PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک طرفداران شادمهر عقیلی

Leon
Saturday 28 April 2007, 09:46 AM
شادمهر عقيلي:نوازنده-اهنگساز-خواننده-شاعر وبازيگر.برتئوري موسيقي وسلفژ تسلط كامل دارد.وي در هفتم
بهمن ماه1357دريك خانواده شش نفري در تهران خيابان هاشمي متولد شد.سه برادر داشت كه دونفر از انهارا
از دست داد.از بچگي به نوازندگي علاقه داشت وبه قول خودش وقتي سازي را مي ديد دست وپاش شروع به لرزيد
مي كرد.وي تعريف مي كندكه روزي برادرم كيتار دوستش را به منزل ما اورد ودر بالاي طاقچه گذاشت وچون من
ان زمان فقط پنچ سالم بود وقدم به كيتار نمي رسيد كيتار افتاد وشكست.برادر بزرگتر شادمهركه مي بيند
اوبه ساز زدن علاقه دارد يك ساز اسباب بازي براي او مي خردواورا تشويق به يادگرفتن موسيقي مي كند.
اموزش موسيقي را شادمهر از سن شش سالگي اعاز كرد.شادمهر در سن هشت سالگي به خوبي ويلون مي نواخت.
اولين ساز تخصصي شادمهر سنتور مي باشدكه در نواختن اين ساز مهارت خاصي دارد كه توجه بسياري از اساتيد
اين ساز را به خود جلب كرد.
شادمهر در سن 14-15سالگي اهنگ سازي مي كرد البته نه به زيبايي حال.وي مي افزايد كه پدرم مخالف كار
من بود تا حدي كه در اتاق را مي بست كه صداي من را نشنودولي مادرم من را تشويق مي كردولي مشوق اصلي
من برادر بزرگم بود كه ساز به دست من داد.شادمهر نزديك به بيست سال ساز مي نوازدوبه قول خوش سازها
را با صورت تفريحي مي زنم.در سال 1376واردواحدموسيقي صدا وسيماشدودر انجا مشغول كار شد.اولين كار
شادمهر معبود نام داشت كه از شبكه اول شما پخش شد كه مورد استقبال بيش اندازه مردم شد كه در روز
چندين بار پخش مي شد.شادمهر جزئ اولين كساني بود كه موزيك پاپ را اجرائ كرد(بعداز انقلاب)اولين البوم
وي بهار من نام داشت كه بي كلام بود وفروش بسيار خوبي داشت كه هنوزبعد از خارج شدن او از ايران در
تلويزيون هاي جام جم ايران به عنوان موسيقي زير صدا استفاده مي شود.بعد از اين البوم البوم مسافر
را وارد بازار كردكه باعث انقلابي در موزيك ايران شد.مي گوين كه براي خريدن اين البوم در تهران در
جلوي نوارفروشي ها صف بسته مي شد.اين تحول تا حدي بود كه وقتي مردم از داخل نوارفروشي هاي ايران
اهنگ هاي شادمهر را شنيدند با حيرت به هم مي گفتند:مگرانقلاب ديگري شده؟
به عقيده بسياري واقعا انقلابي در موسيقي پاپ ايران ايجاد شده بود.روزنامه هاي غربي هم مقاله هاي در
مورداو نوشتند وشادمهر را سلاح جديد ايران براي مقابله با تهاجم فرهنگي غرب نهادند(گفته سايت بي بي
سي بخش فارسي زبان)بعد از البوم مسافر البوم دهاتي وارد بازار شد.تفاوت ان با اهنگ هاي معمول ان
موقع بسيار بارز بود. كه همين امر باعث دشمني بعضي از خوانندها با اوشد.البوم دهاتي به گفته خود
شادمهر نزديك به شيصدوهشتادميليون تومان فروش كرد.بعد از اين البوم بود كه ارشاد اسلامي با شادمهر سر
به مخالفت برداشت به گفته خود شادمهر انها با ستاره شدن مخالف بودند ومن ان زمان داشتم به يك ستاره
تبديل مي شدم.شادمهر عقيلي درسال هاي790و80دوفيلم به نام هاي پرپرواز به كارگرداني خسرومعصومي و
شب برهنه به كارگرداني سعيد سهيلي بازي كرد كه اين فيلم هار در سال هاي خودشان پرفروش ترين فيلم ها
بودند.اقاي سعيد سهيلي كارگردان بزرگ ايراني مي گويد اگر شادمهر اين حرفه را ادامه مي داد بي شك
يكي از بزرگترين بازيگران ايران مي شد.شادمهر مدت2سال براي گرفتن مجوزبراي البوم ادم وحوا منتظر
ماند وبعد از انكه از گرفتن مجوز نااميد شد ايران را به قصدكانادا ترگ گفت ودر انجا به فعاليت هاي
خود ادامه دادو با هنرمندان بزرگي چون مهستي-ستار-ليلافروهر-اندي و....كار كرد.اولين كنسرت شادمهر
در دبي يك قدمي ايران درمركز تجارت جهاني دبي به روي صحنه رفت.شادمهر مي گفت(من خوشحالم كه براي يكي
دوروز هم شده به وطنم نزديك مي شوم. با اينكه چند سالي بيشتر نيست ار ايران خارج شده ام ولي مي فهمم
كه وقتي خوانندگان به دبي مي ايند وروبروي ايرانيان از وطن امده مي ايستنداحساس غربت مي كنند)شادمهر
به عدد2علاقه داردو مي گويد:2عددخوبيه.بعد ازيكه يعني من دومم اين به من ياداوري مي كند كه در زندگي
هنريم هيچوقت مغرورنشم.اينكه براي عاشق شدن به دونفر احتياج است.
قابل ذكر است كه شادمهر عقيلي اولين خواننده ايراني بعد از انقلاب است كه وارد سينما شدو راه را براي
هنرمندان ديگر باز كرد.درحال حاضر وي در تورنتوي كانادامشغول به كار است وارتباط خودرا با وطن و
هوادارانش همچنان حفظ كرده است با ارزوي موفقيت براي شادمهر عزيز

Amir
Thursday 15 November 2007, 12:39 AM
دوستانی که به شادمهر عقیلی علاقه دارند لطفا در این تاپیک در موردش بحث کنند

kaka
Thursday 15 November 2007, 11:50 AM
بیوگرافی شادمهر عقیلی:

شادمهر عقیلی
گیتار زدن را از حرکات دست گیتاریست ها یاد گرفت - فوق لیسانس ازهنرستان موسیقی تا 24 سالگی به خواننده شدن فکر نمیکرد - بی علاقه به موسیقی اصیل و سنتی - اغلب ساعات روز را در اتاق کوچکش به تمرین موسیقی میپرداخت - برای تماشای کلیپ های خارجی بیتابی میکرد

متولد 1351/7/11 ملقب به سلطان پاپ - بچه خیابان هاشمی تهران - اصلیت طالقانی - فرزند آخر خانواده پدرش و برادرانش را در جنگ تحمیلی از دست داد - در شرایط سخت مالی بزرگ شد - گیتار زدن را از حرکات دست گیتاریست ها یاد گرفت - فوق لیسانس ازهنرستان موسیقی تا 24 سالگی به خواننده شدن فکر نمیکرد - بی علاقه به موسیقی اصیل و سنتی - اغلب ساعات روز را در اتاق کوچکش به تمرین موسیقی میپرداخت - برای تماشای کلیپ های خارجی بیتابی میکرد - رفت و آمد های مدام به صدا و سیما برای کار در تلویزیون در سالهای 72و73 اواسط سال 75 چند آهنگ غیر مجاز را در زیرزمین های کرج خواند - متنفر از تجملات " ویلون را خودش یاد گرفت و استاد سوت زدن هست ، حتی در استودیو - عشا ق بازی بهروز وثوقی - به افراد مختلف القاب مختلف می داد - هرگز حتی سیگار هم نکشیده ، همانگونه که دیدید شادمهر عقیلی در فیلم شب برهنه حتی سیگار دست گرفتن هم بلد نبود - رفاقت با جوانان سالم را دوست دارد - با قرض ارگ خرید - کم غذا و تحت تاثیر محبتهای مادرش - با دست مزد اولین کاستش ( بهار من ) یک پراید خرید - از هیچ غذایی بدش نمی آید - مردم برای خرید آلبوم مسافر او جلوی نوار فروشی ها صف میکشید ند ، که حتی به عده ای هم کاست نمیرسید چون خیلی ها چند تا چند تا این آلبوم را خریداری میکردند و تمام میشد - خودش را مدیون هیچ کس نمیداند جز مادرش و محمد تقی برادرش - همیشه پشیمان از امضای قرارداد با شرکت پیغام سحر - عاشق اتومبیل بی ام و بیشتر شعرهای او را نیلوفر لاری پور گفته است - الگوی گیتار : اردشیر فرح - شناگر ماهر- حساسیت بیش از حد نسبت به دندانهایش - دست به جیب برای دوستان طراز اول - کم حرف - در تهران پاتوق هیشگی نداشته - هر روز اگر گیتار تمرین نکند پکر میشود - زیاد دوست ندارد با کسی مصاحبه کند - روزی دویست هزار تومان درآمد با بت آموزش و نوازندگی گیتار و ویلن در تهران - هرگز حاضر نشد که در آلبوم هیچ خواننده ای هم صدایی کند - اختلاف شدید با محمد اصفهانی در تابستان 1379 - ما درش را میپرستد - یک پوستر را با سرمایه شخصی خودش به بازار فرستاد - چشمهایش نسبت به موسیقی سنتی روز به روز ضعیف و ضعیف تر شد - عاشق خرید کفش و بیزار از سیاست - بابت بازی و خونندگی در پرپرواز 10 میلیون تومان گرفت - نارضی از گریمش در فیلم شب برهنه" درشرایطی به کانادا رفت که مسولین داشتند به خاطر منافع خودشان او را از موزیک پاپ کشور پایین بیاورند ماهی یک بار به شمال میرفت - آرزو برگذاری کنسرت را در استادیوم آزادی داشت اما باز هم مسولین ارشاد - خواننده محبوب : ریکی مارتین - اهل شب نشینی و روزنامه خواندن نیست - استاد کوک کردن سنتور - بعد از سفرش به کانادا فیلم شب برهنه با شکست مالی بدی روبه رو شد - عاشق ماشین عوض کردن - به پیشنهاد ، دوستش برای راه اندازی فروشگاه جواب منفی داد - نه ازدواج کرده ، و نه به خواستگاری رفته - آلبوم آدم و حوا رو خیلی دوست دارد و این آلبوم در ایران هنوز توقیف هست - علاقه مند موسیقی ترکی - با چند خانواده در تورنتو دوست است - گرفتن تصدیق بین المللی در کانادا - آموزش خصوصی گیتار و ویلن در تورنتو - محبوب ترین چهره موزیک پاپ ایران در خارج از کشور - فقط در یک سر شماری کوچک شادمهر 20 میلیون هوا دار داشته - طرح کلیپهایش را خودش میدهد - خیالی نیست را بدون دست مزد خواند ولی برای آدم فروش دست مزد خوبی گرفت - یک استودیو خانگی در منزلش درست کرده و مستاجر هست ، البته فعلا - وبلاگ ها ویا سایت های تقلبی در مورد خودش را هیچ گاه تکذیب نکرده و میگوید که هیچ سایت و یا وبلاگی را خودش اداره نمیکند و اینها همه طرفدارانش هستند - قرار داد با 2 خواننده زن لس آنجلسی که برای آنها آهنگ سازی کند - و روزی 1 یا 2 بار با مادرش در ایران تلفنی صحبت میکند - قبل از عید سال 83 دست راستش شکست - در تدارک کنسرتهای بزرگ در کشورهای پر جمعیت ایرانی - هیچ گونه هد ف و یا قصد باز گشت ندارد

kaka
Thursday 15 November 2007, 11:51 AM
عکس های شادمهر

You can see links before reply

akanani
Monday 10 December 2007, 08:35 AM
هفتم بهمن ماه سال 1351 خورشیدی در شهر تهران ( خیابان جیحون ) متولد شد . او در یک خانواده شش نفره بدنیا آمد. فرزند آخر خانواده است. دو برادرش به شهادت رسیده اند. پدرش در دوران نوجوانی شادمهر به دلیل سرطان در گذشت از کودکی با دیدن سازهای موسیقی به این رشته هنری علاقه مند شداز همان آغاز فعالیت موسیقی ، عشق و علاقه خاصی به نوازندگی و ساخت آهنگ داشت و زیاد به سمت و سوی خوانندگی نمی رفت. بعد از اتمام مقطع راهنمایی به هنرستان موسیقی رفت.سال 1376 از هنرستان موسیقی به اتفاق یک گروه به واحد موسیقی صدا و سیما رفت. فواد حجازی هم جزو آن گروه بود. در همانجا بود که با خشایار اعتمادی و علیرضا عصار آشنا شد. اولین کار شادمهر با صدای خودش معبود نام داشت که در زمان خود بارها از شبکه های ایران پخش شد . کارهای دیگر شادمهر که در ایران ارائه شد هرکدام در زمان خود رکورد شکن بودند. خودش تا زمانی که از ایران برود از میان ترانه هایی که خوانده بود، " هزار و یک شب" ، "یاس" ، و "دلخوشی" رابیشتر دوست داشت. در حال حاضر محبوب ترین خواننده موسیقی پاپ است، بعد از انقلاب اولین خواننده ای بود که در سینما هم به عنوان بازیگر حضور پیدا کرد . معتقد بود بازیگری کار دشواری نیست. هرگز در عرصه ی موسیقی از استادی بهره نگرفت و خودش صاحب سبک بود. مادرش را خیلی دوست دارد و در آلبوم آدم و حوا شعری برای او سروده با نام (یه لقمه نون) ... اهل دود و دم نیست و سیگار هم نمی کشد. اردیبهشت سال 1380 ایران را به کانادا ترک کرد. بعد از رفتنش شایعات زیادی درباره او گرفته شد از جمله اینکه زندانی شده، به بیماری روانی دچار گشته و ... ولی همه ی اینها شایعه ای بیش نبود. میگوید دلش برای ایران خیلی تنگ شده. عرشیا یکی دوسال پیش آلبومی به بازار عرضه کرد به نام بهونه که شادمهر هم در آن خوانده بود، ولی شادمهر آن ترانه ها را در ایران برای عرشیا اتود زده بود و عرشیا از این فرصت استفاده کرده و برای شهرت خود این کاست رو به طور مشترک به بازار عرضه کرد. شادمهر وقتی در ایران بود آلبومی ساخت به نام آدم و حوا که هیچ گاه مجوز نگرفت و بالاخره... شادمهر پس از بی مهری های فراوان از سوی وزارت ارشاد و شورای موسیقی و به دنبال مجوز نگرفتن آلبوم آدم و حوا و همچنین ممنوع الصدا و تصویر شدن علی رقم میل باطنی اش تصمیم به ترک وطن گرفت تا ادامه ی زندگی موسیقیایی خود را در آنسوی آبها تجربه کند به همین منظور به کشور کانادا ( شهر تورنتو ) مهاجرت کرد تا در آنجا ادامه ی فعالیت های هنری خود را دنبال کند ما حصل چهار سال اقامت در کانادا سه آلبوم خیالی نیست , آدم فروش , پاپ کرن است که با استقبال بی نظیر ایرانیان در داخل ایرا سراسر جهان مواجه شد هم اکنون شادمهر در خارج از کشور به موفقیت های چشم گیری نایل امده و برای بیشتر خوانندگان و هنرمندان خارج از کشور آهنگسازی - تنظیم و نوازندگی می کند و کنسرت هایی در شهرهای مختلف جهان با هنرنمایی او برگزار می شود . همچنین شادمهر هیچ گاه دوست نداشته به لس آنجلس برود و به قول خودش روش "دوری و دوستی" را در پیش گرفته که تا به حال هم باعث پیشرفت رو به جلو برای وی بوده است

Leon
Monday 10 December 2007, 10:17 AM
پشت صحنه کنسرت شادمهر خيلی شلوغ بود و همه صف بسته بودن که با شادمهر عکس بگيرن. حتی يه دختر خانمی خيلی احساساتی شد و تا شادمهر رو ديد زد زير گريه و گفت: شادمهر ، بوی ايران رو می دی ! بالاخره تونستيم در رو فشار بديم ، همه رو بيرون کنيم و با شادمهر در کنار گيتار جديدش يه گپی بزنيم:

بهزاد : شادمهر ، تنظيم آهنگ هات برای کنسرت حرف نداشت و خيلی با حال بود . آهنگ "محال" هم بدون شک يکی از آهنگ های تک آلبوم جديدته چون تماشاچي ها ازت خواستن که دو بار اجراش کنی.

شادمهر : فکر می کنم آهنگی باشه که مردم دوست داشته باشن و باهاش خاطره ساختن .

امشب هم کارهای خيلی جالبی کردی. با ويلن صداهای عجيبی درآوردی مثل اسب و بلبل! و يک گيتار با نقش نظامی دستت بود که برنامه رو با اون شروع کردی.

اتفاقآ اين گيتاره رو شانسی پيدا کردم و اين مدل ارتشی استاندارد خودشه ، امشب بخاطر تنظيم های مخصوصی که آماده کرده بوديم آهنگ "خيالی نيست" رو با گيتار اجرا کردم ، با همين گيتار الکترونيک جديدم .

تنظيم های امشب با تنظيم های آلبوم هات فرق داشت؟

آهنگها رو با کامپيوتر و با سازهای زنده اجرا کرديم ، بنابراين صداهای تازه و ملودی های تازه استفاده کرديم .

الان بيشتر از يک سال از کنسرت دوبی می گذره ، يادت مياد ؟

اولين کنسرت ، تقريبآ يک سال و شش ماه پيش بود.

يادمه اولين بار که کنسرت داشتی ، روی صحنه مطمئن نبودی و می گفتی که کار توی استوديوت خيلی بهتره ، ولی الان می بينم که از صحنه جدا نخواهی شد .

به هر صورت تمام آدم هايی که خارج از کشور هستند ، برای اينکه بتونن خودشون رو زنده نگه دارن مجبورن کارشون رو درست انجام بدن و در خارج از کشور صحنه خيلی مهمه و بايد دائمآ با تنظيم های جديد و اجراهای نو نشون داد که هم علاقه به کارت داری و هم تواناییشو داری .

از آلبوم جديدت ( آغوش ) يه ويديو کليپ دادی بيرون که فوراً آهنگش روی اينترنت پخش شد. ميخوام بدونم نظرت در اين مورد چيه ؟

نمی تونم بگم که از روی قصد اين آهنگها رو کپی می کنن که سرمايه گذار من رو اذيت کنن . فکر ميکنم که فقط از روی عشقه . من خودمم اگر يه کاری رو دوست داشته باشم ميخوام همش اون رو گوش کنم . ولی خوب بهتره که اين کار رو نکنن چون ديگه سرمايه گذار امکان فروش آلبوم رو پيدا نمی کنه .

ما خيلی منتظر آلبوم جديدت هستيم . همه هی گفتن دير شد زود شد . حدس ميزنی کی اين آلبوم بيرون بياد ؟

الان فکر ميکنم که ديگه همه کارهاش تموم شده و بزودی در دبی برای اولين بار بيرون خواهد اومد و بعد در سراسر دنيا .

عکس روی جلد هم که عوض شد چون بعد از اين که عکس روی جلدت رو بی بی سی روی اينترنت گذاشت ، فوری چند آهنگ جديد و قديمتو که همه جا هست با اين عکس رو جلد بيرون دادن و خيلی ها رو گول زدن !

بله از بس که اين داستان پرتلاطم هست !

از آلبوم " آدم فروش" دو سال می گذره ، درسته؟

آره ، فکر کنم دو سال گذشت .
البته در اين مدت با خوانندگان ديگه مثل خانم مهستی و آقای ستار کار کردم و با يه خواننده جديد زن هم دارم کار می کنم که هنوز اسم ايشون محفوظ بماند .
من فکر می کنم که موسيقی پاپ ايرانی خواننده زن خيلی کم داره و بايد اين خواننده ها رو حمايت و تشويق کرد تا يک تعادلی بين خواننده های زن و مرد ايرانی به وجود بياد .

شادمهر همونطور که گفتم يه گيتار جديد داشت با نقش نظامی که باهاش آهنگ خيالی نيست رو زد و واقعاً نشون داد که در نواختن گيتار هم چيره دسته .
با ويلونی برنامه اجرا کرد که بدنه اش به شکل حرف S‏ انگليسی بود و حتی شگردهای صدايی باهاش اجرا کرد که مردم خيلی براش دست زدن . شادمهر به زودی در يک پروژه بزرگ موسيقی ( با سازهای کلاسيک خارجی ) شرکت خواهد کرد که در ماه های آينده شما رو ازش باخبر می کنيم.

Leon
Friday 1 February 2008, 04:06 PM
کنسرت شادمهر و بیژن مرتضوی+میکس کارهای شادمهر+هدیه گیتار مشکی معروف شادمهر به شاهد سالمی

S H A D M E H R A G H I L I
&
B I J A N M O R T A Z A V I
Live in Concert in
" New York "
Sat Julay 28
(516) 902-8276

همانطور که قبلا هم اعلام کرده بودیم بالاخره ۲ هنرمند موزیک ایران شادمهر عقیلی و بیژن مرتضوی در کنار هم در نیویورک کنسرتی بی نظیر خواهند داشت که باید منتظر هنرنمایی این ۲ ویالونیست جهانی !!!در کنار هم باشیم هر کی این کنسرت رو نبینه نصف عمرش هدر رفته
!!تیزر تبلیغاتی این کنسرت رو میتونید برای اولین بار از اینجا دانلود کنید

[Download Tizer | New York | Shadmehr--Bijan | Size : 2.87 MB ] (You can see links before reply)
شادمهر بار دیگر معرفت و انسانیت خود رو با حضور در مراسم یادبود مادر معین به همگان ثابت کرد و بعضی شایعات در مورد او و معین رو اثبات کرد که حقیقت نداشته است

و رمیکس دوست خوبم دی جی آریان از آلمان كه از آهنگهای شادمهرو باهم ميكس كرده که برای ما فرستادند که توصیه میکنم حتما دانلود کنید

[Remix Shadmehr Song | Dj Aryan | Size: 6.55 MB ] (You can see links before reply)

در ضمن يك مژده براي هواداران شادمهر در ايران كه سايت شادمهرفنز آلبوم پاپ كرن رو به صورت اورجينال در اخيار شما عزيزان قرار خواهد داد براي كسب اطلاعات بيشتر به اين سايت (You can see links before reply) مراجعه كنيد.

عکس های جدید کنسرت نیویورک+اجرا بیژن و شادمهر با هم:

عکس ها : 1 (You can see links before reply) - 2 (You can see links before reply) - 3 (You can see links before reply) - 4 (You can see links before reply)

عکس هایی از این کنسرت به دست من رسیده که میتونید از لینک های زیر دریافت کنید

سرور اول :
عکس ها : 1 (You can see links before reply) - 2 (You can see links before reply) - 3 (You can see links before reply) - 4 (You can see links before reply) - 5 (You can see links before reply) - 6 (You can see links before reply) - 7 (You can see links before reply) - 8 (You can see links before reply) - 9 (You can see links before reply) - 10 (You can see links before reply) - 11 (You can see links before reply) - 12 (You can see links before reply)

سرور دوم :

عکس ها :1 (You can see links before reply) - 2 (You can see links before reply) - 3 (You can see links before reply) - 4 (You can see links before reply) - 5 (You can see links before reply) - 6 (You can see links before reply) - 7 (You can see links before reply) - 8 (You can see links before reply) - 9 (You can see links before reply) - 10 (You can see links before reply) - 11 (You can see links before reply) - 12 (You can see links before reply)

کنسرت نیویورک شادمهر و بیژن مرتضوی که سالن محل برگزاری سولد اوت شده بود با اجرای بینظیر ۲ موسیقیدان مطرح کشور به پایان رسید
در این کنسرت شادمهر و بیژن مرتضوی با هم به نواختن ویلون پرداختند و حضار داخل سالن رو به هنر خودشون جلب کرده بودند.

.................................

دو ویدئو جدید از کنسرت نیویورک:

اجرای ۲ نفره شادمهر و بیژن مرتضوی
سرور اول
[Download Video Concert | Shadmehr & Bijan | Size: 4.22 MB | Format: WMV ] (You can see links before reply)

سرور دوم

[Download Video Concert | Shadmehr & Bijan | Size: 4.22 MB | Format: WMV ] (You can see links before reply)

shadmehr-aghili.tk

Leon
Saturday 26 April 2008, 12:46 PM
آرشیو کامل آلبوم های شادمهر عقیلی

نغمه های مشرقی (بی کلام)
شادمهر عقیلی - نغمه های مشرقی (You can see links before reply)
نغمه های شرقی (بی کلام)
شادمهر عقیلی - نغمه های شرقی (You can see links before reply)
بهاران (بهار من) [بی کلام]
شادمهر عقیلی - بهاران (You can see links before reply)
مسافر
شادمهر عقیلی - مسافر (You can see links before reply)
دهاتی
شادمهر عقیلی - دهاتی (You can see links before reply)
پر پرواز
شادمهر عقیلی - پر پرواز (You can see links before reply)
آدم و هوا
شادمهر عقیلی - آدم و هوا (You can see links before reply)
خیالی نیست
شادمهر عقیلی - خیالی نیست (You can see links before reply)
آدم فروش
شادمهر عقیلی - آدم فروش (You can see links before reply)
پاپ کرن
شادمهر عقیلی - پاپ کرن (You can see links before reply)

01 - Sabab [24Kps] (You can see links before reply) [128Kps] (You can see links before reply)

02 - Residi [24Kps] (You can see links before reply) [128Kps] (You can see links before reply)

03 - Mashkook [24Kps] (You can see links before reply) [128Kps] (You can see links before reply)

04 - Yekari Kon [24Kps] (You can see links before reply) [128Kps] (You can see links before reply)

05 - Boghz [24Kps] (You can see links before reply) [128Kps] (You can see links before reply)

06 - Bia [24Kps] (You can see links before reply) [128Kps] (You can see links before reply)

07 - Tane To [24Kps] (You can see links before reply) [128Kps] (You can see links before reply)

Rudiment
Sunday 14 September 2008, 01:01 PM
اهنگ خیالی نیست و zhina رو می خوام

Leon
Sunday 14 September 2008, 01:21 PM
اهنگ خیالی نیست و zhina رو می خوام

دوست من،از اين به بعد در خواست های آهنگ های ايرانی را در تاپيک زير عنوان کنيد.با تشکر.

درخواست موسیقی ایرانی (You can see links before reply)

------------------------------------------------------------------------

خيالی نيست!

You can see links before reply (You can see links before reply)

Zhina!

You can see links before reply (You can see links before reply)

schadmehr
Saturday 23 January 2010, 01:36 AM
شادمهر یعنی زندگی،زندگی یعنی "عادت"، عادت یعنی "تقدیر" و تقدیر یعنی "ترس"...
عاشقانه شادمهرو میپرستم و با اطمینان میگم خودشم خودشو به اندازه ای که من عاشقشم دوست نداره(سوء تفاوت(!) نشه من پسرم!!!)
پس چرا هیچکی نتی از شادمهر نمیذاره

shahram_t
Monday 8 February 2010, 07:10 PM
شادمهر یعنی زندگی،زندگی یعنی "عادت"، عادت یعنی "تقدیر" و تقدیر یعنی "ترس"...
عاشقانه شادمهرو میپرستم و با اطمینان میگم خودشم خودشو به اندازه ای که من عاشقشم دوست نداره(سوء تفاوت(!) نشه من پسرم!!!)
پس چرا هیچکی نتی از شادمهر نمیذاره

سلام به همه عاشقان شادمهر.

آقا من هم یه پا اسیر شادمهرم. به قول schadmehr جان:

"خود شادمهر هم خودشو به اندازه ای که من دوستش دارم دوست نداره."

من پیشنهاد می کنم یه تاپیک فقط برای نت های استاد شادمهر عقیلی درست کنیم تا هر کی نت های شادمهر رو داره بزاره اونجا تا همه استفاده کنند.

:guitarplay5::21ox66r::piano:

Mehdi_violin
Thursday 29 April 2010, 01:47 PM
هر نتي ازشادمهردارين بذارين ممنون

mansoor.violin
Friday 2 July 2010, 12:13 PM
سلام یه تاپیک جدیدا باز کردیم با کمک دوستان که نت های شادمهر رو توش بذاریم
خب فقط با گفتن این که عاشقه شادمهریم که نمیشه عشق رو اثبات کرد باید نشون بدیم
من چند تا نت از استاد شادمهر دارم میذارم همه استفاده کنن شما هم اگه نت هاشو دارین بذارین تو این تاپیک که همش ی جا جمع بشه.
ممنون

آدرس تاپیک نت های شادمهر:
:22:
کی نت تمام آهنگای شادمهر رو می خواد؟ (You can see links before reply)

sorena67
Friday 16 July 2010, 02:38 PM
سلام دوستان عاشق شادمهر
من هم شادمهرودوست دارم ولی فقط در حیطه ی کاری موسیقی
از بدترین کاراشم بیشترین لذت و می برم!
ولی نباید بیش از حد غلو کرد
مثلا اینکه شاعره!!!
یه شعر گفته که اونم شیلاس.....همی ای ای ای ای نو بس

sorena67
Friday 16 July 2010, 02:43 PM
شاید این کار مسخره باشه ولی من اواز کار می کنم
و برای اینکه ببینم صدام در چه حدده یک ایدی یاهو
shadmehr.sorena@yahoo
درست کردم و در بعضی روم ها برای تبلیغ شادمهر اهنگاشو زنده اجرا می کنم
که در بیشتر مواقع مورد استقبال واقع شده( تعریف از خود نباشه) ولی خب بعضی ها به خاطره
دشمنی با شادمهر چه چیزا که نمی گن به من!!
خوشحال می شم مرا در این راه یاری کنید!!!!
شاید شادمهری بهتر در راه باشد!!!!

kiana.violin
Thursday 16 September 2010, 08:52 PM
سلام
خوشحالم که چنین تاپیکی در این انجمن وجود داره.
دوستان من از بچگی با آهنگای شادمهر عزیز بزرگ شدم.
آثار شادمهر جزئی از وجود من شده و کاملا" با روحم آمیخته ست.
شاید باورتون نشه اما وقتی که شادمهر برای خانم مهستی آهنگسازی کرده بود، راستش من اطلاعی نداشتم چون آثار خانم مهستی رو پیگیری نمیکردم.ولی وقتی یه روز اتفاقی آلبوم از خدا خواسته رو شنیدم، حس عجیبی بهم دست داد.کاملا" احساس میکردم که شادمهر توی این آثار نقش داشته و وقتی که تحقیق کردم متوجه شدم که حسم درست بوده و شادمهر عزیزم برای ایشون آهنگسازی کرده.

دوستان من شادمهر رو تنها به عنوان یک هنرمند(نوازنده و خواننده) قبول ندارم. از دید من شادمهر یک اسطوره ی تکرار ناپذیر در تاریخ موسیقی هست.
من خودم رو خیلی انسان خوشبختی میدونم چون دارم در دوره ای زندگی میکنم که شادمهر عزیز زندگی میکنه.

kiana.violin
Thursday 16 September 2010, 08:57 PM
دوستان میخوام نوشته ای رو برای شما بذارم که چند سال پیش توسط برادر عزیزم محمد ، در مورد شادمهر نوشته شده.(کلا" ما خانواده ای شادمهری هستیم)
موضوع نوشته اینه: شادمهر مردی برای تمام فصول زندگی شما
امیدوارم که شما هم لذت ببرید.
این شما و این هم نوشته ی محمد:
همونطور که میدونید انسان ها در موقعیت های مختلف با توجه به شرایط زندگیشون احساس های متفاوتی نسب به قضایا و برداشت مختلفی نسبت به حوادث اطرافشون میکنند
و مسلما در این شرایط موسیقی به کمک انسان میاد
به خصوص برای ما ایرانی ها
و ما با توجه به مودی که در اون لحظه هستیم میتونیم با یک سری از آهنگ ها ارتباط خاصی پیدا کنیم و به نوعی خودمون رو با اون آهنگ همراه کنیم و اوج لذت رو از اون ترانه ببریم
شرایطی که شاید در دوران های مختلف برای همه یکسان نباشه
و جالب اینه ما شادمهری ها برای پیدا کردن موسیقی مورد نظرمون در شرایط مختلف زندگیمون لازم نیست بگردیم تو سبک ها و آرتیست های مختلف تا موسیقی مورد نظرمون رو پیدا کنیم
شادمهر از بس آهنگ های متفاوت به ما هدیه داده که بتونیم از همین آهنگ ها . موسیقی ای رو پیدا کنیم که بتونه ما رو در اون شرایط خاص ارضاکنه
چند تا مثال ساده
مثلا وقتی تازه عاشق میشیم . تو اون زمان های پر از دلواپسی . ترس از عشق یک طرفه ی ما . ترس از دست دادن عشقمون و به عبارتی در بهار
وقتی که به عشقمون میرسیم , برای لحظه های با هم بودنمان , برای ترس از روزهای جدایی و برای تابستان گرم عشق در زندگیمون باز هم شادمهر به ما آهنگ هایی مثل آدم و حوا و آتیش بازی رو هدیه میده
برای روزهایی که با اینکه فردی رو که میخواستیم در کنارمون هست ولی میدونیم این با هم بودن بی فایده است که در واقع این لحظات , لحظات پاییزی
و برای زمستان زندگیمون . برای فصلی سرد و غمگین . برای اون خوندن . برای کسی که دیگه رفته و برای کسی که هنوز دوستش داریم ولی اون که . . . , برای کسی که حالا فقط دنبال انتقام از اون هستیم شادمهر تا دلتون بخواد آهنگ برای شما به ارمغان آروده آهنگ هایی مثل روح سبز . علامت سوال . ژینا . باور . آدم فروش . اشک من . دل دیوونه . بی تو . آغوش . سبب . یه کاری کن . بیا رو هدیه میده
و وقتی میخواهید اونو فراموش کنید . میخواهید برید سراغ یکی دیگه و یک آغاز دیگه میتونید خودتون رو با آهنگ هایی مثل خیالی نیست . عمرا . اونه اونه . پاپکرن و محال خالی کنید

و برای کلی از موقعیت های خاص تو زندگیتون
مثلا برای رفتن کلاب ( برای ما ایرانی ها ماشینمون ) با آهنگ هایی مثل انگیزه . بیا اینجا . میخواستمت . بیا و غیره حال کنید
برای وقتی که میخواهید تریپ با کلاس بزنید : رسیدی و بغض
و هزاران مورد دیگه که برای هر شخص متفاوته و میتونه دید خودش رو به آهنگ مورد نظرش داشته باشه
ولی ناراحت نباشید . در هر شرایطی که باشید شادمهر هم همراه شماست
و اگه دقت کرده باشید کسانی که طرفدار خواننده های دیگه هستن معمولا به جز اون خواننده آهنگ های دیگه هم گوش میکنن چون خواننده سبک آهنگ هاشون شبیه به هم هست و فرد نمیتونه همیشه آهنگ های اون خواننده رو گوش بده و در بعضی شرایط باید بره سراغ افراد دیگه
و اگه دقت کنید میبینید بیش از 90 درصد کسانی که طرفدار شادمهر هستند نیازی در خودشون نمیبینند که برن یه خواننده دیگه هم گوش بدن
البته نه اینکه ما شادمهری ها آهنگ های دیگه گوش نکینیم
گوش میکنیم
اما باز برمیگردیم سراغ شادمهر
چون در هر فضایی که اون خواننده بخونه به قول یارو گفتنی اون فضا رو شادمهر کهنه کرده

شادمهر در تمام لحظات همدم ماست

KingOFPop
Thursday 16 September 2010, 09:08 PM
ایول تایپک اتحاد بروبچه های شادمهری :am

منم واسه شروع کار فول ارشیوه شادمهرو میذارم که بابت این کار باید از دوست خوبم محسن قریشی مدیر ادم فروش سابق و شادمهرماندگار فعلی تشکر کنم:

تک آهنگهای رسمی و غیر رسمی :

Info : Album : Single | HQ | Format : MP3 |

Download Full Album | Size : 71MB | Direct Link (You can see links before reply) | | Media Fire Link |

Chardash-Official- | Direct Link (You can see links before reply) |

Aadat-Official- | Direct Link (You can see links before reply) |

Azadi V1-Official- | Direct Link (You can see links before reply) |

Azadi V2-Official | Direct Link (You can see links before reply) |

Dame Nefrin | Direct Link (You can see links before reply) |

Zhina - Instrumental-Un Official | Direct Link (You can see links before reply) |

Khiali Nist - Instrumental-Un Official- | Direct Link (You can see links before reply) |

Saze Shekasteh - Un-Official | Direct Link (You can see links before reply) |

Del Shekasteh - Un-Officia | Direct Link (You can see links before reply) |

Baziche - Un-Officia | Direct Link (You can see links before reply) |

Smooth Criminal - Live Concert | Direct Link (You can see links before reply) |

Azizam - LIve Concert | Direct Link (You can see links before reply) |

Gole Goldoon - Live Concert | Direct Link (You can see links before reply) |

Tane To - Version Piano - Un-Officia | Direct link (You can see links before reply) |

Ye Kari kon - Version Piano | Direct Link (You can see links before reply) |

Dadashi - Un-Official | Direct Link (You can see links before reply) |

Khaili Nist - Toro Injoori MIkham - Giutra Version - Un- Official | Direct Link (You can see links before reply) |

Intrumental - Vialon - Un-Official | Direct Link (You can see links before reply) |

Az Khoda Khaste - CF - Un-Official | Direct Link (You can see links before reply) |

Exclusive By You can see links before reply (You can see links before reply)

آلبومهای غیر رسمی :

Info : Album : Sham-e-Ghariban | HQ | Format : MP3 |

Download Full Album | Size : 30MB | Direct Link (You can see links before reply) | | Media Fire Link |
01 Fariba V1 | Direct Link (You can see links before reply) | Media Fire (You can see links before reply) |

02 Asheghe Sheida | Direct Link (You can see links before reply) | Media Fire Link (You can see links before reply) |

03 Zemestoon V1 | Direct Link (You can see links before reply) | Media Fire Link (You can see links before reply) |

04 Kereshmeh - Instrumental | Direct Link (You can see links before reply) | Media Fire Link (You can see links before reply) |

05 Penhoon | Direct Link (You can see links before reply) | Media Fire Link (You can see links before reply) |

06 Khanoom Khanooma | Direct Link (You can see links before reply) | Media Fire Link (You can see links before reply) |

07 Sham-e-Ghariban | Direct Link (You can see links before reply) | Media Fire Link (You can see links before reply) |

08 Solo Vahshi V1 | Direct Link (You can see links before reply) | Media Fire Link (You can see links before reply) |

آهنگ آسمونی با 2 کیفیت قرار داده شده که پیشنهاد میکنم هر 2 کیفیت رو دریافت نمایید.

Info : Album : Fariba | HQ | Format : MP3 |

Download Full Album | Size : 33MB | Direct Link (You can see links before reply) | | Media Fire Link |

01 Fariba | Direct Link (You can see links before reply) | Mediafire Link (You can see links before reply) |

02 Asemooni | Direct Link (You can see links before reply) | Mediafire Link (You can see links before reply) |

02 Asemooni - HQ | Direct Link (You can see links before reply) | Mediafire Link |

03 Zendegi | Direct Link (You can see links before reply) | Mediafire Link (You can see links before reply) |

04 I Love You | Direct Link (You can see links before reply) | Mediafire Link (You can see links before reply) |

05 Shirin | Direct Link (You can see links before reply) | Mediafire Link (You can see links before reply) |

06 Baz Begam Ya Base | Direct Link (You can see links before reply) | Mediafire Link (You can see links before reply) |

07 Avalin Ghese Bi Ketab | Direct Link (You can see links before reply) | Mediafire Link (You can see links before reply) |

08 Vaghti Nisti | Direct Link (You can see links before reply) | Mediafire Link (You can see links before reply) |

Info : Album : Adam -O- Havaa | HQ | Format : MP3 |

Download Full Album | Size : 54MB | Direct Link (You can see links before reply) | Media Fire Link |

01 Aadam - o - Havva | Direct Link (You can see links before reply) | Media Fire Link (You can see links before reply) |

02 Tardid | Direct Link (You can see links before reply) | Media Fire Link (You can see links before reply) |

03 Lahzeye Shoom ( Mikham beram ) | Direct Link (You can see links before reply) | Media Fire Link (You can see links before reply) |

04 Mano To | Direct Link (You can see links before reply) | Media Fire Link (You can see links before reply) |

05 Nazanin | Direct Link (You can see links before reply) | Media Fire Link (You can see links before reply) |

06 Bi To Hargez | Direct Link (You can see links before reply) | Media Fire Link (You can see links before reply) |

07 Ghabe Panjereh | Direct Link (You can see links before reply) | Media Fire Link (You can see links before reply) |

08 Madar | Direct Link (You can see links before reply) | Media Fire Link (You can see links before reply) |

09 Setareh | Direct Link (You can see links before reply) | Media Fire Link (You can see links before reply) |

10 Dele Man Toro Mikhad - V1 | Direct Link (You can see links before reply) | Media Fire Link (You can see links before reply) |

11 Zemestoon | Direct Link (You can see links before reply) | Media Fire Link (You can see links before reply) |

12 Dokhtare Atish Pare | Direct Link (You can see links before reply) | Media Fire Link (You can see links before reply) |

13 Dele Man Toro Mikhad - V2 | Direct Link (You can see links before reply) | Media Fire Link (You can see links before reply) |

Info : Album : Doori Va Pashimani | HQ | Format : MP3 |

Download Full Album | Size : 19MB | Direct Link (You can see links before reply) | | Media Fire Link |

01 Mesle Baroon | Direct Link (You can see links before reply) | | Media Fire Link (You can see links before reply) |

02 Darde Ensan | Direct link (You can see links before reply) | | Media Fire Link (You can see links before reply) |

03 Marham | Direct link (You can see links before reply) | | Media Fire Link (You can see links before reply) |

04 Bar man Betab | Direct Link (You can see links before reply) | | Media Fire Link (You can see links before reply) |

05 Nadaram Barge Gol taghat | Direct link (You can see links before reply) | | Media Fire Link (You can see links before reply) |

06 Shab Bekheir | Direct Link (You can see links before reply) | | Media Fire Link (You can see links before reply) |

07 Rage Khab | Direct Link (You can see links before reply) | | Media Fire Link (You can see links before reply) |

Info : Album : Talafy | HQ | Format : MP3 |

Download Full Album | Size : 38MB | Direct Link (You can see links before reply) | | Media Fire Link |

01 Age Hanooz | Direct link (You can see links before reply) | Media Fire Link (You can see links before reply) |

02 Ghabile | Direct link (You can see links before reply) | Media Fire Link (You can see links before reply)|

03 Vaghti Toro Shenakhtam | Direct link (You can see links before reply) | | Media Fire Link (You can see links before reply) |

04 Ashke Bi Kasi | Direct Link (You can see links before reply) | Media Fire Link (You can see links before reply) |

05 Setareh - V2 | Direct Link (You can see links before reply) | Media Fire Link (You can see links before reply) |

06 Setareh - Clubremix | Direct link (You can see links before reply) | Media Fire Link (You can see links before reply) |

07 Shabe Berahneh - Original | Direct Link (You can see links before reply) | Media Fire Link (You can see links before reply) |

08 Instrumental | Direct Link (You can see links before reply) | Media Fire Link (You can see links before reply) |

ِDownload Cover : Cover 1 (You can see links before reply) - Cover 2 (You can see links before reply)

Info : Album : Sabab | HQ | Format : MP3 |

Download Full Album | Size : ?MB | Direct Link (You can see links before reply) | | Media Fire Link |

01 Sabab | Direct Link (You can see links before reply) | Media Fire Link (You can see links before reply) |

02 Residi | Direct Link (You can see links before reply) | Media Fire Link (You can see links before reply) |

03 Mashkook | Direct Link (You can see links before reply) | Media Fire Link (You can see links before reply) |

04 Ye Kari Kon | Direct Link (You can see links before reply) | Media Fire Link (You can see links before reply) |

05 Boghz | Direct Link (You can see links before reply) | Media Fire Link (You can see links before reply) |

06 Bia | Direct Link (You can see links before reply) | Media Fire Link (You can see links before reply) |

07 Tane To | Direct Link (You can see links before reply) | Media Fire Link (You can see links before reply) |

Download Cover (You can see links before reply)

البومهای مشترک و البومهای رسمی حذف شدن کسی خواست بره اورجینال بخره:24::21:

Arash-hadian
Thursday 16 September 2010, 09:38 PM
دوست عزیز پس حق کپی رایت و حمایت از هنرمندامون با دانلود نکردن کاراشون چی ؟؟؟؟

KingOFPop
Friday 17 September 2010, 11:02 AM
دوست عزیز پس حق کپی رایت و حمایت از هنرمندامون با دانلود نکردن کاراشون چی ؟؟؟؟

حرفت درست ولی کپی رایت؟:39:
الان؟ :28:
شادمهر اونوره ما اینور! :17:
مثلا بریم اورجینال بخریم پولش تو جیب کی میره؟شادمهر؟ :44:
من خودم دیروز با یکی از دوستام تهرانو زیرو کردیم تونستیم چنتا از البومای اورجینالشو گیر بیارم الان دیگه این البوما جایی گیر نمیاد منم این اهنگها رو صرفا برای هوادارن شادمهر گذاشتم منم خودم هواداره شادمهرم و فکر نمیکنم با این کار شادمهر ناراحت باشه شاید خوشحالم بشه!!!!!! چون اینا مثه این خواننده های داخل کشور فقط با فروش البوماشون پول در نمیارن این پول فروش این البوما برای اینا چیزی نیست

schadmehr
Friday 17 September 2010, 11:28 AM
حرفت درست ولی کپی رایت؟:39:
الان؟ :28:
شادمهر اونوره ما اینور! :17:
مثلا بریم اورجینال بخریم پولش تو جیب کی میره؟شادمهر؟ :44:
من خودم دیروز با یکی از دوستام تهرانو زیرو کردیم تونستیم چنتا از البومای اورجینالشو گیر بیارم الان دیگه این البوما جایی گیر نمیاد منم این اهنگها رو صرفا برای هوادارن شادمهر گذاشتم منم خودم هواداره شادمهرم و فکر نمیکنم با این کار شادمهر ناراحت باشه شاید خوشحالم بشه!!!!!! چون اینا مثه این خواننده های داخل کشور فقط با فروش البوماشون پول در نمیارن این پول فروش این البوما برای اینا چیزی نیست

100% تایید.
من که شخصا آلبومای مجازشو(با اینکه کرج زندگی میکنم،رفتم تهران و زیرو رو کردم) اورجینال گرفتم.
ولی حالا که به قول king of pop ما اینوریم و شادمهر اونور نباید آهنگای شادمهر و با بالاترین کیفیت گوش بدم؟!
مرسی ایمان جون.
:21ox66r::violinplay3:

blackover
Friday 17 September 2010, 12:34 PM
یک کلام : دیوونشم

ghazal_violonist
Friday 17 September 2010, 02:33 PM
منم عاشق شادمهرم همدم همه ی لحظات زندگیمه واقعا برای هر شرایطی که داشته باشی شادمهر آهنگ داره برای شادی برای غم برای تشویشو نگرانی و ...

KingOFPop
Friday 17 September 2010, 02:43 PM
ممنون ازت سروش جان
اگه کسی دوست داشت بگه البومهای رسمیش رو هم بذارم

hadi_e
Friday 17 September 2010, 03:34 PM
سلام دوستان گلم و همه ی شادمهری های عزیز تاپیک عالیه
من هم اومدم خودم رو به عنوان یکی از هواداران شادمهر معرفی کنم
راستی سروش جون یکی از دوستان میگفت شادمهر آهنگ جدید خونده خبر داری یا نه؟
اگه دوستان کسی آهنگ جدیدش رو داره بزاره تا ما هم استفاده کنیم
شادمهری باشید و شادمهری بمونید با تشکر

schadmehr
Friday 17 September 2010, 03:53 PM
سلام دوستان گلم و همه ی شادمهری های عزیز تاپیک عالیه
من هم اومدم خودم رو به عنوان یکی از هواداران شادمهر معرفی کنم
راستی سروش جون یکی از دوستان میگفت شادمهر آهنگ جدید خونده خبر داری یا نه؟
اگه دوستان کسی آهنگ جدیدش رو داره بزاره تا ما هم استفاده کنیم
شادمهری باشید و شادمهری بمونید با تشکر
درود...
نه هادي جون فعلا كه خبري نيست،خبري شد من يا ايمان(king of pop) آني آهنگ و ميذاريم تو فروم.
اطلاعات ايمان درين موارد خيلي بهتر از منه.فقط ميدونم كه يه آهنگ سفر داره و آلبومش زمستون (به اميد خدا) ريليز ميشه.
:21ox66r::violinplay3:

KingOFPop
Friday 17 September 2010, 04:06 PM
ممنون سروش اطلاعاتم که کامل نیست دسو پا شیکستس
ولی از یکی شنیدم شادمهر چندین اهنگ مختلف و زیبا (به اندازه سه البوم) اماده داره و ایشالله بعد از گلچین کردنشون قبل از تور کانادا(27و28 نوامبر 2010) که میشه حدودا دو ماهه دیگه چنتا کار از شادمهر میشنویم و میبینیم به امید خدا

mariwan
Saturday 18 September 2010, 08:03 AM
يك سوال دارم اين 27و 28 جندتا آهنكه ؟
يا آلبومه؟

KingOFPop
Saturday 18 September 2010, 09:17 AM
يك سوال دارم اين 27و 28 جندتا آهنكه ؟
يا آلبومه؟

27و28 اهنگ نیست روز برگذاری کنسرت شادمهر در مونترال و اتاوا هست میگم تا قبل از این روزها احتمال اینکه چندتا اهنگ بده بیرون خیلی قویه ولی بعید بدونم از البوم خبری باشه :ad
در مورد البوم هم گفته شده 9 ترک دربر دارد :41:

abbas2
Monday 28 March 2011, 02:21 AM
سلام بچه ها امیدوارم حاله همتون خوب باشه و ساله۹۰یه ساله خوب واستون باشه...میخواستم بگم از شادمهر البومی درکار نیست فقط ۲تا موزیک ویدئو هست که یکی موزیکی ارومی داره اسم این موزیک ویدئو سفر هستس ویکی هم پلیسی هستش که اسمش عنوان نشده کاره موزیک ویدئوها تموم شده قرار بوده همین عید پخش بشه اما نمیدونم چراااااااااا پخش نکرده!!؟

musical_destination
Monday 28 March 2011, 12:04 PM
سلام باعث خریدن ویالن و گیتارم همین آهنگهای شادمهر بود .
ولی احساس میکنم شادمهر دیگه اون احساس ردیفی که تو آهنگهای قبلیش بود کم شده اگه دقت کنید تو چند تا مصاحبه هاش هم گقت : من رو کارم خیلی وسواس پیدا کردم و به همین راحتی کار بیرون نمیدم .
همین باعث میشه ما هم وسواس پیدا کنیم .
کسی آهنگ کدخداش که تو فیلم پرپرواز هست و نداره ؟
شادمهر چه کارش خوب باشه یا نباشه من باهاش حال میکنم

abbas2
Wednesday 30 March 2011, 09:19 PM
سلام بروبچ امیدوارم حال همتون خوب باشه ۲تا عکس گذاشتم یکی شادمهرجون ویکی محسن یگانه هستش؟ محسن یگانه همیشه میخواد یه جوری به همه بفهمونه که عاشق شادمهر هستش حالا چه با عکس یا اهنگ اینم از نوع عکسش تقدیم به طرفداران شادمهرو محسن You can see links before reply

j@v@d
Wednesday 30 March 2011, 10:56 PM
خبر جدید از شادمهر اینه که موزیک ویدیو جدید شادمهر به نام حالم عوض میشه به زودی پخش میشه

abbas2
Friday 22 April 2011, 10:42 AM
سلام بچه ها امیدوارم حال همتون خوب باشه بچه ها کسی عکسهای کنسرتهای سال 90شادمهر رو داره واسم بذاره؟؟؟؟؟

j@v@d
Friday 22 April 2011, 06:16 PM
سلام...... اینم 20 عکس از کنسرت هامورگ [/URL][URL]You can see links before reply (You can see links before reply)

abbas2
Tuesday 3 May 2011, 09:44 PM
دوست عزیز عکسهای خیلی قشنگ بود اما کیفیت عکسها خیلی پایین بود اگه کیفیت بالا داری بذار ممنون

j@v@d
Wednesday 4 May 2011, 05:31 PM
عکسای شادمهر فروم نسل شادمهر

hopital
Wednesday 30 May 2012, 09:17 PM
تیزر آهنگ جدید شادمهر عقیلی به نام انتخاب که یک کار پاپ به اصطلاح کلاسیک هست ، منتشر شد !

لینک دانلود (You can see links before reply[tag22].mp4.aspx)

Honey_Shababi
Wednesday 30 May 2012, 09:30 PM
منم همين الان ديدمش...خيلي خيلي خوشم اومد...

يكم حال و هواي آهنگ "عادت" رو بهم داد...لهجه ويولونش همونطوري بود...

از همون اول با شنيدنش موي تنم سيخ شد...اين همون چيزيه كه از شادمهر انتظار داريم...!!!

اولش كه اينطوري بود...ديگه چه برسه به كل اهنگ...:-)

hdhamid
Wednesday 30 May 2012, 09:44 PM
تیزر آهنگ جدید شادمهر عقیلی به نام انتخاب که یک کار پاپ به اصطلاح کلاسیک هست ، منتشر شد !

سلام ..
مرسی .... از بابت لینک.
فک کنم بالاخره شادمهر بعد یه مدت سرگیجه ... داره اونچیزی میشه که من دوس داشتم!! ..
اسمشو باس میذاشت .. "بازگشت شادمهر!!!" ...

شاد زی...

Pathetique
Wednesday 30 May 2012, 09:45 PM
منم همين الان ديدمش...خيلي خيلي خوشم اومد...

يكم حال و هواي آهنگ "عادت" رو بهم داد...لهجه ويولونش همونطوري بود...

از همون اول با شنيدنش موي تنم سيخ شد...اين همون چيزيه كه از شادمهر انتظار داريم...!!!

اولش كه اينطوري بود...ديگه چه برسه به كل اهنگ...:-)

اگه صداش اوج داشته باشه با این موزیک دیوانه کننده میشه ... امیدوارم زودتر بیاد .
صدای اون 4 تا ساز معرکه که توشون استاده از این موزیک داره داد میزنه .

hobabe1
Wednesday 30 May 2012, 10:32 PM
وای چه آهنگی بشه این ، صدای ویلن اولش موی تن منو سیخ کرد
اسطوره موسیقی استاد شادمهر عقیلی دوباره برگشت با کار های ماندگارش

شعر این آهنگ از سروش دادخواه هست و شعرش هم اینه :

درگیر رویای تو ام ، منو دوباره خواب کن
دنیا اگه تنهام گذاشت تو منو انتخاااااب کن

اینم یک تیکه دیگه از شعرش :

بستم به روت درا رو تا احساس آرامش کنم ...

metal-militia
Wednesday 30 May 2012, 10:35 PM
متاسفانه ملت فکر میکنن همیشه هنرمند باید اون چیزی رو بیرون بده که اونا دوست دارن.به نظره من شادمهر بعد از دوتا تجربه موفق در سبک ترنس با این آهنگ میخواد نشون بده که برخلاف حرف بعضی از دوستان نزول نداشته بلکه میخواسته در یک سبک جدید فعالیت کنه.

Pathetique
Wednesday 30 May 2012, 10:41 PM
متاسفانه ملت فکر میکنن همیشه هنرمند باید اون چیزی رو بیرون بده که اونا دوست دارن.به نظره من شادمهر بعد از دوتا تجربه موفق در سبک ترنس با این آهنگ میخواد نشون بده که برخلاف حرف بعضی از دوستان نزول نداشته بلکه میخواسته در یک سبک جدید فعالیت کنه.

صحبتهای شما کاملأ منطقیه ولی در مورد کار آخر احساس ضعف میکنم درش . بیشتر در شعر .

Pathetique
Wednesday 30 May 2012, 10:41 PM
وای چه آهنگی بشه این ، صدای ویلن اولش موی تن منو سیخ کرد
اسطوره موسیقی استاد شادمهر عقیلی دوباره برگشت با کار های ماندگارش

شعر این آهنگ از سروش دادخواه هست و شعرش هم اینه :

درگیر رویای تو ام ، منو دوباره خواب کن
دنیا اگه تنهام گذاشت تو منو انتخاااااب کن

اینم یک تیکه دیگه از شعرش :

بستم به روت درا رو تا احساس آرامش کنم ...

امیدوار بودم همچین پستی زده نشه که زده شد .

metal-militia
Wednesday 30 May 2012, 10:43 PM
اون نظر شخصیه شماست.من همچین احساسی نمیکنم

hobabe1
Wednesday 30 May 2012, 10:44 PM
چرا زده نشه؟

Pathetique
Wednesday 30 May 2012, 11:08 PM
چرا زده نشه؟

به دلیل اینکه تکرار کردن شعر و حرفهایی که زده شده زده شده و زده شده باعث میشه از اون حساسیت کار کم بشه .

Pathetique
Wednesday 30 May 2012, 11:10 PM
اون نظر شخصیه شماست.من همچین احساسی نمیکنم

به آمار توجه کنید متوجه خواهید شد که جمله اول شما رو من باید میزدم ....

metal-militia
Wednesday 30 May 2012, 11:14 PM
گور پدر آمار.هنر یه چیز سلیقه ایه.هیچوقت نمیتونید بگید فلان کار ضعیفه و فلان کار قویه.

hdhamid
Thursday 31 May 2012, 01:40 PM
بچه ها با هم دعوا نکنین .. دوس باشین ... دوووووووووووست ...

Untouchable
Thursday 31 May 2012, 03:29 PM
کاملا موافقم ...اصن ملت چرا باید فقط این کارا رو دوس داشته باشن؟!...دوباره بعد این یه کار ترنس بده همه شلوغ میکنن...امیدوارم شادمهر برای راضی نگه داشتن مخاطب کار ترنسو ول نکنه...آخه شادمهر که دیگه خودشو تو این کارا ثابت کرده...بهتر نیست تجربه های نو داشته باشه؟!

Mehraneh
Saturday 2 June 2012, 05:01 PM
خب یه خواننده ای که یه مدت طولانی داخل یک سبک فعالیت کرده و الان میخواد سبکهای دیگه رو تجربه کنه طبیعیه که مخاطب راجع بهش بحث کنه یا اینکه اصن دوست نداشته باشه اون سبکو!
اما خب اگه شادمهر یا هر کی که تو اون شرایطه راه خودشو ادامه بده ممکنه یه مقدار ریزش هوادار داشته باشه اما خب در نهایت چیزی که مهمه اینه که هوادارای مخصوص سبک خودشو به همون قدرت خواهد داشت!

hdhamid
Saturday 2 June 2012, 10:39 PM
خب یه خواننده ای که یه مدت طولانی داخل یک سبک فعالیت کرده و الان میخواد سبکهای دیگه رو تجربه کنه طبیعیه که مخاطب راجع بهش بحث کنه یا اینکه اصن دوست نداشته باشه اون سبکو!
اما خب اگه شادمهر یا هر کی که تو اون شرایطه راه خودشو ادامه بده ممکنه یه مقدار ریزش هوادار داشته باشه اما خب در نهایت چیزی که مهمه اینه که هوادارای مخصوص سبک خودشو به همون قدرت خواهد داشت!

سلام .....
مهرانه 3100 امین تشکرو من زدما!! .. (منت میذارم!! درست حدس زدی.. همینه که هه!!!)
چی میگه؟!.. کیهههههه؟!.. آها .. اینجا تاپیکه شادمهره!! .. تا پلیس نیومده برم سر اصل مطلب تا پستم حذف نشه!! .. نه غلااااااااااااااام!؟ ..

خوب.. ببینین ... مسئله باز برگشت به سبک و این حرفا .. آقا جان .. اگه یکی انقده پیشرفت براش مهم باشه که به حرف ملت اهمیت نده و کاری که فک میکنه درسته انجام بده .. این آدم میتونه خلاق باشه و پیشرفت به ارمغان بیاره!! .. هم برا خودش.. هم برا هنر مملکتش.. چون بالاخره 4 تا مقلد مث دوگانه ها و سه گانه ها!! .پیدا میشن دیگه!! ... ( یگانه رو نمیگما .. من اونو دوس دارم آخه!!!.. :21:) اونام یه حرکت میزنن همین میشه یه چیز جدید.. ملت کف میکنن .. تا دوباره یه شادمهری از راه برسه و یه حرکت نونی آغاز بهکنیه!! ..

چقده ور زدم!! .. :35:
شاد زی....

hobabe1
Sunday 3 June 2012, 09:41 AM
وقتی کسی مثل محسن یگانه به خودش جرات میده در مورد شادمهر عقیلی حرف بزنه و تو مصاحبه اش بگه " من با آلبوم حباب بهتون ثابت میکنم از شادمهر عقیلی بهترم !! "

مصاحبه اش هم تو اینترنت پخش شده !

یعنی چی این حرفش ؟ یعنی کار های حالم عوض میشه و آینده رو که شنیده فکر کرده دیگه شادمهر کارش تمومه و بعدش این حرفو زد
البته من تا قبل این مصاحبه اش از محسن یگانه خوشم میومد و میخواستم آلبومش رو بخرم ولی دیگه اینکارو نمیکنم

Mehraneh
Sunday 3 June 2012, 05:31 PM
حمید جان دست شما هم درد نکنه! منم تشکر 1828 رو زدم :دی
---
من یه چیزی می خوام بگم اونم اینه که با بت کردن هر آدمی مخالفم! به نظرم اگه زیادی طرف رو بزرگ کنی باعث شکستش می شی!
مثلا اینکه خیلیا به شادمهر می گن استاد از نظرم من خیلی زوده براش! چون حالا حالا این آدم نشون داده که میتونه پیشرفت کنه! در اینکه واقعا هنرمنده شکی نیس اما زیادی نباید شلوغش کرد
حالا اینکه یه آقایی اومده میگه من از اون بهترم که اصلا خنده داره!
چون هیچکس نمیتونه جای کس دیگه ای رو پر کنه یا خودشو باهاش مقایسه کنه
چون شرایط کاری شادمهر در خارج خیلی متفاوته با شرایط کاریه داخلی ها!

موسیقی خوب رو هر دو طرف می تونن درست کنن اما اینکه مقایسه کنن عقلانی نیس!
-------

راجع به نو آوری هم این دیگه به خود هنرمند بر میگرده که بخواد به مسیر مخاطب حرکت کنه یا به سلیقه ی خودش!
اینو نمیشه ایراد محسوب کرد!

شادمهر شاید تو این راه موفق باشه شایدم نه! بالاخره کاریه که داره انجام میده و تا اینجا بد نبوده!

خوب بودن یا نبودن یه آهنگ رو نمیشه نسبت به سلیقه شخصی مقایسه کرد!

شاید یه آهنگ خوب باشه ولی یکی خوشش نیاد چون اون سبک و اون حالت رو نمی پسنده!

metal-militia
Sunday 3 June 2012, 05:32 PM
وقتی کسی مثل محسن یگانه به خودش جرات میده در مورد شادمهر عقیلی حرف بزنه و تو مصاحبه اش بگه " من با آلبوم حباب بهتون ثابت میکنم از شادمهر عقیلی بهترم !! "
واقعا جرات کرده همچین حرفی بزنه؟؟؟
شادمهر عقیلی نابغه موسیقی ایرانه.واقعا نمیشه اینو انکار کرد.نمیگم کار ضعیف نداشته.اما کارهای قویش خیلی بیشترن.تنها هنرمندی که اگه آلبومش تو ایران پخش بشه من میخرم شادمهره.بقیه رو نه تنها دانلود میکنم.بلکه 60 تا سی دی خام هم میخرم و باسه دوستام هم رایت میکنم و کاملا هم افتخار میکنم.

metal-militia
Sunday 3 June 2012, 05:42 PM
مثلا اینکه خیلیا به شادمهر می گن استاد از نظرم من خیلی زوده براش
کاملا محالفم.حتما باید یه نفر پیر و درب و داغون بشه تا بهش بگن استاد؟؟؟اصلا استاد بودن به چیه؟؟جز اینه که شادمهر هنر رو میشناسه؟؟خلاقیت داره.مهارت داره.این بشر از چوب خشک صدا درمیاره.به نظر من که لیاقتش رو داره بهش بگیم استاد.

مهمترین ویژگی شادمهر اینه که تو ایران خودش رو ثابت کرده.اون موقع که تو ایران خبری از یگانه و چاووشی و ... نبود خودش و هنرش رو ثابت کرد.جزو اولین های پاپ ایرانه.تو شرایطی که دادن مجوز حتی از الان هم سختتر بود.الان که آهنگها اصلا مجوز نمیخوان.3 ثانیه بعد از رکورد تو اینترنتن.

من یه چیزی می خوام بگم اونم اینه که با بت کردن هر آدمی مخالفم!
من شادمهر رو بت نمیکنم.اگه کسی ایراد منطقی ازش بگیره انکار نمیکنم.هیچ انسانی کامل نیست.من فقط دارم میگم شادمهر یکی از بهترینهاست.(البته اینو میگم چون تو هنر نمیشه قاطع گفت یه نفر بهترینه.منظورم این نیست که کس دیگه ای هم خوبه.)

اگه یکی انقده پیشرفت براش مهم باشه که به حرف ملت اهمیت نده و کاری که فک میکنه درسته انجام بده .. این آدم میتونه خلاق باشه و پیشرفت به ارمغان بیاره!!
این آدم هنرمنده.اثری که میسازه از دلشه.به قول معروف میگن آن چیز که از دل برآید لاجرم بر دل نشیند.اما خواننده های داخل فقط دنبال اینن که مخاطب رو از دست ندن.

Persian_Star_20
Sunday 3 June 2012, 07:09 PM
بچه ها امروز تیزر موزیک ویدئوی انتخاب رو از استاد شادمهر عقیلی دیدم که در حد المپیک بود !!! حال و هوای آهنگ مثل آهنگ عادت بود بخصوص آهنگ ابتدایی که با ویولون نواخته می شد...بی صبرانه منتظر آلبوم جدید و این موزیک ویدئو که احتمالاً فردا پس فردا منتشر می شه خواهم بود...

hdhamid
Sunday 3 June 2012, 07:39 PM
حمید جان دست شما هم درد نکنه! منم تشکر 1828 رو زدم :دی
---
من یه چیزی می خوام بگم اونم اینه که با بت کردن هر آدمی مخالفم! به نظرم اگه زیادی طرف رو بزرگ کنی باعث شکستش می شی!
مثلا اینکه خیلیا به شادمهر می گن استاد از نظرم من خیلی زوده براش! چون حالا حالا این آدم نشون داده که میتونه پیشرفت کنه! در اینکه واقعا هنرمنده شکی نیس اما زیادی نباید شلوغش کرد
حالا اینکه یه آقایی اومده میگه من از اون بهترم که اصلا خنده داره!
چون هیچکس نمیتونه جای کس دیگه ای رو پر کنه یا خودشو باهاش مقایسه کنه

موسیقی خوب رو هر دو طرف می تونن درست کنن اما اینکه مقایسه کنن عقلانی نیس!
-------

راجع به نو آوری هم این دیگه به خود هنرمند بر میگرده که بخواد به مسیر مخاطب حرکت کنه یا به سلیقه ی خودش!
اینو نمیشه ایراد محسوب کرد!

شادمهر شاید تو این راه موفق باشه شایدم نه! بالاخره کاریه که داره انجام میده و تا اینجا بد نبوده!

خوب بودن یا نبودن یه آهنگ رو نمیشه نسبت به سلیقه شخصی مقایسه کرد!

شاید یه آهنگ خوب باشه ولی یکی خوشش نیاد چون اون سبک و اون حالت رو نمی پسنده!
سلام ....

آقربون دستت!! .. من گفتم 3100امیش چون روند شد!! .. اقلا همه پستامو بزن روند شه مال منم.. بعدش هیشکی دس نزنه ها!! ... (راستی روند درسته یا رند!!!؟؟)

پوریا حالا دیگه داری شادمهرو بت میکنی!! .. بدمت حکم ارتدادتو بزنن!! .. بگم پلیس نت آهنگ بیاد بفرستت ..... (گول خوردین اینیکی جاخالی بود واقعا!!) ... !!

من اصلا باهمه مخالفم آقا جان!! .. خخخخخخخخخخخخخخخخ

خوب تا پستم حذف نشده به دلیل دری بری گفتن!! ... برم سر اصل مطلب ...

موافقم که شادمهر استاده ... (so از این نظر با مهرانه مخالفم) .. استاد که شاخ دم نداره نوکرتم!! .. کسی که مقلد داره استاده دیگه!! ... تازه مرجع شدنشم به عرضه خودش بستس!! .. که شادمهر داره دیگه ...

در مورد نوآوری هم که حرفمو زدم .. قبلا ...

اصلا چرا دعوا میکنیم هی با هم .... شادمهر داره اونور حالشو میبره ..محسن یگانه هم داره اینور حال میکنه!! .... ما میزنیم سر و کله هم!! ..

حالا خدایی یگانه یه همچی چرتی گفته؟!... باباااااااا ... بیشتر ازش خوشم اومد!!؟؟ .. چه جسارتا!!.؟

من که کلا آلبوم هیچکدومو نمیخرم!! . بعدا از دوستایی مث پوریا جان میگیرم دیگه! .. اینجا ایرانه .. جیب بنده هم ... فلوس لا موجووود!! .. چیکا کنم .. میخواستن اصن خواننده نشن!! .. :21:
خدایی منم برا جامعه معضلیما!! .. (املام درسته!؟؟! .. چقد تو سربازی خنگ شدما!!! )

ولی واس خاطر این حرف یگانه شاید این آلبومشو خریدم!! .. از جسارت و کری خوندنش خیلی خوشم اومد!! .. (بچه پرروه مث خودم.. دمش گرم ... ) ...

شاد زی..............

Persian_Star_20
Sunday 3 June 2012, 08:06 PM
ببینم بچه ها دارین در مورد همون محسنی حرف می زدین که گفته بود قبل از دیدن فیلم پر پرواز فرق بین ویولون و

گیتار رو نمی دونسته (مصاحبه اختصاصی محسن یگانه) ...

خوب معلومه که وقتی تو جنگل شیر نباشه شغال میاد وسط تا جولون بده ! البته این یه استعاره بود و فقط خواستم

این ضرب المثل رو کاربردی تر نشون بدم .به هر حال بهتره تریبون رو بدیم دست افراد متخصص چون شاید برداشت ما

که در حد شنونده (نه منتقد ) از موسیقی یک چیز سلیقه ای باشه ... شاید یکی شادمهر رو دوست داره و یکی هم

محسن یگانه رو ...

چیزی که بیشتر اهمیت داره اصالت و ارزش هنر هست که فرق نمی کنه شادمهر باشی یا یکی دیگه مهم اینه که

هرجا هستی و هر اثری که خلق می کنی دارای ارزش هنری باشه و بتونی باهاش فرهنگ و هنر غنی وطنت رو به

بیگانه ثابت کنی ...

hdhamid
Sunday 3 June 2012, 08:17 PM
ببینم بچه ها دارین در مورد همون محسنی حرف می زدین که گفته بود قبل از دیدن فیلم پر پرواز فرق بین ویولون و

گیتار رو نمی دونسته (مصاحبه اختصاصی محسن یگانه) ...

خوب معلومه که وقتی تو جنگل شیر نباشه شغال میاد وسط تا جولون بده ! البته این یه استعاره بود و فقط خواستم

این ضرب المثل رو کاربردی تر نشون بدم .به هر حال بهتره تریبون رو بدیم دست افراد متخصص چون شاید برداشت ما

ببخشینا .. ولی شما اصولا .. محسن یگانه منو ترکوندی! فک کنم به 4 ..5 گونه مختلف تبدیل شد!! .. ..
عملی نشون بدی؟!.. :24:
بابا من دوسش دارم .. به کی بگم اینو!! .. نگین .. این حرفا رو...

راستی میشه یکی فرق ویولن و گیتارو به منم بگه!!! ...
البت مهرانه بگه ... !! .. بیترتره!! .. خخخخخخخخخخخخخخخخخ ...

hopital
Sunday 3 June 2012, 10:40 PM
اصلا چرا دعوا میکنیم هی با هم .... شادمهر داره اونور حالشو میبره ..محسن یگانه هم داره اینور حال میکنه!! .... ما میزنیم سر و کله هم!! ..

اینی که گفتی دقیقاً حرف دل منم هست ! یه زمانی من هم برای خواننده ی مورد علاقم با این و اون بحث میکردم ولی به من طرفدار چی میرسه ! مهم اینه که خودمون هنرمون رو پیش ببریم نه اینکه صبح تا شب از یه نفر دفاع کنیم ! من یه پست زدم و چنان جنجالی شد که اصن فکرشم نمیکردم ! :دی البته بحث کردن خوبه !!!

hdhamid
Sunday 3 June 2012, 10:51 PM
اینی که گفتی دقیقاً حرف دل منم هست ! یه زمانی من هم برای خواننده ی مورد علاقم با این و اون بحث میکردم ولی به من طرفدار چی میرسه ! مهم اینه که خودمون هنرمون رو پیش ببریم نه اینکه صبح تا شب از یه نفر دفاع کنیم ! من یه پست زدم و چنان جنجالی شد که اصن فکرشم نمیکردم ! :دی البته بحث کردن خوبه !!!

حالا دیگه میای پستای جنجالی میزنی تو انجمن موسیقی ایرانیان!!؟!.. همین شماهایین که سد هنر مملکتین دیگه!! .. بدم مدیرای سایت banت کنن!! .. نه .. حالا میای جو متشنج میکنی؟!..
مگه خودت سایت مایت نداری؟!.. به سایت ما جسارت میکنی؟!...
:24::24::24:

آره بابا .. ما هرچی بزنیم تو مخ هم .. که چی؟!.. اینا همش سلیقس.. من میگم من از آبی خوشم میاد .. تو میگی از قرمز.. حالا بشینیم بحث کنیم .. قرمز بیترتره یا آبی؟!..!؟!..
دلتون خوشه وا!! ..

الان خود من!! .. از همشون .. هم یگانه .. هم دوگانه .. هم شادمهر.. هم آرمیک ... هم پاکو دلوسیا .. هم پروفسور افشار.. بیترترم!! .. :24: ... ببین چه سربزیر نشستم افتخار دادم بهت دارم باهات میحرفم .. هیچ ادعایی هم ندارم!! .. :35:

Mehraneh
Thursday 7 June 2012, 05:18 PM
من کماکان مخالفم که به شادمهر بگیم استاد! کسی که کارش عالیه که صرفا استاد نیس!
به نظرم اینهک بهش بگیم استاد جلو پیشرفتشو میگیره!
اونجوری باشه هر کی از راه رسید و کار خوب تحویل داد باید بهش بگیم استاد!

نمیدونم لغت استاد به نظرم من اینطوری خیلی پایین میاد و دم دستی میشه
اگه مثلا شادمهر استاده لابد مثلا امثال استاد نوری خدا هستند یا همچین چیزی!

من به اون آدم میگم استاد که هر بنی بشری رو بیاری نمیتونه بگه این کار بده خوب نیس!

البته حکم این سلیقه همیشه موجوده! یعنی یکی ممکنه از یه اثر عالی هم خوشش نیاد! نمیشه هم بهش ایراد گرفت!

من اصلا شادمهر رو تکذیب نمی کنم شادمهر کارش رو بلده موفق هم هست تا حدود زیادی و این خیلی خوبه ولی نباید زیاد بزرگش کرد!

من به این دلیل می گم که به شادمهر نگیم استاد که شادمهر استاد بودنش رو باید تو کارش نشون بده! نمیدونم منظورمو چه طوری بگم! به نظرم آدمی مثه شادمهر رو نباید محدود به لغت استاد کرد!
نمی گم بذارید پیر شه بعد بگیم استاد! پیر بودن دلیل بر استاد بودن نیس!

من الان یه پیج دارم 4 تا نمونه کار میذارم طرف میاد قسم می خوره که تو استادی منو هم نمیشناسه!
یکی دو نفر هم نیستن! میگم خو چرا؟ میگه چون همه ی کارات از نظر من عالیه@

ولی خب چیزی که مسلمه من استاد نیستم و حالا حالا ها نخواهم بود! ولی خب از نظر اونا هستم!

من دارم میگم استاد یه لفظ ئه اصن مهم نیس× مهم اون مشکیه که باید خودش ببوید!

کسی که کارش به دل میشینه تو بهش بگو شاگرد بگو دم دستی! به هر حال کارش به دل میشینه!

من میگم شادمهر رو درگیر لغت نکنیم بهتره! ---

------------
راحع به موقعیت شادمهر هم ما داریم راجع به الانش صحبت می کنیم! به نظرم مقایسه نمیشه کرد کارایی که داخل ایران و خارج از ایران خونده میشه!
اینکه میگی کار رکورد شد میاد رو نت ماله اکثریت متوسط و غیر خوب هنره موزیکه! وگرنه اونایی که لاااقل از متوسط بهتر هستند که کاراشون رو باید هرطوریه با مجور بدن بیرون×
شادمهر اونور میتونه ترانه ای رو اجرا کنه که اینجا مجوز نمیگیره
اونجا تریبون قوی ای به اسم کلیپ داره که اینجایی ها نمیتونن بهش فکر هم کنن!
---------
به نظر من مقایسه نکنید!

Mehraneh
Thursday 7 June 2012, 05:22 PM
در ضمن بحث کردن مفیده!
نه به خاطر هواداری! من همین جا میگم ترجیح میدم چند نفرو اما هوادار کس خاصی نیستم!

بحث کردن مفیده نه به این خاطر که از کسی هواداری کنیم به این خاطر که وسط این بحث ها اگه باهوش باشیم 4 تا کلمه از هم یاد میگیریم!

اونوخ ماهایی که میخایم نسل بعدی موزیک باشیم لااقل 4 تا کلمه بیشتر بلدیم! مخاطب رو بهتر میشناسیم! شرایطو بهتر درک می کنیم!

hdhamid
Thursday 7 June 2012, 06:17 PM
ها ... مهرانه .. اینا که گفتی رو هم یعنییییییییییییی چه؟!
خخخخخخخخخ
اول دومی رو میگم که مهمتره!!
2- شادمهر استاده بابا .. شاخ و دم نداره استاد که .. فقط شادمهر یکم جنگولک بازی داره که پرستیژ استادی رو ازش گرفته ... !!
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخخخخ
.. نوری هم استاد بود خدا بیامرز.. پرستیژشم داشت ..

3- چرا اتفاقا شادمهر چون جیگیلیه یکم .. همون باس پیر شه تا بشه به چش استاد نیگاش کرد ..

1- .. این نمونه کارتو خوب اومدیا ... پایتم اساسی استااااااد!! ..

ببینین ... این حرفا همش .. از 1 .. تا 100 .. البت ببخشنا . از نظر من کشکه ..

آره .. منم اصلا اصلا شادمهرو استاد نمیدونم!! ... چون از دید من یکی مث آرمیک استاده!! ... تو سبک من البته!! .. شادمهر .. پرستیژشو نداره .. این نکته کمی نیستا!! .. ضمنا شادمهر کارش خوبه .. تو این شکی نیست .. فقط .. ولی نمیدونم چجوری بگم .. اصالت تو کاراش گمه!!! .. اینم نکته مهمیه برا استاد بودن!! ..
الان صدای 1000 نفر در میاد تو میگی کارای شادمهر اصالت نداره!! ..
برا همین مهرانه خانم .. من میگم .. شمام بگو .. شادمهر استاده!!!!!!!!!!!!!!!..

ولی تو اینکه شادمهر آهنگساز برجسته ایه .. 465654657652 تا ساز بلته!! .. دمش گرمه ناز تنفسش.. 1 ذره هم شک ندارم ..

در کل با مهرانه موافقم!! .. (البته .. بجز مورد1 !!!!!! .. شمام استادی مهرانه خانم!! حالا تو موسیقی نه .. تو یچی دیگه!!)خخخخخخخخخخخ . ... شوخی بودا .. بدل نگیری!!!.. گفتم فضای جمع عوض شه .. بشه منها!!! خخخخخخخخخخخ

راستی .. مهرانه ... کلی تشکر بدهکاریا .. یالا پس بده همشو .... !!! .. میخوااااااااااااااااام!! .. زود .. تند سریع .. تشکر کنن همه!! . خخخخخخخخخخخخخ

Mehraneh
Thursday 7 June 2012, 09:10 PM
من به عنوان تشکر همه ی پستای شما رو پاک میکنم :)) خخخخ مدیر بودن پس به چه درد می خوره :))
=========

ولی من کماکان به شادمهر نمی گم استاد!

metal-militia
Thursday 7 June 2012, 09:17 PM
میگن ملت ما مرده پرستن.راسته به خدا.حتما باید طرف فسیل بشه تا بهش بگن استاد.فی الواقع نظر ما هم اصلا اهمیتی نداره.شادمهر یکی از بهترینها بوده و هست.داره کار خودش رو میکنه و بسیار هم از این ازگلهای داخل ایران موفقتر و محبوب تره.
درضمن مهرانه این پیازگندیده هایی که من میبینم با کلیپ که هیچی با فیلم سینمایی هم به شادمهر نمیرسن.

Mehraneh
Thursday 7 June 2012, 09:36 PM
شادمهر اصن ملاک نیس!
از شادمهر بهتر ها هم موجوده!
پیازایی که تو میگی شاید اکثریت باشن اما اقلیت خوب هم موجوده!

برای مثال عرض کنم همین آقای شادمهر در امر تکنیک آواز به پای همین احسان خواجه امیری نمیرسه!
حتی تو جنس صدا هم نمی رسه!

Mehraneh
Thursday 7 June 2012, 09:38 PM
راجع به مرده پرست بودن باهات موافقم اما من به خاطر سن شادمهر نمیگم که بهش نگید استاد!

hdhamid
Thursday 7 June 2012, 09:39 PM
میگن ملت ما مرده پرستن.راسته به خدا.حتما باید طرف فسیل بشه تا بهش بگن استاد.فی الواقع نظر ما هم اصلا اهمیتی نداره.شادمهر یکی از بهترینها بوده و هست.داره کار خودش رو میکنه و بسیار هم از این ازگلهای داخل ایران موفقتر و محبوب تره.
درضمن مهرانه این پیازگندیده هایی که من میبینم با کلیپ که هیچی با فیلم سینمایی هم به شادمهر نمیرسن.

خخخخخخخخخ .....
در مورد پیاز گندیده .. خیلی حال کردم .. عجب تعبیری!! .. بزن قدش داداش!! ..
در مورد مرده پرستی هم .. داداش تو خونمونه .. با ذاتمون چجوری بجنگیم آخه!!! ... :19:
مهرانه!! .. ؟ ..
حالا دیگه پستای منو میحوای بپاکی؟!.. حالا دیگه از مدیریت استفاده ابزاری میکنی؟!.. نه .. بسپرم به مدیرای شرکت آفتاب ban ت کنن!! ؟؟.. سهام شرکتو بخرم حالتو بگیرم؟؟!...

این صندلیا به کسی وفا نکرده خانم!!! ... ..

ظرفیت عالی متعالی ...

مدیریت عالی منفجر!! ..

:dw26i1:

Untouchable
Thursday 7 June 2012, 09:41 PM
خخخخخخخخخ .....
در مورد پیاز گندیده .. خیلی حال کردم .. عجب تعبیری!! .. بزن قدش داداش!! ..
در مورد مرده پرستی هم .. داداش تو خونمونه .. با ذاتمون چجوری بجنگیم آخه!!! ... :19:
مهرانه!! .. ؟ ..
حالا دیگه پستای منو میحوای بپاکی؟!.. حالا دیگه از مدیریت استفاده ابزاری میکنی؟!.. نه .. بسپرم به مدیرای شرکت آفتاب ban ت کنن!! ؟؟.. سهام شرکتو بخرم حالتو بگیرم؟؟!...

این صندلیا به کسی وفا نکرده خانم!!! ... ..

ظرفیت عالی متعالی ...

مدیریت عالی منفجر!! ..

:dw26i1:
مردم دارن بحث میکنن آقا حمید هر از گاهی میاد پیام های بازرگانی پخش میکنه میره!

metal-militia
Thursday 7 June 2012, 09:56 PM
از شادمهر بهتر ها هم موجوده!
پس چرا ما نمیبینم؟؟؟؟

پیازایی که تو میگی شاید اکثریت باشن اما اقلیت خوب هم موجوده!
تمام خواننده های داخل ایران رو با یه کیلو پیاز که زیر آفتاب مونده و موهای زرد درآورده عوض میکنم.همشون رو بلا استثناء.

برای مثال عرض کنم همین آقای شادمهر در امر تکنیک آواز به پای همین احسان خواجه امیری نمیرسه!
از نظر تو نمیرسه.از نظر من احسان و باباش رو با هم میکنه تو قوطی کبریت.

حتی تو جنس صدا هم نمی رسه!
جنس صدا که سلیقه است.اما یه نظرسنجی بزار ببین کدوم بیشتر رای میارن.خوشبختانه بحث کلیپ رو هم نمیتونی مطرح کنی.چون نمیدونم این احسان بر چه پایه و اساسی تیتراژ بیشتر سریالهای ایرانی رو میخونه.حتما پارتی کلفتی داره.بهرحال مخاطب با صداش آشناست.

من به خاطر سن شادمهر نمیگم که بهش نگید استاد!
دلیل تو و حمید منو قانع نکرد.پرستیژ هر سبکی فرق داره.شما نباید انتظاری که از شجریان دارید از شادمهر یا یه خواننده پاپ دیگه داشته باشید.اگه به شما باشه که هیچ کدوم از نوازننده های متال رو استاد نمیدونید بلکه جنگولک بازی درمیارن.

مردم دارن بحث میکنن آقا حمید هر از گاهی میاد پیام های بازرگانی پخش میکنه میره!
حمید جاش رو سر ما که نه.اما کنار دستمون میشینه.چاکریم داداش.

hdhamid
Thursday 7 June 2012, 10:08 PM
دلیل تو و حمید منو قانع نکرد.پرستیژ هر سبکی فرق داره.شما نباید انتظاری که از شجریان دارید از شادمهر یا یه خواننده پاپ دیگه داشته باشید.اگه به شما باشه که هیچ کدوم از نوازننده های متال رو استاد نمیدونید بلکه جنگولک بازی درمیارن.

کیییییییییییه؟!؟ .. کیه؟!...

والا منم دلیل خودمو قبول ندارم!! هرکی هر تیپی میخواد باشه .و.. هنر مهمه!! .. به به .. به به ...

نه .. منظور من از پرستیژ .. کت و شلوار و این حرفا نیس .. کاراشو میگم .. پرستیژ اینکه بگم استاده نداره!! ..
ولی شما بگو استاده .. منم میگم استاده!! .. اصلا همه میگیم استاده!! . بله؟!..

بععععععععععله!!

آیا وکیلم!!؟؟ ..

نخیییییر!!؟؟ ..

پس چنتا!؟...

کیه؟!>. کییییییییییییییییه؟!..

حاجی .. کی گفته من نوازنده متالو و راکو استاد نمیدونم .. من دیوانه وار عاشق گری مور بودم .. اون استاد که سهله .. خدابیامرز فرا استاد بووووووود!! ...
بگذریم تاپیک شادمهره .. نه گری مور (نور به قبرش بباره الهی!!) ..

حمید جاش رو سر ما که نه.اما کنار دستمون میشینه.چاکریم داداش

من غلامم .. ببینم .. من کنار دستت بشینم سردسته گیتارت میره تو چشم که!! .. شماها عادت ندارین یه جا بشینین بزنین که .. عین ذرت بو داده هی میپرین بالا پایین!! .. نوکرتم .. همون جامون رو سر شما باشه امن تره!! .. :24: (شوخی میکنم .. ناراحت نشینا!! ... ولی خودمونیم .. تو دل این شوخیا .. هرچی دلم خواست گفتما! خخخخخخخخخخخخخخ) ..

آآآآآآآآآیییییییییی .. مهرانه هووووووووی!! .. منم .. پسر عمه زا جان!! .. هوووووووووی!! ... تشکر کن .. همین حالا!! ... :45:
banتون نکنم!! .. حواستون باشه!! .. :10:

Untouchable
Thursday 7 June 2012, 10:14 PM
ههههههههههه...منم شوخی کردم بابا...در نقش زیرنویس بودم الان خودم!...

metal-militia
Thursday 7 June 2012, 10:14 PM
پرستیژ اینکه بگم استاده نداره!! ..
منکه نفهمیدم چی گفتی.یعنی متوجه منظورت نشدم.باسه همین نمیتونم جوابت رو بدم.

عین ذرت بو داده هی میپرین بالا پایین!
ایول.خیلی باحال گفتی.

شوخی میکنم .. ناراحت نشینا!! ... ولی خودمونیم .. تو دل این شوخیا .. هرچی دلم خواست گفتما!
مشکلی نداره.من آدمی هستم که حرف مردم باسم دوزار ارزش نداره.حوالشون میکنم به در و دیوار.هرچی بگی من ناراحت نمیشم.

Untouchable
Thursday 7 June 2012, 10:18 PM
منکه نفهمیدم چی گفتی.یعنی متوجه منظورت نشدم.باسه همین نمیتونم جوابت رو بدم.
منظورش این بود که پرستیژ اینو نداره که آدم بخواد بهش بگه استاد!...حالا چرا و چگونش و پرستیژ چیه اصن دیگه با خودش دیگه!

metal-militia
Thursday 7 June 2012, 10:21 PM
مثلا من اگه کت و شلوار اسپورت بپوشم و یه سیگار برگ هم بزار گوشه لبم و بشینم گیتار بزنم میشه بهم بگین استاد؟؟؟این پرستیژ رو پیدا میکنم؟؟؟

hdhamid
Thursday 7 June 2012, 10:26 PM
مثلا من اگه کت و شلوار اسپورت بپوشم و یه سیگار برگ هم بزار گوشه لبم و بشینم گیتار بزنم میشه بهم بگین استاد؟؟؟این پرستیژ رو پیدا میکنم؟؟؟

اینکه قشنگ عکس حرف من شد!!! ..

اینکه شوخیای من اذیتت نمیکنه .. خدا رو شکر! .. :16:

Mehraneh
Friday 8 June 2012, 06:06 AM
پس اساسا این بحث هیچی نداره چون دارین راجع به سلیقه حرف میزنیم نه واقعیت!

پس شما می تونید به شادمهر بگید استاد!

منم کماکان معتقدم شادمهر استاد نیست آسمون هم سوراخ نشده این یه دونه بیوفته پایین که بگیم از شادمهر بهتر موجود نیست راجع به صداش هم کماکان معتقدم نه تنها احسان بلکه کسای دیگه ای هستن که تکنیک خوندن رو بهتر بلد باشن...

بخش سلیقه هم به کنار!

hdhamid
Friday 8 June 2012, 08:26 AM
بابابا هم دوووس باشییییییییییییییین!! .. دوووووووووووووووووس ///
آآآآآآآآآآآآآآآآآیییییییی یییییییییی مهرانه .. دس منو اشتباهی گاز گرفتی... بابا کنترل تین تین!! .. نزنین همو ... آی هوااااااااار .. کوثر بیا مهرانه رو بگیییییییییر...
اوه اوه .. یکی پوریا رو از برق بکشه! .. آی .. آیو.. پوریا با گیتار میای دعوا!! ... آه بیا .. سر دستش خورد تو چشم!! ..

آقا جون .. چقد بگم .. چه اون شادمهر.. چه احسان خواجه امیری.. چه پیاز گندیدهها .. دارن حال میکنن .. شماها دعوا!!؟؟ .. آخهههههههههه چرااااااااااااااااااااااا اا؟!... با هم دوس باشین .. دیوووووووونه هااااااااااااا!! ..

hdhamid
Friday 8 June 2012, 08:34 AM
آقا جون .. اصلا دیگه به زیر بتهوون و موزارت و باخ نگین استاد ...
نه اصلا به زیر خدا نگین استاد ....
بابا بیخیال .. اصلا به همه بگین استاد ...

نه .. کیییییییییییییییییییییه؟!. ... کیییییییییییییییه؟>!.. کی چی میگه؟>!...
آخ .... سرم ... آی قلبم .... آیییییییییییییییییییییییی ییییییی........... {فرت!!}

Untouchable
Friday 8 June 2012, 10:34 AM
تو که همچین عقیده ای داری دیگه نیا تو این تاپیک.برو تو همون تاپیک احسان خواجه.چون اینجا تاپیک طرفداران استاد شادمهره.نه طرفداران پیازهای گندیده.
او او(av av)!!!...آرام...ریلکس...نزنین نکشین همدیگرو بابا...درست یاهم حرف بزنین...کمکککککککککک...
آقا شما میگی احسان خواجه امیری پیاز گندیدس بگو چرا دیگه؟! مهرانه که گفت چرا میگه شادمهر استاد نیس...

metal-militia
Friday 8 June 2012, 03:31 PM
حمید مشکل همینه که این پیاز گندیده ها دارن حال میکنن.اینا از حماقت مردم دارن استفاده میکنن.از عدم آگاهی مردم از موسیقی.وقتی ساسی مانکن میاد میگه من سبک 6/9 رو آوردم و ملت ما میگن ایول بابا.ببین طرف چه افتخاری باسه ایران آورده.(دیدم که میگما)
شادمهر اگه از راه موسیقی پول دربیاره.میلیاردر بشه.هوادار پیدا کنه هیچ مشکلی نیست.چون به قول تو بینهایت ساز بلده بزنه.تئوری موسیقی رو بلده.خلاقیت داره.احساس داره.نوآوری داره.
بعد این جلبکهای داخل ایران کدومشون بلدن ساز بزنن؟؟؟اگر هم بلد باشن در حده یه مبتدی که 3 ماه رفته کلاس میزنن.آیا اون پیانویی که رضا صادقی باسه آهنگ وایسا دنیا میزنه با پیانوی شادمهر تو آهنگ نوازش ابی در یه سطحه؟؟؟
از نظر خوانندگی هم که گفتم.احسان خواجه که هیچی.باباش و خواهرش و کلا خانواده اش رو بعلاوه سه چهارتا دیگه از این پیازها میکنه تو قوطی کبریت و میزاره تو کابینت.
اگرم من اینطوری میگم چون اسم این تاپیک روشه.طرفداران شادمهر.ایشون خیلی دوست داره از پیازها طرفداری کنه یه تاپیک بزنه به نام انتقاد از شادمهر و اونجا از پیازها حمایت کنه.
به نظر من اگه یه نفر هم از شادمهر بهتر باشه البت در موسیقی پاپ کسی نیست جز سیاوش قمیشی.

Untouchable
Friday 8 June 2012, 03:57 PM
خب این نظر شماست...کسی به نظر شما بی احترامی نکرد. شما هم نباید به نظر دیگران بی احترامی کنی...الان من از احسان خواجه امیری خوشم نمیاد ولی نمیفهمم چرا بهش میگین پیاز گندیده!...فرقش با شادمهر تو چیه؟!...چرا شادمهر پیاز گندیده نیست؟!...چون شادمهر بیش تر ساز بلده؟!...الان شما میگی شادمهر اونا رو میکنه تو قوطی مهرانه هم میگه تکنیک آواز شادمهر به پای احسان نمیرسه!...الان خب دلیل بیارین که چرا میگین شادمهر بهتره ... یا احسان بهتره...

akerfeldt
Friday 8 June 2012, 04:21 PM
همين آلبوم مسافر شادمهر ميارزه به كل اين شر و ورايي كه توي اين چند ساله به خورد ملت داده شده ... نه تنها شرو وراي به اصطلاح پاپ بلكه من اون آلبوم رو از خيلي آلبوم هاي راك بيشتر دوست دارم
.
.
.
من كلا با پرستيژ مشكل دارم.
هر آدم داراي يك شخصيت هست مثلا يه نويسنده كه حتما نبايد كت و شلوار و مرتب باشه و هميشه يه سيگار گوشه ي لبش يا يه استاد اينجور باشه
به سن و سال هم نيست
مثلا همين عزيز دل من جيسون بكر توي 16 سالگي به همراه فرد من يه آلبوم ساختن كه همين الان استاداي 60 ساله هم دور هم جمع بشن نميتونن به مانند اون آلبوم خلق كنن

akerfeldt
Friday 8 June 2012, 04:40 PM
نظرتون راجع به آلبوم مسافر چيه ؟؟وسوسه شدم يه بار ديگه گوش كنم
خيلي آلبوم خوبيه

metal-militia
Friday 8 June 2012, 06:39 PM
عکس دو استاد در کنار هم
You can see links before reply .jpg

hdhamid
Saturday 9 June 2012, 12:51 AM
ایووووووووووووووووووووووو ووو من نبودم چه کردن بروبچز!!!!!!!!....

بسه بابا دیگه .. اصلا من دیگه بجز خدا هیشکیو استاد نمیدنم!! .. اه اه ... همه جز خدا پیاز گندیده اند!!! .. (البته بجز نانسی عجرم!! خخخخخخ ... گناه داره!! .. ) .. اهه!! .. بسه دیگه ..

در مورد پرستیژ قبلا هم گفتم منظورم لباس مباس و قیف نیس .. جیگیلی بودن منظورم سبک و سطح کاره .. خداییش قمیشی رو خوب اومدی .. پایتم اساسی ... هنوز آلبوم یادگاریش تو مخمه !! .... عجب عکس تووووووووووووپییییییییییی ییییی!! ..
شادمهر و قمیشی!! .. 2 تا ابر مررررررررررد پاپ.... خدایی اینا نبودن من دق میکردم بین این همه پیاز!! .. چقد اشک میریختیم اونموقعا!! ...

از آرمیک با اینا عکس ندارییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییی .. میخوااااااااااااااااااااا ااااام!! .. آرمیک منننننننننن!! ....
البت سبک آرمیک فرق فوکوله .. ولی ایرانی که هه!! ...
اونو باس با اردشیر فرح ... یا دیگه کم کمش فرامرز اصلانی خفت کنن!!

hobabe1
Saturday 9 June 2012, 02:13 PM
هوادارای شادمهر ، به شادمهر عقیلی در رادیو فردا رای بدید

محسن چاووشی اوله !!!!!!!!!!!

راه های رای دادن
پیـامک (SMS) فرستادن

00420603874150

file:///F:/%D8%B9%DA%A9%D8%B3/%D8%B1%D9%88%D8%B2/2/338_files/SMS_Tablighati_You can see links before reply

برای زنـگ زدن
00420221122112

از طریق ایمیل هم میتونید رای بدید
در ضمن از طریق سایت رسمی ( You can see links before reply png )هم با آدرس زیر رای بدید

hobabe1
Saturday 9 June 2012, 04:40 PM
خیلی عجیبه که محسن چاووشی اوله و شادمهر باید دوم باشه !!!

باید بجنبید

تو وبسایت و وبلاگ های چاووشی نوشته " شادمهر عقیلی در برابر با سلطان چاووشی عددی نیست ! "

چاووشی کی سلطان شد ؟ :D

Mehraneh
Saturday 9 June 2012, 06:04 PM
!- اولا سعی کنید ادب رو رعایت کنید وگرنه مجبور میشم پستتون رو حذف کنم!

2- من به عنوان کاربر سایت داخل هر تاپیکی که دلم می خواد می رم ! به عنوان مدیر بخش پاپ هم وظیفمه که داخل تاپیک ها حضور داشته باشم!

3-اشتباه شما همین جاست که نمیدونید اتفاقا ما اینجا داریم بحث با دلیل و منطق می کنیم نه اینکه بیایم خودمونو برای یه خواننده بکشیم! حالا لااقل من که برای هر حرفم دلیل آوردم شما نمی خواید دلیل بیارید باید دید مشکل کارتون کجاس!

4- شما با توهین کردن به هیچکسی نمیتونید بگید یکی دیگه بهتره!

5- تاپیک هوادارای هر کسی که داخل این سایت هست برای بحث و گفتگوئه شما هم می تونید راجع به هر کسی که دلتون می خواد بیاید داخل تاپیکش با منطق و دلیل حرف بزنید!
وگرنه فحاشی کردن رو هر کی از راه برسه بلده!

6- سلیقه ی من به خودم مربوطه! کسی هم نخواست راجع به سلیقش نظر بدین!

7-کسی که از چیزی آگاه نیست انتظاری هم ازش نمیره که درست راجع به چیزی نظر بده! درک میکنم این شرایط رو×

8- هه لااقل پای حرفای خودتون بایستید...:)

metal-militia
Saturday 9 June 2012, 07:28 PM
خیلی عجیبه که محسن چاووشی اوله و شادمهر باید دوم باشه !!!

باید بجنبید

تو وبسایت و وبلاگ های چاووشی نوشته " شادمهر عقیلی در برابر با سلطان چاووشی عددی نیست ! "

چاووشی کی سلطان شد ؟ :
الان که من چک کردم شادمهر با 932 رای اوله و چاووشی با 873 رای دومه.
همون چیزی که گفتم.حوضی که ماهی نداره لجن توش سلطانی میکنه.

hobabe1
Saturday 9 June 2012, 07:30 PM
باید شادمهر رو اول نگه داریم چاووشیا نقشه های زیادی کشیدن برای بردن

Mehraneh
Saturday 9 June 2012, 07:43 PM
واسه شادمهر متاسفم که همچین هواداری داره!
شما که لالایی بلدی چرا خودت خوابت نمی بره؟

گرچه انتظار بیشتری هم از شما نمی رفت×
علاقه ای به پاک کردن این پست های بی ارزش ندارم!

پس خوش باشید با استااااد شادمهر

Mehraneh
Saturday 9 June 2012, 08:50 PM
والا من که از اول به دین خودم بودم!
به شادمهر و هوادارانش هم توهین نکردم!
انکارشم نکردم!
چون من خودم شادمهر رو قبول دارم!
حرف بدی هم نزدم!
حالا هر کی یه برداشتی داره!
به هر حال مهم نیست!
بهتره تاپیک از مسیر خودش منحرف نشه :)

hdhamid
Saturday 9 June 2012, 09:13 PM
مهههههههرانه!.. تو هرکی بهت فش بده و داد بزنه سرت ازش تشکر میکنییییییییییییی!! ... خخخخخخخخخخخخخخخخخخ
پس ای مهرانه ی. ......... !!! .... ای مهرانه ی ..................... !!!..
یالا تشکر کننننننننننننن!! .... خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخ

1- .. آقای پوریا خان... مگه هورمون چشه؟!.... خوبه که!! ؟؟ .. حالا چن نفرم سر این قضیه دارن نون در میارن تو نذار!!! .. خخخخخخخخخخخخخخ
2- ... آخه شادمهرم شد فوتبال!!!؟؟؟.. بابا جام ملتهای اروپاااااااااسسسسسسس... این حرفا چیه آخه؟!.. گیتار میتار.. شادمهر قمیشی.. همه قلااافففففففففففف!! ... خخخخخخخخخخ (البته نانسی عجرم نه!! .. قلاف نکنین!! اینم نقش هورمون در مردان!! خخخخخخخخخخخخخ ) ...

سعی کنین زندگی خوش بگذره ...................... شاد زی........
3- .. من خلاقیتم از شادمهرم بیشتره .... کی شادمهر میتونه این همه چرت و پرت بگه!! .... یالا تشککککککککررررررررررررر کن!! .... خخخخخخخخخخخخخخخ

Amir
Monday 11 June 2012, 12:29 PM
من خودم طرفدار پروپاقرص شادمهر هستم مخصوصا آهنگ های آخرش

به به اینجا تاپیک طرفداران شادمهره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ما طرفدار دو آتیشه هستیم از اونایی که هر بازی می ریم استادیوم

دوستان نفس کش لطفا زنگ آخر دم در وایستید :D

metal-militia
Tuesday 12 June 2012, 08:50 AM
بالاخره کسی خبر نداره آهنگ جدید استاد کی منتشر میشه؟؟؟؟

Pathetique
Tuesday 12 June 2012, 03:11 PM
بالاخره کسی خبر نداره آهنگ جدید استاد کی منتشر میشه؟؟؟؟

هیچکس جز خود استاد از آهنگ خبر نداره .

hdhamid
Thursday 21 June 2012, 07:37 PM
اینم برا شادمهر دوستا ...

You can see links before reply .jpg&width=470

خوش بحال امیر خان!! .. یه سلام میده همه تشکر میکنن ... فک کن تو خیابون را میری میگی سلام!! .. یهو 685763527654687635 نفر ازت تشکر کنن.. چه حالی میده!!!... خخخخخخخخخخ

شاد زی...

Untouchable
Thursday 21 June 2012, 07:43 PM
دوستان آلبوم شادمهر هنوز نیومده؟! اون کاری که تیزرشو گذاشته بودین چی؟! اسمش فکر کنم انتخاب بود...
حمید بیخیال خودم تشکرت میکنم! (!)

hdhamid
Thursday 21 June 2012, 07:44 PM
نه داداش ما کارامون دلیه!! .. خدا ازمون تشکر کنه!! .. خخخخخخخخخخخخخخ

اینم یه عکس دیگه از استاد شادمهر جون ایناااااااااا!! ..

hdhamid
Thursday 21 June 2012, 07:47 PM
اوفففففففف ... شادمهرو برم!! .. پیرنو داری!..؟ ...
میخوااااااااااااااااااااا ااااااامممممممممممممممممم مممممممم!! ...

چه کرده بابا!! ... ؟!... راسی یه دندونش طلاس؟!.. یا مسواک بد زده!! .. ؟ ... خخخخخخخخخخخ

hdhamid
Thursday 21 June 2012, 07:48 PM
اینم یه عککککککککککککسسسس توووووووووووووووووووووووپ پپپپپپپپپپپپپپپپپ از شادمهر بابا!! ..

برو حالشو ببررررررررررررررررررررررر

hdhamid
Monday 25 June 2012, 09:07 PM
اووووووووووه.. شادمهر و ..........
همه با هم بگین ..
و......................................!!! ...

hdhamid
Monday 25 June 2012, 09:09 PM
اینم که!! .. داستان اندر کف ماندن جماعت شادمهر دوسسسستتتتتت!! ..

metal-militia
Monday 25 June 2012, 09:14 PM
بیا حمید اینو داشته باش
استاد به همراه گیتار الکتریک گیبسون
You can see links before reply .jpg (You can see links before reply .jpg)

metal-militia
Monday 25 June 2012, 09:15 PM
استاد به همراه گیتار کلاسیک

metal-militia
Monday 25 June 2012, 09:16 PM
این دیگه آخر زیرخاکیه.
گواهینامه استاد

hdhamid
Monday 25 June 2012, 09:29 PM
ایول.. خیلی باحال بود ... عکسش با کلاسیکه خصوصا!! (تعصبم رو کلاسیک گیتاره دیگه .. دست خودم نیس!!!) ..
البت چون ملودی میزنه بیشتر کات وی بر میداره همیشه!! ..
مرسی

hdhamid
Wednesday 27 June 2012, 06:08 PM
پورییااااااا بیگی که اوووووووووووومممممممممممم ممد

hdhamid
Wednesday 27 June 2012, 06:10 PM
خداییییششششششششش.. من هنر شادمهرو نمیخوام .. قیافشو بمن بدن راضیم!! .. خخخخخخخخخخ

hdhamid
Wednesday 27 June 2012, 06:11 PM
برا من داره نوشیدنی میریزه واااااااااااااااا!!

hdhamid
Wednesday 27 June 2012, 06:16 PM
بچه ها من این عکسو اصلا بخاطر شادمهرش نذاشتم!! .. بقول پوریا قضیه هورمونیه!!!!!!!!! ...
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخخخخخخ

hdhamid
Saturday 30 June 2012, 05:18 PM
طرفداران عزیز ویدیوی" انتخاب" این هفته 15 تیر برابر july 5 از سایتهای Bia2.com و Shadmehrvoice و ShadmehrAghiliپخش می شود.

hdhamid
Sunday 1 July 2012, 04:26 PM
با دیدن این خبر.. تا 45 دقیقه سکوت کردم!! .. شادمهر و اندی؟!... کف مینوماییییییم!!!

شادمهر عقیلی و اندی
تابستان 2012 - آنتالیا

سالن آچیک هاوا
تاریخ برگزاری:

22 جولای (1 مرداد)

شماره تماس در آنتالیا رو هم داده بود .. من نمیدنم بذارم یا نه!!؟؟ .. فک نکنم لازم باشه!.. .. مگه نه مدیر جونا!!!

hdhamid
Sunday 1 July 2012, 05:16 PM
میگفتن بینشون دعوا شد من بیشتر باور میکردم تا این خبره!!!.... AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Honey_Shababi
Wednesday 11 July 2012, 07:34 PM
سلام دوستان

موزيك ويديوي انتخاب اومد

خودم هنوز نديدمش...دارم دانلود ميكنم

اينم لينكش

Honey_Shababi
Wednesday 11 July 2012, 08:07 PM
وايييييييييييييي...فوق العاده بود...حرف نداشت...هم موزيك ويديو زيبا بود و هم خود آهنگ

بازم شادمهر گل كاشت...هوراااااااااااااا...:-)

Honey_Shababi
Wednesday 11 July 2012, 08:16 PM
اينم لينك مستقيم خود آهنگ(شرمنده فعلا تبديل شده از موزيك ويديو هست و كيفيتش 128)

You can see links before reply .mp3

لينك پخش آنلاين

Amir
Wednesday 11 July 2012, 08:21 PM
ویـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــوا شادمهرررررررررررررررررررر رررررررررررررر

Mehrdadgh4
Wednesday 11 July 2012, 09:14 PM
خیلی عالی بود.
اون اول که شروع شد احساس کردم صداش یکم عوض شده.کلا توی آهنگش صداش تغییر کرده بود ! نظرتون چیه بچه ها؟

Pathetique
Wednesday 11 July 2012, 09:46 PM
شادمهر رو به پسرفته ....

Mehrdadgh4
Wednesday 11 July 2012, 10:06 PM
شادمهر رو به پسرفته ....

نه من مخالفم

metal-militia
Wednesday 11 July 2012, 10:15 PM
خوب بود.واقعا دم شادمهر داغ.اگه شادمهر نبود باید فاتحه پاپ ایران رو میخوندیم

xpressmusic
Wednesday 11 July 2012, 10:24 PM
خیلی عالی بود.
اون اول که شروع شد احساس کردم صداش یکم عوض شده.کلا توی آهنگش صداش تغییر کرده بود ! نظرتون چیه بچه ها؟
به نظر منم صداش یه جورایی عوض شده تو این آهنگ !

Amir
Wednesday 11 July 2012, 10:28 PM
شادمهر رو به پسرفته ....

اتفاقا به نظر من تازه افتاده رو دور پیشرفت از وقتی که رفته

Pathetique
Wednesday 11 July 2012, 10:38 PM
درارو بستم روت تا احساس آرامش کنم .

فقط این قسمت حس شادمهر رو به من منتقل کرد .

hobabe1
Thursday 12 July 2012, 10:28 AM
واییییییییی معرکه بود

صداش رو خوب با آهنگ یکی کرد دیگه روی این آهنگ که نمیتونست مثل عادت بخونه !!! فکرش خیلی سخته

اصلا همه چی عالی
بهترین قسمتش اینجاس :

باور نمیکنم ولی انگار غرور من شکست

وای شادمهر کیه ؟ واقعا نابغه اس

lohrasebii
Saturday 14 July 2012, 06:36 PM
کلا زده تو کار تقاوت.

به نظر من شادمهر اگه نصفه کاراشو بده بقیه براش بسازن(حداقل ملودیشو) و نصفش رو خودش کار کنه دیگه نیازی نیست برای رهایی از تکرار به هر کاری دست بزنه.

میدونین رفتن به لس آنجلس این عیب رو هم داره که خواننده به اندازه کافی وقت آزاد نداره و برای امرار معاش باید کنسرت های زیادی بذاره و یه خرده هم از جو ایران دور میشه و فقط با پرس و جو از دوستان و نزدیکانش میتونه حال و هوای موزیک ایران بیاد دستش.

این کار به نظر من خوب بود اما باز هم از شادمهر بهتر از این رو هم میشه گوش کرد.

یاد آلبوم مسافر بخیر که یه کار گروهی عالی بود و دیگه هم تکرار نشد.

Pathetique
Saturday 14 July 2012, 11:58 PM
کلا زده تو کار تقاوت.

به نظر من شادمهر اگه نصفه کاراشو بده بقیه براش بسازن(حداقل ملودیشو) و نصفش رو خودش کار کنه دیگه نیازی نیست برای رهایی از تکرار به هر کاری دست بزنه.

میدونین رفتن به لس آنجلس این عیب رو هم داره که خواننده به اندازه کافی وقت آزاد نداره و برای امرار معاش باید کنسرت های زیادی بذاره و یه خرده هم از جو ایران دور میشه و فقط با پرس و جو از دوستان و نزدیکانش میتونه حال و هوای موزیک ایران بیاد دستش.

این کار به نظر من خوب بود اما باز هم از شادمهر بهتر از این رو هم میشه گوش کرد.

یاد آلبوم مسافر بخیر که یه کار گروهی عالی بود و دیگه هم تکرار نشد.

این به جای خود آن به جای خود . حتی اگه من از اول صداش خوشم نیاد بازم این یه شاهکاره و نمیشه انکار کرد . چند نفر هستن که میتونن یه همچین موسیقی رو بسازن ؟
به نظر من مسافر پیش این موزیک مثل یک اسباب بازی میمونه .

lohrasebii
Sunday 15 July 2012, 08:11 AM
این به جای خود آن به جای خود . حتی اگه من از اول صداش خوشم نیاد بازم این یه شاهکاره و نمیشه انکار کرد . چند نفر هستن که میتونن یه همچین موسیقی رو بسازن ؟
به نظر من مسافر پیش این موزیک مثل یک اسباب بازی میمونه .

انگار قبلا فرمودید شادمهر رو به پس رفته و حالا می فرمایید این یه شاهکاره.

اینکه یادی کردم از آلبوم مسافر به خطر قیاس با این کار نبود.

خیلیا معتقدن بهترین آلبوم موسیقی پاپ ایران مسافر شادمهره. اینکه شما می فرمایید پیش این مثه یه اسباب بازیه نمیدونم منظورت چیه ، اما مسلما موسیقی که امروز تولید میشه یه تفاوت هایی با موسیقی 15 سال پیش داره.

یاد یه خاطره از بهروز صفاریان افتادم که میگفت اون موقع ها وقتی میخواستیم با شادمهر آلبوم ببندیم ، یه ترانه داشتیم و از گروه 4-5 نفریمون یه ملودی براش انتخاب می کردیم ، بعد بهترین ملودی رو با نظر جمع یه تغییراتی روش اعمال می کردیم و در نهایت عرضه میشد.

حالا شادمهر نمیتونه این طوری کار گروهی کنه(به دلایل مختلف) و همینم باعث میشه کارهای خوبی که تولید میکنه که معمولا همشونم تاپ هستند ، در حد یک سوپرتراک نباشن.

Pathetique
Sunday 15 July 2012, 11:21 AM
انگار قبلا فرمودید شادمهر رو به پس رفته و حالا می فرمایید این یه شاهکاره.

اینکه یادی کردم از آلبوم مسافر به خطر قیاس با این کار نبود.

خیلیا معتقدن بهترین آلبوم موسیقی پاپ ایران مسافر شادمهره. اینکه شما می فرمایید پیش این مثه یه اسباب بازیه نمیدونم منظورت چیه ، اما مسلما موسیقی که امروز تولید میشه یه تفاوت هایی با موسیقی 15 سال پیش داره.

یاد یه خاطره از بهروز صفاریان افتادم که میگفت اون موقع ها وقتی میخواستیم با شادمهر آلبوم ببندیم ، یه ترانه داشتیم و از گروه 4-5 نفریمون یه ملودی براش انتخاب می کردیم ، بعد بهترین ملودی رو با نظر جمع یه تغییراتی روش اعمال می کردیم و در نهایت عرضه میشد.

حالا شادمهر نمیتونه این طوری کار گروهی کنه(به دلایل مختلف) و همینم باعث میشه کارهای خوبی که تولید میکنه که معمولا همشونم تاپ هستند ، در حد یک سوپرتراک نباشن.

دلیل من از اون جمله این بود که بعد از چند سال انتظار برای یک کار کاملأ سنگین و احساسی ، میخواستم یه چیزی مثل ترکیب عادت و تقدیر رو بشنوم نه چیزی که نو آوری داشته باشه . وگرنه انتخاب واقعأ یه شاهکاره .

منم دقیقأ به همین علت که کار الان با اون موقع باید فرق داشته باشه گفتم که مثل اسباب بازی میمونه . مثل اسباب بازی بودن هم دلیل بر بد بودن یه چیز نیست . ملودیکا ساز بدی نیست و از نظر من یکی از خوش صدا ترین ساز های دنیاست ( برای مثال )

شما امکانات و طرز فکر اون زمان رو با الان مقایسه نکن . اون زمان اوایل کار شادمهر در خوانندگی بود و اونقدر نمیدونست باید چیکار کنه و باید تجربه کسب میکرد . ولی الان تو موسیقی پاپ دیگه کسی بهتر از اون نیست و به خاطر اینکه نظرش اینه که موسیقی یعنی سلیقه پس خودش میسازه نظر کسی هم دخیل نیست حتی همسرش .

و دقیقأ به همین علته که انتخاب یه سوپرتراکه .....
دلیل نمیشه اگر من خوشم نیاد از بعضی جاهاش اون کار بد باشه . شما جو پاپ کشور رو نگاه کن . هر روز 1000 تا آلبوم میاد ولی وقتی شادمهر میاد میترکه همه جا . بی دلیل نیست . بی دلیل نیست که تقدیر شادمهر 1 ماه در اول لیست top20 پی ام سی میمونه بدون حتی 1 پله سقوط .
شادمهر دیگه کارشو بلده و دیگه نمیذاره حتی یک نفر تو کارش دخالت کنه چون این موسیقیه اونه . چه خوشمون بیاد چه نیاد .

lohrasebii
Sunday 15 July 2012, 12:16 PM
و دقیقأ به همین علته که انتخاب یه سوپرتراکه .....
دلیل نمیشه اگر من خوشم نیاد از بعضی جاهاش اون کار بد باشه . شما جو پاپ کشور رو نگاه کن . هر روز 1000 تا آلبوم میاد ولی وقتی شادمهر میاد میترکه همه جا . بی دلیل نیست . بی دلیل نیست که تقدیر شادمهر 1 ماه در اول لیست top20 پی ام سی میمونه بدون حتی 1 پله سقوط .
شادمهر دیگه کارشو بلده و دیگه نمیذاره حتی یک نفر تو کارش دخالت کنه چون این موسیقیه اونه . چه خوشمون بیاد چه نیاد .

میدونی نظرات خیلی متفاوته ، برای مثال من خودم آلبوم پاپ کرنو فقط 2 بار گوش کردم چون اصلا انتظار نداشتم شادمهر اینقدر ضعیف کار بده بیرون اما خیلیا هم دوست داشتن همون آلبومو.

یا مثلا اینکه میگی انتخاب یه سوپر تراکه ، باز به نظر من انتخاب فقط یه آهنگ خوبه همین.

منظور من از سوپر تراک یه کار فوق العاده است نه یه کار خوب، باز این بر میگرده به تفاوت دیدگاه.

مثلا کار تقدیر چرا یه کار فوالعاده بود؟ چون هم ملودی هم صدای خواننده و هم متن ترانه چفت هم بود و همگی در سطح عالی و سبکی که شادمهر توی تقدیر اجرا کرد همون سبکی بود که ازش انتظار میرفت ، هدفش قطعا نو آوری یا متفاوت کار کردن نبود ، هدفش اثبات خودش بود درست در وقتی که اوج انتقادات از شادمهر میشد.

و من معتقدم از زمان حضور در کانادا و لس آنجلس هروقت شادمهر میخواسته خودشو اثبات کنه ، یه کار عالی ارائه کرده و هر وقت هم میخواسته نو آوری داشته باشه کارهای متفاوت و خوبی خلق کرده اما بهترین نبوده و گاهی هم کارای سطح پایینی بودن.

در هر صورت من خودم ترجیح میدم شادمهر با یه تیم قدرتمند فکراشونو رو هم بذارن و یه آلبوم درجه یک ارائه بدن تا اینکه شادمهر یه آلبوم بده با 8 تراک خوب که فقط یکی دو کار عالی توش باشه.

Weather_Storm
Thursday 9 August 2012, 03:22 PM
پخش موزیک ویدئو "رویای ما"جمعه 20 مرداد 1391

Pathetique
Friday 10 August 2012, 01:32 AM
2 روز تأخیر خورده . یکشنبه .

Weather_Storm
Friday 10 August 2012, 03:08 AM
اره من الان فیسیبوک شادمهر رو چک کردم نوشته بود یکشنبه

Weather_Storm
Monday 13 August 2012, 12:49 AM

من رؤیایی دارم، رؤیای آزادی
رؤیای یک رقصه بی وقفه از شادی

من رؤیایی دارم، از جنسِ بیداری
رؤیای تسکینِ این دردِ تکراری

دردِ جهانی که از عشق تهی می شه
دردِ درختی که می خشکه از ریشه

دردِ زنایی که محکومِ آزارن
یا بچه هایی که تو چرخه ی کارن

تعبیرِ این رؤیا درمونِ دردامه
درمونِ این دردا تعبیرِ رؤیامه
رؤیای من اینه: دنیای بی کینه
دنیای بی کینه، رؤیای من اینه

من رؤیایی دارم، رؤیای رنگارنگ
رؤیای دنیایی سبز و بدونِ جنگ

دنیایی که بمب و موشک نمی سازه
موشک روی خوابِ کودک نمی ندازه

اون جا دیگه هیچ کس اربابِ مردم نیست
نه سایه ی باطوم، نه تابلوهای ایست

تو دنیای رؤیام زندونا تعطیلن
آدم ها به جرمِ پرسش نمی میرن

تعبیرِ این رؤیا درمونِ دردامه
درمونِ این دردا تعبیرِ رؤیامه
رؤیای من اینه: دنیای بی کینه
دنیای بی کینه، رؤیای من اینه

Weather_Storm
Monday 13 August 2012, 12:58 AM
آلبوم طرفدار گلچيني از سبک هاي مختلف(نگاهی کوتاه بر آلبوم طرفدار شادمهر)

سلام دوستان عزيز طبق روال گذشته نمي گم نقد بلکه
توضيحات مختصري درباره ه ي آلبوم مي خوام بهتون بدم . .
اول اين که هر کس نظري داره و نظر هرکس براي خودش محترمه . .
من هميشه هر وقت درباره ي شادمهر نوشتم حتي يه کم هم از سر تعصب نبوده چون وقتي بحث نقد مياد وسط بايد احساس رو کنار گذاشت . .

اول بايد يه چيز رو درباره ي شادمهر به همتون بگم چه کسايي که ميدونن و چه کسايي که نميدونن .
يکي از خصوصيات شادمهر ريسک کردن و تنوع طلب بودنش هست
شادمهر اصلا دوست نداره کاري رو تکرار کنه وقتي اسم يه کار رو جلوش مياري ميگه اين کار مال حال و هوا و زمان خودش هست .
اگ امروز به موسيقي ايران توجه کنيم ميبينيم 80% کارهايي که پخش ميشه چه از ايران و چه خارج از کشور همه تکراري هستن
يعني تمام تنظيم ها مشابه هم هستن . .
موسیقی ترنسي که بخوبي تو ايران جا باز کرده . .
هميشه ميگم وقتي چيزي براي ما نيست و از فرهنگ ما نيست خيلي سخته که بخواي در اون تنوع ايجاد کني موسيقي هايي که در ايران ساخته ميشه مثلا سبک ترنس مال ايران نيست . .
به همين خاطر ايراني ها هم نمیتونن همپاي کشور هاي خارجي در اين زمينه جلو برن . .
مثلا همه از چند سمپل خاص استفاده ميکنن از بيرون موزيک گوش ميدن با کمي تغيير اون رو باز خواني ميکنن
اگه بگن تو موزيک ايران يکي از بهترين آهنگساز ها ي تاريخ رو نام ببر مطمئنن همه اولين کسي رو که يادشون ميوفته اسم "واروژان هست
اما قابل توجه شما باشه که واروژان هم از سمفوني هاي بتهون در آهنگ هاي خودش استفاده کرده

الان تو موزيک ايران هيچ کس نمی خواد ریسک کنه و بهتره بگم نميوتنه ريسک کنه و يک سبک جديد رو وارد کنه و حتي اگه بخواد اين کار رو کنه سواد پايينش اجازه نميده ..
اما شادمهر با اين سابقه ي طولاني مدتش اين ريسک رو کرده واومده سبکي مثل کانتري يا جاز زو در آلبوم خودش جا داده . .
در عين حال که خواسته از حال و هواي قديم خودش هم خارج نشه .. .
آهنگ طرفدار يک ريتم لاتين و يک فضاي از آهنگ هاي ترکي رو تداعي ميکنه . .به نظرم اگه بگن محمد ناهيدي از اون آهنگ تارکان الهام گرفته بيراه نگفتن . .
اينترو اهنگ ها بسيار مشابه هم هستن ملودي شروع آهنگ هم بايد بگم که خيلي مشابه هستن هم نوع ساز بندي اما خط شعر و ملودي که شادمهر اجرا ميکنه کاملا متفاوته . .
اگه مييبينيد وقتي آهنگ هايي مثل چه خواب هايي يا امون از تو روگوش ميکنيد ياد آهنگ هاي خارجي ميفتيد نبايد تعجب کنيد و نبايد از شادمهر خرده گرفت
شادمهر ميخواد پا به پاي موسيقي جهاني جلو بره . .
مطمئنن براي شروع اين سبک ها بايد از اون موسيقي ها الهام بگيره . .
شادمهر که تو امرکا دنيا نيومده که از بچه گي موسيقي جاز يا بلوز شنيده باشه که حالا بخواد خلاقيت به خرج بده و از اون دسته موزيک ها بسازه
شادمهر تو ايران به دنيا اومده و بزرگ شده جايي که واسه خودش يه موسيقي سنتي داره
به نظرم درباره ي اين آلبوم بايد به شادمهر تبريک گفت
نبايد از آهنگ هايي مثلا زود تموم ميشه يا اسمم داره يادم ميره بگذريم اهنگ هايي که ما رو با همون شادمهر قديم دوباره اشنا ميکنيه
همچنين بايد بگم شادمهر تنها خواننده ي ايرانه که ميتونه انواع ملودي ها رو اجرا کنه
مثلا وقتي آهنگ انتخاب و آهنگ امون از تو رو در کنار هم بذاريم دو سبک کاملا متفاوتن ولي جالبه که يه خواننده اونا رو اجرا ميکنه اون هم شادمهر هست .. تو ایران یه همچین خواننده ای نداریم
اگه ميبينيد آلبوم بيشتر از قديم فضاي موسيقي الکترونيک رو داره
اونم واسه اينه که شرايط و زمان ما اين رو ايجاب ميکنه و نياز داره که بروز باشه . . .
به نظرم اسم اين آلبوم رو بايد بذارن گلچين سبک هاي مختلف
که همه در يک مجموعه جا شدن
در کل اگه به من بگن آلبوم چطور بود ميگم آلبوم خوبي بود نه ميگم عالي نه ميگم بد

مطمئنن آلبوم بعدی شادمهر یک آلبوم فوق العاده خواهد چون میشه گفت شادمهر تجارب خوبی در سبک های که کسی تو ایران کار نمیکنه بدست آورده . . . اما به نظرم بهتره تو آلبوم بعدیش از یک تنظیم کننده ی خیلی قوی استفاده کنه . . . اما اغلب شادمهر یا تنها یا با بچه های پایین تر از خودش کار میکنه . . .

من برای نحند ناهیدی احترام قائلم ولی به نظرم سطح کارش به شادمهر نمی خوره .. . مثلا یه تنظیم کنند های مثل اروین خاچیکیان اگه با شادمهر کار کنه واقعا سطح کارای شادمهر خیلی بالاتر میره . .

اما بايد قبول کنيم که شعر ها بسيار زياد از آهنگ ها وتنظيم ها عقب بودنبايد يک آهنگ مجموعه اي از گزينه هاي مختلف مثل شعر و تنظيم و ملوديو ...
هستش اگه يکي ضعف داشته باشه مطمئنن اگه بقيه چيز ها خيلي قوي باشن بازم اون ضعف خودش رو نشون ميده
همونطور که در بعضي آهنگ ها شعر ضعيف کاملا مشهود بود . . .

اگه خيلي طولاني شد ببخشيد در ضمن آهنگ مورد علاقه من در اين آلبوم آهنگ "زود تموم ميشه هستش که واقعا منو به يه دنياي ديگه ميبره و واقعا وسعت صداي شادمهر رو در آهنگ خيلي دوست دارم . .

متاسفانه ما ایرانی ها چون خیلی تعصب داریم . . . .نمی تونیم ببینیم چیزی تغییر کنه . . همه چیز رو به شکا سنتیش دوست داریم . .

فقط میگیم شادمهر قدیم . . شادمهر پرواز. . . . شادمهر علامت سوال . . شادمهر تقدیر . .

به نظرم اگه میبینید شادمهر همش تغییر میکنه یعنی اینکه هنوز هم به فکر یادگیری چیز های جدیدیه و به فکر نو آورییه . . ولی قبول داریم بعضی جا ها هم اشتباه میکنه و این جزیی از تجربه ی جدیدی هست

البته اگه خیلی ها با بعضی از اهنگ های این البوم ارتباط بر قرار نمی کنن چون این سبک ها تازه داره به گوششون می خوره و پیشنهادی که بهشون دارم اینه که بیشتر موزیک گوش کنن

ممنون که تا آخر همراهيم کرديد . . آهنگ مورد علاقه ی من در این آلبوم آهنگ های زود تموم میشه و اسمم داره یادم میره هست . . .

دوستان شما هم نظرتون رو با کمال احترام به شادمهر وبقيه بيان کنيد

منبع

Pathetique
Monday 13 August 2012, 01:26 AM
صدای آشنای اسطوره ....

Setareyesharghi
Friday 24 August 2012, 11:54 AM
درود وااااااااااااای اينجا چه خبره
چقد شادمهرى داريم
منم كه يكى ديگه ازديوونه هاى شادمهرم
شادمههههههههههههههههر
خوشحال ميشم اگه نت آهنگاشو داشته باشم به ويژه ويلنش
سپاسگزارم

sama72
Friday 24 August 2012, 12:21 PM
salam be hameye dostan:9:
man ba nazare jenabe wether-strom movafeqam ke albome entekhabe shadmehr yekam farazo forod dare,yani be hame ahanga tosh nemshe goft ke ali bod.
ama man hamishe asheqe shadmehr hastam va mimonam

sama72
Friday 24 August 2012, 12:37 PM
waw ke man ba in ahang cheqad hal kardam:43:

Pathetique
Friday 24 August 2012, 12:43 PM
آلبوم انتخاب نیست آلبوم طرفداره

metal-militia
Thursday 25 October 2012, 02:10 PM
خوب آلبوم آقای محسن ی گانه هم که قرار بود باهاش شادمهر رو بزنه کنار هم اومد بیرون.آلبومش بسیار عالیه.
آخه جوجه تورو چه به کل انداختن با شادمهر؟؟؟؟

Pathetique
Thursday 25 October 2012, 05:03 PM
خوب آلبوم آقای محسن ی گانه هم که قرار بود باهاش شادمهر رو بزنه کنار هم اومد بیرون.آلبومش بسیار عالیه.من توصیه میکنم کسانیکه یبوست مفرط دارن حتما گوش بدن تا مشکلشون حل بشه.
آخه جوجه تورو چه به کل انداختن با شادمهر؟؟؟؟
واقعأ وقت گذاشتی گوش کردی ؟!

metal-militia
Friday 26 October 2012, 12:03 AM
آره.میخواستم ببینم واقعا تونسته شادمهر رو بزاره کنار یا نه.ولی خدائیش از محسوس ترین تغییراتی که تو البوم های محسن یگانه مشهوده باریک شدن ابروهاش رو کاور البومه

imanraha
Friday 26 October 2012, 10:23 AM
در مورد اهنگ انتخاب یه دارم و اونم اینه که اگه خوب دقت کرده باشین وقتی که شادمهر ویولون میزنه التماس تو ویولون زدنش مشهوده

Pathetique
Friday 26 October 2012, 08:20 PM
چند نفرن که این چیزارو درک کنن ؟ نوازندگی که امکان انتقال حس های مختلف رو داره به کنار ، لامصب کلماتش حساب شده میگه . باور کنید .

Weather_Storm
Friday 26 October 2012, 11:28 PM
من بیشتر از دو ترکشو نتونستم گوش کنم،اونم چی زدم جلو،یارو معلوم نیس واسه عشقش میخونه،عشقش واسه این میخونه،واسه مردم میخونه،اصلا ترانه ها پرت و پلا بودن

cerulean
Friday 2 November 2012, 07:38 AM
من بیشتر از دو ترکشو نتونستم گوش کنم،اونم چی زدم جلو،یارو معلوم نیس واسه عشقش میخونه،عشقش واسه این میخونه،واسه مردم میخونه،اصلا ترانه ها پرت و پلا بودن
اخ راست میگی ترانه نیستاینهایی که میگه-البته نسبت به ترانه های امروزی ای یه حرفی برا گفتن داره حالا-
ببخشید اینجوری میگم ولی کسی که اینجور ترانه ای رو میگه هیچوقت عشق بزرگی رو تجربه نکرده
بیاین یه ذره مقایسه کنیم ترانه هایی با مزمون اینکه معشوق رفته و به نوعی بی وفاری یار درش هست
سلام اخر-احسان خواجه امیری
خداحافظ ای همنشین همیشه
خداحافظ ای داغ بر دل نشسته
تو تنها نمی مانی ای مانده بی من
تو را می سپارم به دلهای خسته

تو را می سپارم به مینای مهتاب
تو را می سپارم به دامان دریا
اگر شب نشینم اگر شب شکسته
تو را می سپارم به رویای فردا
---------------------------------------
داغ یک عشق قدیمی-گوگوش
ا تویی تنها بهانه واسه زنده بودنم
من به غیر از خوبی تو مگه حرفی میزنم؟
عشقت به من داد عمر دوباره
معجزه با تو فرقی نداره
تو خالق من بعد از خدایی
در خلوت من تنها صدایی

رفته بود هر چی که داشتیم دیگه از خاطر من
کهنه شد اسم قشنگت میون دفتر من
من فراموش کرده بودم همه روزای خوبو
اومدی آفتابی کردی تن سرد غروبو
--------------------------------------------------
گل بی گلدون-گوگوش
میگفتی بی تو هیچم با من بمون همیشه
نباشی من میمیرم گل بی گلدون نمیشه
چه اشتباهی کردم حرفهات رو باور کردم(2)

یه روز سرد پاییز کلدونت رو شکستی
مثل عروس گلهاتو گلخونه نشستی
بهار میاد دوباره بازم تو رو میارن
مثل گل زینتی تو گلخونه میکارن
---------------------------------------
دروغه-مازیار فلاحی
همه میگن که تو رفتی همه میگن که تو نیستی
همه میگن که دوباره دل تنگمو شکستی, دروغه
چه جوری دلت میومد منو اینجوری ببینی
با ستاره ها چه نزدیک منو تو دوری ببینی
همه گفتن که تو رفتی ولی گفتم که دروغه
همه میگن که عجیبه اگه منتظر بمونم
همه حرفاشون دروغه تا ابد اینجا میمونم
بی تو با اسمت عزیزم اینجا خیلی سوتو کوره
ولی خب عیبی نداره دل من خیلی صبوره
همه میگن که تو نیستی همه میگن که تو مردی
همه میگن که تن تو به فرشته ها سپردی, دروغه
-----------------------------------------------------------

خداییش ترانه گفتن کار ساده ای نیست ولی حد اقل باید یه احساس شاعرانه داشته باشه که بیشتر مواقع با ارایه های ادبی و امثال اینها میشه این حس ها رو منتقل کرد باید یه تشبیهی استعاره ای چیزی داشته باشه
در واقع من فکر میکنم که کسی میتونه خوب ترانه بگه که شعر هم خوب بگه نه لزوما ولی اونیکه شعر میگه راحت تر و بهتره تا حدودی

در هر صورت این اهنگ هیچ حسی رو به من منتقل نمیکنه و تا حالا یه بار هم نتونستم کامل گوشش بدم :)
ببخشید اینجوری گفتم هر کسی نظری داره دیگه
اینم نظر من بود شرمنده اگه کسی ناراحت شد-حالا انگار من چقدر مهم ام :)-
امیدوارم شاد باشید و سربلند
فعلا
یا حق
میگفتی بیمیگفتی بی تو هیچم با من بمون همیشه

چه اشتباهی کردم
حرفاتو باور کردم

یه روز سرد پاییز گلدونتو شکستی
مثل عروس گلها تو گلخونه نشستی
بهار میاد دوباره بازم تو رو می یارم
مثل گل زینتی تو گلخونه می کارم
بازم به گلدونت می گی با من بمون همیشه
نباشی بی تو میمیرم گل بی گلدون نمیشه
چه اشتباهی میکنه
حرفهاتو باور میکنه

میگفتی بی تو هیچم با من بمون همیشه
چه اشتباهی کردم
حرفاتو باور کردم

چه اشتباهی میکنه
حرفهاتو باور میکنه

تو هیچم با من بمون همیشه

چه اشتباهی کردم
حرفاتو باور کردم

چه اشتباهی میکنه
حرفهاتو باور میکنه

Honey_Shababi
Tuesday 5 March 2013, 05:57 PM
درود دوستان

ورژن قدیمی تر آهنگ طرفدار شادمهر رو پیدا کردم. من نشنیده بودمش. خیلی زیباست.

ظاهرا اول قرار بوده این آهنگ توی آلبوم اصلی طرفدار قرار بگیره. ولی به دلیل لو رفتن آهنگ، شادمهر مجبور شد به کلی آهنگ رو عوض کنه. متن شعر این ورژن هم کامل تر از ورژن جدید هست.

من که خیلی خوشم اومده ... امیدوارم شما هم خوشتون بیاد :)

You can see links before reply spx