PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : و الآن

MA_Happy
Monday 14 June 2010, 11:10 PM
و الآن،
پس از غم از دست دادن یک دوست
پس از خداحافظی از دنیای تلخ و شیرین راهنمایی
پس از غم از دست دادن نه یک دوست بلکه دوستان
و الآن،
پس از شادی تابستان
پس از شادی بوییدن گل
پس از شادی عشق
و الآن،
اشک ها میان لبخند ها لبخند ها میان اشک ها
و الآن،
پس از غم انتظار
انتظار دوستی نجات دهنده
پس از گریه ی انتظار و خنده ی امید
و الآن،
پس از طلب یاری از معبود
معبودی بزرگ،بخشنده،مهربان،زیبا و خدای همه خوبی ها
پس از خنده امید به یاری او

و به یاری او از این غم خلاص میشوم.

nabegheh95
Tuesday 15 June 2010, 09:24 AM
زیبا بود masood_boy8600 عزیز
این شعر رو خودت گفتی؟ از آثار خودت هست. و آیا برای نقد گذاشتی؟
چون در این بخش دوستان آثار و اشعار خودشون رو می نویسند نا کاربران دیگر نظر درمورد آن بدهند.

MA_Happy
Tuesday 15 June 2010, 11:21 PM
زیبا بود masood_boy8600 عزیز
این شعر رو خودت گفتی؟ از آثار خودت هست. و آیا برای نقد گذاشتی؟
چون در این بخش دوستان آثار و اشعار خودشون رو می نویسند نا کاربران دیگر نظر درمورد آن بدهند.
سلام،من علاوه بر این شعر به لطف خدا5 شعر دیگر هم دارم.این شعر را دیروز پس از تمام شدن سه سال دوستی با مدرسه راهنمایی و زمان ناراحتی نوشتم،دوست دارم کاملترش کنم،ولی بیشتر اینجا گذاشتم،تا هم شما با کار ها سطح پایین من آشنا بشید و هم اینکه از نظر شما شاعران عزیز و گرانقدر (که من با این شعر های فکستنی ام) در آرزو هایم است که مثل شما بشم استفاده ببرم.
یا علی

Sina_Yanni
Tuesday 15 June 2010, 11:32 PM
شعرت خوب بود مسعود جان . آفرین زیاد تااااااااااا .
ولی تو ناراحتی یا عصبانی ؟!

MA_Happy
Tuesday 15 June 2010, 11:52 PM
شعرت خوب بود مسعود جان . آفرین زیاد تااااااااااا .
ولی تو ناراحتی یا عصبانی ؟!
سلام منیم گارداشیم،نجسن؟یاخچیسان؟(ح ل کردی یکدفعه زدم تو خط ترکی سینا جان،خوب بالاخره منم ترکم دیگه.)
من توی هیچ جا از شعرم،فکر نکنم خشمی اعمال کرده باشم،اگر جایی است لطفا شما بگویید؟
راستی دوستان تصمیم دارم اگر خدا بخواهد و وقت شود نت یا آکوردی برای این شعر درست کنم،اگر کسی وقت و علاقه برای انجام این کار دارد،خواهش میکنم این کار را انجام دهد.

MA_Happy
Wednesday 16 June 2010, 07:50 AM
Bmو الآن،
Cپس از Fmغم G از دست دادن Bm یک دوست
(دوستان بقیشم تا چند وقت دیگر میگذارم،فقط اگر کسی وقت دارد یکبار قسنگ(چون بالاخره شما استادای من هستید) آکورد این شعر را با ریتم 4/4 در بیاورد،واقعا این شعر را دوست دارم و دوست دارم،تو دفتر نتم باشد تا هر وقت به یاد گذشته افتادم،آکورد این شعر را بزنم و با صدای خودم آن را بخوانم.
یا علی

nabegheh95
Thursday 17 June 2010, 07:48 AM
Bmو الآن،
(دوستان بقیشم تا چند وقت دیگر میگذارم،فقط اگر کسی وقت دارد یکبار قسنگ(چون بالاخره شما استادای من هستید) آکورد این شعر را با ریتم 4/4 در بیاورد،واقعا این شعر را دوست دارم و دوست دارم،تو دفتر نتم باشد تا هر وقت به یاد گذشته افتادم،آکورد این شعر را بزنم و با صدای خودم آن را بخوانم.
یا علی

منظورت رو از خط اول و دوم متوجه نشدم؟!

Mohsen_M
Thursday 17 June 2010, 11:32 AM
Bmو الآن،
یا علی

درود عزیزم، شعر زیباییه!
اگه تو آهنگ بعضی قسمت هاش عوض بشه اشکال داره؟ یا حتما همین ها باید باشه؟
از اونجایی که از شعر خوشم اومد یه تلاشی روش می کنم! ولی انتظاری ازم نداشته باشید هاااا!

Mohsen_M
Thursday 17 June 2010, 04:50 PM
درود،
دوست عزیز، من یه سری آکور وایه شعر شما در آوردم، ولی مجبور شدم بعضی قسمت های شعر رو تغییر بدم!:9:
لینک دریافت فایل کلیک (You can see links before reply)کنید

البته من خودم هم شعر رو خوندم و ضبط کردم! منتهی به دلیل کم بود امکانات خوب نشده!
صدام هم که قربونش برم! بــــــــعــــــــله دیگه، داغونه!!!:40:

اینترنتم مشکل داره! تو پست های عدی آپلود می کنم، حتما!!!

Mohsen_M
Thursday 17 June 2010, 05:02 PM
مشکل حل شد!
دانلود (You can see links before reply)
حجم: حدود 670Kb
فقط شرمنده، همه جور صدایی می شنوید!
نمی دونم چرا هر وقت میام کاری ضبط کنم عالم و آدم صداشون در میاد!:19:
انتقاد آزاده ولی بهم نخندید ها!!!!:39:

MA_Happy
Thursday 17 June 2010, 05:47 PM
عالی و زیبا بود،صدای عالی بود،من میخواستم یکبار صدای یک بنده خدایی را تنظیم کنم،با کلی افکت،یکم رنگ صداشو شبیه تو کردم.واقعا صدای عالی داری به نظر من.سلفژ بری که خیلی بهترم میشه و آن اگر خواننده بشی و معروف نت آهنگ بهت افتخار میکند.(خنده،شاد زی:...)

Mohsen_M
Thursday 17 June 2010, 06:02 PM
عالی و زیبا بود،صدای عالی بود،من میخواستم یکبار صدای یک بنده خدایی را تنظیم کنم،با کلی افکت،یکم رنگ صداشو شبیه تو کردم.واقعا صدای عالی داری به نظر من.سلفژ بری که خیلی بهترم میشه و آن اگر خواننده بشی و معروف نت آهنگ بهت افتخار میکند.(خنده،شاد زی:...)
واقعا ممنون.
خیلی دلم می خواد که برم کلاس سلفژ ولی متاسفانه سرم واقعا شلوغه، بیشترین دلیلی هم که داره استادم گفته بعد اون هر سازی رو می تونم اجرا کنم! آرزوووومه!
راستی، این اولین کار از خودم بود که گذاشتم!!!

MA_Happy
Thursday 17 June 2010, 08:01 PM
سلام،دوستان من یکخورده از جاهای اضافه را حذف کردم،تگ ها را تغییر دادم،یکخورده رو آهنگ کار کردم(البته زیاد معلوم نیست)،یک عکس کاور ساختم و آماده کردم و دوباره آپلود کردم،اگر باjet audio باز کنید،کاور را هم میبینید.و دوباره در خود نت آهنگ آپلود کردم.
برای دانلود با حجم 800 کیلوبایت اینجا کلیک کنید. (You can see links before reply)
یا علی

Mohsen_M
Friday 18 June 2010, 05:50 PM
سلام،دوستان من یکخورده از جاهای اضافه را حذف کردم،تگ ها را تغییر دادم،یکخورده رو آهنگ کار کردم(البته زیاد معلوم نیست)،یک عکس کاور ساختم و آماده کردم و دوباره آپلود کردم،اگر باjet audio باز کنید،کاور را هم میبینید.و دوباره در خود نت آهنگ آپلود کردم.
برای دانلود با حجم 800 کیلوبایت اینجا کلیک کنید. (You can see links before reply)
یا علی

عزیزم من jet oudio ندارم! کاورش رو جدا آپلود کن!:redguitar:

MA_Happy
Friday 18 June 2010, 08:40 PM
عزیزم من jet oudio ندارم! کاورش رو جدا آپلود کن!:redguitar:
دوست عزیز ببخشید کم روش کار کردم،زیاد حرفه ای و قشنگ نیست:
اینم کاور آهنگ و الآن(And Now) :
You can see links before reply
یا علی

Sina_Yanni
Friday 18 June 2010, 10:31 PM
سلام منیم گارداشیم،نجسن؟یاخچیسان؟(ح ل کردی یکدفعه زدم تو خط ترکی سینا جان،خوب بالاخره منم ترکم دیگه.)
من توی هیچ جا از شعرم،فکر نکنم خشمی اعمال کرده باشم،اگر جایی است لطفا شما بگویید؟
راستی دوستان تصمیم دارم اگر خدا بخواهد و وقت شود نت یا آکوردی برای این شعر درست کنم،اگر کسی وقت و علاقه برای انجام این کار دارد،خواهش میکنم این کار را انجام دهد.

به به ! قربانام کیشی . !!!

آخه اون موقع مودت عصبانی بود ، ولی تو اولین پستت نوشتی ناراحتم !!! واسه همین پرسیدم !! گیج موندم !! :21:

موفق باشی عزیز دوستوم :)

Mohsen_M
Saturday 19 June 2010, 08:58 AM
من یه ورژن دیگه هم از رو همین خوندم! فکر می کنم یه خورده بهتر شده باشه!

راستش با استادم هم راجه بهش صحبت کردم! خوشش اومد و گفت از اونجایی که شعر نو می باشد خیلی نمی شه روش کاری کرد!
ولی من فکر کنم حالا ها باهاش کار دارم برا تمرین هم که شده می خوام یه ملودی واسش بسازم!
نظرتون چیه؟:redguitar:
راستی، کاور قشنگی ساختی!

MA_Happy
Saturday 19 June 2010, 10:19 AM
من یه ورژن دیگه هم از رو همین خوندم! فکر می کنم یه خورده بهتر شده باشه!

راستش با استادم هم راجه بهش صحبت کردم! خوشش اومد و گفت از اونجایی که شعر نو می باشد خیلی نمی شه روش کاری کرد!
ولی من فکر کنم حالا ها باهاش کار دارم برا تمرین هم که شده می خوام یه ملودی واسش بسازم!
نظرتون چیه؟:redguitar:
راستی، کاور قشنگی ساختی!
دستت درد نکنه زیبا بود.راستی خودمم به کار ملودیش افتاده بودم،5 میزان هم تا حالا نت نوشته ام،سعی میکنم که کاملش کنم،اگر کاملش کردم،سریعا اینجا قرار میدهم.اگر تو هم زود تر آماده کردی اینجا بگذار.
یا علی

Black_Violin
Saturday 19 June 2010, 01:52 PM
خیلی جالب بود مسعود عزیز.موفق باشی...

MA_Happy
Saturday 19 June 2010, 10:50 PM
خیلی جالب بود مسعود عزیز.موفق باشی...
ممنون مسعود جان.ای هم اسم من:24:
شاد زی:...
یا علی