!!!

دانلود با حجم 441کیلو بایت (You can see links before reply)

Mezrab
Thursday 10 June 2010, 08:59 AM
صدای سه تارت یه جوریه؟پرده بندی ها به هم نریخته یا فقط از کوکه؟

ney_7band
Thursday 10 June 2010, 10:31 PM
به نظر من شما که بدون استاد کار کردید همین قطعه ای رو که در اوردین خیلی خوبه و با کمک کرفتن از یه استاد میتونین خیلی تو این ساز پیشرفت کنید در مورد این قطعه هم شما کوکتون مشکل داشته و شما باید کوک سازتون رو دو- سل - ر-ر میگرفتید . مشکل کوکتون وقتیبه سیم بم میزدید خیلی واضح بود . من توصیه میکنم اگه به این ساز علاقه دارین و می خواین توی این ساز پیشرفت کنین حتما جدی تر به این قضیه نگاه کنین وحتما پیش یه استاد خوب برای اموزش برید چون به نظر من اگه بخواین تو این مرحله بدون استاد برید جلو خیلی از تکنیکهای این ساز براتون بد جا میوفته و بعدا درست کردنشون خیلی مشکل میتونه باشه و همینطور کم کم از این ساز زده میشید.
امید وارم که موفق باشید

santoorist
Friday 11 June 2010, 03:59 AM
به نظر من شما که بدون استاد کار کردید همین قطعه ای رو که در اوردین خیلی خوبه و با کمک کرفتن از یه استاد میتونین خیلی تو این ساز پیشرفت کنید در مورد این قطعه هم شما کوکتون مشکل داشته و شما باید کوک سازتون رو دو- سل - ر-ر میگرفتید . مشکل کوکتون وقتیبه سیم بم میزدید خیلی واضح بود . من توصیه میکنم اگه به این ساز علاقه دارین و می خواین توی این ساز پیشرفت کنین حتما جدی تر به این قضیه نگاه کنین وحتما پیش یه استاد خوب برای اموزش برید چون به نظر من اگه بخواین تو این مرحله بدون استاد برید جلو خیلی از تکنیکهای این ساز براتون بد جا میوفته و بعدا درست کردنشون خیلی مشکل میتونه باشه و همینطور کم کم از این ساز زده میشید.
امید وارم که موفق باشید
سلام
در مورد کوک کاملا حق با شماست البته سیمهای دو و سل کوکش درسته و سیم سوم و بم هم من می بمل کوک کرده بودم که فکر می کردم باید همینطوری باشه حتما با ر هم امتحان میکنم .
خیلی ممنون که کار من رو گوش دادید و مثل کاهای قبلی اشکالات رو بهم یاد آور شدید.:9::9:

santoorist
Friday 11 June 2010, 04:03 AM
صدای سه تارت یه جوریه؟پرده بندی ها به هم نریخته یا فقط از کوکه؟
سلام مضراب خان
ممنون از اینکه قدم خود را رنجه می کنید وکار های پر عیب منو توی بخش سه تار هم تحمل میکند .
منظور از اینکه یک جوریه چه جوریه ؟ اگه منظورتو همون سیم بم باشه که آقای نی هفت بند هم بهش اشاره کردند من ا روی بی اطلاعی می بمل کوک کرده بودم و حتما اصلاح می کنم .

Faraz
Sunday 13 June 2010, 08:53 AM
سلام
همونجور که دوستان گفتند کوک سازتون خیلی داغونه!
ولی بعد از 7 ماه و بدون استاد همینم خوبه ولی اگه این 7 ماه رو پیش استاد میرفتید فکر کنم بیشتر پیشرفت میکردید
والانم پیشنهادم اینه که برای ادامه حتما پیش استاد برید.

santoorist
Sunday 13 June 2010, 01:39 PM
سلام
همونجور که دوستان گفتند کوک سازتون خیلی داغونه!
ولی بعد از 7 ماه و بدون استاد همینم خوبه ولی اگه این 7 ماه رو پیش استاد میرفتید فکر کنم بیشتر پیشرفت میکردید
والانم پیشنهادم اینه که برای ادامه حتما پیش استاد برید.
خیلی ممنون از شما
منظورتون چیه که کوک داغونه . من یک اهنگه استاد ذوالفنون رو گزاشتم با نرم افزار فرکانس هاشو در آوردم و ساز خودم رو با همون فرکانس ها کوک کردم . فقط همونجوری که آقای نی هفت بند گفتند سیم بم باید توی این آهنگ ر کوک می شده که من می بمل کوک کردم.:36: