PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمونه کارهای سنتور @ostad santoor@

mori68_santoori
Saturday 12 June 2010, 02:49 PM
سلام
خسته نباشید به همه دوستان
خوب من بعضی از اجراهای خودم رو توی این تاپیک میزارم و دوست دارم نظر بدید و هر گونه مشکلی که دیدید بگید تا من رفعش کنم
از همه شما ممنونم
از پست 2 کارامو میزارم

mori68_santoori
Sunday 13 June 2010, 12:28 AM
سلام
اینم چهارمضراب دلکش از کتاب سی قطعه پایور
این اهنگ ها رو با گوشی ضبط کردم متاسفانه کیفیتش پایینه دیگه ببخشید از کیفیت پایین
اینجا 3 ساله سنتور میرنم

mori68_santoori
Sunday 13 June 2010, 12:30 AM
چهارمضراب مخالف سه گاه اثر استاد مشکاتیان کتاب 20 قطعه از هم در مورد کیفیت شرمنده
توی این اهنگ 3 سال بود کلاس سنتور می رفتم

mori68_santoori
Sunday 13 June 2010, 01:06 AM
سلام
یکی دیگر از اجراهای خودم
چهار مضراب رضوی از کتاب سی طعه فرامرز پایور استاد بزرگ
خواهشا نظر بدید

santoorist
Sunday 13 June 2010, 04:24 AM
سلام دوست عزیز به بخش سنتور خوش اومدید ( من خودم یک ماه اومدم ولی رسم ادب ایجاب میکنه خوش آمد رو بگم ) . اجرا خیلی خوب بو ولی حیفتون بیاد که این کار ها خوب رو با موبایل ضبط کنید . به نظر من باید یک کارت صدی ورودی استریو بگیرید و دو تا میکروفون حرفه ای هم بذارید کنارش بعد ضبط کنم . در مورد چهار مضراب رضوی من خودم یه چند وقتی است می خوام بزنم دنبال آهنگش می گشتم خیلی ممنون که گزاشتید . از امروز تمرین می کنم .
کار هات رو بیشتر بذارید تا ما هم از فیض آنها مسطفیض شویم:41::41:

Razoniaz
Sunday 13 June 2010, 07:23 AM
سلام
یکی دیگر از اجراهای خودم
چهار مضراب رضوی از کتاب سی طعه فرامرز پایور استاد بزرگ
خواهشا نظر بدید

سلام دوست خوب
من فکر می کردم این چهارمضراب رضوی اثر استاد فرامرز پایوره ولی مثل این که اثر استاد مرتضی شریف هستش :)
دوست خوب با این کیفیتی که شما گذاشتید که نمی شه رو قطعه نظر داد. نت نتها مشخصه نه ملودی... قبلا هم خدمتتون عرض کردم حتی الامکان سعی کنید کیفیت از 64kb پایینتر نباشه.
چیزی که از این چهارمضراب می شد فهمید فقط ریتمش بود که خب چندجا هم مشکل داشت.
بازهم صمیمانه از شما دوست عزیز خواهش دارم که اگه دوست دارید قطعاتتون توسط دوستان عزیز بررسی بشه اونها رو با کیفیت بالاتری توی سایت بگذارید.
ممنون

mori68_santoori
Sunday 13 June 2010, 01:57 PM
سلام دوست خوب
من فکر می کردم این چهارمضراب رضوی اثر استاد فرامرز پایوره ولی مثل این که اثر استاد مرتضی شریف هستش :)
دوست خوب با این کیفیتی که شما گذاشتید که نمی شه رو قطعه نظر داد. نت نتها مشخصه نه ملودی... قبلا هم خدمتتون عرض کردم حتی الامکان سعی کنید کیفیت از 64kb پایینتر نباشه.
چیزی که از این چهارمضراب می شد فهمید فقط ریتمش بود که خب چندجا هم مشکل داشت.
بازهم صمیمانه از شما دوست عزیز خواهش دارم که اگه دوست دارید قطعاتتون توسط دوستان عزیز بررسی بشه اونها رو با کیفیت بالاتری توی سایت بگذارید.
ممنون
سلام
شما هم لطف داری همه ما خوب میزنیم ولی فقط باید تمرین کنیم شما هم استادی
دوست من درسته چون اینها همش مربوط به سه سال پیش هست و اون موقعه کیفیت پایین بود اما کارهای جدیدم رو سعی میکنم با کیفیت بالا بزارم که نظر بدید
در مورد زمانبندی و اشکالات باید زیاد کار کنم تا قلقش دستم بیاد هر طوری بزنم بلاخره یه جاش در میره فقط نیاز به تمرین داره
باز هم مرسی

mori68_santoori
Sunday 13 June 2010, 01:58 PM
سلام دوست عزیز به بخش سنتور خوش اومدید ( من خودم یک ماه اومدم ولی رسم ادب ایجاب میکنه خوش آمد رو بگم ) . اجرا خیلی خوب بو ولی حیفتون بیاد که این کار ها خوب رو با موبایل ضبط کنید . به نظر من باید یک کارت صدی ورودی استریو بگیرید و دو تا میکروفون حرفه ای هم بذارید کنارش بعد ضبط کنم . در مورد چهار مضراب رضوی من خودم یه چند وقتی است می خوام بزنم دنبال آهنگش می گشتم خیلی ممنون که گزاشتید . از امروز تمرین می کنم .
کار هات رو بیشتر بذارید تا ما هم از فیض آنها مسطفیض شویم:41::41:
سلام
شما لطف دارید چشم حتما

david_santoori
Sunday 13 June 2010, 06:18 PM
سلام
خسته نباشید به همه دوستان
خوب من بعضی از اجراهای خودم رو توی این تاپیک میزارم و دوست دارم نظر بدید و هر گونه مشکلی که دیدید بگید تا من رفعش کنم
از همه شما ممنونم
از پست 2 کارامو میزارم

با عرض سلام خدمت استاد سنتور

من نمیدونم چرا شمالی ها اینقدر احساسشون در سنتور نوازی درسته ، نکنه بخاطر آب و هوای اونجاست . درست بر خلاف تهرانی ها که بیشتر به تکنیک توجه می کنند .
اگه اینطوریه بگید ما هم نقل مکان کنیم.

بنده طی این چند ساله هر دوست سنتور نواز شمالی که داشتم ، همه شون به طور لذت بخش ساز میزدند مثل خود شما ولی دوستان تهرانی من چه در سنتور نوازی و چه در ساز های دیگه ، اکثرا توجه صرف به تکنیک دارند.

گفتم نکنه موقعیت آب و هوایی به این شدت روی نوازندگی تاثیر میذاره !!! شاید هم تمام موارد تصادفی بوده باشه !!!

حالا بگذریم :

من رضوی رو شنیدم ،با توجه به سه سال پیش خوب بود، حتما الان خیلی بهتر و دقیق تر می تونید اجرا کنید.

به هر حال مرسی .

mori68_santoori
Sunday 13 June 2010, 09:41 PM
با عرض سلام خدمت استاد سنتور

من نمیدونم چرا شمالی ها اینقدر احساسشون در سنتور نوازی درسته ، نکنه بخاطر آب و هوای اونجاست . درست بر خلاف تهرانی ها که بیشتر به تکنیک توجه می کنند .
اگه اینطوریه بگید ما هم نقل مکان کنیم.

بنده طی این چند ساله هر دوست سنتور نواز شمالی که داشتم ، همه شون به طور لذت بخش ساز میزدند مثل خود شما ولی دوستان تهرانی من چه در سنتور نوازی و چه در ساز های دیگه ، اکثرا توجه صرف به تکنیک دارند.

گفتم نکنه موقعیت آب و هوایی به این شدت روی نوازندگی تاثیر میذاره !!! شاید هم تمام موارد تصادفی بوده باشه !!!

حالا بگذریم :

من رضوی رو شنیدم ،با توجه به سه سال پیش خوب بود، حتما الان خیلی بهتر و دقیق تر می تونید اجرا کنید.

به هر حال مرسی .
درود
در مورد احساس و تکنیک بنده هم سعی مببکنم با احساس بزنم هم تکنیک رو رعایت کنم در این چهارمضراب رضوی شما در مورد مضراب ها هیچ کمی یا کاستی نمیبینید اتفاقا شما یه جاهایی بیشتر از حد مجاز و برا زیبایی اهگ چند ریز اضافه شده خوب من تا خودم یه میکروفن خوب بگیرم کمی طول میکشه حتما اهنگ ها رو با کیفیت میزارم من 4مضراب بعدی رو قرایی میزارم از همون کتاب سی قطعه فرامرز پایور در مورد شمال هم
خوب بستگی به همه چیز داره
مرسی

mit2007
Monday 14 June 2010, 07:31 AM
سلام دوست عزیز.
به نظر من هم احساس خوبی داری و توضیحات کامل رو دوستان در مورد نوازندگیت گفتن واسه همین من دیگه نمی خوام باز توضیح بدم چون تکراری میشه.
ممنون.

mori68_santoori
Monday 14 June 2010, 03:48 PM
درود
یه چهارمضراب زیبای دیگه با اجرای خودم امروز به نام قرایی
البته اینها همه باید دونوازی باشد که سعی میکنم با دوستم هماهنگ کنم
نظرتون چیه من عاشق این 4 مضرابم
بزارید من ویرایش کنم بعضی از دوستان ساز زدن با مضراب بدون نمد رو شاید دوست نداشته باشند من این قطعه رو با مضراب بدون نمد زدم ولی زیباییش خیلی بیشتره از نظر من مضراب نمد دار برای زدن توی یک جمع یا ساختن یک اهنگ به کار میره برای گرفتن صدای اضافه ولی من زمانی که برای خودم ساز میزنم امکان نداره از مضراب نمد دار استفاده کنم همان طور که استادم و استاد استادم مجید کیانی بدون نمد میزنند
اگه دوست داشتین بگید با نمد هم بزنم
در هر صورت باید ببخشین

حیران
Monday 14 June 2010, 05:16 PM
با سلام خدمت شما دوست عزبز.اجرایتان را شنیدم.خیلی عالی بود.امیدوارم جای خالی مشکاتیان بزرگ با شما و امثال شما پر شود.من خودم شش سال است به صورت حسی و بدون آن که نت بدانم سنتور می زنم منتها می خواستم بدانم یادگیری نت وار سنتور چقدر طول می کشد؟ممنون.

mori68_santoori
Monday 14 June 2010, 05:34 PM
با سلام خدمت شما دوست عزبز.اجرایتان را شنیدم.خیلی عالی بود.امیدوارم جای خالی مشکاتیان بزرگ با شما و امثال شما پر شود.من خودم شش سال است به صورت حسی و بدون آن که نت بدانم سنتور می زنم منتها می خواستم بدانم یادگیری نت وار سنتور چقدر طول می کشد؟ممنون.
درود
مرسی دوست عزیز
این 4 مضراب از کتاب 30قطعه استاد پایور هست
در مورد نت بستگی به تمرین و استعداد و علاقه شما دارد اگه در خودتون میبینید بسم الله هیچ سختی نداره فقط تمرین
در مورد زمان شما باید یه سری کتاب ها رو اموزش ببینی که چون اشنایت داری کارت راحت تر هست
من 6 سال سنتور میزنم ولی زمانی که 2 سال میگذشت بسیار قدرتمند شده بودم حداقل برای شما چند ماهی طول میکشه در ضمن ای کاش چند تا از نمونه کار خودتون رو میزاشتی

mori68_santoori
Monday 14 June 2010, 07:34 PM
درود
چند تا از کارهای خودم رو گذاشتم حتما دانلود کنید نظرتون رو هم بگید
شهر اشوب
گرایلی سه قسمت
پیش درامد شور مجید کیانی
درامد ابوعطا
به کار هم از خودم
دانلود (You can see links before reply)

Razoniaz
Monday 14 June 2010, 07:53 PM
درود
بزارید من ویرایش کنم بعضی از دوستان ساز زدن با مضراب بدون نمد رو شاید دوست نداشته باشند من این قطعه رو با مضراب بدون نمد زدم ولی زیباییش خیلی بیشتره از نظر من مضراب نمد دار برای زدن توی یک جمع یا ساختن یک اهنگ به کار میره برای گرفتن صدای اضافه ولی من زمانی که برای خودم ساز میزنم امکان نداره از مضراب نمد دار استفاده کنم همان طور که استادم و استاد استادم مجید کیانی بدون نمد میزنند
در هر صورت باید ببخشین

به به بسیار عالی دوست عزیز. ممنونم. هم خیلی خوب نواخته بودید و هم کیفیت ضبط خیلی خوب بود. فقط احساس می کنم آخر قطعه یعنی از زمان 3:14 به بعد یه قسمتهاییش رو نزدید حتما نتش رو یه چکی بفرمایید.
باز هم از اجرای زیبای شما سپاسگزاری می کنم آقا مرتضی.

mori68_santoori
Monday 14 June 2010, 07:56 PM
به به بسیار عالی دوست عزیز. ممنونم. هم خیلی خوب نواخته بودید و هم کیفیت ضبط خیلی خوب بود. فقط احساس می کنم آخر قطعه یعنی از زمان 3:14 به بعد یه قسمتهاییش رو نزدید حتما نتش رو یه چکی بفرمایید.
باز هم از اجرای زیبای شما سپاسگزاری می کنم آقا مرتضی.
درود
حتما دوباره چک میکنم
چک کردم درسته 4 تا نت رو نزدم
مرسی از اینکه با دقت گوش دادین

mori68_santoori
Tuesday 15 June 2010, 01:36 AM
درود
شهر اشوب
گرایلی سه قسمت
پیش درامد شور مجید کیانی
درامد ابوعطا
به کار هم از خودم

mori68_santoori
Tuesday 15 June 2010, 05:58 PM
درود
من اهنگ های بالا زو هم جدا توی سایت اپ میکنم تا راحت بهش دسترسی داشته باشید
4 مضراب بعدی یکی از شاهکار های پایور که براتون زدم البته 3 سال پیش جدید رو هم میزنم البته چندجا اشتباه داره ولی خوب نظرتون چیه

mori68_santoori
Tuesday 15 June 2010, 11:40 PM
سلام با یکی دیگه از شاهکار های پایور که مثل 4 مضرای بالا ادم رو دیوونه میکنه رو اجرا کردم امروز اجراش کردم
4 مضرای بیداد کتاب سی قطعه حتما مثل بالا دانلود کنید و نظرتون رو بگید
یه چیز جالب وجود داره اینه که من موقعی که درحال ضبط هستم هوشیاریم کم میشه و نمیتونم 4 مضراب رو کاملا درست برنم البته اجرای خوبی بود ولی باز یکی دو جا تپق داره نه نت اشتباه البته اونم اخر اهنگ و نکته دیگر در مورد این اهنگ من سی رو توی دستگاه ماهور باید هم پوزیسیون دوم هم سوم مثل هم باشه ولی چون من بیشتر شور کار میکنم خرک سی رو اوردم جلو به خاطر همین توی این اهنگ صدای پشت خرک شنیده نمیشه اینو گقتم که دوستان متوجه باشند
سپاس
کلیک کنید چهارمضراب بیداد (You can see links before reply)

santoorist
Wednesday 16 June 2010, 05:03 AM
سلام با یکی دیگه از شاهکار های پایور که مثل 4 مضرای بالا ادم رو دیوونه میکنه رو اجرا کردم امروز اجراش کردم
4 مضرای بیداد کتاب سی قطعه حتما مثل بالا دانلود کنید و نظرتون رو بگید
یه چیز جالب وجود داره اینه که من موقعی که درحال ضبط هستم هوشیاریم کم میشه و نمیتونم 4 مضراب رو کاملا درست برنم البته اجرای خوبی بود ولی باز یکی دو جا تپق داره نه نت اشتباه البته اونم اخر اهنگ و نکته دیگر در مورد این اهنگ من سی رو توی دستگاه ماهور باید هم پوزیسیون دوم هم سوم مثل هم باشه ولی چون من بیشتر شور کار میکنم خرک سی رو اوردم جلو به خاطر همین توی این اهنگ صدای پشت خرک شنیده نمیشه اینو گقتم که دوستان متوجه باشند
سپاس
کلیک کنید چهارمضراب بیداد (You can see links before reply)
بابا دست مریزاد . ترکوندی استاد . وقتی شما این کارها رو میذاری من دیگه با چه رویی کارهی ناقصمو آپ کنم :43::43::43:

Razoniaz
Wednesday 16 June 2010, 07:30 AM
درود
شهر اشوب
گرایلی سه قسمت
پیش درامد شور مجید کیانی
درامد ابوعطا
به کار هم از خودم

آقا مرتضی عزیز سلام
آفرین کارهاتون خیلی خوب بود. به خصوص شهرآشوب و گرایلی و قطعه شور که از خودتون بود. فقط دو تا نکته خدمتتون بگم یکی اینکه قطعه شهرآشوب رو شما شهرِ آشوب با کسره ر (Shahre Ashoob) تلفظ کرده بودید که درستش شهرآشوب هست که یک لغت مرکب هستش و در فرهنگ لغت زنده یاد دهخدا "آشوبنده ٔ شهر و کسی که در حسن و جمال ، فتنه ٔ شهری باشد" معنی شده است. که البته یکی از رنگهای قدیمی موسیقی ایرانی هستش که زنده یاد استاد پایور به طور کامل اون را اجرا کردند و اگه اشتباه نکنم حدود چهل دقیقه ای هستش قطعه کاملش.
نکته دوم در خصوص قطعه چهارم شما بود که اینجا نوشتید درآمد "ابوعطا" ولی چیزی که من گوش کردم "نوا" بود نه ابوعطا که البته خیلی هم خوب نواخته بودید. من فکر می کنم اشتباها فایل را آپلود کردید.
به هر حال از شما بابت اجرای خوبتان سپاسگزارم.
در مورد چهارمضراب ابوعطا هم خیلی خوب بود آفرین تا زمان 6:11 قطعه خوب اجرا شد (البته به جز زمان 4:20 که یه اشتباهی داشت) بعد از زمان 6:11 دیگه قطعه به هم ریخت البته من برای اطلاع دوستان عزیز بگم که این چهارمضراب علاوه بر اینکه یکی از زیباترین آثار زنده یاد استاد پایور هستش یکی ازمشکلترین چهارمضرابهای استاد هم هست بخصوص قسمت آخرش که واقعا برای اینکه خوب دربیاد مستلزم تلاش بسیار زیادی هست.
بازهم از شما دوست عزیز بابت اجرای زیبای این قطعه سپاسگزارم...

SOLAIEN
Wednesday 16 June 2010, 09:04 AM
اوه خیلی عالی بود ... معلوم خوب رو مضرابات تسلط داری ... من فقط چهارمضراب بیداد رو دانلود کردم ... اگه مردی بیداد مشکاتیان رو هم بزن ولی خب معلوم شما میتونید دیگه یه پا استادید ... مرسی
تازه صدات هم خوبه ...

david_santoori
Wednesday 16 June 2010, 10:58 AM
با درود خدمت استاد سنتور

بنده نظر کلی خودمو خدمت شما عرض می کنم چون اگه بخوام راجع به تک تک این قطعات صحبت کنم ، بعید می دونم ظرف حوصله ی دوستان در یک پست سر نره ! بخاطر همین من روی یکی از قطعات دیوانه کننده ی پایور نظرم رو میگم شما خودت بسطش بده به کل قطعات ، ببینید اون قطعاتی که من شنیدم نشون میده که شما خیلی خوب اجرای اصلی رو گوش کردید و به درک درستی از اون چهارمضراب های سی قطعه رسیدید و در واقع فضا رو به خوبی لمس کردید. ولی خودتون بهتر می دونید که بازم کار داره مثلا همون ابوعطا ، دارای ریتم فوق العاده سنگینی هست ، در صورتی که وقتی به اجرای خود پایور هم گوش میدیم اصلا احساس پیچیدگی نمیکنیم ، این باز دوباره از شگفتی و عظمت اون بزرگواره که ساده صدا میده ولی خیلی پیچیده نواخته میشه .
موفق باشید.

mori68_santoori
Thursday 17 June 2010, 09:11 AM
درود بر دوستان گلم
از نظر هاتون بسیار متشکرم
خب اقا محسن عزیز در مورد شهر اشوب چیزی که گقتید رو من تازه شنیدم چون استادم از همون اول به من گفت شهر اشوب من روی همون حساب اسمش روی ذهنم ضبط شد.
در مورد ابوعطا کاملا در ست گقتید اشتباه زیاد داره ولی این اهنگ برای سه سال پیشه انشاالله جدیدش رو هم میرنم نظر بدید در مورد قطعه ابوعطا درست فرمودید من ابوعطا و نوا رو با هم زدم البته توی یه دستگاه نام نوا رو یادم رفت بنویسم در مورد بیداد نظر ندادی دوست من؟
بازم مرسی
جناب سنتوریست عزیز از نظرت سپاس گزارم کارهای شما هم قشنگه اتفاقا من اینها رو میزنم که شما هم تاثیر بزاره و علاقتون زیاد بشه که بیشتر ساز بزنید خواهش راجع به هر اهنگی مشگل داشتبد ضبط کنید بزارید روی سایت من و دوستان کمکتون کنیم
بازم مرسی
جناب فرزان از شما هم تشکر میکنم به خاطر نظر خوبتون من الان یه سال میشه اهنگ های جدید یاد نمیگیرم و حتی کار کردن ساز هم دیر به دیر میزنم شاید بعضی موقع ها یک هفته دو هفته یا بیشتر... نزدیک به 3 سالم هست که کلاس نمیرم من فقط 3 سال کلاس رفتم که اونم 1 نیم سالش غیبت داشتم سرجم فقط میگیم 2 سال هفته ای یک جلسه برای همه نیم ساعت برای من یه ربع تمام این اهنگ ها برای اون موقع هست که من یاد گرفتم در مورد چهار مضرای بیداد مشکاتیان تا حالا روش کار نکردم چشم روش کار میکنم دوست عزیز
بازم مرسی
جتاب داوود عزیز
از شما هم سپاس گزارم بله وافعا هنوز کار داره تا مثل پایور بشه مرسی از نظر زیباتون
من یه لیست از چهارمصرای های سی قطعه که در ادامه براتون میزنم رو میزارم
چکاوک-شور-شهناز-حسینی-شکسته ترک-ترک-حجاز- افشاری-سه گاه-اصفهان-ابوعطا-چهارمضرای زابل(چهارگاه)چهارمضرای دلکش-چهارمضراب نوا اینها رو براتون کامل میزنم بقیه رو هم بلدم ولی نصف و نیمه چون دیگه وقت نداشتم اون موقع روش کار کنم
سه تا هم از مشکاتیان
سروناز- مخالف سه گاه -سرانداز
با سپاس

mori68_santoori
Sunday 11 July 2010, 08:03 AM
سلام دوستان من یه مدتی نبودم امتحانات دانشگاه و حالا بیا اونهایی که پاس نشده رو کی میخواد جواب بده
اقا استاتیک پاس نشد 17 واحد پاس شدنمیدونم تابستون بگیرم یا نه بدبختیه والا
بقیه اهنگ ها رو قرار میدم دوستان
مرسی

Mohammad_ngml
Sunday 11 July 2010, 08:37 AM
سلام
اینم چهارمضراب دلکش از کتاب سی قطعه پایور
این اهنگ ها رو با گوشی ضبط کردم متاسفانه کیفیتش پایینه دیگه ببخشید از کیفیت پایین
اینجا 3 ساله سنتور میرنم

سلام دوست عزیزم. کارت درسته. من که تخصصی در مورد سنتور ندارم. ولی به نظرم خیلی تمیز و حرفه ای اجرا کردی. فقط فکر کنم با مترونوم نزدی. چون چندجا از ضرب فرار میکردی. به هر حال تبریک میگم و تشکر میکنم که کار با ارزشتو برای ما قرار دادی

mori68_santoori
Sunday 11 July 2010, 09:55 PM
سلام دوست عزیزم. کارت درسته. من که تخصصی در مورد سنتور ندارم. ولی به نظرم خیلی تمیز و حرفه ای اجرا کردی. فقط فکر کنم با مترونوم نزدی. چون چندجا از ضرب فرار میکردی. به هر حال تبریک میگم و تشکر میکنم که کار با ارزشتو برای ما قرار دادی
سلام
درسته دوست عزیز مرسی از نظر خوبتون

mori68_santoori
Sunday 11 July 2010, 11:52 PM
درود
یکی دیگه از چهارمضراب هایی رو که قولش رو دادم براتون زدم حتما گوش کنین
چهار مضراب افشاری کتاب سی قطعه فرامرز پایور به همراه پیش درامد
چون حجمش 3.64 مگابایت بو نتونستم توی سایت اپلود کنم اخه محدود هست تا 2.3 فکر کنم.
چهار مضراب افشاری (You can see links before reply)

david_santoori
Monday 12 July 2010, 10:40 AM
بله دست شما درد نکنه . خیلی خوب بود . ولی یه جاهاییش با اون چیزی که خود استاد نوشتند فرق می کرد ، در واقع برای من تغییراتی که داده بودید پذیرفته نیست . خیلی خوب بود ولی نیاز به باز خوانی داره . البته طبیعیه چهار مضراب ها فرار اند . کلا قطعات ضربی اینجوریند .

nazi-santoori
Monday 12 July 2010, 11:33 PM
کارتونو شنیدم خیلی زیبا و تمیز مضراب میزنید . تبریک میگم بهتون
حتما بازم نمونه کار بذارید.
موفق باشید

mori68_santoori
Tuesday 13 July 2010, 09:12 AM
بله دست شما درد نکنه . خیلی خوب بود . ولی یه جاهاییش با اون چیزی که خود استاد نوشتند فرق می کرد ، در واقع برای من تغییراتی که داده بودید پذیرفته نیست . خیلی خوب بود ولی نیاز به باز خوانی داره . البته طبیعیه چهار مضراب ها فرار اند . کلا قطعات ضربی اینجوریند .
درود
بله در مورد تغیرات باید عرض کنم که شما اگر خود چهارمضراب رو از داخل نوار یا سی دی گوش کنید با نت فرق میکنه و از اونجایی هم که من عادت دارم حتما مثل ایشون بزنم با نت فرق کرده است مخصوصا دقیقه 7.5 تا 7.20 این قسمت توی نت موجود نیست ولی ایشون میزنند پس من هم زدم در مورد قسمت های دیگه رو نمیدونم چون اضافه نکردم اگه اینطوری هست لطفا مشخص کنید تا من پیگیر بشم چون کار خودم رو چند بار با کار ایشون مقایسه کردم و تغییری ندیدم از نظر خوبتون سپاسگزارم
این چهار مضراب رو با نمد هم میزنم.
دوست عزیز نازی از شما هم بابت نظر خوبتون ممنونم
با سپاس

mori68_santoori
Monday 19 July 2010, 06:57 PM
درود
دوستان گلم یکی دیگر از قطعاتی که قولش رو داده بودم
چهار مضراب حجاز از کتاب سی قطعه فرامرز پایور خواهشا دانلود کنید و نظرتون رو بگید
مرسی

mit2007
Monday 19 July 2010, 07:47 PM
سلام دوست عزیز آفرین زیبا بود...

SOLAIEN
Monday 19 July 2010, 09:35 PM
woow ... عالی بود ... پس چرا شما اینقدر کم کار میذارید ؟؟؟
سعی کنید بیشتر یذارید این یکی که خیلی عالی بود ... مرسی

mori68_santoori
Monday 19 July 2010, 10:36 PM
woow ... عالی بود ... پس چرا شما اینقدر کم کار میذارید ؟؟؟
سعی کنید بیشتر یذارید این یکی که خیلی عالی بود ... مرسی
درود
وقت زدن پیدا کنم حتما بازم میزارم مرسی از نظر خوبتون و همچنین اقا محمود

jalaladdin
Tuesday 20 July 2010, 09:55 AM
[quote=@ostad santoor@;119884]درود
در هر صورت باید ببخشین[/quote

در مورد استاد مجید کیانی وکلاسهای ایشان بیشتر توضیح دهید

mori68_santoori
Tuesday 20 July 2010, 10:05 AM
[quote=@ostad santoor@;119884]درود
در هر صورت باید ببخشین[/quote

در مورد استاد مجید کیانی وکلاسهای ایشان بیشتر توضیح دهید
درود
من نزدیک به 3 سال هست کلاس نمیرم و گفتم استاد استادم ایشان بودند من فقط یکی دو بار ایشون رو دیدم از کلاس هاشون خبری ندارم تنها چیزی که یادم میاد استادم هر هفته یک بار میرفت تهران زیر نظر ایشون

jalaladdin
Tuesday 20 July 2010, 10:09 AM
[درود بر شما
لطفا نت چهار مضراب قرایی برایم بگذارید ممنون

mori68_santoori
Sunday 25 July 2010, 06:31 AM
[درود بر شما
لطفا نت چهار مضراب قرایی برایم بگذارید ممنون
ئرود
بنده متاسفانه اسکنرم همرام نیست در فسمت درخواست نت ها درخواست بدید حتما دوستان خوبمون قرار میدم

Razoniaz
Sunday 25 July 2010, 09:13 AM
درود
دوستان گلم یکی دیگر از قطعاتی که قولش رو داده بودم
چهار مضراب حجاز از کتاب سی قطعه فرامرز پایور خواهشا دانلود کنید و نظرتون رو بگید
مرسی

به به دستت درد نکنه آقا مرتضی عزیز. بسیار زیبا نواختید ممنونم. چیزی که توی نوازندگی شما برای من جالبه اینه که مضرابهاتون قرص و محکم و بدون هیچ لرزشی روی سنتور فرود میاد که خبر از اعتماد به نفس بالای نوازنده اون می ده. ممنون از اجرای خوب شما. بازهم منتظر اجراهای زیبای شما هستیم.

Mezrab
Monday 26 July 2010, 04:59 PM
درود
یکی دیگه از چهارمضراب هایی رو که قولش را داده بودم زدم لطفا دانلود کنید و گوش بدید منتظر پیشنهادها و انتقاد ها هستم مرسی
در ضمن اگر میشه طریقه اپلود کردن توی اپلود سنتر سایت رو هم به من بگید تا اپلود رو داخل سایت انجام بدم

جهارمضراب زابل چهارگاه (You can see links before reply)
با تشکر از اجرای زیبای شما، برای آموزش آپلود در سایت به بخش انتهایی متن اصلی در تاپیک زیر مراجعه کنید: You can see links before reply

mori68_santoori
Saturday 7 August 2010, 02:50 PM
درود
دوستان عزیز یکی دیگه از چهار مضراب هایی که قولش رو داده بودم به نام زابل در دستگاه چهارگاه به یاد استاد بزرگوار فرامرز پایور ....:am

mori68_santoori
Thursday 19 August 2010, 12:04 AM
چهارمضراب زابل به یاد فرامرز پایور
دانلود از سرور سایت

mori68_santoori
Friday 20 August 2010, 08:57 PM
درود
دوستان این روزها کم نمونه کار میزارند یا نظر هم نمیدن اصلا شدیم تنهای تنها خوب یکی دیگه از جهارمضراب ها که این یکی رو قولش رو نداده بودم ولی خودم خیلی دوستش دارم اسم دقیقش رو نمیدونم ولی اثر پشنگ کامکار هستش در دستگاه ماهور که اخرش هم من یکم از تکنوازی استاد بزرگوار فرامرز پایور اضافه کردم امیدوارم حق مطلب رو ادا کرده باشم منتظر نظرات خوبتون هستم
و داشت یادم میرفت اینکه این قطعه رو با نمد زدم چون واقعا با نمد و بی نمد در این چهارمضراب با هم فرق میکنند
با سپاس
دانلود از اپلود سنتر سایت

Mezrab
Friday 20 August 2010, 11:14 PM
درود
دوستان این روزها کم نمونه کار میزارند یا نظر هم نمیدن اصلا شدیم تنهای تنها خوب یکی دیگه از جهارمضراب ها که این یکی رو قولش رو نداده بودم ولی خودم خیلی دوستش دارم اسم دقیقش رو نمیدونم ولی اثر پشنگ کامکار هستش در دستگاه ماهور که اخرش هم من یکم از تکنوازی استاد بزرگوار فرامرز پایور اضافه کردم امیدوارم حق مطلب رو ادا کرده باشم منتظر نظرات خوبتون هستم
و داشت یادم میرفت اینکه این قطعه رو با نمد زدم چون واقعا با نمد و بی نمد در این چهارمضراب با هم فرق میکنند
با سپاس

این قطعه و جهارمضراب زیبا از آثار آقای پشنگ کامکار در آلبوم موج هست که نتش هم موجوده در کتابی با همین نام. اسم قطعه پروانه هست.

Razoniaz
Saturday 21 August 2010, 10:32 AM
درود
با سپاس

سلام آقا مرتضی عزیز
من از طرف خودم از شما عذر می خوام. حقیقتش دوست ندارم توی انجمن سنتور کسی حس کنه که تنهاست...جا داشت که برای اجراهای زیبای شما نظر خودم را می نوشتم. این چند وقته حسابی مشغول بودم. من حتما اجراهای اخیر شما را گوش می کنم و اگه نکته ای یا موردی بود حتما خدمتتون عرض می کنم.

mori68_santoori
Saturday 21 August 2010, 09:41 PM
این قطعه و جهارمضراب زیبا از آثار آقای پشنگ کامکار در آلبوم موج هست که نتش هم موجوده در کتابی با همین نام. اسم قطعه پروانه هست.
درود
مرسی از راهنمایی تون من این چهارمضراب رو گوشی زدم و اصلا نتش رو ندیده بودم پس کتابی به عنوان موج هستش حتما باید بگیرمش بازم مرسی دوست گلم

سلام آقا مرتضی عزیز
من از طرف خودم از شما عذر می خوام. حقیقتش دوست ندارم توی انجمن سنتور کسی حس کنه که تنهاست...جا داشت که برای اجراهای زیبای شما نظر خودم را می نوشتم. این چند وقته حسابی مشغول بودم. من حتما اجراهای اخیر شما را گوش می کنم و اگه نکته ای یا موردی بود حتما خدمتتون عرض می کنم.
درود
خواهش میکنم این چه حرفیه شما بزرگوارید دوست من مرسی از اینکه من رو قابل این نظر دونستید

faeze.
Wednesday 15 September 2010, 01:58 PM
من از سنتور چيزي سرم نميشه
اما نسبت به بقيه دوستانم كه شنيدم زيبا بود
موفق باشيد

makan
Wednesday 15 September 2010, 02:35 PM
ostade santoorجان بهت تبریک میگم ‌خیلی‌ قشنگ سنتور میزنی

mori68_santoori
Wednesday 15 September 2010, 11:14 PM
درود
خب بعد از مدت ها دوباره دست به ساز شدیم و گفتیم یه حرکت جدید بریم
دوست خوبم علی اقا با توجه به نتی که از اهنگ مسن چاووشی و علی سنتوری به نام عروسی اثر کمال فاطمی گزاشتند بنده هم گفتم یه تمرین یه روزه روش داشته باشم که حاصل این شد امیدوارم مورد پسند واقع بشه و حق مطلب رو ادا کرده باشم
قبلش یه بداهه نوازی هم گزاشتم
دوتا رو از هم جدا کردم شاید بعضی ها سرعت اینترنتشون پایین باشه یا حال و حوصله بداهه نداشته باشند اولی بداهه و قطعه عروسی با هم هست دومی که حجمش کمتر هست فقط قطعه عروسی هست البته من پیشنهاد میکنم اولی رو دانلود کنید :)
You can see links before reply (You can see links before reply)

You can see links before reply

pp017
Thursday 16 September 2010, 07:46 PM
درود
خب بعد از مدت ها دوباره دست به ساز شدیم و گفتیم یه حرکت جدید بریم
دوست خوبم علی اقا با توجه به نتی که از اهنگ مسن چاووشی و علی سنتوری به نام عروسی اثر کمال فاطمی گزاشتند بنده هم گفتم یه تمرین یه روزه روش داشته باشم که حاصل این شد امیدوارم مورد پسند واقع بشه و حق مطلب رو ادا کرده باشم
قبلش یه بداهه نوازی هم گزاشتم
دوتا رو از هم جدا کردم شاید بعضی ها سرعت اینترنتشون پایین باشه یا حال و حوصله بداهه نداشته باشند اولی بداهه و قطعه عروسی با هم هست دومی که حجمش کمتر هست فقط قطعه عروسی هست البته من پیشنهاد میکنم اولی رو دانلود کنید :)

سلم میشه این نت عروسی رو به من هم بدی؟

faeze.
Thursday 16 September 2010, 08:03 PM
سلام ، خيلي قشنگه

SOLAIEN
Friday 17 September 2010, 12:52 PM
سلام...
بداهه خیلی زیبا بود ... واقعا کیف کردم ... مرسی
عروسیه هم خیلی خوب بود ولی بازم جای کار کردن داره ...
تشکر از اجرای زیبایتان

mojtaba_bahador
Thursday 23 September 2010, 01:31 PM
چهار مضراب رضوی رو گوش دادم..... بسیار عالی..ممنون
بقیه رو میرم گوش بدم....فعلا!
دوباره میام...

mojtaba_bahador
Thursday 23 September 2010, 01:37 PM
بابا ایول دستت خیلی روونه هااااا
چند ساله کار میکنی؟؟؟؟؟

شایان سنتوری
Thursday 23 September 2010, 01:45 PM
سلام دوست عزیز

واقعا زیبا بود.مرسی

اگه میشه نت عرسی رو بزارین تو سایت تا همه استفاده کنن؟اگه این کارو بکنین ممنون میشم

mori68_santoori
Thursday 23 September 2010, 03:25 PM
درود
ممنون از اقا بهادر و شایان عزیز
دوست من من نزدیک هفت سال هست که سنتور میزنم اما فقط 2 سال کلاس رفتم :)
نت عروسی هم در سایت قرار دادم در نمونه کارهای اقا ارش عزیز و همچنین علی اقا هم قرار دادند alikavosh به نمونه کارهای ایشون سر بزنید پیدا میکنید
اینجا ادرسش هست برید و توی پست من نتش رو دانلود کنید

mori68_santoori
Monday 27 September 2010, 10:35 PM
درود
خسته نباشید دوستان عزیز!!!
همان طور که قولش رو داده بودم یکی دیگر از شاهکارهای استاد فرامرز پایور رو زدم و براتون میزارم متاسفانه حس این اهنگ ساعت نزدیک 12 شب اومد و همون طور که خودتون هم میدونید همسایه ها خوابن ولی یک بار زدم و ضبط هم کردم دو جا دستم در رفت امکانش هم نیست امشب دوباره ضبط کنم مگر برم توی زیرانباری:21:
پس دوست دارم نظرتون رو بدید غیر از این دو جا که اخر اهنگ هست اگه نکته ای به نظرتون اومد حتما بگید که فردا خواستم دوباره بزنم رعایت کنم در مورد سرعت اهنگ هم سعی کردم با سرعت خود استاد بزنم میدونید که برای زدن این اهنگ باید دست چپ بسیار قدرتمند داشته باشید تا بتونید با سرعت این اهنگ رو بزنید
در ضمن نمیدونم دسوتان اطلاع دارند یا نه که بنده بدون نمد قطعه میزنم اینطوری اشتباهات بیشتر معلوم میشه
تا یادم نرفته بگم که متاسفانه خرک 9 سیم زرد من فا از بالا شکسته و من به جای اون سیم مجبور شدم از خرک9 سفید استفاده کنم که خیلی اهنگ سخت هم شد
چهارمضراب شکسته ترک از کتاب سی قطعه

makan
Monday 27 September 2010, 10:54 PM
به‌ به‌ عالی‌ بود داداش خیلی‌ حال کردم ماشاالله واسه خودت یه پا استادیا

mori68_santoori
Tuesday 28 September 2010, 08:45 AM
درود مرتضی جان بسیار عالی نواختی ... جدا با این سرعت درست زدن کار سختیه ... فقط دقیقه 2:30 اینا بود که فکر کنم یه هوا (در حد اپسیلون) سرعتت کم شد و از دقیقه 3:30 به بعدهم بعضی جاها از ریتم خارج میشد

به هر حال ممنون خیلی لذت بردیم
درود
کاملا درسته ایشالله امروز ردیفش میکنم از جناب ماکان عزیز هم ممنونم هنوز خیلی کار دارم به استادی برسم دوست من

poryasantori
Tuesday 28 September 2010, 09:09 AM
ما همه تقریبا توی یک سطح هستیم من به عنوان شنونده میگم کارتون گوش نواز بود خسته نباشید

شایان سنتوری
Tuesday 28 September 2010, 02:21 PM
ممنون کارتون خیلی خوب بود.می دونم وقتی حس آهنگ بیاد نمیشه کاریش کرد حتما باید اجرا کنی.

کارت خیلی خوب بود.

faeze.
Tuesday 28 September 2010, 02:34 PM
زيبا بود

mit2007
Tuesday 28 September 2010, 03:49 PM
سلام دوست عزیز.
خیلی خوب بود فقط چند اشکال کوچولو داشت که هیچ چی از ارزش های نوازندگی شما کم نمیکنه...

pooriaakbari1989
Tuesday 28 September 2010, 04:57 PM
سلام دوست هنرمند.واقعا نوازندگی شما حرف نداره.چه قدر زیبا و روح نواز مینوازی.به شما تبریک میگم و ازتون حسابی ممنونم.

mori68_santoori
Sunday 17 October 2010, 11:23 AM
درود
همونطور که قولش رو داده بودم یکی دیگه از شاهکار های پایور رو زدم به نام چهارمضراب ترک از کتاب سی قطعه تلاشم رو کردم که خوب بزنم و نتیجه این شد غلط داره ولی خب دیگه شما ببخشین
اهنگ رو با صدای بلند گوش بدید که متوجه همه نکات شوید و نظراتتون رو بگید
مرسی

mori68_santoori
Sunday 17 October 2010, 02:47 PM
راستی به صورت Rar اپلود کردم که زیاد حجم نگیره

mojtaba_bahador
Monday 18 October 2010, 05:20 PM
سلام.
بسیار عالی بود. اما صدای ساز نرمی خودشو از دست داده. ممکنه مشکل در نرم افزارهای ضبط یا میکروفن شما باشه. خیلی صدای خشک و خسته کننده ای به گوش میرسه. اما در تکنیکها بسیار عالی بود. ضمنا من آهنگ اصلی رو هم نداشتم که مقایسه کنم. ولی بدون قیاس در بعضی قسمتها، تکنیکهای استاد پایور به گوشم خورد و بسیار عالی نواخته بودید.

mit2007
Monday 18 October 2010, 06:29 PM
سلام دوست عزیز.
نوازندگیت در اجرای این قطعه خیلی خوب بود.
ممنون.

mori68_santoori
Monday 18 October 2010, 10:47 PM
سلام.
بسیار عالی بود. اما صدای ساز نرمی خودشو از دست داده. ممکنه مشکل در نرم افزارهای ضبط یا میکروفن شما باشه. خیلی صدای خشک و خسته کننده ای به گوش میرسه. اما در تکنیکها بسیار عالی بود. ضمنا من آهنگ اصلی رو هم نداشتم که مقایسه کنم. ولی بدون قیاس در بعضی قسمتها، تکنیکهای استاد پایور به گوشم خورد و بسیار عالی نواخته بودید.
درود
ضمن خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز و دوست خوبم اقا ارش و اقا محمود عزیز
ممنون از نظر خوبتون
اقا مجتبی عزیز
در مورد صدا باید عرض کنم که شاید شما هم مثل دوست خوبمون اقا محسن (mezrab) از صدای مضراب بدون نمد اعصابتون خورد میشه
راستش کوک سنتور هیچ مشکلی نداره چون با خود 4 مضراب استاد فرامرز کوک هست یعنی اگه شما هر دو اهنگ رو یک جا پخش کنید کوکش با هم شباهت داره در مورد ضبط صدا هم باید بگم که با میکروفون فوقالعاده لپ تاب ضبط میکنم پس یه چیز میمونه اونم مضراب بدون نمد هست که من حتما با نمدش رو هم اجرا میکنم و می زارم داخل سایت
مرسی از اینکه نظر دادید
سپاس گزارم:am

faeze.
Tuesday 19 October 2010, 06:42 PM
درود
مرسي خوبه

mojtaba_bahador
Tuesday 19 October 2010, 10:45 PM
درود
ضمن خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز و دوست خوبم اقا ارش و اقا محمود عزیز
ممنون از نظر خوبتون
اقا مجتبی عزیز
در مورد صدا باید عرض کنم که شاید شما هم مثل دوست خوبمون اقا محسن (mezrab) از صدای مضراب بدون نمد اعصابتون خورد میشه
راستش کوک سنتور هیچ مشکلی نداره چون با خود 4 مضراب استاد فرامرز کوک هست یعنی اگه شما هر دو اهنگ رو یک جا پخش کنید کوکش با هم شباهت داره در مورد ضبط صدا هم باید بگم که با میکروفون فوقالعاده لپ تاب ضبط میکنم پس یه چیز میمونه اونم مضراب بدون نمد هست که من حتما با نمدش رو هم اجرا میکنم و می زارم داخل سایت
مرسی از اینکه نظر دادید
سپاس گزارم:am
دوباره سلام.
جهت تاکید دوباره پست دادم تا به خدمت شریفتون برسونم که بنده از نوازندگی شما بسیار لذت بردم.
در جواب ادامه کلامتون هم باید عرض کنم بنده به طور کل از صدای سنتور لذت میبرم چه با نمد و چه بدون نمد. جالبه بدونید که من برای تمرین از مضراب بدون نمد استفاده میکنم و در بعضی مواقع برای ضبط، از مضراب نمد دار استفاده میکنم.
یه نکته ای هم خدمتتون عرض کنم و برم...
بنده با میکروفن لپ تاپ هم ضبط کردم، منکر این نیستم که کیفیت فوق العاده ای داره اما بعد از ضبط به کارام که گوش میدادم احساس میکردم صدای سنتور فرق کرده، و حس رو از کار میگیره. نمیدونم ایراد کار از کجاست اما از اون موقع به بعد دیگه با لپ تاپ ضبط نمیکنم. به نظر بنده اگر با یک میکروفن خازنی معمولی (که در هدست ها موجوده) ضبط رو انجام بدید و بعد با اکولایزر خروجی رو تنظیم کنید بهتره.
البته اینها همه نظر شخصی بود و ارزش قانونی ندارد:10:
موفق باشید:am

mori68_santoori
Thursday 21 October 2010, 10:44 AM
دوباره سلام.
جهت تاکید دوباره پست دادم تا به خدمت شریفتون برسونم که بنده از نوازندگی شما بسیار لذت بردم.
در جواب ادامه کلامتون هم باید عرض کنم بنده به طور کل از صدای سنتور لذت میبرم چه با نمد و چه بدون نمد. جالبه بدونید که من برای تمرین از مضراب بدون نمد استفاده میکنم و در بعضی مواقع برای ضبط، از مضراب نمد دار استفاده میکنم.
یه نکته ای هم خدمتتون عرض کنم و برم...
بنده با میکروفن لپ تاپ هم ضبط کردم، منکر این نیستم که کیفیت فوق العاده ای داره اما بعد از ضبط به کارام که گوش میدادم احساس میکردم صدای سنتور فرق کرده، و حس رو از کار میگیره. نمیدونم ایراد کار از کجاست اما از اون موقع به بعد دیگه با لپ تاپ ضبط نمیکنم. به نظر بنده اگر با یک میکروفن خازنی معمولی (که در هدست ها موجوده) ضبط رو انجام بدید و بعد با اکولایزر خروجی رو تنظیم کنید بهتره.
البته اینها همه نظر شخصی بود و ارزش قانونی ندارد:10:
موفق باشید:am
درود
باشه دوست من روش کار میکنم و خبرش رو بهت میدم

rbrb
Thursday 4 November 2010, 11:13 PM
سلام

کارهای شما خیلی قشنگه ولی یه خلایی در مضراب زدنتون حس میکردم که امشب فهمیدم 7 ساله مینوازید ولی 2 سال بیشتر پیش استاد نبودین

پیشنهاد میکنم به هیچ وجه استاد رو ترک نکنید مخصوصا پیش یه استاد گرینف مثل استاد ثابت باشید خیییییلی بهتره

البته من هنوز تو سنتور جوجم ولی تا اینجا اینا رو فهمیدم...
بازم ببخشید من الان یک صدم شما میتونم بنوازم ولی جسارت کردم شرمنده

mori68_santoori
Friday 10 December 2010, 12:57 AM
درود
خواهش میکنم برعکس من خیلی انتقاد پذیرم هر چی بیشتر راجع به اشکالات من صحبت کنید من بیشتر تلاش میکنم
خوب یکم بیشتر توضیح بدید منظورتون از خلا چی بود مثلا یه اهنگی که خودم زدم رو اون زمان رو بگید تا من متوجه منظورتون بشم

jalaladdin
Friday 10 December 2010, 05:59 AM
زیبا بود لطفا نت قطعه را بگذارید ممنون

hashem2
Friday 10 December 2010, 09:26 AM
با سلام من کارهای مخالف سه گاه و قرایی رو شنیدم و از اونجایی که شما انتقاد پذیری چند نکته رو که به ذهنم رسید اینجا می نویسم 1.مخالف سه گاه به خاطر کیفیت پایینش (ضبط) یه کم غیر قابل تحمله چون اساسا چهار مضراب شلوغیه و اگر با کیفیت تر ضبط میشد بهتر راجع بهش میشد نظر داد ولی به نظرم در این چهار مضراب ریتم زیاد رعایت نشده و بعضی از جاها نتها اشتباهی زده میشه(زیاد و کم)برای مثال زمانی که ریتم اثر با رفتن به پشت خرک می خواد از دو چهارم به شیش شانزدهم تغییر کنه.2.در مورد چهارمضراب قرایی نسبتا خوب زده شده ولی چند مورد نتها اشتباه زده میشه به نظرم اگر موقع چهارمضراب زدن یه کم ریلکس تر باشی بهتر میتونی روی سازت به اصطلاح سوار باشی قدرت دست چپت بد نیست ولی جای کار داره. اون سه نتی هم که آخر کار بعد از دوبل نت دو زده میشه اضافه ست.در آخر باید بگم که این نوع نوازندگی شما اصلا با اسمتون(استاد سنتور!) نمیخونه ولی چیزی که مسلمه اینه که شما زحمت کشیدی و این قطعات رو با تمرین اجرا کردی موفق باشی.