PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی کتاب ونرم افزار سلفژ وصداسازی

ramazan
Monday 14 June 2010, 07:22 PM
سلام من یک اوازخوان اماتورهستم ودست رسی با اساتید ندارم ولی برای تمرین وشناخت نت های اوازخوانی نیازبه تمریت اصولی دارم به همین خاطرخواهشمندم برایکه بتوانم بدون استاد تمرین درست داشته باشم برایم کتاب ونرم افزارویاسی دی که دراین ضمینه باشد معرفی وشیوه تمرین بدون استاد رابرایم معلومات دهید ممنون میشم:redguitar:

FARZANEH.ZAFAR
Tuesday 15 June 2010, 05:27 PM
سلام
به نظر من آواز رو نمیتونی بدمن استاد یاد بگیری. چون باید کسی اشتباهاتت رو بهت بگه و اصلاحت کنه.
من خودم آواز کار میکنم واقا اگه استاد نداشتم هیچی یاد نمیگرفتم.

Mohsen_M
Tuesday 15 June 2010, 08:05 PM
منم موافقم که باید استاد داشته باشی! ولی چرا دسترسی بهش نداری ؟
سازی کار می کنی؟ نت خونی بلدی؟

ماریا
Tuesday 15 June 2010, 08:10 PM
اگه بتونی یه استاد خوب خوب پیدا کنی عالیه سعی کن با استاد کار کنی چون بدون استاد احتمال بیراهه رفتنت زیاده

ramazan
Wednesday 16 June 2010, 04:56 PM
خیلی ممنونم دوستان بلی متوجه شدم که باید هتمند ازیه استاد کمک بیگیرم وهمن کارراخواهم کرد چون بدون استاد همان فرمایش شما به راهه رفتن امکانش زیاد است بازم متشکرم ازشماخوبان

ramazan
Wednesday 16 June 2010, 05:04 PM
خدمت خانم ماریا عرض کنم که نه من متااسفانه نوت خوانی بلد نستم ولی هراهنگ رابسیارزیبا میخوانم به گفته دوستان البته ولی به زیبای صدایم خودمم پی مبرم که صدای بسیارعالی دارم وسازهم بلی ارگ دارم متااسفانه بدون استاد کارمیکنم فقط دو . ر . می . فا .سل . لا .سی رابلدم ودوستان که نت اهنگی رابرایم منویسند میزنم ونت خواندن رانمیدانم ودریک دهکده های دوردست استان کرمان زندگی میکنم بازم ازراهنمایتان ممنونم

ramazan
Wednesday 16 June 2010, 05:19 PM
سلام خیلی ممنونم ازشما خوبان بلی کاملا متوجه شدم که بدون استاد خوب امکان ندارد وبایدازیه استاد خوب کمک بگیرم بازم ازشماخوبان ممنونم من نوت خوانی راهم متااسفانه بلد نستم وسازکارمیکنم بازم بدون استاد فقط الف بای سازبلدم وبس . وصدای بسیازعالی دارم که درعروسیها ومجالس میخوانم ولی حالا تصمیم دارم که بطوردرست بیاموزم

Mohsen_M
Wednesday 16 June 2010, 05:41 PM
خدمت خانم ماریا عرض کنم که نه من متااسفانه نوت خوانی بلد نستم ولی هراهنگ رابسیارزیبا میخوانم به گفته دوستان البته ولی به زیبای صدایم خودمم پی مبرم که صدای بسیارعالی دارم وسازهم بلی ارگ دارم متااسفانه بدون استاد کارمیکنم فقط دو . ر . می . فا .سل . لا .سی رابلدم ودوستان که نت اهنگی رابرایم منویسند میزنم ونت خواندن رانمیدانم ودریک دهکده های دوردست استان کرمان زندگی میکنم بازم ازراهنمایتان ممنونم

ببخشید، من یه چیزی رو متوجه نشدم! چطوری می شه که شما نت خونی بلد نیستی، ولی نتی که بهتون می دن رو می تونید بزنید؟
خوب یه نمونه کار از خودتون بزارید تا ما هم از زیبایی صدای شما لذت ببریم!

farid_64
Friday 27 August 2010, 01:33 PM
شما می تونین از نرم افزار EarMaster School استفاده کنین خیلی میتونه مفید یاشه

BaBak_ParSian
Friday 27 August 2010, 02:40 PM
درود - تو شهرتون یه کلاس سلفز پیدا نمیشه ؟

رامش
Friday 27 August 2010, 02:41 PM
دوستان من نرم افزار EarMaster School رو دانلود کردم ولی چگونگی کار کردن با اون خصوصا بخش ریتمش رو

یاد نگرفتم میشه اساتید گرامی یه آموزشی در مورد این نرم افزار بزارن

راستی درمورد دشیفراژ چی کتابی نرم افزاری چیزی هست ممنون از همه نت آهنگی ها

farid_64
Friday 27 August 2010, 02:50 PM
ریتم ها رو بایدبا spacebar جواب بدین یه مترونم هم داره کره ضربه پا رو با اون تنظیم کنین معمولا 3 مرحا داره اول شما خودت هماهنگ مکنی بعد سوال ریتم مطرح می شه بعد با همون ریتم جواب رو با spacebar رو اعلام میکنین
سادست دقت کنین

microphone
Saturday 11 June 2011, 11:51 AM
سلام
کسی شماره اقای الکساندریان نداره؟ میگن یه استاد خیلی خیلی خوبیه برای صداسازی و سلفژ و کلا اواز کلاسیک

لطفا اگه کسی می دونه بگه چطوری میشه پیداش کرد.ممنون