PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک کار فوق العاده جز با سرعت بسیار بالا

amirpartow
Tuesday 15 June 2010, 06:42 PM
سلام خدمت دوستن عزیزم
این کاری که براتون میذارم سازبندی پیانو درام و بیس و سوال و جواب پیانو و درام
امید وارم مفید باشه
البته اینطوری که نوشته سبکش بلوز من تجربه کار کردن سبک جز و بلوز زیاد ندارم و تا حال موقعیت مطالعاتم نداشتم اشالله در باقی عمر ولی فکر کنم جز خودم تعجب کردم دوستان بیان منم راهنمایی کنند
You can see links before reply

ممنون

amirpartow
Thursday 19 August 2010, 06:14 PM
سلام خیلی وقت پیش این کار و فرستادم نمیدونم دوستان کسی دانلودش کرده با این حال گفتم شاید دوستان بازم بخوان این کار و دانلود کنند و تو ورفهای فراموشی شپرده شده
اطفا راجع به این کار نظر هم بدید و تحلیل کنید

STNHZ
Thursday 19 August 2010, 06:35 PM
یه سؤال شما نت جز هم دارین؟...
من هر چی رو نت می گردم فقط به اسم جز رگ تایم میاره!
یه کتاب بیشتر ندارم که در حال اتمامه...!
خلاصه کمک

amirpartow
Thursday 19 August 2010, 06:55 PM
دوست خوبم نه نت ندارم ولی میتونم از دوستام بپرسام که حدود اواسط هفته بعد به شما جواب بدم و بگم چه کتابی مفید یا چه سایتی و از دوستان عززیم میخوام اگر در مودر وجود منبع نت برای جز اطلاعاتی دارن یا احیانا لینک نت جز یا اسکن اون و در کامپیوترشون دارن تو یک تاپیک حالا یا اینجا یا جای دیگه این اطلاعات و در اختیار دوستان دیگه بذارن که استفاده ببرن و کلا تو ضمینه جز هم بیشتر کار بشه بهتره

ehsanmir
Thursday 19 August 2010, 08:38 PM
سلام
من قبلا اینرو ندیده بودم.ولی خداییش عجب چیزیه:43::43::43::42:
ولی همونطور که خودت هم گفتی فکر کنم این بلوز باشه.البته شبیه به کارهای جز هم هست.:ad نمیدونم والا.ولی در هر صورت عالیییییییییییییییییییییی یییییییییییییییییییییی بود.هم پیانوش هم درامش و هم بیسش.
اگر کسانی رو در این سبک میشناسی خوشحال میشم معرفی کنی.چون من خیلی به این سبکها علاقمندم.
بازم ممنون
شاد باشید...........:am

amirpartow
Thursday 19 August 2010, 09:10 PM
حتماٌ دوست عزیز
اگز دقت کرده باشی واقعا وقتی درامز و پیانو باهم میزنن یک لحظه واقعاٌ پیانو به پای درامز نمیرسه و با سرعت باور نکردنی درامز کارش خودش و انجام میده