PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درامز(جاز)

makaroni
Monday 14 June 2010, 05:54 PM
به نام آفریننده موسیقی
با سلام خدمت همه دوستان امیدوارم همیشه شاد باشید، من میخوام شروع به یادگیری و خرید دارمز(جاز) کنم دوستان اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم بیشتر بدونم.:drumsplay3:

pejman54
Monday 14 June 2010, 06:48 PM
در چه موردیش راهنمایی میخوای؟
استاد؟
نوع ساز؟

progme
Monday 14 June 2010, 07:44 PM
می دونم تاما برند خوبی هست ولی برای شروع حتما به درام احتیاج نداری. لطفا از واژه جاز استفاده نکنید چون اشتباهه. بهترین درامر های غیر حرفه ای پیانیست ها هستن،چون نیمکره های مختلف مغزشون براحتی جدا از هم کار می کنه.سبکی که مورد علاقت هست رو لطفا بگو،شاید بیشتر بشه بهت کمک کنم.
1."جز" واژه درست تلفظ Jazz است
2."جز" اسم سبکی موسیقیایی است. آکادمیک و آتونال. به هیچ وجه اسم ساز نیست. واژه مورد نظر شما درام "Drum" است.
با آرزوی موفقیت.

avm
Monday 14 June 2010, 09:54 PM
سلام
با تشکر از progme عزیز که اصلاح کردن ولی اگه یه S هم اضافه بشه که بهتره یعنی Drums،
خب به نظر من، با تجربه 7-8 ساله توی این ساز بهتره بگم برای خرید ساز عجله نکنین شما برای شروع حدودا یکی، دو ماه باید با یه جفت چوب (Stick) و یک مترونوم و یک عدد بالش (از اونایی که شبها سرتو میزاری روش) احتیاج داری، و خب وقتی شروع کنی بعدی از 1-2 ماه این ساز رو میشناسی و سرت کلاه نمیره که یه سازی بخری که بعدش پشیمون بشی. بازم سوالی بود در خدمتم.

ارسلان

پ.ن: راستی مثل اینکه درامر اینجا داریم!!! توی تاپیک معرفی، خودتونو معرفی بکنین دیگه که بتونیم حرکتهای جالبی بزنیم.

progme
Monday 14 June 2010, 10:10 PM
سلام
با تشکر از progme عزیز که اصلاح کردن ولی اگه یه S هم اضافه بشه که بهتره یعنی Drums،
خب به نظر من، با تجربه 7-8 ساله توی این ساز بهتره بگم برای خرید ساز عجله نکنین شما برای شروع حدودا یکی، دو ماه باید با یه جفت چوب (Stick) و یک مترونوم و یک عدد بالش (از اونایی که شبها سرتو میزاری روش) احتیاج داری، و خب وقتی شروع کنی بعدی از 1-2 ماه این ساز رو میشناسی و سرت کلاه نمیره که یه سازی بخری که بعدش پشیمون بشی. بازم سوالی بود در خدمتم.

ارسلان

پ.ن: راستی مثل اینکه درامر اینجا داریم!!! توی تاپیک معرفی، خودتونو معرفی بکنین دیگه که بتونیم حرکتهای جالبی بزنیم.

این دقیقا چیزی بود که من حاله تایپ کردانشو نداشتم. در ضمن حرفه ای تر هم بشی از چند تا بالش همزمان میتونی استفاده کنی. کلا موفق باشی
با سپاس از avm عزیز

Doom
Tuesday 15 June 2010, 12:05 AM
سلام دوستان اينجا كسي كه درام الكتريكي يا همون وي درام داشته باشه بتونه با گروه من كار كنه اگه كسي هست خبر كنه

makaroni
Saturday 3 July 2010, 09:02 AM
کلا چقدر زمان میبره یاد بگیرم ؟؟؟؟
این سازو میشه تنهایی برای خودت بزنی یا باید حتما با گیتار باشه تا جالب بشه ؟؟؟استاد خصوصی بهتره یا بریم اموزشگاه؟؟؟
حدود قیمت دوستان کسی داره ؟؟؟برای کلاس ؟؟
من صداشو دوست دارم اما میترسم برام تکراری بشه؟
با تشکر از همه دوستان

avm
Monday 5 July 2010, 04:05 PM
کلا چقدر زمان میبره یاد بگیرم ؟؟؟؟
این سازو میشه تنهایی برای خودت بزنی یا باید حتما با گیتار باشه تا جالب بشه ؟؟؟استاد خصوصی بهتره یا بریم اموزشگاه؟؟؟
حدود قیمت دوستان کسی داره ؟؟؟برای کلاس ؟؟
من صداشو دوست دارم اما میترسم برام تکراری بشه؟
با تشکر از همه دوستان

سلام
به تنهایی میتونی بزنی، زمان هم زیاد میبره برای آموزشگاه و چیزهای دیگه پیام خصوصی بده که تبلیغ نشه

ارسلان

cont_shahab
Sunday 8 August 2010, 12:55 PM
سلام دوستان اينجا كسي كه درام الكتريكي يا همون وي درام داشته باشه بتونه با گروه من كار كنه اگه كسي هست خبر كنه

سلام دوست عزیز من V drum هم دارم .خواستی در خدمتیم

cont_shahab
Sunday 8 August 2010, 12:58 PM
Doom عزیز بچه ها گفتن که تو تاپیک از این حرفا زده نشه خواستی به من ایمیل بزن بهت شماره بدم.
shahbaz_elek@yahoo

cont_shahab
Sunday 8 August 2010, 12:59 PM
سبکتم Doom e?

parvizdl
Sunday 8 August 2010, 04:32 PM
:16:

sally
Tuesday 25 September 2012, 01:46 PM
سلام. من می خوام 4 شنبه بیام تهران. می شه یکی منو راهنمایی کنه؟ می خوام بدونم این پد درام چنده؟ و این که روی پد می زنی صدا می ده؟ می شه باهاش درام زد؟

avm
Wednesday 26 September 2012, 05:07 PM
سلام. من می خوام 4 شنبه بیام تهران. می شه یکی منو راهنمایی کنه؟ می خوام بدونم این پد درام چنده؟ و این که روی پد می زنی صدا می ده؟ می شه باهاش درام زد؟

سلام
راستش در مورد قیمت با این افزایش قیمت ارز در ایران نمیدونم الان چنده قبلا که 25-30 تومن بود، صدا نمیده، فقط تق تق میکنه! البته ارزوناش، و نمیشه باهاش درامز زد، فقط برای تمرین هست، منظورم مدل تکی اش هست.

ارسلان